Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 155, 156, 157  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 10.07.2009 02:00:51 vasta tsitaadiga

patrick615, inf rohkem, aga vahel on isu lennata. Ise istun helikopteris põhiliselt, sest lennukiga olen esimese minutiga surnud. Pealegi praegu pole väga vaja, sain tundlikust näpitud ja praegu korras.
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 02:08:14 vasta tsitaadiga

3GHZ, Mängi rohkem sellistes serverites, kus uncapi attack on keelatud. Carrieri ja Airfield ründamine (Dalian plant nt) On kergem õhku tõusta lennukiga jne jne.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 10.07.2009 02:10:37 vasta tsitaadiga

patrick615, asi ei ole Uncapi ründamises, asi on minu lennuoskuses. Teised piloodid on silmapilguga sinu taga ja lasevad su alla.
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luc
HV kasutaja
Luc

liitunud: 26.03.2008




sõnum 10.07.2009 13:04:10 vasta tsitaadiga

tarx1000 kirjutas:
Selveris praegu laadapäevad! 149 eeku ja asi mutt!

Pärnu Mai Selverist ei leidnud küll. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 13:48:04 vasta tsitaadiga

mai selveris pole sittagi kunagi, vaata tlna mnte oma või siis surnuaia oma.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 14:19:55 vasta tsitaadiga

Käisin Ülejõe selveris, seal pole mängegi icon_biggrin.gif Surnuaia omas pole käinud.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 10.07.2009 20:36:14 vasta tsitaadiga

ei näinud tartus kah bf2- te
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 21:33:53 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Eile oli tore päev


Spoiler Spoiler Spoiler



Spoiler Spoiler Spoiler

NL1000 icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 21:34:34 vasta tsitaadiga

klauskp, NL1000 ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 21:36:21 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
klauskp, NL1000 ?
ot nvm
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 21:37:06 vasta tsitaadiga

Ei no räägi välja kui juba ütlesid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 21:42:01 vasta tsitaadiga

biidid nl1000 nüüd kui kolonel oled beer_yum.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 12:45:45 vasta tsitaadiga

Eile oli sama hea päev kui patrickul icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 11.07.2009 13:49:32 vasta tsitaadiga

purjus oled, et selline pilt ees? icon_lol.gif Täispeaga ei sõdita krt võtaks!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 11.07.2009 14:49:59 vasta tsitaadiga

Linnapea, see SF, pisargaas.
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 11.07.2009 14:52:12 vasta tsitaadiga

no selge, endal pole SF-i
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 14:59:05 vasta tsitaadiga

3GHZ kirjutas:
Linnapea, see SF, pisargaas.


Ei, see on suppordi smoke(gas). Assauldil on see flash.


viimati muutis äss 11.07.2009 16:01:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 11.07.2009 15:41:22 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Eile oli tore päev


Spoiler Spoiler Spoiler


oppa ! Gratzzz patrick beer_yum.gif icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Tundub et eestil on jälle 1 colonel rohkem

E: omg äss ka, damn...

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 11.07.2009 15:41:29 vasta tsitaadiga

äss, see ei ole mingi smoke, see on pisargaas.
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 11.07.2009 15:42:43 vasta tsitaadiga

omg valusad tited vaidlevad mingi sellise asjapärast... kohe näha et keskmine vanus on 15
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 15:55:45 vasta tsitaadiga

Hea näha , et üks kaine mõistuse ja tõsise jutuga mees jälle tagasi asju oma raamidesse surumas. Jõudu Gunnar edaspidiseks thumbs_up.gif
Ootan alati suure huviga sinu postitusi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 11.07.2009 16:41:25 vasta tsitaadiga

