|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sull
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2004
|
14.07.2009 23:50:57
|
|
|
Väga muhe.
Peaasi, et Range Rover on sees.
Ja Q7 V12 TDI tundub kah lubav. Võiks olla, et kütuse kulu on kah väiksem, kuna Diisel. Oleks huvitav SUV'de Endurance sõitu teha.
Ja muidugi ka MB SL65 AMG Black... ohh, kui palju saab sellel tagaotsaga vingerdada.
Ägedus.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
15.07.2009 08:53:51
|
|
|
racing game ja dsiibid...
mulle tuleb kohe üks nfs silme ette kus need mõtetused sees olid
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
15.07.2009 08:56:19
|
|
|
mul tulevad kohe gran turismo seeriad meelde, kus ka väääga palju mõttetusi sees oli mitte, et see mängu kuidagi halvemaks oleks teinud.
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sull
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2004
|
15.07.2009 12:27:19
|
|
|
| Turn10 onud on paljudes intervjuudes ja videotes ütelnud, et Forza pole "racing game", see on "car game". Ning SUV'de lisamine on päris huvitav, kuna olgem ausad... SUV'd, mis kiirendavad 0st 100ni 5 sekundiga või vähem, ei ole just kõige halvemad autod millega sõita. Ning kui lähtuda ka füüsika poole pealt, saab kindlasti huvitavaid sõite, kuna nüüd on ka rollover võimalik 3ndas mängus.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
15.07.2009 13:07:14
|
|
|
Olgem ausad - asfaldi peal ja dziibid = no point. Asfaldi peal sõiduks on ikkagi madalad aerodünaamilised selleks efektiivsed racing autod. Ma saaks aru kui oleks vastav maastik maasturite jaoks - selline ala kus oled efektiivne selle sõidumasinaga ehk selle jaoks mõeldud map/terrain. Siis oleks pointi maasturitel. Aga hetkel ma näen küll seda feature't mängus kui miskit, mida ma korra proovin huvipärast ja peale seda maastureid ei puutu (va. mõni race mis tingimata nõuab selliseid masinaid). Nad oleks võinud selle asemel vormelid vms asfaldi jaoks mõeldud masinad lisada.
Kas on mõtet panna ralli/offroad mängu le'mans autod?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
15.07.2009 13:48:03
|
|
|
/me võtab Hummeri, tuunib U999 peale ja hakkab kõiki online sõitudel välja rammima
Siin võiks ka olla Nürburgring olemas erinevate variantidega.
Krt PGR3 oli ikka selles mõttes ülihea. Suur hulk erinevaid Nürburgringi variante + eri Nordschleife variandid + mõlemad kombineeritud. Ülikõva oli.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
15.07.2009 16:07:59
|
|
|
Nürburgringist võiks küll olla eri variante. Täispikk rada mulle üldse ei istu. Sõitnud seda küll ja küll juba ning ikka ei jää kõik kurvid meelde ning lendad suure hooga mõnusalt seina. F1 radu võiks ka rohkem olla. Monzat oleks R1 masinatega fun sõita. Spa ka kindlasti.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
15.07.2009 17:25:30
|
|
|
| taikonaut kirjutas: |
| Nürburgringist võiks küll olla eri variante. Täispikk rada mulle üldse ei istu. Sõitnud seda küll ja küll juba ning ikka ei jää kõik kurvid meelde ning lendad suure hooga mõnusalt seina. F1 radu võiks ka rohkem olla. Monzat oleks R1 masinatega fun sõita. Spa ka kindlasti. |
Monza asemel on Le Mans mis on praktiliselt sama. Sirged + mõned ikaanid. Spa on lahe rada jah aga vaevalt seda tuleb. Mid-Ohio võiks tulla
| amddude kirjutas: |
Siin võiks ka olla Nürburgring olemas erinevate variantidega.
