|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
30.06.2009 16:44:44
|
|
|
Tubli
Tagumine osa käib veel vahvamalt ära kahepoolse teibiga asi vaid kinnitatud
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
30.06.2009 19:27:39
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Tubli
Tagumine osa käib veel vahvamalt ära kahepoolse teibiga asi vaid kinnitatud  |
Mitte ainult teibiga. Väikesed "kõrvakesed" ka seal.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.07.2009 10:12:56
|
|
|
Kas seda kaardiprogrammi "Nokia Maps" kuidagi uninstallida ka saab? Tahaks uuesti installida teda... E65 peal oli ta kuidagi käepärasem üldse.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
01.07.2009 11:55:49
|
|
|
| Rakendus kui selline on telefonis sees ja ise teda installida/uninstallida minu teada ei saa. Ainult uuendusi saad ise teha. Aga mida selle käepärasuse all täpsemalt mõtled?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.07.2009 12:00:31
|
|
|
No E65 teda sees ei olnud ja pidin eraldi installima Nokia Maps. Kas just käepärasem, aga valikuid oli minuarust rohkem ja seadistamisvõimalusi. Kui ei saa, siis ei saa. Ma pean leidma mooduse kuidas Austraalia kaart sisse saada kuna ma käin üle telefoni internetis ja nokia maploaderiga kaardi tõmbamiseks pidi vist telefon olema mäluseadme reziimil.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
01.07.2009 12:01:27
|
|
|
| Rakendus kui selline on telefonis sees ja ise teda installida/uninstallida minu teada ei saa. Ainult uuendusi saad ise teha. Aga mida selle käepärasuse all täpsemalt mõtled?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.07.2009 12:04:05
|
|
|
No E65 teda sees ei olnud ja pidin eraldi installima Nokia Maps. Kas just käepärasem, aga valikuid oli minuarust rohkem ja seadistamisvõimalusi. Kui ei saa, siis ei saa. Ma pean leidma mooduse kuidas Austraalia kaart sisse saada kuna ma käin üle telefoni internetis ja nokia maploaderiga kaardi tõmbamiseks pidi vist telefon olema mäluseadme reziimil.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
01.07.2009 19:55:12
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| ...kuna ma käin üle telefoni internetis ja nokia maploaderiga kaardi tõmbamiseks pidi vist telefon olema mäluseadme reziimil. |
Ei saa aru mis see asjasse puutub. Map Loaderiga tõmbad oma austraalia arvutisse ja laed hiljem telefoni. That's it.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
01.07.2009 21:55:11
|
|
|
E65 sees või sul vanem ver 1.x olla. N95 tuli vist juba kohe 2.0-ga. Nüüd vist on juba 3.0 ka väljas. Kui rakenduste halduri alt maha lasta ei saa, ega siis saagi.
kuunar, millest sa aru ei saa? Karl kasutab telefoni kaudu mobiilinternetti. Selleks peab tel olema pc suite reziimis. Map Loader tahab mälukaardile ligipääsuks aga Mass storage reziimi. Nokk kinni, saba lahti.
Karl, tõmba joikuspot wifiruuteri proge, jaga sellega nett wifi kaudu arvutisse ja kaabli kaudu lase siis mass storage variant. Võibollla toimib. 8)
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-IFFI-
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
01.07.2009 23:01:55
|
|
|
| Nimelt selline jama, et mõnipäev tagsi kukus föön vette(merevette) sai küll kohe aku tagant välja võetud ja paar päeva kuivatatudgi (nuid siis telefon valge kui sool paiguti) pistsin siis täna aku järgi ja siis korra vilksats välguka tuli ja oligi kõik. Pistsin siis voolu kaabli taha ning lasin mõne minuti laadida ja siis oli jäänud põlema välgu tuli(ise laadimise juures ninapidi ei olnud) ja eluvaimu föön sisse ei võtnud. Ühesõnaga küsimused sellised, saab sellest loomast veel asja? Mis suurus järgus remont maksma võiks minna? Tallinna piires millist remondikoda soovitate? Korda saamisega oleks suht kiire.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
01.07.2009 23:49:38
|
|
|
| -IFFI- kirjutas: |
| Nimelt selline jama, et mõnipäev tagsi kukus föön vette(merevette) sai küll kohe aku tagant välja võetud ja paar päeva kuivatatudgi (nuid siis telefon valge kui sool paiguti) pistsin siis täna aku järgi ja siis korra vilksats välguka tuli ja oligi kõik. Pistsin siis voolu kaabli taha ning lasin mõne minuti laadida ja siis oli jäänud põlema välgu tuli(ise laadimise juures ninapidi ei olnud) ja eluvaimu föön sisse ei võtnud. Ühesõnaga küsimused sellised, saab sellest loomast veel asja? Mis suurus järgus remont maksma võiks minna? Tallinna piires millist remondikoda soovitate? Korda saamisega oleks suht kiire. |
Nu torx 6 kruvikeerajaga, isopropanooli või miskit 98% puhast piirituse ning vana hambaharjaga kallale. Ehk saab veel eluvaimu nende vahenditega sisse. Kui ei saa siis uut telefoni ostlema. Ootamine kuivamiseks + voolu sisse andmine vähendas lootust, et asi tööle veel läheks.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
02.07.2009 00:12:55
|
|
|
Tean küll mida mõeldi .Oli justkui meeles, et telefoni sai kaarte ka hiljem, peale alla tõmbamist, laadida.
