Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 438, 439, 440  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 01:57:50 vasta tsitaadiga

ennem oli sul peal mis soft?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 02:29:02 vasta tsitaadiga

2.2 (mitte 2.2.1)

edit: kui üritan minna DFUsse, siis viskab ette Steve Jobs koomiksi, mis ütleb vene keeles "privet" icon_neutral.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 06:31:27 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Hetkel peale 9 beer_yum.gif otsustasin, et oleks ka õige aeg 3.0 peale lasta. Praegu restore'ib. Eks näeb, mis sealt välja tuleb icon_biggrin.gif

GOLDEN RULE: If you are using a 3G iPhone with yellowsn0w and rely on yellowsn0w to obtain cellular service, then you should NOT use redsn0w right now. Ultrasn0w (the 3G carrier unlock) is not included with this release and therefore your baseband will be locked and unable to use an operator other than the official one it was bought for.

Nii et ega sa teda enam enne ultrasnow väljatulekut tööle ei saa...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 10:37:35 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
taikonaut kirjutas:
Hetkel peale 9 beer_yum.gif otsustasin, et oleks ka õige aeg 3.0 peale lasta. Praegu restore'ib. Eks näeb, mis sealt välja tuleb icon_biggrin.gif

GOLDEN RULE: If you are using a 3G iPhone with yellowsn0w and rely on yellowsn0w to obtain cellular service, then you should NOT use redsn0w right now. Ultrasn0w (the 3G carrier unlock) is not included with this release and therefore your baseband will be locked and unable to use an operator other than the official one it was bought for.

Nii et ega sa teda enam enne ultrasnow väljatulekut tööle ei saa...
No mul on 2G, mitte 3G

edit: reinstallisin iTunesi, siis tundis telefoni ära. Uus restore uue ispw'ga ning pärast redsn0w otsa ning asi töötab kenasti thumbs_up.gif beer_yum.gif
vana restore oli mingi custom_restore.ispw vms, mis siis jamasi põhjustas lõpus.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 21.06.2009 10:56:35 vasta tsitaadiga

kellelgi 3GSi järgi on soovi? Võrguvaba tutikas telefon. Mis hinda oleksite nõus maksma?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 11:00:25 vasta tsitaadiga

Küsin ikkagi tetheringi kohta. Kui mul on 2G iphone ja peal 3.0 soft, kas saan seda funktsiooni kasutada? Seadete all networki osas pole muidugi üldse sellist valikut ega seadistusvõimalusi.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 12:32:13 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Küsin ikkagi tetheringi kohta. Kui mul on 2G iphone ja peal 3.0 soft, kas saan seda funktsiooni kasutada? Seadete all networki osas pole muidugi üldse sellist valikut ega seadistusvõimalusi.
EMT peab kõigepealt oma võrgus selle võimaluse lubama. Arvan, et see tuleb koos 3GS'i müükitulekuga eestis.

Sellised operaatoripõhised seaded tulevad läbi iTunesi sünkides aegajalt.
Kahjuks ma ei ole leidnud võimalust kuidas ise seda seadetefaili modifitseerida.

EDIT: krt aga 2G'l ei pidanud ju ametikult tethering võimalust tulema vist icon_neutral.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1


viimati muutis Renka 21.06.2009 12:44:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 12:42:23 vasta tsitaadiga

Brom kirjutas:
kellelgi 3GSi järgi on soovi? Võrguvaba tutikas telefon. Mis hinda oleksite nõus maksma?

ohooo, Palju sinu min hind oleks ? Võid PSi panna hinna icon_wink.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 13:31:21 vasta tsitaadiga

3GS 32gb tahaks ise ka kunagi osta, kuid hetkel pole sulli icon_cry.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 13:44:32 vasta tsitaadiga

palju 3gs-i turu hind on üldse?
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 13:56:03 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
palju 3gs-i turu hind on üldse?

12-13k 32gb

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 14:06:03 vasta tsitaadiga

tohhohh nii odav GS kohta icon_eek.gif .. palju siis 8Gb maksab ?? 8-9K ? kas neid saab ametlikult ka kuskilt ?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 16:45:45 vasta tsitaadiga

Ei ütleks, et see nii odav on. Täitsa hea hind imo. Üle selle oleks juba overkill.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 21.06.2009 17:43:42 vasta tsitaadiga

32gb ja 16gb vahe on umbes 1k
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 19:13:48 vasta tsitaadiga

Uue 3.0'ga ei tööta enam iPhonebrowser icon_neutral.gif 2.2 sai ikka ise faile ja ikoone ja kasvõi map'e juurde lisatud selle abil. Imo tunduvalt lihtsam kui SSH.

edit: 3 päeva tagasi oli välja tulnud uus versioon, mis töötab täitsa kenasti thumbs_up.gif
me happy icon_razz.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 22.06.2009 16:05:31 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on ufo mainitud hinnaga soovi, siis võtke minuga ühendust, järgmine nädal on minek.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 16:07:32 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Uue 3.0'ga ei tööta enam iPhonebrowser icon_neutral.gif 2.2 sai ikka ise faile ja ikoone ja kasvõi map'e juurde lisatud selle abil. Imo tunduvalt lihtsam kui SSH.

