Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 13:47:13 vasta tsitaadiga

Ehk see aitab veidi? Kõikvõimalikud e-posti haldusprogrammid. Iseasi, kas Windows 7-ga töötavad ja üldse edasi on arendatud icon_rolleyes.gif
http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_e-mail_clients

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 11.07.2009 12:01:43 vasta tsitaadiga

Mul meeles mingi kuupäev 13 juuli ... kas siis tuleb välja Windows 7 RTM versioon ja kas seda saab juba osta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 12:09:57 vasta tsitaadiga

lauripoiss kirjutas:
Mul meeles mingi kuupäev 13 juuli ... kas siis tuleb välja Windows 7 RTM versioon ja kas seda saab juba osta?


Kui juba osta saaks sel kuupäeval, kui RTM välja tuleb, siis oleks reklaami kõik kohad täis. Selline promo käiks, et kole. Eeltellimisi võibolla mõned väljamaa saidid pakuvad, aga seda kinnitavad targemad.

Mõned lehed tagasi räägiti jah sellest kuupäevast, eks see ole esmaspäeval näha.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 12:14:37 vasta tsitaadiga

kuidas ma vista ja windows 7me saaks panna üle võrgu faile jagama ? 7 jagab, vistas näen neid faile aga ei pääse nende juurde (ei saa avada ega kopeerida vms.) icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 11.07.2009 12:30:01 vasta tsitaadiga

kas keegi W7-ga on proovind swedbanki siseneda ID kaardiga? peale püsiparooli sisestamist saadab mu kukele põmst. page cannot be displayed vms. IE8 siis brauseriks. ID kaardi utiliit on peal ja see toimib. näitab ilusti, kelle kaart on ja kaua certid kehtivad.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 12:42:06 vasta tsitaadiga

NATAS999, sa sertifikaadid oled manuaalselt registreerinud? Kui ID kaardiga, siis pole seda püsiparooli vaja imo, paned kasutajatunnuse ja siis otsib ID kaardi sertifikaadi üles kui registreeritud ning siis tahab saada PIN1.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 11.07.2009 12:46:08 vasta tsitaadiga

Evil14, kasutajatunnus ainult ikka jah, ei tea, miks püsiparool selle kohta öelda meeldib. aga vahepeal tuli juba see sama serdi registreerimise nali vistast meelde, seega asi nüüd korras. thumbs_up.gif tänud sellegi poolest.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 12.07.2009 00:06:42 vasta tsitaadiga

On see normaalne et 64bitine win 7 võtab 1.2gb rammi pmst tühjas windowsis (draiverid on kõik peal)
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.07.2009 00:09:37 vasta tsitaadiga

Jah, see on normaalne, paanitse siis, kui sul pooma hakkab mälupuuduses (a'la annab ise teada juba et mälu hakkab otsa saama).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 12.07.2009 00:30:45 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Jah, see on normaalne, paanitse siis, kui sul pooma hakkab mälupuuduses (a'la annab ise teada juba et mälu hakkab otsa saama).


4gb piisab ma usun, (lihtsalt esimese hooga vaatasin et toho tont kuda nii palju), nüüd ei mõista mina kuidas on võimalik et T400 6celline aku lubatud 6h juures ainult 4 max peab (max perf juures 1.5h) icon_neutral.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 00:30:56 vasta tsitaadiga

Taavi©, come to reality. Thank you.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 12.07.2009 00:38:38 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Taavi©, come to reality. Thank you.


