Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  eRepublik märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 114, 115, 116  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 17.07.2009 00:51:09 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
Kust saaks kõige paremini q5 maja osta?


kui paremini = odavamalt siis http://ereptools.pl/market/product/ind/10/q/5
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 01:14:12 vasta tsitaadiga

Tänud, olen nüüd uhke q5 maja omanik thumbs_up.gif

E: Kas mitut maja saab ka omada?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 01:17:27 vasta tsitaadiga

Omada võid, aga nende efekt ei stacki.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 01:23:50 vasta tsitaadiga

Okei
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vihane
HV kasutaja
vihane

liitunud: 30.01.2006




sõnum 17.07.2009 01:25:37 vasta tsitaadiga

land akill 4.84 palk 12 eeki ehk keegi soovib üle trumbata icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Antis
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2004




sõnum 17.07.2009 07:26:23 vasta tsitaadiga

Müüa Q3 maja - 13 kulda.
Kasutaja: Antis-est
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 17.07.2009 08:25:17 vasta tsitaadiga

tnis33 kirjutas:
Ma olen madalapalgaline Lvl5 manu tööline... tuleks tööle küll sulle


vaata tööturult, skill5 manu, 15.5 eeku palk q1 firmas Omega Tulirelvad.

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 17.07.2009 11:47:32 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
tnis33 kirjutas:
Ma olen madalapalgaline Lvl5 manu tööline... tuleks tööle küll sulle


vaata tööturult, skill5 manu, 15.5 eeku palk q1 firmas Omega Tulirelvad.


Tehtud thumbs_up.gif
Wellnessist nii palju et ootan treeningsõdasid tagasi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 12:25:21 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi oma firma tööliste wellnessi ka näeb?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WipeOut
HV kasutaja
WipeOut

liitunud: 04.10.2004




sõnum 17.07.2009 12:49:23 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Kas kuidagi oma firma tööliste wellnessi ka näeb?


Kui kasutad Mozillat või Operat siis on hea asi eRepublik Plus: http://www.erepublik.com/en/article/erepublik-plus-grand-tutorial-807662/1/20

Sellega hea ei pea enda töötajaid ükshaaval läbi vaatama!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 17.07.2009 12:56:23 vasta tsitaadiga

Kas operale tuleb sama õpetuse järgi peale panna see?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 17.07.2009 14:36:56 vasta tsitaadiga

Killer85, http://tools.my-erep.com/index.php?action=2
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.07.2009 16:04:57 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Kas kuidagi oma firma tööliste wellnessi ka näeb?

mida sa sellega peale hakkad? teen sul firmas tööd 50-ga, sõdin 1 käigu ja saan 90 peale icon_razz.gif
Pigem ikka kas mingit tarkvara pole, mis näitab palju töötaja tootis... icon_confused.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WipeOut
HV kasutaja
WipeOut

liitunud: 04.10.2004




sõnum 17.07.2009 16:32:24 vasta tsitaadiga

tnis33 kirjutas:
Kas operale tuleb sama õpetuse järgi peale panna see?


Opera õpetus on siin: http://www.erepublik.com/en/article/-edit-erepublik-plus-goes-to-opera-version-0-54--853354/1/20
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 18:16:35 vasta tsitaadiga

vihane kirjutas:
land akill 4.84 palk 12 eeki ehk keegi soovib üle trumbata icon_biggrin.gif ?

Trumbake, trumbake. Eelmine palgamull läks lõhki paar kuud tagasi, vaatab kaua nüüd välja veab.
Sain algselt oma skill 3,5-ga ka 12,5 EEK palka, siis lõhkes mull ja firmad läksid pankroti ning turul pakuti palka 4 EEK. icon_wink.gif

Müüa q1 maja 4 kulda!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 19:25:24 vasta tsitaadiga

Antis kirjutas:
Müüa Q3 maja - 13 kulda.
Kasutaja: Antis-est


Kas maja veel alles.



Maja Q1 läks ära.

ÕNNELIK Q3 Maja omanik ostsin just eEesti turult, mul savi palju raiskan.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 17.07.2009 21:18:44, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.07.2009 19:53:08 vasta tsitaadiga

See on nii lame, et mul avatar ära kaob (see pisem).
Kes see ikka valiks tüüpi ilma avatarita.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 17.07.2009 21:05:34 vasta tsitaadiga

http://www.erepublik.com/en/newspaper/motoexotika-191532/1

Vote&Subscribege icon_biggrin.gif Keegi võiks ütelda palju mul neid subscribereid on (nagunii mingi 2 või 1 icon_biggrin.gif).

