Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 419, 420, 421  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2009 12:54:39 vasta tsitaadiga

Veider mul ei lase Gmaili sisse logida icon_confused.gif .Extensionites jms asi pole.Proovisin safe mode ja disablesin kõik valikud aga probleem püsis.Ainult uue kasutajaga sai sisse.Tundub,et mingi sügavam probleem,kuna veakonsool näitab seda:
tsitaat:
Warning: Selector expected. Ruleset ignored due to bad selector.
Source File:
Line: 46

tsitaat:
Warning: Unexpected end of file while searching for closing } of invalid rule set.
Source File:
Line: 47


Enne sisselogimiskatset tegin veakonsooli tühjaks seega need kaks on selle veaga seotud
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 02.07.2009 14:34:09 vasta tsitaadiga

Mul seda viga pole. Fx 3.5.30729; Win XP SP3.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2009 14:41:25 vasta tsitaadiga

Speedee kirjutas:
Mul seda viga pole. Fx 3.5.30729; Win XP SP3.

Unustasin mainida,et see ikka 3.0.11-ga.Lihtsalt ma arvan,et profiil hapuks läinud lõpuks.Olen seda ju oma 8+ kuud kasutanud.
3.5 -ga teen uue profiili ja lihtsalt impordin jupphaaval vajalikud asjad sisse.See peaks minimaliseerima võimalike probleemide tekkimist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 02.07.2009 14:53:17 vasta tsitaadiga

See on jah mõistlikum variant kui otse vanale peale.
Üleinstallides on soovitatav teha varukoopiad järjehoidjadest, otsigumootorite ja seadete failidest. Fx KB foorumis on mõned kasutajad kurtnud, et 3.5 kustutas neil osad järjehoidjad ära.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 02.07.2009 18:07:55 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Veider mul ei lase Gmaili sisse logida icon_confused.gif .Extensionites jms asi pole.Proovisin safe mode ja disablesin kõik valikud aga probleem püsis.Ainult uue kasutajaga sai sisse.Tundub,et mingi sügavam probleem,kuna veakonsool näitab seda:
tsitaat:
Warning: Selector expected. Ruleset ignored due to bad selector.
Source File:
Line: 46

tsitaat:
Warning: Unexpected end of file while searching for closing } of invalid rule set.
Source File:
Line: 47


Enne sisselogimiskatset tegin veakonsooli tühjaks seega need kaks on selle veaga seotud
Mul oli ka ükspäev sama jama. Ei saanud sisse logida. Kuid oli tuttava arvutis. Sest nt iPhone sai küll meilid kätte.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2009 19:07:54 vasta tsitaadiga

centraaL kirjutas:
Keegi oskab öelda miks FF clearib cookied ja auth sessionid pärast sulgemist ära? Linnuke on vastava optioni ees settingute alt maas ja cookie peaks kehtivuse kaotama teatud saitidel alles 10 aasta pärast.

Up
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 02.07.2009 19:21:46 vasta tsitaadiga

centraaL kirjutas:
Keegi oskab öelda miks FF clearib cookied ja auth sessionid pärast sulgemist ära? Linnuke on vastava optioni ees settingute alt maas ja cookie peaks kehtivuse kaotama teatud saitidel alles 10 aasta pärast.

Sulge Firefox, leia Firefoxi profiili alt üles cookies.sqlite ja nimeta see cookies.sqlite.old ning käivita Firefox uuesti.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2009 21:52:25 vasta tsitaadiga

Go figure icon_eek.gif .Gmail jälle töötab.Kustutasin paar gmailiga seotud küpsist ainult.Mingi uus siltide teema tundub nüüd olevat gmailis.Ehk nad lihtsalt uuendasid ja sellepärast ei saanud ligi?.Vähemalt töötab jälle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ja:nus
HV kasutaja
Ja:nus

liitunud: 29.03.2003




sõnum 03.07.2009 00:08:04 vasta tsitaadiga

Ei leidnud siit teemas sellist posti, vb kehvasti otsisin, aga küsimus järgmine, et kui mul on mitu tab'i lahti (nt 4), ning esimeses tab'ist avan lingi uue tab'ina, ning nüüd sulgedes selle äsja avatud tab'i, et ma saaks jätkata sellesama esimese tab'iga, mitte viimase tab'iga (4)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 03.07.2009 00:27:24 vasta tsitaadiga

