Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 230, 231, 232 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 20:43:18 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
Ei tea millal tuleb Elionil pakett, kus klient saab ise valida telejaamad, mida ta näha tahab? Ning seega maksma ainult soovitud kanalite, mitte igasugu sodi eest, mida niikuinii ei vaata.


Ma pakun, et su küsimus sisaldab vastust.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 20:54:26 vasta tsitaadiga

Kas see sama küsimuse esimesed sõnad "ei tea millal" ?
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 20:56:21 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
Kas see sama küsimuse esimesed sõnad "ei tea millal" ?


Jah.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 12.07.2009 21:05:39 vasta tsitaadiga

Mis te arvate, kas see on probleem kui mul korteri sees on ca 40a vana telefonijuhe, mingi 5-7m jupp koridorist kuni pistikuni, juhe jookseb kättesaamatus kohas ja uut ei tahaks panna.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 21:25:54 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
Mis te arvate, kas see on probleem kui mul korteri sees on ca 40a vana telefonijuhe, mingi 5-7m jupp koridorist kuni pistikuni, juhe jookseb kättesaamatus kohas ja uut ei tahaks panna.


Mitme sooneline see on? Mul jooksis 2 sooneline mingi vana juhe tuppa ning tehnik vahetas juhtme välja, kuna niikuinii tuli kaablit ka teise tuppa vedada.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 12.07.2009 21:27:39 vasta tsitaadiga

2 sooneline ikka jah, see mis keskelt naeltega seina lüüakse icon_biggrin.gif lihtsalt ta jookseb selliselt et teda välja ei saa vahetada ja uut juhet põranda serva vms väga ei sooviks kui võimalik
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 12.07.2009 21:48:53 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
Kas see sama küsimuse esimesed sõnad "ei tea millal" ?


väga suur tõenäosus, et sellist asja ei tulegi... mina ootaks pigem midagi ulme ja loodusvaadete teemapaketti... pildialbum võiks natuke kvaliteetsemate piltidega olla, siis oleks suurepärane thumbs_up.gif

salvestamise testimine hetkel ikka veel alfatestis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 21:49:01 vasta tsitaadiga

Küsimus suurele ringile, et kes teist vaatab kanalit nimega Rai Uno või Romantika?
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 12.07.2009 21:50:18 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
Küsimus suurele ringile, et kes teist vaatab kanalit nimega Rai Uno või Romantika?


Rain Uno ei vaata, kuid tean paljusid kes vaatavad, Romantikat vaatab naine ja mitte ainult minu icon_lol.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 22:55:03 vasta tsitaadiga

Aeg ajalt rai uno-t vaatan itaalia keele mõttes
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 13.07.2009 12:23:54 vasta tsitaadiga

Ükspäev sai tuttavatega just arutatud, mis on mõttetuim kanal Elioni DigiTV's. Võitjaks jäi Rai Uno icon_lol.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 12:41:22 vasta tsitaadiga

kalevipoeg kirjutas:
Ükspäev sai tuttavatega just arutatud, mis on mõttetuim kanal Elioni DigiTV's. Võitjaks jäi Rai Uno icon_lol.gif
Samas elioni foorumis on nii mõnigi inimene kes vaid selle kanali pärast klient ongi.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 14.07.2009 17:48:02 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
Küsimus suurele ringile, et kes teist vaatab kanalit nimega Rai Uno või Romantika?

