Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 40, 41, 42  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rygoraider
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2007




sõnum 02.07.2009 12:35:59 vasta tsitaadiga

Milline võistluse täpne ajakava on ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2009 20:13:25 vasta tsitaadiga

GH: Metallica ülevaade @ [digi]
"...aga tegelaste mudelid, eriti James Hetfield, näevad välja nagu kumminukud, mis on päikese käes seisnud ja siis labidaga pihta saanud."- Rainer Peterson




rofl.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2009 20:30:39 vasta tsitaadiga

Aga kas sa seda amddude märkasid, et seal ülevaates oli thrash valesti kirjutatud - kirjas oli hoopis trash. icon_eek.gif

Rainer Peterson@[digi] kirjutas:
Peale Metallica on ülejäänud lood samuti head, suureks rõõmuks on isegi stoner'i legend Kyuss ja trash'i kuningas Slayer on esindatud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2009 20:31:28 vasta tsitaadiga



PeZ, how could you icon_cry.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 02.07.2009 21:39:19 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
PeZ, how could you icon_cry.gif
Vanade rokipeerude värk ju. Märkasid äkki mingit patternit või midagi siin HV's, seoses thrash valesti kirjutamisega?

Pealegi, kvantfüüsika seisukohalt vaadatuna on kõik ülejäänu üsna tühine.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 02.07.2009 22:34:07 vasta tsitaadiga

haah ma lootsingi et üles korjatakse, see jumalast meelega icon_smile.gif ma eluaeg trash kirjutand ja keeldun thrash ütlemast icon_wink.gif

Ja no kamaan, vaadake miuke see Hetfieldi mudel on:

vs


niiet ma seisan 100% oma kirjutatu taga icon_smile.gif
üleüldsegi oleks sellist skinni tahtnud:


Aga tore et mingit vastukaja tuleb, 99% stuffi läheb vist kurtidele kõrvadele, peab hakkama veel rohkem vastuolulisusi sisse pikkima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2009 23:05:18 vasta tsitaadiga

Sa otsisid eriti viisaka ingame pildi välja ju...

Ajakirjas oli vahvam icon_biggrin.gif

Ja nõustun, et oleks vana vunts võinud olla. Nende vuntsidega tehti häid lugusid.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.07.2009 23:28:38 vasta tsitaadiga

Sry et OT a kas juba uus Digi väljas et te siin PEZi reviewvist räägite? Ning kus see GH turniit afterparty vms toimub?
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2009 23:30:52 vasta tsitaadiga

Uus väljas jah. Mul oli eile juba postkastis.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 09:54:00 vasta tsitaadiga

GH turniir toimub HardRockLaagris afterparty üritusena Vana-Vigalas http://laager.hardrockclub.ee/et/index.htm

pakun et enamus rahvast vaatab ikka viimase bändi ära ja siis vajub nii 01:30 või hiljem kohale
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 03.07.2009 10:04:05 vasta tsitaadiga

arvestades mis pakk rockbandi just tuli, siis peaks hoopis see esindatud olema. Cannibal Corpse Hammer Smash Face'st ja Slayeri Black Magicust on kõigil HRL tüüpidel häid mälestusi
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 00:19:57 vasta tsitaadiga

http://www.engadget.com/2009/07/06/guitar-hero-5s-drums-getting-a-rock-band-makeover/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Treplo
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2005




sõnum 08.07.2009 13:17:39 vasta tsitaadiga

Jamasin siin m]nda aega tagasi Amazon.co.uk'ga, kuid nad ikkagi kaotasid mu paki ära. Ei viitsinud enam edasi nendega asja jamada.

Otsustasin, et ostan tuttavale UKs band bundle Game.co.uk'st. Nüüd on aga järgmine küsimus, kuidas oleks kõige mõttekam ja odavam viis toimetada seda pakki Eestisse?!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 14:48:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nüüd on aga järgmine küsimus, kuidas oleks kõige mõttekam ja odavam viis toimetada seda pakki Eestisse?!