Krt PGR3 oli ikka selles mõttes ülihea. Suur hulk erinevaid Nürburgringi variante + eri Nordschleife variandid + mõlemad kombineeritud. Ülikõva oli. |
Nürpast on 2 layouti imo, üks siis täispikk ja teine kus 4-5 kurvi vahel läheb otse 11. kurvi. Nordschleifest peaks olema pmst 3 layouti - n-ö turisti oma ehk kus tavainimene saab raha eest sõita(sama ainult Nürpa osa ei sõideta), teine VLN layout mis lõikab esimesest kurvist neljandasse ja täispikk Nordschleife.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
15.07.2009 17:35:22
|
|
|
võiks juba ükskord meelde jätta, et see rada pole Le Mans vaid de la Sarthe vms
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
15.07.2009 17:39:44
|
|
|
| renx09 kirjutas: |
võiks juba ükskord meelde jätta, et see rada pole Le Mans vaid de la Sarthe vms  |
Mõlemat moodi kutsutakse seda rada. de la Sarthe on jah õigem aga ei ole keelatud ka Le Mansiks kutsuda
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
15.07.2009 17:51:19
|
|
|
| asdasd kirjutas: |
Olgem ausad - asfaldi peal ja dziibid = no point. Asfaldi peal sõiduks on ikkagi madalad aerodünaamilised selleks efektiivsed racing autod. Ma saaks aru kui oleks vastav maastik maasturite jaoks - selline ala kus oled efektiivne selle sõidumasinaga ehk selle jaoks mõeldud map/terrain. Siis oleks pointi maasturitel. Aga hetkel ma näen küll seda feature't mängus kui miskit, mida ma korra proovin huvipärast ja peale seda maastureid ei puutu (va. mõni race mis tingimata nõuab selliseid masinaid). Nad oleks võinud selle asemel vormelid vms asfaldi jaoks mõeldud masinad lisada.
Kas on mõtet panna ralli/offroad mängu le'mans autod? |
Online player vs player
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
16.07.2009 16:36:36
|
|
|
Logitech G25 tugi lõpuks tulemas?
"Essentially. Logitech are making a petition against Microsoft as Forza 3 being one of the most modern racing games out there cannot use the Logitech G25 wheel, this being *apparently* one of if not the best wheel around. Logitech are claiming that Microsoft should change how the programme runs because Microsoft has MADE the Logitech wheel incompatable, making people buy the Microsoft wheel which is apparently not as good as the Logitech wheel."
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
16.07.2009 17:45:46
|
|
|
| Logitechi roolide support võiks tulla jah. Millalgil G25-le järg ka tulemas - Logitech G27
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
21.07.2009 20:22:19
|
|
|
| Kas ka demo millalgi oodata on?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.07.2009 20:26:10
|
|
|
| battlear, pole nagu kuulda olnud veel
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sull
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2004
|
22.07.2009 11:09:19
|
|
|
Aga lähipäevil on oodata uut podcast'i Turn10 poiste poolt, kus räägitakse mängu välja kuulutatud feature'itest täpsemalt. - http://forums.forzamotorsport.net/forums/thread/2773704.aspx
Tõotab tulla huvitav, tahaks täpsemalt teada, millised erinevad sõitude variandid siis ikkagi on lõpuks. Pluss kõike muud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AIQ88
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2004
|
23.07.2009 14:02:36
|
|
|
Üks asi, mis mulle forza 2 ei meeldinud oli see, et igas soidus on vastaste autod paika pandud ning enam vähem alati oli üks vastane korralikus masinas ja ülejäänud jäävad kaugele maha ja siis soidadki selle ühe vastu. Meeldiks kui aeglasemad masinad oleks vähemalt upgradeitud samale tasemele kui see on parimail AI autol...
Rohkem voiks olla neid soite, kus peab kasutama mingit kindlat masinat, mis ei tohi olla kuidagi tuunitud. Koige ponevamad offline soidud ongi sealt tulnud.
