|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lauripoiss
HV kasutaja
liitunud: 09.12.2004
|
11.07.2009 12:01:43
|
|
|
| Mul meeles mingi kuupäev 13 juuli ... kas siis tuleb välja Windows 7 RTM versioon ja kas seda saab juba osta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
11.07.2009 12:09:57
|
|
|
| lauripoiss kirjutas: |
| Mul meeles mingi kuupäev 13 juuli ... kas siis tuleb välja Windows 7 RTM versioon ja kas seda saab juba osta? |
Kui juba osta saaks sel kuupäeval, kui RTM välja tuleb, siis oleks reklaami kõik kohad täis. Selline promo käiks, et kole. Eeltellimisi võibolla mõned väljamaa saidid pakuvad, aga seda kinnitavad targemad.
Mõned lehed tagasi räägiti jah sellest kuupäevast, eks see ole esmaspäeval näha.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
11.07.2009 12:14:37
|
|
|
kuidas ma vista ja windows 7me saaks panna üle võrgu faile jagama ? 7 jagab, vistas näen neid faile aga ei pääse nende juurde (ei saa avada ega kopeerida vms.)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
11.07.2009 12:30:01
|
|
|
kas keegi W7-ga on proovind swedbanki siseneda ID kaardiga? peale püsiparooli sisestamist saadab mu kukele põmst. page cannot be displayed vms. IE8 siis brauseriks. ID kaardi utiliit on peal ja see toimib. näitab ilusti, kelle kaart on ja kaua certid kehtivad.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
11.07.2009 12:42:06
|
|
|
| NATAS999, sa sertifikaadid oled manuaalselt registreerinud? Kui ID kaardiga, siis pole seda püsiparooli vaja imo, paned kasutajatunnuse ja siis otsib ID kaardi sertifikaadi üles kui registreeritud ning siis tahab saada PIN1.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
11.07.2009 12:46:08
|
|
|
Evil14, kasutajatunnus ainult ikka jah, ei tea, miks püsiparool selle kohta öelda meeldib. aga vahepeal tuli juba see sama serdi registreerimise nali vistast meelde, seega asi nüüd korras. tänud sellegi poolest.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
12.07.2009 00:06:42
|
|
|
On see normaalne et 64bitine win 7 võtab 1.2gb rammi pmst tühjas windowsis (draiverid on kõik peal)
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.07.2009 00:09:37
|
|
|
| Jah, see on normaalne, paanitse siis, kui sul pooma hakkab mälupuuduses (a'la annab ise teada juba et mälu hakkab otsa saama).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
12.07.2009 00:30:45
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Jah, see on normaalne, paanitse siis, kui sul pooma hakkab mälupuuduses (a'la annab ise teada juba et mälu hakkab otsa saama). |
4gb piisab ma usun, (lihtsalt esimese hooga vaatasin et toho tont kuda nii palju), nüüd ei mõista mina kuidas on võimalik et T400 6celline aku lubatud 6h juures ainult 4 max peab (max perf juures 1.5h)
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
12.07.2009 00:38:38
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Taavi©, come to reality. Thank you. |
Eino ma saan aru et max perf juures 6h ei pea, aga kõik väljas, ikka max 4h vahet pole kas xp, vist või win7(min. perf juures on ekraan tume nagu öö).. see on valetamine lausa !
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
12.07.2009 00:45:29
|
|
|
mul W7 praegu ja 3GB rammi, töötab küll, saab filme vaadata. mitte mingeid haledaid 700MB avi vaid ikka bluray jms ja siis fueli panin veel pulli pärast peale ja see ka töötab päris ilusti, tundub isegi nagu veidike parem olevat, kui XP. ahjaa, mul 64bit W7. homme proovib veel crysist kah
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
12.07.2009 00:51:53
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
mul W7 praegu ja 3GB rammi, töötab küll, saab filme vaadata. mitte mingeid haledaid 700MB avi vaid ikka bluray jms ja siis fueli panin veel pulli pärast peale ja see ka töötab päris ilusti, tundub isegi nagu veidike parem olevat, kui XP. ahjaa, mul 64bit W7. homme proovib veel crysist kah  |
Perf kohapealt pole midagi öelda, kõik jookseb kiiresti jne (läpaka kohta).. lihtsalt ja suur jänu on
sai just ka see 64bit tiritud ja kõik igati ok !
