Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 390, 391, 392 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2009 01:59:04 vasta tsitaadiga

and Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, which will include both episode one The Lost and Damned, and episode two The Ballad of Gay Tony together on a single disc exclusively for Xbox 360® video game and entertainment system from Microsoft. (kuribanaantantsib)
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2009 08:32:56 vasta tsitaadiga

Andykas, selles mõttes kahjuks jah


edit:
Xbox Linking Up With Sky TV?

monobu Itagaki and Crew Return With a New Team and Xbox 360 Game
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.05.2009 08:57:49 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
and Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, which will include both episode one The Lost and Damned, and episode two The Ballad of Gay Tony together on a single disc exclusively for Xbox 360® video game and entertainment system from Microsoft. (kuribanaantantsib)
kui selle plaadiga mängid siis ei pea originaal gta IVd olema?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2009 09:02:53 vasta tsitaadiga

ertr2, ei pea...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 27.05.2009 12:47:36 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Xbox Linking Up With Sky TV?

Ma ise passin suht tihti 360ga 7t eesti digikanalit, läbi arvuti striimib 8)
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2009 12:51:35 vasta tsitaadiga

Uue GTA IV DLC'ga võiks xiite ka juurde tulla. Mingit fun värki nagu SA's oli. Praegu on küll jube igav.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2009 12:52:11 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Skeptik kirjutas:
Xbox Linking Up With Sky TV?

Ma ise passin suht tihti 360ga 7t eesti digikanalit, läbi arvuti striimib 8)


Media Centeriga või TVersityga?

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 27.05.2009 18:26:49 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
Andykas kirjutas:
Skeptik kirjutas:
Xbox Linking Up With Sky TV?

Ma ise passin suht tihti 360ga 7t eesti digikanalit, läbi arvuti striimib 8)


Media Centeriga või TVersityga?

WMC
Edit, piinlik lugu - MGC-l sai minu scrapemisest isu täis ja otsustas mu ära bannida. Ma katsun proxy kaudu scripti tööle saada icon_rolleyes.gif
...Et seda "LIVE" ei maksa seal signatuuris uskuda eriti. icon_redface.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2009 19:43:25 vasta tsitaadiga

heh icon_biggrin.gif huvitav, et nad sellist asja üldse jälgivad


edit:
Lips: Number One Hits tuleb oktoobris.
http://news.teamxbox.com/xbox/19732/Microsoft-Announces-Lips-Number-One-Hits
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 27.05.2009 19:45:58 vasta tsitaadiga

Sain proxyga tööle jälle, ei tea kaua seekord neil läheb. Spoofisin user agendi ja cookied igaks juhuks kah. :twisted:
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.05.2009 20:07:15 vasta tsitaadiga

Andykas, CURL ftw ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 27.05.2009 23:03:32 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Andykas, CURL ftw ?

Jah. icon_smile.gif
Kiired vennad seal mgc-s, juba jälle block peal icon_rolleyes.gif Võtan homme mingi aeg selle "last online" ära kuni midagi paremat välja mõtlen. icon_sad.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Andykas 27.05.2009 23:27:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2009 23:26:39 vasta tsitaadiga

Skeptik, kuidas on xboxist ostetud Xbox Originals'idega? kui mängid originaal-xboxi mänge plaadilt, logib ta automaatselt välja ka LIVE'ist. nagu ma kuulnud olen, siis plaadiversiooni ning Marketplace'ist allalaetud versioonide vahel graafilisi erinevusi ei ole, kuid kas Marketplace'ist ostetud versiooniga saab mängides olla samal ajal ka LIVE'is, või viskab ta ikkagi seal välja?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2009 23:35:28 vasta tsitaadiga

j2mstyle, just tegin proovi, ei viska LIVE-st välja, aga Xbox Guide võimalusi ei saa sa Originalide ajal kasutada.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2009 23:57:28 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
j2mstyle, just tegin proovi, ei viska LIVE-st välja, aga Xbox Guide võimalusi ei saa sa Originalide ajal kasutada.

ehk siis Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex'it mängida ning samal ajal Party's olles teistega suhelda pole võimalik?

või noh, sessuhtes et ta näitas ka sul ainult "Turn of the console" võimalust seal?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 00:07:17 vasta tsitaadiga

j2mstyle kirjutas:
või noh, sessuhtes et ta näitas ka sul ainult "Turn of the console" võimalust seal?

täpselt, ainult see valik või siis tagasi Dashboardile minna Y abil.
muid funktsioone kasutada ei saa, aga ühendus Live-ga oli olemas.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 00:42:13 vasta tsitaadiga

ahah, okei.

keegi on muidu endale Marketplace'ist või siis plaadiversioonina Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex'i ostnud? kuidas graafika on 360 peal?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.05.2009 08:52:00 vasta tsitaadiga

Skeptik, kui enne mängu alustamist juba Party's oled, kas siis jääb Party tummaks ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 09:08:29 vasta tsitaadiga

mnjah, seda ma ei proovinud
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 28.05.2009 09:31:47 vasta tsitaadiga

striimiv muusika näiteks jääb käima
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 13:05:07 vasta tsitaadiga

Hoppa sain lõpuks ka garantiist uue.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 13:15:38 vasta tsitaadiga

Mitmes see sul nüüd on? kaheksas, üheksas?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 13:25:15 vasta tsitaadiga

tal läks peale kümnendat lugemine sassi
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 14:36:13 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 28.05.2009 15:38:01 vasta tsitaadiga

Õhtuks peaks live staatused tagasi tulema signatuuri. 8)
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 28.05.2009 16:20:54 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
tal läks peale kümnendat lugemine sassi


Loll, aga järjekindel icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 16:25:25 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Õhtuks peaks live staatused tagasi tulema signatuuri. 8)

saad Microsofti enda serverist XML-i kätte?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 16:37:04 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Mitmes see sul nüüd on? kaheksas, üheksas?