Eino ma saan aru et max perf juures 6h ei pea, aga kõik väljas, ikka max 4h vahet pole kas xp, vist või win7(min. perf juures on ekraan tume nagu öö).. see on valetamine lausa ! icon_evil.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 12.07.2009 00:45:29 vasta tsitaadiga

mul W7 praegu ja 3GB rammi, töötab küll, saab filme vaadata. mitte mingeid haledaid 700MB avi vaid ikka bluray jms ja siis fueli panin veel pulli pärast peale ja see ka töötab päris ilusti, tundub isegi nagu veidike parem olevat, kui XP. ahjaa, mul 64bit W7. homme proovib veel crysist kah icon_biggrin.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 12.07.2009 00:51:53 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
mul W7 praegu ja 3GB rammi, töötab küll, saab filme vaadata. mitte mingeid haledaid 700MB avi vaid ikka bluray jms ja siis fueli panin veel pulli pärast peale ja see ka töötab päris ilusti, tundub isegi nagu veidike parem olevat, kui XP. ahjaa, mul 64bit W7. homme proovib veel crysist kah icon_biggrin.gif


Perf kohapealt pole midagi öelda, kõik jookseb kiiresti jne (läpaka kohta).. lihtsalt ja suur jänu on icon_biggrin.gif
sai just ka see 64bit tiritud ja kõik igati ok !

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 04:04:31 vasta tsitaadiga

Taavi©, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=415690
ühtlasi, kui läpakas mõnda aega kasutuses olnud, võib mahutuvus olla vähenenud. Samas, kui on täiesti uus läpakas, pole veel max mahutavust saavutanud.
Aga lõpp OT-le, see pole tarkvaraga seotud hetkel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
szultz
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2005




sõnum 12.07.2009 12:12:45 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
.. lihtsalt ja suur jänu on icon_biggrin.gif


Mulle kunagi seletati et Vista ja win7-e suur mälukasutus tuleneb sellest et ta lihtsalt oskab mälu ära kasutada, xp ei kasuta mälu efektiivselt kuna hakkab asju page faili (kettale) kirjutama kuigi mälukasutus on väike.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.07.2009 13:45:42 vasta tsitaadiga

6.1.7600.16384.win7_rtm.090710-1945 (7600.16384.090710-1945_x64fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULXFRER_EN_DVD.iso)

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


ehk siis jah, väidetavalt RTM väljas. buildiks 7300 asemel hoopis 7600! (wzor'i lehel ka välja toodud. icon_wink.gif)


viimati muutis CnZ 13.07.2009 21:29:41, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 13:49:35 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
6.1.7600.16384.win7_rtm.090710-1945 (7600.16384.090710-1945_x64fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULXFRER_EN_DVD.iso)



ehk siis jah, väidetavalt RTM väljas. buildiks 7300 asemel hoopis 7600! (wzor'i lehel ka välja toodud. icon_wink.gif)


See on siis nüüd täiesti lõpptulemus? See ongi see versioon, mis tuleb poodidesse müüki?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.07.2009 13:59:40 vasta tsitaadiga

no tehniliselt peaks see lõppkood olema küll, jah.
kuigi nagu me teame, näpitakse juba tasapisi Win7 SP1 kallal - seega, kes teab, ehk oktoobris (mil ametlik launch) lastakse Win7 SP1-ga koos välja.

edit:
tsitaat:
Stephen of UX Evangelist has reported that Windows 8 Milestone 1 has been compiled.it seems that Microsoft has already started working on Windows 8, Build Number is Build 7504.0.amdfre.winmain.090528-***x ,though it’s still to confirm whether the build is legit or not.It is to note that the earlier builds of Windows has build number of the previous OS so they would represent Windows 8 as Windows 7 in earlier stages.


http://bbs.pcbeta.com/tag-build.html

kes teab, kes teab icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 14:01:44 vasta tsitaadiga

Asi kisub huvitavaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.07.2009 14:12:10 vasta tsitaadiga

Server 2008 (7600):
Spoiler Spoiler Spoiler


edit: setup.exe ka olemas (linki vast ei anna) icon_razz.gif täis ISO iga hetk nüüd väljas. teagi, kas nüüd praegu levitades rikutakse autoriõigusi? icon_lol.gif


viimati muutis CnZ 13.07.2009 21:29:11, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 14:13:47 vasta tsitaadiga

