Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter Strike märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 15:22:19 vasta tsitaadiga

enterist võid vaadata karbi versiooni cs:anthologyl
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 15:30:19 vasta tsitaadiga

Enteris 297 krooni. Steamis 10 daala. Päris suur vahe.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 08.11.2008 19:47:51 vasta tsitaadiga

Ma tegin dedicated serveri. Installisin zombie plague kõige uuema versiooni, aga tahaks teada kas sinna botte ka saab panna?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 12.11.2008 13:24:15 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
Ma tegin dedicated serveri. Installisin zombie plague kõige uuema versiooni, aga tahaks teada kas sinna botte ka saab panna?


Minuteada mitte ...
Proovisin kunagi ise ka aga siis ei suportinud see seda

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TripelX
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2008




sõnum 16.11.2008 15:34:23 vasta tsitaadiga

On siin keegi AMX'i kaudu teinud inimesi adminiks?
Nimelt olen sellel alal võhik, ning sooviks natuke abi, kuna endal see välja ei tulnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 15:57:08 vasta tsitaadiga

Umbes sellises kohas peaks olema File location: $moddir/addons/amxmodx/configs/users.ini fail selline nagu users.ini. Sealt loe täpsemalt
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TripelX
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2008




sõnum 16.11.2008 16:02:09 vasta tsitaadiga

Sinna lisasingi kasutajanime ja muu rodu, aga "setinfo _pw pass" rida sisestamine peale seda mängus, ei tee midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riffman
HV kasutaja
riffman

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 16:12:39 vasta tsitaadiga

Korralik Offlain.com surf server. 32 slotiga.
IP: play.offlain.com:27015
http://web.offlain.com/news.php
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2008 18:43:43 vasta tsitaadiga

TripelX kirjutas:
Sinna lisasingi kasutajanime ja muu rodu, aga "setinfo _pw pass" rida sisestamine peale seda mängus, ei tee midagi.
pärast seda map ikka vahetus? map peab vahetuma selleks või serverile tuleb resa teha(conf peab end uuesti välja laadima)
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doxboy
HV vaatleja
doxboy

liitunud: 22.08.2006




sõnum 20.01.2009 09:58:08 vasta tsitaadiga

80.79.118.180:27030 - T6ruNet Server
slote 22
hea ping tulge mangima icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauninho
Kreisi kasutaja
rauninho

liitunud: 28.08.2006




sõnum 20.01.2009 17:38:41 vasta tsitaadiga

doxboy kirjutas:
80.79.118.180:27030 - T6ruNet Server
slote 22
hea ping tulge mangima icon_smile.gif
steam server ikka?
_________________
HV positiivne! icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 01:13:43 vasta tsitaadiga

t6rul pea iga kuu uus ip peal server.. muig
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doxboy
HV vaatleja
doxboy

liitunud: 22.08.2006




sõnum 21.01.2009 14:07:51 vasta tsitaadiga

alles tuli mis igakuu omg icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 24.01.2009 19:02:05 vasta tsitaadiga

doxboy kirjutas:
80.79.118.180:27030 - T6ruNet Server
slote 22
hea ping tulge mangima icon_smile.gif
source ikka?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 19:12:14 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
doxboy kirjutas:
80.79.118.180:27030 - T6ruNet Server
slote 22
hea ping tulge mangima icon_smile.gif
source ikka?

CS 1.6 oma
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkillar
HV vaatleja
pkillar

liitunud: 10.01.2009




sõnum 25.01.2009 01:39:04 vasta tsitaadiga

uus nonsteam server on olema põlva rahva poolt:D

ehk siis olemas on juba ka steam pub server:212.7.7.78:18000
ja nüüd ka olemas põlva non-steam pub server ka:80.79.118.180:270162

kui keegi tahab siis tulgu hetkel tyhi aga küll see ka t2is saab otsime ka admineid 50kr kuu:D

nii tulge ja teeme yhe hea m2ngu icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2009 17:06:38 vasta tsitaadiga



Igakord, kui käivitan viskab consoli ette sellisena ja tüütavaks muutub selle kinni panemine.. milles võib kala olla? vaatasin oma cfg üle ja tundus OK olevat...
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2009 19:15:57 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:


Igakord, kui käivitan viskab consoli ette sellisena ja tüütavaks muutub selle kinni panemine.. milles võib kala olla? vaatasin oma cfg üle ja tundus OK olevat...

