|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Lindremant
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002
|
27.05.2009 14:25:32
|
|
|
| Alguses on ju 5 kulda selle eest saab süüa osta niiet vähe pole, ja siis tulevad ka levelid ja alustamine pole midagi rakse
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixkamitte
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.01.2002
|
27.05.2009 14:40:15
|
|
|
| iRock kirjutas: |
| Sain level 6'ks, aga kulda pole kusalgi. Milles asi? |
Level 6-ni jõudmisel ei saa mingit kulda. Kui jõuad levelini 16, siis peaks saama.
Kui keegi sind kutsus mängu, siis tema saab küll 5 kulda, kui sina level 6ni jõuad. Aga mitte sina!
| Lindremant kirjutas: |
| Alguses on ju 5 kulda selle eest saab süüa osta niiet vähe pole, ja siis tulevad ka levelid ja alustamine pole midagi rakse |
Täitsa nõus, ei saa aru, et mis hädaldatakse. 5 kulla eest elab kui kuninga kass rohkem kui kuu aega q2 toidu peal vabalt ära. Selle ajaga jõutaks vähemalt levelini 14 ja tööoskuse üle 4.
Või tahate väita, et enam ei saa uustulnuk kohe 5 kulda kätte?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
27.05.2009 14:40:52
|
|
|
| onufred kirjutas: |
Ettevõtja mõtleb siiski ju enda ellujäämise peale, ja minu meelest pidid olema riiklikud ettevõtted algajatele.Lisaks kui riik mulle maksaks võin neid q1 ettevõtteid taguda niipalju kui tarvis, kuid enda rahakoti arvelt ei näe nagu mõtet ? |
No riiklikus ettevõttes ei pakuta tööd heameelega läheks seal isutvad tüübid ees, kes pole pikemat aega midagi teinud. Q1 firmad on mõeldud paar kohta ainult algajatele ehk isegi Q1 leiba ei saa kätte präeguse seisuga SKILL 0+ - 1 , skill 2+ q1 firmas vot alles sealt hakkab midagi kooruma 2-3-4.50 eek Mõte edasi töötada seal firmas kaob kui firma tõstab Q vähemalt minule tundub nii.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
viimati muutis XeStAiSy 27.05.2009 15:34:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
27.05.2009 14:43:28
|
|
|
| mixkamitte kirjutas: |
| iRock kirjutas: |
| Sain level 6'ks, aga kulda pole kusalgi. Milles asi? |
Level 6-ni jõudmisel ei saa mingit kulda. Kui jõuad levelini 16, siis peaks saama.
Kui keegi sind kutsus mängu, siis tema saab küll 5 kulda, kui sina level 6ni jõuad. Aga mitte sina!
| Lindremant kirjutas: |
| Alguses on ju 5 kulda selle eest saab süüa osta niiet vähe pole, ja siis tulevad ka levelid ja alustamine pole midagi rakse |
Täitsa nõus, ei saa aru, et mis hädaldatakse. 5 kulla eest elab kui kuninga kass rohkem kui kuu aega q2 toidu peal vabalt ära. Selle ajaga jõutaks vähemalt levelini 14 ja tööoskuse üle 4.
Või tahate väita, et enam ei saa uustulnuk kohe 5 kulda kätte? |
Oi jah mixkamitte, Kohe kindlasti ei saa uustulnuk 5te kulda kätte, see oleks mängu kohapealt ka debiilne, sest iga inimene teeks endale 10 kontot ja saadaks selle 5 kulda endale.
5 kulda saab lvl 6 peal ise ja siis inimene kes sind invites.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
27.05.2009 14:43:58
|
|
|
| mixkamitte kirjutas: |
Või tahate väita, et enam ei saa uustulnuk kohe 5 kulda kätte? |
Saabki siis kui level 6 täis.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
27.05.2009 14:48:13
|
|
|
ei viitsi ise enam mängiga ja kasutaja läheb jagamisele
nimeks djkiller
lvl 8
manu skill 2.1
hetkel firmas tööl
midagi süüa pole
ja ühes relva firmas tööl
welness oli vist 36
kasutaja: djkiller
parool: HinnaVaatlus
kes ees see mees;)
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
27.05.2009 15:22:04
|
|
|
Kas haiglat saab vaid kord päevas kasutada ?
1 XP level 7-st puudu . Aga sõdida ei saa , kuna wellness 35 jälle ( ennem oli 45 , siis fightisin korra läksin haiglasse ja fightisin jälle kuni 35 sai ) .
Edit: Lampi tekkis 5 kulda mu accoundile .
