|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas e-hääletad? |
| Jah, olen seda juba teinud |
|
53% |
[ 262 ] |
| Jah, kavatsen seda teha |
|
18% |
[ 89 ] |
| Ei, ei kavatse e-hääletada, lähen valimispunkti hääletama |
|
10% |
[ 50 ] |
| Ei kavatse üldse hääletada |
|
18% |
[ 91 ] |
|
| hääli kokku : 492 |
|
| autor |
|
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
29.05.2009 09:18:24
|
|
|
Keskeragond oma telgiga jah väljas ja see mitte ei aja eriti vihale voi mis .
Eriti kui on voimalus seal ka hääletada. Arvatavasti on arvutid seal näpitud et salvestada kasutajad tunnus ja parool ning pärast hääl enda jaoks kasulikuks muuta !
Paaril tutaval migid kahtlased proged mis suudavad iga liigutuse arvutis ära vikserida ja vajutatud nupude kombinatsoni meelde jätta nii et eriti pole enam vaja et häält muuta ... kui siis id kaarti ja küll juba ka id kaardi crackid olemas siis nagu värki
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
29.05.2009 09:45:45
|
|
|
hääletatud.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
29.05.2009 10:03:14
|
|
|
| dohc-48v12 kirjutas: |
Keskeragond oma telgiga jah väljas ja see mitte ei aja eriti vihale voi mis .
Eriti kui on voimalus seal ka hääletada. Arvatavasti on arvutid seal näpitud et salvestada kasutajad tunnus ja parool ning pärast hääl enda jaoks kasulikuks muuta !
Paaril tutaval migid kahtlased proged mis suudavad iga liigutuse arvutis ära vikserida ja vajutatud nupude kombinatsoni meelde jätta nii et eriti pole enam vaja et häält muuta ... kui siis id kaarti ja küll juba ka id kaardi crackid olemas siis nagu värki  |
ID-kaardil pole kasutajatunnust
Ülejäänud ulmet ei viitsi isegi kommenteerida
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
29.05.2009 10:08:48
|
|
|
Miks lehel www.valimised.ee MobiiliID abil hääletada ei saa vot see jääb selgusetuks...
Pean nüüd tööjuures kelleltki ID-kaardi lugejat nuiama et hääletada saaks.
Jahtisin ka eile kesikute telke et seal siis asi ära ajada, aga selleks ajaks kui jaole sain olid nad oma vigvamid kokku pannud. Minu meelest on see hea mõte et selline telk püsti on ja kui keegi on tõesti vaimult nii nõrk, et telgi esine propaganda teda meelt muutma paneb siis on see juba ette kadunud hääl teiste jaoks.
Ja seda et seal telgis arvutid ära on näpitud ma kohe kindlasti ei usu -potentsiaalne kasu ei kaalu potentsiaalset kahju kuidagi üle.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
29.05.2009 11:27:16
|
|
|
| Hääletatud ning olen ka mitmetele tuttavatele meelde tuletanud, et nad hääletaks (ei soovita kedagi kindlat hääletada vaid enda hääl kirja panna.)
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlsson
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
29.05.2009 11:30:32
|
|
|
Sain ka lõpuks oma hääle anda.
W7 ja tegemist oli omajagu. Igal lehel mis nõudis ID kaarti (ekool, valimised, pank jms) loopis IE 8 mulle mingit lähtekoodi ette. Lõpuks õnnestus hääl anda läbi Firefoxi ja EXE rakenduse. Keelasin samamoodi id-kaardi utiliidis automaatsed sertifikaadid vms. ja siis sain alles tööle selle EXE rakenduse.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
georgots
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005
|
29.05.2009 12:00:45
|
|
|
Aitasin ka 81-aastasel vanaemal e-hääletada, talle meeldis Ojuland, kuna tantsusaates tantsis nii ilusti tema sõnul
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
29.05.2009 12:17:59
|
|
|
sain ka hääletatud
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
29.05.2009 12:28:52
|
|
|
Panin ka hääle teele. Nr. 104 see ei olnud
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DMA
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2003
|
29.05.2009 13:24:31
|
|
|
| vuttjan kirjutas: |
Win7 ei saa hääletada - tugiinfost väideti, et win7 tugi sellel puudub.