Kontrolli just confis sellist asja kui echo
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.01.2009 09:22:04 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:


Igakord, kui käivitan viskab consoli ette sellisena ja tüütavaks muutub selle kinni panemine.. milles võib kala olla? vaatasin oma cfg üle ja tundus OK olevat...
tüütavaks muutub konsooli kinni panemine?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 18:27:37 vasta tsitaadiga

Noo ilmselgelt muutub tüütavaks see... peab siiski hiirt liigutama ja ühe kliki rohkem tegema icon_exclaim.gif
M@x, echo, kui sellist sõna ei leia autoexec.cfg ega config.cfg
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 28.01.2009 08:45:12 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
Noo ilmselgelt muutub tüütavaks see... peab siiski hiirt liigutama ja ühe kliki rohkem tegema icon_exclaim.gif
M@x, echo, kui sellist sõna ei leia autoexec.cfg ega config.cfg
mul läheb ka igakord konsool tööle kuid minu jaoks on see just pluss saan kohe ip ära kirjutada ja mängima minna
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.02.2009 10:56:31 vasta tsitaadiga

Reklaamiks ka siis serverit.

80.79.117.170:27015 (1000fps linux) (Sai üks nv confitud ja nüüd saab mängida nii steami kui ka non steamiga).

35 versiooni puhul lisada hl.exe -game cstrike -steam
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 17.02.2009 22:24:34 vasta tsitaadiga

Masendav kuidas venelased custodiaga läbi seinte lasevad mina quitin.

edit by Mis möllad,: muutsin su postitust, sest kontodega äritsemine on keelatud!
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 17.02.2009 23:03:54 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
woozy kirjutas:


Igakord, kui käivitan viskab consoli ette sellisena ja tüütavaks muutub selle kinni panemine.. milles võib kala olla? vaatasin oma cfg üle ja tundus OK olevat...
tüütavaks muutub konsooli kinni panemine?


Võta stiim lahti,parem nupp CSi peal ja siis vali "properties" siis "set launch options" ja siis seal peaks olema sul eeldavasti riba -console. kustuta see ära ja ongi korras.ei avane igakord
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkillar
HV vaatleja
pkillar

liitunud: 10.01.2009




sõnum 26.04.2009 22:33:00 uus 1.6 deathmatch server dd2 only (steam):D vasta tsitaadiga

Nimi: p6lva deathmatch dd2 server by torqservers
IP: 80.79.118.183:18000
Mängukohti: 18
Rentija: torqservers
lisad:dm mod

Muu:tegime siis v2ikse uuenduse serveriga ja tegime sellest deathmatch serveri kuna pub servereid nii palju ja dm pole pea üldse. t2nasest p2evast kui ma selle siia kirjutan siis veel dd2 only pole vaid tuleb homme:D ja paneme veel kindlasti kunagi hiljem ka slotte juurde....
hetkel server veel tyhi aga loodame seda parandada teiege koos:D
info:krisu110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
communique
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2006




sõnum 06.06.2009 15:47:10 vasta tsitaadiga

Mis võib probleemiks olla, kui fps on enamasti 15-20~ ? CS 1.6 mänguks.
Draiverid uued, alles format tehtud. Resolutsiooni vahetamine ei muuda midagi.

Tavaline netimasin, kuid peaks välja vedama?

