Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Räägime oma graafikakaardi jahutustest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 21:13:43 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Kas kellelgi S1'st vms neid mäluradikaid pole üle jäänud? Tahaks oma 8800GT'le nvsilencer5 panna peale, augud ja kõik sobivad, aga mosfetid jäävad paljaks ja vahe jääb nii väike, et mingeid radikaid sinna saagida oleks mõttetu.


Mul S1 olemas ja võib ka mäluradikad välmis otsida (teibi pead ainult ise muretsema). Ainuke asi et väike "plekki vääne" on tehtud ühte otsa kuna 4870 peale pannes jäi punane raam ette. Aga jahutus omadusi ei usu et see kuidagi mõjutaks. Natuke ainult ühest nurgast plekk väänatud aga heatpipe jms ei ole käperdatud.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 21:32:54 vasta tsitaadiga

No mul endalgi teipi pole. icon_biggrin.gif Väikseid radikaid praegu vorpisin siin mõned, aga millega neid sinna kinnitada, ei tea. Praegusel kellaajal pole kusagilt seda termoteipi ka võtta ju. Tavaline kahepoolne vaevalt et sobib.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 21:39:54 vasta tsitaadiga

mul tegelt termoteipi olemas aga hoian enda jaoks. oomi poest ostsin. ükskord käisin seal siis nägin jälle seda kleepuvat müügil icon_smile.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 21:41:11 vasta tsitaadiga

tilk superliimi + natuke termopastat.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 21:44:42 vasta tsitaadiga

Viimast varianti peab kaaluma kui superliimi leiab. thumbs_up.gif Päris kaarti sellega kokku mökerdada ka ei taha. Nimelt tegu väikeste mosfetitega ja ühe radikaga kataks 3-4tk ära.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 21:46:34 vasta tsitaadiga

teip parem soojus juht ja kindlam ehk
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 30.07.2009 19:37:07 vasta tsitaadiga

X2 ooler AKs ka täitsa olemas icon_razz.gif http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=33&menyy_id=33&action=look&lookid=84115
Sellega peaks saama päris talutavaks selle müra mida see x2 defis teeb icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 02.08.2009 23:26:03 vasta tsitaadiga

First Review of Thermalright VRM-R1 and VRM-R2 Cooler
http://en.expreview.com/2009/08/01/first-review-of-thermalright-vrm-r1-and-vrm-r2-cooler.html

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2009 00:02:36 vasta tsitaadiga

appi kui naiss ... see võiks nvidia kaartidele ka olla
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2009 00:08:26 vasta tsitaadiga

jah... nvidia kaardile võiks kah mingi hullem radikas teha. Saaks ahjud maha jahutada kuni järgmise ahju sünnini mis juba nõuab korpuse suurust radikat 8)

aga kena näha et lõpuks tehti ka 4870/4890 vrm ahjudele mingid jahutused valmis.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 05.08.2009 00:28:59 vasta tsitaadiga

Exclusive Review of Thermalright T-Rad2 GTX VGA Cooler
http://en.expreview.com/2009/08/04/exclusive-review-of-thermalright-t-rad2-gtx-vga-cooler.html

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 05.08.2009 11:57:42 vasta tsitaadiga

Tundub nagu mõttetu jahutus. icon_smile.gif
Accelero Xtreme GTX 280 on palju parem. icon_wink.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2009 12:18:52 vasta tsitaadiga

vrm ala tundub ei suuda kumbki ära jahutada ehk siis stock kõige "parem" icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 05.08.2009 12:30:53 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
vrm ala tundub ei suuda kumbki ära jahutada ehk siis stock kõige "parem" icon_lol.gif

Palju siis AC jahuti hullem on?

