Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pixmania märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 03.07.2009 13:09:15 vasta tsitaadiga

Sain siis kah oma telefoni kätte (tegelikult juba varsti 2 nädalat tagasi). Ka minult nõuti arve koopiat, täna sellele kulus tellimusest kauba kätte saamiseni 8 päeva, kulleriks DPD. Mina olen väga rahul ja kindlasti tellin ka tulevikus sealt.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vitalius
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2009




sõnum 04.07.2009 14:33:22 vasta tsitaadiga

Ma tellisin fotoapparaadi ning maksin pangaülekandega reede õhtul, nad ei ole veel mulle ühtegi kirja saatnud. Kas keegi teab palju peab ootama kuni nad makse kinnitavad? Kas nad töötavad nädalavahetusel? Praegu on fotoapparaat korvis ning kinnitamata :/...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prj
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2009 17:24:04 vasta tsitaadiga

Vitalius kirjutas:
Ma tellisin fotoapparaadi ning maksin pangaülekandega reede õhtul, nad ei ole veel mulle ühtegi kirja saatnud. Kas keegi teab palju peab ootama kuni nad makse kinnitavad? Kas nad töötavad nädalavahetusel? Praegu on fotoapparaat korvis ning kinnitamata :/...

1) Kui on võimalik internetis/välismaal maksta krediitkaardiga, ÄRA KUNAGI MAKSA pangaülekandega, sest kui midagi valesti läheb, siis pangaülekandega makstes võid oma raha tagasisaamise ära unustada.
2) Kuna sa tegid tavalise makse, siis makse laekumine on T+2. Ehk siis kolmandal pangapäeval. Olenevalt ajast, mil sa seda kandsid, võib see tavaoludes olla 3 kuni 5 päeva pärast. Sinu case-s siis kas teisipäeval või kolmapäeval peaks nendele raha laekuma.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vitalius
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2009




sõnum 04.07.2009 19:29:41 vasta tsitaadiga

mida tähendab T+2?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.07.2009 19:48:03 vasta tsitaadiga

T - tööpäev, eeldatavasti
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prj
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2009 21:30:42 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
T - tööpäev, eeldatavasti

Mkm.
See mõiste on kasutusel pangapäevade kohta. T oleks siis ajahetk, mil sa selle makse teed.
Pangapäev on defineeritud järgmiselt: Kalendripäev, mis ei ole laupäev, pühapäev, rahvuspüha ega riigipüha..
Kusjuures, pangapäev ei hakka 0:00, vaid mingi kindel aeg. Erinevatel pankadel peaks olema erinev.
Näiteks kui teed makse enne 12:00 päeval, siis makse laekub reeglina ühe ööpäeva võrra varem, kuid pangapäevade arv on siiski sama.
Tavamakse on T+2,
Kiirmakse on T+1,
Ekspressmakse on T+0.

Üldiselt, minu teadmised välismaksete kiirusest on siinkohal suhteliselt ammendunud, sest lihtsurelikuna mul pole vaja olnud rohkem teada. Kui on veel infot vaja, siis helistage oma panga klienditoe telefonile.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2009 22:45:11 vasta tsitaadiga

Minu pakkike juba pesitseb kuskil Saksamaa DPD kontoris ehk siis järgmine nädal planeerin kätte saada.
Muideks makset ülekandega läbi Uneti kinnitati kohe thumbs_up.gif Arvatavasti ülekandega maksmine on päris k*pp, sest nad peavad vaatama neid läbi, aga need pangalingid automaatselt saadavad serverist kinnitust.

_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 04.07.2009 22:50:58 vasta tsitaadiga

prj kirjutas:
Üldiselt, minu teadmised välismaksete kiirusest on siinkohal suhteliselt ammendunud,

Pixmania puhul pole tegemist välismaksega, vaid siseriikliku ülekandega.
Reedeõhtusele maksele ei maksa küll mingit reageeringut enne järgmist tööpäeva oodata icon_lol.gif
Arvesta oma kola kättesaamise ajaks 10 päeva ja ära tõmble närviliselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vitalius
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2009




sõnum 05.07.2009 00:04:05 vasta tsitaadiga

kas keegi maksis hanza.net'iga? ja kui palju teie ootasite kinnitust? ma maksin reede õhtul ja siiamani kinnitamata, natuke kardan juba...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.07.2009 00:27:32 vasta tsitaadiga

Vitalius, nädalavahetus on, oota vähemalt esmaspäeva-teisipäevani.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2009 09:36:56 vasta tsitaadiga

Vitalius kirjutas:
kas keegi maksis hanza.net'iga? ja kui palju teie ootasite kinnitust? ma maksin reede õhtul ja siiamani kinnitamata, natuke kardan juba...

