Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  eRepublik märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 114, 115, 116  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 12.06.2009 17:44:17 vasta tsitaadiga

Eestile kuluks elanikke ära, kutsuge sõpru mängima jne..

Eestis elab hetkel 1187 inimest

Soomes elab hetkel 1553 inimest, Soodne oleks kui me neist mingi 300-400ga vähemalt ette läheks icon_razz.gif.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 12.06.2009 18:36:28 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler




Aga kas mingeid sõjaplaane ei ole tekkinud alade tagasivõtmiseks?
See tagasivõtmise värk on mingi hull kallis jälle ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 12.06.2009 18:42:14 vasta tsitaadiga

Cracker, kellel seda sõda vaja on.
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 12.06.2009 18:55:23 vasta tsitaadiga

kellelegi,
kuid lätlastele on vaja ju ikka high grain ala tagasi saada icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 12.06.2009 18:59:02 vasta tsitaadiga

No sa hakka soomlaste vastu sõda tegema. eEesti valitsus proovib luua häid suhteid eSoomega. Tean, et tuleb tagasi saada, aga nii lihtne see ei ole, et suure hurraaga peale.
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 12.06.2009 19:01:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tean, et tuleb tagasi saada, aga nii lihtne see ei ole, et suure hurraaga peale.


Kas ma ütlesin, et tuleks suure hurraaaga peale minna?
Ma küsisin kas mingeid sõjaplaane on.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 12.06.2009 19:06:49 vasta tsitaadiga

Cracker, ei ole.
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 19:10:22 vasta tsitaadiga

Niipea eLäti oma maad tagasi ilmselt ei saa , võibolla tulevikus kui rohkem lätlasi mängib , siis on lootust , aga hetkel küll mitte .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 12.06.2009 19:13:27 vasta tsitaadiga

Heineken, liitlaste abiga saaks, aga eSoome läheks niikuinii mingi teise abitu riigi kallale nagu need uued Lõuna-Ameerika riigid.
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 19:16:07 vasta tsitaadiga

No nagu näha liitlastest alati suurt abi ei ole loota .
Hiina ja UK ei teinud kottigi pmst ja Eesti oma jõududega kah Soome vastu suurt midagi teha ei saanud .
Lõuna-Ameerika riikidest ma ausaltöeldes ei tea mitte midagi eRepublikus , et mida nad teevad jms icon_razz.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 12.06.2009 19:18:55 vasta tsitaadiga

Heineken, seda küll, "õiges" Zemgale lahingus eSoome vastu ei teinud nad mitte midagi. Kuigi eLeedu kottisid nad nii ära, mõttetult.
Uued Lõuna-Ameerika riigid: Peruu, Uruguay, Paraguay, Boliivia ja Kolumbia. Näiteks Peruus on väga palju ressursse.

_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 19:19:07 vasta tsitaadiga

Eestis on hetkel sisuliselt 497 sõdurit, kellest ca 100 on siin ajutiselt ja välismaalased, kes saabusid siia Soome-Läti sõja tõttu.
Soomes on 630 sõdurit. Seejuures Soome sõdurid on meist tugevamad. Jõu poolest on Soome meist ca 2 korda tugevam.

Seetõttu oleks meil hädasti häid põllumehi juurde vaja, et kuulutage aga erinevates foorumites seda mängu! Ja inimesed liitugu ikka nii, et palugu kellelgi saata kutse.

Nt võiks Soome abiga Norra vallutada ja kahepeale ära jaotada. Siis proovida kuskil Lõuna-Ameerikas mõni väiksem riik ära vallutada. Columbias on nt ainult 56 sõdurit, Peruus 91, Mehhikos 95.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 12.06.2009 19:20:21 vasta tsitaadiga

mixkamitte, eSoomel olid ilgelt palgasõdureid Zemgale lahingus. Nad ei saa vallutada uusi Lõuna-Ameerika riike enne 613 päeva.
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 19:23:18 vasta tsitaadiga

Ja ma ei saa aru nendest Lazocracy vendadest . Lubasid , et aitavad aga kokkuvõttes nad suurt midagi ei teinud .
Esimeses lahingus toodi põhjuseks see , et jäid ajast maha vms , aga miks nad teisse lahingusse ei tulnud ?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 19:25:24 vasta tsitaadiga

Nu ma vaatasin seda statistikat ka enne lahingute algust. Soome jõud oli ikka meist 2 korda üle, veavalt see tasakaal oluliselt nädalaga muutunud on.
Aga tuleks juba luua sidemeid Soomega ja vaikselt ühistööd harjutada. See aeg, kui Lõuna-Ameerikas saaks juba sõdida, oleksime valmis. Konkurents, kes Lõuna-Ameerikat vallutada tahavad, läheb karmiks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Megahit
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2009




sõnum 12.06.2009 19:31:34 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Ja ma ei saa aru nendest Lazocracy vendadest . Lubasid , et aitavad aga kokkuvõttes nad suurt midagi ei teinud .
Esimeses lahingus toodi põhjuseks see , et jäid ajast maha vms , aga miks nad teisse lahingusse ei tulnud ?


