Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  eRepublik märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 114, 115, 116  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 19:02:24 vasta tsitaadiga

Panin just tähele , et ma millalgil kapraliks saanud ( mitte küll täna ma arvan ) .
Kas need sõjaväe rankid on lihtsalt iluasjad või annavad need midagi reaalselt juurde kah ?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 08.06.2009 19:03:16 vasta tsitaadiga

nojah ma vaatasin, et soomel tuli neid punkte 100, vahepeal 190 jne icon_biggrin.gif meil tuli 25, vahepeal 100 ja üle, siis 75 jne icon_biggrin.gif ühel soome vennikesel tuli midagi 250 :O
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vihane
HV kasutaja
vihane

liitunud: 30.01.2006




sõnum 08.06.2009 19:06:38 vasta tsitaadiga

nende goal on siiski omale saada 1 regioon sellest edasi, mis loodetavasti on selleks ajaks leedu käes,
ja, et seda omale saada peavad nad ju leedut ka ründama icon_biggrin.gif ma ei tahaks nende nahas olla icon_biggrin.gif i sence fail
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 19:09:56 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin kah , et see ei ole see regioon , mida Soome tahab icon_razz.gif .
Ma arvan , et Soome failib valusalt thumbs_up.gif icon_smile.gif .


viimati muutis Heineken 08.06.2009 19:12:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 08.06.2009 19:11:58 vasta tsitaadiga

Soomlaste plaan oligi see ala võtta ja siis high grain ala järgi ja siis see tagasi anda lätlastele, uurige erepi artiklitest, üks soomlane paljastas seal plaane thumbs_up.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 08.06.2009 19:16:54 vasta tsitaadiga

jess, saingi tööandjalt 2 relva võlgu thumbs_up.gif

mul oli raha ainult 3 jaoks, nüüd homseks kah 5 relva olemas thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 08.06.2009 19:18:22 vasta tsitaadiga

kuld on kah eesti turult jumala otsa saanud icon_rolleyes.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 08.06.2009 19:23:16 vasta tsitaadiga

Relvade hind sitaks tõusnud vist?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 19:24:06 vasta tsitaadiga

Q1 relvad 2 EEK tõusnud . Asi vast selles , et odavamad pakkumised on ära ostetud lihtsalt .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 08.06.2009 19:25:27 vasta tsitaadiga

Ei usu, lantosel oli kah minu arust midagi 7-8 vahel enne.

Ma saan praegu niisama kah 7 eegu eest Q1 relvi. Ma võiks vahendada vbl aga ma ei tea kas ta sees on.

EDIT: Ta on online. Kes tahab siis saatku mulle raha ja kiri kah! Q1 weaponi hind on 7 eek! PS: Mul oleks siis vaja enne 16 eeki talle tagasi maksta, aga mul endal 0 eeki..Niiet keegi võiks siis mulle selle 16 eeki kah saata, muidu oleks imelik. Et enne võtsin võlgu ja nüüd juba jälle ostan.


viimati muutis Cracker 08.06.2009 19:27:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 19:26:30 vasta tsitaadiga

Ma räägin hetkelisest seisust marketis icon_razz.gif .
Ja Lantos relvad on 9.45 EEK .


viimati muutis Heineken 08.06.2009 19:27:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olav
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 08.06.2009 19:26:57 vasta tsitaadiga

Tegin org-i relvade ostmiseks rumeeniast, lisaks on hea endaga kinke vahetada icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 08.06.2009 19:30:13 vasta tsitaadiga

kisub jamaks, vaenlased on no mans landist border area-sse tunginud icon_neutral.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 19:32:02 vasta tsitaadiga

Kas see Soome ja Läti vahel on siis nüüd päris sõda ja ma peaks sellest osa võtma?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 08.06.2009 19:32:46 vasta tsitaadiga

Jah, kindlasti koos relvaga
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 08.06.2009 19:32:59 vasta tsitaadiga