1993. aastal sai satipann seinale kinnitatud ja LNBd Astrale ning Eutelsatile suunatud. Vaatasin teiste hulgas ka RAI UNO-t ja teisi Itaalia kanaleid. Asja plusspool - paari nädalaga sain selgeks itaalia keele häälduse, lisaks sellele jäi meelde lugematu arv fraase, mille tähendust ma ei teadnud. Võisin kasvõi tund aega jutti kiires tempos täiesti mõttetut ja seostamata itaaliakeelset mula ajada, nii et inimesed uskusid mind perfektse keeleoskusega olevat. Poole aasta pärast hakkasin ootamatult kõnest üha rohkem ja rohkem aru saama, vaatasin nimelt Komissar Rexi paralleelselt Saksa ja Itaalia kanalitelt, nii et teadsin juba millest räägitakse. Siis sai muretsetud Itaalia-Inglise sõnaraamat ja veidi hiljem ka üks äsjailmunud väiksemahuline Itaalia-Eesti sõnaraamat, mis aitas saadetest arusaamisele kõvasti kaasa.
Tahan pika jutu lõpetuseks öelda, et kanal ise on sisult üsna kasutu, aga mingisuguse keeleoskuse sain koolis käimata ja sisuliselt vaeva nägemata kätte. Tean üht tüdrukut, kel Ladina-Ameerika seepide vaatamisest on selgeks saand hispaania keele, usun et neid on teisigi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2009 21:06:05 vasta tsitaadiga

Ei hakanud eraldi teemat tegema (kuigi vbolla oleks pidanud)... Mure siis järgmine: soovisin proovida praegusele boxi ja teleka vahelisele scart-ühendusele alternatiivi (ikka tahaks ju kasvõi natukenegi parema kvaliteediga pilti telerisse) ja soetasin elioni poest muheda väljanägemisega juhtmekomplekti mille üks ots käib amino box-i ja teine telerisse aga kuna selles teleripoolses otsas on kuus otsikut siis ma ei oska neid õigetesse kohtadesse ühendada. sinise, rohelise ja valgega ei ole nagu probleeme, vastav märgistus on teleri pistikutel olemas. Aga mida teha punase (teleril oleks kaks erinevat kohta kuhu saaks neid pista), kollase ja mustaga?
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 14.07.2009 21:17:53 vasta tsitaadiga

Kollane jääb üle, must-valge helisisendisse, punane-roheline-sinine komponentsisendisse.
_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2009 21:19:57 vasta tsitaadiga

Tegu oli vist universaal kaabliga component + heli või siis composit + heli

viimati muutis forint 14.07.2009 22:36:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2009 21:26:00 vasta tsitaadiga

Tänud, proovin hiljem, moor praegu tardunud olekus teleri ees (mingi eritti põnev seep käib jälle).
Edit: forint, oskad äkki lähemalt rääkida? Hääle muuseas sain kätte enne kui moori käest sõimata sain, seetõttu oletan, et must ja valge on ikka audiod...

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 14.07.2009 22:31:00 vasta tsitaadiga

korsten kirjutas:
Tänud, proovin hiljem, moor praegu tardunud olekus teleri ees (mingi eritti põnev seep käib jälle).
Edit: forint, oskad äkki lähemalt rääkida? Hääle muuseas sain kätte enne kui moori käest sõimata sain, seetõttu oletan, et must ja valge on ikka audiod...


must ja valge on tõesti helid... kollane jääb üle...ülejäänud on pildi jaoks thumbs_up.gif
digiboxi seadete menyys peaksid natuke midagi kruttida ka saama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2009 23:13:10 vasta tsitaadiga

Krt, pilti ette küll ei tule. Hääl tuleb ja iga natukese aja tagant justkui refreshib sisendit ja korraks viskab segaste värvidega pildi ja mingi teate: i576. Siis kaob jälle pilt eest..... RGB on justkui õieti (vbolla on vahe coposite ja componendi vahel?) Telekal RGB-d ei ole , on see Y/Pb/Pr sisend....
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 14.07.2009 23:21:42 vasta tsitaadiga

Kas digiboksi seadistuste menüüst lülitasid Y/Pb/Pr sisse?
_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2009 00:05:11 vasta tsitaadiga

Mida peed ma lülitan kui piltigi ette ei saa? See menüü peaks ju TV ekraanile tulema?
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 15.07.2009 00:08:15 vasta tsitaadiga

Pane vana kaabel taha või lase signaal üle kollase juhtme, mis peaks automaatselt alati sees olema.
_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2009 00:10:07 vasta tsitaadiga

korsten kirjutas:
Mida peed ma lülitan kui piltigi ette ei saa? See menüü peaks ju TV ekraanile tulema?