Tab Mix Plusil on võimalik seadistada, mida tabi sulgemise puhul tehakse.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 03.07.2009 01:13:40 vasta tsitaadiga

Ma olen aastaid selle jaoks kasutanud FLST (focus last selected tab) add-on'i. See on pisike add-on, kahe funktsiooniga: peale vahelehe sulgemist valib viimase aktiivse vahelehe ja klõpsides aktiivsel vahelehel saab valida eelneva vahelehe. Kui muid kellasi-vilesi pole vaja, siis see teeb oma töö v hästi. Fx 3.5 jaoks pead installima autori kodulehel oleva add-on'i.
Ja:nus kirjutas:
Ei leidnud siit teemas sellist posti, vb kehvasti otsisin, aga küsimus järgmine, et kui mul on mitu tab'i lahti (nt 4), ning esimeses tab'ist avan lingi uue tab'ina, ning nüüd sulgedes selle äsja avatud tab'i, et ma saaks jätkata sellesama esimese tab'iga, mitte viimase tab'iga (4)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ja:nus
HV kasutaja
Ja:nus

liitunud: 29.03.2003




sõnum 03.07.2009 01:54:20 vasta tsitaadiga

Sa ise said tööle 3.5'ga selle viimase veri (0.8.6) ?
Edit: Ma ei saanud, kuid leidsin enda jaoks töötava alternatiivi ; http://www.gozer.org/mozilla/extensions/

Speedee kirjutas:
Ma olen aastaid selle jaoks kasutanud FLST (focus last selected tab) add-on'i. See on pisike add-on, kahe funktsiooniga: peale vahelehe sulgemist valib viimase aktiivse vahelehe ja klõpsides aktiivsel vahelehel saab valida eelneva vahelehe. Kui muid kellasi-vilesi pole vaja, siis see teeb oma töö v hästi. Fx 3.5 jaoks pead installima autori kodulehel oleva add-on'i.
Ja:nus kirjutas:
Ei leidnud siit teemas sellist posti, vb kehvasti otsisin, aga küsimus järgmine, et kui mul on mitu tab'i lahti (nt 4), ning esimeses tab'ist avan lingi uue tab'ina, ning nüüd sulgedes selle äsja avatud tab'i, et ma saaks jätkata sellesama esimese tab'iga, mitte viimase tab'iga (4)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2009 15:20:39 vasta tsitaadiga

Sain teada,et TimeTracker ja Imageshack Toolbar saavad 3.5 toe:
tsitaat:
We will have a version shortly after the release of Firefox 3.5.

Sincerely,
Nick
ImageShack Support


tsitaat:
TimeTracker for Firefox 3.5 is just waiting for the Mozilla review.
Nothing major changed yet.
After all the comments, I'm motivated to start working on this again!

Thanks for the support,
Juan


thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Eks näis mis CustomizeGoogle ja Gspace-ga saab.Esimese osas ei hellita erilisi lootusi aga teisele võiks update tulla küll.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT:

Oluline info neile kes uuendavad käsitsi FF3-->FF3.5

Kui te tõstate vanast profiilist asju uude profiili siis märkate,et failid mis sisaldavad salasõnu ja kasutajanimesid pole samas formaadis.
FF3 kasutab:
tsitaat:
signons.txt
signons2.txt
signons3.txt


Teil võivad olla osad neist failididest.Üldiselt mitte kõik kolm

FF3.5 kasutab:
tsitaat:
signons.sqlite


Seega tekib küsimus kuidas saada andmed nt signons2.txt failist signons.sqlite faili?

*Kustutage FF3.5 profiilist key3.db ja signons.sqlite failid
*Tõstke vanast FF3 profiilist key3.db ja signons.txt (võib olla 1-3 tükki neid) FF3.5 profiili
*Käivitage FF3.5
*Sulgege FF3.5 ja vaadake profiilist kas signons.sqlite fail on nüüd suurem?.Kui on siis võite kustutada erinevad signons.txt failid,kuna neid pole enam vaja.

