Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Number47
Kreisi kasutaja
Number47

liitunud: 07.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 21:41:49 vasta tsitaadiga

VR53, mul vedeleb üks mingi rekkamehe poolt segamini astutud Philips LP154W01. Tallinnas käisin täna ehk siis enne uuesti ei satu, kui ükskord 9ndal või 13ndal aprillil.
_________________
Ärifoorumi tehingud alaealistega vaid vanemate kirjaliku nõusoleku esitamisel!
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NNk2
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 22:47:15 Ühte Nokia 6230i osa... vasta tsitaadiga

Oleks siis vaja pildil punaselt ümbritsetud jubinat icon_biggrin.gif
Järsku kellelgi vedeleb mõni selline katkine telefon ja raatsiks selle jubina loovutada? icon_rolleyes.gif

tänud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 208 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2009 01:11:02 vasta tsitaadiga

Number47, kui jälle plaanis Tallinna poole liikuda, siis saada üks päev varem PS ja lepime täpsemalt kokku thumbs_up.gif
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Number47
Kreisi kasutaja
Number47

liitunud: 07.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2009 08:19:55 vasta tsitaadiga

okidoki. panen telefonile to-do listi.
_________________
Ärifoorumi tehingud alaealistega vaid vanemate kirjaliku nõusoleku esitamisel!
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 14:32:57 vasta tsitaadiga

Tahad, võin mustamäel anda Sulle benefon NMT mobla, autolaadia saab ka kaasa, töökorrast pole hetkel aimugi icon_biggrin.gif
_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 01.04.2009 16:02:44 vasta tsitaadiga

Mobiilitehnikast veel vanema tehnoloogia esindajat ei taha ? icon_rolleyes.gif

Selline isend on seismas mul siin riiuli küljes koos vööklambriga. Töötab mul hetkel tähtsamate paberite hoidjana icon_biggrin.gif hea klambri vahele panna, püsivad kenasti silma all. Proovida pole teda ilmselt kuidagi võimalik aga ma ei näe põhjust miks ta ei peaks töökorras olema. Teadagi ei kujuta asi mingit väärtust enam enesest aga päris niisama ei anna ka icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 01.04.2009 16:26:43 Töötavat autoraadiot. vasta tsitaadiga

võiks olla nibuga aka keeratava heli nupuga.
kui pole, kärab ka.
muu suht savi. peaasi, et raadio on ja töötab icon_biggrin.gif
Eelistatuna pealinnas.

Kuna eelnevalt on olnud probleeme, et pakkunud variandiks vahetada beer_yum.gif paki vastu. Ja teema kustutatud.
Siis ma seekord sellist vahetust ametlikult välja ei paku. icon_biggrin.gif Eelistatuna siiski niisama heast tahtest, viin vana kolaka minema.
Muu tingimused ps-is kokkuleppel.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2009 19:56:42 vasta tsitaadiga

Jõuti küll eelnevalt minust ette, kuid Pärnu linna/maakonna piires võtan ka mina vastu vanemaid mobiiltelefone (vahest satun ka pealinna ja heade mõtete linna aga postiga sebida ei viitsiks nende asjade puhul). Töökorras ei pea olema. Hetkel kollektsioonis umbes 40 erinevat mudelit. Kui kellelgil vedeleb siis sahtlinurgas selliseid üleliigseid asju võiks PS'iga teada anda icon_wink.gif ise võiksin järgi tulla kohe kindlasti icon_smile.gif
Kommentaarid: 246 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoosepN
HV kasutaja
JoosepN

liitunud: 24.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2009 17:06:53 vasta tsitaadiga

võtaks telekamängule kollaseid kassette, kui kellelgi veel kuskil on neid.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2009 21:47:48 vasta tsitaadiga

Kogun katkiseid sülearvuti LCD ekraane.