Hmm, ma olen loll ja küsin sellise küsimuse, et server 2008 tundub palju rohkem olevat lightweight. Kas ma ei või kohe seda win7 asemel peale panna ja kasutada seda ka mängimiseks, filmide vaatamiseks jms? Kindlasti on teil anda mingi link seletusega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 14:24:12 vasta tsitaadiga

ArchMage, pole erilist pointi, kuna samahästi võid sa ju Windows 7-s asju kinni keerata. Server 2008-s pead sa samuti asju lahti keerama, kui seal mängida soovid - teeb sama välja. foreground protsessidele prioriteedid, audio jne...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 12.07.2009 14:24:48 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Hmm, ma olen loll ja küsin sellise küsimuse, et server 2008 tundub palju rohkem olevat lightweight. Kas ma ei või kohe seda win7 asemel peale panna ja kasutada seda ka mängimiseks, filmide vaatamiseks jms? Kindlasti on teil anda mingi link seletusega.

Saad seda välimust kasutada ka Windows 7'ga. Desktopil parem klikk -> Personalise -> Windows Classic
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 14:42:38 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
ArchMage, pole erilist pointi, kuna samahästi võid sa ju Windows 7-s asju kinni keerata. Server 2008-s pead sa samuti asju lahti keerama, kui seal mängida soovid - teeb sama välja. foreground protsessidele prioriteedid, audio jne...

Arusaadav.

Traf kirjutas:
ArchMage kirjutas:
Hmm, ma olen loll ja küsin sellise küsimuse, et server 2008 tundub palju rohkem olevat lightweight. Kas ma ei või kohe seda win7 asemel peale panna ja kasutada seda ka mängimiseks, filmide vaatamiseks jms? Kindlasti on teil anda mingi link seletusega.

Saad seda välimust kasutada ka Windows 7'ga. Desktopil parem klikk -> Personalise -> Windows Classic

Välimus ei ole oluline, veel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.07.2009 15:36:21 vasta tsitaadiga

setup.exe

icon_smile.gif

toon selgituseks ära, et SHA1 pole veel jõutud murda ja digitaalse allkirja modifitseerimine (kui see oleks võimalik) oleks teoreetiliselt katastroofiline. icon_lol.gif
terve .exe peaks olema signeeritud ehk siis kui oled muutnud ka üht bitti, kaotab asi kohe signeeringu. nii et jällegist alust uskuda RTMi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 12.07.2009 16:42:40 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
6.1.7600.16384.win7_rtm.090710-1945 (7600.16384.090710-1945_x64fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULXFRER_EN_DVD.iso)

ehk siis jah, väidetavalt RTM väljas. buildiks 7300 asemel hoopis 7600! (wzor'i lehel ka välja toodud. icon_wink.gif)


Aga pidi ju 13. juuli aga noh äna 12 nii et ... peab installima ära. Kas update ei saa teha jah peab clean installi tegema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 16:56:30 vasta tsitaadiga

Naljakas fakt icon_smile.gif .Mul on siin teemas juba 610 posti(enne kui Win7 üldse väljaski on) samas kui Vista teemas(ja see on juba hea tükk aega väljas olnud) on 779 posti icon_smile.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 17:00:04 vasta tsitaadiga

tomorrow, no Win 7 oli Betana ja RC-na tiba rohkem avalik icon_smile.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 17:01:05 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
tomorrow, no Win 7 oli Betana ja RC-na tiba rohkem avalik icon_smile.gif

Teine variant on,et ma olen lihtsalt rohkem möla ajanud icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 17:03:21 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif Jah, ära mölise nii palju. Teemasse kah, et Thinkvantage Update Utility suutis isegi Vista updated peale toppida Win 7-le. Need KB******* nimega asjad. icon_smile.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 17:12:08 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Thinkvantage Update Utility suutis isegi Vista updated peale toppida Win 7-le. Need KB******* nimega asjad. icon_smile.gif

Mõtled Windows6.0 KB9xxxxx ? icon_eek.gif .Midagi katki ei teinud sellega seoses Win7-s?
Muidu Win7 updated kannavad kõik Windows6.1 KB9xxxxx tähistust