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2009 12:37:13 vasta tsitaadiga

mäleta enam aga mingit testi sai loetud omast arust ja mingi osa läks kõvasti kuumemaks kui stock'iga. Oli see nüüd vrm ala või see väike kivi mis gpu kõrval vasakul on. GTX285 ei tundu ühtegi õhkjahutust olevat mis asja jahutaks paremini ära kui stock ehk siis oleks tempid mõnusalt madalad. Poole aasta pärast ehk tehakse siis kui juba uued kaardid turul... nagu 4870 suht koht juhtus icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 05.08.2009 12:43:52 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
mäleta enam aga mingit testi sai loetud omast arust ja mingi osa läks kõvasti kuumemaks kui stock'iga. Oli see nüüd vrm ala või see väike kivi mis gpu kõrval vasakul on. GTX285 ei tundu ühtegi õhkjahutust olevat mis asja jahutaks paremini ära kui stock ehk siis oleks tempid mõnusalt madalad. Poole aasta pärast ehk tehakse siis kui juba uued kaardid turul... nagu 4870 suht koht juhtus icon_rolleyes.gif

4870-ga sai stock ju hakkama ilusti.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2009 12:49:06 vasta tsitaadiga

piixugi ta sai. undas nagu vana puhur ja tempid olid kah kenad. Kui vaikust tahtsid siis oli suht puuks. Stock stockiks aga tükk aega pidi ootama et asjale normaalset jahutust saada eriti just vrm alale. kui ise ei viitsinud või osanud just sinna midagi aretada.

4850,4870 mõlemat omanud. 4850 jahutamine oli köki möki ja über hea jahe kaart, 4870 oli üks keskkütte ahi millele alles hiljuti thermalright lasi über jahutuse välja nagu näha + zalman aretas juba mõnda aega tagasi radika vrm'i peale.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 05.08.2009 15:08:27 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
piixugi ta sai. undas nagu vana puhur ja tempid olid kah kenad. Kui vaikust tahtsid siis oli suht puuks. Stock stockiks aga tükk aega pidi ootama et asjale normaalset jahutust saada eriti just vrm alale. kui ise ei viitsinud või osanud just sinna midagi aretada.

4850,4870 mõlemat omanud. 4850 jahutamine oli köki möki ja über hea jahe kaart, 4870 oli üks keskkütte ahi millele alles hiljuti thermalright lasi über jahutuse välja nagu näha + zalman aretas juba mõnda aega tagasi radika vrm'i peale.

No mul sai küll.
Pole mingi vaikusepede ka kuangi olnud, panin venti juurde ja oli korralik. icon_wink.gif
Võrreldes 2900XT-ga oli asi ikka väga vaikne.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2009 15:28:43 vasta tsitaadiga

pedomaania jälle... temp oli mul gpu 90c ringis ja vrm 100 ringis @ stock jahutusega ja selline vurin käis et pidi mängimise ajal kõlle valjemaks keerama kuna ei saanud rahus "soundi" kuulata kuna mingi piix urises kõrval. Oletaks et kui korralik VRM radikas peale panna + normul gpu jahutus + 120mm vent saavutab kenasti parema tulemuse nii vaikuse kui temp'ide osas.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 05.08.2009 19:48:30 vasta tsitaadiga

angel, Mul küll asi 4870-ga nii hull polnd VRM kuskil 80 ja GPU ka samas kandis või vähemgi.
Sul kast mayby mingi juhtmeid ja paska täis.Mul oli kastis korralik õhuringlus ikka.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2009 22:57:47 vasta tsitaadiga

ja jah... ma olen piisavalt "friiiik" et sellist asja ei laseks juhtuda. Korpus mida kasutan juba aastaid on armor. Õhk käib seal ringi nagu tuule tunnelis. Juhtmed on kõik enamvähem ära pakitud ehk siis õhuvoolu nad ei takista (ei viitsi neid juhtmeid päris puruks väänata ja kusagile piixu suruda aga piisavalt eest ära võetud et õhku ei takistaks). Ja kui ma ikka testin siis ikka korralikult... karva mark oli see tubli programm millega sai tempe kontrollitud. Tava "korraks mängu ajal vaatan" tempid olid jah kohati väiksemad aga mõned mängud panid ikka 100'ga. RivaTuneriga logisin etc. Reaalselt aga mõõtsin kaardi peatl tempi 80c + kanti. Aga jahe ja vaikne kaart 4870 ei ole kusagilt otsast...

