Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 22:26:46 vasta tsitaadiga

SMS on väga pro. Siiani mänginud kõike ja sube ka näitab edukalt. Mängib ka usb pulga pealt.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZorroZip
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 27.04.2009 23:59:37 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
kas ps2-le on saada kuskilt xbox360 taolist pulti?

Midagi sellist leidsin
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.19393
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 28.04.2009 16:32:17 vasta tsitaadiga

ZorroZip, päris hea, eks varsti vaatab vb tellib ka ära thumbs_up.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 28.04.2009 16:38:02 vasta tsitaadiga

Kes ise mängida ei saa/viitsi (nagu mina... pole RPGdes väga teemas ja pole PS2/3 ka) võib vaadata kuidas härrad Persona 4 mängivad otsast lõpuni icon_smile.gif praegu vist kuskil 26-27 tunni peal ja iga päev tuleb uus osa. Ma ever ei viitsiks ise mängida 80h pikka jRPGd, aga vaadata võib küll icon_smile.gif

http://www.giantbomb.com/endurance-run-persona-4-part-01/17-219/ (ja ülevalt menüüst Endurance Run teisteks osadeks icon_smile.gif)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 03.05.2009 00:30:06 vasta tsitaadiga

ZorroZip kirjutas:
caarel123 kirjutas:
kas ps2-le on saada kuskilt xbox360 taolist pulti?

Midagi sellist leidsin
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.19393

Aga xbox 360 sarnast???

_________________
WROMD.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 03.05.2009 09:05:21 vasta tsitaadiga

djelton, aga see suht ongi ju icon_rolleyes.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frippar
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2009 21:13:41 vasta tsitaadiga

Parim filmide vaatamiseks PS2 peal on ikka Reality media player minuarust...
_________________
Müüa Xbox 360 kinect sensor + Kinect adventures, hind 35 eur
(Kui teil on vanem Xbox 360 konsool või soovite seda koos arvutiga kasutada siis saan adapteri ka kaasa anda)
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joonasj
Bännitud

liitunud: 07.01.2009




sõnum 03.05.2009 21:43:16 vasta tsitaadiga

MacAivar kirjutas:
sooh, nüüd hakkas pleikarist kostma raginat, nagu oleks hammasrattad maha kulunud...
kas keegi tartu kandis veel tegeleb remondiga?


võin aidata, kui veel soovi on...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 04.05.2009 00:10:25 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
djelton, aga see suht ongi ju icon_rolleyes.gif

Too juu vana xboxi oma?

_________________
WROMD.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Inimene123
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008




sõnum 27.05.2009 21:23:21 vasta tsitaadiga

Järjekordne suurepärane RPG on PlayStation 2-le saabunud!
Shin Megami Tensei: Devil Summoner 2

Esialgu küll väljas vaid Ameerikas, aga nagu Persona 4 puhul, siis on lootust, et nii poole aasta jooksul laseb Atlus välja ka Euroopa versiooni. Muidugi alati saab importida...
Aga tore muidugi, et PS2 ei sure ja ei sure...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2009 13:59:18 vasta tsitaadiga

Paljuga selle Memor32 kätte saaks?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2009 14:13:41 vasta tsitaadiga

On keegi siit muidu proovinud Gran Turismo 4 HDD'lt mängida? Või mõnd muud dual-layer mängu?
Uusim HDLoader pidavat nende isodega hakkama saama aga sooviks kinnitust.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alain
HV kasutaja
alain

liitunud: 20.01.2004




sõnum 14.06.2009 08:54:45 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
On keegi siit muidu proovinud Gran Turismo 4 HDD'lt mängida? Või mõnd muud dual-layer mängu?
Uusim HDLoader pidavat nende isodega hakkama saama aga sooviks kinnitust.


Võin kinnitada ,et jookseb küll icon_smile.gif
Kopeerisin näiteks God of War 2-e (dual layer) Hdd-le ja mängib väga buenolt icon_razz.gif

Kasutan HDLoader v0.8C-d ,allikas-

http://www.sksapps.com/index.php?page=hd.html
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2009 09:44:29 vasta tsitaadiga

gt4 mängib ka.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 18.06.2009 18:46:04 vasta tsitaadiga

Sai endalegi täna PS2 toodud, aga GT4 ei hakka millegipärast tööle, viskab kohe browserisse.

Mäng on originaal.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 18.06.2009 19:16:11 vasta tsitaadiga

Regioon on õige? PAL konsoolile PAL mäng.
Kriime ei ole plaadil? Muud mängud funkavad?
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 18.06.2009 19:26:58 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Regioon on õige? PAL konsoolile PAL mäng.
Kriime ei ole plaadil? Muud mängud funkavad?


