Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 224, 225, 226  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
PrükkariIT
Aeg Maha 1k
PrükkariIT

liitunud: 22.06.2009




sõnum 24.06.2009 00:02:24 vasta tsitaadiga

aatomik kirjutas:
PrükkariIT kirjutas:
Philipsi omasi küll ei maksa osta. Endal läksid just pooleks.

Astusid peale või viskasid laua alla? icon_biggrin.gif
Endal ka mingid odavad Philipsi klapid juba mitmendat aastat kasutusel ja töötavad täitsa korralikult. Filmide vaatamiseks ja vahel muusika kuulamiseks ajavad asja ära küll.

Panin käe klapi peale ja see mis seda klapi kinni hoidis murdus ära ja tuli otsast.

_________________
IT Spetsialist otse tänava prükkarist.
- Ajan asja odavalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD64
HV vaatleja
AMD64

liitunud: 07.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2009 01:22:27 vasta tsitaadiga

Lotharius, küsiks et kus kohast sa need FiiO E5 tellisid? Plaanis on mingisugune võimendus osta/ehitada HD201-le.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 24.06.2009 02:37:39 vasta tsitaadiga

http://www.dealextreme.com/
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2009 17:38:45 vasta tsitaadiga

Philips SBC HC8415 wireless klapid
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008




sõnum 24.06.2009 21:36:14 vasta tsitaadiga

Kellelgi Fatal1ty klapid ka on? Kui jah, siis kui head need on?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2009 01:48:28 vasta tsitaadiga

Razer HP-1 Barracuda klapid
_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2009 21:11:29 vasta tsitaadiga

miqu kirjutas:
Razer HP-1 Barracuda klapid

Sama siin, head klapid on thumbs_up.gif
Mängimiseks eriti sobivad, COD5-s näiteks kuuleb kohe ära, kui mõni töll selja taha hiilib.
Lisaks on telefoni taga mingid Pioneeri 350-kroonised klapid, in-ear tüüpi, päris korralikku bassi teevad.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 28.06.2009 21:29:35 vasta tsitaadiga

Ma saan homme oma AT klapid kätte. Kui sissemängitud on, siis äkki muljetan ka. Samuti saan siis rääkida sellest E5 võimust kah, et kas on oma 200.- hinda väärt icon_biggrin.gif
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raciocinio
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2008




sõnum 23.07.2009 18:52:42 vasta tsitaadiga

1.Panasonic RP-HT010 - Keskmise suurusega odavama otsa kõrvaklapid. Maksid alla 200 krooni. Selle raha eest teevad väga head häält thumbs_up.gif. Vahepeal mitu paari kallemaid klappe ka kasutuses olnud, kuid need on jäänud.
2. Koss porta pro - Hiljuti tellisin eBay-st. Samuti keskmise suurusega ning ilmselt väga paljud teavad neid klappe kui kroonimata kuningat. Juba paarkümmend aastat tootmises olnud. Oma hinnaklassis tegijad. Praegu veel natukene harjumatu kõla-võrreldes panasonicutega bassisemad.
3. Apple nööbid-Täitsa head häält teevad nööpide kohta(Ja in-earid ei käi nööpide alla). Ei kannata pikalt kuulata, sest nööbid ikka jõle ebamugavad kõrvadele.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 23.07.2009 19:42:00 vasta tsitaadiga



audio technica ath m50. paremaid klappe küll ei oska tahta 8) võimendiks helikaarti sisseehitatud võim, helikaardiks tc konnekt 24d

Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 23.07.2009 21:45:42 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
audio technica ath m50. paremaid klappe küll ei oska tahta 8)


Ma ka mega rahul nende klappidega thumbs_up.gif

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 23.07.2009 21:48:43 vasta tsitaadiga

Lotharius, need sobivad vist absoluutselt kõigeks icon_biggrin.gif ja nende kohta ei käi ütelus et mis sobib kõigeks ei sobi mitte millekski. kasutan neid lihtsalt kuulamiseks, lugude mästerdamiseks ja pleieri taga ka kuna neil nii madal takistus, igalpool kaasas need icon_smile.gif
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 23.07.2009 21:53:55 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et millalgi peaks nende kohta ülevaate kokku klopsima, aga seda vast sügisel, hetkel väga kirjutada ei viitsi pikalt icon_razz.gif

Mis mulle nende juures täiega veel meeldib on see, et bassi nad oskavad ikka väga eduliselt väljutada ja mis kõige tähtsam - ilma raginate jms jurata. Kuna ma kuulan suht palju sellist muusikat, kus ainult bass ongi pmst (Bass Outlaws, Bill Okon, Bass Mekanik) siis tuleb see nagu väga kasuks. Krt nad isegi ju täitsa vibreerivad peas kui tahta icon_biggrin.gif

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008




sõnum 24.07.2009 14:51:07 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Mõtlesin, et millalgi peaks nende kohta ülevaate kokku klopsima, aga seda vast sügisel, hetkel väga kirjutada ei viitsi pikalt icon_razz.gif


Ootan juba ülevaadet icon_rolleyes.gif
Kui raha piisavalt koguneb, siis vist ostan isegi ära. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 24.07.2009 15:41:32 vasta tsitaadiga

Muidu kui hindadest rääkida, siis mina sain eBay kaudu need ca 1.3 (saatmine seal sees). Kohalikult vist alla 2.1k neid pole näinud.


