Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 412, 413, 414 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 10:51:30 vasta tsitaadiga

mul on kahtlane aimdus, et klienditoest võidakse antud olukorras lihtsalt pikalt saata sellistes küsimustes.

(kogu selle sulgemisteemaga jne on selline kujutelm lihtsalt silmi jäänud)
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 11:00:54 vasta tsitaadiga

mis te nüüd kiunute siin kas garantiid teostatakse või mitte. telefon pihku ja saate pädeva vastuse!
siin spekuleerides kogub see xbox samamoodi tolmu edasi icon_confused.gif icon_idea.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 21.07.2009 11:49:13 vasta tsitaadiga

Viid konsooli enteri garantiisse ja siis paari nädala pärast on Enter pankrotis ja keegi ei tea midagi su konsoolist. icon_razz.gif
See RROD fix on üsna lihtne ära teha ja ei maksa ka sittagi. Olen kuulnud, et Falconitele mõjub see fix kaua, osadel läheb juba 8s kuu peale fixi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 11:53:33 vasta tsitaadiga

no sellest oleneb ikka väga palju, et kui suur gamer ise oled. kes nädalas paar korda sisse lülitab võib aasta rahulikult üle elada. mul käis peaaegu et 12h ööpäevas (muusika, filmid, mängud) ja nii 6 kuud, enne kui uuesti lõplikult saba andis icon_biggrin.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 21.07.2009 12:02:19 vasta tsitaadiga

No siis annad sitale jälle kuuma kuniks jälle jalad alla saab icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 12:04:41 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Viid konsooli enteri garantiisse ja siis paari nädala pärast on Enter pankrotis ja keegi ei tea midagi su konsoolist. icon_razz.gif

jep, ise mõtlesin samamoodi..
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 12:11:48 vasta tsitaadiga

j2mstyle kirjutas:
Andykas kirjutas:
Viid konsooli enteri garantiisse ja siis paari nädala pärast on Enter pankrotis ja keegi ei tea midagi su konsoolist. icon_razz.gif

jep, ise mõtlesin samamoodi..

Enter ju ei paranda neid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 21.07.2009 12:13:01 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
j2mstyle kirjutas:
Andykas kirjutas:
Viid konsooli enteri garantiisse ja siis paari nädala pärast on Enter pankrotis ja keegi ei tea midagi su konsoolist. icon_razz.gif

jep, ise mõtlesin samamoodi..

Enter ju ei paranda neid icon_rolleyes.gif

Seepärast tulekski Enterist eemale hoida ja otse GNTga suhelda. Või siis ise fix ära teha.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 12:14:38 vasta tsitaadiga

poed pandi küll kinni, aga internetipood jääb neil ilmelt alles. ei kao see Enter veel kuskile.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 21.07.2009 12:16:24 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
poed pandi küll kinni, aga internetipood jääb neil ilmelt alles. ei kao see Enter veel kuskile.

No tahaks loota, mul endal ka sealt üks konsool pärit. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 13:35:23 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
No siis annad sitale jälle kuuma kuniks jälle jalad alla saab icon_smile.gif


see ka ei aita enam icon_lol.gif suitsetasime juba rahupiipu ja leppisime kokku, et tuleb noorem asendaja talle icon_razz.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 18:46:05 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
Andykas kirjutas:
No siis annad sitale jälle kuuma kuniks jälle jalad alla saab icon_smile.gif


see ka ei aita enam icon_lol.gif suitsetasime juba rahupiipu ja leppisime kokku, et tuleb noorem asendaja talle icon_razz.gif

kunagi ammu oma eelmise xboxiga mängisin, siis ka hetkeks viskas RRoD'i milegipärast. ütlesin talle "peace. one love, bretha", sai veidi juttu puhutud ja lubas et rohkem RRoD'i ei viska. tegin siis kerge resa ning seni kuni ta veel minu käes oli, täitis ilusti ka oma lubadust.