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
szultz
HV vaatleja
liitunud: 13.01.2005
|
12.07.2009 12:12:45
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
.. lihtsalt ja suur jänu on  |
Mulle kunagi seletati et Vista ja win7-e suur mälukasutus tuleneb sellest et ta lihtsalt oskab mälu ära kasutada, xp ei kasuta mälu efektiivselt kuna hakkab asju page faili (kettale) kirjutama kuigi mälukasutus on väike.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
12.07.2009 13:45:42
|
|
|
6.1.7600.16384.win7_rtm.090710-1945 (7600.16384.090710-1945_x64fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULXFRER_EN_DVD.iso)
Spoiler 
Spoiler 
ehk siis jah, väidetavalt RTM väljas. buildiks 7300 asemel hoopis 7600! (wzor'i lehel ka välja toodud. )
viimati muutis CnZ 13.07.2009 21:29:41, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Platinet
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2006
|
12.07.2009 13:49:35
|
|
|
| CnZ kirjutas: |
6.1.7600.16384.win7_rtm.090710-1945 (7600.16384.090710-1945_x64fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULXFRER_EN_DVD.iso)
ehk siis jah, väidetavalt RTM väljas. buildiks 7300 asemel hoopis 7600! (wzor'i lehel ka välja toodud. ) |
See on siis nüüd täiesti lõpptulemus? See ongi see versioon, mis tuleb poodidesse müüki?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
12.07.2009 13:59:40
|
|
|
no tehniliselt peaks see lõppkood olema küll, jah.
kuigi nagu me teame, näpitakse juba tasapisi Win7 SP1 kallal - seega, kes teab, ehk oktoobris (mil ametlik launch) lastakse Win7 SP1-ga koos välja.
edit:
| tsitaat: |
| Stephen of UX Evangelist has reported that Windows 8 Milestone 1 has been compiled.it seems that Microsoft has already started working on Windows 8, Build Number is Build 7504.0.amdfre.winmain.090528-***x ,though its still to confirm whether the build is legit or not.It is to note that the earlier builds of Windows has build number of the previous OS so they would represent Windows 8 as Windows 7 in earlier stages. |
http://bbs.pcbeta.com/tag-build.html
kes teab, kes teab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
12.07.2009 14:01:44
|
|
|
| Asi kisub huvitavaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
12.07.2009 14:12:10
|
|
|
Server 2008 (7600):
Spoiler 
edit: setup.exe ka olemas (linki vast ei anna) täis ISO iga hetk nüüd väljas. teagi, kas nüüd praegu levitades rikutakse autoriõigusi?
viimati muutis CnZ 13.07.2009 21:29:11, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
12.07.2009 14:13:47
|
|
|
| Hmm, ma olen loll ja küsin sellise küsimuse, et server 2008 tundub palju rohkem olevat lightweight. Kas ma ei või kohe seda win7 asemel peale panna ja kasutada seda ka mängimiseks, filmide vaatamiseks jms? Kindlasti on teil anda mingi link seletusega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.07.2009 14:24:12
|
|
|
| ArchMage, pole erilist pointi, kuna samahästi võid sa ju Windows 7-s asju kinni keerata. Server 2008-s pead sa samuti asju lahti keerama, kui seal mängida soovid - teeb sama välja. foreground protsessidele prioriteedid, audio jne...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
12.07.2009 14:24:48
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
| Hmm, ma olen loll ja küsin sellise küsimuse, et server 2008 tundub palju rohkem olevat lightweight. Kas ma ei või kohe seda win7 asemel peale panna ja kasutada seda ka mängimiseks, filmide vaatamiseks jms? Kindlasti on teil anda mingi link seletusega. |
Saad seda välimust kasutada ka Windows 7'ga. Desktopil parem klikk -> Personalise -> Windows Classic
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
12.07.2009 14:42:38
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| ArchMage, pole erilist pointi, kuna samahästi võid sa ju Windows 7-s asju kinni keerata. Server 2008-s pead sa samuti asju lahti keerama, kui seal mängida soovid - teeb sama välja. foreground protsessidele prioriteedid, audio jne... |
Arusaadav.
