|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
12.07.2009 20:43:18
|
|
|
| koputaja kirjutas: |
| Ei tea millal tuleb Elionil pakett, kus klient saab ise valida telejaamad, mida ta näha tahab? Ning seega maksma ainult soovitud kanalite, mitte igasugu sodi eest, mida niikuinii ei vaata. |
Ma pakun, et su küsimus sisaldab vastust.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
12.07.2009 20:54:26
|
|
|
Kas see sama küsimuse esimesed sõnad "ei tea millal" ?
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
12.07.2009 20:56:21
|
|
|
| koputaja kirjutas: |
| Kas see sama küsimuse esimesed sõnad "ei tea millal" ? |
Jah.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
12.07.2009 21:05:39
|
|
|
| Mis te arvate, kas see on probleem kui mul korteri sees on ca 40a vana telefonijuhe, mingi 5-7m jupp koridorist kuni pistikuni, juhe jookseb kättesaamatus kohas ja uut ei tahaks panna.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
12.07.2009 21:25:54
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| Mis te arvate, kas see on probleem kui mul korteri sees on ca 40a vana telefonijuhe, mingi 5-7m jupp koridorist kuni pistikuni, juhe jookseb kättesaamatus kohas ja uut ei tahaks panna. |
Mitme sooneline see on? Mul jooksis 2 sooneline mingi vana juhe tuppa ning tehnik vahetas juhtme välja, kuna niikuinii tuli kaablit ka teise tuppa vedada.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
12.07.2009 21:27:39
|
|
|
2 sooneline ikka jah, see mis keskelt naeltega seina lüüakse lihtsalt ta jookseb selliselt et teda välja ei saa vahetada ja uut juhet põranda serva vms väga ei sooviks kui võimalik
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
12.07.2009 21:48:53
|
|
|
| koputaja kirjutas: |
| Kas see sama küsimuse esimesed sõnad "ei tea millal" ? |
väga suur tõenäosus, et sellist asja ei tulegi... mina ootaks pigem midagi ulme ja loodusvaadete teemapaketti... pildialbum võiks natuke kvaliteetsemate piltidega olla, siis oleks suurepärane
salvestamise testimine hetkel ikka veel alfatestis
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
12.07.2009 21:49:01
|
|
|
Küsimus suurele ringile, et kes teist vaatab kanalit nimega Rai Uno või Romantika?
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
12.07.2009 21:50:18
|
|
|
| koputaja kirjutas: |
| Küsimus suurele ringile, et kes teist vaatab kanalit nimega Rai Uno või Romantika? |
Rain Uno ei vaata, kuid tean paljusid kes vaatavad, Romantikat vaatab naine ja mitte ainult minu
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
12.07.2009 22:55:03
|
|
|
Aeg ajalt rai uno-t vaatan itaalia keele mõttes
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
13.07.2009 12:23:54
|
|
|
Ükspäev sai tuttavatega just arutatud, mis on mõttetuim kanal Elioni DigiTV's. Võitjaks jäi Rai Uno
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.07.2009 12:41:22
|
|
|
| kalevipoeg kirjutas: |
Ükspäev sai tuttavatega just arutatud, mis on mõttetuim kanal Elioni DigiTV's. Võitjaks jäi Rai Uno  |
Samas elioni foorumis on nii mõnigi inimene kes vaid selle kanali pärast klient ongi.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
14.07.2009 17:48:02
|
|
|
| koputaja kirjutas: |
| Küsimus suurele ringile, et kes teist vaatab kanalit nimega Rai Uno või Romantika? |
1993. aastal sai satipann seinale kinnitatud ja LNBd Astrale ning Eutelsatile suunatud. Vaatasin teiste hulgas ka RAI UNO-t ja teisi Itaalia kanaleid. Asja plusspool - paari nädalaga sain selgeks itaalia keele häälduse, lisaks sellele jäi meelde lugematu arv fraase, mille tähendust ma ei teadnud. Võisin kasvõi tund aega jutti kiires tempos täiesti mõttetut ja seostamata itaaliakeelset mula ajada, nii et inimesed uskusid mind perfektse keeleoskusega olevat. Poole aasta pärast hakkasin ootamatult kõnest üha rohkem ja rohkem aru saama, vaatasin nimelt Komissar Rexi paralleelselt Saksa ja Itaalia kanalitelt, nii et teadsin juba millest räägitakse. Siis sai muretsetud Itaalia-Inglise sõnaraamat ja veidi hiljem ka üks äsjailmunud väiksemahuline Itaalia-Eesti sõnaraamat, mis aitas saadetest arusaamisele kõvasti kaasa.