Variant on kasutada mälukaardi lugejat kui selline olema juhtub.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.07.2009 01:01:20
|
|
|
| -IFFI- kirjutas: |
| Nimelt selline jama, et mõnipäev tagsi kukus föön vette(merevette) sai küll kohe aku tagant välja võetud ja paar päeva kuivatatudgi (nuid siis telefon valge kui sool paiguti) pistsin siis täna aku järgi ja siis korra vilksats välguka tuli ja oligi kõik. Pistsin siis voolu kaabli taha ning lasin mõne minuti laadida ja siis oli jäänud põlema välgu tuli(ise laadimise juures ninapidi ei olnud) ja eluvaimu föön sisse ei võtnud. Ühesõnaga küsimused sellised, saab sellest loomast veel asja? Mis suurus järgus remont maksma võiks minna? Tallinna piires millist remondikoda soovitate? Korda saamisega oleks suht kiire. |
Ilmselt emaplaadivahetus. Merevesi on elektroonika surm. Oleks tulnud kohe juppideks kiskuda ja piiritusega või kasvõi mageveega üle loputada ja fööniga ära kuivatada.
| kuunar kirjutas: |
Tean küll mida mõeldi .Oli justkui meeles, et telefoni sai kaarte ka hiljem, peale alla tõmbamist, laadida.
Variant on kasutada mälukaardi lugejat kui selline olema juhtub. |
Niisama arvutisse tõmmata ei saa, saab kas mass storage reziimis telefonis olevale mälukaardile või sisemälule, nagu 8GB variandil on või siis arvutisse topitud mälukaardile. Mõlemal juhul peab enne telefoni kaudu mingi väike jupike kaarti sinna juba tõmmatud olema.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.07.2009 10:04:10
|
|
|
Mälukaardil peaks need kaardid kuskil folderis vist olema, eks? Kui ma teise telefoni mälukaardilt, kus mul on maailmakaart peal, kopeerin teise kaardi peale, siis peaks ka tööle hakkama või tahab see Nokia Maps 2.0 teistsuguseid andmeid?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-IFFI-
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
02.07.2009 11:20:57
|
|
|
| tsitaat: |
| Nu torx 6 kruvikeerajaga, isopropanooli või miskit 98% puhast piirituse ning vana hambaharjaga kallale. Ehk saab veel eluvaimu nende vahenditega sisse. Kui ei saa siis uut telefoni ostlema. Ootamine kuivamiseks + voolu sisse andmine vähendas lootust, et asi tööle veel läheks. |
| tsitaat: |
| Ilmselt emaplaadivahetus. Merevesi on elektroonika surm. Oleks tulnud kohe juppideks kiskuda ja piiritusega või kasvõi mageveega üle loputada ja fööniga ära kuivatada. |
Ouraiit, mis suurus järku võiks see emaplaadi vahetus jääda või odavam on osta juba uus?:S Juhul kui emaplaat vahetada kas siis säilivad andmed mis sees (videod, pildid, märkmed jne) või on neid kuidagi võimalik kätte saada?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
02.07.2009 13:21:11
|
|
|
Kuskil kaardi peal need mapsid on. Olen püüdnud neid sealt ka faili brauseritega (X-plore) leida kuid mingit selgust, et kus täpselt, pole saanud.