Firefly, kus sa vahepeal oled olnud icon_biggrin.gif ikka võta osa thumbs_up.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vex
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 08.06.2009 19:34:00 vasta tsitaadiga

itaaliast võin sebida 9.- q1 ja 18.- q2 relvi(krt need on kallimad kui eestis)

RockyVex
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 08.06.2009 19:35:13 vasta tsitaadiga

vahepeal asi paranenud ja vaenlane on piirilt no man landile tagasi tõrjutud thumbs_up.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 08.06.2009 19:35:32 vasta tsitaadiga

Minu kaudu saab Q1 relvi 7 eeguga, aga tarneaeg võib olla 1ööpäev...praegu saaks vist kohe kätte, niiet kes tahab kiirustage!

Kuid mul oleks enne vaja 16 eeki võlgu, et talle enda kahe relva eest maksta!


viimati muutis Cracker 08.06.2009 19:36:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 19:36:40 vasta tsitaadiga

The President of Estonia offered a sum of 0 Gold to your National Treasury in return to a peace treaty with Finland.
icon_biggrin.gif
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 19:36:56 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas riigi poolt ka veel võimalik laskemoona saada?
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lorch
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 08.06.2009 19:39:02 vasta tsitaadiga

on veel relvi tahaks 5 tk
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 19:43:26 vasta tsitaadiga

Sõdisin 5 korda ära suurt mingit kahju/kasu polnud aga eks ma proovin homme uuesti, 1,5 eek palga eest ikka relvi ei osta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 08.06.2009 19:45:21 vasta tsitaadiga

lorch, saada mulle 5 relva raha. Üks relv maksab 7 eek. Aga sul 16 eek laenu on anda? muidu ma pean enda relvad ära andma, sest ma olen talle 16 eek võlgu ja enne ei saa talt relvi osta.

Edit:username on rafterman
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lorch
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 08.06.2009 19:45:47 vasta tsitaadiga

millal tagasi maksad laenu ja mis su kasutaja nimi on? (voimas)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 08.06.2009 19:50:45 vasta tsitaadiga

Mul päevapalk peaks olema 8.25eeku,niiet selle nädala jooksul kindlalt. Hetkel ta logis välja, niiet mul valik kas ma annan enda relvad ära või ootad homseni, sest kui ta sisse logib ja mulle relvad saadab, pean mina omakorda sulle saatma.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 08.06.2009 19:53:01 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
kuld on kah eesti turult jumala otsa saanud :roll:

Viskasin 10 kulda müüki, rabage kuni on.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 19:54:41 vasta tsitaadiga

Krt ma ei saa aru kuidas mõni saab päevaga 21 korda võidelda icon_eek.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 08.06.2009 19:55:51 vasta tsitaadiga

Johan11, wellness pakid.
http://www.erepublik.com/en/get-gold/wellness

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 19:57:14 vasta tsitaadiga

aa ok, wellness pakkidel mingeid piiranguid pole palju päevas võib tarbida?

E: tnx sain lingilt vastuse.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 08.06.2009 19:57:17 vasta tsitaadiga

Enne lvl15 kuni 20, pärast lvl15 kuni 40 pakki päevas.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 20:05:34 vasta tsitaadiga

Peace tuleks hääletada ei muidu on kõik pees, MPP kaob kui läbi läheb .
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 08.06.2009 20:23:17 vasta tsitaadiga

lorch, saatsin 5 relva teele.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vihane
HV kasutaja
vihane

liitunud: 30.01.2006




sõnum 08.06.2009 20:33:39 vasta tsitaadiga

hetkel lääb päris hästi ju... hoiame ilusti, arvestades sellega, et meil on kõvemad vennad reservis, käsu ootel , ka. mina 8)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 20:38:35 vasta tsitaadiga

Vahetan 10 wellnessi giftidega, pange teele ja saadan vastu, enne ePäeva lõppu paluks icon_smile.gif
IGN jt234

