Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV kardisõit (trennid, kardid, varustus jne.) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 207, 208, 209  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
keiu
HV vaatleja
keiu

liitunud: 14.01.2006




sõnum 02.06.2009 15:02:17 vasta tsitaadiga

Kas Viimsis ei olnud mitte mingit kardirada?! Seal ei saaks midagi korraldada..?!
_________________
nunuh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2009 15:03:46 vasta tsitaadiga

See ju sisemine väike kardirada, kus möödasõiduvõimalused praktiliselt puuduvad.
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 02.06.2009 15:04:16 vasta tsitaadiga

keiu, ei, seal ei saa võistlust korraldada.
_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keiu
HV vaatleja
keiu

liitunud: 14.01.2006




sõnum 02.06.2009 15:24:31 vasta tsitaadiga

aa okei, ma pole ise seal käinud niiet jah. Ma lihtsalt pakkusin, kuigi oleksin võinud arvestada sellega, et teie, kui vanad kardihundid, oleksite juba ammu ise selle peale tulnud, et viimsis võistlus korraldada (juhul kui see oelks võimalik olnud icon_biggrin.gif).
_________________
nunuh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 02.06.2009 15:35:34 vasta tsitaadiga

keiu, mitu alternatiivi on juba töös. icon_wink.gif
Kuni tulemust pole, ei ole lihtsalt midagi välja öelda. icon_smile.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 02.06.2009 15:46:26 vasta tsitaadiga

Üks neist on nagunii Põltsamaa. Vb on ka mõni rada, kus ahvid veel pole sõitmas käinud (va väga ammu, mõned üksikud)
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 02.06.2009 19:24:20 vasta tsitaadiga

keiu, soovitan sul Viimsi rajast küll kaugele hoida, normaalsed inimesed seal küll sõitma ei vaevu. FK välirada on jälle vastupidi, parim hobiukardirada pärast Põltsu. Või noh, ütleme siis, et ongi parim.
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 02.06.2009 19:37:09 vasta tsitaadiga

TonyKart kirjutas:
keiu, soovitan sul Viimsi rajast küll kaugele hoida, normaalsed inimesed seal küll sõitma ei vaevu. FK välirada on jälle vastupidi, parim hobiukardirada pärast Põltsu. Või noh, ütleme siis, et ongi parim.



Ära nüüd nii väga ka maha tee. Aegade sõitmiseks on ta ikka huvitavam, kui Saurix. Kitsas ja tehniline. Lihtsalt võidu ei saa sõita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 02.06.2009 19:53:00 vasta tsitaadiga

khan, ise FK-s töötanuna peaksid olema kursis sellega, mis tagajärg on sõidu ajal kätt mootori juurde toppides.
Teiseks muidugi see piduri hoidmine ja jalaga tõukamine. See, et sa jalaga teda ära ei lükka, pole mingi näitaja ausaltöeldes. Sinu jala tõuge on kordades lahjem kui hooga kurvi poole liikuva kardi mass. Selle järgi pole pidurite hindamine kahjuks eriti adekvaatne tegevus.

Teie väliraja tegelased ilmselt ennem ei õpi ja ei vaevu karte korda seadma, kui keegi end kas vigaseks sõidab või lihtsalt terviskekaitse inspektsiooni kaela saadab (endalgi on selline tahtmine vahest peale tuld, et saadaks sinna kirja ja asi mutt). Kui ei taha või ei oska kardirada pidada ja ei raatsi inventari korrashoiuks raha kulutada, on mõttekas kupatus uutele omanikele edasi müüa, kes loodetavasti ka teavad midagi kardisõidust ja kardirajaga majandamisest. "Igal hommikul teeme kardid võrdseteks, kuid õhtuks kuluvad piduriklotsid nii palju ära, et pidurid kipuvad kaduma" - ei ole just asjatundja jutt, kas pole? khan, äkki tead öelda, palju siis mehhaanikud seal päevas klotse vahetavad? Kohe huviga kuulaks. (Ei, ma ei arva, et sina pähh või paha oled, lihtsalt oled ise asja sees old ja peaks ju teadma mulle vastata, kui tihti ja miks FK kartidel on vaja klotse vahetada)