See emaplaat ongi telefon. Üldiselt ei tasu see vahetus end ära ja mõttekam on uus aparaat osta.
Video, pildi ja muusika kraami mis salvestatud mälukaardile on võimalik päästa kui soolvesi seda ära ei rikkunud (n95 8gb puhul seda varianti muidugi pole), rakendusi aga mitte.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-IFFI-
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
02.07.2009 13:48:19
|
|
|
| tsitaat: |
See emaplaat ongi telefon. Üldiselt ei tasu see vahetus end ära ja mõttekam on uus aparaat osta.
Video, pildi ja muusika kraami mis salvestatud mälukaardile on võimalik päästa kui soolvesi seda ära ei rikkunud (n95 8gb puhul seda varianti muidugi pole), rakendusi aga mitte.
|
Selge pilt siis, tegu ongi 8GB millel mälu sees ega's siis miskit kui sportliku huvi mõttes kakkun laiali ja proovin siis eelpool nimetatud vedelikega puhastada, mis mul ikka enam kaotada ja ebaõnnestumise järgi sammud mobiili poodi
Tänud kõigile vastajatele
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.07.2009 19:27:56
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Mälukaardil peaks need kaardid kuskil folderis vist olema, eks? Kui ma teise telefoni mälukaardilt, kus mul on maailmakaart peal, kopeerin teise kaardi peale, siis peaks ka tööle hakkama või tahab see Nokia Maps 2.0 teistsuguseid andmeid? |
Sinna tekkis vist terve ports neid folderied. Mul oli lisaks TomTom ka peal, millel jälle omakorda omad folderid. Ei mäleta enam täpselt, mis mis oli. Pool aastat juba iFöönimees. Nokia Maps on see, millest ma seal kõige rohkem puudust tunnen.
Ma usun, et "xcopy't" tehes hakkab tööle küll. 8)
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
02.07.2009 20:32:33
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Mälukaardil peaks need kaardid kuskil folderis vist olema, eks? Kui ma teise telefoni mälukaardilt, kus mul on maailmakaart peal, kopeerin teise kaardi peale, siis peaks ka tööle hakkama või tahab see Nokia Maps 2.0 teistsuguseid andmeid? |
Selline lahendus.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.07.2009 03:42:21
|
|
|
Tänud, uurin. Jube kahju, et Nokia 6220 Classic suudab kiiremat andmesidet püüda. Ehk siis Ei E65 ega ka N95 suuda mul üle 5-6 KBps kiirusega mobiilset internetti pakkuda, samas kui kõrvaltoas tüübil on ehtne EDGE kiirus olemas täpselt sama operaatori ja sama paketiga. Müstika
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
06.07.2009 09:42:35
|
|
|
Pange maps 3.0 peale on väga hea Nokial ju endal ka soft millega saad valida mis piirkondi tahad ja mida mitte.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitbull
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2002
|
07.07.2009 10:20:28
|
|
|
On see nüüd ikka õige, et n95 el nigu telefoniseadetes siukest asja ei olegi, et määrata kontakte võtma ja uusi kontakte salvestama telefonikaardile? Ta nagu annab võimalusena aint telefoni, mina aga soovin kõik andmed hoida kaardil, kuna uputan tihti ja loobin ja kukutan telefone ning ei soovi oma vajalikest telefoninumbritest ilma jääda.