Gunnar19, keskmine vanus on 15, sest sa viid selle nii alla. rofl.gif
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2009 01:17:02 vasta tsitaadiga

mängime projectrealitit
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 15.07.2009 22:22:38 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab ehk aidata. nimelt, tavaline BF2 multiplayer. ning ma ei näe mängijate nimesid nende peade kohal....kui liigun sihikuga mängija peale, siis läheb mingi sekund kaks ennem kui nimi ilmub, kuid selleks ajaks on juba mulle tina antud, juhul kui tüüp osutus vaenlaseks. kas peabki nii olema? üpris võimatu on mängida, ei taha kõigele mis liigub ka tuld anda. tänud
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.07.2009 22:34:41 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
kas keegi oskab ehk aidata. nimelt, tavaline BF2 multiplayer. ning ma ei näe mängijate nimesid nende peade kohal....kui liigun sihikuga mängija peale, siis läheb mingi sekund kaks ennem kui nimi ilmub, kuid selleks ajaks on juba mulle tina antud, juhul kui tüüp osutus vaenlaseks. kas peabki nii olema? üpris võimatu on mängida, ei taha kõigele mis liigub ka tuld anda. tänud

See on vist kaugusega seotud- mitu korda olen nii ka snaiprina oma mehe maha lasknud icon_redface.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 15.07.2009 22:55:03 vasta tsitaadiga

eesti919, mul sama asi, krt, läheb nii kaua aega, isegi oma mehega, et mitu korda olen omi mehi pommitanud surnuks.
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2009 23:07:23 vasta tsitaadiga

Õhust pommitades ja snaiperdades on jah see probleem, et kaugelt ei erista ära enda meest vastasest. Snaiperdades on lihtne. Ma vaatan enamvähem riietuse järgi. Pommitades, aga kas UAV või siis minimap.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 16.07.2009 12:28:11 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
kas keegi oskab ehk aidata. nimelt, tavaline BF2 multiplayer. ning ma ei näe mängijate nimesid nende peade kohal....kui liigun sihikuga mängija peale, siis läheb mingi sekund kaks ennem kui nimi ilmub, kuid selleks ajaks on juba mulle tina antud, juhul kui tüüp osutus vaenlaseks. kas peabki nii olema? üpris võimatu on mängida, ei taha kõigele mis liigub ka tuld anda. tänud


lohh vaata riietuse järgi! putsi küll ameerliklased on valgemas riietuses ja iraaklased on kaugelt näha et tumedamad... sind küll kaitseväkke saata ei saa väike tont...
sinusugustele ongi sims tehtud...

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 16.07.2009 12:43:13 vasta tsitaadiga

Kas sellise sõimamise eest AM'i vms. ei saa panna? Kopp ees juba... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 16.07.2009 12:45:05 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:

lohh vaata riietuse järgi! <b>piixu</b> küll ameerliklased on valgemas riietuses ja iraaklased on kaugelt näha et tumedamad... sind küll kaitseväkke saata ei saa väike tont...
sinusugustele ongi sims tehtud...


Jälle sa raisatud seeme põrkad siin. Saame aru, et vanemad sulle BF´i ei osta (kujutad vaid ette, et mängid seda) Ainus, mida suudad, on SIMS´i mängida ja sedagi max 5min. kunas siis su hoolealused surevad lollide otsuste pärast ära.
Saa üle juba, kui testesteroon pulbitseb sul soontes ja naissugupool ei taha aidata, siis milleks sul käed? SIMS´i mängida?
Proovi ajada nats adekvaatsemat juttu, mitte solkida teemat.
Lugupidamisega teistesuhtes Margus
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2009 13:54:36 vasta tsitaadiga

registreerimistingimused:
Nõustud mitte sisestama solvavaid, roppe, labaseid, halvustavaid, vihkavaid, ähvardavaid, seksuaalse-suunitlusega või muid seadustega vastuolevaid postitusi.