Siiski selle protsessiga esineb ka probleeme.Nimelt kui signons3.txt on korrumpeerunud mingil viisil, siis pole võimalik salasõnu ja kasutajanimesid korrektselt importida.Väidetavalt parandatakse see probleem FF3.5 esimese uuendusega.Bug report on siin: https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=500822

Ühtlasi on Firefox Tweak Guide uuendatud 3.5 silmas pidades: http://www.tweakguides.com/Firefox_1.html

Kes igapäevaselt kasutab Firefoxi soovitan see läbi lugeda.Sealt saab palju kasulikku teada.Ühtlasi kui märkate,siis seal pole juttu sellest,et FF3.5 kasutab uut faili salasõnade jms hoidmiseks.Olen autorit teavitanud.Loodetavasti see parandatakse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 05.07.2009 20:39:34 vasta tsitaadiga

kellelgi veel lambist FastDiali bookmarkid ära kadund?Mul juba teist korda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 05.07.2009 22:43:55 vasta tsitaadiga

Mainin ära, et mul on siiamaani see probleem, et nagu ei salvesta küpsiseid. Iga kord, kui arvutile restardi teen peab igale poole uuesti sisse logima. Järsult läks. Ennem oli kõik alati automaatselt sees.

Kõiksugu Accept cookies on märgitud ja private data kustutamine firefoxi sulgemisel on maas näiteks.

Ehk oskab keegi aidata.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2009 23:20:51 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Mainin ära, et mul on siiamaani see probleem, et nagu ei salvesta küpsiseid. Iga kord, kui arvutile restardi teen peab igale poole uuesti sisse logima. Järsult läks. Ennem oli kõik alati automaatselt sees.

Kõiksugu Accept cookies on märgitud ja private data kustutamine firefoxi sulgemisel on maas näiteks.

Ehk oskab keegi aidata.

Firefoxi profiilist kustuta cookies.sqlite ja proovi uuesti käima panna ja sisse logida.Siis uuesti kinni ja uuesti käima ja vaata kas aitas

Asub: C:\Users\Kasutajanimi\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\blablabla.profiilinimi

Muide kasutajanimesid ja salasõnu salvestab hoopis signons.txt(FF3) või signons.sqlite(FF3.5)
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 05.07.2009 23:34:50 vasta tsitaadiga

tomorrow, suht segaduses.

1. C kettal ei ole asja Users. On Documents & Settings ja seal on minu kasutajanimi...
2. Pole AppData't. On Application data.
3. Pole Roamingut. Lihtsalt Mozilla.

Igatahes leidsin kokkuvõttes cookies.sqlite'i ülesse, aga selle kustutamine ei aita. Ja sellist asja nagu signons ei ole. On signons2 ja signons3 - nende ära kustutamine tühistas kõik salvestatud paroolid ja ma ei saanud HV'st väljagi logida.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2009 18:18:38 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
tomorrow, suht segaduses.

1. C kettal ei ole asja Users. On Documents & Settings ja seal on minu kasutajanimi...
2. Pole AppData't. On Application data.
3. Pole Roamingut. Lihtsalt Mozilla.

Igatahes leidsin kokkuvõttes cookies.sqlite'i ülesse, aga selle kustutamine ei aita. Ja sellist asja nagu signons ei ole. On signons2 ja signons3 - nende ära kustutamine tühistas kõik salvestatud paroolid ja ma ei saanud HV'st väljagi logida.

Sos jah ei vaadanud,et sul XP.Sellel veidi teine kaustastruktuur kui Vistal

Kust iganest sa FF käima paned(desktop,start menüü vms).Paremklikk FF ikooni peal ja properties.Target reale lisa tühik ja "-profilemanager"(ilma semikooloniteta).Uuesti seal shortcutist nüüd käima paned siis saad uue profiili teha ja vaadata kas uue profiiliga on sama jama icon_wink.gif

Kui uuel profiilil jäävad meelde siis su vana profiil lihtsalt halvaks läinud.
Kui uuel profiilil sama jama edasi kestab siis vaja FF ilmselt reinstallida
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT:
Mozilla May Finally Move to a 64-Bit Browser With Firefox 3.6
http://www.dailytech.com/article.aspx?newsid=15607

