praegune kellaaeg 24.06.2026 12:43:20
|
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
aasakas
HV vaatleja
liitunud: 18.02.2008
|
15.07.2009 19:41:22
VISTA WiFi tarkvara trikid |
|
|
Sai siis downgrade tehtud vistalt XP-le. Jõudsin kuidagi ka sinnamaale et sain draiverigi ära installitud võrgukaardi tarbeks ning WiFi-gi mast tuli nähtavale (st WLAN on). Nüüd - kui panin juhtme otse arvutile taha siis tardus kõik mõne sekundi pärast peale kaabli ühendamist. Ning kui hakkasin WiFi tarbeks parooli sisestama siis kirjutas peale sisestamist sellise kirja - The network password needs to be 40bits or 104bits depending on your network configuration. This can be entered 5 or 13 ascii characters or 10 or 26 hexademical characters.
Mida see võiks tähendada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
16.07.2009 11:15:50
Re: WiFi ühenduse eripärad |
|
|
| aasakas kirjutas: |
Sai siis downgrade tehtud vistalt XP-le. Jõudsin kuidagi ka sinnamaale et sain draiverigi ära installitud võrgukaardi tarbeks ning WiFi-gi mast tuli nähtavale (st WLAN on). Nüüd - kui panin juhtme otse arvutile taha siis tardus kõik mõne sekundi pärast peale kaabli ühendamist. Ning kui hakkasin WiFi tarbeks parooli sisestama siis kirjutas peale sisestamist sellise kirja - The network password needs to be 40bits or 104bits depending on your network configuration. This can be entered 5 or 13 ascii characters or 10 or 26 hexademical characters.
Mida see võiks tähendada |
Vaata oma driverite värgi üle ... Yldiselt ma pole kunagi upgradinud Vistalt XPle, olen teinud nii et tegin ketta puhtaks ja siis lasin OS peale
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
16.07.2009 13:15:43
|
|
|
mis draivereid sa sinna peale ajad? suvalise asja sama kivi kasutav draiver või selle vana versioon ei pruugi sind aidata. tähendab reaalselt seda, et see vana draiver ei pruugi sul kasutatavat krüpti veel mõista.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|
| lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|