Kriime plaadil ei ole. Muud mängud funkavad. Peaks olema PAL regiooni mäng siiski ja konsool on ka PAL regiooniga.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 18.06.2009 19:48:12 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Gran Turismo 4 on dual-layer plaadil. PS2 ei taha eriti neid plaate välja lugeda.


Aga milline siis oleks lahendus, et ikkagi tööle saada? icon_neutral.gif

EDIT:

Puhastasin laseri ära ja hakkas tööle. icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 12:31:31 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=302523&postdays=0&postorder=asc&start=600
Kuidas on välise usb hdd laadimise kiirusega? Usb pulga pealt nt hakkasid mngis mängus videod venima.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 12:57:57 vasta tsitaadiga

Kohati sama jama icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 13:25:53 vasta tsitaadiga

Videod hakivad sitax. USB 1.1 ka ju.. Oleks 2.0 siis vb ei hakiks niimodi.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaneelisai
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2009




sõnum 25.06.2009 12:26:16 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab öelda kas Devil Summoner 2 võiks kunagi Euroopasse ka jõuda või tuleb see lihtsalt hiljem nagu Persona4?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 22:45:48 vasta tsitaadiga

Keegi mõnd head split-screen, co-op mängu oskab soovitada?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2009 02:46:01 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Keegi mõnd head split-screen, co-op mängu oskab soovitada?

Timesplitters 2
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2009 22:26:57 vasta tsitaadiga

Kas usb mälupulgalt saab üldse muusikat ja filme mängida?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2009 09:30:43 vasta tsitaadiga

Jah, SMS oskab seda väga hästi.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 15.07.2009 12:51:42 vasta tsitaadiga

Nii, sain selle tööle, aga ikkagi kaks küsimust:
1.Kas selle uLaunch'iga saab ka mänge(iso'si) mängida mälupulgalt, sest ei viitsi iga mängu testimiseks kohe plaati kirjutada, äkki ei meeldigi mäng.
2.Kuidas oleks võimalik saada selle uLaunch'i abil PS1 mängu save formaadis .GME PS1 mälukaardile?

_________________
WROMD.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 21:32:26 vasta tsitaadiga

Ulaunchelfiga saad käivitada sellsie proge nagu USBAdvance. Ja sellega saab mängida usb pulgalt. Plõksi teemat tahapoole, kuskil kandis üsna põhjalik õpetus tehtud.
PS2 mängude seive sai nagu copy/pastega liigutada. Ju ps1 samamoodi. Ps2 on seivid veel jaotatud kaustadesse, oma ps1 välja laenutatud koos mälukaartidega, niiet ei saa proovida jms.

EDIT:

Oskab keegi anda infot PS2 slim laserite sobivuse kohta. Kas khm-430 ja pvr-802W on ühilduvad? Otsides kindlat vastust ei leidnud, kuigi paljudes kohtades vihjatakse sellele.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaneelisai
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2009




sõnum 29.07.2009 19:32:47 vasta tsitaadiga

Ps2 slim koos mänguga on andricos 1999.- ja memory card 349.-.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 04.08.2009 10:40:02 vasta tsitaadiga

jokker666 tegi mul mälukaarti bootivaks (suured tänud talle selle eest thumbs_up.gif ).
Pmst kes Tartust endale bootivat mälukaarti tahavad teha,võivad mulle täna helistada 53955336 (ps-st pole kasu,kuna netti ei pääse vahepeal). Ja ma võin täna Tartus teile enda kaarti selleks protsetuuriks laenata. icon_wink.gif
Edaspidi on kaart jõgeval,kui keegi sealt peaks tahtma...

_________________
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2009 10:36:13 vasta tsitaadiga

ArturTT, Kas siis 1 kaardilt teisele kopeerimine toimib ? icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 07.08.2009 11:41:32 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
ArturTT, Kas siis 1 kaardilt teisele kopeerimine toimib ? icon_rolleyes.gif

Peaks toimima icon_wink.gif Minu koopiadki vist tehti tavaliselt mälukaartilt.Hetkel juba päris palju faile kaartidel liigutatud,Pole nagu probleeme veel tekkinud.
Usbadvance küll mässab,St jookseb musta ekraaniga kokku,Kuid seegi probleem vist rohkem minus.Kõik Esr-iga patchitud plaadid on küll 100% tööle läinud thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2009 21:12:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas siis 1 kaardilt teisele kopeerimine toimib ?

