Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2009 12:00:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See on normaalne hind w?


icon_eek.gif

Kui odavalt sa seda junni siis saada tahad?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2009 12:06:16 vasta tsitaadiga

Inimesed, saage aru, et need $99/$199/$299 ei ole iPhone'i hind! See on sissemaks, mille järel oodatakse sinult 2-aastase siduva lepingu täitmist ja selle sees ülejäänud (kõvasti suurem summa) väärtuse tasumist!

Sama hästi võiks EMT-st selle paaritonnise sissemaksu eest telefoni võtta ja siis EMT lepingu pikalt saata. Seda te aga ei julge, kuna tahate ehk edaspidi ka veel Eestis krediidi- ja muude asutustega asju ajada?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2009 13:19:43 vasta tsitaadiga

See hind tundub küll suht hull. Ma olen küll näinud kasutatult iphone'e (heas korras) umbes 5k eest..
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2009 13:35:07 vasta tsitaadiga

milline 3G või 2G 5000.- ??... 2G saab juba 3500.- 3G jah kuskil 5000.- ja üle kõvasti
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2009 13:37:51 vasta tsitaadiga

Tegelt viimati vaatasin ma iphone'i müügikuulutusi asju umbes aasta tagasi ja siis oli 2G igalpool umbes 5k. Võiks järeldada, et aasta hiljem on veel odavam ning 3G on nüüd umbes sama hinnaga. Igatahes võrreldes selle 5k hinnaga on see 10k suht jõhker.. :/
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2009 13:40:03 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
See hind tundub küll suht hull. Ma olen küll näinud kasutatult iphone'e (heas korras) umbes 5k eest..
no mis sulle arusaamatuks jääb? Kasutatud telefon ongi odavam, olgu ta kui korralik tahes, seni kuni ta on kiledest välja kakutud ja kasutatud on ta ikkagi kasutatud.

Ja 7k eest seal üleval tutikas 3G on ju täiesti normaalne ja tavaline hind sellise uue telefoni eest?!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2009 13:41:43 vasta tsitaadiga

minuarust on just 3G hinnad ikka väga palju langenud.. alguses müügile tulles nõuti nende eest mingi 20k peaaegu ... nüüd tahetakse 5-6k kanti... 2G müügile tulid olid need kuskil 10k kanti ning hetkel on nendel mingi 3,5k - 5k hind ...
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanquish
HV kasutaja
Vanquish

liitunud: 25.09.2004




sõnum 13.06.2009 17:20:07 vasta tsitaadiga

Panin just tähele,et uus 3,0 soft on ooteaega vähemalt minu puhul kõvasti suurendanud. 4s päev laadimata juba ja yle poole aku alles. Kasutand muidu pole, ainult mõne kõne jaoks ja sms-i).

Btw, mina seda mms-i asja küll käima ei saa. Mul optionsides ei olegi sellist valikut nagu.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2009 17:32:10 vasta tsitaadiga

Vanquish kirjutas:
Panin just tähele,et uus 3,0 soft on ooteaega vähemalt minu puhul kõvasti suurendanud. 4s päev laadimata juba ja yle poole aku alles. Kasutand muidu pole

nii on ju iga fw'ga
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanquish
HV kasutaja
Vanquish

liitunud: 25.09.2004




sõnum 13.06.2009 17:41:09 vasta tsitaadiga

No mul 2.2.1-ga oli ikka kõvasti kehvem. ST mingil määral ikka kasutand, kuid võrdlemisi vähe.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2009 01:16:48 vasta tsitaadiga

tahaks ka iphone, mulle meeldib see kui keerad telefoni, siis ekraanipilt keerab ka ennast thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2009 11:06:33 vasta tsitaadiga

Mul on selline kala, millele ma pole siiani loogilist seletust leidnud. Nimelt omal ajal kui veel Eestit iTunes's polnud, siis tegin konto Soome alla. Peale Eesti ilmumist tegin kenasti Eesti konto, mille sidusin teise meiliga. Kõik toimis kenasti. Pärast 3.0 peale panemist App Store'i minnes ja sooviga mingi app alla tõmmata, siis tahab ta sisse logida mu Soome kontoga. Seda tehes saan ma vastuseks, et appid on mõeldud ainult Soome iTunes kasutajatele vms.
Minnes Settings -> Store, siis seal on näha, et olen õige ehk siis Eesti kontoga sisse loginud. Näitab ära kõik mu reaalsed andmed jne. Lisaks kui minna App Store'i läbi telefoni, sealt Featured alla, siis on ka näha, et olen Eesti kontoga sisse loginud, kuid nii kui hakkan appi alla tõmbama, siis tahab ta seda teha mu nö Soome kontoga...oskab ehk keegi nõu anda ?