Intel Core 2 Duo T2250 1.73GHz
ATI Xpress 1250
1GB RAM

(vana celeron/geforce 4 kastiga sai puhtalt mängitud)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 06.06.2009 15:48:18 vasta tsitaadiga

mis op? Mis skinnid?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
communique
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2006




sõnum 06.06.2009 15:52:46 vasta tsitaadiga

Vista, skinne ei kasuta. Kõik default.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2009 15:55:28 vasta tsitaadiga

Ehk toob videodraiverite uuendamine või olemasoleva reinstall 'pildi' tagasi
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 06.06.2009 15:57:49 vasta tsitaadiga

communique kirjutas:
Vista, skinne ei kasuta. Kõik default.
RAMi äkki vähe?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
communique
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2006




sõnum 06.06.2009 16:02:31 vasta tsitaadiga

Olen proovinud seda. ATI CCC seadete muutmine ei too samuti mingit kasu.
Irooniline on see, et avaramates kohtades (loe: long distance/range ) kus tegevus toimub on lag sees. Sama teema on ka mõne teise mänguga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsolend
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2007




sõnum 06.06.2009 16:33:18 vasta tsitaadiga

videokaart ka midagi erilist ple selle taha j22bki kogu asi
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 06.06.2009 16:52:24 vasta tsitaadiga

ei usu, intel 945gma jooksutab fpsil 40-60
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinku
HV kasutaja
pinku

liitunud: 13.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2009 15:56:08 vasta tsitaadiga

80.235.107.38:27000
HONDA CLUB OF ESTONIA SERVER oodatud kõik killima!!!!!

SuperHero ja muud jurad küljes
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 17:05:19 vasta tsitaadiga

Mängin, Steamer olen, endal server ja olen kah clannis, sellest mängust võib sõltuvuse saada thumbs_up.gif
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rtg456
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2009




sõnum 10.11.2009 11:47:31 Counter strike vasta tsitaadiga

Mul oma server ... 80.79.113.34:27015
Tulge mängima : icon_biggrin.gif

_________________
RR
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1m
HV kasutaja
T1m

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 00:39:41 vasta tsitaadiga

Selline teema siis 1.6ga, et mängus hakib koguaeg. Ping on koguaeg hea, ei tõmba midagi, arvuti taha ka asi ei jää. Jooksed, siis jääb korra seisma ja siis edasi, väga häiriv igastahes. rated on ka paigas. CSSis ja üldse teistes mängudes nii ei ole. Keegi oskab midagi pakkuda? mäng on steam.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 29.12.2009 01:25:10 vasta tsitaadiga

mis fps on
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1m
HV kasutaja
T1m

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 01:54:02 vasta tsitaadiga

fps 100 koguaeg. aga enam probleemi pole, 2 päeva oli, nüüd kadunud. ei tea mis värk oli.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 29.12.2009 01:56:02 vasta tsitaadiga

kelle config?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 14:16:59 vasta tsitaadiga

Mul juba ligi pool aastat (võibolla kauemgi) csiga selline mure, et kui hiire vasakut nuppu all hoida siis lõpetab vahepeal (tavaliselt spray alguses) lihtsalt laskmise ära ja umbes 2-4 sekundi pärast alustab uuesti. Nagu nuppu ei hoitaks all vms, ei tea milles viga võib olla? Hiire viga ei usu eriti, et on, sest muid vigu absoluutselt pole ja selline jama on ainult CSis. Hiir on mingi 2 aastat vana muidu umbes, logitech mx518. Ülejäänud andmed on profiilis (viga oli ammu enne windows 7't, xp aeg juba. Ja xple sai ka mitu formatit tehtud ja viga jätkus)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 18:33:41 vasta tsitaadiga

warkriss kirjutas:
Mul juba ligi pool aastat (võibolla kauemgi) csiga selline mure, et kui hiire vasakut nuppu all hoida siis lõpetab vahepeal (tavaliselt spray alguses) lihtsalt laskmise ära ja umbes 2-4 sekundi pärast alustab uuesti. Nagu nuppu ei hoitaks all vms, ei tea milles viga võib olla? Hiire viga ei usu eriti, et on, sest muid vigu absoluutselt pole ja selline jama on ainult CSis. Hiir on mingi 2 aastat vana muidu umbes. Ülejäänud andmed on profiilis (viga oli ammu enne windows 7't, xp aeg juba. Ja xple sai ka mitu formatit tehtud ja viga jätkus)

Razeri hiir?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 19:57:50 vasta tsitaadiga

mkm, Logitech mx518 on.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1m
HV kasutaja
T1m

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2010 19:54:12 vasta tsitaadiga

