Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla
1600 px
25%
 25%  [ 7 ]
1400 px
11%
 11%  [ 3 ]
1200 px
62%
 62%  [ 17 ]
hääli kokku : 27

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2009 15:17:01 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
Flavius, teisel võiks kontrasti maha võtta vähe.

praegu vaadates võiks küll jah thumbs_up.gif
ühed minu esimesed pildid üldse, ei jaganud siis suurt midagi piltide töötlemisest, peaasi, et värvilised oleksid icon_smile.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 30.05.2009 16:12:46 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Proovisin kah putkat pildistada...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 30.05.2009 18:34:48 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2009 19:27:09 vasta tsitaadiga

Tänasest veel üks.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 30.05.2009 19:50:04 vasta tsitaadiga

RaidoR, nice:P välku ka kasutasid?
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2t3r1
HV kasutaja
p2t3r1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 30.05.2009 20:48:05 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2009 23:40:10 vasta tsitaadiga

Härra, välku ei kasutanud.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 00:22:30 vasta tsitaadiga

nägin ilusaid pilvi...

Spoiler Spoiler Spoiler


...siis nägin koledaid tolmulärakaid sensoril icon_mad.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.


viimati muutis Matti 31.05.2009 12:50:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 31.05.2009 10:21:31 vasta tsitaadiga

Matti kirjutas:
nägin ilusaid pilvi...

Spoiler Spoiler Spoiler


...siis nägin koledaid tolmulärakaid sensoril icon_mad.gif


Ma n2en mingit ebam22raselt suurt ja koledat kasti paremal ylal...

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2t3r1
HV kasutaja
p2t3r1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 31.05.2009 10:55:19 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
Matti kirjutas:
nägin ilusaid pilvi...
Spoiler Spoiler Spoiler

...siis nägin koledaid tolmulärakaid sensoril icon_mad.gif

Ma n2en mingit ebam22raselt suurt ja koledat kasti paremal ylal...

"siis nägin koledaid tolmulärakaid sensoril..."
Post võiks heledam olla.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 31.05.2009 12:42:05 vasta tsitaadiga

kast võike olemata olla thumbs_up.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 12:52:14 vasta tsitaadiga

Härra kirjutas:
kast võike olemata olla thumbs_up.gif
kastita nüüd icon_wink.gif
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 31.05.2009 12:55:44 vasta tsitaadiga

Matti kirjutas:
Härra kirjutas:
kast võike olemata olla thumbs_up.gif
kastita nüüd icon_wink.gif

Minul näitab endiselt seda kasti. See on sul vist mingi sensoridefekt, sest ma olen sarnast asja märganud ka sinu teistel piltidel.

Edit, pärast mitut refreshi kadus kast siiski ära.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 13:52:11 vasta tsitaadiga

p2t3r1, ilus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mäkaivar
HV vaatleja

liitunud: 03.10.2006




sõnum 31.05.2009 20:53:20 vasta tsitaadiga

Matti ??? mis seal pildil ilusat on ??? täitsa mõttetu ja sürr pilt...sry
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bishop
HV kasutaja
Bishop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 31.05.2009 22:44:10 vasta tsitaadiga

Nädalavahetuse saak.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 31.05.2009 22:48:47 vasta tsitaadiga

Bishop, hea kraam thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 23:03:58 vasta tsitaadiga

jungleman kirjutas:
Bishop, hea kraam thumbs_up.gif
Tõesti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mäkaivar
HV vaatleja

liitunud: 03.10.2006




sõnum 31.05.2009 23:15:26 vasta tsitaadiga

bishop...esimene on hea
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 31.05.2009 23:46:18 vasta tsitaadiga

Lõpuks midagi sellist mida ma isegi julgeks seinale panna 50x40 mõõdus icon_razz.gif II pilt (L) xD
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bishop
HV kasutaja
Bishop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.06.2009 08:50:26 vasta tsitaadiga

Tore näha/kuulda, et pildid rahvale peale lähevad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2009 13:33:13 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Olen fotograafiaga nüüd tegelenud nädal. Igasugune kriitika on teretulnud.
Kaamera: Panasonic Lumix DMC-F28
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShadowP
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2009




sõnum 01.06.2009 15:49:59 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anim
HV kasutaja
anim

liitunud: 19.05.2005




sõnum 01.06.2009 16:08:04 Minekut ! vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShadowP
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2009




sõnum 01.06.2009 16:39:07 vasta tsitaadiga

Kahjuks on need sellised räsused icon_sad.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 01.06.2009 17:14:49 vasta tsitaadiga

ccplazza, 2 hea thumbs_up.gif

ShadowP, Cryengine 3 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ShadowP
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2009




sõnum 01.06.2009 17:40:33 vasta tsitaadiga

Highend ?? äkke seletad maakeeli icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 01.06.2009 18:40:12 vasta tsitaadiga