no, ja RRoD'i saamise hetkel mängisin nende kahe fellaga piljardit:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 22:21:52 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5319589/microsoft-dates-next-xbox-360-dashboard-update

ja
tits
because boobs rule
http://kotaku.com/5319372/the-ultimate-street-fighter-art-collection/gallery/?selectedImage=1
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 22:33:53 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
http://kotaku.com/5319589/microsoft-dates-next-xbox-360-dashboard-update

ja sügisel järgmine thumbs_up.gif

Xbox 360 integrations with Twitter, Facebook and Last.FM as well as the ability to instantly stream movies in 1080p for users with fast enough connections will go live in the fall.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.07.2009 23:30:37 vasta tsitaadiga

ei usalda seda 1080p live streami icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.07.2009 23:44:08 vasta tsitaadiga

Ei näe probleemi selles, et mõni isik usalduse kaotanud on.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 03:12:29 vasta tsitaadiga

game saved on ühilduvad, hea seegi icon_rolleyes.gif
http://kotaku.com/5319822/august-xbox-360-update-bears-good-news-about-save-files
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 22.07.2009 10:57:54 vasta tsitaadiga

Kas näiteks kord makstud full mängu saab mitu korda tõmmata või peab igakord ostma?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.07.2009 11:47:32 vasta tsitaadiga

Kahte korda sama asja ostma ei pea.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 12:28:01 vasta tsitaadiga

kas keegi Xboxi seadete alt Initial Setup'i peale on vajutanud?

nagu aru saan siis save game'id jäävad alles (vist), kuid mis muuga teeb? kas profiilid jäävad alles? mis nt. tõmmatud mängudega saab?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 13:46:46 vasta tsitaadiga

olen proovinud, ei kustutanud midagi ära.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 15:13:51 vasta tsitaadiga

Täna hakkas Xbox mul sellist häält tegema.
Kunagi varem pole olnud nii. Mida teha ?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 16:04:59 vasta tsitaadiga

päris jube pinin icon_confused.gif kas see tuli draivist või kettast? kuigi ketas vist sellist häält pole eriti võimeline tegema...
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 17:04:50 vasta tsitaadiga

Halo Wars ~370.- EEK eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 22.07.2009 18:15:19 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
Täna hakkas Xbox mul sellist häält tegema.
Kunagi varem pole olnud nii. Mida teha ?
Spoiler Spoiler Spoiler
renx09 kirjutas:
päris jube pinin icon_confused.gif kas see tuli draivist või kettast? kuigi ketas vist sellist häält pole eriti võimeline tegema...
On võimeline küll. Aga ketast kontrollida on väga lihtne - võta ketas küljest, ning vaata kas siis ka piniseb.
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MihkeLaan
HV vaatleja
MihkeLaan

liitunud: 29.06.2007




sõnum 22.07.2009 18:38:05 vasta tsitaadiga

kas keegi saaks oma secureneticsi kontot laenata?
tahaks world at wari map packid ära tõmmata, punktid läksid maha aga 99% ütles et cant download icon_cry.gif

_________________
xbox live: ARRAK15
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DumptyLook
HV vaatleja
DumptyLook

liitunud: 10.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 20:14:54 vasta tsitaadiga

Selle pinina kohta niipalju, Ma arvan , et see plastik jubla mis xboxi sees on ja õhu voolu suunab vendikate poole, et see käib kuskile vastu ja tekitab pininat.Mul sarnane asi juba pikemat aega ja kui ma vajutan Xboxi peamist kesta allapoole kaob pinin ära. PS pane Xbõx horisontaalselt <----> seisma
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 20:26:24 vasta tsitaadiga

GamePointsNow järjekordselt ei tööta? icon_neutral.gif
tsitaat:
Authorization Failed Your order is on hold: Please update your credit card.
An attempt to authorize £17.95 to your credit card (VISA xxx-0595) failed.