Teine probleem, et ei suuda järgi võtta tsikli kiivri sinihambaga peakomplekti(handsfreed). Õigemini ei leia ta seda. Teine telefon leiab ja ühendab kenasti samal ajal. Samal ajal kõik teised sisselylitatud sinihambaga seadmed leiab kenasti. Oskab keegi nõu anda, mis suunas peaksin tegutsema?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
07.07.2009 10:58:20
|
|
|
| bitbull, telefonikaardi all mõtled mälukaarti mitte SIM kaarti? Otseselt ei saa jah panna mälukaardile salvestama. Aegajalt võid aga nii teha, et märgid kõik kontaktid ja siis valikust "varunda mälukaardile". Siis hiljem kui vaja peaks olema, saad taastada mälukaardilt kontaktid.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
07.07.2009 14:34:14
|
|
|
| bitbull kirjutas: |
| On see nüüd ikka õige, et n95 el nigu telefoniseadetes siukest asja ei olegi, et määrata kontakte võtma ja uusi kontakte salvestama telefonikaardile? Ta nagu annab võimalusena aint telefoni, mina aga soovin kõik andmed hoida kaardil, kuna uputan tihti ja loobin ja kukutan telefone ning ei soovi oma vajalikest telefoninumbritest ilma jääda. |
Smartphone'id on loodud inimestele, kes kasutavad neid koos arvutiga. Ehk kontaktid süngitakse backupiks arvutisse või internetti. Lisaks ei võimalda SIM-kaart ühe kontakti juurde salvestada mitut numbrit, emaile jms. Lisaks on SIM-kaardil 250-kontaktiline ja 10-sõnumiline piirang, mis äriinimese jaoks jääb enamasi puudulikuks. Seepärast ei nähta SIM-kaardi mälus enam tulevikku. Kui tahad numbrite hoidmiseks SIM'i kasutada, osta odav ja lihtne dumbphone. 8) N95 ei olegi loopija-uputaja-kukutaja telefon.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitbull
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2002
|
07.07.2009 21:03:12
|
|
|
Tänan ´olafsand, seda funktsiooni polnud märganud tõepoolest, otsin ja kasutan. Egas nma nüüd miski nimelt loopija pole aga tsikli seljas ta tappa saab selge see ja vett ka ikka aegajalt, midagi pole teha - elu on selline
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
15.07.2009 23:32:02
|
|
|
| kas see n95-e gps ongi niuke sitt, et läbi väikese klaaskatuse ei suuda ka signaali kinni püüda ning lageda taeva all tahab signaali kättesaamiseks 2-3min aega?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
15.07.2009 23:44:50
|
|
|
2-3 minutiga saad ju siis väga kiirelt, mul läheb vahel 10 min
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
16.07.2009 00:03:35
|
|
|
| a kui ma nüüd autos signaali kätte saan ükskord, kas ta siis jääb püsima ja saan ilusti autos gpsi kasutada või tuleb jälle mingi mõttetu gpsi järel ootamine?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
16.07.2009 00:30:31
|
|
|
Kui ühenduse kätte saab ega ta naljalt ei katke
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
16.07.2009 00:49:34
|
|
|
| paras junn, 20min otsis signaali mul toas ja ei midagi. Muidugi puumaja ja peakohal veel üks korrus ning plekkkatus. Siis vist ei leiag signaali?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
16.07.2009 01:07:38
|
|
|
| eksid korteris ära ? gps polegi mõeldud siseruumides kasutamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
16.07.2009 01:21:05
|
|
|
| ega ma eesti maapinna peal ka ära ei eksi, lihtsalt uus telefon ja tunnen huvi kuidas ja mis tingimustes asi töötab.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
16.07.2009 01:38:03
|
|
|
| velsa kirjutas: |
| paras junn, 20min otsis signaali mul toas ja ei midagi. Muidugi puumaja ja peakohal veel üks korrus ning plekkkatus. Siis vist ei leiag signaali? |
Irw. Mine õue! Pole N95 GPS-kivil häda midagi. iPhone'i oma on palju tundetum, kuid saab seegi navigeerimisega hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
16.07.2009 02:35:07
|
|
|
Aga mis põhjustel õiged gps seadmed tomtomid ja värgid ~10sekundiga signaali kätte saavad?
annab keegi mulle miski lehe või soovitusi, milliseid huvitavaid, põnevaid ja vajalikke programme n95-le saada on.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
16.07.2009 02:52:54
|
|
|
Mul sai N95 ka väga tihti 10 sekundiga signaali kätte. Ka siis, kui AGPS välja lükatud oli.
Progede jaoks otsi see Symbiani progede teema üles.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
16.07.2009 02:55:54
|
|
|
huvitav mis mul häda siis on? Igasugu mapid ja firmwared ja värgid on kõik viimase malli omad peale lastud...milles siis probleem.
Ja veel küsimus, mis ühe korraliku ja hästi hoitud N95e hetke turuhind orienteeruvalt olla võiks?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.07.2009 10:32:07
|
|
|
| velsa kirjutas: |
huvitav mis mul häda siis on? Igasugu mapid ja firmwared ja värgid on kõik viimase malli omad peale lastud...milles siis probleem.
