Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 397, 398, 399 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 08:43:20 vasta tsitaadiga

Raunts33 kirjutas:
Muidu, kuidas panna mussi x360-nele psp-lt?

Mismõttes ?
Tahad neid omavahel suhtlema panna?
Lase oma muss mälupulgale ja pane xkastile järgi.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.06.2009 10:09:15 vasta tsitaadiga

PSP läbi usb "mälupulgana" (mass storage device vms) ei tööta?
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 15.06.2009 11:04:54 vasta tsitaadiga

HDD-le tõmmata ei saagi minu arvates PSP-lt, streamida peaks küll saama.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 12:02:14 vasta tsitaadiga

PSP ja X360... Ma arvan, et üks viskab RROD'i ja teine lakkab niisama töötamast, kui need kokku satuvad.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maku96
HV vaatleja

liitunud: 27.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 12:21:46 vasta tsitaadiga

kellelgi mulle 48h tunni koodi on anda?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 12:42:13 vasta tsitaadiga

maku96 kirjutas:
kellelgi mulle 48h tunni koodi on anda?

nope.

sa ju Gold üleüldse?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 12:54:16 vasta tsitaadiga

Enam ei ole ju... hihihihi
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maku96
HV vaatleja

liitunud: 27.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 13:19:25 vasta tsitaadiga

j2mstyle kirjutas:
maku96 kirjutas:
kellelgi mulle 48h tunni koodi on anda?

nope.

sa ju Gold üleüldse?

olin, eile sai aeg läbi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 15.06.2009 13:20:07 vasta tsitaadiga

estplayer kirjutas:
Raunts33 kirjutas:
Kas fable 2 on hea mäng?

Mulle väga meeldib thumbs_up.gif


Mulle ka, briti huumor on väga hea ja mäng oli nauditav. Koer on ka väga hea seal mängus ja mulle väga meeldis see.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 14:40:42 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
estplayer kirjutas:
Raunts33 kirjutas:
Kas fable 2 on hea mäng?

Mulle väga meeldib thumbs_up.gif

Mulle ka, briti huumor on väga hea ja mäng oli nauditav. Koer on ka väga hea seal mängus ja mulle väga meeldis see.

Minule kah istus see mäng. Alguses mõtlesin, et proovin niisama. Kuid kui mängima hakkasin siis ei saanudki enam pidama. Seda siis senikaua kuni mingi ilge BUG'i otsa sattusin ja mängu täiesti ära rikkus icon_cry.gif
On raha väärt mäng thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunts33
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 15:35:47 vasta tsitaadiga

Mälupulgalt saab siis copyda kuidagi ? psplt üritasin aga seal sai aint kuulata.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 15.06.2009 15:47:51 vasta tsitaadiga

nagu aru sain siis ainult audio-cd plaadilt saad lugusi kopeerida oma xboxi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 15.06.2009 15:52:05 vasta tsitaadiga

Jep, nii on.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 15.06.2009 16:23:58 vasta tsitaadiga

Kas xboxis ei saa muusika tugevust muuta? Muidu iga mäng karjub üle ja muusikat ei kuulegi...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 15.06.2009 16:27:28 vasta tsitaadiga

saab ikka ju.. . võtad selle pleieri ja seal on see volüümisetting.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 16:30:16 vasta tsitaadiga

Klõbistasin eile Wolverine mängu ja jõudsin selle suure Sentineli otsa. Esimeses võitluses klobisin ta lõdvalt läbi. Aga kui ta taevast hakkas alla kukkuma ja ma pidin B nuppu hullult taguma hakkama, ,siis sellega ma enam hakkama ei saanud
On mingeid nippe äkki kellelgi anda? Pöial on juba sellest toksimises kangeks jäänud... icon_confused.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 15.06.2009 16:32:30 vasta tsitaadiga

eeee
see üsna lihtne oli ju... pead lihtsalt võimalikult kiiresti vajutama, mu enda strateegia on võtta pult sülle ja nimetissõrmega toksida icon_razz.gif aga pigem on isegi oluline et see on kiire aga ühtlane rütm.

