Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Turvalisus ja privaatsus »  Turvaauk: SMS aitab iPhone superkasutajaks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2009 23:02:01 Turvaauk: SMS aitab iPhone superkasutajaks vasta tsitaadiga

link :: minut.ee


Häkkimisvõistluse Pwn2Own võitja Charlie Miller on kalevi alt välja toonud SMS sõnumisüsteemi turvaaugu iPhone platvormil, mis võimaldab ründajal saada administraatori õigused nutitelefonis. Lühisõnumi teel edastatud kuritahtlik koodijupp võimaldab näiteks jälgida telefoni asukohta GPS koordinaatide näppamise läbi, lülitada sisse mikrofoni jälitustegevuseks või sundida osalema iPhone'i võrgurünnakus.

Miller ei avaldanud lähemaid detaile ründemeetodi kohta kuna on sõlminud lepingu Apple'ga hoidmaks neid salajas kuni firmal õnnestub turvaauk lappida.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2009 23:34:59 vasta tsitaadiga

Et siis NSA/CIA/FBI peavad hakkama jälle uut 'backdoor'i Apple Inc.'ilt tellima? Masendav küll kui häkkerid avastavad erinevate mõnetäheliste abrevatsioonide taha peituvate organisatsioonide tagauksi...

thumbs_up.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 10:41:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Miller ei avaldanud lähemaid detaile ründemeetodi kohta kuna on sõlminud lepingu Apple'ga hoidmaks neid salajas kuni firmal õnnestub turvaauk lappida.

Huvitav palju see vend $ sai icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 10:47:35 vasta tsitaadiga

njah, päris masendav kui keegi kuskilt lülitab su telefoni mikrofoni sisse icon_biggrin.gif huvitav kas SE ja Nokia telefone ka sedasi on võimalik juhtida kuskilt kolmandate isikute poolt.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 11:29:47 vasta tsitaadiga

aise, raudselt... Ega asjata 'tähtsate' jutuajamiste korral ei panda telefone spets-kottidesse (Faraday puur) või võeta akusid tagant ära...
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Risto40
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 15:12:02 vasta tsitaadiga

kunagi kusagilt lugesin, et kas 2007 või 2008. aastal ligi 90% Nokia müüdud (nuti?)telefonidel on võimalik operaatoril või mõnel 3-tähelisel organisatsioonil mikrofon sisse lülitada (isegi, kui telefon on kasutaja poolt välja lülitatud. aku peab siiski küljes olema), et kuulata, mida kurikaelad räägivad.

THERE'S ALWAYS SOMEONE WATCHING!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.07.2009 15:19:04 vasta tsitaadiga

Risto40: Kaughaldusega saab k6ikidel telefonidel operatsioone juhtida.

On olemas ainult spetsiaalsed "turvatelefonid", milledel on selline toiming va"listatud.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 16:15:09 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Risto40: Kaughaldusega saab k6ikidel telefonidel operatsioone juhtida.

On olemas ainult spetsiaalsed "turvatelefonid", milledel on selline toiming va"listatud.

Postitatud mobile device


Ja seda, et see on "välistatud" väidab sulle tootja icon_razz.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anton
HV veteran


liitunud: 18.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 17:00:42 vasta tsitaadiga

Lühisõnumi teel edastatud kuritahtlik koodijupp võimaldab näiteks jälgida telefoni asukohta GPS koordinaatide näppamise läbi, lülitada sisse mikrofoni jälitustegevuseks...
Just ja kuritahtliku koodijupi edastab kuritahtlik organisatsioon. Aru ma ei saa, milleks telefonile kõik need kellad ja viled. Sellesk on ju teised korralikumad riistad. Aga eks edevuse eest tuleb ju maksta. Kas või oma turvalisusega.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 17:24:58 vasta tsitaadiga

Anton, mitte niivõrd turvalisuse kui privaatsusega. Vanas maailmas oli ka selline asi veel olemas...

thumbs_up.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 19:22:52 vasta tsitaadiga

Föönil ei saa ju akut tagant ära ka võtta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 19:36:24 vasta tsitaadiga

Worm390, selleks ongi need spets-kotikesed, kuhu sisse telefonid pista 'jutuajamise' ajaks...

thumbs_up.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 01:12:07 vasta tsitaadiga

