Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kiisu nimi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2003 15:01:58 vasta tsitaadiga

pane spoof
_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4tec
HV veteran
4tec

liitunud: 24.07.2003




sõnum 18.09.2003 15:05:47 vasta tsitaadiga

käpik näiteks?
_________________
Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing!
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 18.09.2003 15:14:09 vasta tsitaadiga

vaadates seda teemat tundub et see kass sureb ka nimetuna
_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
myragaru
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2001




sõnum 18.09.2003 15:16:15 vasta tsitaadiga

panic kirjutas:
... ja seda programmi saaks ju ka edukalt mujal kasutada. icon_rolleyes.gif


Näiteks lapsele nimepanekul icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vilts100
HV vaatleja


liitunud: 06.09.2003




sõnum 18.09.2003 15:29:17 vasta tsitaadiga

kui emane siis NETI a kui isane siis NET icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2003 15:37:44 vasta tsitaadiga

panic kirjutas:
kallid inimesed-
kes viitsib ja oskab võik teha mingi proge jupikese
asi võik välja nähe nii.
sisestan mingid nimed ütleme 15 nime
vajutan nupule ja arvuit paneb need sufflega järjekorda. siis vajutan veel nii umbes 10 korda ja siis võiks seal olla nupp statistika ja siis mis nimi kõige vähem punkte sai- esimene koht siis 1 punkti ja viimane 15 punkt ülejäänud jäävad sinna vahele.
näiteks kui ERROR tuleb esimeseks viiendaks ja "seitsmendaks" siis on erroril 13punkti kui aga "ram" tuleb üheteistkümnendaks ja kaks korda esimeseks siis kokku oleks ka 13- siis paneks sellesse järjekorda kummal on rohkem esikohti või nuh kumb on nagu väiksema punkti saanud.
lõbus oleks sellega nime vaadata ja seda programmi saaks ju ka edukalt mujal kasutada. icon_rolleyes.gif


Kirjuta ise basic'us. Ei tohiks eriti keeruline olla.

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vana
HV vaatleja


liitunud: 03.12.2001




sõnum 18.09.2003 15:45:43 vasta tsitaadiga

Kiip.Või Tšiip. Ehk europäraselt: Chip.
Kui ta kunagi pere loob, siis saad
seda seltskonda kutsuda chipsetiks.

_________________
Eesti suved on jahedad, kuid õnneks lühikesed
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 18.09.2003 15:47:40 vasta tsitaadiga

paned kassile nimeks GAY !!
siis teda kodu hüüdes kõva häälega pooled mehed võpatavad tänaval

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2003 15:47:46 vasta tsitaadiga

Tüürel icon_rolleyes.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 18.09.2003 17:30:32 vasta tsitaadiga

link :: naljakad nimed

Võta teine ka ja pane Kopi ja Peist (või Copy & Paste, kuidas rohkem meeldib). Mu meelest kõige paremad nimed. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2003 17:40:43 vasta tsitaadiga

kui kassidele nimeks Kopi ja Peist, siis nad peavad suht ühesugused olema.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.09.2003 18:55:52 vasta tsitaadiga

Rebi ja Kleebi icon_wink.gif
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.09.2003 19:11:01 vasta tsitaadiga

Ctrl Alt Del või Caps
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 18.09.2003 19:12:28 vasta tsitaadiga

Kas kassist pilti on võimalik teha? Saab ehk mõne nime juurde mõelda.
_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2003 19:39:22 vasta tsitaadiga

carramba kirjutas:
paned kassile nimeks GAY !!
siis teda kodu hüüdes kõva häälega pooled mehed võpatavad tänaval



icon_lol.gif icon_lol.gif Väga hea thumbs_up.gif

Aga kassile pane nimeks TigePeni
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 18.09.2003 19:56:54 vasta tsitaadiga

Pane kassile nimeks Muri. Tegelt võid Ati ka panna icon_biggrin.gif Või siis Liit (l33t) icon_razz1.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurimees
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2002




sõnum 18.09.2003 20:20:19 vasta tsitaadiga

1337
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2003 21:51:04 vasta tsitaadiga

kaurimees kirjutas:
1337
Hüüad siis ÜKS-KOLM-KOLM-SEITSE?
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 18.09.2003 21:59:00 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
kaurimees kirjutas:
1337
Hüüad siis ÜKS-KOLM-KOLM-SEITSE?


või siis tuhatkolmsadakolmkümendseitse.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurimees
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2002




sõnum 18.09.2003 22:02:52 vasta tsitaadiga

icon_razz.gif Kallis üks kolm kolm seitse tule sõõma, kus sa oled??? thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.09.2003 22:19:35 vasta tsitaadiga

kui kass on emane -> emaplaat
kui kass on isane -> ISA kaart
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.09.2003 22:46:41 vasta tsitaadiga

kaurimees kirjutas:
icon_razz.gif Kallis üks kolm kolm seitse tule sõõma, kus sa oled??? thumbs_up.gif icon_lol.gif

hüüad nagu vangi icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 19.09.2003 04:16:51 vasta tsitaadiga