Sooviks abi kuidas ubuntus see valimis bin firefoxile installida. (Proovin ubuntu CD-ga internetti minna ja hääletada)
Endal kogemus linuxiga puudub ja netist ei õnnestunud leida arusaadavat infot selle bin faili installimise kohta. |
Minu prkatiseerimisele tuginedes kõige uuemale ubuntule ei ole veel korralikult töötavat ID-kaardi tarkvara. Aga ubuntust on edasi arendatud estobuntu, mis tegelikult ongi (k)ubuntu, ainult mõnede ümberseadistustega ja ID-kaardi tarkvaraga. Alla saab laadida estobuntu - siit ja soovitav on võtta viimane LTS versioon, seega 8.09.1, mis baseerub Ubuntu Hardyl 8.04. Plaadipealt käivitades on ID-kaardi kasutamine töökorras.
Siis tuleb vastav valimised_2009.bin alla laadida või mis ta iganes oli ja anda sellele käivitamisõigus (parema klahviga hiirel->õigused-> ja linnuke kastis "executable") ja nüüd peaks saama käivitada ka ikoonil klikkides. Kindlasti tuleb jälgida, et valimised_009.bin fail ei asuks Töölaual, kuna see sisaldab täpitähti, siis see võib osutuda kirstunaelaks selle faili käivitamisel. Parem on käivitada antud fail kas siis /home või /tmp kaustas näiteks. Või kui soov on ikkagi töölaual seda käivitada, siis tuleks avada terminal kirjuda sinna
cd Töölaud või cd /Töölaud
./valimised_2009.bin või mis iganes selle faili nimi on.
_________________ Mida punk on liitnud, ärgu disko lahutagu |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
29.05.2009 13:37:10
|
|
|
| Sain ka 64-bit Windows 7-ga hääletatud.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
29.05.2009 13:54:12
|
|
|
| ma hääletan seekord vanamoeliselt
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.05.2009 14:00:43
|
|
|
| Mis ajast sa täisealine oled ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
29.05.2009 14:11:15
|
|
|
oeh... w7 x64 RC ja see valimine no ei taha õnnestuda sain sertifikaadid isegi IE-ga uuendatud aga edasine oli juba raskendatud.... IE-ga kaugemale valimiste lehel ei jõudnud... firefoxiga sain tirida valimisrakenduse alla aga see hakkas pilduma vigu ID kaardi poole pöördumisega. Keerasin id utiilis sertifikaatide registreerimise maha.... ikka jama... võtsin korra kaardi välja ja sisse tagasi... siis ka keeldus... registreerisin käsitsi ja siis sain lõpuks valimisrakenduse lahti... pin sisse ja nägin isegi kandidaate valikut kinnitades (3. punkt) kui pin2 oleks pidanud küsima kurtis aga jälle probleemi suhtlemisel id kaardiga... lisaks uuesti käivitudes hakkas jälle sama rada id kaardiga suhtlemisel
ühesõnaga lõpuks sain sedasi: automaatne serti regamine sai välja lülitatud, tirisin valimisrakenduse firefoxiga, panin id utiili tööle, regasin sertifikaadid käsitsi, id utiil kinni, valimisrakendus lahti, pin sisse ja valisin kandidaadi ära aga ei kinnitanud. Seejärel avasin uuesti id utiili, registreerisin uuesti sertifikaadid, id utiil kinni ja siis kinnitasin valimisrakenduses pin2 abil hääle. Seiklus missugune
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
29.05.2009 14:30:58
|
|
|
Tänud, sellest oli kasu
täitsin ka siis esimest korda kodaniku kohust (varem polnud lihtsalt võimalik )
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
29.05.2009 15:51:59
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Mis ajast sa täisealine oled ? |
alates u. 10 kuud tagasi, aga sina?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.05.2009 15:59:27
|
|
|
| lu1de, nõks üle nelja aasta tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
29.05.2009 16:00:04
|
|
|
| Mikk, sa polegi 36?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.05.2009 16:10:32
|
|
|
| Järgmine avastaja...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
29.05.2009 17:30:37
|
|
|
kahju et mobilli id-ga hääletada ei saa, ID kaart varastati ära
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
29.05.2009 17:44:40
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
ID kaart varastati ära
|
ID-kaardi ikka kinni panid?
|
ega seegi alati ei aita, kaotatud asjadega võetakse sellised laenud kaela et ohohohooo. Siin ju oli hiljuti uudis kus id kaart varastati ära, lasi samal õhtul kinni panna, aga väga palju hiljem tuli välja, et keegi on sellega pangas käinud ja laenud kaela võtnud + kliendikaardid mis max krediidiga ära kasutatud jne. Kuigi natuke VÕIB aidata see kui kinni panna
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
29.05.2009 17:56:15
|
|
|
| tsitaat: |
ega seegi alati ei aita, kaotatud asjadega võetakse sellised laenud kaela et ohohohooo. Siin ju oli hiljuti uudis kus id kaart varastati ära, lasi samal õhtul kinni panna, aga väga palju hiljem tuli välja, et keegi on sellega pangas käinud ja laenud kaela võtnud + kliendikaardid mis max krediidiga ära kasutatud jne.
|
jep tean seda lugu, pangatöötaja bläkk, et ta ei kontrollinud kaardi kehtivust.
