Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  "Nagu 2 tilka vett" vs "Leia 10 erinevust" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 13:37:07 "Nagu 2 tilka vett" vs "Leia 10 erinevust" vasta tsitaadiga



Kelle pildid?
Noh, kes tunnistab omaks?

vihje


viimati muutis voyager_est 17.09.2003 22:44:21, muudetud 6 korda
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Synergy
HV kasutaja
Synergy

liitunud: 23.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 14:04:55 vasta tsitaadiga

hehe Geminil tundub suurem number olevat :p
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 14:13:54 vasta tsitaadiga

Ma ei tea asjast midagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 17.09.2003 15:48:03 vasta tsitaadiga

Wtf? icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 16:02:03 vasta tsitaadiga

Gemini meid võrreldakse.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 17.09.2003 16:06:42 vasta tsitaadiga

Minu omad on suuremad icon_wink.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 16:12:36 vasta tsitaadiga

hehe, best teema üle pika aja...
vahest läeb liiga tõsiseks siin IMO.

mõlemal on kenad pätsid. ma tundsin ära. nu eks superglue ja gemini kõvad naistemehed ka icon_wink.gif thumbs_up.gif
peaks tegema ruuli, et kõik kasutajad paneksid avatariks, siis oma naise rinnad või kui naist pole siis ema või õe omad.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.09.2003 16:13:26 vasta tsitaadiga

Supergluel on ilusamad icon_wink.gif
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 16:15:59 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:

peaks tegema ruuli, et kõik kasutajad paneksid avatariks, siis oma naise rinnad või kui naist pole siis ema või õe omad.


irwe... lähen jah oma naise rindu pildistama icon_biggrin.gif eriti jube oleks ema omasi pildistada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Novembre
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.09.2003 16:24:24 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Supergluel on ilusamad icon_wink.gif

Kust sa seda näed? icon_eek.gif . Paistavad nagu nendest oleks õhk välja lastud icon_lol.gif teise aga täis pumbatud. icon_confused.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.09.2003 16:26:14 vasta tsitaadiga

Novembre kirjutas:

Kust sa seda näed? icon_eek.gif . Paistavad nagu nendest oleks õhk välja lastud icon_lol.gif teise aga täis pumbatud. icon_confused.gif


http://www.hot.ee/agentjx/avatars/mari2.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 17.09.2003 16:33:29 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/agentjx/avatars/mari2.gif

Normaalne avatar oleks see icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 17.09.2003 16:34:29 vasta tsitaadiga

Jumal küll , Lapsed rahunege maha ja minge mängima icon_razz.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.09.2003 16:45:43 vasta tsitaadiga

pang kirjutas:
Jumal küll , Lapsed rahunege maha ja minge mängima icon_razz.gif icon_wink.gif


Kas ainult lastel on lubatud nalja teha?
Ma küll nii ei arva.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 17.09.2003 16:47:10 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
pang kirjutas:
Jumal küll , Lapsed rahunege maha ja minge mängima icon_razz.gif icon_wink.gif


Kas ainult lastel on lubatud nalja teha?
Ma küll nii ei arva.


seda ma ei öelnud et lapsed ainult võivad nalja teha

muidugi täiskasvanud ka

aga, mõtlesin seda et te olete nagu väikesed lapsed(heas mõttes, mina ka)
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 17.09.2003 16:47:24 vasta tsitaadiga

Mayby next icon_lol.gif
Must mateeria icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 19:19:09 vasta tsitaadiga

Huvitav, kust neil küll selline mõte tuli säärased avatarid panna icon_rolleyes.gif
ju nad säärased kasutajad

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 19:23:59 vasta tsitaadiga

Trainspotting, sa hoia oma suu kinni. Muidu vatran midagi välja icon_wink.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 19:24:04 vasta tsitaadiga

Normull teemaarendus teil siin. icon_lol.gif

Muidu päris toredad avatarid ju ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 17.09.2003 19:25:52 vasta tsitaadiga

hääl superglue'le thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 17.09.2003 19:27:01 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
hääl superglue'le thumbs_up.gif


küsitlus? vb teete icon_exclaim.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 19:28:27 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Huvitav, kust neil küll selline mõte tuli säärased avatarid panna icon_rolleyes.gif
ju nad säärased kasutajad

näljane räägib ikka leivast...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 19:31:22 vasta tsitaadiga

Superglue kirjutas:
Trainspotting, sa hoia oma suu kinni. Muidu vatran midagi välja icon_wink.gif

Mina ei tea midagi icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 19:37:31 vasta tsitaadiga

Trainspotting, kehv mälu sul siis icon_biggrin.gif . Gemini ja Trainspotting terroriseerisid mind mu kollase bussiga. Pidin uue valima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 19:50:57 vasta tsitaadiga

pang kirjutas:
corvette kirjutas:
hääl superglue'le thumbs_up.gif
küsitlus? vb teete icon_exclaim.gif icon_lol.gif

Ikka saab.

Ps. Küsitlus paneb näkku. Olge kannatlikud.


viimati muutis voyager_est 17.09.2003 19:52:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 19:51:30 vasta tsitaadiga

Ikka hääl enda poolt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 19:53:24 vasta tsitaadiga

mis see kolmas variant veel on? et kodus klaasi taga mingid tissid ve? icon_rolleyes.gif
muig...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wend
HV Guru

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 19:57:26 vasta tsitaadiga

Kes neid ikka kodus klaasi taga hoiab. icon_wink.gif
_________________
küll on kerge olla ebanormaalne
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 20:17:42 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:
mis see kolmas variant veel on? et kodus klaasi taga mingid tissid ve? icon_rolleyes.gif
muig...