Praegune GTX 285 OC edition on kenasti jahedam + vaiksem. Ja mitte piixugi ei ole muutnud arvuti õhu ringluses.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2009 10:10:25 vasta tsitaadiga

Siin räägitakse vaid kallitest jahutustest. Aga rääkige mulle kuskohast saaks odavalt 1 sloti võimalikult suure radika meediarvuti GeForce 6200 videokaardi jaoks. Praegu seal peal pisike vali ventilaator. Tahaks aga asendada selle radikaga...
_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2009 19:23:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Võrreldes 2900XT-ga oli asi ikka väga vaikne.

Mu arust ikkagi 4870/90 jahutus lärmakam icon_smile.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafiaa
HV kasutaja
Mafiaa

liitunud: 15.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 00:44:23 vasta tsitaadiga

Kui kuumaks teil 8800gt kaardid lähevad? Mängides näiteks. Ja kui palju normaalne idles on?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 11:38:59 vasta tsitaadiga

Mafiaa kirjutas:
Kui kuumaks teil 8800gt kaardid lähevad? Mängides näiteks. Ja kui palju normaalne idles on?
,

Stockis oli IDLE kui ma õigesti mäletan mingi 60+ kraadi ja mängides näiteks crysist ehk korralik kaardi küpsetamine lõpuks isegi 100+ kraadi.
Seepärast vahetasin jahutuse ja nüüd idle 40 ja crysis Loadis umbes 65 kraadi thumbs_up.gif
Arcticu S1 jahutus siis.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 03.09.2009 14:13:08 vasta tsitaadiga

Esimene kaart läks nii kuumaks, et radika vasest ribid sulasid lahti, kaart oli õhtal icon_lol.gif

Garantiikorras vahetati välja ja lasin kaupluses peale panna heatpipe passiivjahutuse (AC midagi...) ning hiljem lisasin 2 venti.

~50°C on max, mida näinud olen nüüd, enne oli ikka 80...90°C ja ülese poole
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 16.09.2009 11:03:29 vasta tsitaadiga

Thermaltake-lt ka tõsisem VGA ajhutus väljas. Huvitav kuidas jahutab võrreldes AC s1-ga?

Thermaltake ISGC-V320 Cooler Hits Retail
http://en.expreview.com/2009/09/16/thermaltake-isgc-v320-cooler-hits-retail.html#more-5212

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 11:10:37 vasta tsitaadiga

4850 ile vaja midagi kippelt kohandada sest stokk vent vajab kohati füüsilist manipulatsiooni pöörlema hakkamiseks. sobiks ka kellegi vana kuid toimiv stokk. tootjaks club3d.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 16.09.2009 11:15:26 vasta tsitaadiga

Kuidas GTX280/285 stock jahutus muidu on vaikne või undab ka IDLE-s?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 11:17:17 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
4850 ile vaja midagi kippelt kohandada sest stokk vent vajab kohati füüsilist manipulatsiooni pöörlema hakkamiseks. sobiks ka kellegi vana kuid toimiv stokk. tootjaks club3d.

pane näiteks see http://www.arctic-cooling.com/catalog/product_info.php?cPath=2_&mID=105&language=en ja mingi vent vaikselt peale käima.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 11:18:33 vasta tsitaadiga

seda peab kuskilt ostma ja asjad. mul on kohe midagi vaja.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 13:12:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
seda peab kuskilt ostma ja asjad. mul on kohe midagi vaja.


Mõh? icon_razz.gif Kui nt. Ordisse jalutamine piisavalt kiire ei ole, siis aitab vast ainult maagia.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 16.09.2009 14:07:20 vasta tsitaadiga

jigsaw813 kirjutas:
Kuidas GTX280/285 stock jahutus muidu on vaikne või undab ka IDLE-s?

Ei ole kuulda üldse thumbs_up.gif Ja ka loadis ei ole mingit undamist,väheke kohiseb/vuhiseb ja kõik..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 14:12:09 vasta tsitaadiga

a, sellele kaardile oli mingi " turbo" peale pandud. keiss klõusd
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 14:08:24 vasta tsitaadiga

keegi ei tea kust saada nii peenet kruvikeerajat, et saaks lahti need ...gtx 280 selle põhjakaane vms all on 2 kruvi... mingi üli peenet otsa tahavad icon_eek.gif pole näindki siukest, mingi meelega tehtud,et iga minusugune vend lahti ei saaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 14:15:13 vasta tsitaadiga

tööriistapoest vast saab ikka nii peene otsaga keeraja.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 25.09.2009 16:06:32 vasta tsitaadiga