BReaK da iCE, kas neid kotte vabalt saadaval? Võtaks isegi ühe, sest seni on kergem telefonid ühte tuppa jätta ja ise mujale juttu ajama liikuda.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 12:28:32 vasta tsitaadiga

mõnedel laptopi kottidel on olemas vastav sahtel
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ehhr
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008




sõnum 07.07.2009 14:14:19 vasta tsitaadiga

Aga kuidas on lood näiteks androidiga?Kas see et kood avatud on laseb vabatahtlikel igasugused uksed ja augud kinni lappida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 17:57:18 vasta tsitaadiga

Ehhr, lootma peab! Kui ikka kasutajatel on endil võimalus image lähtekoodist kokku lasta siis sinna naljalt midagi ära ei peida. Eeldusel, et kogu kood on vaba ja mingi rauaspetsiifika pole valmis moodulitena lingitud...

thumbs_up.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 10:32:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kunagi kusagilt lugesin, et kas 2007 või 2008. aastal ligi 90% Nokia müüdud (nuti?)telefonidel on võimalik operaatoril või mõnel 3-tähelisel organisatsioonil mikrofon sisse lülitada (isegi, kui telefon on kasutaja poolt välja lülitatud. aku peab siiski küljes olema), et kuulata, mida kurikaelad räägivad.

Ei saa aru, kuidas see väljalülitatud telefoni puhul töötab icon_eek.gif
Siis peaks ju väljalülitatud telefon ikkagi võrguga kogu aeg ühenduses olema icon_rolleyes.gif ja selle võrra ka kogu aeg akut tarbima icon_question.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 10:31:56 vasta tsitaadiga

Jah see auk lubabki antenni sisselülitada ning võrguga ühenduses olla läbi mille saab vastav isik siis kuulata pealt. mhm ongi öeldud et kui aku väga müstiliselt kulub isegi väljas olles siis on mingi jama icon_wink.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 14.07.2009 12:25:01 vasta tsitaadiga

ossa kirjutas:

Siis peaks ju väljalülitatud telefon ikkagi võrguga kogu aeg ühenduses olema ja selle võrra ka kogu aeg akut tarbima



Täpselt nii ongi. Tänapäeva mistahes elektroonika on väljalülitatud ainult siis kui saba seinast ja/või aku eemaldatud.
tagasi üles
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2009 13:04:25 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
njah, päris masendav kui keegi kuskilt lülitab su telefoni mikrofoni sisse icon_biggrin.gif huvitav kas SE ja Nokia telefone ka sedasi on võimalik juhtida kuskilt kolmandate isikute poolt.

Täiesti võimalik ja isegi praktikas katsetanud. Küll aga kommertslik tarkvara maksab tuhandeid kroone.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2009 13:47:15 vasta tsitaadiga

ja siit edasi mõeldes. enamus 2G iPhone omanikest kaebab, et OS 3.0 teeb aku ülikiirelt tühjaks...
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif


viimati muutis jkddp 15.07.2009 22:22:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2009 22:00:48 vasta tsitaadiga

jkddp, milline enamus? icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2009 22:22:32 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
BReaK da iCE, kas neid kotte vabalt saadaval? Võtaks isegi ühe, sest seni on kergem telefonid ühte tuppa jätta ja ise mujale juttu ajama liikuda.


http://www.google.co.uk/search?hl=en&q=farraday+bag&meta=

thumbs_up.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2009 22:23:06 vasta tsitaadiga

enamus 2G omadest
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2009 00:20:46 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
enamus 2G omadest
esimest korda kuulen. Olen ise ka 2G omanik ja ei kurda millegi üle.

Selliste väidete juurde võiks mõne ilusa allka ka tuua - mitte, et naised saunas rääkisid.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2009 02:37:04 vasta tsitaadiga

apple.spot.ee
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2009 03:04:08 vasta tsitaadiga

Anton kirjutas:
Aru ma ei saa, milleks telefonile kõik need kellad ja viled. Sellesk on ju teised korralikumad riistad. Aga eks edevuse eest tuleb ju maksta. Kas või oma turvalisusega.

