Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: Shift märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 09:30:38 vasta tsitaadiga

jungleman, on jah thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Tänud kiire abi eest, mul endal vist silmad pahupidi peas icon_redface.gif .
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 01.05.2009 09:53:00 vasta tsitaadiga

heh, aga Euroopa versioon võiks buumerist olla
valgete suundadega on palju ilusam icon_biggrin.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 05:56:48 vasta tsitaadiga

Gameplay videod siis. Noo.. 1:1 GRID ja esimene rada on nagu ProStreetist icon_sad.gif
Aga seestvaade on kena rsk 8)

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/315149.html
Teises videos aga peaks olema üks rada RacePro-st icon_razz.gif ainuke rada mida mängisin ja jäi meelde kudagi hehe
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/315147.html

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 06.05.2009 05:59:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 05:59:19 vasta tsitaadiga

E36 icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 20:03:57 vasta tsitaadiga

Need videod muidu siia postitatud juba ja teiseks rajaks on Brands Hatch.

Edit:

tsitaat:

* Physics model of NFS: Shift is based on those of “Ferrari Project”
* Professional setting is more accurate to drive than in GTR2
* Eero Piitulainen of Richard Burns Rally has developed totally new tyre-physics model which is mainly responsible for new physics
* Difference between 3 physics-models is in assist levels, while lowest setting will provide around 10% of more tyre grip for beginners
* Lots of efforts has gone into handling development so the game can be driven with controller
* Professional setting will require wheel in order to successfully manage throttle/braking and steering inputs
* Shift will feature different car classes - from Golf GTI up to Zonda F
* All cars can be upgraded and tuned from inside-out
* Most tracks are licensed European and American circuits with few non-existing tracks
* There will be few city-circuits
* Cockpit is the most important visual feature of the game
* Head-physics is the key difference point to other titles



+

Pildid

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 20:17:47 vasta tsitaadiga

Paljulubav jutt , loodame et tulebki selline , siis üle pika aja üks mängitav NFS thumbs_up.gif .

viimati muutis Heineken 15.05.2009 01:36:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 14.05.2009 20:54:43 vasta tsitaadiga

Nuh paistab väga asjalik pela tulema thumbs_up.gif
peaks selle Ferrari mängu ära proovima.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 14.05.2009 22:24:33 vasta tsitaadiga

Amn... ma ei näe kuskil gameplay videos damage'it.... Kui on tõesti nii siis on see küll samm tagasi! icon_confused.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 14.05.2009 22:41:28 vasta tsitaadiga

väga väga paljulubav ja lõuks läheb nfs vanasse aega tagasi ja lubab seest vaates sõita thumbs_up.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 15.05.2009 07:44:03 vasta tsitaadiga

chulo kirjutas:
Amn... ma ei näe kuskil gameplay videos damage'it.... Kui on tõesti nii siis on see küll samm tagasi! icon_confused.gif thumbs_down.gif


ühes videos sõitis kapoti mõlki.aga seestvaade on cool.mulle käib kõige rohkem närvidele see ,et ühegis mängus pole veel nii,et kui 200ga üle äärekivi lased küljega ,siis ka juhtuks midagi paha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 15.05.2009 09:34:05 vasta tsitaadiga

David0002, täpselt! Natuke realistlikum võiks see damage-i teema olla. Et kui juba 50ga betoon seina küad, siis on jupid taga. Selles osas on Colin McRae Dirt juba päris ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.05.2009 11:42:01 vasta tsitaadiga

David0002 kirjutas:
ühegis mängus pole veel nii,et kui 200ga üle äärekivi lased küljega ,siis ka juhtuks midagi paha icon_biggrin.gif

GRID? icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 15.05.2009 13:04:44 vasta tsitaadiga

GRID'is sai vägagi eduliselt suurtel kiirustel üle äärekivide libistatud, ainult juhitavusega veidi jamas, kuid jah efekt võiks teistsugune olla. Et ikka pauk ja 4 miljonit saltot icon_lol.gif



Link
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 15.05.2009 16:04:23 vasta tsitaadiga

ot:
vot sellel juhil hakkas kll pea ringi käima icon_biggrin.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 17:43:19 vasta tsitaadiga

Kaks suurt pilti.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.05.2009 18:41:46 vasta tsitaadiga

MIngit autode listi ei ole juba lekkinud ?
SPA rajaga tegemist ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2009 08:26:05 vasta tsitaadiga

Peaks Spa olema jah.