ArchMage, tegelt ta ei kao ära. See mingi bug, et käivad edasi-tagasi. Sellepärast ei ole vaja muretseda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 17.07.2009 21:10:19 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
http://www.erepublik.com/en/newspaper/motoexotika-191532/1

Vote&Subscribege icon_biggrin.gif Keegi võiks ütelda palju mul neid subscribereid on (nagunii mingi 2 või 1 icon_biggrin.gif).


Lausa 5 icon_eek.gif


viimati muutis Mart352 17.07.2009 21:15:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 17.07.2009 21:14:03 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 21:28:46 vasta tsitaadiga

995 veel vaja ja teenidki lihtsalt 5 kulda icon_smile.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 17.07.2009 23:01:41 vasta tsitaadiga

mixkamitte, njaa icon_biggrin.gif

Tegelikult see lehe tegemine suht hea enda inglise keele oskuse arendamine.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauno_
HV kasutaja
rauno_

liitunud: 18.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2009 01:23:29 vasta tsitaadiga

Selle palgamulli kohta,et ise asun Brasiilias ja saan 17 palka, ning kulla hind on 35-36vahel. Nii,et siin vast pole veel palgamull lõhki läinud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 18.07.2009 07:44:20 vasta tsitaadiga

Ma saan ise 20 eek palka @ 4,6 construction skill @Venezuela. Peaks saama, kui mu arvutused õiged on - 17 VEB * 0,024(nende kulla kurss vms)=0,408 * 50(eek, sest 1 kuld enam vähem 50 eegi ümber vist, mulle on igastahes selline kurss öeldud teiste mängijate poolest)=20,4 eek. Peaks olema õige enam-vähem(kui eekide kurs on õige). Aga jah, siin enam-vähem kõik hullult kallis kah - Q3 food oli viimati kui vaatasin 6,6 eeku jne.
Aga mina ostan kõik Eesti turult icon_smile.gif


viimati muutis Cracker 18.07.2009 09:20:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vex
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 18.07.2009 09:14:13 vasta tsitaadiga

meil itaalias läks see mull lõhki umbes kuu tagasi, vähemalt ehitus sektoris,
ma sain kah seal skill 4 eest 12 ITL'i mis oli umbes 0,35g
hetkel saan kõigest 5,6 ITL
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.07.2009 15:55:03 vasta tsitaadiga

Ma just mõtlesin...
Et kas kulda on võimalik ja kas on legaalne müüa päris raha eest?
Ise tõenäoliselt ei müüks.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2009 18:04:38 vasta tsitaadiga

Nu erep ise müüb päris raha eest kulda. Miks mitte ka siis mängijad.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauno_
HV kasutaja
rauno_

liitunud: 18.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2009 21:49:17 vasta tsitaadiga

Just läksin teisse kohta tööle ja nüüd saan 19.70 palka, ning turul on ka kulla hind langenud 33 kanti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 18.07.2009 21:59:13 vasta tsitaadiga

rauno_, mis skill ja mis riik ?

Võiks ikka põhilised asjad kirja panna...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2009 22:01:15 vasta tsitaadiga

kui kasutaja ära sureb, kas siis saab uue v? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauno_
HV kasutaja
rauno_

liitunud: 18.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2009 23:01:37 vasta tsitaadiga

Riik on Brasiilia see ka eelmisel lehel kirjas ja skill on Manufacturing lvl. 5.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 18.07.2009 23:22:50 vasta tsitaadiga

rauno_, ok
apelsin16
, siis vist on võimalus reviveda ja mängid sama kasutajaga edasi, aga alguses wellness 10. Vähemalt ühe postitusest sain niimoodi aru.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olav
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 21.07.2009 10:10:28 vasta tsitaadiga

Väga vigane mäng. Täna vajutasin work nuppu mitu korda (leht laadis kaua) ja saingi palka kolmekordselt icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.07.2009 14:12:35 vasta tsitaadiga

Keegi laenu anda/investeerida soovib? Summaks 25G, intress 20%, luban 2 kuuga tagasi maksta, ideaalse variandi puhul kulub 3 nädalat.
IGN: Awesomest (organisatsiooni konto, enda kasutajaga korra päevas sees).
EDIT: Olemas! thumbs_up.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 21.07.2009 14:49:47 vasta tsitaadiga