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vihane
HV kasutaja
vihane

liitunud: 30.01.2006




sõnum 08.06.2009 20:40:09 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
Vahetan 10 wellnessi giftidega, pange teele ja saadan vastu, enne ePäeva lõppu paluks icon_smile.gif
IGN jt234


kohe saadan ! saada vastu siis ka kohe icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 20:43:09 vasta tsitaadiga

ups, sain juba ühe gifti magicu käest.. aga ma saadan siiski 10 vastu..
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vihane
HV kasutaja
vihane

liitunud: 30.01.2006




sõnum 08.06.2009 20:46:27 vasta tsitaadiga

turul on aint 1 relva müüa.. kes kasutab monopoli kurjast ära ja krutib hinda thumbs_down.gif

jt234, thumbs_up.gif jään ühe võlgu
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 08.06.2009 20:55:54 vasta tsitaadiga

vihane, minu käest saab 7 eeguga, aga täna ma enam ei müü. Homme võite küsida.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.06.2009 21:04:24 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
ups, sain juba ühe gifti magicu käest.. aga ma saadan siiski 10 vastu..
icon_smile.gif ma sulle 1 veel sees icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 21:08:20 vasta tsitaadiga

oled või? ma ise ei teagi icon_biggrin.gif
ärge homme saatke, alustan päeva nagunii 100 wellnessiga icon_biggrin.gif

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.06.2009 21:11:21 vasta tsitaadiga

Mulle küll võib kinke saata icon_biggrin.gif
Jaotan kindlasti ajapikku tagasi icon_smile.gif
Magic666
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vihane
HV kasutaja
vihane

liitunud: 30.01.2006




sõnum 08.06.2009 21:23:20 vasta tsitaadiga

kaua see sõda nüüd idee järgi kestab ? seni kuni nad väsivad pmts ? ehk iga päev on neil võimalus uued 24 tundi meid kabistada soovi korral ?
ja ma lugesin kusagilt, et UK ja China tulevad appi lätile MPP dega, loll jutt või tõsi ?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 21:28:39 vasta tsitaadiga

Panin oma esimese firma püsti EWS Relvad. Niisama sõdimine ja töötamine hakkas juba ära tüütama ja vaatan, mis sellest firmast siis välja tuleb.
Küsimus tooraine kohta, et hetkel on mul seda 26(rauda), et kui kiirelt see otsa saab?. Või nagu kuidas see kaob?
Praegu üks uus mängija tegi 0 skilliga tööd esimest korda ja rauda läks maha 0.18
Kui näiteks lvl 3 skilliga keegi tööd teeb siis palju see rauda maha võtab umbes?

Ja mis vahe on q1 raual ja q3 raual? Q3 rauda läheb ainult q3 firmas vaja?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 08.06.2009 21:29:00 vasta tsitaadiga

eZ, wikis ei ole selle kohta infot?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vihane
HV kasutaja
vihane

liitunud: 30.01.2006




sõnum 08.06.2009 21:31:25 vasta tsitaadiga

nagu mina olen aru saanud, on mõttekas arvutada tsipa enne ostmist turu hindadega.... ehk q2 rauda jätkub 2x kauemaks kui q1 rauda (mina olen asjast nii aru saanud)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 21:55:43 vasta tsitaadiga

Kellegigi kolme Q1 kingi vahetust? Kasutaja: Laurman
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 22:04:28 vasta tsitaadiga

Lahing läheb päris hästi hetkel ma vaatan thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vihane
HV kasutaja
vihane

liitunud: 30.01.2006




sõnum 08.06.2009 22:05:47 vasta tsitaadiga

omg mingi 15 minutiga oleme +10k pealt langenud -12k peale, soomlased hakkasid vist paugutama, meil on veel midagi vastu panna ?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 22:15:59 vasta tsitaadiga

WTF , nii kiiresti muutus ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  eRepublik mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 114, 115, 116  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.