Lased mõned tuttaval ära tuua, kes Eestisse tuleb (karp ja muu makulatuur viska minema) icon_idea.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 08.07.2009 14:54:16 vasta tsitaadiga

või lase ilma karbita saata, kitarr - trummid eraldi, tegelikult väga palju ruumi ei võta ka. muide praegu alla hinnatud games need hetkel, seega hea aeg oleks, isegi kui veidi rohkem raha transale kulub.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 08.07.2009 20:31:30 vasta tsitaadiga

Treplo kirjutas:
Otsustasin, et ostan tuttavale UKs band bundle Game.co.uk'st. Nüüd on aga järgmine küsimus, kuidas oleks kõige mõttekam ja odavam viis toimetada seda pakki Eestisse?!
Minu oma tuli ~525-ga (mai kuus) Eestisse originaal kastis via http://www.interparcel.com/ (ja DHL). Ise täitsin ära, kust peale võetakse ja kuhu viiakse (kuna tegemist DHL-iga, siis sai tuttava tööjuurest see pakk neile antud), ning ise maksin kohe krediit kaardiga teenuse eest ära. Välja trükitavad tolli paberid saatsin e-mailiga tuttavale, kes need välja trükkis ja kaasa pani. Tuli igasuguse probleemita kohale.

Saab kaasa ka Tracking numbri, et onlines oma paki teekonda jälgida.

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TasteIt
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2007




sõnum 08.07.2009 22:04:51 vasta tsitaadiga

Mis mängu te soovitate guitar herole?
Aerosmith või gratest hits jne....

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 08.07.2009 22:27:48 vasta tsitaadiga

see oleneb sinu muusikavalikust... mulle sobib näitaks WT
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 22:51:02 vasta tsitaadiga

Greatest Hits ikka. Pantera, Anthrax, Slayer, Blue Öyster Cult, Ozzy Osbourne, Iron Maiden jne jne jne ühel plaadil 8)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 02:45:40 vasta tsitaadiga

Kui Metallica ei meeldi siis Greatest Hits icon_wink.gif või äärmisel juhul WT. Aerosmith võta türduksõbrale või emale

PeZi Hetfieldi mudelite kohta - see on isegi hästi läinud. Vaata mis RockBand2 toimub icon_biggrin.gif visuaalselt ainuke hea asi on introvideo.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 09.07.2009 09:53:22 vasta tsitaadiga

ma ei tea, minumeelest on RB2 visuaalselt palju vastuvõetavam kui GH:WT/Metallica
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 09:53:25 vasta tsitaadiga

See küll konsooli giitar hiirode teema, aga neile kes huvitatud, pc versiuum world tuurist väljas nüüd. Game.co.uk tellimus tehtud mul icon_smile.gif

Lubatakse isegi selle kaelaslaideriga kitarri!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 12:55:43 vasta tsitaadiga

Kas USA versioon mängust töötab EU kitarriga (PS3) icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 14:46:20 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Kas USA versioon mängust töötab EU kitarriga (PS3) icon_rolleyes.gif


jah töötab
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 15:00:00 vasta tsitaadiga

Lahe, jõudsin ära unustada et game.co.uk ei saada mujale maailma üle 1kg pakke icon_neutral.gif

Kes seda teab millal andrico selle endale lattu võtab. Lahe on elada kusagil pommiaugus.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sull
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.07.2009 15:09:11 vasta tsitaadiga

Ülemiste OnOff'is oli nt. müügil päris mitu nädalat tagasi kitarriga bundle.
1700.- kui ma ei eksi, ehk on veel alles.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 19:03:50 vasta tsitaadiga

Tat tahab PC'le. icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 04:22:26 vasta tsitaadiga

ja muidugi mängukonsoolide alla on kõge viisakam oma PC soovi välja käia icon_evil.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 11:01:13 vasta tsitaadiga

No ma ju mainisin, et pc icon_razz1.gif eks ta vähe vale teema vist ole, aga jah.