Ostke ikka lotopileteid ka icon_smile.gif

http://www.erepublik.com/en/article/eesti-loto-no-4-is-over-winners--864302/1/20

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 21.07.2009 15:07:54 vasta tsitaadiga

olav, mina sain niimoodi seitsme päeva palga, teatasin neile, et on vigane, aga ei ole nende arust midagi viga.
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Megahit
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2009




sõnum 21.07.2009 15:20:16 vasta tsitaadiga

Soovitan kõigil kellel on invited mängimise lõpetanud enne lvl 6'te, ning pole veel surnud ka hakata saatma mahajäänud kasutajale toitu, et iga päev toidu tarbimise eest saaks ühe xp. Lvl 6'e saab kätte 35 xp'ga mis läheb q1 toitu saates maksma kuskil 50 eeku kanti, aga vastu saab 5 kulda ja aega võtab 35 päeva icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 21.07.2009 15:31:18 vasta tsitaadiga

Megahit, tegelikult osade kasutajate puhul kiiremini.

Sest näiteks osad teevad töö ära ja treenivad jms vajaliku mis esimesel päeval tehakse. Siis saavad nad juba mingi 3 exp, kuid enamus kes ikkagi aru ei saa või ei taha saada, on exp 0.

Kavalam on ka alguses neile ebaaktiivsetele saata süüa, kes on natuke exp teinud. Kuid samas peab ka neid vaatama, kel level 1, et enne ära ei sureks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 18:02:03 vasta tsitaadiga

Uued mängijad, kes level 6ni jõuate ja 5 kulda saate, kulutage sellest osa maja ostmiseks. Maja lisab toidu väärtusele +1Q, ning ei kulu ja saab reisimisel kaasa tassida. Kui jõud kasvab ning saate lubada endale juba nt Q2 maja, siis müüte lihtsalt vana maha ja saate oma raha tagasi. Tasub ära igal juhul, sest võrrelge, mis on kahe kvaliteediga toidu vahe (nt Q3 ja Q4).

Võin pakkuda Q1 maju 4 kulda (või 200 EEK), Q2 maju on praegu saadaval 8 kulla eest (või 400 EEK). Kui mustalt turul otsite, võite ehk leida ka odavamalt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 18:02:03 vasta tsitaadiga

mixkamitte, mul level 17 ja siiani pole aru sanud. et mul maja läheks vaja icon_rolleyes.gif Haiglast saab ju 50 wellnessi - miks ma peaks suure kullakoguse sinna alla magama panema?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 18:06:40 vasta tsitaadiga

Sama siin, maja ple, kulda investeerin laenudesse. thumbs_up.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 18:07:14 vasta tsitaadiga

mixkamitte, kus sa Eestis neid maju näed sellise odava hinnaga? Eestis on turul müügil ainult 1 maja Q4 1260 EEk.
Ega kui keegi on nõus, siis ma võin vabalt võta Q2 maja Q1+4 kulla vastu icon_wink.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 18:10:57 vasta tsitaadiga

Treeninglahinguid ei pruugi iga päev olla, teinekord on vaja päris sõjas sõdida enda welness päeva lõpuks alla 40-ne, lisatervis päevas võimaldab mitme päeva peale mõne lahingu rohkem teha. Samahästi võiks siis küsida, et kes Q3-Q5 toitu ostab, kui Q1 on odavamalt saadaval ja haigla käepärast...

Lõpuks on ikka küsimus, mis sa selle rahaga siis teed, kui enda arendamiseks ei kasuta? Et siit ma küsiks, et mis kvaliteediga toitu sa tarbid?

Praegu firmaomanikuna näen ikka väga palju kehva welnessiga inimesi tööturul liikumas, kes tahaks head palka saada, aga tootlikus ei vea välja. Neile oleks majast ikka väga abi.

Muidugi kui mängu jääda ainult kuuks paariks mängima, siis ei ole vahet...

(kjaups. enne pane Q1 müüki ja siis osta Q2, sest keegi vaevalt tahab minna Q2 maja pealt Q1+4 kulla peale icon_biggrin.gif
Maja ei pea ostma minult, mustalt turult või paremat hetke oodates võib saada ka odavamalt!)


viimati muutis mixkamitte 21.07.2009 18:12:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 18:11:04 vasta tsitaadiga

mixkamitte, q1 kasutan muidugi icon_smile.gif Ei ole ju mõtet raha raisata icon_wink.gif Ja wellness on üle 90 koguaeg
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 18:36:33 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
mixkamitte, q1 kasutan muidugi icon_smile.gif Ei ole ju mõtet raha raisata icon_wink.gif Ja wellness on üle 90 koguaeg

Siis su welness langeb iga päev, kuni jõuad 90ni, siis jätad korra sõdimise vahele, saad korra jälle 100 ja siis iga päev uuesti alla. Nii aga ei saa hoida oma welnessi üle 95-e. Lisaks oled sa sõltuv lahingutest ning eEestis tõenäoliselt ei tegutse. Aga võid uurida, et mida Ungari parematel mängijatel põues on - pakun et kõigil on Q5 house...

