Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  MyBrute märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 01:09:59 vasta tsitaadiga

Siiamaani maas, ei saanudki täna ühtegi fighti teha, ega uuele turnale regada.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 10:26:06 vasta tsitaadiga

KRT ikka pruudid pimedad icon_evil.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 13:09:23 vasta tsitaadiga

ja ikka veel ei saa kakelda icon_neutral.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 13:22:09 vasta tsitaadiga

Kuradi sõltlased :p Minge randa ja kakelge seal soojas vees ja päikese käes.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 13:22:28 vasta tsitaadiga

See on liiga brutal.. Üle 24 tunni juba maas. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 13:44:44 vasta tsitaadiga

mirko27 kirjutas:
Kuradi sõltlased :p Minge randa ja kakelge seal soojas vees ja päikese käes.

Vat ei lähe küll, kuna keegi peab tööd ka tegema 8)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 18:53:32 vasta tsitaadiga

Jõle kaua juba maas olnud icon_eek.gif . Mingi pea 30 tundi nüüd vist .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 19:08:02 vasta tsitaadiga

tundub et käin mingi suurem upgrade või puhastus icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 19:15:42 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et neil on hostimisega lihtsalt probleeme. Kobakäplus. Aeg uus mäng eestlaste lendil valmis treida! Mis tööd sa teed wanawoll? Pühapäeval arvuti taga ehk võiks vastav teadmine/oskus ka eksisteerida?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 19:17:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis tööd sa teed wanawoll? Pühapäeval arvuti taga ehk võiks vastav teadmine/oskus ka eksisteerida?

50% ajast annan tarka nõu ja teised 50% ajast õpetan lambaid ja nende riistvara 8)
Selline oskus ei käi kahjuks minu kompententsi icon_cry.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 20.07.2009 12:26:51 vasta tsitaadiga

nüüd vist jälle töötab.
_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2009 12:27:32 vasta tsitaadiga

Tourneyd on maas..
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2009 12:51:49 vasta tsitaadiga

Korras jah ja turniiride algus ajaks on panded 21(homme),kuna algselt kui regasin siis pidi lema 19 jul.
Seega vist võib hüüda jälle juhuuu 8)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2009 15:48:42 vasta tsitaadiga

http://cuntcuntcunts.mybrute.com/fight/512479520

Mida napikat! =)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2009 15:58:55 vasta tsitaadiga

muff, mis .disney.com icon_eek.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2009 16:07:34 vasta tsitaadiga

Iga mybrute link muutub siin foorumis disniks, see on mingi HinnaVaatluse ajuvälgatus vist.

Ühesõnaga, foorumi adminnid tahavad selle teema siit foorumist välja süüa. Miks nad seda siis lukku ei pane, vaid hoopis meid mõnitavad?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2009 16:10:10 vasta tsitaadiga

imelik jah, keda see mäng kahjustab ja ohustab icon_confused.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2009 16:11:12 vasta tsitaadiga

Mõni adminn vist ei saanud öösel keppi ja otsustas tulla siia foorumikasutajaid keppima. Hale.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatomik
HV kasutaja
aatomik

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.07.2009 16:29:24 vasta tsitaadiga

Fashistõ, bljääät! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2009 16:31:01 vasta tsitaadiga

aatomik kirjutas:
Fashistõ, bljääät! icon_biggrin.gif


Täpselt, foorumihitlerid!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2009 16:47:54 vasta tsitaadiga

See on lihtsalt naljakas imo icon_lol.gif , ma loodan et see on ajutine .
Aga vähemalt saab jälle kõigi tegelastega ära mängida icon_razz1.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2009 17:28:12 vasta tsitaadiga

mybrute ...(katsetasin ka) icon_biggrin.gif

http://potiim.mybrute.com/cellule

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2009 17:34:14 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
muff, mis .disney.com icon_eek.gif

päris haige. icon_confused.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2009 17:41:26 vasta tsitaadiga

a nüüd on korras...
http://setuv2gi.mybrute.com/fight/?d=prnfgg;k=4bc2ba3beec7 (suvaline fait)

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2009 17:44:09 vasta tsitaadiga

Jee keegi muutis selle tagasi thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vedru>
HV kasutaja
vedru>

liitunud: 24.02.2006




sõnum 21.07.2009 02:13:00 vasta tsitaadiga

ise mängin ka icon_biggrin.gif Mulle täitsa meeldib. Mul on mingi 7-8 meest.
tehke pupil'eid mulle http://brutal-vedru.mybrute.com
ma ei saa aru mis kell neil see uus päev algab. Kell on veerand kolm öösel/hommikul aga ikka ei ole veel uus päev

_________________
Club M-Spot
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 02:19:20 vasta tsitaadiga

alles mingi 6-7 hommikul hakkab "uus päev" icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 21.07.2009 12:11:04 vasta tsitaadiga

Üle pika aja üks pingelisem fight, 2xkoer + karu VS. karu + koer + kilp: http://penelto.mybrute.com/fight/516293952

Ahjaa, mul viskas kopa ette, ei viitsi oma aega enam sellele raisata. Kes ees see mees: http://penelto.mybrute.com/cellule PW: kapsap66sas
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 14:08:32 vasta tsitaadiga

kuna see turniir pihta hakkab. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 16:39:26 vasta tsitaadiga