Tore, et nad üldse appi tulid. Muidu neil oli teiseks lahinguks kuld otsas lihtsalt.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 20:09:23 vasta tsitaadiga

Megahit kirjutas:
Heineken kirjutas:
Ja ma ei saa aru nendest Lazocracy vendadest . Lubasid , et aitavad aga kokkuvõttes nad suurt midagi ei teinud .
Esimeses lahingus toodi põhjuseks see , et jäid ajast maha vms , aga miks nad teisse lahingusse ei tulnud ?


Tore, et nad üldse appi tulid. Muidu neil oli teiseks lahinguks kuld otsas lihtsalt.

Tore jah , ma lihtsalt tahtsin teada miks nad ei tulnud teisse lahingusse icon_razz.gif .
Kõige hullem jura oli UK ja China poolt thumbs_down.gif . Kottigi pmst ei teinud ( kuigi Hiina vist poleks suurt midagi saanudki teha vaadates riigi andmeid ) .
Q3 toit ilgelt kalliks läinud , hetkel 6.midagi EEK eest thumbs_down.gif . Q4 toit 7 EEK icon_lol.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 12.06.2009 21:09:16 vasta tsitaadiga

Minu käest võib küsida ka Q3 toitu 3.50 eek eest!

Ja samas müün ka Q1 relvi 7.10 eek!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 21:16:01 vasta tsitaadiga

Cracker, viska kasutajanimi thumbs_up.gif . Ostaks sinult 4 Q3 sööki icon_smile.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 12.06.2009 21:23:13 vasta tsitaadiga

rafterman on IGN.

PS: Raha ette.
Kui ei usalda, võid küsida HV kasutajalt lorch või siis eEesti kaitseministrilt minu kohta.

PS2:Ülekandega võib aega minna kuni 24h, kuna ma ostan ise söögid "allikalt", kes ei pruugi praegu online olla.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 21:37:36 vasta tsitaadiga

Cracker, raha ette on iseenesest mõistetav thumbs_up.gif ja HV-lasi ma üldiselt siiski usaldan icon_razz.gif .
E:Raha saadetud .
Keegi mulle Q3 maja ei taha müüa ? icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 12.06.2009 22:10:02 vasta tsitaadiga

Heineken, kohe varsti peaks kätte saama. Ta lubas kohe ära saata. BTW see donation list vist ei ole õige koguaeg. Saatsin tüübile raha ära aga sinna donation listi seda ei tulnd :/
Edit: Saatsin ära icon_smile.gif

Muidu keegi teab mida nende teemandite eest saab? Kuskil tööstuses kasutatakse?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 22:11:43 vasta tsitaadiga

teemantidest tehakse kinke
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 22:27:23 vasta tsitaadiga

Cracker, tänud thumbs_up.gif . Nüüd ei pea tükk aega toidu pärast muretsema icon_smile.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 12.06.2009 22:32:49 vasta tsitaadiga

Mida teha 21 kullaga?
_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 12.06.2009 22:37:22 vasta tsitaadiga

Mulle anda icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 22:38:34 vasta tsitaadiga

Või mulle icon_razz.gif . Selle raha eest saad oma firma alustada thumbs_up.gif . Või võid omale Q3 maja osta ( hind peaks ~17 kulla kandis olema kui mälu ei peta ) .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 12.06.2009 22:39:06 vasta tsitaadiga

Mis Crackerile ikka annad, riigil on raha vaja. Anneta E.T.V kontole ja see raha jõuab ohutult riigi arvele..... whistle.gif
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 22:42:38 vasta tsitaadiga

Ma kogun hetkel Q5 maja jaoks raha. Veidi üle poole vajalikust olemas juba. Halvemat maja ei pea vajalikuks osta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 12.06.2009 22:44:34 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
Ma kogun hetkel Q5 maja jaoks raha. Veidi üle poole vajalikust olemas juba. Halvemat maja ei pea vajalikuks osta icon_rolleyes.gif