Edit:

Spoiler Spoiler Spoiler


Kinnitatud on siis sellised rajad nagu Laguna Seca, Brands Hatch, Road America ja Willow Springs. Ja viimastel piltidel on arvatavasti Spa.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2009 01:52:48 vasta tsitaadiga

autod:
Spoiler Spoiler Spoiler

rajad:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 30.05.2009 08:35:10 vasta tsitaadiga

Uhuu LF-A ka sees thumbs_up.gif
Rajad tulevad ka hea, asi kisub kindlaks ostuks vist.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsolend
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2007




sõnum 30.05.2009 12:08:41 vasta tsitaadiga

see mäng tuleb hea , autovalik on supper
eriti tahaks selle auto 2ra proovida 2007 Lamborghini Reventón
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 30.05.2009 12:11:12 vasta tsitaadiga

ma arvan et ma proovin nad kõik läbi icon_biggrin.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2009 15:52:38 vasta tsitaadiga

Päris norm valik ... ainult kahju , et 60ndate muskelautosid ei ole listis icon_sad.gif . Ja 1970nda aasta Hemi Dodge Challengeri kah icon_razz.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 04:18:57 vasta tsitaadiga

Noo see NFS peaks ikka vaga voimas tulema, paneb kohe naeratuse naole, et Logitech G25 oman 8) bring on the demo!
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 10:14:40 Re: Need For Speed: Shift vasta tsitaadiga

tsitaat:
Also, less baggy jeans and hip-hop.


icon_confused.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 11:20:58 Re: Need For Speed: Shift vasta tsitaadiga

ninzor kirjutas:
tsitaat:
Also, less baggy jeans and hip-hop.


icon_confused.gif

Ja see on nüüd paha asi või ?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 31.05.2009 12:26:47 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Isegi piduri kettad lähvad punaseks. icon_biggrin.gif Tuleb hea vist.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 31.05.2009 14:18:22 vasta tsitaadiga

tekib tunne nagu oleks kõigitelt headelt mängudelt midagi võetud ja kokku mixitud 8)
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 14:24:28 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Isegi piduri kettad lähvad punaseks. icon_biggrin.gif Tuleb hea vist.


Paljudes mängudes lähevad.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 31.05.2009 14:38:45 vasta tsitaadiga

enne ei tasu h6isata, kui juhitavus on ära tunnetatud.
kui see on m6ne lähiaja nfsi kloon, siis on k6ik raisus.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 14:43:48 vasta tsitaadiga

jungleman, siin tundub küll mõnusalt simu olema juhitavuselt ja ilmselgelt on paljud abid veel peal kuna puldiga mängib

Link


Uus trailer

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 31.05.2009 15:16:26 vasta tsitaadiga

sealt väga hull ei paistagi.
aga kindel olen siis kui momoga demo saan proovida.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 15:24:52 vasta tsitaadiga

jungleman, momo suckib sajaga ju okse thumbs_down.gif Nii haiget rooli pole varem proovinud icon_biggrin.gif Logitech Formula Force on ka normaalsem.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 31.05.2009 15:33:21 vasta tsitaadiga

ma ei tea, mulle sobib.
arvestades kui vähe ma rooli kasutan, siis järgmise taseme rooli nagu G25 pole m6tet kappi seisma osta.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 15:37:07 vasta tsitaadiga

Peale G25 on MOMO parim rool logitechil.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 16:16:33 vasta tsitaadiga

jungleman, G25-ga on ikka täiesti teine elamus. Momo elamuse saab 200.- rooliga kätte. Niipalju roolidest siis icon_smile.gif

Natuke rohkem Damaget näha siin, eitea kas arcade mode vms, väga katki just ei läinud kui täie pasaga seina pani

Link


Pagani Zonda gameplay ja crash

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 17:08:33 Re: Need For Speed: Shift vasta tsitaadiga

Ahf kirjutas:
ninzor kirjutas:
tsitaat:
Also, less baggy jeans and hip-hop.


icon_confused.gif

Ja see on nüüd paha asi või ?