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 17:07:44 vasta tsitaadiga

Nimetissõrmega jah icon_biggrin.gif Üks variant oli coca kork panna soki sisse ja toda hõõruda icon_razz.gif

PS: Ostan Xbox 360 plastik korpusi! Kellel pakkuda siis link![/url]
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 18:13:16 vasta tsitaadiga

Kuidas coca korgiga teha? :p
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 18:36:40 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=g6_9nL-Dyr8
Soovitatav see muidugi soki vms riide sisse panna et mitte pulti kraapida icon_razz.gif
Kindel et sa nimetissõrmega tehtud ei saanud?
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 19:03:42 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=g6_9nL-Dyr8
Soovitatav see muidugi soki vms riide sisse panna et mitte pulti kraapida icon_razz.gif
Kindel et sa nimetissõrmega tehtud ei saanud?
Ma proovisin vist kõikide sõrmedega ja igas asendis icon_razz1.gif
Aga aitäh, õhtul proovin järgi icon_wink.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 15.06.2009 19:48:13 vasta tsitaadiga

Mina tavaliselt kui on vaja klõpsida, siis ühe käega hoian pulti ja panen näpu niivisi et saaks sitax kiiresti sinna peale vajutada.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 19:53:36 vasta tsitaadiga

Ma lihtsalt viskan enamasti need mängud nurka mis nõuavad tobedat ajuvaba nuputoksimist. icon_razz.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 20:04:26 vasta tsitaadiga

jyrisa, Mirror's Edge: Left Bumper down, quikly Left and Right Trigger on and after all that sh*t very quikly pushing A for entering the elevator?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 15.06.2009 20:06:09 vasta tsitaadiga

jyrisa kirjutas:
Ma lihtsalt viskan enamasti need mängud nurka mis nõuavad tobedat ajuvaba nuputoksimist. icon_razz.gif

Sa oled nii lahe
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 20:19:09 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Sa oled nii lahe

Sa oled nii kuri. icon_neutral.gif
Emme unustas tabletid anda?

j2mstyle kirjutas:
jyrisa, Mirror's Edge: Left Bumper down, quikly Left and Right Trigger on and after all that sh*t very quikly pushing A for entering the elevator?

Midagi sellist pidasin rohkem silmas:
Spoiler Spoiler Spoiler

E: Veel parem näine
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 21:41:57 vasta tsitaadiga

Hea mäng ju... või sul pole sõpru ? icon_razz.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 23:54:37 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Hea mäng ju... või sul pole sõpru ? icon_razz.gif

on, jüri kutsub iga neljapäeva õhtul sõbrad kokku ning hakkavad kõik koos tema pool kontrollerid käes kaugust hüppama thumbs_up.gif

edit: vahepeal ka väike karamellkissell icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shd
HV kasutaja
shd

liitunud: 13.01.2002




sõnum 16.06.2009 02:08:18 vasta tsitaadiga

keegi beijing ei soovi mängida?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 02:58:23 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=g6_9nL-Dyr8
Soovitatav see muidugi soki vms riide sisse panna et mitte pulti kraapida icon_razz.gif
Kindel et sa nimetissõrmega tehtud ei saanud?
Ei leidnud sokki ja tegin alukatega icon_razz1.gif

Aga suur-suur aitäh! Sain lõpuks sellest jubedast kohast edasi icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 03:02:08 vasta tsitaadiga


_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 16.06.2009 09:32:42 vasta tsitaadiga

Mul mikski jookseb xbox kokku, mängu keskel, lihtsalt ükshetk ei liiguta ega midagi, aga xbox ise töötab. Milles asi võib olla?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 10:32:32 vasta tsitaadiga

Kas viga on minus, et ma ei leia nii Bioshock'i kui Bioshock 2'e kohta teemasi?
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 16.06.2009 10:33:44 vasta tsitaadiga

Live maas täna 24 :/.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 11:42:54 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Live maas täna 24 :/.