Ja ma ei leia, et olen liiga kriitiline selles osas. Tõesti... kui kliendid edastavad alatasa kaebusi puudulike pidurite või muude vigade kohta ja ainus, mida tehakse, on katteta lubaduste andmine asja parandamiseks, siis pole meil enam millestki rääkida. Saaks aga ainult raha sisse kasseerida, savi see kartide tehniline seisukord või klientide terved jalaluud. Kõige lahedam on asja juures see, et kui su kart läheb kuskil tagumises kurvis hingusele, siis pole ju mitte kellegi asi sulle võimalikult kiiresti uus kart anda või veel vähem, sulle üldse juurde sõita, küsimaks, mis juhtus. Ja kui arvate, et sõitmata kuid makstud ringid saate järgi sõita, siis küll eksite. Lipu saate samal ajal kui teised. Kunagi kui mul kart seal ära suri, siis lihtsalt ütlesin instruktorile (sellele sokuhabemega tüübile), et lähen nüüd ja teen oma raha eest ikka ringid täis. Tõmbasin kardi käima ja läksin, ta oli sellega ka päri. Raha ju küsitakse, siis peab ka teenust saama. Pealegi veel endast mitteolenevatel põhjustel sõidu pooleli jäämise korral peaks ise nad pakkuma teise kardi ja sõitmata jäänud aja + veel paar ringi kompensatsiooniks rikke ilmnemise eest.

Lisaks veel igasugused muud lood, mis silma ja kõrva riivavad, näiteks töötajad sõitmas ilma kiivrita (aga suurtele roolimeistritele pole kiivrit vajagi ilmselt). Instruktorid kihutamas ja kannakaid tegemas boksialal, mis on muidugi andestatav. Kui klient aga juhtub suure hooga boksi sisenema, siis ei jaksa seda suppi ära süüa, mis ette tõstetakse.

Ma ei viitsi tegelikult rohkem kirjutada, kuigi võiks ju oma viis tuhat rida veel siia juurde klõbistada. Loodaks, et asi paraneb seal, sest tegu ju idee poolest parima hobirajaga siinpool Harku järve.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 02.06.2009 19:53:47 vasta tsitaadiga

khan kirjutas:
TonyKart kirjutas:
keiu, soovitan sul Viimsi rajast küll kaugele hoida, normaalsed inimesed seal küll sõitma ei vaevu. FK välirada on jälle vastupidi, parim hobiukardirada pärast Põltsu. Või noh, ütleme siis, et ongi parim.



Ära nüüd nii väga ka maha tee. Aegade sõitmiseks on ta ikka huvitavam, kui Saurix. Kitsas ja tehniline. Lihtsalt võidu ei saa sõita.

Kitsas on ta küll, tehnika poolelt ei saa päris kindel olla kahjuks.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 02.06.2009 20:20:18 vasta tsitaadiga

Üritan siis järjekordselt asjasse puutununa oma vaateid väljendada:


Gaasitrossi saab proovida ka ilma mootori töötamiseta.

See eelnev pidurite kontroll annab vähemalt selle kindluse, et midagigi võtab. See midagigi oli näiteks Viimsis üldjuhul piisav.

Klotside vahetust tuli kartidel ette Viimsis vast kord paari kuu jooksul. Õismäel peaks probleem olema loppis kettad. Viimsi mehaanik väitis, et tema suudaks need korda teha, aga Antoni teda Õismäele kutsunud pole. Pidurite näppimine tähendab üldjuhul lihtsalt klotside regulli ning trossi pingutust.

Iga päev nad seal KINDLASTI kõiki karte võrdseks ei tee.

Seda et töötajad sõidavad ilma kiivrita peab lihtsalt andestama. Lisatööjõudu Anton palgata ei taha, nii et kui instruktor peab jälgima seda, mis toimub raja tagaosas, kirjutama nimesid, jälgima aega, tegelema kinni sõitnutega ning jagelema katkiste kartidega (mis ei ole kohe kindlasti instruktori töö), siis need lisasekundid, mis lähevad kiivri otsimiseks võivad olla ka tähtsad. Lisaks on kiivriga kliendile palju raskem seletada keset rada midagi. Kiiver on siiski igaühe enda turvalisuse huvides ning Anton on seda korduvalt meile/neile (instruktoritele) ka rõhutanud.