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 12.07.2009 18:20:50 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda , miks win7-l desktopilt ikoonid ära kaovad ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 18:30:13 vasta tsitaadiga

tomorrow, jah, teatas toretsevalt, et mul on Windows Vista 32bit(Ilmselt Win 7 veel andmebaasis ei ole) ning ladus peale enda fixid. Ka ühe registri fixi. Siiamaani töötab icon_smile.gif Ei märganud täpset numbrit, aga kirjutas "Windows Vista 32bit KB****** update" vms, sellises stiilis.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eci
HV vaatleja

liitunud: 21.04.2002




sõnum 12.07.2009 23:35:05 vasta tsitaadiga

Oskab keegi põhjendada sellist probleemi, et pildivaaturiga on kõik pildid oranži värvi. Kui panna sealt samast fullscreeni peale on kõik värvid korras. Probleem tekkis uue monitoriga Samsung SyncMaster 2043BW.

Spoiler Spoiler Spoiler


edit: Tänud kasutajale mikk36, järgmise posti eest. Probleem lahendatud.


viimati muutis eci 13.07.2009 10:02:45, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.07.2009 23:45:11 vasta tsitaadiga

http://www.mydigitallife.info/2007/07/11/windows-vista-photo-gallery-yellow-tint-background-problem/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 04:08:12 vasta tsitaadiga

http://www.haswindows7rtmed.com
doh.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 04:53:24 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
http://www.haswindows7rtmed.com
doh.gif icon_lol.gif

Ma ootaks siiski täpsema kinnituse ära,et see on lõplik signeeritud build(et enam ei kompileerita seda ümber vms).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.07.2009 13:09:00 vasta tsitaadiga

7600 RTM kompileeriti juba 8-9. juulil. kompileerimis-build 16384 ei pruugi jääda viimaseks numbriks, mis näiteks kuldpartneritele või msdni saadetakse. selleks võib 16386 olla.

EDIT: kõik jupid üleval! nüüd tuleb edasist oodata icon_wink.gif
lisaks x86 on olemas tal:

7600.16384.090710-1945_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULFRER_EN_DVD.iso
SHA1: 0x66588F282A88D71A4A1E11BE7C093F02FBFFDDF9

väike tsitaat:
tsitaat:
7600.16384.win7_rtm.090710-1945 has been designated as the official RTM version!

True and accurate final RTM generated code:

7600.16384.win7_rtm.090710-1945

(Reliable sources confirmed that: there are native English ISO!)

Following the original English version of the checked value, absolutely correct:

SHA1: 0x31849B315290EFABFD81F967ED3C553D82925E4C
7600.16384.090710-1945_x64fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULXFRER_EN_DVD.iso


SHA1: 0x66588F282A88D71A4A1E11BE7C093F02FBFFDDF9
7600.16384.090710-1945_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULFR


toon korraks siis wzor'i lehel kirjutatu ka välja (mis juba mõnda aega seal olnud):
tsitaat:
Nevertheless, we venture to suggest that even today or tomorrow on 13 July, Microsoft will collect another assembly (eg 16386) which will be provided TAP'am as well as possible is it to be announced at the upcoming World Partner Conference WPC09 Microsoft going-ment New Orleans (New Orlean) from 13-16 July, but July 24, this assembly will provide the partner of Microsoft for download from CONNECT.
In Asia (China) of the internet network already has the message and screenshots assembly 6.1.7600.16384.win7_rtm.090710-1945:
6.1.7600.16384.win7_rtm.090710-1945_1
6.1.7600.16384.win7_rtm.090710-1945_2
6.1.7600.16384.win7_rtm.090710-1945_3


edit2:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 13.07.2009 14:54:19 vasta tsitaadiga

Mida see viimane pilt ära näitab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.07.2009 15:57:20 vasta tsitaadiga

üks on RC1 ja teine build 7600 license fail.