Eelistatud on 14.1" ja 15.4" laiekraaniga ja mida rohkem, seda uhkem. Kui on lisaks mõnes teises mõõdus ekraane, viiksin need ka ära ja vabastan teid utiliseerimisvaevast! Hetkel kollektsioonis kuskil kümmekond.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tennar
Piiratud kasutaja
tennar

liitunud: 15.04.2007




sõnum 26.04.2009 14:13:00 Re: Ühte Nokia 6230i osa... vasta tsitaadiga

NNk2 kirjutas:
Oleks siis vaja pildil punaselt ümbritsetud jubinat icon_biggrin.gif
Järsku kellelgi vedeleb mõni selline katkine telefon ja raatsiks selle jubina loovutada? icon_rolleyes.gif

tänud! thumbs_up.gif

olemas, rohelist v2rvi ainult icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ASA
HV vaatleja
ASA

liitunud: 13.06.2007




sõnum 26.04.2009 22:54:05 encoder, servo, VANAD PRINTERID vasta tsitaadiga

Tere kaasfoorumlased,

oleks hädasti vaja encodereid/pöörlemise andureid.. CNC freesi tarbeks..(nii telgede kontrollimiseks, kui pisikese MPG loomiseks)
oodatud on ka mootorid, millele encoder küljes (lisaks toitejuhtmetele veel pundar juhtmeid küljes)
ning väga oodatud on igasugused surnud ja ka toimivad printerid, kus selliseid mootoreid sees võib olla..

tänud ette kõigile, kes aitavad!!!

ühendust võtta E-maili teel andres752@hot.ee , (foorumisse ei jõua iga päev)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanderj
HV vaatleja
sanderj

liitunud: 02.12.2008




sõnum 05.05.2009 16:03:38 vasta tsitaadiga

Sama lugu mis paljudel, kui teil seisab vana kraami - hunnik kasutatud CD,DVD või isegi vinüüle (mega suured CD plaadid icon_biggrin.gif). Kõlareid, juhul kui teil seisab ka mingeid väga vanu raadioid või vinüül mängijaid või mis iganes tehnikat, andke teada, rõõmuga võtan vastu. Ja kui kellelgi on seismas muravei(T200M) andke ka teada aga muidu pakkuda võite absoluutselt kõike, AGA mõistuse piires ikka, ei ole huvitatud sodiks pekstud asjadest! .. Ise pesitsen Pärnus - kontakteeruge e-mailil sanderj@hot.ee või siis HV postkasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.05.2009 14:11:29 vasta tsitaadiga

velsa, selliste asjade kohta tuleb ostuteema teha icon_idea.gif

Kordan siis veelkord üle, et kõik sellised postitused, mis pigem kuuluksid Ärifoorumite ostufoorumitesse, või on natukenegi kommerstliku iseloomuga (pakutakse raha või mingit hüve mingi eseme eest), kuuluvad kustutamisele ettehoiatamata ja postituse autor võib teenida Aeg Maha karistuse!

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.05.2009 18:06:35 vasta tsitaadiga

maddenftw, arvad et keegi annab korras ema rahata ära?
Ma arvan, et su sooviavaldus kuulub pigem ostufoorumisse icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2009 01:18:15 vasta tsitaadiga

Järgmised eksijad saavad korraliku AM-i. Lugege enne postitamist vähemalt teema esimest postitust.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2009 22:57:31 võrgukaardi ISA-le vasta tsitaadiga

OLeks soov võrgukaardi järgi mis töötaks ISA-siinil. Mingi aeg oli tasi mul sama mure, aga siis jäi see soiku.
Huvi pärast küsiks kui kiired need kaardid on ka?

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.05.2009 23:01:44 vasta tsitaadiga

Suurem enamus 10 mega, m6ningad mudelid ka 10/100

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2009 00:09:33 vasta tsitaadiga

NE2000 kaardid peaks paremal juhul ka 100m olema.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2009 17:27:00 vasta tsitaadiga

ok, sel juhul oleks 100m.ne vajalik
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 23.05.2009 21:06:09 vasta tsitaadiga

ot:
posid teie jutus on vastuolud:
tsitaat:

postitused, mis pigem kuuluksid Ärifoorumite ostufoorumitesse, või on natukenegi kommerstliku iseloomuga (pakutakse raha või mingit hüve mingi eseme eest), kuuluvad kustutamisele ettehoiatamata ja postituse autor võib teenida Aeg Maha karistuse!

Samuti on mul ennegi postitusi siit kustutatud, kui olen vastutasuks mõne purgi vedelat pakkunud.

tsitaat:
Kollektsionäär võib, aga ei pea avaldama sümboolselt tänu tema kollektsiooni nii olulise eksemplari loovutamise ning selle ettevalmistamiseks kulutatud väärtusliku aja eest, premeerides Ära Andjat šhokolaadi/limpsi/õllega.


