Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ArmA 2 & Operation Arrowhead märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2009 14:07:06 vasta tsitaadiga

Eks need asjad oleks võinud ju Gold Masteris juba sees olla, aga see on tänapäeval liiga palju nõutud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 20.06.2009 14:36:16 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Eks need asjad oleks võinud ju Gold Masteris juba sees olla, aga see on tänapäeval liiga palju nõutud icon_rolleyes.gif


Eks muidugi oleks, aga release date ja publisher surus peale, sellist suurt mängu ei saagi kohe nagu bugi vabalt teha, kindlasti paremini aga ikka. Igal inimesel on enmasti erinevad vead jne. Aga tähtis on see, et asja supporditakse mitte nagu väga palju teisi mänge, mille parandamise asemel tehakse kohe uus versioon, kui hakkama ei saada/viitsita :X

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 20.06.2009 15:06:14 vasta tsitaadiga

bugi vabalt ei saa ühtegi keerulisemat programmi teha icon_idea.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2009 18:19:11 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
bugi vabalt ei saa ühtegi keerulisemat programmi teha icon_idea.gif


Veel kõigest mõni aasta tagasi tähendas RTM seda, et mäng oli läbitav probleemivabalt algustiitritest kuni viimase kaadrini maksimaalse kättesaada jõudlusega.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 21.06.2009 01:09:40 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
OMFG icon_eek.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 01:30:12 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
OMFG icon_eek.gif

Nõustun täielikult .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 22.06.2009 11:29:43 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Linnapea kirjutas:
http://www.game.co.uk/PC/Strategy/~r340775/ArmA-II/
täna jah, huvitav kaua dvd sealt Eestisse jõuab?
17. juunil pandi teele, usun, et järgmise nädala alguses peaks kätte saama.

Täna hommikuks oli kohal. Seega 3-5 päeva nagu lubatud. Ja scene reliissi pole ikka veel mängust.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 22.06.2009 12:21:59 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:

Täna hommikuks oli kohal. Seega 3-5 päeva nagu lubatud. Ja scene reliissi pole ikka veel mängust.

Ma sain ka kätte icon_razz1.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 14:09:39 vasta tsitaadiga

Palju seal koos transpordi ja muude kuludega kokku läks?
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 22.06.2009 15:32:04 vasta tsitaadiga

OMFG... GOTY!! icon_biggrin.gif

to lauri23: 24.99£ + saatmine 2.95£ icon_razz1.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 15:34:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

OMFG... GOTY!!

OMG u Wish icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 22.06.2009 15:42:30 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.06.2009 16:10:31 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
OMFG... GOTY!! icon_biggrin.gif


NOT! icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 22.06.2009 17:14:05 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Mafia kirjutas:
OMFG... GOTY!! icon_biggrin.gif


NOT! icon_lol.gif


Far from it!
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 18:16:09 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
G80 kirjutas:
Mafia kirjutas:
OMFG... GOTY!! icon_biggrin.gif


NOT! icon_lol.gif


Far from it!

Võib-olla mitte päris GOTY aga siiamaani parim mis välja tulnud on.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PrükkariIT
Aeg Maha 1k
PrükkariIT

liitunud: 22.06.2009




sõnum 22.06.2009 19:35:54 vasta tsitaadiga

zaG kirjutas:
Pihv kirjutas:
G80 kirjutas:
Mafia kirjutas:
OMFG... GOTY!! icon_biggrin.gif


NOT! icon_lol.gif


Far from it!

Võib-olla mitte päris GOTY aga siiamaani parim mis välja tulnud on.