Meeldiks kui oleks lisatud ka need licence testid ja igasugu challengid ja rally jne Gran Turismo 4 mängides olid vahest väga heaks vahelduseks
Mis moodi see uus mäng on parem siis vanast peale graafika ja füüsika asjade? Sorry pole eriti kusagilt eriti mängu kohta lugenud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.07.2009 17:42:18
|
|
|
AIQ88, 47 rada -> 100 rada. ~300 masinat -> ~400 masinat. 4x paremad tekstuurid. 10x detailsem masinate geomeetria. täiustatud füüsikamootor: veelgi reaalsem kummide deformatsioon, autod rulluvad nüüd ka üle katuse! HD videote upload. igale masinale lisatud seestvaade, koos reaalselt töötavate näitudega. rohkem erinevaid sõitude versioone (drift, drag jt). lisatud SUV-id. jne jne jne
edit:
http://www.gametrailers.com/video/design-walkthrough-forza-motorsport/53171
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AIQ88
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2004
|
26.07.2009 01:34:40
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
AIQ88, 47 rada -> 100 rada. ~300 masinat -> ~400 masinat. 4x paremad tekstuurid. 10x detailsem masinate geomeetria. täiustatud füüsikamootor: veelgi reaalsem kummide deformatsioon, autod rulluvad nüüd ka üle katuse! HD videote upload. igale masinale lisatud seestvaade, koos reaalselt töötavate näitudega. rohkem erinevaid sõitude versioone (drift, drag jt). lisatud SUV-id. jne jne jne
edit:
http://www.gametrailers.com/video/design-walkthrough-forza-motorsport/53171 |
see 47 raja ja 100 raja jutt on muidugi nali... ühest rajast on lihtsalt 5 erinevat versiooni Sama osade autodega. 4xparemad tekstuurid küll mängu palju ponevamaks ei tee sama autode rullumisega. See, et on uusi soitude versioone on muidugi lahe, kindlalt saab mäng lopuks ostetud nagu kaks eelmist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.07.2009 00:17:38
|
|
|
FM2-s oli 15 erinevat rada, millest siis 47 eri variatsiooni, seega FM3-s peaks erinevaid radu ka tunduvalt rohkem olema kui variatsioone üle 100 on. rullumine on märk sellest, et füüsikamootor on reaalsusele jälle lähemale viidud, mis omakorda mõjub tervele auto käitumisele rajal.
edit:
täpne kuupäev paigas - 27. oktoober
http://news.teamxbox.com/xbox/20372/Forza-Motorsport-3-Dated-Limited-Edition-Detailed/
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sull
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2004
|
28.07.2009 13:49:19
|
|
|
Euroopas, vähemalt UK's tuleb 23. oktoobril
Samuti on täpsed detailid Forza 3 Limited Collectors Edition'i kohta - http://www.forzacentral.com/forum/showthread.php?t=32024
EDIT: Sorri Skeptik, alles nüüd märkasin, et su lingis oli kah LCE kohta andmed...
Igatahes on endal hea meel, et ei teinud Forza3 Pre-order'i kohe ära vaid ootasin, et tuleks euroopa poodidesse LCE variant kah müüki. Tundub väärt see lisa summa.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
28.07.2009 13:56:45
|
|
|
| Selle usb pöidlapulgaga pidi saama oma autode disaine ja mängufilme vedada... Tekib küsimus, et kas sinna saab ka muud 360 contentit peale vedada, või on Forzal tugi filme ja disaine vedada ükskõik mis usb pulgal...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sull
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2004
|
28.07.2009 14:06:11
|
|
|
Tekkis endal täpselt sama küsimus.
Samas foorumites kaheldakse, et ikka Forza'st otse saad lükata asju pulgale. Ehk on see ümber nurga öeldud, mida võib tegelt lugeda, et upid pildid ja replay'd netti ning siis tõmbad arvutisse ning edasi USB peale. Kuigi kuna on mainitud ka autode disaine, siis ehk tõesti töötab otse XBoxiga see värk.
Kahtlen, et see pulk mingi erilise formatiga on, et aint see töötab.
Elame näeme...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sull
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2004
|
28.07.2009 23:11:36
|
|
|
Oi, tänud nende piltide eest!
Väga, väga head autod on kõik. Ma kohe ei teagi, mida oleks teinud kui T10 oleks Focus RS'i välja jätnud.
Igatahes väga tore, et madalama klassi autosid seekord näidati. Tihti peale on sellistega kõige fun'im sõita.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.07.2009 23:25:43
|
|
|
3D model-ite geomeetria on ikka päris kreisi, pole nii head veel enne näinud
Fiat 500 on sees
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
28.07.2009 23:41:12
|
|
|
nagu näha kõikidest nimetatud autodest ei olnud pilte.