Tahan pika jutu lõpetuseks öelda, et kanal ise on sisult üsna kasutu, aga mingisuguse keeleoskuse sain koolis käimata ja sisuliselt vaeva nägemata kätte. Tean üht tüdrukut, kel Ladina-Ameerika seepide vaatamisest on selgeks saand hispaania keele, usun et neid on teisigi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
14.07.2009 21:06:05
|
|
|
Ei hakanud eraldi teemat tegema (kuigi vbolla oleks pidanud)... Mure siis järgmine: soovisin proovida praegusele boxi ja teleka vahelisele scart-ühendusele alternatiivi (ikka tahaks ju kasvõi natukenegi parema kvaliteediga pilti telerisse) ja soetasin elioni poest muheda väljanägemisega juhtmekomplekti mille üks ots käib amino box-i ja teine telerisse aga kuna selles teleripoolses otsas on kuus otsikut siis ma ei oska neid õigetesse kohtadesse ühendada. sinise, rohelise ja valgega ei ole nagu probleeme, vastav märgistus on teleri pistikutel olemas. Aga mida teha punase (teleril oleks kaks erinevat kohta kuhu saaks neid pista), kollase ja mustaga?
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YRO
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2003
|
14.07.2009 21:17:53
|
|
|
Kollane jääb üle, must-valge helisisendisse, punane-roheline-sinine komponentsisendisse.
_________________ Ega inimene ikka massina vastu ei saa! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forint
HV veteran

liitunud: 15.04.2003
|
14.07.2009 21:19:57
|
|
|
Tegu oli vist universaal kaabliga component + heli või siis composit + heli
viimati muutis forint 14.07.2009 22:36:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
14.07.2009 21:26:00
|
|
|
Tänud, proovin hiljem, moor praegu tardunud olekus teleri ees (mingi eritti põnev seep käib jälle).
Edit: forint, oskad äkki lähemalt rääkida? Hääle muuseas sain kätte enne kui moori käest sõimata sain, seetõttu oletan, et must ja valge on ikka audiod...
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
14.07.2009 22:31:00
|
|
|
| korsten kirjutas: |
Tänud, proovin hiljem, moor praegu tardunud olekus teleri ees (mingi eritti põnev seep käib jälle).
Edit: forint, oskad äkki lähemalt rääkida? Hääle muuseas sain kätte enne kui moori käest sõimata sain, seetõttu oletan, et must ja valge on ikka audiod... |
must ja valge on tõesti helid... kollane jääb üle...ülejäänud on pildi jaoks
digiboxi seadete menyys peaksid natuke midagi kruttida ka saama
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
14.07.2009 23:13:10
|
|
|
Krt, pilti ette küll ei tule. Hääl tuleb ja iga natukese aja tagant justkui refreshib sisendit ja korraks viskab segaste värvidega pildi ja mingi teate: i576. Siis kaob jälle pilt eest..... RGB on justkui õieti (vbolla on vahe coposite ja componendi vahel?) Telekal RGB-d ei ole , on see Y/Pb/Pr sisend....
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YRO
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2003
|
14.07.2009 23:21:42
|
|
|
Kas digiboksi seadistuste menüüst lülitasid Y/Pb/Pr sisse?