EDIT: Ise küsin, ise vastan...Nimelt olid mul mõned appid vanast ajast Soome kontoga alla tõmmatud ja neile olid update'd välja tulnud ning kui soovisin uuendada, siis sain seda teha ainult oma soome kontoga. Seega on asi ammendatud icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 14.06.2009 11:31:56 vasta tsitaadiga

Kus te 3.0 peale saate, see ju alles 17 juuni.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 14.06.2009 11:35:12 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Dude . kirjutas:
See hind tundub küll suht hull. Ma olen küll näinud kasutatult iphone'e (heas korras) umbes 5k eest..
no mis sulle arusaamatuks jääb? Kasutatud telefon ongi odavam, olgu ta kui korralik tahes, seni kuni ta on kiledest välja kakutud ja kasutatud on ta ikkagi kasutatud.

Ja 7k eest seal üleval tutikas 3G on ju täiesti normaalne ja tavaline hind sellise uue telefoni eest?!


Ei ole 7 ju. Ainult telefon maksab üle 8k natuke, ja ilmselt lisandub sinna transpordi kulu ka kuid ma esialgu ei leidnudki kohta kus sellest räägitaks. Vb nad ei saadagi riigist välja. Ja kohale jõudes pead tollimakse ka maksa, siis läheb see ümmarguselt 10k juba kokku.

Selle raha eest saab Eestist kah uue. Valge 16GB maksab siin 6500.-. Kiles kusjuures. Vaadake iphone foorumisse, seal on neid küllalt, nii kasutatud kui uusi.

Precision kirjutas:
Kus te 3.0 peale saate, see ju alles 17 juuni.


See on mingi beta. Netis liigub neid ringi ja on õpetusi ka. Enam pole mõtet seda peale ajada. Mõne päeva pärast on õige väljas.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2009 11:56:10 vasta tsitaadiga

react kirjutas:

Selle raha eest saab Eestist kah uue. Valge 16GB maksab siin 6500.-. Kiles kusjuures. Vaadake iphone foorumisse, seal on neid küllalt, nii kasutatud kui uusi.

Indeed. Suht nutune oleks kuskilt välismaalt mingi 10k eest selline tellida..

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 17.06.2009 08:53:21 vasta tsitaadiga

OS 3.0 unlocked

http://www.engadget.com/2009/06/16/iphone-3g-running-os-3-0-unlocked-ultrasn0w-release-coming-frid/

Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 17.06.2009 16:05:19 vasta tsitaadiga

Täna kella 10'ks on oota ametlikku OS 3.0'iicon_smile.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 17.06.2009 16:08:57 vasta tsitaadiga

Nonii. Ja sinu informatsiooni allikas? Või niisama arvad?
Minu allikas pakub, et kell 20 on se aeg icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 17.06.2009 22:16:32 vasta tsitaadiga

Sai 3.0 uuendus ära tehtud ja kõik toimib ilusti, nüüd ootan vaid kuna TomTom oma programmi välja laseb:
http://www.youtube.com/watch?v=YskygegTjAU
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2009 22:50:40 vasta tsitaadiga

oncleuno kirjutas:
Sai 3.0 uuendus ära tehtud ja kõik toimib ilusti, nüüd ootan vaid kuna TomTom oma programmi välja laseb:
http://www.youtube.com/watch?v=YskygegTjAU

Mis föön sul on ? Kasutad mingit XSIM'i ?

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 17.06.2009 23:44:45 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
oncleuno kirjutas:
Sai 3.0 uuendus ära tehtud ja kõik toimib ilusti, nüüd ootan vaid kuna TomTom oma programmi välja laseb:
http://www.youtube.com/watch?v=YskygegTjAU

Mis föön sul on ? Kasutad mingit XSIM'i ?


iPhone 3G ja EMT sim
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2009 23:47:41 vasta tsitaadiga

oncleuno kirjutas:
ufo56 kirjutas:
oncleuno kirjutas:
Sai 3.0 uuendus ära tehtud ja kõik toimib ilusti, nüüd ootan vaid kuna TomTom oma programmi välja laseb:
http://www.youtube.com/watch?v=YskygegTjAU

Mis föön sul on ? Kasutad mingit XSIM'i ?


iPhone 3G ja EMT sim

Ah ma ei saa ametlikult:P Yellowsnow või yessim siiamaani väljapäästnud aga peab siis veel ootama

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2009 23:59:31 vasta tsitaadiga

Peab veel ootama jah, millal tuleb ka 2G jaoks mõni lihtsam unlock võimalus. QuickPwn vms näiteks.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 18.06.2009 00:04:18 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Peab veel ootama jah, millal tuleb ka 2G jaoks mõni lihtsam unlock võimalus. QuickPwn vms näiteks.