Nalja teed või? Üks sitemaid selle aasta mänge. Americas Army 3 - Arma 3 - Need For Speed Undercover

_________________
IT Spetsialist otse tänava prükkarist.
- Ajan asja odavalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 20:21:00 vasta tsitaadiga

PrükkariIT kirjutas:


Nalja teed või? Üks sitemaid selle aasta mänge. Americas Army 3 - Arma 3 - Need For Speed Undercover

Mis aastas sa juba elad, Arma 3 icon_lol.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 22.06.2009 20:46:41 vasta tsitaadiga

PrükkariIT kirjutas:

Nalja teed või? Üks sitemaid selle aasta mänge. Americas Army 3 - Arma 3 - Need For Speed Undercover


IRW... ma usun et sa pole proovinudki ja kui oled siis pira versiooni kuhu ei saa patche peale panna ja mis FADE-ib iga natukese aja tagant. Teie mehed ei tea mis on hea, mängige on COD, NFS jne edasi icon_razz1.gif

Edit: Anyways, ma kui OFP veteran võtsin kohe Veteran astme icon_biggrin.gif Ai on kuradi 10x parem kui OFP-s, väga raske on kohati teda rünnata. Mingi osa oli, algul kurat snaiper pani tule peale, tiim sai surma icon_lol.gif siis ise jäin ellu, külas sain paar AId maha aga siis osad otsustasid mind flankida ja jälle dead icon_biggrin.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 23.06.2009 12:33:26 vasta tsitaadiga

kas teile tuli mäng postkasti või? Postiga?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 25.06.2009 01:53:24 vasta tsitaadiga

Homme tuleb demo siis, saate ilma FADE-ita mängida xP
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2009 11:02:12 vasta tsitaadiga

Imelik, ma juba mitu nädalat ilma fadeta mänginud icon_rolleyes.gif A muidu peaks ka ikka ostma, MP on põhiline. Ootan juba Afganistani mappi, et saaks taliibe nottida.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2009 11:03:22 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Imelik, ma juba mitu nädalat ilma fadeta mänginud icon_rolleyes.gif A muidu peaks ka ikka ostma, MP on põhiline. Ootan juba Afganistani mappi, et saaks taliibe nottida.

icon_biggrin.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 25.06.2009 14:14:33 vasta tsitaadiga

mul pandi 19. posti, pole veel kohale tulnud, grrr.
näpud koledasti sügelevad juba. polegi ju pärast OFP'd normaalset lahingusimu taguda saanud
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2009 15:33:37 vasta tsitaadiga

Homme siis demo oodata. thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 25.06.2009 17:12:20 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Homme siis demo oodata. thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Demo on juba välja, natuke aega tagasi tuli icon_biggrin.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2009 17:14:05 vasta tsitaadiga

Tellitud ja nüüd ka dispatched. Loodetavasti saab esmaspäeval mängida juba icon_razz.gif Tellisin game.co.uk'st.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 25.06.2009 17:29:45 vasta tsitaadiga

Linki ka: http://www.fileplanet.com/201807/200000/fileinfo/ArmA-2-Demo

Linnapea kirjutas:
kas teile tuli mäng postkasti või? Postiga?
Ma leidsin mängu ärgates kodus kapi pealt. Seega tõenäliselt postkasti või ukse taha.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018


viimati muutis Marduuhin 25.06.2009 17:50:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsolend
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2007




sõnum 25.06.2009 17:34:31 vasta tsitaadiga

kellelgi paremat linki ple anda kui fileplanet
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2009 17:46:26 vasta tsitaadiga

googlesse Arma 2 Demo sisse ja tuleb veel linke icon_wink.gif

viimati muutis Evil14 25.06.2009 18:04:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2009 18:02:08 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Ma leidsin mängu ärgates kodus kapi pealt. Seega tõenäliselt postkasti või ukse taha.

ELS Haldjad icon_biggrin.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2009 21:20:36 vasta tsitaadiga

Demo jaoks oleks torrenti vaja. Elioni 1mb netiga ei tõmba seda iialgi ära.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2009 21:41:11 vasta tsitaadiga

Aga palun Demo Torrent
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2009 21:42:42 vasta tsitaadiga

Demo on küll üllatavalt hästi välja tulnud, tunduvalt paremaks on kogu mäng optimeeritud võrreldes saksa versiooniga, isegi MP-s on käputäis servereid kuigi kõik normaalse madala pingiga on puupüsti täis välja arvatud mõned üksikud kõrge pingiga serverid
Aah, Fileplanetist tuli 400kb/s kahe tunniga
Evil14, Speed: 95.9 MB/sec

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"


viimati muutis KuriVaiM1 25.06.2009 21:44:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 25.06.2009 21:53:48 vasta tsitaadiga