| Traf kirjutas: |
| ArchMage kirjutas: |
| Hmm, ma olen loll ja küsin sellise küsimuse, et server 2008 tundub palju rohkem olevat lightweight. Kas ma ei või kohe seda win7 asemel peale panna ja kasutada seda ka mängimiseks, filmide vaatamiseks jms? Kindlasti on teil anda mingi link seletusega. |
Saad seda välimust kasutada ka Windows 7'ga. Desktopil parem klikk -> Personalise -> Windows Classic |
Välimus ei ole oluline, veel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
12.07.2009 15:36:21
|
|
|
setup.exe
toon selgituseks ära, et SHA1 pole veel jõutud murda ja digitaalse allkirja modifitseerimine (kui see oleks võimalik) oleks teoreetiliselt katastroofiline.
terve .exe peaks olema signeeritud ehk siis kui oled muutnud ka üht bitti, kaotab asi kohe signeeringu. nii et jällegist alust uskuda RTMi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lauripoiss
HV kasutaja
liitunud: 09.12.2004
|
12.07.2009 16:42:40
|
|
|
| CnZ kirjutas: |
6.1.7600.16384.win7_rtm.090710-1945 (7600.16384.090710-1945_x64fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULXFRER_EN_DVD.iso)
ehk siis jah, väidetavalt RTM väljas. buildiks 7300 asemel hoopis 7600! (wzor'i lehel ka välja toodud. ) |
Aga pidi ju 13. juuli aga noh äna 12 nii et ... peab installima ära. Kas update ei saa teha jah peab clean installi tegema?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
12.07.2009 17:03:21
|
|
|
Jah, ära mölise nii palju. Teemasse kah, et Thinkvantage Update Utility suutis isegi Vista updated peale toppida Win 7-le. Need KB******* nimega asjad.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
12.07.2009 18:20:50
|
|
|
| Keegi oskab öelda , miks win7-l desktopilt ikoonid ära kaovad ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
12.07.2009 18:30:13
|
|
|
tomorrow, jah, teatas toretsevalt, et mul on Windows Vista 32bit(Ilmselt Win 7 veel andmebaasis ei ole) ning ladus peale enda fixid. Ka ühe registri fixi. Siiamaani töötab Ei märganud täpset numbrit, aga kirjutas "Windows Vista 32bit KB****** update" vms, sellises stiilis.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| tagasi üles |
|
 |
eci
HV vaatleja
liitunud: 21.04.2002
|
12.07.2009 23:35:05
|
|
|
Oskab keegi põhjendada sellist probleemi, et pildivaaturiga on kõik pildid orani värvi. Kui panna sealt samast fullscreeni peale on kõik värvid korras. Probleem tekkis uue monitoriga Samsung SyncMaster 2043BW.
Spoiler 
edit: Tänud kasutajale mikk36, järgmise posti eest. Probleem lahendatud.
viimati muutis eci 13.07.2009 10:02:45, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
13.07.2009 13:09:00
|
|
|
7600 RTM kompileeriti juba 8-9. juulil. kompileerimis-build 16384 ei pruugi jääda viimaseks numbriks, mis näiteks kuldpartneritele või msdni saadetakse. selleks võib 16386 olla.
EDIT: kõik jupid üleval! nüüd tuleb edasist oodata
lisaks x86 on olemas tal:
7600.16384.090710-1945_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULFRER_EN_DVD.iso
SHA1: 0x66588F282A88D71A4A1E11BE7C093F02FBFFDDF9
väike tsitaat:
| tsitaat: |
7600.16384.win7_rtm.090710-1945 has been designated as the official RTM version!
True and accurate final RTM generated code:
7600.16384.win7_rtm.090710-1945
(Reliable sources confirmed that: there are native English ISO!)
Following the original English version of the checked value, absolutely correct:
SHA1: 0x31849B315290EFABFD81F967ED3C553D82925E4C
7600.16384.090710-1945_x64fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULXFRER_EN_DVD.iso
SHA1: 0x66588F282A88D71A4A1E11BE7C093F02FBFFDDF9
7600.16384.090710-1945_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULFR |
toon korraks siis wzor'i lehel kirjutatu ka välja (mis juba mõnda aega seal olnud):
| tsitaat: |
Nevertheless, we venture to suggest that even today or tomorrow on 13 July, Microsoft will collect another assembly (eg 16386) which will be provided TAP'am as well as possible is it to be announced at the upcoming World Partner Conference WPC09 Microsoft going-ment New Orleans (New Orlean) from 13-16 July, but July 24, this assembly will provide the partner of Microsoft for download from CONNECT.