Ma lasin toorelt iTunesis update'i selga ja töötas. Vist oleneb sellega millega eelnevalt unlockitud, ma kahjuks ei mäleta.

Kui ei vea siis siit peaks abi saama: http://www.ihackintosh.com/2009/06/unlock-iPhone-2g-os-3o-7a341-final-version/
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2009 00:22:40 vasta tsitaadiga

Sul kõik 3rd party appid ka töötavad? Ma ilmslet nv katsetan, praegu pole aega juhuks, kui midagi valesti läheb või ei hakka millegi pärast ilusti tööle.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2009 00:29:34 vasta tsitaadiga

taikonaut, unlock töötab niisama updatedes vabalt edasi thumbs_up.gif Uut basebandi ei tulnud selle uuendusega. Kusjuures väidetavalt on 2g unlock ühekordne tegevus ja kui sul juba korra see tehtud siis võid vabalt iTunesis otse updateda - mingi augu tõttu ei saavat Apple seda unlocki kuidagi kinni patchida.

Jailbrake'i jaoks vaja pwnage tooli oodata.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2009 00:35:26 vasta tsitaadiga

No ma siis ilmselt ootan veel veidi. Ma ei suudaks telefoni kasutada, kui Winterboard'i + custom theme pole peal. Default on nii jube lihtsalt.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 18.06.2009 00:43:59 vasta tsitaadiga

Jailbreak tuleb vast reedel.

Mulle tundub kah see unlock nii. Ma kunagi ammu tegin ja vahepeal ka jurasin mingi restore asjaga jne, pole tükkaega enam unlocki teinud. See on ainuke positiivne asi ka 2G juures. Bluetoothist ja MMS'ist ja GPS'ist olen ilma jällegi.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2009 01:07:23 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
Jailbreak tuleb vast reedel.

Mulle tundub kah see unlock nii. Ma kunagi ammu tegin ja vahepeal ka jurasin mingi restore asjaga jne, pole tükkaega enam unlocki teinud. See on ainuke positiivne asi ka 2G juures. Bluetoothist ja MMS'ist ja GPS'ist olen ilma jällegi.

Samas pole sa millestki ilma icon_razz.gif see gps on kah nagu on

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 18.06.2009 01:12:57 vasta tsitaadiga

Tore lisa lihtsalt, samas võiks olemas olla icon_biggrin.gif

Kui 3G S müüki tuleb ja ma vana paketi saan alles jätta siis võtan ilmselt selle 2 aastase lepingu. Praegune pakett on täitsa ok.

Mul pole ühtegi telefoni nii kaua olnud, ja mis kõige parem ma olen sellega endiselt veel rahul.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2009 07:44:53 vasta tsitaadiga

Usas vist hetke seisuga kõik 3GS läbi müüdud ning ootejärjekord on nädalates. Ilmselt see lükkab kohalikul turul ka hinna üles. Ei usu, et ta täpselt sama hinnaga tuleb, mis tavaline 3G.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Starfield
HV kasutaja
Starfield

liitunud: 13.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2009 09:50:30 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Usas vist hetke seisuga kõik 3GS läbi müüdud ning ootejärjekord on nädalates. Ilmselt see lükkab kohalikul turul ka hinna üles. Ei usu, et ta täpselt sama hinnaga tuleb, mis tavaline 3G.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2009 14:43:55 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif võib vabalt tõsi olla.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2009 22:47:43 vasta tsitaadiga

No bljat. Sai ka oma 2G'le 3.0 OS peale lastud. Muidugi lammas nagu ma olen, sellele quickpwni veel ei ole, no ma selle peale ei mõelnud. Siis mõtlesin et teeks restore 2.2.1 peale aga huiatki. Error 20. Täitsa vahva.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2009 22:59:11 vasta tsitaadiga

Ma selle pärast viivitangi veel, et Quickpwn pole väljas. Pärast selle väljatulekut ootan veel paar päeva ja loen kommentaare ning siis teen omad järeldused. Praegu on väga lihtne telliseks muuta iFöön icon_rolleyes.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2009 23:09:29 vasta tsitaadiga

Jaa.. Täitsa perses ekstreemsus ikka, võiks mingi lahendus olla kuskil ka. icon_sad.gif Sadface
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2009 23:20:38 vasta tsitaadiga

Sakurai, pwnage tool ju täitsa olemas. Küll Maci peale.