Edit: Muideks, mis te sellisest ideest arvate nagu kõrvaklappide vahetus ? (Tundub suht utoopia, et selline asi võiks toimida edukalt, aga näiteks Head-Fi foorumis on selline variant olemas ja kuna neil funkab, siis saaks nende reeglitest malli võtta)

Et kui kellelgi on mingid klapid, mis pakuvad kellelegi teisele huvi ja vastupidi, et siis saaks mingi vahetuse teha a'la nädalaks ja pärast vahetatakse tagasi (või noh kui äkki mõlemale meeldivad teise klapid enam, siis võib ju ka päriselt vahetuse teha vmt, aga see selleks) Või siis laenata klappe mingi tagatise vastu.

Et lihtsalt oleks huvitav ka teisi tooteid kuulata, näiteks ma tahaks proovida AKG ja Grado klappe või siis mingeid kallemaid Sennheisereid a'la HD595 vmt. Ning samuti võiks sellest kasu olla neile, kes plaanivad uute klappide ostu, siis kuuleks ära kuidas juba sissetöötatud komplekt kõlab ja ei peaks põrsast kotis ostma ning võib-olla pärast helis pettuma + veel raha ka tühja raisatud.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.07.2009 17:48:00 vasta tsitaadiga

krt 1,3k, ostsin music centerist 2,4k-ga icon_neutral.gif oleks pidand rohkem researchi tegema icon_biggrin.gif päris huvitav idee sul Lotharius, aga siin vist pole nii palju hifi huvilisi, et selline asi läbi läheks.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 25.07.2009 12:49:56 vasta tsitaadiga

Lotharius, sellel klapivahetuse mõttel on jumet. Ma kuulaksin hea meelega neid sinu AT klappe. Endal vahetuseks pakkuda AKG K501.7 (st tähendab K501, millel on K701 plüüsist kõrvasussid, originaalid on kah olemas, kui mõlema saundi tahad kuulata). Arvestades, et kuulad bassirikast muusikat, on need sinu jaoks muidugi pettumus, ma usun. K501 on ilmselgelt bassipuudulikud, aga selle eest on neil imeline keskriba ja helipilt avar nagu India. Mulle sobivad hästi, kuulan klassikat ja jazzi.
Suhteliselt näljased klapid, mul on nad kodutööndusliku lampvõimu taga. ma ei ole kindel, kas E5 suudab nende sära esile tuua. Teine klapivõim on Nuforce Mobile ja sellega jääb oma 5% puudu mu kõrva järgi.
Aga kui oled huvitatud, siis anna teemasse või PS kaudu teada.
Seesama pakkumine kehtib ka kõigile teistele (tallinnlastele), kes tahaks kuulamiseks klappe vahetada.
Muide igapäevaseks kasutamiseks on olemas kah Denon AH-D1001, kui keegi tahab enne ostmist kõrva peale panna.
AKG K501 http://www.akg.com/site/products/powerslave,id,255,pid,255,nodeid,3,_language,EN.html
Denon AD-D1001 http://www.denon.co.uk/site/frames_main.php?main=prod&ver=0&MID=3&sub=2&action=detail&Pid=352

_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 25.07.2009 15:18:02 vasta tsitaadiga

minisvami, ma oleks vahetusega küll päri. Ega mul siis ainult bassirohke muusika pole, ma ütleks, et 80% on ikka nö tavalisema helipildiga, nii et K501 võiks vägagi hea elamuse pakkuda.

Muidu sa seda Nuforce'i võimu ei saaks laenata ? Saaks siis vast parema elamuse kätte su klappidest. Kuigi me juba mõlemad suht pikalt siin kasutajad olnud, siis vast usaldamisega probleeme ei tohiks vast olla, aga võin sulle mingi tagatise ka veel lisaks rahalise jätta kui soovid.



Aga üldiselt selle laenamise puhul võiks siis minu arust sellised reeglid teha:

1)mõlemad osapooled lepivad kokku kaua vahetus kestab (ma soovitaks isegi siin foorumis sellised asjad kirja panna, siis ei ole kellelgi miskit tagasi ajada, et tema pole laenanud või miskit muud sellist jura. Kirjas oleks siis, et kes laenas, mida laenati ja ajavahemik)
2)enne klappide üleandmist pannakse kirja klappide seisukord ja muude asjade seisukord kui miskit veel vahetatakse
(nõuab muidugi teise poole usaldamist, aga loodetavasti on kõik inimesed ausad ja head 8))
3)vahetuse ajal näiteks valest kasutamisest või hooletusest põhjustatud vigastused (a'la kellegi koer närib juhtme puruks icon_smile.gif ) hüvitatakse täielikult.
Kui klapid vaja täiesti uute vastu vahetada, siis makstakse uute klappide ostuhind kinni (loomulikult ei saa nõuda, et näiteks HD212 lõhkumise puhul makstaks kinni HD600 ost vaid antakse raha uue HD212 väärtuses) Kui lõhutud klapid on tootmisest või müügist maas, siis tuleb asendada need samaväärsetega. Ma jätaks veel ka sellise võimaluse, et kui "lõhkuja" soovib, siis võib ta uued klapid hankida välismaalt (nagu on teada, siis on ju päris karmid erinevused meie ja välismaa hindades helitehnika puhul)