RM.0 viitab nn final buildile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 16:20:43 vasta tsitaadiga

Et tasub veel pisut oodata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.07.2009 16:22:07 vasta tsitaadiga

WPC09 hakkab ~8 min pärast. stream siit (silverlight vajalik):
http://www.digitalwpc.com/

eks paistab, kas ametlikult ka kuulutatakse RTM välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 16:35:14 vasta tsitaadiga

tjuunisin ka sisse.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 13.07.2009 17:32:23 vasta tsitaadiga

Ise küll hetkel WPC09-t ei vaata ja ei tea kas seal ka midagi mainiti...
Aga sihuke tähelepanek - http://www.geeksmack.net/microsoft/438-confirmed-windows-7-to-rtm-july-13th.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 17:41:18 vasta tsitaadiga

ot:
CnZ, imageshack'i pole enam soovitav kasutada siin foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 13.07.2009 17:46:38 vasta tsitaadiga

eci kirjutas:
Oskab keegi põhjendada sellist probleemi, et pildivaaturiga on kõik pildid oranži värvi. Kui panna sealt samast fullscreeni peale on kõik värvid korras. Probleem tekkis uue monitoriga Samsung SyncMaster 2043BW.

Spoiler Spoiler Spoiler


edit: Tänud kasutajale mikk36, järgmise posti eest. Probleem lahendatud.

Mul sama jama olnud ja Vistaga ning kuidagi ei saand korda. icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 21:00:39 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
ot:
CnZ, imageshack'i pole enam soovitav kasutada siin foorumis

ot:
Mitte,et pole soovitatav aga korralikumalt tuleb linkida pilt(nt eraldi lehe asemel spoiler tag-de vahel vähendatud suuruses) icon_rolleyes.gif

G80 kirjutas:
eci kirjutas:
Oskab keegi põhjendada sellist probleemi, et pildivaaturiga on kõik pildid oranži värvi. Kui panna sealt samast fullscreeni peale on kõik värvid korras. Probleem tekkis uue monitoriga Samsung SyncMaster 2043BW.

Spoiler Spoiler Spoiler


edit: Tänud kasutajale mikk36, järgmise posti eest. Probleem lahendatud.

Mul sama jama olnud ja Vistaga ning kuidagi ei saand korda. icon_neutral.gif

3rd party omadega on kõik ok thumbs_up.gif .Teadlikumad kasutajad kasutavad niikuinii 3rd party programme.Ise kasutan Infranview thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bandiit
HV kasutaja
bandiit

liitunud: 16.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 21:26:16 vasta tsitaadiga

ot:
Imageshack mind häiri eriti, rohkem häirivad need suured pildid, mis eespool on. Need võiks spoileritesse panna.

_________________

Antiik müüa profiilis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.07.2009 21:35:39 vasta tsitaadiga

tehtud. icon_wink.gif

käivad siiski kõlakad, et 7600 või ehk täpsemalt kompileerimisnumber 16384 ei ole õige RTM.

tsitaat:
Windows 7 release date of RTM moved to July 16

It has become known to more recent information on the release of RTM version of Windows 7. Stephen Sinfoski (Steven Sinofsky), chief project manager Windows 7, confirmed that work on the RTM versions of Windows Server 2008 R2 and Windows 7 was completed as early as last Friday, that is, on July 10.

It was expected that the announcement of Windows 7 RTM will be held today, July 13 at the conference of World Partner Conference, held in New Orleans, Louisiana, USA.

But now came the information that the release date of Windows 7 RTM moved to July 16. Even the known time of the beginning of the presentation - 8:30 am local time.

For the TechNet and MSDN subscribers are already on 24 July will be possible to totally free to download a Windows 7 RTM. Microsoft said that the serial numbers of Windows 7 RS will not approach the RTM version.

Author: YURAS_
Sources: fudzilla.com
Published: 13.07.2009


kui see ka tõele vastaks, peaks tegu selle sama 16384-ga olema, kuna asi kompileeriti samuti reedel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.