Edit2: Kuramus , vaatasin et sain level 5-ks , tegelikult sain level 6-ks ja arvasin et 1 xp hetkel level 6-st puudu , mitte 7-st .
Nüüd hakkab siis see hea elu pihta vast . Läksin mingisse teisse lennufirmasse tööle , nüüd palk 4.5 EEK/päev .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
27.05.2009 16:08:02
|
|
|
Homme saab minul M Skill 2 ehk saab parema töökoha, siis võib-olla ja läheb kergemaks juhul kui firma keda ma valin ei tõsta oma Q kui rahvas oma firmade Q levlit koguaeg tõstab siis tuleb otsida teine riik kuhu kolida mõneks ajaks. Vaevalt eestis keegi Q 5 sööki ostma hakkab esialgu.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
27.05.2009 18:22:32
|
|
|
| Ma just mõtlesin, et... reaalselt pole ju mängus mitte midagi teha.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauno_
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2005
|
27.05.2009 20:32:54
|
|
|
| Niih oskab keegi öelda kas raha ümber kah vahetada saab? Tahaks kõik enda ron´id ja dollarid ümber inglise naelteks ümber vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
27.05.2009 20:34:53
|
|
|
| rauno_ kirjutas: |
| Niih oskab keegi öelda kas raha ümber kah vahetada saab? Tahaks kõik enda ron´id ja dollarid ümber inglise naelteks ümber vahetada. |
Monetary market.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ShinsouY
HV kasutaja
liitunud: 16.03.2008
|
27.05.2009 20:38:26
|
|
|
Gifti vahetust! 19 gifti mul, ungarlane andis
Apoplexy
Saadan kohe kui chekin kingi vastu!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixkamitte
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.01.2002
|
27.05.2009 21:14:56
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
Oi jah mixkamitte, Kohe kindlasti ei saa uustulnuk 5te kulda kätte, see oleks mängu kohapealt ka debiilne, sest iga inimene teeks endale 10 kontot ja saadaks selle 5 kulda endale.
5 kulda saab lvl 6 peal ise ja siis inimene kes sind invites. |
Selge, minu viga. Ei mäletanud enam.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ESTyes
HV vaatleja
liitunud: 21.05.2009
|
27.05.2009 22:25:46
|
|
|
| praegu siis usas raha tegemas, vahetan gifte, oleks vaja wellnessi, kasutaja ESTyes
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tamaz
HV vaatleja
liitunud: 23.10.2005
|
27.05.2009 22:33:15
|
|
|
| Kui siin keegi resideerub rumeenias võtke ühendust teeks vahetust vaja RON-id ära kulutada
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixkamitte
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.01.2002
|
28.05.2009 09:14:28
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
| Ma just mõtlesin, et... reaalselt pole ju mängus mitte midagi teha. |
Üldiselt tundub see mäng kujutavat endast organiseerimise oskuste ja ühistöö harjutamist.
Ehk kuidas panna üks riik oma tuhande kodanikuga sedavõrd toimima, et kõik saaksid söönuks ja areneksid ning riik iseseisvust ei kaotaks.
Üksinda ei ole seal sisuliselt midagi teha ja igav hakkab kiiresti. Organiseerimatus saab kiirelt karistatud.
Teiseks eeldab mäng väga vähest ajalist panust, kui selleks soovi on.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindremant
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002
|
28.05.2009 10:06:04
|
|
|
| Millises riigis on kõige suurema tõenäosusega pidevalt sõjad ja tööd?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
28.05.2009 10:11:16
|
|
|
| Lindremant kirjutas: |
| Millises riigis on kõige suurema tõenäosusega pidevalt sõjad ja tööd? |
tööd on igas riigis, ning Eestis on ka pidevalt sõjad.
Kui Eestis ei meeldi siis ära Eesti foorumist abi ka küsi vaid tuula kuskil mujal oma rumala jutuga.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
28.05.2009 10:30:28
|
|
|
| kes võttis siis minu kasutaja üle?
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindremant
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002
|
28.05.2009 10:35:49
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
| Lindremant kirjutas: |
| Millises riigis on kõige suurema tõenäosusega pidevalt sõjad ja tööd? |
tööd on igas riigis, ning Eestis on ka pidevalt sõjad.
Kui Eestis ei meeldi siis ära Eesti foorumist abi ka küsi vaid tuula kuskil mujal oma rumala jutuga. |
Eestis ei meeldi siin pole sõdasi ollagi, ja makstakse ka nagu nõgikoonudele. Ja abi küsin kust tahan
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
28.05.2009 11:02:25
|
|
|
Tööandja vist lõpetas ja seega "olen vaba". Land on 4,0x ja otsiks normaalse palgaga tööd
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
28.05.2009 11:13:13
|
|
|
| Lindremant kirjutas: |
| Unholy kirjutas: |
| Lindremant kirjutas: |
| Millises riigis on kõige suurema tõenäosusega pidevalt sõjad ja tööd? |
tööd on igas riigis, ning Eestis on ka pidevalt sõjad.