See, kui instruktor kannakaid boksis teeb pole tõesti vbl kena, aga fakt on ka see, et instruktorid tunnevad karte üldiselt paremini, kui ükskõik milline püsiklient ning piire klientide läheduses ikka ei proovita vast. Viimsis vähemalt meie lubasime ka püsiklientidele asju, mida tavakliendile ei lubanud. Meil olid ka kliendid, kes kontrollisid enne sõitu ise üle rihmad, rõhud, pidurid, rehvid ning tõmbasid kardid ka ise käima.

Üldiselt ütleksin vaid, et ärge instruktorite ja mehhaanikutega pahandage. Instruktor ei saa midagi teha, kui kardid katki on ning mehaanik ei saa neid parandada, kui tal varuosi pole. Hämavad instruktorid, kuna see on päris tüütu, kui kõik kliendid nende nägusid täis sõimavad asjade eest, mille eest nemad ei vastuta.


Usun, et mõistate ka miks mina sealt töölt lahkusin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fg
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2004




sõnum 02.06.2009 21:08:27 vasta tsitaadiga

Põltsamäe Kuningamaa kardirajal oleks väga tore järgmine etapp teha thumbs_up.gif icon_razz1.gif

Kas muidu on veel kuskil peale FK, saurixi, põltsu ja viimsi võimalik hobikarditada. Pole ise mujale sattunud? Ahjaa, ühel suvel oli Ülemiste poekese parkla nurgas ka väike ajutine rajake.

Tanel kirjutas:
Tuleb tõsiselt kaaluda FK etappide korraldamist mujal, Saurixis või Põltsamaal icon_idea.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2009 21:26:58 vasta tsitaadiga

No ma ei tea, aga kunagi oli kristiine katusel midagi ja teine asi on vist saurixi välirada vms, aga sellest ei tea ma midagi. Siis kas türil või kuskil olla veel migni asi, kui me kunagi möödunud sügiselt põltsu läksime, vist 1st korda karjaga, siis samal ajal mingi osa tüüpe käsid mingit teist keskeesti rada proovimas, imo oli türi?

on google ...

Veski-Silla hotelli kardirada
Spoiler Spoiler Spoiler


Aravete kardirada
Aravete, Järvamaa
5340 3322; 382 0625
aravete.hobikart@mail.ee
Avatud: kevadest-sügiseni
Kardirada hobi-ja treeningsõitudeks, sobib rullsuusa-, rulluisu- ja jalgrattasõidu rajana.
Samas ei ole keegi öelnud, et me ei võiks teha peene HV väljasõidu kuskile Lätti hoopis icon_smile.gif

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 02.06.2009 21:26:59 vasta tsitaadiga

Enne hooaja algust uurisin Türi raja kohta aga olevat koos Aravete-ga erinevatel põhjustel välja jäänud.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4814985#4814985
zoomski kirjutas:
Mart352 kirjutas:

Türil ei sõidagi?

Türi ja Aravete jäid sel korral erinevatel põhjustel kalendrist kõrvale, kuid tulevikus ei välista neid ja muudki. icon_wink.gif



Täna käisn Kuningamäel. jama ikka, et pühapäeval selle ilusa ilmaga ei viitsinud minna. Täna oli juba tuuline ning jahedam. 49.70 tuli kõigest. Ajad roolil olemas aga tulevad kuidagi kaua sinna, eeldasin kohe tagasirgel eelmist ringiaega vaadata aga just enne eelviimast kurvi sain alles teada (vahepeal pole eriti aega vaadata). Samas natuke ikka aitab küll.