Aga mis seal siis halba on kui 3.0 nüüd sul peal on. Ootad mõne päeva ja saad ka Jailbrake tehtud. Telefoni funktsioon töötab ju edasi.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2009 23:22:08 vasta tsitaadiga

iFööni foorumis mõned ikka pikka mässamise peale said kuidagi tagasi oma asjad.

tsitaat:
1-First download Quickpwn Rc3

iphone-hacks.com/downloads/file/138

2-You also will need 2.0.2 ipsw google it.
Start the Jailbreak process and when the screen turns into White color (Recovery mode) unplug the USB and close Quickpwn RC3, now reconnect iPhone and iTunes 8.2 will discover the iPhone in reovery mode and the screen is still White color ...then Shift+RESTORE 2.2.1 or 2.2

works like a charm .

It is 100% working for me and others ..

Võid ju proovida, kas sul töötab... link ka
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2009 23:44:11 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
iFööni foorumis mõned ikka pikka mässamise peale said kuidagi tagasi oma asjad.

tsitaat:
1-First download Quickpwn Rc3

iphone-hacks.com/downloads/file/138

2-You also will need 2.0.2 ipsw google it.
Start the Jailbreak process and when the screen turns into White color (Recovery mode) unplug the USB and close Quickpwn RC3, now reconnect iPhone and iTunes 8.2 will discover the iPhone in reovery mode and the screen is still White color ...then Shift+RESTORE 2.2.1 or 2.2

works like a charm .

It is 100% working for me and others ..

Võid ju proovida, kas sul töötab... link ka


Ja töötabki. Tõesti suured suured tänud! thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2009 23:48:12 vasta tsitaadiga

kui on 3G, siis siit saab kohe pwnitud faili alla laadida:
http://apple.spot.ee/viewtopic.php?f=10&t=7789
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2009 23:59:01 vasta tsitaadiga

Muidu tahtsin seda ka veel küsida, et ega keegi foorumlastest 2g fööni klaasi ei vaheta?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2009 02:30:57 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
kui on 3G, siis siit saab kohe pwnitud faili alla laadida:
http://apple.spot.ee/viewtopic.php?f=10&t=7789

Aga ultrasn0w'd veel ei pakuta?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2009 07:39:31 vasta tsitaadiga

rex, eip
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 20.06.2009 22:32:56 vasta tsitaadiga

mul töötas, 2g foonile 3.0 unlock ja jailbreak

http://www.ihackintosh.com/2009/06/unlock-jailbreak-iphone-2g-os-30-redsn0w-windows-mac/
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 00:54:52 vasta tsitaadiga

Nii, 3.0 ilusti peal mu vanal rondil 2G-l. Kõik töötab laitmatult thumbs_up.gif

Lisaks omaltpoolt paar märksõna:

*Kui vistaga/win7-ga redsn0w pange paneb ja errorit annab, siis muuta redsn0w.exe faili optionites compatibility mode Windows XP peale ja käivitada programm "Run as administrator".
*Kindlasti enne kogu unlocki/jailbreaki restore-ge 3.0 peale itunesiga (shift+restore). Redsn0w seda ei tee.'

edit: kas tethering töötab ainult 3G telefonidel või saab 3.0 softiga 2G telefonil ka asja tööle?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 01:18:56 vasta tsitaadiga

Hetkel peale 9 beer_yum.gif otsustasin, et oleks ka õige aeg 3.0 peale lasta. Praegu restore'ib. Eks näeb, mis sealt välja tuleb icon_biggrin.gif

edit: esialgselt loobivad nii iTunes kui ka redsnow kõiksugu erroreid. Eks hommikul hakkab katsetama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 01:25:14 vasta tsitaadiga

redsnow panid XP compactibilitysse ja run as admin? Mul andis ka esimene kord errorit, kui niisama .exe käima lajatasin, teinekord sujus kõik ilusti.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 01:41:31 vasta tsitaadiga

hetkel kurdab redsn0w , et "unable to recognize ispw" kohe seal alguses, kus tuleb sisestada current ispw icon_neutral.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 01:48:13 vasta tsitaadiga

no panid itunesiga uue 3.0-i ikka peale, enne kui redsnows hakkasid ipsw valima?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 01:55:48 vasta tsitaadiga

jah. ning peale seda itunes enam ei tunne ifööni ära.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.