Kui s-video scart alles siis pane digi boxi ja teleri vahele seadetest RGB( composite ) peale ja peale seda ka RGB kaabel taha.
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2009 00:15:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pane vana kaabel taha või lase signaal üle kollase juhtme, mis peaks automaatselt alati sees olema.

Jup, see on hea mõte aga proovin mõni teine päev. Tänaseks olen ennast õllega suhteliselt ära väsitanud ja ei viitsi teleri taha ronima minna.
Tänud kõigile aitajaile beer_yum.gif

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2009 12:12:44 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
2 sooneline ikka jah, see mis keskelt naeltega seina lüüakse icon_biggrin.gif lihtsalt ta jookseb selliselt et teda välja ei saa vahetada ja uut juhet põranda serva vms väga ei sooviks kui võimalik


Selle "pesunööriga" unusta IPTV, pilt hakkab raudselt "ruudutama"...

Isegi 2M tavaline ADSL hakkab sellise juhtme otsas "pipardama" ...
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 15.07.2009 12:35:55 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Selle "pesunööriga" unusta IPTV, pilt hakkab raudselt "ruudutama"...


Ära ole selles nii kindel.... endal töötas Digitv üle aasta samasuguse pesunööri otsas (aastakümneid vana) pikkus oli kuskil 10m. Muidu käiks praegugi aga kästi välja vahetada kui liiniprobleem oli ja peale vahetamist tuli välja et oli viga hoopis mujal... siis jäidki uuemad kaablid, igatahes töötab küll sellega icon_smile.gif

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2009 14:32:03 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
kaspar00 kirjutas:
2 sooneline ikka jah, see mis keskelt naeltega seina lüüakse icon_biggrin.gif lihtsalt ta jookseb selliselt et teda välja ei saa vahetada ja uut juhet põranda serva vms väga ei sooviks kui võimalik


Selle "pesunööriga" unusta IPTV, pilt hakkab raudselt "ruudutama"...

Isegi 2M tavaline ADSL hakkab sellise juhtme otsas "pipardama" ...

Mul töötab juba 2,5 aastat selle "pesunööri" otsas. Ple midagi häda.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 15.07.2009 19:26:56 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Etz kirjutas:
kaspar00 kirjutas:
2 sooneline ikka jah, see mis keskelt naeltega seina lüüakse icon_biggrin.gif lihtsalt ta jookseb selliselt et teda välja ei saa vahetada ja uut juhet põranda serva vms väga ei sooviks kui võimalik


Selle "pesunööriga" unusta IPTV, pilt hakkab raudselt "ruudutama"...

Isegi 2M tavaline ADSL hakkab sellise juhtme otsas "pipardama" ...

Mul töötab juba 2,5 aastat selle "pesunööri" otsas. Ple midagi häda.


Sama siin, 3 aastat töötab. Alguses toimis ka kooslus amino+vlc korraga igati korralikult, kuni elionis arvatavasti midagi selle vastu ette võeti.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arnie2
HV vaatleja
Arnie2

liitunud: 28.05.2009




sõnum 16.07.2009 13:05:59 vasta tsitaadiga

uuuuuuhhhhh! Aega läks aga asja sai. Igaks juhuks viskan siis kirja üles juhuks kui keegi peaks analoogse ruuteriga sama probleemi ees olema.

seadmeks siis D-Link DSL-2740U - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/V%F5rguseadmed/93418/ - sai soetatud ST 780WL asemel,mis hakkab oma töölepingut lõpetama.

Tegin plaadiga quick installi
parameetrid: VPI-0
VCI-100
PPPoE
kasutajatunnus ja parool see,mis elionist kolmikpaketi stardikaga kaasa tuli.