"One more thing: We had many more screenshots to show you guys (Mini Cooper, Saab, Vauxhall, etc.) but we're still waiting on manufacturer approval for these screens and they did not come back in time. When we do get them approved, of course we'll release them here on FM.net first." says Che Chou.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
29.07.2009 11:10:24
|
|
|
Opel Kadetti ikka pole vä
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
29.07.2009 11:31:25
|
|
|
Yeah.
Vauxhall
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sull
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2004
|
29.07.2009 12:30:27
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Opel Kadetti ikka pole vä  |
Mõtled seda Lotus Carlton'it(Kadetti), mis oli FM2's?
Vast topivad selle kah äkki sinna. Viimaste piltide sats oli lihtsalt hatchback'ide päratl...
Kuigi ise sõitsin selle Kadettiga vist aint korra FM2's ja ei jät erilist muljet....
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanus147
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sull
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2004
|
29.07.2009 14:35:39
|
|
|
Pildid juba kasutaja virx'i poolt postitatud.
Ning see 3. oktoober on typo. Euroopas tuleb varem välja küll, kuid vaid 4 päeva varem - 23. oktoobril.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.07.2009 23:43:33
|
|
|
| Sull kirjutas: |
| amddude kirjutas: |
Opel Kadetti ikka pole vä  |
Mõtled seda Lotus Carlton'it(Kadetti), mis oli FM2's?
Vast topivad selle kah äkki sinna. Viimaste piltide sats oli lihtsalt hatchback'ide päratl...
Kuigi ise sõitsin selle Kadettiga vist aint korra FM2's ja ei jät erilist muljet.... |
Carlton = Omega.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.07.2009 02:58:13
|
|
|
| mnjah. kui FM2 single player osa oli juba väga pikk, siis see tõotab veel pikem teekod tulla - rohkem masinaid, mida koguda ja pea 2x rohkem race event-e
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
04.08.2009 22:52:00
|
|
|
26 uut pilti (4. august)
American Muscle
1967 Chevroley Corvette Stingray 427
1969 Chevrolet Camaro Z28
2010 Chevrolet Camaro SS
1969 Dodge Charger R/T
2006 Dodge Ram SRT-10
2006 Dodge Charger SRT8
2009 Dodge Challenger SRT-8
2008 Dodge Viper SRT10 ACR
1970 Ford Mustang Boss 429
2008 Saleen S331 Supercab
1965 Shelby Cobra 427 S/C
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
04.08.2009 23:03:44
|
|
|
| miski nende piltide juures häirib tõsiselt... ei tundu "päris"... aga ei oska öelda mis see täpselt on.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sull
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2004
|
04.08.2009 23:18:53
|
|
|
Päris toredad pildid. FM2's olengi viimasel ajal üritanud neid USA peletisi taltsutada ja päris huvitav on mängida.
Gamespot'i artikkel oli kah head lugemist väärt. Oktoobri lõpus tuleb võtta puhkus vmt.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.08.2009 00:23:10
|
|
|
| helga kirjutas: |
| miski nende piltide juures häirib tõsiselt... ei tundu "päris"... aga ei oska öelda mis see täpselt on. |
Kõik autod on värskelt poleeritud.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
05.08.2009 14:02:57
|
|
|
| FM2'es sõites autod muutusid tolmuseks. Ja põmst kõikides mängudes on stardis autod värskelt poleeritud. Isegi päris autod on enamus korralikult võetud piltidel värskelt pestud. Ma arvan, et see asi mis jätab nendel autodel 'võõra' mulje on pigem see pastelne värvipalett, mis on põhjustatud forza graafika mootori peegeldustest (reflection map). Kõige enam on vist märgata seda viperi ja mustangi stopptuledes, mis on rohkem hall-roosad kui punased. Sellest on suht palju juttu teistes foorumites isegi. FM2'lt kogedes mängides ei pane seda tähele, värvid tunduvad inimlikumad kui screenshotidel ja autod realistlikumad.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.08.2009 14:20:41
|
|
|
teleril ja arvutimonitoril on nati erinev värvispekter. ühel 16 kuni 235 erinevat värvitooni, teisel aga 0 kuni 255 RGB tooni. sealt ka see luitund või washed out välimus. teine asi veel see, et kõik need pildid tehtud küll in-game, kuid Photo Mode-s, kus mäng on pausi peal, lisatakse 3D mudelile tugev AA ja muud efektid, mis teevad selle kenamaks, samas jättes tausta puutumata ning tekib selline karm detailsuse vahe, et taust on madala detailsusega ja masin ise kõrge, mis jätab nati imeliku mulje. mängus sees peaks masinad ikka karvasemate treppkontuuridega olema. ilmselt 2xAA kui nad pole suutunud kolmandat osa kõrgemal jooksma panna. ei imestaks...