Please provide a valid credit card within 7 days or your order will be cancelled.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MihkeLaan
HV vaatleja
MihkeLaan

liitunud: 29.06.2007




sõnum 22.07.2009 20:27:48 vasta tsitaadiga

Skeptik, ma just täna ostsin wawi mapide jaoks sealt 2100 punkti ja mul töötas ilusti icon_rolleyes.gif
_________________
xbox live: ARRAK15
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 20:31:00 vasta tsitaadiga

MihkeLaan, mis kaart sul muidu oli? mul SEB-i virtuaalkaart, mis kehtib veel 3 nädalat.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MihkeLaan
HV vaatleja
MihkeLaan

liitunud: 29.06.2007




sõnum 22.07.2009 20:32:42 vasta tsitaadiga

Skeptik, mul sõber tellis...tal peaks ka SEB virtuaalkaart olema
_________________
xbox live: ARRAK15
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 22.07.2009 20:59:55 vasta tsitaadiga

kellelgi kiiremas korras 48h live pole anda(võin 25kr maksta)


võib pakkuda ka 12kuud icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stig
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 21:49:14 vasta tsitaadiga

Skate ~130 EEK http://www.shopto.net/XBOX%20360/GAMES/XB2SK00-Skate.html
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 22.07.2009 22:26:11 vasta tsitaadiga

Stig kirjutas:
Skate ~130 EEK http://www.shopto.net/XBOX%20360/GAMES/XB2SK00-Skate.html

postikuluks pakkus 5eurot, eimäletagi et see nii kallis oli sealt, 130 eest võtaks küll muidu.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 22:52:01 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
Stig kirjutas:
Skate ~130 EEK http://www.shopto.net/XBOX%20360/GAMES/XB2SK00-Skate.html

postikuluks pakkus 5eurot, eimäletagi et see nii kallis oli sealt, 130 eest võtaks küll muidu.

naeltes on soodsam. kokku ~195.- EEK


edit:
10 aastat Halo-t
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 22.07.2009 22:57:58 vasta tsitaadiga

keegi täna öösel GOW/2;halo;gta IV ei viitsi?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 14:39:46 vasta tsitaadiga

Last.fm intervjuu
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alex1122331
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2009




sõnum 23.07.2009 16:08:02 vasta tsitaadiga

kas niisama neti kaabliga ei saagi võrguS?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 16:12:23 vasta tsitaadiga

wow, päris hea hind...
http://www.onoff.com/online/ee/inet.nsf/vProd/60215?opendocument&markID=65-10-25
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 23.07.2009 16:15:40 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
wow, päris hea hind...
http://www.onoff.com/online/ee/inet.nsf/vProd/60215?opendocument&markID=65-10-25

ox.ee'st aasta tagasi ostsin http://www.ox.ee/est/product/124117 vist 100 krooni kallimalt, sisuliselt sama asi + 2 mängu kaasa.
(ox.ee on hinda muutnud varem oli alla 4000)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 23.07.2009 16:16:03 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
keegi täna öösel GOW/2;halo;gta IV ei viitsi?

Gow 2 võiks isegi teha. Kuigi ega ma mängida ei oska väga icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 23.07.2009 20:09:52 vasta tsitaadiga

Kuidas lisada seda enda xbox kasutaja signatuuri, mis paljudel siin on? Kindlasti on see siit läbi käinud, aga olen vist liiga uus kasutaja või pole märganud.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 20:12:58 vasta tsitaadiga

estplayer, vaata teema esimest posti icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 23.07.2009 20:56:46 vasta tsitaadiga

tychoon kirjutas:
ertr2 kirjutas:
keegi täna öösel GOW/2;halo;gta IV ei viitsi?

Gow 2 võiks isegi teha. Kuigi ega ma mängida ei oska väga icon_biggrin.gif.
lisa mind thumbs_up.gif mitu wave sul hordi tehtud on?


