Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii] Nintendo Wii arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 90, 91, 92  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 11:59:36 vasta tsitaadiga

xtr, oleneb sinu muusikamaitsest icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 13:27:24 vasta tsitaadiga

Kohalikku turgu ma piiranguks ei sea.
Kas nii GH-le kui RB-le saab lugusid alla laadida Wii platvormil?
Kumma leeri kasuks kontrollerite võrdlus kalduks?

Minu muusikamaitse eriti siin ei aita, 90'ndate tantsumusa ja Sc ooteri lugusid vaevalt neis mängudes on icon_wink.gif

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 23.07.2009 13:41:43 vasta tsitaadiga

Lugude allalaadimine on Wii-l igati võimalik. Kontrollerite osas on väga palju erinevaid võimalusi ning jällegi tasub lisainfot otsida GH/RB teemast. icon_smile.gif
_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 15:04:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kumma leeri kasuks kontrollerite võrdlus kalduks?

http://www.joystiq.com/Instrument-Compatibility-Matrix#Wii
IMO GH:WT kidra on asjalikum, kuid GH III lugude valik parem icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 16:11:04 vasta tsitaadiga

homeworld1 kirjutas:
Ma vist juba aiman jah, tänud teile. Viimane küsimus, kust saab kõige odavamalt garantiiga Wii-d?

parema hinnaga pole Eestis veel näinud
http://www.onoff.com/online/ee/inet.nsf/vProd/45007?opendocument&markID=65-10-30
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 24.07.2009 10:40:27 vasta tsitaadiga

Hämmastav on, et seni kõige soodsamad Wii'd olid Eestis müügil Euroopa launchi ajal enne 2006. aasta jõule. See maksis vist umbes 3799 või midagi. Need, kes endale praegu konsooli soetada soovivad võiksid proovida julgelt paarsada krooni alla tingida.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2009 10:50:01 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
Hämmastav on, et seni kõige soodsamad Wii'd olid Eestis müügil Euroopa launchi ajal enne 2006. aasta jõule. See maksis vist umbes 3799 või midagi. Need, kes endale praegu konsooli soetada soovivad võiksid proovida julgelt paarsada krooni alla tingida.
Ma ostsin endale Wii esimesel päeval, kui too meie poodidesse sattus. Maksis ta siis vist 3999.-
Igatahes odavam, kui praegu enamikes poodides.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 10:14:22 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
ossa kirjutas:
Photopoint müüs 399.-EEK, eile just sai ostetud icon_lol.gif
Kuidas siis on?

Praegu mul üks mäng, mis Motion Plusi kasutab- Virtua Tennis 2009.
Algul tahtis vähe harjumist saada, kuid muidu täitsa OK, mängu teeb huvitavamaks küll.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Suphakhuul
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2009




sõnum 27.07.2009 14:50:17 vasta tsitaadiga

sports resorti meie poodides vist veel pole ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 15:07:19 vasta tsitaadiga

Suphakhuul kirjutas:
sports resorti meie poodides vist veel pole ?

pole veel näinud
http://www.cdmarket.eu/et/shop/games/detail/1654243/Nintendo_Wii-WII_SPORTS_RESORT___WII_MOTION_PLUS

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipzic
Kreisi kasutaja
zipzic

liitunud: 12.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 16:03:54 vasta tsitaadiga

Suphakhuul kirjutas:
sports resorti meie poodides vist veel pole ?


Siin paistab, et müügis juba!

_________________
the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt!
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2009 02:59:02 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2009/07/27/steel-yourself-red-steel-2-pushed-to-early-2010/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 03.08.2009 13:18:48 vasta tsitaadiga

Bowling Ball Attachment Helps You Destroy TV Better


Link

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 03.08.2009 22:31:45 vasta tsitaadiga

Keegi hea inimene võiks anda oma wii komplekti nädalavahetuseks mulle rendile, prooviks ka ära mis toreda asjaga tegu on. Info PS-i palun.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vex
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 06.08.2009 21:49:10 vasta tsitaadiga

kas eestis wiid remonditakse kah?
nimelt sain konsoolilt teate System files are corrupted please reffer to the manual, ja midagi teha ei saa
oskab keegi aidata
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 06.08.2009 23:19:11 vasta tsitaadiga

Googlit sirvides öeldi et saadad konsooli Nintendole ja nad saadavad sulle uue vastu. Wii remondi kohta võid uurida konsool.eu foorumist.
Nintendo enda kodukalt - http://www.nintendo.com/consumer/repair/wii_repair_home.jsp?problem=ERRFILESCORRUPT
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McSilmus
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2009 09:59:54 vasta tsitaadiga

vex kirjutas:
kas eestis wiid remonditakse kah?
nimelt sain konsoolilt teate System files are corrupted please reffer to the manual, ja midagi teha ei saa
oskab keegi aidata