Kuningamäel tehakse mingi edetabel ka. Mul kirjas hetkel 49.02 seal aga ühes trennis sõitsin 48.7x midagi aga see paber on vist Riivo77 käes? Ega midagi tuleb ilusat ilma oodata ja uuesti 48 ette sõita icon_smile.gif

_________________
Imperfection is perfect
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
swodoo
HV kasutaja
swodoo

liitunud: 16.02.2004




sõnum 02.06.2009 21:58:59 vasta tsitaadiga

fg kirjutas:
Põltsamäe Kuningamaa kardirajal oleks väga tore järgmine etapp teha thumbs_up.gif icon_razz1.gif


mina oleks ka poolt põltsus sõitma 14. ise viibin viljandis nii et mul sinna lihtsam sõita kui korra Tln

_________________
Every thing i do, i do it for you
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sada1000
HV kasutaja
sada1000

liitunud: 22.03.2007




sõnum 02.06.2009 22:20:09 vasta tsitaadiga

ma tahaks ka seal sõita.. ainult seal icon_biggrin.gif
_________________
Xbox live kasutaja "sada1000"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.06.2009 02:27:49 vasta tsitaadiga

Tuleb välja, et päris paljud on Põltsus sõitmise poolt.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 03.06.2009 07:37:07 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Tuleb välja, et päris paljud on Põltsus sõitmise poolt.


Mina ei ole icon_lol.gif

lollid kordusõppused, et nad just sellel ajal peavad olema. Põltsus korjaks ma kindlasti rohkem punkte kui FK etapil. Ai ma loodan et vihma sajab icon_biggrin.gif icon_redface.gif

_________________
Imperfection is perfect
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2009 08:48:07 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Tuleb välja, et päris paljud on Põltsus sõitmise poolt.

No paljud on FK vastu ja Põltsamaa on senini meeldivaim olnud. Mulle meeldiks rohkem vaheldust, kui aus olla, aga vaheldust mitte kartide arvelt. Ehk siis, esimese eelsitusena oleks mõnu muu rada (türi, aravete), aga kui seal on mingi korralagedus, siis vana hea põltsamaa on safe bet.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MKD
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2004




sõnum 03.06.2009 14:07:16 vasta tsitaadiga

Põltsamaa ei ole tegelikult nii väga safe bet, sest vihma korral ei toimu seal mitte midagi, kuigi ma olen ka kuulnud, et on lastud niiske, veidi märja rajaga seal sõitma. Ise eelistaks ka Põltsamaad teistele aga ega FK ka nii hull pole, kuigi ma sõitsin seal viimati aasta tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.06.2009 14:16:54 vasta tsitaadiga

MKD, võiksid siis korra ära proovida FK.
Kehva loosiõnne tõttu suutsin edestada isegi V1kingit viimati FK's (tavaoluldes on see suhtkoht võimatu mulle).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2009 15:23:04 vasta tsitaadiga

natuke asja üle mõelnud, vb peaks just FK-s sõitma. Ühest küljest saame kõik kiruda, teisest küljest annab see inimestele rohkem võimalusi. Sõltuvalt loosist võib hoopis väga põnev olla. Kõigil on ju tuksis. Annaks vanajumal törtsu vihma ka enne sõitu oleks sootuks naljakas.
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 03.06.2009 15:25:57 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
natuke asja üle mõelnud, vb peaks just FK-s sõitma. Ühest küljest saame kõik kiruda, teisest küljest annab see inimestele rohkem võimalusi. Sõltuvalt loosist võib hoopis väga põnev olla. Kõigil on ju tuksis. Annaks vanajumal törtsu vihma ka enne sõitu oleks sootuks naljakas.

No minu isiklik arvamus on, et etapi seal toimumise eelduseks on tehniliselt korras ja piduritega kardid, mis on nii võrdsed, kui võimalik.
Vastasel juhul võiks juba tulemused ennast ja teisi rajal ohtu seadmata välja loosida. icon_wink.gif
Ja minna kohe jooma.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2009 16:21:34 vasta tsitaadiga

sellel mõttel on ka jumet... thumbs_up.gif
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.06.2009 16:31:47 vasta tsitaadiga

Kartide ebavõrdsust saab ka ise kompenseerida, kui me enne õlled ära joome. icon_lol.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV kardisõit (trennid, kardid, varustus jne.) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 207, 208, 209  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.