Kui Eestis ei meeldi siis ära Eesti foorumist abi ka küsi vaid tuula kuskil mujal oma rumala jutuga. |
Eestis ei meeldi siin pole sõdasi ollagi, ja makstakse ka nagu nõgikoonudele. Ja abi küsin kust tahan  |
No küsida võid, abi sa vaevalt saad..
Otsin manu 3 või 4+ skilliga töölist, kes tahaks töötada Eesti firmas :p.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tormentor
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2007
|
28.05.2009 12:01:27
|
|
|
| mul manu skill 2.7, ei oleks huvitatud? tänasega neli päeva võtab veel aega, et 3 saada =)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iRock
HV vaatleja
liitunud: 16.11.2006
|
28.05.2009 12:47:52
|
|
|
Okei, kuigi eile juba sain level kuueks, siis täna oli mul 5 kulda olemas.
Igatahes, vahetan 5 Q2 kinki! Nimi: Kr1stjan
viimati muutis iRock 28.05.2009 13:46:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lorch
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2008
|
28.05.2009 12:53:28
|
|
|
| palkan ka "tootmis" töölisi oskus 2+ palgad normaalsed (firma "Soe LeiB")
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaszpar
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2004
|
28.05.2009 13:10:48
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
| Lindremant kirjutas: |
| Unholy kirjutas: |
| Lindremant kirjutas: |
| Millises riigis on kõige suurema tõenäosusega pidevalt sõjad ja tööd? |
tööd on igas riigis, ning Eestis on ka pidevalt sõjad.
Kui Eestis ei meeldi siis ära Eesti foorumist abi ka küsi vaid tuula kuskil mujal oma rumala jutuga. |
Eestis ei meeldi siin pole sõdasi ollagi, ja makstakse ka nagu nõgikoonudele. Ja abi küsin kust tahan  |
No küsida võid, abi sa vaevalt saad..
Otsin manu 3 või 4+ skilliga töölist, kes tahaks töötada Eesti firmas :p. |
No mul manu 4+, mis palgast jutt käib? Wellness 90+
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
28.05.2009 13:35:53
|
|
|
Vahetaks 2 Q2 Gifti. CptRixuu ingame. PM!
Tänan kõigile, kes minu poolt kongressi valimistel hääletasid! Sain jälle enim hääli!
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
28.05.2009 13:46:45
|
|
|
Kukkus level 7 . Nii , kas sel ajal kui ühtki lahingut ei toimu ei saagi haiglas ennast terveks ravida ? Täna tegin 36 wellnessiga tööd sellepärast .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
28.05.2009 13:52:26
|
|
|
| Heineken. Just sellepärast on alati mõttekas päev lõpetada 90+ wellnessiga. Kunagi ei tea millal järgmine sõda tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
28.05.2009 14:00:41
|
|
|
Ma käisin sõjas , sõdisin 1 korra , käisin haiglas , siis sõdisin veel 5 korda .
Aga jahm , ma arvasin et rahuajal saab kah haiglat kasutada . Aga nähtavasti ei saa .
Nüüd pean vist tükk aega 35 wellnessiga elama .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
28.05.2009 14:05:33
|
|
|
Heineken, mis kasutaja Erepublik-us? Ise tegin muidu samamoodi esimest korda
Esimest posti võiks uuendada nende nimedega. Ainult et natuke nüri töö nüüd ainult neid nimesid siit teemast leida
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
28.05.2009 14:16:00
|
|
|
Corona_beer nimeks .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindremant
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002
|
28.05.2009 14:20:04
|
|
|
| Heh tööandja vähendas palka 20% nüüd 8 eeku level 4 land skill, päris orjaks kisub asi
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
28.05.2009 14:29:35
|
|
|
| Lindremant kirjutas: |
| Heh tööandja vähendas palka 20% nüüd 8 eeku level 4 land skill, päris orjaks kisub asi |
Eestlased on ahned..
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
28.05.2009 14:30:48
|
|
|
| Lindremant kirjutas: |
| Heh tööandja vähendas palka 20% nüüd 8 eeku level 4 land skill, päris orjaks kisub asi |
Presidendi Pilsner-i saan 10.8 EEK ja skill 3.5 peal selle alasi ja haamriga (misiganes selle nimi kah on)
wellness 90+
| Heineken kirjutas: |
Corona_beer nimeks . |
saatsin 2x 2Q kinki, eks kunagi kui asjd paremaks lähevad saada tagasi vmt kui mul vaja peaks üldse olema
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
28.05.2009 14:34:46
|
|
|
Palkade alanemine on täiesti loogiline peale seda kui palgaralli on olnud, eesti palgad olid täiesti mõttetult kõrged.