ShadowP, cryengine on mängumootor, mis võimaldab suhtselt head graafikat:
Spoiler Spoiler Spoiler
cryengine 3 all mõtlesin et järgmine cryengine suudab sellist pilti kuvada nagu sinu piltidel. icon_biggrin.gif

HV foorum suht tihedalt arvutiga seotud, seega eeldasin et siinsed inimesed on kokku puutunud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 01.06.2009 21:18:06 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2009 21:26:01 vasta tsitaadiga

sputnik kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kuidas, kus, millal, millega tehtud? Muidu super !
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 02.06.2009 08:43:38 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
sputnik kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kuidas, kus, millal, millega tehtud? Muidu super !


Oma aias, Harjumaal, Sigma 70-300 APO Macro icon_rolleyes.gif

_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2t3r1
HV kasutaja
p2t3r1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 02.06.2009 18:34:55 vasta tsitaadiga

mäkaivar kirjutas:
Matti ??? mis seal pildil ilusat on ??? täitsa mõttetu ja sürr pilt...sry

See käis vist minu pildi kohta? Ei võta seda väga tõsiselt ja ei nõustu sellega. Aga igaühel õigus oma arvamusele, isegi kui ma ei näe siin põhjendust, miks see nii on.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2009 21:27:31 vasta tsitaadiga

p2t3r1, pigem mõtleb ta kasutaja Matti pilti.
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2t3r1
HV kasutaja
p2t3r1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 02.06.2009 21:34:01 vasta tsitaadiga

Sry, minu viga. Vaatasin küll, kelle kohta see Matti võiks käia, kuid esmapilgul ei leidnudki. Vaatasin kommentaari järgi, mis oli just enne tsiteeritavat.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 02.06.2009 23:05:43 vasta tsitaadiga

Sain täna kraami kätte
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuigi ma ei salli kui inimene ennast pildistab pean tunnistama, et ma tegin seda. Kuna ei olnud just prasjagu modelli võtta ja tahtsin uusi välke, foone ja kaamerat proovida icon_razz.gif. Ega kui aus olla siis väga polegi viga icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.06.2009 10:04:50 vasta tsitaadiga

See sinise taustaga pilt ei lähe nagu eriti peale, kuid esimene ja autoportree on täitsa kenad.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 03.06.2009 10:21:15 vasta tsitaadiga

mikk36, Sinine on jah inetu foon icon_sad.gif
Et päris OT ei oleks siis
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 03.06.2009 12:42:01 vasta tsitaadiga

kas ainult mulle tundub, et väike nägu on suure pea külge ära eksinud icon_biggrin.gif
_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.06.2009 13:02:37 vasta tsitaadiga

sputnik, väike suu-nina vahe ja kõrge lõug.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 03.06.2009 15:26:36 vasta tsitaadiga

Nii, pole ammu midagi uut postitanud :

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Kommenteerige! icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 03.06.2009 16:01:54 vasta tsitaadiga

05ula, Majad on jumala kõverad ju icon_confused.gif Kes need ehitas icon_neutral.gif icon_lol.gif
päris ok tegelt icon_razz.gif

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mistafox
HV kasutaja

liitunud: 14.05.2004




sõnum 03.06.2009 16:13:37 vasta tsitaadiga

Õhtune tartu http://picasaweb.google.com/karureijo2/PlSku#
Õhtune tigutorn http://picasaweb.google.com/karureijo1/PIke#

_________________
www.mööblihunt.ee
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 03.06.2009 16:27:40 vasta tsitaadiga

05ula, päris kena taevas pildi juurde. Mina kasutaks väheke perspektiivi remontimist, aga see vist maitse asi juba.
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 03.06.2009 16:32:33 vasta tsitaadiga

mistafox kirjutas:
Õhtune tartu http://picasaweb.google.com/karureijo2/PlSku#
Õhtune tigutorn http://picasaweb.google.com/karureijo1/PIke#