Et kas ma siis tohin vana saani automaki eest, mille eest lausa patt raha anda, välja pakkuda nelipaki, tüli eest, või mitte?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.05.2009 17:32:05 vasta tsitaadiga

ullivilli, tähenärija icon_biggrin.gif

Kui eseme pakkumine või soov saada mingi ese on tehtud vähegi sel eesmärgil, et säästa 5 EEK (või ID-kaardiga autentijal säästa tasuta ostu/müügi teema) ja eesmärgiga selle kauba ostu/müügi eest hüve saada (väikenegi vihje selles suunas), siis selline postitus siia ei kuulu.

Küll aga pole meil midagi selle vastu, kui kollektsioneerija omal algatusel pakub heast südamest kollektsioneeritava eseme eest midagi magusat või vedelat 8)

Loodetavasti sai selgemaks 8)

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KulleS
HV veteran

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2009 22:16:33 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
ok, sel juhul oleks 100m.ne vajalik


10M leiab, 100'st mitte
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unbug
HV vaatleja

liitunud: 18.07.2006




sõnum 25.05.2009 23:20:17 Soovin saada õhukesi tühje cd karpe Tartus. vasta tsitaadiga

nii ongi
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2009 21:45:32 Chipseti jahutit mis sobiks nforce4-le mõnelt katkiselt emaplaadilt Tartus vasta tsitaadiga

Äkki kellelgi vedeleb mõni vana/katkine asuse või asrocki plaat millelt saaks Chipseti jahutuse maha võtta ja ära kasutada! 8) Vaja siis nforce 4 jahutamiseks!
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 29.05.2009 22:17:52 vasta tsitaadiga

kogun igasuguseid mobiiltelefone ja muidu raadio sidega seonduvat. korrasolek pole oluline, võiks tallinnas olla
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 09:15:12 vasta tsitaadiga

kellelgi ehk Tallinnas üle mõni DVD kirjutaja millel peab vaid laser korras olema?
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 31.05.2009 09:35:35 vasta tsitaadiga

kellelgi oli ISA võrkarit vaja, siis võib PS panna, peaks vedelema 10M; 100kohta ei usu, aga kes teab, mis vedeleb.
_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2009 23:20:59 vasta tsitaadiga

Tervist! Oleks tarvis Tallinnas 12cm x 12cm (või suuremat) vasest, pronksist või mõnest muust vähekorrodeeruvast metallist plaati või õhukest lehte. Ise küll ei kollektsioneeri metallplaate, aga läheb ühte väikesesse projekti, mis hetkel käsil on.
Ette tänades.

_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 15:39:11 vasta tsitaadiga

Tere
Ei ole päris omastamissoov vaid
Tartus kellelgi Nokia datakaablit pole laenata kõigerohkem päevaks?
Tahaks firmwarei uuesti peale lasta n80le, äkki saab korda.
Tuleksin ise järgi, võtaksin kaabli, käiksin ära paar tundi, tooksin tagasi.

-cocain-,
kui muud ei saa
siis mul PEAKS vedelema kuskil mingid vanad prosede ja muude asjade radikaid(koos ja ilma ventikatega). võiksin ühe vast loovutada. anna täpsemalt teada kui suurt vaja näiteks ja otsin.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 19:03:22 Katkiseid sülearvuti ekraane ja kondekaid( katkiseid elektriseadmed) Tartu vasta tsitaadiga

Ekraanide tollid ei ole tähtis, peasi, et sülearvuti ekraan. Sooviks siis terveid kondekaid kuskil maha tinutada, kas lauarvuti/läpaka emaplaat, mõni vanem raadio või miskit.
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HSGold
HV veteran
HSGold

liitunud: 30.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2009 20:07:37 MikroMikko 4 m348 juppe vasta tsitaadiga

Tervist, olemas kast ning mingilmääral on sisu ka sees...

Juhul kui kellelgi Võru-Põlva-Tartu kandis mingeid juppe sellele masinale siis oleks väga hea. Tuleks ise järgi.

Tahaks saada selle "igivana" masina tööle.