Ja veel küsimus, mis ühe korraliku ja hästi hoitud N95e hetke turuhind orienteeruvalt olla võiks? |
Pole sul häda midagi. Mul on N95 2 tundi ka lageda taeva all oodanud sat ühendumist, aga pole siiani aasta jooksul kordagi ühendunud ära. Garmini programmis "seadistan satelliite" valiku all ei näita ka mitte kunagi ühtegi pügalat. Nokia 5800 ühendub "soojalt" max 10 sekiga ja "külmalt" umbes 1-2 minutiga.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
16.07.2009 10:33:36
|
|
|
| Pakun müüa ka, vägas heas korras nii välimuselt kui tehniliselt, ostetud eestist EMT-st, kaasa laadija. 2500kr.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
16.07.2009 11:12:58
|
|
|
| Võrreldes N82ga tundub 95 gps ka mulle kuidagi tuimem.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frosty911
HV vaatleja
liitunud: 19.01.2005
|
16.07.2009 18:52:50
|
|
|
esitan küsimuse siis siia
mulle pakutakse sedasamust (N95) aga on üks aga...nimelt telefon on ostetud Inglismaalt, kuna see telefoni pakuja oli Inglismaal headel aegadel tööl. Nüüd aga Eesti tulles avastas et Network Password on peal. Nüüd on tal telefon müügis, aga ei julge enne osta, kui siit saaks natuke nõu.
Kui kerge/raske on seda Network Password eemaldada/murda/muukida?
On see üldse omal jõul võimalik või peab kuskile nurga pealsesse telefoni poodi viima?
_________________ pole vaja mingeid nõmedusi |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
16.07.2009 19:40:16
|
|
|
| Siit ja siit lugedes peaks asja selgust saama. Ja kui ei saa googelda. Minu teada neid kodus teha ei anna nii, et nurgapealne pood aitab sind.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003
|
17.07.2009 03:36:38
|
|
|
frosty911, Inglismaal meil siin telefonid kõik võrgus lukus. Mine kuhugi poodi ja teevad sul selle lahti.
velsa, Mõelda vaid, et N95 hind on umbes aasta pooleteisega kukkunud 9k pealt 2500 peale.
Minul Nokia Mapsiga jääbki vist GPS signaali otsima. Kasutan hoopis Google mapsi ja signaal on 10 sekundiga käes... ka autos... majas akna all. (kõige vanem versioon N95)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
17.07.2009 16:40:27
|
|
|
Rahameeste värk
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.07.2009 02:44:00
|
|
|
Misasi, mobiiltelefon vä?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frosty911
HV vaatleja
liitunud: 19.01.2005
|
18.07.2009 09:03:58
|
|
|
tänud info eest
kellelgi soovitusi on, kus on see pood/asutus mis tegeleks sellise asjaga?
edit: eelistatavalt Tallinna ligidal
_________________ pole vaja mingeid nõmedusi |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
18.07.2009 11:13:46
|
|
|
| carlking kirjutas: |
Misasi, mobiiltelefon vä? |
Google Maps, see ju istub koguaeg netis ja tänu sellele saabki koguaeg signaali kätte. Proovisin ise korraks läbi wifi.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.07.2009 11:17:58
|
|
|
Eile proovisin stroomi rannas, kus on suhtkoht ideaalsed tingimused. Seal sai signaali ~30-40sek kätte.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.07.2009 12:08:14
|
|
|
| tsitaat: |
Google Maps, see ju istub koguaeg netis ja tänu sellele saabki koguaeg signaali kätte. Proovisin ise korraks läbi wifi.
|
ma ei tea, asi pole vast signaalis vaid selles, et ta laadib kaarte läbi neti, sealt see andmemaht tulebki... aga mul on siin teine probleem, kui asulast mõned kilomeetrid välja sõidan, siis on adios levi
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
twist
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2006
|
18.07.2009 18:52:37
|
|
|
Oskab keegi anda mõne Eesti poe lingi, kust saaks Deep Plum tooni akukaane? Kermetist küsisin, neil pole enam
_________________ Nothing will work unless you do |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.07.2009 18:53:32
|
|
|
| telli ebayst, seal kindlasti on...
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|