Kui sa mõtled mälukaardi bootivaks tegemist, siis lihtsalt failide kopeerimisest ei piisa. Aga seive ja progesi saab uLe ga väga edukalt kopeerida nii usb kui ps2 mälukaartide vahel.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2009 09:25:35 vasta tsitaadiga

JOKKER666, Seda ma just mõtlesingi
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2009 11:41:51 vasta tsitaadiga

http://sksapps.com/index.php?page=exploit.html
Siit saad kõige uuema installeri.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 09.08.2009 19:39:38 vasta tsitaadiga

Jokker,Mul on tunne et ma pean sulle jälle külla tulema icon_redface.gif Suutsin mõlemad kaardid nahka keerata.
Hakkasin täna ühele video tegema kuidas plaadi ja bootiva kaarti abil teist kaarti bootivaks muuta.Formaatisin siis enda 8mb kaarti ära.siis panin enda 64 megase sisse et sellega plaat ülesse laadida ja sealt pealt käivitada mcboodi installikas(peale seda oli plaanis 8megane tagasi sisse panna).Mcboodi installikas ülesse tulnud,panin kohe multiversiooni installeri käima.Ootasin natuke,lõi ette errori.Lõin käega,ja mõtlesin et teen masinale resa ja panen 64-se sisse ja hakkan gh-t mängima (siis ma veel ei jaganud ära et olin kogemata 64se sisse jätnud).Mõeldud tehtud,panin masina kinni ja hakkasin 64-st võtma.Mis aga selgus oli see et 64-ne oli sees olnud ja formaaditud kaart väljas.Igastahes nüüd 64-ne kaart vilgutab lilla/musta kirjut ekraani ja 8megane on täitsa tühi. icon_lol.gif Igastahes ma olen laus idioot ja ei suuda välja nuputada miks ma üldse nii hakkasin tegema.Krt kunagi linuxi ajalgi ei teinud vist nii hulle möödalaskmisi.

_________________
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 02.09.2009 19:03:34 vasta tsitaadiga

prints kirjutas:

Tänud
Aga oleks veel selline küsimus, et laenasin sõbrale ps2 ja kui nüüd tagasi sain, ei lase ta salvestada ps2 kaardile enam saves-i
ütleb Failed

Oskab keegi abi anda ?

Kaart seive täis pole?

_________________
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2009 19:06:09 vasta tsitaadiga

Kas memory card manageris vms(kui pleikari ilma plaadidta käima paned) näitab kaarti. Kui ei näita seal, siis proovi kaarti pesas liigutada. Kui see ei aita, proovi puhastada kontakte.
Omal olnud sarnast jama korduvalt.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spiderman23
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2009




sõnum 21.09.2009 12:36:26 vasta tsitaadiga

Oleks vaja selle v järgmise nädala jooksul ps2 mälukaart bootivaks teha. Kes oskab ja elab Tartus v tuleb mingi aeg Tartusse siis andku teada kas PM-i teel v helistada nr-l 55648618.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2009 18:27:08 vasta tsitaadiga

spiderman23, Kas sa eeldad, et keegi tuleb Tartusse ps2 näpus või ?
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spiderman23
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2009




sõnum 22.09.2009 07:33:13 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
spiderman23, Kas sa eeldad, et keegi tuleb Tartusse ps2 näpus või ?


keegi ei pea ps2 näpus tulema mul endal olemas ja siin saaks ta ära muidu teha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 09:51:27 vasta tsitaadiga

Kel janu, sel jalad.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spiderman23
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2009




sõnum 22.09.2009 10:34:09 vasta tsitaadiga

seda jah aga äkki keegi teab ikkagi kuskil Tartus v selle lähedal kedagi kes teeks ps2 mälukaardi bootivaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 17:19:10 vasta tsitaadiga

SMS meedia möngimiseks, möngib divx ja subtiitreid ka. Filme jms võimalik ka HD ja USB pulga pealt mängida. Koopiate möngimiseks ESR.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 17:25:56 vasta tsitaadiga

Kes ps2-e üle vaataks? Ei taha plaate lugeda. Oli sõbra käes- sama jama. Tuleb ette ainult see Browser ja System Configuration, plaati lugema ei hakka. Tehti korda. Poeg mängis 30 minutit, vahetas plaati ja enam ringi ei vea...
Moditud kunagi ammu.

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 18:02:03 vasta tsitaadiga

Kas ei ve ringi või lihtsalt ei loe?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 18:12:02 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Kas ei ve ringi või lihtsalt ei loe?


ei vea ringi.

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 18:42:31 vasta tsitaadiga

Slimil nt kui kaane lahti teed paneb plaadile piduri peale.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 18.10.2009 02:38:02 vasta tsitaadiga

http://www.progames.ee/product_info.php/products_id/12353


Üliharuldane ja nõutud mäng oksjonitel. Tegemist tootja Team Ico esimese mänguga, millele järgnes Shadow of the Colossus aastal 2005

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 18.10.2009 02:43:18 vasta tsitaadiga

eBays siiski circa 700'ga saadaval. icon_smile.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.