Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 229, 230, 231 ... 489, 490, 491  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad sina EV kaitseväe ajateenistusest?
Kokkuvõttes oli kasulik/huvitav aeg
38%
 38%  [ 170 ]
Kokkuvõttes oli mõttetu ja kahetsen
13%
 13%  [ 62 ]
Pole läbinud ajateenistust
47%
 47%  [ 212 ]
hääli kokku : 444

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 29.05.2009 18:23:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nojaa, ma tean küll neid slängi tagamaid, aga meil peamiselt ikka sibulad andsid tooni ja kui iga päev kuuled, jääb sõnavara paratamatult külge. Ja iseenesest ilus väljend ju.


Neile oli see jube tähtis asi jah.
Meil olid seinad (vähemkäidavates kohtades) täis "Sergei dembel 84" jne kritseldusi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 29.05.2009 22:07:28 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Aga ikkagi tooni võtsid põhiliselt keskeriharidusega suitsetajad, kel põhiline jutt oli ikka, kui palju alkoholi elu jooksul ära joodud on. Meheks sõjavägi kedagi päris kindlasti ei muuda, ajateenistuse ajal pigem veel lapsikumaks, kuna inimestel on seal tõeliselt igav ja kui igav, siis hakatakse lollusi tegama.

see ongi kahjuks nii ja väga õige tähelepanek, mul oli samamoodi. aga ajateenistus on läbilõige eesti ühiskonnast, igatahes peaksid end paremini tundma pärast seda kogemust, et neist tüüpidest vähemalt mingis osas parem oled. kahjuks jah paljudele alko imemine, peerunaljad jmt ongi elu mõte
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2009 22:17:53 vasta tsitaadiga

Ei jaga ka ära nende inimeste mõttemaailma, kellele alkohol tähendab ainult purju jäämist. Oli palju ajateenijaid, kes hakkasid kohe narrima, kui rääkida ühe õlle maitseelamusest põhjendusega, et sellest ei jää üldse ebakainesse olekusse icon_rolleyes.gif .
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 30.05.2009 05:00:01 vasta tsitaadiga

Nojah, eks see mis kellelegi meelde jääb teenistusest oleneb sellest kellel ta lasi ennast mõjutada või milliste isikutega koos oli. Igas "lennus" on sibulaid, blokke, joogimehi, elumehi, nalja ja napsumehi. Ise me tegime NAK'is nii, et noorteajal tekkinud väheke arukam seltskond paigutas ennast ühte tuppa ja ei lasknud siis ennast segada teistest, meil oli MeV tüüpe 2tk, 1 SPT ja 1 üleajateenijaks jääv kaasvõitleja toas ning ei olnud mingit kitumist kui keegi ei viitsinud hommikul ärgata kell 5 ja mustamäe vahele jooksma minna, teinekord oli jälle mõnel teisel mingi põhjus, et miks mitte varakult ärgata ja ei teinud keegi sellest probleemi. Korra isegi magas terve tuba ja siis muidugi hakkasid teised toad ohkima, et meie rikume kogu asja ära.

Pärast oma alluvatega oli küll lahe ringi lasta, vahepeal ütlesid, et nad kõik on munajoodikud ja siis istusid jälle teinekord metsas ringi maha ja tegid suitsupausi. Mõned seerud olid jõhkrad määrustepeded ja ei ütleks, et nemad oma alluvatega hästi hakkama said. Minul ei olnud probleemi rühmast keegi pädevam välja valida ja öelda, et vii rühm sööma, ei pidanud kartma, et nad mingi pasa kokku keeraks, määrustikuvendade üksused jooksid koguaeg ringi nagu peata kanad kui "kontrollijat" lähedal ei olnud.

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 03.06.2009 22:32:20 vasta tsitaadiga

Kuperjaanovis keegi kordusõppustel ka hetkel on? Endal tsipa üle nädala jäänud enne kui minema peab. Oskab keegi midagi rääkida, mis toimuma hakkab? Carl Gustavi peal olin ajateenistuses, laadur ja karjusin: "Valmis, puhas" icon_biggrin.gif

Orkutist http://www.orkut.com/Main#CommMsgs.aspx?cmm=429233&tid=2518098109015703827&na=2&nst=69

tsitaat:
rõõmustav uudis seerudele:
ööbite väljas telkides lahingukooli muruplatsil. Inimesi on liiga palju ja kõik kasarmutesse ei mahu.


Lisaks varuge ohtralt sääsetõrje vahendeid, siin on neid kuradeid ikka hunnikutte viisi.