BTW Ära anda üks live 48h kood thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 22:37:47 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kas ma magasin midaig maha ja see on juba old, aga igatahes sain siis just teada sellest Microsoft'i "Secret Comic-Con game announcment"'ist.. Halo Legends vms?

//edit: Okei siis. Milking ikkagi. icon_biggrin.gif

_________________
TALUSILDID


viimati muutis Dude . 23.07.2009 22:47:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 22:41:50 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Ma ei tea, kas ma magasin midaig maha ja see on juba old, aga igatahes sain siis just teada sellest Microsoft'i "Secret Comic-Con game announcment"'ist.. Halo Legends vms?

Seega nüüdseks on juba teada 3'est uuest Halo mängust. *cough*milking*cough* Kuigi kui asi väärt on siis vahet pole.

Trailer'it saab siis näha homme hommikul.

See pole mäng.
tsitaat:
A renowned set of storytellers from some of the world's leading anime studios in Japan are about to take one of the most iconic franchises in science fiction and video games to a new level. Microsoft Corp., in collaboration with some of the most acclaimed anime creators, today unveiled a new project called "Halo Legends," which will bring the "Halo" franchise and its sweeping sci-fi saga to an entirely new medium, in the form of several original anime short films.

http://blogs.msdn.com/xbox360press/archive/2009/07/23/ao324.aspx


edit:
igatahes minu tellimislimiit Maximuscards-ist on täis saanud icon_lol.gif
tsitaat:
Hi,

We apologize for the inconvenience.
We have a purchase limit per customer. We welcome you to be our verified member and after verification we'll review and increase your limit time by time. You can also participate in our RE-SELLER program when you're a verified member.


viimati muutis SKG 23.07.2009 22:44:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 23.07.2009 22:41:55 vasta tsitaadiga

kas keegi on näinud filmi ,,gamer,, exclusive contactit xbox lives nagu reklaam lubab?



PS:ikka pakkuda 1 48h live kood

tsitaat:
igatahes minu tellimislimiit on Maximuscards-ist täis saanud
mul vist vedas siis icon_rolleyes.gif

viimati muutis ertr2 23.07.2009 22:43:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 22:43:00 vasta tsitaadiga

ertr2, anna 48h kood
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 22:46:33 vasta tsitaadiga

Kellel teist 20Gb Premium garantiiga on?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 23.07.2009 22:46:48 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Dude . kirjutas:
Ma ei tea, kas ma magasin midaig maha ja see on juba old, aga igatahes sain siis just teada sellest Microsoft'i "Secret Comic-Con game announcment"'ist.. Halo Legends vms?

Seega nüüdseks on juba teada 3'est uuest Halo mängust. *cough*milking*cough* Kuigi kui asi väärt on siis vahet pole.

Trailer'it saab siis näha homme hommikul.

See pole mäng.
tsitaat:
A renowned set of storytellers from some of the world's leading anime studios in Japan are about to take one of the most iconic franchises in science fiction and video games to a new level. Microsoft Corp., in collaboration with some of the most acclaimed anime creators, today unveiled a new project called "Halo Legends," which will bring the "Halo" franchise and its sweeping sci-fi saga to an entirely new medium, in the form of several original anime short films.

http://blogs.msdn.com/xbox360press/archive/2009/07/23/ao324.aspx


edit:
igatahes minu tellimislimiit Maximuscards-ist on täis saanud icon_lol.gif
tsitaat:
Hi,

We apologize for the inconvenience.
We have a purchase limit per customer. We welcome you to be our verified member and after verification we'll review and increase your limit time by time. You can also participate in our RE-SELLER program when you're a verified member.


Ma sain mingi koodi maximuscardist millega saab lõpmatuseni osta a ma ei tea kuhu seda sisestada, mul oli ka see värk et 2x saab osta siis enam ei saa.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 412, 413, 414 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.