Korralikud riistad on tavaliselt kodus riiulis ilusti sisse pakituna, kui neid vaja läheb. Sa ei käi ju iga päev igal pool ringi, fotokas kaelas, läpakas õlal, naviseade, taskukalkulaator, kell, muusikapleier jne käes-taskutes?

iFöönil küll aku ära ei käi, kuid kui ka kaart välja võtta, ei oska võrk seda telefoni enam leida.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2009 10:59:16 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Anton kirjutas:
Aru ma ei saa, milleks telefonile kõik need kellad ja viled. Sellesk on ju teised korralikumad riistad. Aga eks edevuse eest tuleb ju maksta. Kas või oma turvalisusega.

Korralikud riistad on tavaliselt kodus riiulis ilusti sisse pakituna, kui neid vaja läheb. Sa ei käi ju iga päev igal pool ringi, fotokas kaelas, läpakas õlal, naviseade, taskukalkulaator, kell, muusikapleier jne käes-taskutes?

iFöönil küll aku ära ei käi, kuid kui ka kaart välja võtta, ei oska võrk seda telefoni enam leida.


IMEI järgi?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 16.07.2009 11:40:16 vasta tsitaadiga

EI tea kui vana fööni ostma peab oma salajaste kõnede jaoks icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2009 12:20:09 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
EI tea kui vana fööni ostma peab oma salajaste kõnede jaoks icon_smile.gif


Spoiler Spoiler Spoiler


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
ot:
olid ajad...
samas tehniliselt on NMT`d tunduvalt lihtsam pealt kuulata, isegi SMS`i ei pea selleks sulle saatma icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2009 12:35:22 vasta tsitaadiga

Lisaks veel seda, et väljalülitatud iPhone'i mikri salaja sisselülitamine on sarnane välja lülitatud arvuti veebikaamera salaja kasutamisega. iPhone (nagu ka Symbiani telefonid) on rohkem arvuti kui telefon. Kes teda bootinud on, teab, kaua see aega võtab. Seda võiks siis võrrelda arvuti puhul WOL'iga, kuid ma kahtlen, et modifitseerimata telefoni puhul selleks puhuks BIOS'i/bootloaderi tasemel mingi script'iga vastuvõtjat "soojas" hoitakse. See vajaks ju samuti "ooteaega", mis oleks aku tühjenemisest näha.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2009 17:59:06 vasta tsitaadiga

uued häkkerid pidid nii vägevad olema, et emt võrgus kui telefonil akut taga pole saab mikrofoni sisse lülitada, kaameraga filmida ja samal ajal gps kordinaate jälgida. vot need on häkkerid
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2009 19:55:13 vasta tsitaadiga

Jep, mastist kiirguva induktsioonvooluga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.07.2009 11:14:13 vasta tsitaadiga

Apple fännidel on põhjust fanfaare puhuda : nende lemmikop saab korraliku juhendmaterjali

Reklaam populaarsusest (ja selle loomulikest tagajärgedest) missugune.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gsmz
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2009 14:24:20 vasta tsitaadiga

Kellel huvi saatku PS ja ma pajatan kuidas uuemate nokiatega saab kõnesi pealt kuulata, mikrofoni sisse lülitada, gps-i olemasolu inimese asukohta jälgida jms.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sillu
HV kasutaja
Sillu

liitunud: 24.10.2002




sõnum 02.08.2009 01:10:08 vasta tsitaadiga

minu poolest võib midaiganes üritada sisse lülitada, mul on selle tarvis jammer. kaetav ala on pisike, aga mõned meetrid lööb pimedaks küll. maal viletsa leviga tingimustes ca 10m, kus isegi hädaabi ei toimi. bt jääb küll lahti, aga selle ulatus on õnneks väike
_________________
pole asju, mida ei saa p****e keerata
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2009 23:10:56 vasta tsitaadiga

Auk on tänaseks Apple'i poolt ka lapitud. 3.0.1 IPSW on väljas.

Edit: Tundub, et siiski mitte... Samas ei ole see tegelikult ka tõeline sissehäkkimine, vaid eeldab ka kasutajapoolset aktiivsust. Kui pahale lehele viiv link klikkimata jätta, siis asi ei toimi. Ehk nagu tavaliselt - suurim turvarisk on inimene.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.08.2009 00:23:36 vasta tsitaadiga

nagu öeldakse - tihendi viga. Mina ise jätan ka ilmslt selle update'i vahele. Kui mõni suurem update Applse poolt, siis hakkan kaaluma asja.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Turvalisus ja privaatsus »  Turvaauk: SMS aitab iPhone superkasutajaks
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.