Nett funkab,kuid digipilti kottigi. Veebipõhine seadistus (http://192.168.1.1),def.kasutaja/parool : admin/admin krt silmad võttis kirjuks.Seadistusvõimalusi seinast seina.
Proovisin seda-teist-kolmandat aga aminole pilti ette ei saa. Siis tuulasin 2 nädalat veebis ja foorumites ringi.selle foorumi lugesin pea täielt läbi - AITÄH - palju targemaks sai.
Nüüd maadlesin 2 päeva ja proovisin erinevaid variante. Lõpptulemuseks sain aminole pildi ette ja töötab nagu siidi.

et siis natuke infi: Peale esimest installi veebiliidesega sisse. Esilehel küljepaneelis Internet Setup ja WAN Setupis ADD.
Uuele VPI-0
VCI-101 NEXT
aga nüüd tuleb panna PPPoE asemel Bridging siis NEXT ja APPLY
ruuter teeb automaatse restardi. Peale seda amino laeb tarkvara üles,aga pilti ei jookse.
Uuesti veebiliidesega sisse,esilehel Local Network ja tuleb maha korjata linnuke kastist Enable UPNP.
Selle peale võttis minul amino pildi ette ja töötab ka peale restarte.

Ilmselt saab ka kuidagi muud moodi aga ma ei hakka rohkem mässama.


Edit: Süsteem ei toimi,kui digitv esimesena sisse lülitada. Arvatavasti tekib probleeme ka siis kui on mitu arvutit.
Lahenduseks peaks olema portide suunamine. Seda saab ka veebipõhiselt teha - Advanced ja kuskilt sealt Port Mapping.

_________________
Tähtis ei ole see,mida ütled - tähtis on see,kuidas teised sinust aru saavad!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 12:39:00 vasta tsitaadiga

Arnie2, viitsid äkki piltidega üles riputada mingisuguse rudimentaarse juhendi, saab mingisuguse alternatiivse seadmena peale zyxeli soovitada kasutamiseks, kuna pole seadet kuskilt võtta?

Ühe D-link seadistus mul juba olemas.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 12:53:43 vasta tsitaadiga

Lugesin veits teemat ka, kuid ei jäänud silma: Nimelt kui stabiilne see dig-tv nett on? 12mb alla lubatud(Kui tv-d ei vaata) ja umbes sinna ta tuleb siis ka ikka? Starmanil 12mb vaid selle nn. boostiga ja 10mb ulatuses. Selline lahendus on jura thumbs_down.gif

Saan valida siis starmani ja elioni vahel. Siiani elion ennast heast küljest alati näidanud icon_wink.gif

Palju seadmed maksma lähevad kodulahenduse puhul(lisa ruuteri saan ise odavalt)? ADSL-stardikomplekt siis? Netis pole hinda, vähemalt ei leia. Vaid mingid 2004 aasta hindasi nägin icon_lol.gif

Tänud.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 12:57:11 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:

Palju seadmed maksma lähevad kodulahenduse puhul(lisa ruuteri saan ise odavalt)? ADSL-stardikomplekt siis? Netis pole hinda, vähemalt ei leia. Vaid mingid 2004 aasta hindasi nägin icon_lol.gif
http://tv.elion.ee/seadmedtasuta_luhitingimused.php
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 13:03:54 vasta tsitaadiga

2a on pikk aeg icon_biggrin.gif Huvitav mis see lepingu lõpetamise trahv on? icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 17.07.2009 13:16:06 vasta tsitaadiga

hmm, et olen nõus 2a klient olema ja saan seadmed ilma igasuguse lisakuumaksuta päriseks pärast tähtaja lõppu, ei tea kas see kehtib ka selle 259.- paketi puhul?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 13:52:52 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Netis pole hinda, vähemalt ei leia.

Kuda pole, kas see või see + see.

Cb4 kirjutas:
Huvitav mis see lepingu lõpetamise trahv on?