Täpselt vastupidi . Väga hea asi just .

Juhitavus tundub küll mõnus olevat thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 17:39:50 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, ohh kuidas küll nii targaks saaks kui sina?

Mina küll ei usu, et sellest mingi ulmesimu tuleb. Esiteks ei oleks sellel ostjaidki siis, sest enamus NFS'i mängijaid on siiski teenagerid kes tahavad täie pasaga rallida, mitte muretseda selle pärast, et ühes või teises kurvis peaks hoo võimalikult alla pidurdama. Teiseks on NFS alati olnud täpselt selline arcade mäng mis ongi lihtsalt tuimaks kihutamiseks, mitte kurvidesse süvenemiseks. Nüüd lihtsalt väike reaalsusemaik juurde pistetud.

Ärge nüüd valesti aru saage, et ma juba jälle NFS'i maha teen, ma lihtsalt arutlen kuidas asi reaalselt olla võiks. icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 18:07:10 vasta tsitaadiga

Kui simu tuleks siis kõik foorumid on ikka puhast vingumist täis, et raske juhtida icon_wink.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 18:40:15 vasta tsitaadiga

Kus kuradi kohas see crash seal teises videos on. See väike plekimõlkimine v? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 19:40:27 vasta tsitaadiga

Njaaa mäng mõeldud alates 7+ jah...päris vinge juhitavus tehakse siis ilmselt icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.05.2009 19:50:48 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Njaaa mäng mõeldud alates 7+ jah...päris vinge juhitavus tehakse siis ilmselt icon_lol.gif


GRID on ka 7+ icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 31.05.2009 19:53:21 vasta tsitaadiga

See asi näeb päris seks välja võrreldes selle vana NFS juraga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 19:56:31 vasta tsitaadiga

CnZ, ega see GRID-i juhitavus midagi erilist ei ole ka, mina mängin klaveriga paremini kui nii mõnigi rooliga seda...
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 31.05.2009 20:04:39 vasta tsitaadiga

Tõmmake see ja saate juhitavuse enam vähem teada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 20:11:33 vasta tsitaadiga

tige kala, ja su point? icon_neutral.gif ma mängisin ka paremini kui mõni rooliga RBR-i. Kui mehed ise räägivad, et juhitavus pro tasemel on raskem kui GTR2-s siis on ikka väga korralik sim tulemas.
-Kaivo-, mul on see Ferrari Challenge PS3 peal ja ütleme, et G25-ga on haaaigelt raske sõita ikka, jõhkralt keeruline mäng icon_biggrin.gif GranTurismo 5 on jumala kerge selle kõrval

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 20:29:11 vasta tsitaadiga

point oligi selles, et vaevalt, et nüüd mingi raske simu tehakse ja pannakase vanus 7+ icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 31.05.2009 20:31:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
-Kaivo-, mul on see Ferrari Challenge PS3 peal ja ütleme, et G25-ga on haaaigelt raske sõita ikka, jõhkralt keeruline mäng icon_biggrin.gif GranTurismo 5 on jumala kerge selle kõrval


proovisin ka ära, päris julm jah aga samas päris äge icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 21:36:26 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Tõmmake see ja saate juhitavuse enam vähem teada.


See ju väga korralik mäng klaviatuuriga thumbs_up.gif Graafika on haigelt ilus ka icon_eek.gif ja seestvaade olemas jne.. 75Mb ainult icon_eek.gif






_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 22:18:57 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Tõmmake see ja saate juhitavuse enam vähem teada.


Ei usu, see jookseb vanal WR2 mootoril, shiftil peaks blimey enda uus mootor olema.

PlatoonSgtElias kirjutas:
tige kala, Kui mehed ise räägivad, et juhitavus pro tasemel on raskem kui GTR2-s siis on ikka väga korralik sim tulemas.


Kohe usud mida devid räägivad? Ja raskem ei tähenda reaalsemat icon_smile.gif.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 22:24:24 vasta tsitaadiga

See ferrari mäng on jah suht pull ja näeb ilus välja aga eriti seal midagi seadistada ei anna, ise sooviks midagi rohkem bmw m3 challenge sarnast thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: Shift mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.