See nüüd üheksas.
Loodame,et seekord läheb paremini. icon_lol.gif
Õhtu koju jõuab siis peaks vaatama kas ikka vana falcon või miski paremaga õnnistatud.
Muideks kui keegi osta soovib siis üks prem komplekt oleks pakkuda ka müüa. 8)
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 28.05.2009 17:01:44 vasta tsitaadiga

Fight Night Round 4 demo on väljas.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 28.05.2009 17:23:15 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Andykas kirjutas:
Õhtuks peaks live staatused tagasi tulema signatuuri. 8)

saad Microsofti enda serverist XML-i kätte?

Ei, aga ma sain ühega kokkuleppele kes saab.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 28.05.2009 17:44:07 vasta tsitaadiga

sry et vale koht on a ma ei leidnud kuskilt Hvst kust raha juurde panna et sinna teemasse teha aga kas keegi soovib vahetada oma Fable II minu PGR4 vastu`?
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 17:52:20 vasta tsitaadiga

Krediidi lisamiseks peab tegema HV avalehe konto ja siis selle siduma foorumi kontoga. Ja siis minema avalehe konto alt Pangalink-i. Edasi peaks juba lihtne olema.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 18:13:46 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
Fight Night Round 4 demo on väljas.

Minu arust oli see suht ammu juba väljas.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 18:14:56 vasta tsitaadiga

marketplace´is mitte
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2009 20:50:23 vasta tsitaadiga

Miks kõikide reaktsioon Mass Effect 2 kohta on "uuu... Shepard polegi surnud"?
Eelmine nädal tegin just spetsiaalselt nende lausete pärast Mass Effecti uuesti läbi ning vaatasin kõik videod hoolega lõpuni, aga ei märganud küll millal Shepard oleks pidanud surma saama... icon_confused.gif

Ma ei saa aru lihtsalt. Keegi oskab äkki midagi tarka öelda? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 29.05.2009 22:12:14 vasta tsitaadiga

Sn4itek, Esimeses ME2 teaseris oli KIA vms.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2009 23:10:36 vasta tsitaadiga

Kõige loogilisem oleks nii ,et kas see KIA on mingi osa stooryst või on asi nii ,et kui sa alustad uut mängu siis teise tegelasega ja nagu teate siis stoory ju muutub ning Shepard on surnud.
Alustad aga vana salvestusega siis on ta elus ja terve.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2009 02:32:11 vasta tsitaadiga

Atari's latest financial results reveal that the publisher expects to release the Xbox 360 version of Cryptic's superhero MMO Champions Online this year, and follow it up with Star Trek Online before the end of March 2010.
http://www.eurogamer.net/articles/champions-online-360-this-year-atari


FNR4 - graphical masterpiece... rock solid 60FPS, 720p, 4xAA
http://www.eurogamer.net/articles/fight-night-round-4-locked-to-60fps-blog-entry
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 30.05.2009 11:32:30 vasta tsitaadiga

Ise pole FNR3 mängind aga FNR4 esmamulje on suht hea,graafika võiks rohkem reaalsem olla atm liiga multifilmilik. Aga minu nimekirjas must buy listis icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2009 12:22:17 vasta tsitaadiga

FNR4'ja graafika ei ole reaalne? :O
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 30.05.2009 13:08:25 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

vs
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2009 13:08:41 vasta tsitaadiga

d-scorpion kirjutas:
Ise pole FNR3 mängind aga FNR4 esmamulje on suht hea,graafika võiks rohkem reaalsem olla atm liiga multifilmilik. Aga minu nimekirjas must buy listis icon_smile.gif


WTF! Reaalsem?? icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif Sa kindel et FNR4 mänginud oled?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 30.05.2009 13:38:43 vasta tsitaadiga

Demo mängisin jah eile.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 30.05.2009 13:38:54 vasta tsitaadiga

Äkki ajas facebreakeriga segamini icon_razz.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2009 13:44:35 vasta tsitaadiga

selles mõttes nõus, et FNR4-s võibolla nati üle pingutatud ja higised mehed näevad natuke liiga kummist välja, aga muidu on küll top-notch mäng icon_eek.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2009 13:55:28 vasta tsitaadiga

Endal pole kummitunnet veel old, aga top-notch poolega olen nõus icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2009 16:20:52 vasta tsitaadiga

mis mängu nad plaanivad... 300K mängijat? MMO? mingi uus Primetime mäng? igatahes huvitav icon_smile.gif
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=215929
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bablos
HV vaatleja
bablos

liitunud: 09.09.2008




sõnum 30.05.2009 16:34:53 vasta tsitaadiga

Võtsin HDD maha. . . panin tagasi. . . üks päev ühel profilil oli võimatu live'i sisse loogida. . . (loogib sisse, ja pärast vaikib. . . pilt on seimas. . . tohib ainult välja lülitada) . . . teine profil töötas korrektselt. . .
Ja pärast seda päeva (täna) kõik on jälle kombes. . . kuid mõned save´id on "savefile is damadged or corrupted". . . Kas need save´id on surnud igaveseks? icon_cry.gif Või keegi tead lahendust? Damn. . . FAR CRY 2 80%. . . icon_cry.gif

_________________
M : LG BL20 (new chocolate) komplektne, garantiiga, seisukord - 100%
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RERA93
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2009 16:47:56 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kumb annaks mulle parema pildi, kas Component või VGA kaabel, kui mul on 23" telekas. icon_redface.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2009 16:49:20 vasta tsitaadiga

R€imo, VGA
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 390, 391, 392 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.