In Asia (China) of the internet network already has the message and screenshots assembly 6.1.7600.16384.win7_rtm.090710-1945:
6.1.7600.16384.win7_rtm.090710-1945_1
6.1.7600.16384.win7_rtm.090710-1945_2
6.1.7600.16384.win7_rtm.090710-1945_3 |
edit2:
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lauripoiss
HV kasutaja
liitunud: 09.12.2004
|
13.07.2009 14:54:19
|
|
|
| Mida see viimane pilt ära näitab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
13.07.2009 15:57:20
|
|
|
üks on RC1 ja teine build 7600 license fail.
RM.0 viitab nn final buildile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
13.07.2009 16:20:43
|
|
|
| Et tasub veel pisut oodata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
13.07.2009 16:22:07
|
|
|
WPC09 hakkab ~8 min pärast. stream siit (silverlight vajalik):
http://www.digitalwpc.com/
eks paistab, kas ametlikult ka kuulutatakse RTM välja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lauripoiss
HV kasutaja
liitunud: 09.12.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.07.2009 17:41:18
|
|
|
| ot: |
| CnZ, imageshack'i pole enam soovitav kasutada siin foorumis |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
13.07.2009 17:46:38
|
|
|
| eci kirjutas: |
Oskab keegi põhjendada sellist probleemi, et pildivaaturiga on kõik pildid orani värvi. Kui panna sealt samast fullscreeni peale on kõik värvid korras. Probleem tekkis uue monitoriga Samsung SyncMaster 2043BW.
Spoiler 
edit: Tänud kasutajale mikk36, järgmise posti eest. Probleem lahendatud. |
Mul sama jama olnud ja Vistaga ning kuidagi ei saand korda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
13.07.2009 21:00:39
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| ot: |
| CnZ, imageshack'i pole enam soovitav kasutada siin foorumis |
|
| ot: |
Mitte,et pole soovitatav aga korralikumalt tuleb linkida pilt(nt eraldi lehe asemel spoiler tag-de vahel vähendatud suuruses) |
| G80 kirjutas: |
| eci kirjutas: |
Oskab keegi põhjendada sellist probleemi, et pildivaaturiga on kõik pildid orani värvi. Kui panna sealt samast fullscreeni peale on kõik värvid korras. Probleem tekkis uue monitoriga Samsung SyncMaster 2043BW.
Spoiler 
edit: Tänud kasutajale mikk36, järgmise posti eest. Probleem lahendatud. |
Mul sama jama olnud ja Vistaga ning kuidagi ei saand korda.  |
3rd party omadega on kõik ok .Teadlikumad kasutajad kasutavad niikuinii 3rd party programme.Ise kasutan Infranview
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bandiit
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2003
|
13.07.2009 21:26:16
|
|
|
| ot: |
| Imageshack mind häiri eriti, rohkem häirivad need suured pildid, mis eespool on. Need võiks spoileritesse panna. |
_________________
Antiik müüa profiilis |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
13.07.2009 21:35:39
|
|
|
tehtud.
käivad siiski kõlakad, et 7600 või ehk täpsemalt kompileerimisnumber 16384 ei ole õige RTM.
| tsitaat: |
Windows 7 release date of RTM moved to July 16
It has become known to more recent information on the release of RTM version of Windows 7. Stephen Sinfoski (Steven Sinofsky), chief project manager Windows 7, confirmed that work on the RTM versions of Windows Server 2008 R2 and Windows 7 was completed as early as last Friday, that is, on July 10.
It was expected that the announcement of Windows 7 RTM will be held today, July 13 at the conference of World Partner Conference, held in New Orleans, Louisiana, USA.
But now came the information that the release date of Windows 7 RTM moved to July 16. Even the known time of the beginning of the presentation - 8:30 am local time.
For the TechNet and MSDN subscribers are already on 24 July will be possible to totally free to download a Windows 7 RTM. Microsoft said that the serial numbers of Windows 7 RS will not approach the RTM version.
Author: YURAS_
Sources: fudzilla.com
Published: 13.07.2009 |
kui see ka tõele vastaks, peaks tegu selle sama 16384-ga olema, kuna asi kompileeriti samuti reedel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|