Mina olen määratud hetkel TT MIlani rühma ülemaks ja pean seerudele väljaõppe läbiviima ja hiljem peame seerudega kogus reameeste kupatuse välja õpetama. Lõbusad 2 nädalat tulemas



Sääsetõrjet pean kindlasti muretsema, mul mingi nõme allergia vmt nende vastu. Tulevad hammustavad ja siis on käed jalad igasuguseid sügelevaid punne täis kuskil tunnike või nii icon_mad.gif
Kas Kupi ajateenijaid polegi veel kõik minema lastud juba? 2. juunil kirjutatud tekst

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2009 22:43:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas Kupi ajateenijaid polegi veel kõik minema lastud juba? 2. juunil kirjutatud tekst

Põhikutse ajateenijad, kes tahavad C katti teha ilmselt.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 03.06.2009 22:45:06 vasta tsitaadiga

helistasin täna lõuna kaitseringkonda ja küsisin, kas neil on mingeid nõuandeid, kuidas kordusõppusele kohale tulla. kuna kutsel on öeldud, et kohal peab olema kell 9, aga näiteks esimene buss tallinnast jõuab võrru alles kell pool 11.

vastati, et nad teavad seda probleemi ja võib tulla poole üheteistkümneks, kuna inimesi tuleb väga palju ja niikuinii ei jõua kell üheksa kõiki vastu võtta ja pärnust üldse tuleb esimene buss veel hiljem. kui küsisin, et aga bussis on ju ainult umbes 40 kohta, aga kindlasti tuleb rohkem inimesi tallinnast ja ka tavakodanikud tahavad sõita, siis öeldi, et noh eks ma siis pean pileti eelmüügist ära. igatahes tundub, et neile ei jõudnud päris hästi kohale, et kõik see mass inimesi, kes tahaks bussiga tulla, mitte elu seeski ei mahu selle bussi peale, isegi kui inimesed pileti eelmüügist ostavad.

küsisin siis, et kas on äkki mõttekas autoga tulla siis, kui bussi peale jõudmine pole kindel, ja et kas makstakse kinni siis bensiin ja kas seal on võimalik parkida kuhugi õppekogunemise ajaks? vastus oli, et bensiinihinnana makstakse kinni ainult kõige odavama bussipileti hind ja parkida on küll võimalik, aga parkimiskohti on vähe.

ehk siis ma näen et "superhästi" on asi korraldatud juba isegi enne õppekogunemise algust. selle asemel, et organiseerida lähtekohtadest kaitseväe transport, loodetakse, et inimesed "kuidagi ikka" kohale jõuavad
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 04.06.2009 00:22:44 vasta tsitaadiga

Niikaua, kuni riigieelarves kaitsekulutusi kärbitakse, ei ole paranemist loota. Ei saa kaitseväge süüdistada.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 04.06.2009 00:31:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Niikaua, kuni riigieelarves kaitsekulutusi kärbitakse, ei ole paranemist loota. Ei saa kaitseväge süüdistada.

ütleme lambist arvu et tallinnast tuleb 100 inimest. oletame, et neile makstakse kõigile kinni kõige odavam bussipilet - edasi tagasi teeb see 300 krooni. seega kulub selle peale 300x100 = 30 000 krooni. kas tõesti tuleb see odavam, kui need sada inimest vedada võrru ja tagasi kaitseväe oma transpordiga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 04.06.2009 11:33:16 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

Niikaua, kuni riigieelarves kaitsekulutusi kärbitakse, ei ole paranemist loota. Ei saa kaitseväge süüdistada.

ütleme lambist arvu et tallinnast tuleb 100 inimest. oletame, et neile makstakse kõigile kinni kõige odavam bussipilet - edasi tagasi teeb see 300 krooni. seega kulub selle peale 300x100 = 30 000 krooni. kas tõesti tuleb see odavam, kui need sada inimest vedada võrru ja tagasi kaitseväe oma transpordiga icon_rolleyes.gif

Isegi bussi tellides (Tallinn-Võru + Võru-Tallinn transfeer) tuleb see odavam, kui ühele bussitäiele isikutele pileti hüvitamine. Muidugi kõik inimesed ei taotle hüvitust...
Samas, logistikakeskusel on bussid olemas, põhimõtteliselt kuluks vaid küte + sõiduki amortisatsioon (odavam kui bussi tellimine), häda korral pangu kasvõi 3-4 veokat tallinnast võrru teele, tuleks ka odavam... Lihtsalt "pisiasjade" peale ei taheta/viitsita mõelda...

Samas sellised suhteliselt regulaarsed kordusõppused on viimase aja nähtus, loodetavasti paari-kolme aastaga loksub asi veidi normaalsemaks...