Blue Errol
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 19.09.2003 04:34:42 vasta tsitaadiga

see pole küll arvutitega seotud.. kuid tehnikaga ikkagi icon_smile.gif
tuttaval on koer nimega corolla ja teisel kass nimega mitsupissi icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Earl
Kreisi kasutaja
Earl

liitunud: 22.04.2002




sõnum 19.09.2003 04:46:36 vasta tsitaadiga

Shift!
_________________
The early bird might get the worm but the second mouse gets the cheese
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
throt
HV kasutaja
throt

liitunud: 15.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2003 06:57:50 vasta tsitaadiga

tegelikult vahet pole kuidas sa seda kassi alguses kutsud, sest kuna ta siiami kass ja nimele ei reageeri... varsti omandab ta automaatselt default nimeks kassiraisk icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 19.09.2003 07:15:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tegelikult vahet pole kuidas sa seda kassi alguses kutsud, sest kuna ta siiami kass ja nimele ei reageeri... varsti omandab ta automaatselt default nimeks kassiraisk




kuradi õige jutt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 19.09.2003 07:55:32 vasta tsitaadiga

pane money
siis on hea hyyda

money money money

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2003 08:01:55 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
kaurimees kirjutas:
1337
Hüüad siis ÜKS-KOLM-KOLM-SEITSE?

teadmiseks, et 1337 tähendab Elite ehk eliiti häkkerite keeles!

ps: mu arust häkker oleks hea nimi su kassile või siis I NEE' $ (I need money) icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2003 12:55:49 vasta tsitaadiga

kooli jaoks vaja progemine meelde tuletada ja mõtlesingi mida teha. teen vast nädalavahetusel selle progejupi ära (javaga)
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 19.09.2003 19:17:40 vasta tsitaadiga

see oleks küll hea kui sa ihv selle ära teeksid.
1337 on ka lahe aga pole ma sellest 1337 mõttest siiani aru saanud.

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
telefoon
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2003




sõnum 19.09.2003 19:43:17 vasta tsitaadiga

Flops äkki sobiks icon_rolleyes.gif
Ja kassiraisa asemel sobiks Viirus paremini icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 19.09.2003 19:46:08 vasta tsitaadiga

overclock vb icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 19.09.2003 19:46:53 vasta tsitaadiga

Any Key
_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2003 19:50:59 vasta tsitaadiga

Mina nimetan kõiki kasse, keda näen , rojudeks. thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.09.2003 21:36:53 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Mina nimetan kõiki kasse, keda näen , rojudeks. thumbs_up.gif

kassikestele tuleb öelda kiisu ja teha pai thumbs_up.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3vil.ee
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2003 01:58:26 vasta tsitaadiga

Heh, õige nimi KOER või KUTSU, tuttavad vaatavad sind pikka aega kahtlaselt.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2003 02:13:32 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
Pane kassile nimeks Muri. Tegelt võid Ati ka panna icon_biggrin.gif


mul oli kunagi (~10a tagasi) maal kass kelle nimi oli ATI.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wend
HV Guru

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2003 03:10:58 vasta tsitaadiga

Krt, ma olin esimene kes pakkus ja praegu ise sama reha peale astusin. icon_biggrin.gif Help nimega. (must nagu kurat, kass muidugi)
_________________
küll on kerge olla ebanormaalne
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sf
Kreisi kasutaja
sf

liitunud: 24.06.2003




sõnum 20.09.2003 03:42:31 vasta tsitaadiga

Pole küll nii väga arvutite kui pigem HVF eripäraga seotud, aga minu arvates sobiks piix

D3vil.ee kirjutas:
Heh, õige nimi KOER või KUTSU, tuttavad vaatavad sind pikka aega kahtlaselt.


Sedasorti nimedega kasse 2 tükki kodus ja tuttavaid mul enam pole
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2003 06:39:58 vasta tsitaadiga

Nagu saatuse irooniana astus eile õhtul naine uksest sisse, kass kaenlas, ise säras üle näo ja ütles, et mei on nüüd Kiisumiisu.
Käskisin tänavale viia.
A kus sa sellega, tema olevat leidnud ja kass tahtvat olla meie oma.
Tuleb vist leppida, et pean hakkama rojuga koos elama. icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2003 09:06:07 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
pane money
siis on hea hyyda

money money money


Eriti hea on naabrilt küsida, ega sa Money ei ole näinud, alles vedeles siin hoovis thumbs_up.gif Ja arvutiga ka seos missugune icon_wink.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 20.09.2003 09:42:06 vasta tsitaadiga

Tüürel
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 20.09.2003 09:44:06 vasta tsitaadiga

wend kirjutas:
Krt, ma olin esimene kes pakkus ja praegu ise sama reha peale astusin. icon_biggrin.gif Help nimega. (must nagu kurat, kass muidugi)


ja siis lähed õue ja karjud help help (appi appi)

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2003 09:46:54 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Tüürel icon_rolleyes.gif

konn kirjutas:
Tüürel


Ega jah ... Topelt ei kärise icon_neutral.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2003 09:47:45 vasta tsitaadiga

Hüüa kassi nii - ( B )
beer_yum.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.09.2003 11:08:23 vasta tsitaadiga

Kas see kass pole siiani veel endale nime saanud? Enam ei saa teda vast kiisuks nimetada?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2003 12:35:56 vasta tsitaadiga

pane c++
või html
v6i php

_________________
www.kolkbeer.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 20.09.2003 13:16:51 vasta tsitaadiga

pane naabri nimi
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2003 13:23:29 vasta tsitaadiga

minumeelest parim nimevõimalus 'läppar' (lap-top nagu natuke liiga ametlik)...olenevalt kassist võib täitsa sobida kah.... icon_lol.gif
kui kiiresti vaja kutsuda, siis lühendada võiks läbu-läbu-läbu.... icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kiisu nimi mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.