Kõik on lihtsalt valikute küsimus. Ise ei tahaks eEestist lahkuda, seega maja ost on ära tasunud. Lisaks ka olen olulistes lahingutes oma welnessi viinud allapoole 40ne (et suuremat dmg teha), et mida siis toidu, kinkidega ja majaga olen vaikselt suurendamas. Mõni teine aga oma tervist riigi nimel ohtu ei sea.
Mõni ei osta üldse relvi ka päris ja olulises sõjas riigi jaoks, et siis endale raha säästa.

Aga mida lõpuks selle rahaga teha...


viimati muutis mixkamitte 21.07.2009 18:39:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 18:36:43 vasta tsitaadiga

Mina kasutan Q3-Q4 toitu, sest sellega ma suudan tagada wellness 100, iga päeva alguseks. icon_wink.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 18:41:50 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
Mina kasutan Q3-Q4 toitu, sest sellega ma suudan tagada wellness 100, iga päeva alguseks. icon_wink.gif

Pakun välja, et tööandja maksab sulle ka 10% rohkem palka su kõrgema welnessi tõttu. Ise vähemalt muudan igapäevaselt kõigi palkasid lähtudes töötaja tootlikkusest ehk sealt tulenevast kasumlikkusest.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 18:47:24 vasta tsitaadiga

mixkamitte kirjutas:
Renka kirjutas:
mixkamitte, q1 kasutan muidugi icon_smile.gif Ei ole ju mõtet raha raisata icon_wink.gif Ja wellness on üle 90 koguaeg

Siis su welness langeb iga päev, kuni jõuad 90ni, siis jätad korra sõdimise vahele, saad korra jälle 100 ja siis iga päev uuesti alla. Nii aga ei saa hoida oma welnessi üle 95-e. Lisaks oled sa sõltuv lahingutest ning eEestis tõenäoliselt ei tegutse. Aga võid uurida, et mida Ungari parematel mängijatel põues on - pakun et kõigil on Q5 house...

Kõik on lihtsalt valikute küsimus. Ise ei tahaks eEestist lahkuda, seega maja ost on ära tasunud. Lisaks ka olen olulistes lahingutes oma welnessi viinud allapoole 40ne (et suuremat dmg teha), et mida siis toidu, kinkidega ja majaga olen vaikselt suurendamas. Mõni teine aga oma tervist riigi nimel ohtu ei sea.
Mõni ei osta üldse relvi ka päris ja olulises sõjas riigi jaoks, et siis endale raha säästa.

Aga mida lõpuks selle rahaga teha...
No selline on juba parem selgitus - seda ma ootasingi, et sa asja natuke paremini lahti seletad kõigile mitte, et hüüad: "ostke maju" icon_wink.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.07.2009 18:47:58 vasta tsitaadiga

mixkamitte kirjutas:
Aga mida lõpuks selle rahaga teha...

Mardu eesmärk on piisavalt raha koguda, et mõne väiksema riigi rahavarud ära osta ja siis turul raha hinda dikteerida.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 20:30:43 vasta tsitaadiga


(Kliki pildil, et jõuda firma lehele)

Täna alustas tööd uus viljafirma AS Põllumees Viljad, hakatakse vilja tootma nii kohalikule turule kui ka ekspordiks.

Firma vajab hädasti töölisi skillidega 3, 4 ja 5. Palka maksame vääriliselt:
Palgad
Skill 3 - 6 EEK
Skill 4 - 8 EEK
Skill 5 - 12 EEK


Ärge laske ennast häirida Job Marketis olevatest pakkumistest. Võtke töö vastu ning saatke mulle kiri, tõstan teie palga vähemalt siinlubatud tasemele, kõrge wellnessiga vahest isegi kõrgemale. Kui firma juba käima saan ning näen selgelt, kui palju veel pigistada annab, ootab töötajaid loodetavasti palgatõus, kuid seda lubada ei julge.

Niisiis, klikkige pildil ja võtke töö firmas AS Põllumees Viljad.

Sim Maatriks,
AS P6llumees omanik.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  eRepublik mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 114, 115, 116  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.