kui ma FM2-s screenshotte tegin ja need netti üles laadisin, siis paistsid nad arvutist vaadatuna samuti samasugused nati luitunud, kuid mängus oli kõik tiptop kontrastne.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
05.08.2009 16:31:50
|
|
|
| Skeptik, kas siis ei oleks GT5p pildid ka washed out ja iga muu console exclusive mänguga sama lugu.. Photo mode'is annab värve muuta ka igatpidi, aga fakt on ikka see, et forza graafikamootor on veits teise konstruktsiooniga.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.08.2009 16:44:27
|
|
|
asdasd, jah nõus. ma üritasin teise nurga alt loogilist seletust asjale leida.
kui kasutada filtreid, siis saab seda luitund pilti vältida. kel on arvutis CoreAVC dekooder, siis tehke proovi - seal saab muuta värviruumi 0-255 ja 16-235 vahel ja vaadake kuidas video pilt muutub. see ongi selleks, et kas lased pildi arvuti LCD-sse või LCD telerisse.
http://www.avsforum.com/avs-vb/showpost.php?p=15186601&postcount=2
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
06.08.2009 12:15:32
|
|
|
Ühest teisest foorumist copy'tud:
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
07.08.2009 15:56:02
|
|
|
ma algul vaatasingi, et miks pilte topelt pandud on, siis sain alles aru, et üks on päris
1dumbpcuser, Race Pro-s on päris kenad rajaäärsed detailid, isegi mõttetult palju rõhku pandud imho. eemal metsa all rohupuhmad 3D-s jne
edit:
| tsitaat: |
-Drift Scoring system
-Rewind will de-certify lap times, not available online
-Auto Brake will not de-certify lap times
-Option to lock out auto brake online
-Clutch button for controller
-Will miss gears if clutch not pressed
-Will damage clutch if not pressed
-Faster shift times with clutch (weird)
-Auto upgrade, not tuning
-Makes a build to a PI target
-Will stop if there is insufficient credits
-Improved multiplayer search options
-search for drift, drag, circuit, drive type, class, etc...
-popular game types will become searchable when they're created
-all multiplayer races are payed (i.e.: will earn credits for all game types)
-single race, timed race, p2p, drag, drift, multi-class, tag mode (tag, keep the IT, virus), cat and mouse, elimination (knockout)...
-change scoring type: timed, drift score, best lap, damage, teams/groups
-change start order/type: by PI, place, ascending or descending, rolling, delayed rolling
-lock groups in specific cars, PI class, etc...
-save-able/nameable game types
-Changed PI system
-all cars get PI, incl R class
-Production cars will upgrade to and through the R classes
-PI is based on the ability of the car and not the AI's ability to drive it
-Should eliminate "missiles"
-more parts for smaller PI increments
-new body kits, rims
-upgradeable race cars
-Cars will be able to be flipped back over after a roll |
http://www.youtube.com/watch?v=vfa8WaIimvE&hd=1
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
19.08.2009 08:53:43
|
|
|
Ai, teema on kukkunud kolmandale lehele. Peab nats uuendama.
Exclusive Dreams Trailer Volume I (Gametrailers)
Teaser pic trailerist.
(PS. Kui võrrelda videos olevat Reventoni pildil olevaga, siis on märgata et kummi muster on teine. Ehk slickid on graafiliselt välja toodud.)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
19.08.2009 08:59:23
|
|
|
kui ma vaatan pilti poolikult (rattakoobastest ülespoole), siis petab ära ja näeb super hea välja.
aga kohe kui ma näen difuusorit ja sumpat, on illusioon läbi
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
19.08.2009 11:27:32
|
|
|
Kui ma vaatan peeglit ja asfaldit, siis suht rikub illusiooni ära.
Autot ei hakkaks nokkima, piisavalt ilus.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|