_________________ Ega inimene ikka massina vastu ei saa! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
15.07.2009 00:05:11
|
|
|
Mida peed ma lülitan kui piltigi ette ei saa? See menüü peaks ju TV ekraanile tulema?
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YRO
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2003
|
15.07.2009 00:08:15
|
|
|
Pane vana kaabel taha või lase signaal üle kollase juhtme, mis peaks automaatselt alati sees olema.
_________________ Ega inimene ikka massina vastu ei saa! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forint
HV veteran

liitunud: 15.04.2003
|
15.07.2009 00:10:07
|
|
|
| korsten kirjutas: |
| Mida peed ma lülitan kui piltigi ette ei saa? See menüü peaks ju TV ekraanile tulema? |
Kui s-video scart alles siis pane digi boxi ja teleri vahele seadetest RGB( composite ) peale ja peale seda ka RGB kaabel taha.
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
15.07.2009 00:15:43
|
|
|
| tsitaat: |
Pane vana kaabel taha või lase signaal üle kollase juhtme, mis peaks automaatselt alati sees olema.
|
Jup, see on hea mõte aga proovin mõni teine päev. Tänaseks olen ennast õllega suhteliselt ära väsitanud ja ei viitsi teleri taha ronima minna.
Tänud kõigile aitajaile
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
15.07.2009 12:12:44
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
2 sooneline ikka jah, see mis keskelt naeltega seina lüüakse lihtsalt ta jookseb selliselt et teda välja ei saa vahetada ja uut juhet põranda serva vms väga ei sooviks kui võimalik |
Selle "pesunööriga" unusta IPTV, pilt hakkab raudselt "ruudutama"...
Isegi 2M tavaline ADSL hakkab sellise juhtme otsas "pipardama" ...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
15.07.2009 12:35:55
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Selle "pesunööriga" unusta IPTV, pilt hakkab raudselt "ruudutama"... |
Ära ole selles nii kindel.... endal töötas Digitv üle aasta samasuguse pesunööri otsas (aastakümneid vana) pikkus oli kuskil 10m. Muidu käiks praegugi aga kästi välja vahetada kui liiniprobleem oli ja peale vahetamist tuli välja et oli viga hoopis mujal... siis jäidki uuemad kaablid, igatahes töötab küll sellega
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.07.2009 14:32:03
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| kaspar00 kirjutas: |
2 sooneline ikka jah, see mis keskelt naeltega seina lüüakse lihtsalt ta jookseb selliselt et teda välja ei saa vahetada ja uut juhet põranda serva vms väga ei sooviks kui võimalik |
Selle "pesunööriga" unusta IPTV, pilt hakkab raudselt "ruudutama"...
Isegi 2M tavaline ADSL hakkab sellise juhtme otsas "pipardama" ... |
Mul töötab juba 2,5 aastat selle "pesunööri" otsas. Ple midagi häda.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
15.07.2009 19:26:56
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| kaspar00 kirjutas: |
2 sooneline ikka jah, see mis keskelt naeltega seina lüüakse lihtsalt ta jookseb selliselt et teda välja ei saa vahetada ja uut juhet põranda serva vms väga ei sooviks kui võimalik |
Selle "pesunööriga" unusta IPTV, pilt hakkab raudselt "ruudutama"...
Isegi 2M tavaline ADSL hakkab sellise juhtme otsas "pipardama" ... |
Mul töötab juba 2,5 aastat selle "pesunööri" otsas. Ple midagi häda. |
Sama siin, 3 aastat töötab. Alguses toimis ka kooslus amino+vlc korraga igati korralikult, kuni elionis arvatavasti midagi selle vastu ette võeti.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arnie2
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2009
|
16.07.2009 13:05:59
|
|
|
uuuuuuhhhhh! Aega läks aga asja sai. Igaks juhuks viskan siis kirja üles juhuks kui keegi peaks analoogse ruuteriga sama probleemi ees olema.
seadmeks siis D-Link DSL-2740U - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/V%F5rguseadmed/93418/ - sai soetatud ST 780WL asemel,mis hakkab oma töölepingut lõpetama.