Tõsiselt kopp ees juba sellistest lastest nagu gunnu:evil:
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 16.07.2009 14:36:05 vasta tsitaadiga

Scuall kirjutas:
Ainus, mida suudad, on SIMS´i mängida ja sedagi max 5min.


just

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 16.07.2009 21:30:36 vasta tsitaadiga

Väga hea päev täna, sain 2 gold, silver ja bronze stari, veteran command badge-i ja auastme: Gunnery Sergeant. icon_biggrin.gif
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2009 21:47:07 vasta tsitaadiga

3GHZ, thumbs_up.gif thumbs_up.gif Mul minna 26907 punkti veel. Ma ei tea kas saan kohe kaks tärni kätte ? Kuigi on vaja kahe tärni jaoks 1250 mängutundi. Vaadates statside lehte ei näe kusagil missing hours : xxxxx

http://www.bf2stats.net/player/87522550/ ei näita kusagil, et vaja oleks tunde, et uus rank saada kätte.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 16.07.2009 22:41:20 vasta tsitaadiga

Lisandus Veteran Spec Ops Specialist Badge, 1 Gold Star ja Veteran Tactical Support Weaponry Badge. Päris hästi on täna läinud.
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 17.07.2009 06:50:05 vasta tsitaadiga

kui sa ükskord kõik kätte oled saanud siis hakkab sul "jõle kehvasti" minema, sest siis ei saa sa enam ju midagi... icon_lol.gif
Tegelikult eks ta tore on neid saada, muudab mängu huvitavamaks. Reaalselt aga nendega ju midagi peale ei hakka.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 17.07.2009 10:50:19 vasta tsitaadiga

E-peen värk, mida rohkem ranke vms seda pikem m*nn. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 12:48:38 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
E-peen värk, mida rohkem ranke vms seda pikem m*nn. icon_biggrin.gif



Sama kehtib ka ju WOWi levelitega icon_biggrin.gif Mida suurem level seda pikem m*nn icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 17.07.2009 15:33:55 vasta tsitaadiga

BF2142 oli vist, et kui said mingi autasu, siis ka teatud hulga punkte.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 17.07.2009 20:24:00 vasta tsitaadiga

Scuall, jep, seal oli bug ka ükskord. Sain Legion of Merit ribboni 4-5 korda, igakord sain 2000 punni.......... icon_biggrin.gif
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2009 16:30:54 vasta tsitaadiga

Seniajani suurim punktisumma vist teenitud (4a jooksul).

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2009 18:32:22 vasta tsitaadiga

A-Circus., Endal kah sinna 256 kanti highest score.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 21.07.2009 01:37:06 vasta tsitaadiga

Oskab keegi aitada, muutsin Localization kaustas English.utxt faili endale meelepärasemaks, aga mängus ei näita mingit muutust. Millest see tuleneb?
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 01:39:41 vasta tsitaadiga

Seal veel teisi faile kah. Neid pead kah muutma. Mida sa seal English.utxt-s muutsid ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 21.07.2009 01:59:08 vasta tsitaadiga

patrick615, mõned kill message-d, vasakul olevat teksti ei puutunud ainult, mis oli mingite ruutude vahel.
E: Muutsin kõiki faile, ikka mitte midagi. icon_sad.gif

_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.07.2009 10:34:30 vasta tsitaadiga

3GHZ, Võtta mingisugune allalaetav Nt see "Localization" kõrvale võrdluseks kui meeldib ise nikrdada
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 12:00:04 vasta tsitaadiga

3GHZ, ise võtsin just sama localizationi mis KuriVaiM1, linkis. Muutsin vastavalt oma soovidele ära.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 21.07.2009 15:19:33 vasta tsitaadiga

Proovisin, mitte midagi..... icon_sad.gif
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 15:23:49 vasta tsitaadiga

Millist sa mängid kas tavalist BF 2 või Special Force ? SP on veel eraldi Localization
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 21.07.2009 15:48:58 vasta tsitaadiga

patrick615, mõlemad extractisin õigesse kohta, mitte midagi.
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 155, 156, 157  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.