See oleks küll hea uudis.Igatahes 3.5 lõppvariant on senimaani väga hea olnud 64bitisena thumbs_up.gif .Addonid kõik töötavad ja samamoodi enamus pluginaid mis minul on(Java,WMP,Foxit,Shockwave)

Kes ise katsetada viitsib siis saate siit:
http://wiki.mozilla-x86-64.com/Firefox:Download
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2009 19:36:28 vasta tsitaadiga

sama lugu, tomorrow - töötab kui kellavärk thumbs_up.gif
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 06.07.2009 20:34:58 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:43:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhkel
HV kasutaja
Muhkel

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2009 22:37:24 vasta tsitaadiga

Äkki keegi on leidnud Google Toolbar'i jaoks rohtu, nimelt ff3.5-ga ei tööta drag'n'drop guugli tuulbaarile. Enne sai lohistatud toolbar'ile - eelnev tekst kadus ja kohale lohistatud tekst läks jutumärkidesse ja kohe otsingusse, nüüd lohistad kohale - vana tekst ära ei kao vaid kui juhtud vana teksti keskel lohistamise lahti laskma, siis pasteerib lohistatud teksti vana teksti sisse icon_evil.gif ning ise otsima ei hakka. Nõme! Alati pead enne vana teksti ära kustutama ja uue peale enterit pressima. Samuti ei tööta highlighting - otsinguteksti värviliseks muutmine.
Ilma nendeta kobin vist opera peale üle icon_eek.gif , vähemalt on palju kiirem!

_________________
Kurda kõigile oma rasket saatust... ning sa näed enda ümber ainult rõõmsaid inimesi.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2009 09:06:09 vasta tsitaadiga

Muhkel, umm, üleval navigation baril olev kastike ei sobi? Sinna drag'n'droppides kadus eelnev tekst mul küll ära....
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhkel
HV kasutaja
Muhkel

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2009 12:26:39 vasta tsitaadiga

Kahjuks hästi ei sobi. Harjunud kasutama google'i highlight ja find nuppe ning fraasi otsingut. Kui sa mõtled address bar'i, siis sinna lohistades kaob mulgi eelnev tekst ära.
Hädalisi teisigi: http://www.google.com/support/forum/p/Toolbar/thread?tid=2e2af2fc7ae801ba&hl=en

_________________
Kurda kõigile oma rasket saatust... ning sa näed enda ümber ainult rõõmsaid inimesi.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2009 21:16:11 vasta tsitaadiga

vara hõiskasin - tomorrow - ehk oskad soovitada adobe flashi ja id-kaardi softi Shiretoko jaoks (x64 Firefox)?
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 07.07.2009 23:20:51 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Dude . kirjutas:
tomorrow, suht segaduses.

1. C kettal ei ole asja Users. On Documents & Settings ja seal on minu kasutajanimi...
2. Pole AppData't. On Application data.
3. Pole Roamingut. Lihtsalt Mozilla.

Igatahes leidsin kokkuvõttes cookies.sqlite'i ülesse, aga selle kustutamine ei aita. Ja sellist asja nagu signons ei ole. On signons2 ja signons3 - nende ära kustutamine tühistas kõik salvestatud paroolid ja ma ei saanud HV'st väljagi logida.

Sos jah ei vaadanud,et sul XP.Sellel veidi teine kaustastruktuur kui Vistal

Kust iganest sa FF käima paned(desktop,start menüü vms).Paremklikk FF ikooni peal ja properties.Target reale lisa tühik ja "-profilemanager"(ilma semikooloniteta).Uuesti seal shortcutist nüüd käima paned siis saad uue profiili teha ja vaadata kas uue profiiliga on sama jama icon_wink.gif

Kui uuel profiilil jäävad meelde siis su vana profiil lihtsalt halvaks läinud.
Kui uuel profiilil sama jama edasi kestab siis vaja FF ilmselt reinstallida


Teen oma taskbar'is oleval ikoonil parema kliki. Seal on target'i kasti kirjutatud: "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" (koos märkidega)

Seega kirjutan sinna "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" "-profilemanager" ? Või mõtlesin semikoolonite all jutumärke ehk kirjutan: "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -profilemanager

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 419, 420, 421  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.