Tegin plaadiga quick installi
parameetrid: VPI-0
VCI-100
PPPoE
kasutajatunnus ja parool see,mis elionist kolmikpaketi stardikaga kaasa tuli.
Nett funkab,kuid digipilti kottigi. Veebipõhine seadistus (http://192.168.1.1),def.kasutaja/parool : admin/admin krt silmad võttis kirjuks.Seadistusvõimalusi seinast seina.
Proovisin seda-teist-kolmandat aga aminole pilti ette ei saa. Siis tuulasin 2 nädalat veebis ja foorumites ringi.selle foorumi lugesin pea täielt läbi - AITÄH - palju targemaks sai.
Nüüd maadlesin 2 päeva ja proovisin erinevaid variante. Lõpptulemuseks sain aminole pildi ette ja töötab nagu siidi.
et siis natuke infi: Peale esimest installi veebiliidesega sisse. Esilehel küljepaneelis Internet Setup ja WAN Setupis ADD.
Uuele VPI-0
VCI-101 NEXT
aga nüüd tuleb panna PPPoE asemel Bridging siis NEXT ja APPLY
ruuter teeb automaatse restardi. Peale seda amino laeb tarkvara üles,aga pilti ei jookse.
Uuesti veebiliidesega sisse,esilehel Local Network ja tuleb maha korjata linnuke kastist Enable UPNP.
Selle peale võttis minul amino pildi ette ja töötab ka peale restarte.
Ilmselt saab ka kuidagi muud moodi aga ma ei hakka rohkem mässama.
Edit: Süsteem ei toimi,kui digitv esimesena sisse lülitada. Arvatavasti tekib probleeme ka siis kui on mitu arvutit.
Lahenduseks peaks olema portide suunamine. Seda saab ka veebipõhiselt teha - Advanced ja kuskilt sealt Port Mapping.
_________________ Tähtis ei ole see,mida ütled - tähtis on see,kuidas teised sinust aru saavad! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
17.07.2009 12:39:00
|
|
|
Arnie2, viitsid äkki piltidega üles riputada mingisuguse rudimentaarse juhendi, saab mingisuguse alternatiivse seadmena peale zyxeli soovitada kasutamiseks, kuna pole seadet kuskilt võtta?
Ühe D-link seadistus mul juba olemas.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
17.07.2009 12:53:43
|
|
|
Lugesin veits teemat ka, kuid ei jäänud silma: Nimelt kui stabiilne see dig-tv nett on? 12mb alla lubatud(Kui tv-d ei vaata) ja umbes sinna ta tuleb siis ka ikka? Starmanil 12mb vaid selle nn. boostiga ja 10mb ulatuses. Selline lahendus on jura
Saan valida siis starmani ja elioni vahel. Siiani elion ennast heast küljest alati näidanud
Palju seadmed maksma lähevad kodulahenduse puhul(lisa ruuteri saan ise odavalt)? ADSL-stardikomplekt siis? Netis pole hinda, vähemalt ei leia. Vaid mingid 2004 aasta hindasi nägin
Tänud.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.07.2009 12:57:11
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
Palju seadmed maksma lähevad kodulahenduse puhul(lisa ruuteri saan ise odavalt)? ADSL-stardikomplekt siis? Netis pole hinda, vähemalt ei leia. Vaid mingid 2004 aasta hindasi nägin
|
http://tv.elion.ee/seadmedtasuta_luhitingimused.php
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
17.07.2009 13:03:54
|
|
|
2a on pikk aeg Huvitav mis see lepingu lõpetamise trahv on?