See torrent ei läinud mul üle 200kb/s icon_neutral.gif
Leidsin hoopis Rapidsharest 8)
Spoiler Spoiler Spoiler

Muidugi ei ea veel kas asi ka päris icon_lol.gif eks kohe saab teada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2009 23:59:30 vasta tsitaadiga

http://www.gamershell.com/news_79062.html siit vast kõige lihtsam sikutada
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2009 00:13:51 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
http://www.gamershell.com/news_79062.html siit vast kõige lihtsam sikutada

mul tuli seal mingi näruse 40kb/s alla icon_sad.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2009 01:09:30 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
nolifer kirjutas:
http://www.gamershell.com/news_79062.html siit vast kõige lihtsam sikutada

mul tuli seal mingi näruse 40kb/s alla icon_sad.gif

Just panin ja tuleb kenasti 800KB/Sec thumbs_up.gif
ETA 48min.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DazBoot
HV vaatleja
DazBoot

liitunud: 11.08.2003




sõnum 26.06.2009 10:04:57 vasta tsitaadiga

Mul selline probleem, et mäng läheb käima, teen seal tutoriali ning saan campane'i alustada aga nii kui lähen Optionitesse klaviatuurinuppe ümber muutma, viskab välja!
Ma nüüd ei mäleta, kas patch 1.01 on peal või mitte? On kellelgi veel sarnast? Reliis on demonoidist trackitud Armed.Assault.II.DVD9

_________________
u call me freak, cuz ay'em different...
i call u freaks, cuz ya' all look same!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 26.06.2009 12:17:19 vasta tsitaadiga

http://forums.bistudio.com/showthread.php?t=74668
Demo allalaadimise kohad, veateated ja selgitused.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2009 16:20:30 vasta tsitaadiga

Deem, mul läks just k****s.
Andsin hommikul oma vana OFP sõbrale mängida ja nüüd võimalus endale midagi uut asemele saada thumbs_up.gif
Jama on see, et puhkus sai läbi ja aega mängida väga palju ei ole.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2009 16:50:32 vasta tsitaadiga

Kuidas seda nõmedat läiget maha saab keerata? Kõik särab imelikult. Mehel on mingid vetttäiskummikud jalas, see lirtslörts käib pinda ja kahjuks pean 3vaates mängima siis pilt ei kõigu nii palju (lagi kah vähem). Õnneks tehnika juhtimine on parem kui eelmises osas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 26.06.2009 18:53:59 vasta tsitaadiga

Aah, seda kõikumist peaks saama optionites maha/juurde keerata.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Realxone
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2009




sõnum 26.06.2009 18:55:19 vasta tsitaadiga

Demo küll päris hea ^^
thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2009 20:01:51 vasta tsitaadiga

Ei saa midagi aru mis tegema peab demos. Kõik jooksevad lambist ring lihtsalt.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2009 20:28:43 vasta tsitaadiga

kes on MP-s käpp? seize the area, serveri nimi Estonia, pass - eesti
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2009 20:44:20 vasta tsitaadiga

Ma tõmban ka siis demo mp prooviks. VB olen õhtul käpp.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 26.06.2009 20:49:44 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
kes on MP-s käpp? seize the area, serveri nimi Estonia, pass - eesti

Fulliga ka saab ve icon_biggrin.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2009 20:54:41 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Ma tõmban ka siis demo mp prooviks. VB olen õhtul käpp.

Tore, siis võiks teha väikse AHV.ide sõja icon_smile.gif Utes saarel, siis ei eksi ära icon_smile.gif
Mafia, krt seda teab, proovi

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 26.06.2009 21:36:59 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Ma tõmban ka siis demo mp prooviks. VB olen õhtul käpp.

Tore, siis võiks teha väikse AHV.ide sõja icon_smile.gif Utes saarel, siis ei eksi ära icon_smile.gif
Mafia, krt seda teab, proovi


Listist ma seda küll ei leia, vb IP-ga ? icon_razz1.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2009 21:40:24 vasta tsitaadiga

siis vist ei saa fulliga demo serverisse
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ArmA 2 & Operation Arrowhead mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.