edit: 3 päeva tagasi oli välja tulnud uus versioon, mis töötab täitsa kenasti thumbs_up.gif
me happy icon_razz.gif
mul töötab 3.0-ga iphone browser ilusti. Mis versioon sul siis ennem oli, kui nüüd tuli "uus" ?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 16:38:22 vasta tsitaadiga

Enne oli mingi 1.81 . Nüüd on 1.91.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 17:32:00 vasta tsitaadiga

Palju reaalselt saaks hetkel kuskil 8 kuud vana ifööni eest. EMT garantiiga. Ainuke asi, klaasil kuskil 5mm mõra kuulari juures. 8gb

Võite teha pakkumisi.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io


viimati muutis ufo56 22.06.2009 17:45:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 17:35:46 vasta tsitaadiga

ja kui palju saaks umbes 9 kuud vana iPhone 3G eest. 16 GB. Ainuke asi, külje peal kahe nupu vahel on tagakaas natuke katki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 18:10:01 vasta tsitaadiga

ja kui palju saaks umbes 2 aastat vana iPhone 2G eest. 8 GB. Ainuke asi, et klaas on pealt puru

Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 18:10:44 vasta tsitaadiga

Mida te krt teete oma telefonidega? Põrgatate neid vastu maad nagu kossupalli? icon_lol.gif Mul ligi 1,5a vana 2G ning kõik jummala terve. Lihtsalt mõned väiksed kriimud tagakaanel.


tsitaat:
iPhone 3G 8GB = 499€
iPhone 3GS 16GB = 619€
iPhone 3GS 32GB = 719€

Sellised siis tulevad uue, lukuvaba 3G S hinnad Itaalias TIM-is.
11+k 32gb eest pole üldse paha.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 18:15:55 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Mida te krt teete oma telefonidega? Põrgatate neid vastu maad nagu kossupalli?

mõrad ja praod tekkisid ise, maha pole kordagi kukkunud. selle koha ümbert pragunes ära ja lõpuks kukkus see tükk välja kui ma "shake to shuffle"'sin
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 18:18:59 vasta tsitaadiga

tekkisid ise? Riks ise ka usud oma juttu ve?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 18:20:41 vasta tsitaadiga

velsa, see on 3G'del üldtuntud viga. nagu plastikust macbookidelgi
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 18:24:39 vasta tsitaadiga

Usun ma jee sind
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 18:36:52 vasta tsitaadiga

Velsa need tekivad tõesti.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 18:50:28 vasta tsitaadiga

tegin teema ka juba icon_biggrin.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5201815#5201815
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 19:56:17 vasta tsitaadiga

Issand, kas need on leksuse pildid sul seal? icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 21:27:59 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Issand, kas need on leksuse pildid sul seal? icon_biggrin.gif

mis siis on? on midagi valesti? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 21:34:20 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Issand, kas need on leksuse pildid sul seal? icon_biggrin.gif

ma imestaks kui ei oleks

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 21:55:13 vasta tsitaadiga

leksuse GEI
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 21:56:20 vasta tsitaadiga

Ärme hakka uuesti sellel lexuse teemal pihta. On, siis on, seal sellised pildid. Midagi pole teha.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 22:04:45 vasta tsitaadiga

ma ei viitsi hakata uusi ka tegema ju
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 22:10:27 vasta tsitaadiga

tee ikka, nii ei saa sa tasuta ka lahti sellest
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2009 01:58:27 vasta tsitaadiga

Lexus on teema mis te vingute
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2009 12:18:52 vasta tsitaadiga

Navigon release their Mobile Navigator app for the iPhone
http://www.gsmarena.com/navigon_release_their_mobile_navigator_app_for_the_iphone-news-985.php

_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 23.06.2009 14:35:29 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
velsa kirjutas:
Küsin ikkagi tetheringi kohta. Kui mul on 2G iphone ja peal 3.0 soft, kas saan seda funktsiooni kasutada? Seadete all networki osas pole muidugi üldse sellist valikut ega seadistusvõimalusi.
EMT peab kõigepealt oma võrgus selle võimaluse lubama. Arvan, et see tuleb koos 3GS'i müükitulekuga eestis.

Sellised operaatoripõhised seaded tulevad läbi iTunesi sünkides aegajalt.
Kahjuks ma ei ole leidnud võimalust kuidas ise seda seadetefaili modifitseerida.