Ja mis sa arvad, et me kõik oleme nii idioodi, et vaatame need kõik läbi icon_question.gif vaatasin esimesest 2 ja teisest albumist viimast pilti... ei midagi hea.
Hea kui mina viitsin spoilerigi lahti lõhkuda

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 03.06.2009 16:51:57 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin kõik läbi icon_biggrin.gif Esimeses ootasin millal panoraam tuleb aga ei tulnudki, paljud pildid olid sarnased.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mistafox
HV kasutaja

liitunud: 14.05.2004




sõnum 03.06.2009 17:18:29 vasta tsitaadiga

härra palun vaata oma fotomaailm üle uuesti ja mõtle uuesti oma 5 parima portree üle kas on ikka parim ja oma mure kui ei viitsi vaadata igal ühel oma stiil ja lähenemine asjale.mõnele loodus mõnele porr mõni autosi klõpsutab
_________________
www.mööblihunt.ee
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 03.06.2009 17:33:09 vasta tsitaadiga

mistafox kirjutas:
härra palun vaata oma fotomaailm üle uuesti ja mõtle uuesti oma 5 parima portree üle kas on ikka parim ja oma mure kui ei viitsi vaadata igal ühel oma stiil ja lähenemine asjale.mõnele loodus mõnele porr mõni autosi klõpsutab


Mis mu portreedel viga? icon_rolleyes.gif

E: ja mõnele ühest asjast 100 pilti ülesse panna icon_lol.gif

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 03.06.2009 18:23:45 vasta tsitaadiga

mistafox, mingi valiku võiksid sa siiski teha, kui endal on praktiliselt samast asjast nii palju pilte, siis üritan neist küll vaid ühe alles jätta eeldusel, et see üks ka allesjätmist väärib. Kusjuures see allesjätmise jutt käib arvutis olevate piltide kohta, nendest teen veel omakorda väiksema valiku, mida üles panna.

Kui ma vaatan enda aastataguseid pilte, siis praegu viskaksin neist vist enamuse välja. Soovitus sulle: tegele näiteks aasta otsa (tegelikult piisab ka vähemast) aktiivselt pildistamisega, loe kirjandust ja osale kursustel ning workshoppidel. Pärast seda võta lahti praegu tehtud hunnik pilte ja usu mind, et jääd praegu saadava kriitikaga nõusse.

Üks hea pilt üksinda on palju parem kui mitukümmend ühesugust pilti, kuhu see üks hea pilt ära kaob. Enesekriitika kasvades olen päris kindel, et praegusest järelejäävast koguhulgast nopiks välja vaid 1-2 pilti. Siin võib kasutada ütlemise tilk tõrva meepütis vastupidist varianti, et üks hea pilt paljude mitte niiheade hulgas ei muuda seda kogumit heaks.

Härral on õigus, kui ta ütleb, et inimesed ei viitsi läbi vaadata mitukümmet ühesugust pilti. Vaadates, kui palju panevad fotohuvilised üles praegu pilte, siis tuleks üldse õnnelik olla, kui keegi su ühte pilti isegi vaadata viitsib 8) See album näeb välja nagu oleks pildid otse mälukaardilt veebi laetud.

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.


viimati muutis monty11 03.06.2009 18:30:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mistafox
HV kasutaja

liitunud: 14.05.2004




sõnum 03.06.2009 18:28:56 vasta tsitaadiga

igavad portreed on.emotsioonitud.aga ei hakanud siin mingi spoiler asja välja nuputama panin lingi kes tahab see vaatab kes ei taha see ei vaata.

eino jätan mituvarianti kõik ei ole täpselt 100% identsed juhul kui kellelgi vaja siis valib ise mis talle meeldib.
aga savua las see teema jääb ei viitsi siin vaidlema hakata ega muud.targem annab järele

_________________
www.mööblihunt.ee
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2009 18:30:03 vasta tsitaadiga

mistafox kirjutas:
...aga ei hakanud siin mingi spoiler asja välja nuputama panin lingi kes tahab see vaatab kes ei taha see ei vaata
Vaata, häda sinu sellise suhtumise juures on see, et järgmine kord enam ei kliki su pilti(e) vaatama ka need, kes praegu seda tegid. Sisuliselt teed endale karuteene.
Soe soovitus on ka paksem nahk kasvatada, kriitikat peab oskama vastu võtta. Selle peale kritiseerija pilte halvustama hakata pole hetkel minu arvates just kõige parem reageering.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.