Mul on hunnik tegelasi - annaks ära. Kes tahab?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 17:48:36 vasta tsitaadiga

mina mina mina thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_wink.gif

(ei ole mybrute hull aga ikkagi icon_razz.gif)

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adidas03
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2008




sõnum 21.07.2009 19:39:29 vasta tsitaadiga

Kui sul mulle ka midagi head on anda siis oleks ka päri. Ette tänades.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vedru>
HV kasutaja
vedru>

liitunud: 24.02.2006




sõnum 22.07.2009 01:20:28 vasta tsitaadiga

kui veel on mõned siis mina tahaks ka mõnda tyypi juurde veel icon_biggrin.gif

paar pupili ka tulnud, päris hea thumbs_up.gif
Kes viitsib võiks teha http://brutal-vedru.mybrute.com

_________________
Club M-Spot
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 03:52:45 vasta tsitaadiga

mis värk nende süsimustade ja vibelevate brutedega on?

näide süsimustast
http://jeff-gallardo-02.mybrute.com/cellule

näide vibelevast, mitu erinevat välimust vaheldub, vaadake tal mõnda fighti
http://animated-jeff10.mybrute.com/cellule

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 22.07.2009 03:57:19 vasta tsitaadiga

turniiridega on nüüd küll midagi lahti, et juba mitu päeva ei ole.
_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creepyguy4
HV kasutaja
creepyguy4

liitunud: 29.10.2008




sõnum 22.07.2009 06:15:19 vasta tsitaadiga

vedru> kirjutas:
kui veel on mõned siis mina tahaks ka mõnda tyypi juurde veel icon_biggrin.gif

paar pupili ka tulnud, päris hea thumbs_up.gif
Kes viitsib võiks teha http://brutal-vedru.mybrute.com


Kommionu666 olen mina icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 08:56:31 vasta tsitaadiga

DesertFox kirjutas:
turniiridega on nüüd küll midagi lahti, et juba mitu päeva ei ole.


miks ei ole, minu vennad on küll turnadel kakelnud 2 päeva, peale seda katkestust....(erinevad vennad, erinevatel päevadel)

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creepyguy4
HV kasutaja
creepyguy4

liitunud: 29.10.2008




sõnum 22.07.2009 10:01:43 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Keegi oskab öelda,millest see tingitud võib olla.Pean uuesti flash playa tirima ,või peaks settingutest midagi muutma ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.07.2009 11:25:33 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Ahjaa, mul viskas kopa ette, ei viitsi oma aega enam sellele raisata. Kes ees see mees: http://penelto.mybrute.com/cellule PW: kapsap66sas

Huvipärast küsin, et kes siis uus omanik on?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 13:12:15 vasta tsitaadiga

Tundub et ole jälle suurte poiste liivakastis icon_razz.gif
http://lijgj.mybrute.com/cellule
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 16:45:01 vasta tsitaadiga

kiire lahendus icon_biggrin.gif 8)

http://fordsierra.mybrute.com/fight/522329202

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vedru>
HV kasutaja
vedru>

liitunud: 24.02.2006




sõnum 22.07.2009 17:38:00 vasta tsitaadiga

creepyguy4 kirjutas:
vedru> kirjutas:
kui veel on mõned siis mina tahaks ka mõnda tyypi juurde veel icon_biggrin.gif

paar pupili ka tulnud, päris hea thumbs_up.gif
Kes viitsib võiks teha http://brutal-vedru.mybrute.com


Kommionu666 olen mina icon_biggrin.gif


Väga kõva! icon_biggrin.gif

_________________
Club M-Spot
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 22.07.2009 19:27:40 vasta tsitaadiga

http://seksikristi.mybrute.com <- andke hagu.
_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 19:37:49 vasta tsitaadiga

DesertFox kirjutas:
http://seksikristi.mybrute.com <- andke hagu.

tegin ühe icon_smile.gif vastuteene poleks paha icon_smile.gif

http://fordsierra.mybrute.com

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 22.07.2009 19:54:13 vasta tsitaadiga

tegin ka.
_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 23:04:24 vasta tsitaadiga

http://ragequit01.mybrute.com/fight/523663051

Mul hakkas vastasest kahju juba enne lõppu, liiga epic dodgefest icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 22.07.2009 23:06:57 vasta tsitaadiga

muff kirjutas:
http://ragequit01.mybrute.com/fight/523663051

Mul hakkas vastasest kahju juba enne lõppu, liiga epic dodgefest icon_wink.gif


väga lahe icon_biggrin.gif misasi see viimane oli icon_question.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 23:09:43 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
muff kirjutas:
http://ragequit01.mybrute.com/fight/523663051

Mul hakkas vastasest kahju juba enne lõppu, liiga epic dodgefest icon_wink.gif


väga lahe icon_biggrin.gif misasi see viimane oli icon_question.gif


Hammer, suht harva kasutab seda, aga tore on vaadata kui see juhtub!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 23.07.2009 09:30:06 vasta tsitaadiga

tahtsin teada, kaua seal arenal peab üldse vastu pidama, et mingit rankingut kätte saada? eile mul see lohh juba teist korda üleüldse jõudis 8h välja ja 9ndas sai lutti..
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 11:19:49 vasta tsitaadiga

limp, esimene rank 10h thumbs_up.gif


Tänase päeva eredaim lahing mis sai ootamatult lihtsa lahenduse beer_yum.gif
http://lijgj.mybrute.com/fight/525622181
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  MyBrute mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.