Et Sul on mõni parem pilt icon_smile.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wend
HV Guru

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 20:36:18 vasta tsitaadiga

link :: Pilt

Äkki midagi sellist? icon_biggrin.gif

_________________
küll on kerge olla ebanormaalne
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 17.09.2003 20:46:29 vasta tsitaadiga

wend kirjutas:
Äkki midagi sellist? icon_biggrin.gif

suuremad ikka icon_razz.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 20:51:54 vasta tsitaadiga


Nu kes tahab avatari icon_wink.gif
Vastab kõikidele nõuetele thumbs_up.gif (suuruse osas siis icon_biggrin.gif )

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 20:54:55 vasta tsitaadiga

mida te sellistega peale hakkate - see on üks vaev ja kannatus ju. icon_mad.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 20:58:09 vasta tsitaadiga

paistab et superglue rindadel ei lähe eriti hästi...
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anyway
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 21:02:08 vasta tsitaadiga

Kumb on parem kas jalgpall või sex?F&F kui muud ei oska võid jalgpalli mängida .Ja ikka väravase!

TRAINSPOTTING 10 Punkti
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 21:05:41 vasta tsitaadiga

anyway kirjutas:
TRAINSPOTTING 10 Punkti

sajast ve? icon_razz.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wend
HV Guru

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 21:06:28 vasta tsitaadiga

pang kirjutas:
wend kirjutas:
Äkki midagi sellist? icon_biggrin.gif

suuremad ikka icon_razz.gif


Pole võimalik, need peaks olema maailma suurimad. icon_biggrin.gif

_________________
küll on kerge olla ebanormaalne
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anyway
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 21:11:07 vasta tsitaadiga

icon_razz.gif beer_yum.gif vana inf wennal need ju teguri toode!
Pilt 70 lõpust kui elevantsi press hakkas praaki tegema icon_razz.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 21:16:45 vasta tsitaadiga

wend kirjutas:
Pole võimalik, need peaks olema maailma suurimad. icon_biggrin.gif

Ma jälle arvasin, et Lolo Ferrari partii oli maailma suurim.
Ametlikult mingis kategoorias vist isegi oli - peaks igaks juhuks Ines'e käest järele küsima.

Teile siis täiendavaks teadmiseks, et tegelikult mõõdetakse tissi nii


viimati muutis voyager_est 17.09.2003 21:21:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 17.09.2003 21:20:30 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:

Nu kes tahab avatari icon_wink.gif
Vastab kõikidele nõuetele thumbs_up.gif (suuruse osas siis icon_biggrin.gif )


katsetan siis icon_lol.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 21:23:09 vasta tsitaadiga


Huvitav, kuidas ta nendega ringi kõnnib?
Selg peaks ju jumala läbi olema.
Ratastool ?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 17.09.2003 21:25:09 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:

Huvitav, kuidas ta nendega ringi kõnnib?
Selg peaks ju jumala läbi olema.
Ratastool ?


ratastool tissidele icon_lol.gif

krt, see pilt ei sobi minu imidziga, panen vana tagasi


viimati muutis pang 17.09.2003 21:26:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 21:26:33 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:

Teile siis täiendavaks teadmiseks, et tegelikult mõõdetakse tissi nii

Jälle käisid tänaval jah icon_exclaim.gif
Mis sa neist võõraste naiste rindadest ikka mõõdad? Peamine, et enda naise omad meeldivad!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 21:27:12 vasta tsitaadiga

pang kirjutas:
voyager_est kirjutas:

Huvitav, kuidas ta nendega ringi kõnnib?
Selg peaks ju jumala läbi olema.
Ratastool ?
ratastool tissidele icon_lol.gif

Kaksikute käru oleks sobilikum.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 17.09.2003 21:31:19 vasta tsitaadiga

voyager_est, You Bastard!!! Selliste asjade kohta pole ilus küsitlusi teha... Vähemalt mina juhin hääletust Superglue ees icon_lol.gif Supagluu, pead vist veelgi rajuma pildi netiavarustest otsima... icon_wink.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 21:34:12 vasta tsitaadiga

Kumal on paremad, kopsakamad, ilusamad, mõnusamad?
Krt. Mina küll vastata ei oska. Kuna tegu nagu minuteada meessoost iskutega, siis nende rindu ma küll ei näpi icon_lol.gif
Ja pole neid nagu kumbagi näinud kah, et saaks ööelda, kummal suuremad on icon_lol.gif

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 21:40:40 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
voyager_est, You Bastard!!!
/---/

Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 17.09.2003 22:32:32 vasta tsitaadiga

Noo jah...Ise erit ei vaata meeste rindu ega nii...aga nende avataride järgi hääl Superglue'le...Ei tea, tunduvad ilusamad! icon_rolleyes.gif
_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 17.09.2003 22:36:14 vasta tsitaadiga

Kas on mingi jama? Niipalju kui mina vaadanud olen on variantidel "geminil" ja "Mitte kummalgi - mul endal on (kodus icon_smile.gif )" Samapalju hääli.

geminil 40% [ 31 ]
Mitte kummalgi - mul endal on (kodus icon_smile.gif ) 40% [ 31 ]

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 22:41:48 vasta tsitaadiga

Midagi on selle küsitlusega tõesti totaalselt panges!
Üritasin seda parandada ja läks hoopis hullemaks icon_lol.gif

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  "Nagu 2 tilka vett" vs "Leia 10 erinevust" mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.