Teistpidi - miks ei võiks nö. kohaleilmumine olla oma elukohale lähimasse väeossa - seal nägude kontroll + siis väeosast transaga õppekogunemisele. Logistiliselt küll keerulisem, kui asi oleks osalejale sujuvam.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 04.06.2009 12:45:59 vasta tsitaadiga

värskem info: kuperjanovi kordusõppusele tuleb umbes 1000 inimest, kellest küll jao- ja muud ülemad tulevad mõned päevad varem, ilmselt mitte rohkem kui kümnendik. kujutan ette, kuidas suur osa sellest ülejäänud 900-st (kes tallinnast tulevad) püüab end pigistada 40-kohalise bussi peale, mis jõusb võrru 10:25. või siis kuhu kõik see seltskond oma autod pargib.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 04.06.2009 12:51:27 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
värskem info: kuperjanovi kordusõppusele tuleb umbes 1000 inimest, kellest küll jao- ja muud ülemad tulevad mõned päevad varem, ilmselt mitte rohkem kui kümnendik. kujutan ette, kuidas suur osa sellest ülejäänud 900-st (kes tallinnast tulevad) püüab end pigistada 40-kohalise bussi peale


Vaevalt kõik reamehed/kapralid kohale tulevad. Tean mõnda kes said kutse aga ei tule kas siis kooli või tervise tõttu. Mõni vb lihtsalt ei viitsi ja nihverdab vabaks end kuidagi. Siiski jah 40 kohalisest bussis jääb ikkagi ilmselt väheks.

Ise saan ilmselt auto peale aga eks näe kuhu me selle auto pargime siis. Peab varem sõitma hakkama vmt icon_biggrin.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 04.06.2009 14:55:00 vasta tsitaadiga

Igaks juhuks hoiatan, et kupis see teeäärne koht võib päris kalliks maksma minna icon_mad.gif Esiteks tegutsevad seal bensiinivargad ja kord üritati koos valuvelgedega minema panna, mis ühe auto puhul isegi õnnestus. Endal näiteks murti mitu korda bensupaagi lukku lahti ja sain minagi oma vitsad sealt kätte icon_confused.gif Varasemast ajast oli kellelgi isegi auto stange ära viidud.


Samas võite ju bussiga Võrru ümberistumisega Tartus sõita ju icon_razz1.gif Nii peaks neid busse märksa tihedamini liikuma.


5:00 TALLINN - TARTU 07:30 Täispilet: 150.00
E 808 TALLINN-TARTU SEBE AS, Kiirliin


Nupp liini kohta täpsema info kuvamiseks 05:45 TALLINN - TARTU 08:10 Täispilet: 135.00
ETKNRLP 303 TALLINN-TARTU ARILIX OÜ, Ekspress


Nupp liini kohta täpsema info kuvamiseks 06:10 TALLINN - TARTU 09:15 Täispilet: 150.00
ETKNR 879 TALLINN-PÕLTSAMAA-TARTU-VÕRU SEBE AS, Kiirliin





00:45 TARTU - VÕRU 01:50
P 878 TALLINN-TARTU-KANEPI-VÕRU SEBE AS, Kiirliin


Nupp liini kohta täpsema info kuvamiseks 07:30 TARTU - VÕRU 08:45 Täispilet: 75.00
ETKNRLP 210 TARTU-KANEPI-VÕRU SEBE AS, Kiirliin


Nupp liini kohta täpsema info kuvamiseks 09:15 TARTU - VÕRU 10:25 Täispilet: 75.00
ETKNR 879 TALLINN-PÕLTSAMAA-TARTU-VÕRU SEBE AS, Kiirliin

Nupp liini kohta täpsema info kuvamiseks 10:00 TARTU - VÕRU 11:15 Täispilet: 75.00
ETKNRLP 210 TARTU-KANEPI-VÕRU SEBE AS, Kiirliin
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t1m0
HV vaatleja
t1m0

liitunud: 29.01.2006




sõnum 04.06.2009 21:04:40 vasta tsitaadiga

Tule pargi enda auto minu hoovi.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 05.06.2009 20:44:02 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
Ise saan ilmselt auto peale aga eks näe kuhu me selle auto pargime siis.


icon_confused.gif tuleb välja et ei saagi.