Maksad tasuta saadud seadmed välja, muud midagi.

kaspar00 kirjutas:
hmm, et olen nõus 2a klient olema ja saan seadmed ilma igasuguse lisakuumaksuta päriseks pärast tähtaja lõppu

3a lepingu puhul vist sai endale, 2a lepingu korral jäävad need ikka Elionile. Soovi korral võid siiski tasuta edasi kasutada.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 14:18:38 vasta tsitaadiga

Selge, tänud. Võtan ka ilmselt 2a lepingu. Kuhu mul ikka minna on icon_lol.gif

Aga kuidas siiski ühenduse kvaliteet on?

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 14:23:42 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Selge, tänud. Võtan ka ilmselt 2a lepingu. Kuhu mul ikka minna on icon_lol.gif

Aga kuidas siiski ühenduse kvaliteet on?


Ei saa kurta, tiksun ise Elioni ühenduse otsas , paketikadu pole ja ping on <5ms icon_biggrin.gif

Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54

Kui sul suurem korrusmaja ja võimalus optikavariant võtta, siis võta see, ADSL2+ toimib samuti nagu siidi, juhul kui sideliin on hea. Probleeme esineb, aga kas neid pole igal ettevõttel?

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 15:06:16 vasta tsitaadiga

Korrus maja jah, eks paistab mis seal olemas on. Helistasin just ja öeldi et kaablis majas olemas. Ma kiidan ka alati elioni. Mul 1mb ühendus pregu maal metsas(wimaks) kuid kiirustestid näitavad aegajalt 600Kb alla icon_lol.gif Umbes 4x kiirem kui peaks olema thumbs_up.gif

Pailaps, tänud thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 15:27:24 vasta tsitaadiga

Pailaps, tööl ei ole ilus pingida. Mul on ping 10-16 kodus icon_biggrin.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 17:19:07 vasta tsitaadiga

--- neti.ee ping statistics ---
6 packets transmitted, 6 received, 0% packet loss, time 5007ms
rtt min/avg/max/mdev = 39.281/41.580/43.535/1.310 ms
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 18:13:42 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Ma kiidan ka alati elioni. Mul 1mb ühendus pregu maal metsas(wimaks) kuid kiirustestid näitavad aegajalt 600Kb alla icon_lol.gif Umbes 4x kiirem kui peaks olema thumbs_up.gif
Ma ka kiitsin kui elioni wifi (mis piiratud tavaliselt 512/128 peale) andis välja 4/4 ühenduse. A siis laidan kui mingi disconnectimine hakkab pihta icon_razz.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 18:15:35 vasta tsitaadiga

Mul wimaks juras alguses, nüüdseks on juba 2a kindlasti olnud ja viimane aasta on küll super thumbs_up.gif icon_smile.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arnie2
HV vaatleja
Arnie2

liitunud: 28.05.2009




sõnum 17.07.2009 19:55:07 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Arnie2, viitsid äkki piltidega üles riputada mingisuguse rudimentaarse juhendi, saab mingisuguse alternatiivse seadmena peale zyxeli soovitada kasutamiseks, kuna pole seadet kuskilt võtta?

Ühe D-link seadistus mul juba olemas.



Ma üritan miskit siis D-Link seadistuse kohta kokku panna. Aga see võtab veits aega.

_________________
Tähtis ei ole see,mida ütled - tähtis on see,kuidas teised sinust aru saavad!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.07.2009 21:19:56 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Selge, tänud. Võtan ka ilmselt 2a lepingu. Kuhu mul ikka minna on icon_lol.gif

Aga kuidas siiski ühenduse kvaliteet on?