Tere,

Palun täpsemat kirjeldust:
1. Kui vana WII on?
2. Mis firmaware?
3. Kas on softmoditud, või kiibitud?
4. Kas oled proovinud ilma plaadita käivitada?
5. kas enne veateate ilmumist lasid peale mõnda uuendust?
6. Kas Channeli valikusse läheb või tuleb enne veakood ette?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vex
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 07.08.2009 10:43:33 vasta tsitaadiga

vanus on umbes poola aastat,
firmware panin viimase peale eile, peale seda yritasin HBC peale panna, ja siis installimise käigis tegi vii restardi, ja ette tuli ainult see eelpool mainitud kiri,
ei käivitu plaadiga, ega ilma plaadita. ei sd-ga, ega ilma.
ja see veateade on veel selline nagu halvasti loetav, ja siis kui vajutan mingit nuppu puldil siis läheb natuke paremini loetavaks, kuid mitte päris normaalseks, (keeruline seletada, kui enne keegi lahendust ei tea, siis panen esmaspäeval pildi)
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2009 12:15:12 vasta tsitaadiga

mina võin proovida parandada,
kui huvi on PS
vex kirjutas:
vanus on umbes poola aastat,
firmware panin viimase peale eile, peale seda yritasin HBC peale panna, ja siis installimise käigis tegi vii restardi, ja ette tuli ainult see eelpool mainitud kiri,
ei käivitu plaadiga, ega ilma plaadita. ei sd-ga, ega ilma.
ja see veateade on veel selline nagu halvasti loetav, ja siis kui vajutan mingit nuppu puldil siis läheb natuke paremini loetavaks, kuid mitte päris normaalseks, (keeruline seletada, kui enne keegi lahendust ei tea, siis panen esmaspäeval pildi)

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2009 19:25:28 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2009/08/11/nintendo-patents-inflatable-cushion-you-know-for-horseback-r/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 01:07:23 vasta tsitaadiga

täiega pointless vidin ORS.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2009 16:34:48 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2009/08/20/your-first-look-at-your-shapes-camera/

EDIT: järg Nintendo "jaburate" patentide saagale:
http://www.joystiq.com/2009/08/25/nintendo-patents-football-controller-looks-a-lot-like-a-footbal/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaximumSpeed
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2002




sõnum 31.08.2009 14:31:55 re vasta tsitaadiga

Tere mul oleks abi vaja seoses Wii juhtpuldiga. Ostsin ebayst uue puldi, alguses ei töötanud korralikult, kursor hüples ringi ja vibra töötas samal ajal. Paar päeva läks mööda ja töötas ühe päeva korralikult. Nüüd on jälle peale seismist lolliks läinud. Vahetasin akusid, ostsin uued akud, võtsin lahti panin kokku, googeldasin ei midagi. Kas keegi oskab öelda mis viga tal olla võiks ja kas seda viga saaks paranda.

Tänud ette asjalike postide eest.

_________________
Proovige vesijahutust;)
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2009 15:00:13 vasta tsitaadiga

ega teleka taga akent ei ole või paistab päike peale? kui on, tõmba kardin ette - äkki aitab!
_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaximumSpeed
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2002




sõnum 31.08.2009 15:10:52 vasta tsitaadiga

Üks pult töötab, see mis konsooliga kaasas oli. Teine uus ei tööta normaalselt, vaevalt see päikesest on. Aga proovin õhtul.
_________________
Proovige vesijahutust;)
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2009 20:14:19 vasta tsitaadiga

Tänasest siis Internet Channel tasuta tõmmatav.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2009 20:18:45 vasta tsitaadiga

wau, proovin õhtul icon_razz.gif
amddude kirjutas:
Tänasest siis Internet Channel tasuta tõmmatav.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 01.09.2009 20:39:02 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Tänasest siis Internet Channel tasuta tõmmatav.
Oli ka aeg
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2009 21:37:45 vasta tsitaadiga

Alguses oli ka tasuta. Nintendo on ka imelik, algul tasuta, siis tasuliseks ja nüüd jälle tasuta. Vahepeal oli rahahäda või said kasutajad vihaseks?
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 03.09.2009 13:08:43 vasta tsitaadiga

http://www.teambadattitude.co.uk/art/wii/0001.htm

kellel huvi saab siit wii covereid icon_biggrin.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2009 14:10:11 vasta tsitaadiga

Päris üks cover... Kõva viitsimine ikka icon_biggrin.gif
Kui oskaks keegi juhatada samasugusele lightscribe-cover'ite saidile, oleks veel vingem icon_cool.gif

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stuart
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2007




sõnum 09.09.2009 14:07:19 vasta tsitaadiga

Ostsin siis ära Wii Motion Plusi ja Wii Sports Resorti. Kusjuures väga positiivne üllatus, hea mäng! Soovitage veel mänge Wii Motin Plusiga, nii vanu kui ka veel mis tulemas lähiajal icon_smile.gif
_________________
Vahetan mänge: Ridge Racer 3D ja The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D. Vastu sooviks:Super Mario 3D Land ja Paper Mario 3D. Pakkuda samas võib ju kõike:)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2009 17:32:29 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/Wii_MotionPlus#Supported_games
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2009 13:40:30 vasta tsitaadiga