Nüüd järgmine jama 1.6ga. Ükskõik mis mängu mängin siis ei crashi arvuti, nüüd viimasel ajal koguaeg csi pelades crashib. Eile lasin maga mängu ja tirisin läbi steami uuesti. Kui pange paneb, siis jääb heli korduma ja peab arvutile resa tegema. Ja üldse jama veel Elioni digiTV netiga. MP pelasi tehes kaob nett ära mingi 1min siis tuleb tagasi, netis olles on korras ja ei kao. Eile oli nii et läksin mingit mängu online mängima, siis 2min crashis.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
impzuu
Piiratud kasutaja
impzuu

liitunud: 13.11.2009




sõnum 04.02.2010 22:52:51 vasta tsitaadiga

Pelan väga aktiivselt . Üle 5 aasta lasknud juba . 1.0 aegadest icon_biggrin.gif
Nick praegune "bunnyCORE_`" . Varem olnud Jaanus. , Laskur jne .
Steami müüsin umbes pool aastat tagasi maha kuna arvutil olid matused ja polnud plaanis uut soetada . aga läks siiski nii et sain uue arvuti ja nüüd lasen pubides enamasti . Ice publicus sageli ja läti serverites .
Kunagi sai paar korda isegi Pärnus Lan-il käidud icon_wink.gif)
aga GL & Have Fun ! ;D
bunnyCORE_` icon_evil.gif icon_rolleyes.gif

_________________
http://www.labamanta.lv/en/computer_components/graphics_card/club_3d/club_3d_ati_pci-express_retail/CLUB_3D_HD_3650_PCIE_512MB_DDR2_HEATPIPE.html

tee pakkumine ps
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crp
HV vaatleja
crp

liitunud: 21.10.2004




sõnum 05.02.2010 01:22:02 vasta tsitaadiga

1.0 tuli välja 2000a. siis on kokku 10a nagu ju?. Mäletan kui koolis kunagi arvuti klassis sai cs betat pelatud kambakesi. sellest on oma 11a möödas nüüd aga siiamaani mängin seda mängu thumbs_up.gif. Kunagi sai neid clani asju tehtud jne.. nüüd lihtsalt for fun ainult.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikkvirk
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2010




sõnum 15.03.2010 17:36:51 vasta tsitaadiga

Tahaks abi .

Kui panen csi käima siis ta logib mind steam ja siis hakkab luanchima ja peale seda lööb ette mingi fatal error ja seal all on kirjas failed to initalize authentication interface. exiting... Kas keegi oskab aidada kuidas seda parandada??? See error hakkas siis mulle ette lööma kui ma tegin formati. Olen proovinud reinstalli.Ettetänades MIhkel




Kas keegi tõesti ei oska aidada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aku01
HV kasutaja
aku01

liitunud: 08.08.2006




sõnum 15.03.2010 20:52:11 vasta tsitaadiga

communique kirjutas:
Mis võib probleemiks olla, kui fps on enamasti 15-20~ ? CS 1.6 mänguks.
Draiverid uued, alles format tehtud. Resolutsiooni vahetamine ei muuda midagi.

Tavaline netimasin, kuid peaks välja vedama?

Intel Core 2 Duo T2250 1.73GHz
ATI Xpress 1250
1GB RAM

(vana celeron/geforce 4 kastiga sai puhtalt mängitud)


Kui vista või uuem peal on, võid vaadata ka, et auku seaded ei oleks Power saveri peal. Ühe läpakaga oli samamoodi, et power saver peal hull lag, High performance või selle keskmise variandi peal fps tõusis märgatavalt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario57
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2009




sõnum 26.03.2010 16:21:08 vasta tsitaadiga

Keegi annaks mõne eesti steam serveri adre?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2010 16:53:45 vasta tsitaadiga

Kas tõesti enam ei viitsi inimesed isegi ühte otsingumootorit nende jaoks avada?
Võiks ise natuke rohkem tööd teha, selleasemel, et siia tulla otsima asja, mille googlist leidmine võtab alla minuti.

http://www.game-monitor.com/search.php?game=cstrike&vars=&country=EE&public=&pg=1
thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter Strike mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.