Ei saa kurta, tiksun ise Elioni ühenduse otsas , paketikadu pole ja ping on <5ms icon_biggrin.gif

Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54

Kui sul suurem korrusmaja ja võimalus optikavariant võtta, siis võta see, ADSL2+ toimib samuti nagu siidi, juhul kui sideliin on hea. Probleeme esineb, aga kas neid pole igal ettevõttel?


mul igatahes

Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59

kas see parem või hullem kui sul icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 21:24:36 vasta tsitaadiga

PING 195.50.209.245 (195.50.209.245) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 195.50.209.245: icmp_seq=1 ttl=59 time=20.8 ms
64 bytes from 195.50.209.245: icmp_seq=2 ttl=59 time=19.4 ms
64 bytes from 195.50.209.245: icmp_seq=3 ttl=59 time=19.7 ms
64 bytes from 195.50.209.245: icmp_seq=4 ttl=59 time=20.5 ms
64 bytes from 195.50.209.245: icmp_seq=5 ttl=59 time=19.8 ms

Teil lood päris head.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vindi
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 17.07.2009 21:36:12 vasta tsitaadiga

Sai siin nüüd kolitud hiljuti uude elamisse, ning uude kohta tehnik välja kutsutud et ühenduse käima tõmbaks...

Tulemuseks oli pea 1400 kroonine arve tehnikule icon_evil.gif

arve peal siis
visiiditasu 280.-
töö kliendi juures 840.-
cat 5 240.-
RJ II pesa 30.-

siit moraal: Ärge kolige!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 21:39:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Selge, tänud. Võtan ka ilmselt 2a lepingu. Kuhu mul ikka minna on icon_lol.gif

Aga kuidas siiski ühenduse kvaliteet on?


Ei saa kurta, tiksun ise Elioni ühenduse otsas , paketikadu pole ja ping on <5ms icon_biggrin.gif

Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54

Kui sul suurem korrusmaja ja võimalus optikavariant võtta, siis võta see, ADSL2+ toimib samuti nagu siidi, juhul kui sideliin on hea. Probleeme esineb, aga kas neid pole igal ettevõttel?


mul igatahes

Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59

kas see parem või hullem kui sul icon_rolleyes.gif
Mingi korrusmaja nett we?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.07.2009 21:41:23 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Selge, tänud. Võtan ka ilmselt 2a lepingu. Kuhu mul ikka minna on icon_lol.gif

Aga kuidas siiski ühenduse kvaliteet on?


Ei saa kurta, tiksun ise Elioni ühenduse otsas , paketikadu pole ja ping on <5ms icon_biggrin.gif

Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54

Kui sul suurem korrusmaja ja võimalus optikavariant võtta, siis võta see, ADSL2+ toimib samuti nagu siidi, juhul kui sideliin on hea. Probleeme esineb, aga kas neid pole igal ettevõttel?


mul igatahes

Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59

kas see parem või hullem kui sul icon_rolleyes.gif
Mingi korrusmaja nett we?



jah icon_rolleyes.gif ?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2009 12:20:03 vasta tsitaadiga

Mul tavaline ADSL2+ ja IPTV siis, liin kah just mitte kõige parem...



Seega ütleks, et teie pingiajad on ülinormaalsed...
Korrusmaja puhul on viiteaeg otse loomulikult väiksem icon_wink.gif

Max Powers kirjutas:
PING 195.50.209.245 (195.50.209.245) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 195.50.209.245: icmp_seq=1 ttl=59 time=20.8 ms
64 bytes from 195.50.209.245: icmp_seq=2 ttl=59 time=19.4 ms
64 bytes from 195.50.209.245: icmp_seq=3 ttl=59 time=19.7 ms
64 bytes from 195.50.209.245: icmp_seq=4 ttl=59 time=20.5 ms
64 bytes from 195.50.209.245: icmp_seq=5 ttl=59 time=19.8 ms

Teil lood päris head.


Helista Elioni ja lase endal DSL port "Fast" `iks keerata...
Hetkel sul siis Interleaved modes, see paneb laksust ca~10-12ms juurde...
(Ehk siis veakontroll eemaldada)

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2009 12:21:50 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Helista Elioni ja lase endal DSL port "Fast" `iks keerata...
Hetkel sul siis Interleaved modes, see paneb laksust ca~10-12ms juurde...
(Ehk siis veakontroll eemaldada)

http://foorum.elion.ee/foorum/viewtopic.php?f=19&t=3424
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 230, 231, 232 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.