Ise ei märganud küll seal miskit ilgelt peenikest icon_rolleyes.gif Kõik tegin ühe kruvikaga lahti icon_smile.gif
Peale kruvide avamist oli pigem jebi coolerit päris maha saada icon_smile.gif Krt andis kangutada laiali asja,korralikult kinni ikka asi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2009 02:10:24 vasta tsitaadiga

http://imageups.com/files/51/gtx280-scan-back.jpg siia saaks ju mälude peale panna väiksed radikad eks. huvitav kas oleks kasu ka sellest icon_razz.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 30.09.2009 06:11:12 vasta tsitaadiga

Vaevalt,et midagi erilist juurde annaks.. Pealegi see plaat mis 280 peal on see ka jahutab väheke..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hexed
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2009




sõnum 05.10.2009 15:08:44 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
ma surusin nii et näpud punased. Aga ikka ühtlaselt mitte mingil veidral viisil vms "valest kohast". Lihtsalt puhastasin isopropanooliga mälud ära. Puhastasin radika enda kah ära. Panin teibi radikale (ilma sõrmejälgi alla jätmata) ning siis asetasin koos teibiga mäludele. Vaatasin et õieti paika läheks ja siis pigistasin natuke aega kahe sõrme vahel. Ja siis pärast natuke õrnalt üritasin tirida teist ja keerata et vaadata kas jäi kinni või mitte. Kui kinni ei jää siis tuleb suht kergelt maha. Kui jääb siis enam nii kergesti maha ei tohiks tulla. Kaardi enda raskust kannatab igatahes vabalt ehk siis hoiad radikast kaarti üleval.
Kaarti kumeraks ei ole nagu ühegi radikaga keeranud (prose jahutustega emaplaate küll). Vahest olen ainult kohe maha võtnud et kontakti kontrollida vms vastu valgust üritanud vaadata kui midagist näeb.

Kui atsetooni kasutad siis veenud et ikka puhas atsetoon mitte mingite lisanditega. Nagu need kosmeetilised tavaliselt on.


Kas keegi teab kust saab seda puhast atsetooni?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 15:11:23 vasta tsitaadiga

lakibensiin teeb sinu jaoks sama tööd. angel arvab, et ainus koht, kust atsetooni saab, on küünelakieemaldaja.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2009 15:16:49 vasta tsitaadiga

hexed, igas ehituspoes on atsetooni. 0,5l ~15.-
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 13.10.2009 08:46:34 vasta tsitaadiga

Graphics Card Armor: Thermalright T-Rad2 GTX Cooler and VRM Heatsinks
http://www.xbitlabs.com/articles/coolers/display/thermalright-trad2-gtx-vrm.html

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 15:26:43 vasta tsitaadiga

njh jälle, on nvidia kaartidele mõeldud jahutusega mingi jama...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 15:47:26 vasta tsitaadiga

Kaartide tegijad võiksid hakata kuidagi universaalsemalt VRM kivikesi paigutama. Näiteks lihtsalt kahte alati ühesuguste vahedega ja kinnitusaukudega rivvi ja kui kaardil väiksem toiteahel on, siis rivi ääred tühjaks jätta. Poleks enam seda jama, et iga kaart vajab erineva kujuga VRM radikat. icon_confused.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 13.10.2009 17:17:04 vasta tsitaadiga

No tegelt võiks kogu kaarti paigutus olla sõbralikum ja universaalsem,et klapiks paljudele kaartidele üks cooler thumbs_up.gif
Aga ilmselgelt on seda palju tahta icon_mad.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 17:28:32 vasta tsitaadiga

oleks, poleks. mis sa arvad, kui palju jahutusetootjad teeniks icon_wink.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murjam
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 12:22:18 vasta tsitaadiga

Plaan soetada 5850, millist jahutust soovitaksite?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 15:42:31 vasta tsitaadiga

mis stock jahutusel seal viga ?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 18.10.2009 00:28:34 vasta tsitaadiga

murjam, kõigepealt vaata kuidas stock jahutus asjaga toime tuleb, siis hakka uut jahutust otsima. icon_wink.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Räägime oma graafikakaardi jahutustest mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.