Asi suht lootusetu, tuleb vist suvaline ps3 kidra poest ligi võtta icon_neutral.gif Kellelgi kogemusi world tour kitarri ja pc toimimise koha pealt? Legends of rock kidra töötas normaalselt joykey abiga, aga sellelaadseid enam eraldi ei müüda.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 00:15:38 vasta tsitaadiga

Guitar Hero World Record: Through the Fire and Flames
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaneelisai
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2009




sõnum 12.07.2009 10:39:27 vasta tsitaadiga

Danny Johnson FTW!!!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IQzero
HV veteran

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 16:08:12 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kas WT kidra on ka mingi kidra koopia nagu on Legends of Rock Les Paul kidra ?
Meenutab Ibanez't aga ei ole vist seda ka icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 13.07.2009 16:14:06 vasta tsitaadiga

meenutab ESP'd aga vist ametlikult pole.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 16:45:33 vasta tsitaadiga

Tavaline Stratocaster ju. icon_rolleyes.gif
Täna nägin isegi PVXis sarnast Fenderit müügil. 20 000.- icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranger15
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2005




sõnum 13.07.2009 21:52:04 vasta tsitaadiga

Sõber tuli eile külla, tassis soomest mingi elektroonika poe tagusest konteinerist Guitar hero world touri ja rock band komplektid.Ise ta nendest eriti ei jaga ning tahtis, et äkki saan need pc peal tööle.Kõige huvitavam, et GH kidra komplekt oli täiesti uus, karbis ning sees kõik kiles.Tegu ps3 komplektidega.Blu-ray disc jne.Ainuke asi mida ei leidnud on see vastuvõtja mis mingipärast ps3-l eraldi on.Trummikomplekt tundub, et on ikka parajalt vatti saanud, kaasas oli 4 komplekti pedaale, ning 2 ülemist taldrikut.Rock bandi kidra ka selline, et nagu kasutatud aga peale nats veidra whammy bari midagi puruks pole.Rock bandi trummikomplekt ka tutikas,kiles ning 2 kompl uusi pedaale kaasas, üks must, üks valge.Isegi trummipulgad on kiles veel.Täna läksin sõbra juurde proovima siis neid komplekte.Guitar hero trumme tööle ei saanud, tuled seal vilkusid aga connectida ei õnnestunud.Trummide saatjaga sain kidra küll tööle, kuid aint nii kaugele, et menüüdes toimib aga mängida ei lase.Kuna Rock bandi trummikomplektil neid keskmisi pikendustorusid kaasas polnud siis lükkasin need guitar hero jalgade otsa.Istus hästi.Ja siis mõni tund sai mängitud Guitar Hero:WT-Rock bandi kidra ja rock bandi trummidega,kõik toimis.Aga kust seda usb vastuvõtjat leida saaks?Mulle endale meeldis see Guitar hero kidra palju rohkem kui Rock bandi oma.Endal on xboxi GH3 kitarr ja see nats väiksem ja pole nii mõnus.Ning aru ma ei saa, MaSu peaks olema aga sommid loobivad selliseid asju ära, sõber ütles et neid komplekte oli seal oma 20, 2 sellist komplekti vaatan veel järgmine nädal üle, et mis seal puudu või üle on.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 21:57:53 vasta tsitaadiga

ranger15, guh.... desifintseerige kõik selline sodi ära. Kulunud ja kasutatud- kes teab, kes neid ramminud on icon_mad.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 21:59:27 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Tavaline Stratocaster ju. icon_rolleyes.gif

Ummm...
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

...nääh, ikka midagi muud.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranger15
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2005




sõnum 13.07.2009 22:06:33 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
ranger15, guh.... desifintseerige kõik selline sodi ära. Kulunud ja kasutatud- kes teab, kes neid ramminud on icon_mad.gif

No Rock bandi trummid olid kiles seega need uued, rock bandi kidra ei tundunud ka erilise saastaga koos olevat, aint world touri trummid olid sellised-tolmused.Kahju aint, et need playstationi jaoks on, krt oleks xboxile uue kidra saand ja trummid kah icon_mad.gif Ja aru ei saa, xboxil pole mingit lolli tilberdavat adapterit vaja, sõbra ps3 nägi välja jubedus, kui need vastuvõtjad seal usb portides nö. ilutsesid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 22:48:46 vasta tsitaadiga

Nojah. Mingi ulme pill on siis. Pea oleks jah nagu mingi ESP küljest, aga Fender teeb minu ar...