_________________
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2009 16:04:37 cd/dvd karpe vasta tsitaadiga

Täpsemalt siis oleks vaja cd karpe, pole oluline kas need on õhukesed, värvilised või paksud või kriimudega, isegi katkiseid võtaks.

Võibolla mõnel heal inimesel on neid üle ja oleks nõus need minule annetama siis tuleksin harjumaa piires järgi.
Kui kogus on suur siis olen nõus ka mingit kesvamärjukest või midagi söödavat tooma

Annetusi ootama jäädes Henry
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2009 13:42:08 vasta tsitaadiga

Socket A proset tahaks kui kellelgi üle on icon_razz.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 11:07:47 Katkiseid sülearvuti ekraane vasta tsitaadiga

Soovin saada katkiseid sülearvuti ekraane ja eelistatud oleks kogused vähemalt 3 ekraani.
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 09:50:10 vasta tsitaadiga

hentz, palju sul vaja oleks?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 15:24:32 vasta tsitaadiga

ei viitsi teemat teha, pole vist neid krediite ja värkegi, aga ehk keegi tahab tallinnas Celeron M 410 "Yonah" prose, 80GB 7200rpm 3,5" ketas, 256MB läpaka ramm pc2700. Kõik asjad töökorras icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.06.2009 15:38:57 vasta tsitaadiga

Kui kannatab oodata, siis võtaksin neljapäeval ära thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 15:43:18 vasta tsitaadiga

Leidsin veel ühe täiesti töökorras 2,5" fujitsu 80GB 5400rpm SATA ketta, mõned sata kaablid. Ma homme hommikul sõidan linnast ära, aga täna liigun ringi, kui vaja võin läbi sõita kuskilt.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 23.06.2009 18:49:58 Pulte vanale konsoolile mis sööb kollaseid kassette. vasta tsitaadiga



Oleks sellisele asjale pulte vaja, sest enda omad enam ei funktsioneeri eriti. Muidugi ei ütleks ära ka mõnest kollasest kassetist.
Tallinna piires tuleks ise järgi ka ikka.

Vanade aegade auks.
- Redi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 26.06.2009 12:32:55 vasta tsitaadiga

keegi mingit kiviaegset arvutit ei taha ära anda? mingi P1/AMD K5 piisab, EDO simme sööb siis oleks väga hea icon_lol.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2009 14:28:30 vasta tsitaadiga

Ikka sooviks saada mõnda terve laseriga DVD kribajat icon_smile.gif
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2009 14:42:35 vasta tsitaadiga

kui selgub, et mu liteoni kribajal on midagi veel peale sahtlit liigutava mehhaanika katki, saad.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorma
HV kasutaja
Jorma

liitunud: 31.01.2007




sõnum 27.06.2009 19:43:48 vasta tsitaadiga

oleks ülisuur soov mõne PCI võrgukaardi vastu, mingine suvaline toimetaks vägahästi. icon_smile.gif
juhtus nii et pikne lõi telefoniliini ja emaplaadi netipistik läks kärssama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2009 16:25:37 vasta tsitaadiga

Jorma, vedeleb aga tallinnas. vajadusel leian ka kaks.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 14:52:11 vasta tsitaadiga

kas kellelgil micro sd kaardi jaoks sellist adapterit vedeleb millega saab ta mini sd kaardiks teha?
Kommentaarid: 246 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 06.07.2009 15:45:45 vasta tsitaadiga

veaks tallinna piires minema vanad ericssoni klapiga mobiiltelefonid. Oodatud ka muud mudelid ja lisavarustus.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matzki
HV kasutaja
matzki

liitunud: 04.01.2006




sõnum 07.07.2009 16:43:44 vasta tsitaadiga

Sdrammile oleks soovi. (32mb, 64mb....)
Ehk on kellelgi üle icon_rolleyes.gif
Tallinnas

Matzki
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 16:44:17 vasta tsitaadiga

on aga ped selleks pääskülla tulema.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzki
HV kasutaja
matzki

liitunud: 04.01.2006




sõnum 07.07.2009 17:27:02 vasta tsitaadiga

veel oleks soovi kõvaketastele.
mingid väiksemad.. kuhugi et saaks windowsi peale ja natuke ikka vabaruumi icon_razz1.gif
( 4GB- ...)
Tallinnas
Matzki
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.