Sama küsimus, mis siin - kas on võimalik Wii-d ühendada monitori/projektori VGA või DVI sisendisse, palun jagage oma kogemusi.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
legomehike
HV kasutaja
legomehike

liitunud: 26.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2009 16:00:35 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on juhtunud nii et wii pult ei allu sensorile ja ei saa seda noolt liigutada.
Saab parandada või peab kohe töökotta viima.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mukel
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2008




sõnum 14.09.2009 17:45:51 vasta tsitaadiga

See võib tuleneda sellest kui ere valgus paistab sensoriribale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2009 18:10:44 vasta tsitaadiga

Sensorriba on täiesti passiivne oma olemuselt, sisaldab endas pmst ainult 2 IR dioodi.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2009 23:40:26 vasta tsitaadiga

sel sügisel langevad vist kõigi konsoolide hinnad
http://www.vg247.com/2009/09/14/rumour-wii-price-cut-for-end-of-september/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 15.09.2009 01:13:13 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
sel sügisel langevad vist kõigi konsoolide hinnad
http://www.vg247.com/2009/09/14/rumour-wii-price-cut-for-end-of-september/
Wii on juba viimased 1,5 aastat olnud (suhteliselt) kõige kallim konsool icon_smile.gif
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tools
HV veteran
tools

liitunud: 12.04.2003




sõnum 15.09.2009 08:39:37 vasta tsitaadiga

kas Wii Play with Wii Remote on lootust UK -st kätte saada ?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipzic
Kreisi kasutaja
zipzic

liitunud: 12.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2009 09:14:08 vasta tsitaadiga

tools kirjutas:
kas Wii Play with Wii Remote on lootust UK -st kätte saada ?

On, vähemalt ise olen kenasti kätte saanud.

_________________
the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt!
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tools
HV veteran
tools

liitunud: 12.04.2003




sõnum 16.09.2009 10:10:05 vasta tsitaadiga

Reward Card £3.00, sellest kasu ka on ?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipzic
Kreisi kasutaja
zipzic

liitunud: 12.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 10:27:17 vasta tsitaadiga

tools kirjutas:
Reward Card £3.00, sellest kasu ka on ?

Minul alguses oli (möödunud aasta suvi) kuid enam ei mõju. Mul sinna kogunenud £25 jagu raha. Või teen mida midagi valesti, et seda enam kasutada ei saa?

_________________
the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt!
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 11:46:17 vasta tsitaadiga

No aga mida sa täpsemalt teed siis? Checkoutis valid ju et "use points", kas sul see siis enam ei tööta?
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipzic
Kreisi kasutaja
zipzic

liitunud: 12.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 12:56:26 vasta tsitaadiga

Ei funka jah enam, kui panen redeem siis ütleb et tarneaadress vale. Uurisin ka sealt ja öeldi, et seda saavad ainult nö UK aadressile tellijad kasutada vms.
_________________
the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt!
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tools
HV veteran
tools

liitunud: 12.04.2003




sõnum 16.09.2009 13:47:45 vasta tsitaadiga

zipzic kirjutas:
Ei funka jah enam, kui panen redeem siis ütleb et tarneaadress vale. Uurisin ka sealt ja öeldi, et seda saavad ainult nö UK aadressile tellijad kasutada vms.

leidsin sellise lause ka Reward Membership is available to Customers in the UK and ROI, ei ole selle kaardiga midagi peale hakata
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 14:45:42 vasta tsitaadiga

Minu redeem igastahes töötab icon_confused.gif

EDIT: Füüsilise kaardiga pole jah midagi teha kuna kauplused asuvad ainult ROI ja UK pindadel.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipzic
Kreisi kasutaja
zipzic

liitunud: 12.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 15:42:04 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Minu redeem igastahes töötab icon_confused.gif


Lucky You!

_________________
the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt!
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 15:44:51 vasta tsitaadiga

zipzic kirjutas:
Tom-D kirjutas:
Minu redeem igastahes töötab icon_confused.gif


Lucky You!
Ma arvan lihtsalt, et sa teed midagi valesti. Ka mina hankisin Reward Cardi eelmisel aastal ja olen sellega kõvasti säästnud.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipzic
Kreisi kasutaja
zipzic

liitunud: 12.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2009 16:15:52 vasta tsitaadiga

Hmm .. aga mis seal valesti teha annab! Tellimust tehes kogu aeg ühte moodi käitunud, kuid ühest hetkest hakkas errorit ajama ja ajab siia maani...
_________________
the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt!
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii] Nintendo Wii arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 90, 91, 92  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.