Eeeeh... who gives a shit. See on plastikust jublakas...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 23:47:24 vasta tsitaadiga

selle teema esimeses postis "instrumentide ühenduvuse tabelis" nimetatakse WT kitarri Generi caster icon_eek.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2009 10:31:21 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Greatest Hits ikka. Pantera, Anthrax, Slayer, Blue Öyster Cult, Ozzy Osbourne, Iron Maiden jne jne jne ühel plaadil 8)


no sry, aga Greatest Hits on küll totaalne pask võrreldes eelmiste GHdega... paras oleks olnud see downloadable contentina müüa. Sai seda HRLil proovitud ja siiani jääb parimaks GH'ks III osa ja Metallica. TTFAF on ka Greatest Hitsis täiesti metsa keeratud.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2009 10:32:16 vasta tsitaadiga

Nojah. Muidu oleks vist asi tulnud järjekordne Gibsoni standardne kuju, nagu esimene oli Gibson SG, siis Gibson Explorer ja siis Gibson LP, aga kuna vahepeal tulid need tülid ja värgid Gibsoniga, siis mõeldi oma kitarrikuju välja.... Muidugi vaeva oleks võinud rohkem näha, kui ühelt firmalt pea varastada ja teiselt kere icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2009 11:07:20 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
amddude kirjutas:
Greatest Hits ikka. Pantera, Anthrax, Slayer, Blue Öyster Cult, Ozzy Osbourne, Iron Maiden jne jne jne ühel plaadil 8)


no sry, aga Greatest Hits on küll totaalne piix võrreldes eelmiste GHdega... paras oleks olnud see downloadable contentina müüa. Sai seda HRLil proovitud ja siiani jääb parimaks GH'ks III osa ja Metallica. TTFAF on ka Greatest Hitsis täiesti metsa keeratud.


100% nõus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2009 03:32:08 vasta tsitaadiga

Guitar Hero: Metallica: Drums World Record


GH5 kitarr näeb välja selline: http://au.ps2.ign.com/articles/100/1003306p1.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sull
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.07.2009 12:50:38 vasta tsitaadiga

Algul tundus kuidagi kahtlane, et sellise, mitte just kõige tempokama ja raskema looga, tehakse maailma rekord, kuid noh.... kui lugu on mingi eepiline 11min, siis vast ei ole raske. Kuigi pani mõtlema, kas see oli siis see palju räägitud trummide expert+ mode? Sest päris mitmel korral oli näha, et kõiki basstrummi lööke polnud "tab'is" märgitud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 16.07.2009 09:12:56 vasta tsitaadiga

Kas World Touri saab PS puldiga ka mängida või ainult nende "muusikariistadega"?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terrormaz
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2008




sõnum 16.07.2009 15:39:27 vasta tsitaadiga

Ainult nende muusikariistadega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2009 15:56:00 vasta tsitaadiga

Mäletan, et vähemalt GH3 sai veel puldiga ka pelada aga see oli ikka väga jube kogemus. "Pilliga" on ikka ainus mõistlik viis GH/RB mängida.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaneelisai
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2009




sõnum 16.07.2009 16:01:56 vasta tsitaadiga

Cander kirjutas:
Kas World Touri saab PS puldiga ka mängida või ainult nende "muusikariistadega"?


World Touri ei saa. kõiki eelmisi saab.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2009 18:05:54 vasta tsitaadiga

Krt tahaks ka konsoolidele lahedat kitra saada nagu PC versioonis icon_neutral.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 40, 41, 42  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.