Liigub keegi Põltsamaalt läbi Võru poole 12.? või tuleb bussi peale trügima hakata icon_lol.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2009 20:49:44 vasta tsitaadiga

Kordusõppused on lahedad kui kõik on korralikult planeeritud jne. (võllid pole tursad) Ilm on ilus, sõbrad kohal, mis sa hing oskad veel tahta? Teete vähe kärtsu ja mürtsu ja ennem kui koblaka ette lööb olete kodus pruudi kaisus tagasi. Jõudu!!! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 07.06.2009 00:37:44 vasta tsitaadiga

Ooo jaa ... ma juba ootan elu rõõmuga seda kordusõpet icon_biggrin.gif sääsed ja ära tõusnud seerud icon_lol.gif mida rõõmu ... aga noh õnneks momendil töötu ja ega tegelikuses sittagi paremat ka teha pole icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 07.06.2009 01:21:04 vasta tsitaadiga

Kas ajateenistusse minnes saadavad mundrid on uued või juba eelmiste poolt kasutatud? Kuidas seal suurustega on? Nimelt ise suht kõhna kehaegitusega, pintsak näiteks nr 46/48.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2009 01:48:55 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Kas ajateenistusse minnes saadavad mundrid on uued või juba eelmiste poolt kasutatud? Kuidas seal suurustega on? Nimelt ise suht kõhna kehaegitusega, pintsak näiteks nr 46/48.

Oskan rääkida vaid Side kohta, meil said enamus uue "paraadvormi", "taktikavormid" olid enamikel kasutatud, ma sain aga tutika..

_________________
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2009 09:19:29 vasta tsitaadiga

Mirigon kirjutas:
Ooo jaa ... ma juba ootan elu rõõmuga seda kordusõpet icon_biggrin.gif sääsed ja ära tõusnud seerud icon_lol.gif mida rõõmu ... aga noh õnneks momendil töötu ja ega tegelikuses sittagi paremat ka teha pole icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

Tõusnud seerudega on vist lugu ikka nii, et praegusel hetkel peaksid nad vahet tegema ajateenijal ja suht-koht vabatahtlikuse alusel õppustele saabunud reservväelasel keda ei ole mõtet niisama põrutada kuna nädal on niigi lühike aeg millegi õpetamiseks. Vähemalt meil oli nii.... icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 07.06.2009 09:27:14 vasta tsitaadiga

Mida sa ikka seal ära tõused.
peale õppust võid kaduma muidu jääda lihtsalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 07.06.2009 11:05:23 vasta tsitaadiga

minu meelest see õppekogunemiste süsteem on mõnes mõttes fail. enne oli seaduses sees punkt, et kui inimene on olnud kaadrikaitseväelane, siis teda mingi aja jooksul pärast kaadrist reservi arvamist (vist oli 3 aastat) ei või õppekogunemisele kutsuda. aga see võeti seadusest välja. kuna mul endal on kaitseväeteenistuse staaži kolm aastat ja reservi läksin eelmisel aastal, siis minu meelest see pole normaalne, kui mingid pässid, kes on max 11 kuud ajateenistuses olnud ja vahepeal pole üldse kaitseväega kokku puutunud, hakkavad mulle oma õppetundides "tarka panema" nende teemade kohta, millega ma neist mitu x rohkem kokku puutunud olen vahepeal icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2009 12:35:40 vasta tsitaadiga

No siis peaksid sa ju ise "pässe" õpetama?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 07.06.2009 12:47:39 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
kuna mul endal on kaitseväeteenistuse staaži kolm aastat ja reservi läksin eelmisel aastal, siis minu meelest see pole normaalne, kui mingid pässid, kes on max 11 kuud ajateenistuses olnud ja vahepeal pole üldse kaitseväega kokku puutunud, hakkavad mulle oma õppetundides "tarka panema" nende teemade kohta, millega ma neist mitu x rohkem kokku puutunud olen vahepeal icon_neutral.gif


Need pässid (aspirandid ja seerud) on juba seal ja hetkel õpetatakse neid.
Ja eks kaitseväes on ju neid teemasi palju. Vaevalt sa kõigega mitu X rohkem kokku puutunud oled aga võib olla oled ka. Ainult ühtemoodi saad teada icon_biggrin.gif


Reede tuleb vist varahommikul tee äärde minna ja pöial püsti visata icon_lol.gif Mitte ühegi bussiga või ümberistumisega vmt ei jõuaks ma enne 11:25-te Võrru.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2009 13:08:59 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
dvd vader kirjutas:
kuna mul endal on kaitseväeteenistuse staaži kolm aastat ja reservi läksin eelmisel aastal, siis minu meelest see pole normaalne, kui mingid pässid, kes on max 11 kuud ajateenistuses olnud ja vahepeal pole üldse kaitseväega kokku puutunud, hakkavad mulle oma õppetundides "tarka panema" nende teemade kohta, millega ma neist mitu x rohkem kokku puutunud olen vahepeal icon_neutral.gif


Need pässid (aspirandid ja seerud)....

Aspirandid on ju ka seerud? Meil said kaks aspiranti enne reservi v-srs auastme...Kuuldavasti peaks nad avalduse esitamisel saama lipnikuks....Või kuidas sellega on?

_________________
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 229, 230, 231 ... 489, 490, 491  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.