Tahtsin mainida ka siinsetele et q2 kink teile mingit lisaväärtust q1 kingi ees ei anna, q2=2*q1
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
28.05.2009 14:50:43
|
|
|
| Cloner kirjutas: |
| Tahtsin mainida ka siinsetele et q2 kink teile mingit lisaväärtust q1 kingi ees ei anna, q2=2*q1 |
Lihtsam on ära kinkida ainult 4 klikki vs 2
Muidu jah 2Q kingi hind sama mis 2X1Q kingil. Aga ei tea kas see alati nii jääb, vahest võib muutuda ka siiski.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
28.05.2009 15:03:41
|
|
|
| Cloner kirjutas: |
Palkade alanemine on täiesti loogiline peale seda kui palgaralli on olnud, eesti palgad olid täiesti mõttetult kõrged.
Tahtsin mainida ka siinsetele et q2 kink teile mingit lisaväärtust q1 kingi ees ei anna, q2=2*q1 |
Annab, 10 kinki saab päevas kinkida, 29 wellnessi pealt q1 kinkidega sõdimisvõimeliseks kasutajat ei tõsta, q2 kinkidega küll...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
28.05.2009 15:06:12
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
| Annab, 10 kinki saab päevas kinkida, 29 wellnessi pealt q1 kinkidega sõdimisvõimeliseks kasutajat ei tõsta, q2 kinkidega küll... |
hmm, ma sain aru et 10 wellnessi saab kinkide abil ainult ühele kasutajale päevas saata. Aga kui 10 kinki siis veel parem
edit:
Tundub, et siis ikka 10 wellnessi max päevas saab saata 2x Q5
_________________ Imperfection is perfect
viimati muutis Mart352 28.05.2009 15:12:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onufred
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
28.05.2009 15:12:42
|
|
|
| Q2 hind sama mis 2*Q1 ja peab vähem klikkima,eriti kui sait uimab
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
28.05.2009 15:21:50
|
|
|
| Minu arvamus on, et kinkide q leveli tõstmine on raha raiskamine. Miks? Sest sisuliselt ei anna see mingit lisaväärtust, q leveli tõstmine võtab firmalt raha selleks, et seda teha ning teiseks peavad töötajad hakkama rohkem raha kulutama, et oma wellnessi hoida.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onufred
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
28.05.2009 15:23:45
|
|
|
Mugavus maksab sama hästi võib öelda milleks toota bentleyd või ferrarisid, sapakaga saab ka punktist a punkti b
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
28.05.2009 15:28:06
|
|
|
| onufred kirjutas: |
| sapakaga saab ka punktist a punkti b |
Saab ikka?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
28.05.2009 15:51:18
|
|
|
Mis siin huvitavat on? Q5 ja Q1 kinkide vahe on see, et ühtede saatmiseks peab 2 klõpsu tegema, teistel 10. Enamikele kasutajatest ei ole 8 lisaklõpsu probleem -- seega pole eriti suurt nõudlust kõrgema kvaliteedi vastu -- puuduvad uhkemad kingid.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
28.05.2009 15:58:11
|
|
|
Selline küsimus, et kui firma teen, kuidas selle ülalpidamine välja hakkab nägema? Võiks vastata need kelle omal firma olemas.
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
28.05.2009 16:02:38
|
|
|
| redemption kirjutas: |
| Selline küsimus, et kui firma teen, kuidas selle ülalpidamine välja hakkab nägema? Võiks vastata need kelle omal firma olemas. |
ajunuss, ostad toorainet, kui sa just toitu ei hakka tootma siis pead toorainet ostma kuskilt mujalt, see tähendab, et sa pead enne organisatsiooni looma ja selle kuhugi mujale kolima, siis valuutavahetamine, tooraine ostmine ning ükshaaval oma firma kontole tõstmine on ajunuss, siis pead nussima tööliste tööle saamisega, osad lollid maksavad ebanormaalseid palku millega nad kasumit ei saa teenida, sina seda endale lubada ei saa, siis on piix toodangu müümisega, pead koguaeg teisi firmasi alla pakkuma, aga nad pakuvad sind ka koguaeg alla nii, et sa pead koguaeg sees käima vaatamas, et kas sinu toode on ikka turu kõige odavam või mitte. Selle jussimise peale teenin mina ~40 eeku päevas...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|