Edit1: Kui kellelgi mingeid ettepanekuid reeglite suhtes, siis laske tulla
Edit2: Juhul kui asi mingil määral käima võiks minna, siis äkki peaks Tanelile sellest teada andma, et säherdune asi siin toimub ?

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008




sõnum 25.07.2009 17:52:34 vasta tsitaadiga

On need: http://www.akg.com/site/products/powerslave,id,1064,pid,1064,nodeid,2,_language,EN.html klapid paremad, kui need: http://eu.audio-technica.com/en/products/product.asp?catID=5&subID=39&prodID=266

Kuulan klassikat ja rocki, ning kasutaks ka mängimisel.
Alla 2500 [EEK] oleks hea.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 25.07.2009 21:00:54 vasta tsitaadiga

No need on väga head AKG klapid, iseasi kust sa neid alla 2.5k saad, eriti Eestist ja veel MkII. Pakun, et siit võid leida sellises hinnaklassis vanema põlvkonna K 240. Muidu klassika ja rocki jaoks peaks AKG paremini sobima, neil keskmised helid peaks olema nagu esile tõstetumad, samas kui ise uurisin, siis vist bassi neil väga palju pole. Rocki jms jaoks võiksid ka vist Gradode peale mõelda, näiteks Sr80i peaks sinu hinnaklassis olema.


Muidu kui rohkem mängimisele mõelda, siis vist peaks avatud klapid etemad olema. Nende hulgast olen kiidusõnu kuulnud AT AD700/900 seeria kohta ning Sennheiserid muidugi kah, aga siis juba alates HD555 seeriast.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003




sõnum 25.07.2009 21:28:27 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Muidu kui rohkem mängimisele mõelda, siis vist peaks avatud klapid etemad olema. Nende hulgast olen kiidusõnu kuulnud AT AD700/900 seeria kohta ning Sennheiserid muidugi kah, aga siis juba alates HD555 seeriast.

Kui eksklusiivselt koduseinte vahel mängida, siis võivad küll avatud klapid olla.

Kui aga plaanis ka lannidele ja üldse mürarikkamasse keskkonda minna nende avatud klappidega, siis kaob nende klappide mõte peaaegu ära. Olen enda HD 555-si vedanud mitmetele lannidele, suurema osa ajast hoidsin lihtsalt klappe kaela peal ja "kuulasin" kaugelt kuna pähe polnud mõtet panna - lärm kõik kostus sisse ja mängule keskendumine oli häiritud. See-eest viimasel suurel lannil jätsin 555-d üldse koju ja läksin CX 400 inearidega (teadagi hea heliisolatsiooni ja üldise helipildiga) - no krt, hoopis teine tera! Lühidalt, mängimise jaoks piilu kinniseid ja hea heliisolatsiooniga klappe.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 183
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 25.07.2009 23:04:26 vasta tsitaadiga

Jah eks oleneb kus mängida ja muusikat kuulata, ofc tegelt ega sellist väga polegi mis absoluutselt kõigeks sobiks. Tegelt peaks ikka mitu erinevat paari olema klappe. Muiduigi jah kui ainult üht paari omada, siis peaks need olema ikka täismõõdus kinnised klapid ja kui tahta kaasa venitada siis veel sellised mis annab kokku klappida.

Mängimiseks mõeldud kaasaskantavatest klappidest rääkides võiks see Kone Vire päris vahva olla proovida - nööpklapid ja mikker ka sisseehitatud. Tahaks täitsa teada kuidas asja kvaliteet on.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2009 00:44:04 vasta tsitaadiga

Vahelduva eduga rohkem kui aasta kestnud otsingud minu soovidele vastavate kinniste klappide leidmiseks päädisid mõni kuu tagasi AKG K271 MkII ostmisega.
Kui on soov läpaka enda klapiväljundist pisut rohkem välja pigistada, siis ühendan Nuforce Icon Mobile USB DAC/võimendi ka vahele.
Siiani suht-koht rahul selle setupiga... icon_smile.gif


viimati muutis Anti112 19.09.2009 15:37:24, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2009 00:19:42 vasta tsitaadiga

Ühikas arvuti taga kasutamiseks sai ostetud Sennheiseri HD-201'd , päris rahul olen.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2009 08:45:56 vasta tsitaadiga

soovitage kõrva siseseid klappe.
vahemikus 1000-1500.-
miker paha ei teeks.
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 224, 225, 226  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.