Sama hästi oleks võinud ka muu dokumendiga sama teha
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
29.05.2009 20:24:15
|
|
|
| Hääletatud Windows 7 peal. Millagipärast hakkas lõpuks tööle, kaks päeva jamasin.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
29.05.2009 21:31:06
|
|
|
esmakordselt oma 11a hääletamise jooksul kahtlesin kas hääletada või mitte...kuna sai suht lihtsalt hääletatud, siis siiski hääletasin, aga see viimase aja kebernuss poliitikas on ikka tõsiselt üle visanud. Riik kui selline on unustatud, tähtis on ainult võim...võim...võim
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
29.05.2009 22:37:45
|
|
|
| Ei hääleta üldse, parem jätan hääletamatta kui aitan mingi jobu pukki.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jungleman
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.08.2005
|
29.05.2009 23:56:18
|
|
|
maci taga hääletades probleeme polnud. esimest korda ühendasin maci taha id-kaardi.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zsz
HV kasutaja
liitunud: 25.09.2004
|
29.05.2009 23:56:47
|
|
|
minu poolt ka linnuke kirjas. Linuxi all valimisrakendust tööle ei saanudki, see-eest vindoos ajas asja ära.
_________________ Seven dolphins were harmed in the process of making this post. |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
30.05.2009 00:18:39
|
|
|
Valimiste leheküljel www.valimised.ee on üsna vähe teksti, kuid selleski on kirjavead sees.
"Hääletamisleheküjele", "serifikaate", "käivima", "v ö i" on nopped, mis mulle kiirel vaatlusel silma jäid.
Võtab kõhedaks küll, kui mõelda, et see ongi see auditeeritud ja verifitseeritud kvaliteet.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.05.2009 04:44:09
|
|
|
Ma ei viitsi hääletada seekord 4kb/s neti otsast.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
30.05.2009 05:28:17
|
|
|
Kuigi valima peab valimatute vahel, sai ka omaltpoolt e-hääl antud. Enam lihtsamaks asja teha ei saa ning patt oleks jätta selline võimalus kasutamata! See et ikka edumeelseid inimesi eestis on kes ei vigise, et ei saa hakkama või ei oska, on väga hea kuulda. Loodetavasti on e-häälte protsent seekord häälekam kui varasematel aastatel.
Aga nendele kes tahavad source koodi näha, peaksid ostma HL2 Ma ei näe küll ühtegi põhjust miks ma ei peaks seda valimisviisi usaldama
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.05.2009 06:14:38
|
|
|
Kurat, lugesin mingi klouni uudise läbi, et Eestis peaks kehtima venekeel, venin selle hääletamisprotsessi nüüd läbi igastahes
Edit: 40 minutit hiljem: Hääletatud 8)
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
30.05.2009 10:53:21
|
|
|
| ma laisk ei viitsi hääletada, ja teiseks ei tea keda hääletada, ei oska neist valedest ja eneseupitamisest seda õiget valida. las valivad need, kel otsus juba olemas. naljapärast võiks kesikuid valida. aga jah ei viitsi
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
30.05.2009 12:00:19
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Araablane kirjutas: |
| Ei hääleta üldse, parem jätan hääletamatta kui aitan mingi piix pukki. |
Euroopa parlament valitakse niikuinii ja valik tehakse siis sinu eest 8)
Mingi kodutöö tuleb ikka teha ja mõelda, kes meie esindajatest on Euroopa Parlamendis reaalselt tööd teinud ja Eesti eest seisnud
Kui natukenegi kõrvad-silmad lahti hoida, siis peaks selge olema, kes need on. |
Aga mul on vähemalt südametunnistus puhas kui minu valitud vennike midagi pukis pepusse keerab
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
30.05.2009 12:20:54
|
|
|
Kelle poolt siis hääletasite/hääletate?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maa Mees
HV Guru

liitunud: 12.07.2006
|
30.05.2009 14:02:47
|
|
|
Samuti hääletatud
_________________ Kõike saab korda teha. |
|
| Kommentaarid: 477 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
30.05.2009 14:23:36
|
|
|
| s4nder kirjutas: |
| Hääletatud Windows 7 peal. Millagipärast hakkas lõpuks tööle, kaks päeva jamasin. |
Ise mässan ja mässan, ei saa win7 peal kuidagi hääletautd.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaemka
HV Guru

liitunud: 28.03.2004
|
30.05.2009 14:34:17
|
|
|
valik tehtud
_________________ GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0 |
|
| Kommentaarid: 333 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
263 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aatomik
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2005
|
30.05.2009 15:08:48
|
|
|
| Nüüd ka siis hääletatud - Vista peal töötas asi täitsa hästi.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
30.05.2009 15:37:32
|
|
|
Hääl antud ja seda eile
Nagu siin ennist kenasti mainiti.