Nii on.
Neile mõjub kah bussijuhtide streik vist ?
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 16.06.2009 12:21:26 vasta tsitaadiga

Lol ei ole, nad juba hoiatasid ette et tuleb 16 juuni see maintance
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 12:34:25 vasta tsitaadiga

raudselt see oligi põhjus miks eile 11 paiku ma ei saanud oma 1 kuu laivi koodi ei xboxis endas ega xbox.com is redeemida. kisas koguaeg et cant retrieve info või cannot complete transaction
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 12:43:34 vasta tsitaadiga

http://pihi.net/?mid=53522 kirjutas:
Tra ma olen nii fucking happy, et xbox saab endale motion sensori nimega projet natal. Ps3e omanikud peavad mingid jullat käes hoidma. Nii närvi ajab kuidas psfanboyd mölisevad, et nende luuramismäng on kõige parem jne. Noh nüüd tuleb see xboxile ka, aga ma niikuinii ei mängi seda, gears of war 2 on parem icon_smile.gif Igatahes E3 2009 rocks! Enamus teist ei saa niikuinii aru millest ma räägin, aga mul p*hh, lihtsalt ajavad närvi need psfanboyd.

icon_lol.gif icon_lol.gif
No kes AHV-idest pihtimas käis. icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 13:37:10 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Kas viga on minus, et ma ei leia nii Bioshock'i kui Bioshock 2'e kohta teemasi?

pole nigu jah icon_confused.gif ise ootan teist osa väga, kuna üks ägedama õhustikuga mänge imho, pluss eriti hea kunstiline setting
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 13:49:03 vasta tsitaadiga

Kas pidi kindlasti keegi HV-st olema. lihtsalt mingi Xboxi fan icon_biggrin.gif Ja nagu näete olen mina live-is.
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 14:53:47 vasta tsitaadiga

Okman, ei mängi töö juures xboxi!

edit: mu signa paigast ära...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 15:07:50 vasta tsitaadiga

Live on maas ju, sellepärast ongi paigast.

Aga see et mõni AHV käis pihtimas, see suht naljaga pooleks, aga vabalt võib ju olla ka tegelikult. icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 16:02:53 vasta tsitaadiga

Proovisin ka seda Beijingit. trakuimõttetu mäng ikka. Tambi lolliks ennast näiteks 100m jooksus ja sis saad ka ajaks mingi 16+ sekundit. Proovisin korgiga ja millegaiganes veel, ei kuigimoodi ei saa icon_biggrin.gif
Ja kas tõesti ühe boxi taga ei annagi sõbraga mängida? Sain ainult üksi teiste AI'de vastu mängida.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 18:10:39 vasta tsitaadiga

Soovitage häid mänge slip-screen co-opis mängimiseks

Mida mida oleks mõnus õlle ja snackiga mängida beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 18:18:20 vasta tsitaadiga

RE5.. snäki ja õlle kõrvale hea icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 18:21:36 vasta tsitaadiga

Re5 tõesti. thumbs_up.gif

Gears of War (+2) samuti koos Halo 3'e ja näiteks Army of Two ja Rainbow 6: Vegas 2'ega. Lisaks veel näiteks CoD: World at War.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 16.06.2009 18:28:13 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Soovitage häid mänge slip-screen co-opis mängimiseks

Mida mida oleks mõnus õlle ja snackiga mängida (b) (y)

misloom see slip-screen on?
õlle ja snacki kõrvale sai sõpradega castle crashersit tehtud muidu, mõnus vanakooli beatemup tänapäevases võtmes kerge rpg elemendiga ja muidu lahe mäng.
näe video ka igaksjuhuks http://www.gametrailers.com/video/review-hd-castle-crashers/39156
residentevilid ja halod jms on vast liiga tõsised mängud õllejasnacki jaoks :(
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 18:30:24 vasta tsitaadiga

Labukana, ei ole midagi. Ma juba Re5'te neli korda läbi teinud õllejasnackiga.

Castle Crashers on jamh väga tegija. thumbs_up.gif Kahjuks pole slip-screen. Bionic Commando Rearmed on kah päris thumbs_up.gif ja kui väga kaugele minna üksteisest muutub seegi spli-screeniks.

Btw: Ärge pange GT review'i skoori tähele. Nad said vist vahepeal kurikaga vastu pead.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 18:40:10 vasta tsitaadiga

Small Arms, pole küll splitscreen, aga kuni 4-kesi ühel ekraanil madistada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 16.06.2009 20:20:19 vasta tsitaadiga

homeworld1 kirjutas:
Mul mikski jookseb xbox kokku, mängu keskel, lihtsalt ükshetk ei liiguta ega midagi, aga xbox ise töötab. Milles asi võib olla?


WTF, ei saa midagi öelda selle koha pealt?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 397, 398, 399 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.