EDIT: krt aga 2G'l ei pidanud ju ametikult tethering võimalust tulema vist icon_neutral.gif


EMT võrgus toimib ilusti... eeldusel et iPhone 3G'ga tegu, vanal iPhone'l tetheringivõimalust tõepoolest ei ole...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 23.06.2009 14:47:37 vasta tsitaadiga

ffw kirjutas:
Navigon release their Mobile Navigator app for the iPhone
http://www.gsmarena.com/navigon_release_their_mobile_navigator_app_for_the_iphone-news-985.php


Ootasin just TomTomi poolt programmi mis varem välja kuulutati aga nüüd sellise tootja poolt...
Hea üllatus aga kas kaardid on samaväärsed nagu TomTomil?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2009 14:55:37 vasta tsitaadiga

oncleuno kirjutas:
ffw kirjutas:
Navigon release their Mobile Navigator app for the iPhone
http://www.gsmarena.com/navigon_release_their_mobile_navigator_app_for_the_iphone-news-985.php


Ootasin just TomTomi poolt programmi mis varem välja kuulutati aga nüüd sellise tootja poolt...
Hea üllatus aga kas kaardid on samaväärsed nagu TomTomil?

http://apple.spot.ee/viewtopic.php?f=28&t=7827 icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 23.06.2009 15:22:00 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
oncleuno kirjutas:
ffw kirjutas:
Navigon release their Mobile Navigator app for the iPhone
http://www.gsmarena.com/navigon_release_their_mobile_navigator_app_for_the_iphone-news-985.php


Ootasin just TomTomi poolt programmi mis varem välja kuulutati aga nüüd sellise tootja poolt...
Hea üllatus aga kas kaardid on samaväärsed nagu TomTomil?

http://apple.spot.ee/viewtopic.php?f=28&t=7827 icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif


Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2009 17:46:03 vasta tsitaadiga

keegi oskab öelda kust saaks 2G iphonele ekraanikilet ?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 25.06.2009 01:06:55 vasta tsitaadiga

Kas keegi seletaks kuidas ma saan Tetheringi iPhone 3G OS 3 + Vista tööle?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alps
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2009




sõnum 25.06.2009 01:34:40 vasta tsitaadiga

Tervist. Selline mure, et suutsin iphone taskust ära kaotada ning seejärel leidsin selle üles, kuid selleks ajaks oli juba mingi auto sellest üle sõitnud. Viisin EMT'sse, seal ei osatud midagi öelda. Telepoindis öeldi, et remont läheb maksma 3500eeku. Katki on ülemine klaas ning displei. Iphone 3g 16gb. Mis te arvate, kust saaks odavamalt parandatud või ehk saab juba selle hinna eest kuskilt kasutatud telefoni. icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2009 03:31:10 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
Kas keegi seletaks kuidas ma saan Tetheringi iPhone 3G OS 3 + Vista tööle?

Kumb ots sul hetkel probleemiks on? Arvutis ei teki võrguadapterit või telefonis tethering valikut? Esimese tekitamiseks peaks piisama, kui itunes 8.2 installida, teisel juhul sõltub operaatorist. EMT'i korral peaks tethering valik kohe olemas olema, Elisa ja TELE2 puhul saad ehk siit abi. Ma panin sinna kõigi 3 operaatori jaoks vastava profiili loomiseks konfifailid. Lihtsalt surfa oma telefoniga sinna teemasse ja kliki vastavat linki. Ma ise kasutan tetheringi hetkel koosluses 3G OS 3.0 + Tele2 + XP ja toimib kenasti.

Alps kirjutas:
Tervist. Selline mure, et suutsin iphone taskust ära kaotada ning seejärel leidsin selle üles, kuid selleks ajaks oli juba mingi auto sellest üle sõitnud. Viisin EMT'sse, seal ei osatud midagi öelda. Telepoindis öeldi, et remont läheb maksma 3500eeku. Katki on ülemine klaas ning displei. Iphone 3g 16gb. Mis te arvate, kust saaks odavamalt parandatud või ehk saab juba selle hinna eest kuskilt kasutatud telefoni. icon_redface.gif

Mati Mobiiliäri Estonia pst 5 ehk aitab hädast välja. 3G-de hinnad on üldjuhul veel 5000 ja üle, nii et kui ainult ekraani viga, siis tasub vahetada küll. Tagaosa jäi terveks? Loogika ütleb, et auto oleks pigem tagaosa juppideks sõitnud, ekraan võis ehk juba kukkumisest viga saada.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2009 08:10:02 vasta tsitaadiga

Kahju, et 2G tethering'i ei toeta. Ilmselt edge'iga netis käimine oleks nii vaevaline, et otsustati, et jääb vaid 3g pärusmaaks?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 25.06.2009 09:44:10 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Kahju, et 2G tethering'i ei toeta. Ilmselt edge'iga netis käimine oleks nii vaevaline, et otsustati, et jääb vaid 3g pärusmaaks?


Ei ole tegelt üldse vaevaline aga 3G on kahtlemata kiirem. Ju siis ei peetud vajalikuks. 2G'l on üldse pooled asjad maha võetud. Peab uue ostma kui müüki tuleb.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2009 13:04:21 vasta tsitaadiga

ärge põdege, ma käin üldse GSM data kiirusega netis
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2009 14:16:06 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Kahju, et 2G tethering'i ei toeta. Ilmselt edge'iga netis käimine oleks nii vaevaline, et otsustati, et jääb vaid 3g pärusmaaks?

PDAnet selleks. Teed näiteks läpakaga ad-hoc võrgu ja ühendad ennast ifööni külge ning paned selle tööle ja olemas.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2009 15:23:41 vasta tsitaadiga

http://www.theberrics.com/dailyopspost.php?postid=1142
Natuke iPhone Video Recorderi kasutamist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 438, 439, 440  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.