Miks te inimesed pangalinki ei kasuta... peale maksmist kasutate nuppu " tagasi kaupmehe juurde" ja ongi automaatselt makse kinnitatud ja tooted lähevad pakkimisse. Ülekanne on vist kõige aeglasem makse viis üldse, saan siis sellest aru kui teisi võimalusi ei ole aga kui saad hanza.neti sisse siis pole ju probleem kiiremat maksmist kasutada.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vitalius
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2009




sõnum 05.07.2009 15:35:23 vasta tsitaadiga

Esimene kord ostan internetis =) ootan veel....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martparve
HV vaatleja
martparve

liitunud: 22.06.2005




sõnum 06.07.2009 22:29:19 vasta tsitaadiga

Trikk on selles, et neil on pangalink katki. Nupp "Tagasi kaupmehe juurde" viskab nende lehelt mingi erakordselt koleda error message'i.

Oma lehel kiitlevad nad, et neil on eriti hea kasutajatugi, ja kui midagi on, saadetagu aga e-mail service_ee@pixmania.com. See aadress aga ei ole kasutusel:
<service_ee@pixmania.com>: unknown user: "service_ee"
Reporting-MTA: dns; mailpix.pixmania.com
Arrival-Date: Mon, 6 Jul 2009 20:58:01 +0200 (CEST)

Ühesõnaga hetkel on raha kontolt maas, asjad endiselt korvis ja ühendust nendega ei saa. Ei ole just liiga korrektne asjaajamine.

Ja minu ennustus Vitaliusele on, et ilma Pixmaniat torkimata ta kaubad ostukorvist tellimuseks ei hüppa. Nende süsteemi loogika on ilmselt selline, et tellimus vormistub peale pangast confirmationi saamist, mis pangalingi puhul peaks automaatselt käima. Kui see katki on, siis nad lihtsalt ei tea, et midagi tellitud on.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.07.2009 00:27:54 vasta tsitaadiga

Äripoole pealt tellides üritasid nad isegi liigagi vara toodet tellimusse saada, katsetasin süsteemi ja tahtsin mõnd tekstilõiku tellimise poole pealt kätte saada ja lõpetasin toote "tellimise" enne maksmisviisi valimist ära kuid nendel süsteem regas juba selle ära ja hiljem meilitsi suheldes märkasid nad seda ja mainisid et fixisid tellimuse ära ja andsid arve mille kohaselt oleks saanud ära maksta tolle eest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prj
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2009 01:33:48 vasta tsitaadiga

a1 kirjutas:
prj kirjutas:
Üldiselt, minu teadmised välismaksete kiirusest on siinkohal suhteliselt ammendunud,

Pixmania puhul pole tegemist välismaksega, vaid siseriikliku ülekandega.
Reedeõhtusele maksele ei maksa küll mingit reageeringut enne järgmist tööpäeva oodata icon_lol.gif
Arvesta oma kola kättesaamise ajaks 10 päeva ja ära tõmble närviliselt thumbs_up.gif

Ikkagi, mis mõttega te maksate pangalingiga kui saab krediitkaardiga?

Krediitkaardiga, kui s*** lendab ventilaatorisse, siis pank tegeleb teie raha saamisega ja saate kogu summa tagasi, mitte ei pea ise nagu monkey.gif tõmblema.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 07.07.2009 02:50:25 vasta tsitaadiga

paljudel pole isiklikke arveid ette näidata Pixmania'le, et krediitkaardiga maksta: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=3394397#3394397
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2009 09:18:06 vasta tsitaadiga

prj,
Mis vahet on krediit ja debeet kaardil antud olukorras? Pangale lihtsam sinult välja nõuda krediitkaardi tagasimakset ja intressi icon_lol.gif

_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martparve
HV vaatleja
martparve

liitunud: 22.06.2005




sõnum 07.07.2009 12:04:38 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on Pixmaniaga probleeme, siis soovitan suhelda selle kodanikuga. Ta on mõistlik inimene hea inglise keelega ja vastab mõnikord isegi mailidele icon_smile.gif

Teréz DUHAMEAU
Assistante Coordinatrice
Europe Centrale
Pixmania / Service Clientèle

Pixmania
43-47 av. de la Grande Armée
75217 Paris Cedex 16, France
Tel : +33 1 4501 3921
Fax: + 33 1 7080 7207
E-mail: t.duhameau@fotovista.com
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 08.07.2009 00:04:36 vasta tsitaadiga

Kas see Zen Engagement on nüüd kohustuslikuks tehtud? Ei näe mõtet pea 300 selle eest maksta.