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
17.07.2009 13:16:06
|
|
|
| hmm, et olen nõus 2a klient olema ja saan seadmed ilma igasuguse lisakuumaksuta päriseks pärast tähtaja lõppu, ei tea kas see kehtib ka selle 259.- paketi puhul?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
17.07.2009 13:52:52
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
| Netis pole hinda, vähemalt ei leia. |
Kuda pole, kas see või see + see.
| Cb4 kirjutas: |
| Huvitav mis see lepingu lõpetamise trahv on? |
Maksad tasuta saadud seadmed välja, muud midagi.
| kaspar00 kirjutas: |
| hmm, et olen nõus 2a klient olema ja saan seadmed ilma igasuguse lisakuumaksuta päriseks pärast tähtaja lõppu |
3a lepingu puhul vist sai endale, 2a lepingu korral jäävad need ikka Elionile. Soovi korral võid siiski tasuta edasi kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
17.07.2009 14:18:38
|
|
|
Selge, tänud. Võtan ka ilmselt 2a lepingu. Kuhu mul ikka minna on
Aga kuidas siiski ühenduse kvaliteet on?
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
17.07.2009 14:23:42
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
Selge, tänud. Võtan ka ilmselt 2a lepingu. Kuhu mul ikka minna on
Aga kuidas siiski ühenduse kvaliteet on? |
Ei saa kurta, tiksun ise Elioni ühenduse otsas , paketikadu pole ja ping on <5ms
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Kui sul suurem korrusmaja ja võimalus optikavariant võtta, siis võta see, ADSL2+ toimib samuti nagu siidi, juhul kui sideliin on hea. Probleeme esineb, aga kas neid pole igal ettevõttel?
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
17.07.2009 15:06:16
|
|
|
Korrus maja jah, eks paistab mis seal olemas on. Helistasin just ja öeldi et kaablis majas olemas. Ma kiidan ka alati elioni. Mul 1mb ühendus pregu maal metsas(wimaks) kuid kiirustestid näitavad aegajalt 600Kb alla Umbes 4x kiirem kui peaks olema
Pailaps, tänud
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
17.07.2009 15:27:24
|
|
|
Pailaps, tööl ei ole ilus pingida. Mul on ping 10-16 kodus
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
17.07.2009 17:19:07
|
|
|
--- neti.ee ping statistics ---
6 packets transmitted, 6 received, 0% packet loss, time 5007ms
rtt min/avg/max/mdev = 39.281/41.580/43.535/1.310 ms
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.07.2009 18:13:42
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
Ma kiidan ka alati elioni. Mul 1mb ühendus pregu maal metsas(wimaks) kuid kiirustestid näitavad aegajalt 600Kb alla Umbes 4x kiirem kui peaks olema
|
Ma ka kiitsin kui elioni wifi (mis piiratud tavaliselt 512/128 peale) andis välja 4/4 ühenduse. A siis laidan kui mingi disconnectimine hakkab pihta
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
17.07.2009 18:15:35
|
|
|
Mul wimaks juras alguses, nüüdseks on juba 2a kindlasti olnud ja viimane aasta on küll super
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arnie2
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2009
|
17.07.2009 19:55:07
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
Arnie2, viitsid äkki piltidega üles riputada mingisuguse rudimentaarse juhendi, saab mingisuguse alternatiivse seadmena peale zyxeli soovitada kasutamiseks, kuna pole seadet kuskilt võtta?
Ühe D-link seadistus mul juba olemas. |
Ma üritan miskit siis D-Link seadistuse kohta kokku panna. Aga see võtab veits aega.