No alati saab ju maja maha müüa?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 12.06.2009 22:47:58 vasta tsitaadiga

Elrak, osta Q5 maja.
Erep'is läheb sul üsna kiiresti igavaks, kui ise eesmärke ei suuda sättida endale.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 22:51:11 vasta tsitaadiga

Palju Q5 maja võiks maksta ?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 23:00:37 vasta tsitaadiga

Fail teavitus, sõda käib http://www.erepublik.com/en/battles/show/6720
_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 23:00:45 vasta tsitaadiga

Wars list näitab , et Soome ja Läti vahel on lahing aga tegelikult ei toimu midagi . Sama Tšiili ja Argentiina vahel .
Ja nüüd on MPP Argentiinaga läbi kah .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 23:36:49 vasta tsitaadiga

Keegi 5xQ1 kingivahetust? Mängus kazpar
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 13.06.2009 00:09:00 vasta tsitaadiga

kellelgi tööd pakkuda on? Manufacturing 4.48, ootan tööd vähemalt 15 krooni eest.
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2009 00:17:52 vasta tsitaadiga

Ma tahaks tohutult relvadega sõdida, kuid raha on niigi vähe ning mu päevapalk on väiksem relva hinnast : D
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2009 02:08:38 vasta tsitaadiga

Kui nii, siis polegi mõtet veel, ei anna nad sulle nii kõva eelist midagi. Treeni iga päev ja igal võimalusel sõdi, paari lvl pärast juba kannatab osta.
_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2009 03:56:42 vasta tsitaadiga

Jee , level 14 icon_lol.gif .
Palju siis üks Q5 maja maksta võiks ?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2009 08:59:43 vasta tsitaadiga

3GHZ kirjutas:
kellelgi tööd pakkuda on? Manufacturing 4.48, ootan tööd vähemalt 15 krooni eest.

Manu 4.50 ja saan palka 12 EEK (langetati 15 EEK pealt icon_razz.gif )

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 13.06.2009 09:32:36 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Elrak, osta Q5 maja.
Erep'is läheb sul üsna kiiresti igavaks, kui ise eesmärke ei suuda sättida endale.


Q5 jaoks ei jätku piisavalt raha, odavaim Q5 maja asub UKs (~37 kulla eest). Äri alustamiseks liiga mõttetu...
Praegu saan ehk Q3 maja osta, lähen selle peale välja.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 13.06.2009 12:24:05 vasta tsitaadiga

3GHZ kirjutas:
kellelgi tööd pakkuda on? Manufacturing 4.48, ootan tööd vähemalt 15 krooni eest.


Mis sinus nii erilist on, et sulle 1,5x kõrgemat palka peaks maksma kui hetke turu suurim?

Mul töötab 4.76 manuga töötaja 10 eegu peal. Varsti ma usun, et kõrgeimad palgad on jälle kuskil 6-7 juures.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 13.06.2009 13:06:31 vasta tsitaadiga

Unholy, mina sain koguaeg 17 krooni palka. icon_rolleyes.gif
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 13.06.2009 13:14:11 vasta tsitaadiga

kuskilt see ka välja paistab kuhu kontolt raha kanditud on? kahtlased 4 kulda on kaotsi läind thumbs_down.gif
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marc55
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001




sõnum 13.06.2009 14:00:45 vasta tsitaadiga

Edukas viljafirma - Q3 Eesti Vili - otsib investoreid.
Eesmärk on parandada kvaliteet Q3 - Q4 le.
Selleks on vaja 100 kulda.
Kes on huvitatud - võtke ühendust.
http://www.erepublik.com/en/company/eesti-vili-186813
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 13.06.2009 17:01:37 vasta tsitaadiga

Kaua sealt Eesti foorumist aktiveerimis kiri tuleb?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lennnukas
HV kasutaja
Lennnukas

liitunud: 24.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2009 17:05:26 vasta tsitaadiga

Mul tuli koheselt.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2009 17:14:22 vasta tsitaadiga

Ei nojah , tuleb välja et sõja ajal ostsin ma Q2 relvi topelthinnaga icon_lol.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 13.06.2009 17:14:42 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, ma tegin hommikul 9 paiku ära ja ikka ei ole tulnud:/

Lennnukas, sa adminniga või kellegagi sealt saad ühendust võtta?

Ehk aktiveerib käsitsi ära thumbs_up.gif

PS: Kasutajanimi on rafterman seal foorumis.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2009 17:15:51 vasta tsitaadiga

Cracker, spämmi kasti oma meilikontol ikka vaatasid ?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  eRepublik mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 114, 115, 116  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.