Maha võtta kuskilt ei saa ja lisanud ma ka teda pole.


G25 + post peaks alla 3000 minema aga selle Zen jamaga läheb üle 3000 ja koodikaardiga enam üle 3K ülekandeid teha ei saa. (ootan hetkel kirja, millal ID kaardi järgi minna icon_mad.gif )

http://www.pixmania.com/ee/ee/1737013/art/logitech/usb-g25-racing-wheel-set.html

edit: nipiga käib see icon_biggrin.gif klikisin selle zen-i loe rohkem lingi peal sealt valisin I do not subscribe to the Zen Engagement siis continue ja kadunud ta oligi. ainult et tegin arvutusvea ja koos postiga läheb maksma 3003, promotional code-i kasutada ei saa kuna toode ise jääb alla 3000 EEK icon_mad.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martparve
HV vaatleja
martparve

liitunud: 22.06.2005




sõnum 08.07.2009 00:15:47 vasta tsitaadiga

Kurat, odav on seal küll. G25 on OX-is 4K...

Aga klienditeenindus on räige p*sk, ja räägitakse, et kui mingi jama tekib (nt saad mittekompleksse toote), siis jaurad nendega mitu kuud.

Minu kaasus hakkab vist ära lahenema, peale mõningast telefoni teel jahumist nad vist võtsid teadmiseks, et ma olen ära maksnud, ja oleks abiks mulle midagi saata. Saatnud siiski veel ei ole :S
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2009 12:05:51 vasta tsitaadiga

2. juuli kella 17 paiku sai tellitud, täna oli kell 10 pakk kohal.
Jube, et karbi peale ei olnud midagi pandud (näiteks paberiga katta võiks ikka), karp on must nagu ma ei tea mis icon_cry.gif Aga karp ei ole ise rikutud ja korralikult kaitstud video ei olnud rikutud thumbs_up.gif
Nii et täitsa OK 8)

_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prj
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2009 20:00:03 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
paljudel pole isiklikke arveid ette näidata Pixmania'le, et krediitkaardiga maksta: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=3394397#3394397

Huvitav, et ise olen vabalt krediitkaardiga tellinud ja ei ole mult kunagi midagi sellist küsitud.

Archibald kirjutas:
prj,
Mis vahet on krediit ja debeet kaardil antud olukorras? Pangale lihtsam sinult välja nõuda krediitkaardi tagasimakset ja intressi icon_lol.gif

Vii ennast natuke asjadega kurssi, enne kui täielikku jama räägid. Alustuseks soovitan sul googeldada "Chargeback".
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2009 20:59:39 vasta tsitaadiga

prj,
Tänan info eest, sain nii palju targemaks, et paypal on vist enam vähema turvaline thumbs_up.gif

_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prj
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2009 22:03:17 vasta tsitaadiga

Archibald kirjutas:
prj,
Tänan info eest, sain nii palju targemaks, et paypal on vist enam vähema turvaline thumbs_up.gif

Paypal ei ole turvaline! Ta ei ole isegi pank, vaid mingi suvaline firma.

Turvaline on maksta netis _ainult_ krediitkaardiga. Kas siis paypali kaudu või otse.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martparve
HV vaatleja
martparve

liitunud: 22.06.2005




sõnum 11.07.2009 01:02:38 vasta tsitaadiga

prj kirjutas:
Archibald kirjutas:
prj,
Tänan info eest, sain nii palju targemaks, et paypal on vist enam vähema turvaline thumbs_up.gif

Paypal ei ole turvaline! Ta ei ole isegi pank, vaid mingi suvaline firma.

Turvaline on maksta netis _ainult_ krediitkaardiga. Kas siis paypali kaudu või otse.


Väga huvitav ja vajalik teema. Küsiks siis, et mille poolest krediitkaart täpselt turvalisem on kui Paypal ning mis on Paypali põhilised turvariskid?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pixmania mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.