_________________ Tähtis ei ole see,mida ütled - tähtis on see,kuidas teised sinust aru saavad! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
17.07.2009 21:19:56
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Cb4 kirjutas: |
Selge, tänud. Võtan ka ilmselt 2a lepingu. Kuhu mul ikka minna on
Aga kuidas siiski ühenduse kvaliteet on? |
Ei saa kurta, tiksun ise Elioni ühenduse otsas , paketikadu pole ja ping on <5ms
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Kui sul suurem korrusmaja ja võimalus optikavariant võtta, siis võta see, ADSL2+ toimib samuti nagu siidi, juhul kui sideliin on hea. Probleeme esineb, aga kas neid pole igal ettevõttel? |
mul igatahes
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59
kas see parem või hullem kui sul
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
17.07.2009 21:24:36
|
|
|
PING 195.50.209.245 (195.50.209.245) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 195.50.209.245: icmp_seq=1 ttl=59 time=20.8 ms
64 bytes from 195.50.209.245: icmp_seq=2 ttl=59 time=19.4 ms
64 bytes from 195.50.209.245: icmp_seq=3 ttl=59 time=19.7 ms
64 bytes from 195.50.209.245: icmp_seq=4 ttl=59 time=20.5 ms
64 bytes from 195.50.209.245: icmp_seq=5 ttl=59 time=19.8 ms
Teil lood päris head.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vindi
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2003
|
17.07.2009 21:36:12
|
|
|
Sai siin nüüd kolitud hiljuti uude elamisse, ning uude kohta tehnik välja kutsutud et ühenduse käima tõmbaks...
Tulemuseks oli pea 1400 kroonine arve tehnikule
arve peal siis
visiiditasu 280.-
töö kliendi juures 840.-
cat 5 240.-
RJ II pesa 30.-
siit moraal: Ärge kolige!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.07.2009 21:39:04
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Cb4 kirjutas: |
Selge, tänud. Võtan ka ilmselt 2a lepingu. Kuhu mul ikka minna on
Aga kuidas siiski ühenduse kvaliteet on? |
Ei saa kurta, tiksun ise Elioni ühenduse otsas , paketikadu pole ja ping on <5ms
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Kui sul suurem korrusmaja ja võimalus optikavariant võtta, siis võta see, ADSL2+ toimib samuti nagu siidi, juhul kui sideliin on hea. Probleeme esineb, aga kas neid pole igal ettevõttel? |
mul igatahes
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59
kas see parem või hullem kui sul  |
Mingi korrusmaja nett we?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
17.07.2009 21:41:23
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Cb4 kirjutas: |
Selge, tänud. Võtan ka ilmselt 2a lepingu. Kuhu mul ikka minna on
Aga kuidas siiski ühenduse kvaliteet on? |
Ei saa kurta, tiksun ise Elioni ühenduse otsas , paketikadu pole ja ping on <5ms
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=5ms TTL=54
Kui sul suurem korrusmaja ja võimalus optikavariant võtta, siis võta see, ADSL2+ toimib samuti nagu siidi, juhul kui sideliin on hea. Probleeme esineb, aga kas neid pole igal ettevõttel? |
mul igatahes
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=4ms TTL=59
kas see parem või hullem kui sul  |
Mingi korrusmaja nett we? |
jah ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
18.07.2009 12:20:03
|
|
|
Mul tavaline ADSL2+ ja IPTV siis, liin kah just mitte kõige parem...
Seega ütleks, et teie pingiajad on ülinormaalsed...
Korrusmaja puhul on viiteaeg otse loomulikult väiksem
| Max Powers kirjutas: |
PING 195.50.209.245 (195.50.209.245) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 195.50.209.245: icmp_seq=1 ttl=59 time=20.8 ms
64 bytes from 195.50.209.245: icmp_seq=2 ttl=59 time=19.4 ms
64 bytes from 195.50.209.245: icmp_seq=3 ttl=59 time=19.7 ms
64 bytes from 195.50.209.245: icmp_seq=4 ttl=59 time=20.5 ms
64 bytes from 195.50.209.245: icmp_seq=5 ttl=59 time=19.8 ms
Teil lood päris head. |
Helista Elioni ja lase endal DSL port "Fast" `iks keerata...
Hetkel sul siis Interleaved modes, see paneb laksust ca~10-12ms juurde...
(Ehk siis veakontroll eemaldada)
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|