| tsitaat: |
| Asi on nii lihtsaks tehtud et lausa patt oleks hääletmata jätta |
5+
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
30.05.2009 15:41:07
|
|
|
| võiks saada panga kaudu autentida ja ka hääletada, normaalne oleks.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
30.05.2009 16:09:25
|
|
|
| Huvitav, kus need kõvad hääletamise tulemused kajastuvad, kui täna ei kipu hääletanute arv enam kuidagi kasvama. Paistab, et eelmise e-hääletamise tulemusest jäädakse seekord pikalt maha.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
30.05.2009 16:11:45
|
|
|
| Araablane kirjutas: |
| Ei hääleta üldse, parem jätan hääletamatta kui aitan mingi piix pukki. |
selle kohta on üks väga hea ütlus, et kui hääletamas ei käinud (vahet pole kas kohalikul, riigikogu vms), siis EI OLE Sul õigust ka vinguda, et see või teine pukis ja teeb seda või toda halvasti. Kui hääletamas on käidud, vot siis on õigus vinguda, niikaua aga kui ise pole midagi selle muutmiseks teinud pole midagi parata ja tuleb vaikselt alluda.
/me ise läheb vanal ja traditsioonilisel viisil hääletama pühapäeval paberi peale. Mulle suvaline võõras tädi ütles, et minu id kaart ei tööta Ise ei hakka proovima kah Ilma selleta (e-hääleta) rohkem anonüümsust
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
30.05.2009 16:17:30
|
|
|
| Sults kirjutas: |
| Huvitav, kus need kõvad hääletamise tulemused kajastuvad, kui täna ei kipu hääletanute arv enam kuidagi kasvama. Paistab, et eelmise e-hääletamise tulemusest jäädakse seekord pikalt maha. |
Ilm ilus, rahvas väljas, keda huvitab praegu mingi hääletamine, uuel nädalal vast mõni tööjuures märkab veel hääletada:D
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
30.05.2009 17:23:29
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Araablane kirjutas: |
| Ei hääleta üldse, parem jätan hääletamatta kui aitan mingi piix pukki. |
Euroopa parlament valitakse niikuinii ja valik tehakse siis sinu eest 8)
Mingi kodutöö tuleb ikka teha ja mõelda, kes meie esindajatest on Euroopa Parlamendis reaalselt tööd teinud ja Eesti eest seisnud
Kui natukenegi kõrvad-silmad lahti hoida, siis peaks selge olema, kes need on. |
Mul ID kaardi lugejad kõigis masinates kenasti töötavad, kuid ei kavatse kedagi sinna oma hääle abil aitata, põhiliselt see tõttu, et miks peaksin ma kedagi kõrge palgalisele tööle aitama, kui naad saaksid seal Eesti keskmist palka ja läheksid tõesti Eesti rahvast esindama ja Eesti rahvale paremat elujärge tagama, siis küll, kuid siiani on ainult need eurosaadikud häda ja viletsust Eestile toonud ning oma rahakotti täitnud, Eestisse tagasi tuleku eest nõuavad ka veel 6 milli, nagu senisest kokku krahmitud rahast veel vähe oleks.
Minu usku on nüüd juba võimatu ümber pöörata, sest kogu selle Eesti 20 aast iseseisvuse jooksul on kogu aeg korrutatud, kannatage veel küll läheb paremaks, olen juba liiga vana, pole enam midagi ootata, Kas me sellist Eestit tahtsimegi , protest on nii suur, et arvatavasti ei lähe enam mitte kunagi, mitte kuhugi, mitte kedagi enam kuhugi valima.
Siiani olen kohusetundlikult kõikidest valimistest osa võtnud ja seda enne juba kui Eesti taas iseseisvaks sai.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|