Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 07.05.2009 11:25:21 vasta tsitaadiga

blas, täpselt. Midagi nad seal pekki keerasid igatahes. Reeglina tehakse ikka asju paremaks...
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2009 11:43:33 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5096699#5096699

teoorias tahtsid nad paremat ribalaiuse ärakasutamist... aga praktikas... nagu alati

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 07.05.2009 13:08:40 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
limp kirjutas:
eile helistati starmanist, küsiti kas kasutan internetti või telefoni. ütlesin et ei kasuta ja sooviti head õhtut icon_biggrin.gif kõne kestis 20 sekki. kuidas nad siis ise ei näe seda, etma ei kasuta. juba teine kord 2 aasta jooksul, kui nii tehakse...


ehk mõeldi mingi pakkumine teha icon_rolleyes.gif

mis pakkumise? kui nad pärast minu vastust nende interneti ja telefoni side kasutamise kotha eitavalt vastasin, öeldi Head õhtut ja kõik.... Mis pakkumistest jutt käib? icon_razz.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.05.2009 18:04:52 vasta tsitaadiga

Kas ma olen Lasnamäel ainus, kes välisühendusega piinleb?
Meeletult aeglane kohati. Vahel isegi lausa katkeb.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tormentor
HV vaatleja
Tormentor

liitunud: 29.12.2007




sõnum 07.05.2009 18:26:03 vasta tsitaadiga

Mul mitu korda modem umbe läinud koguaeg vaja resetida. Täna tundub et jah mingid probleemid kuigi paar päeva ennem juba oli interneti aeglust märgata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inimen3
HV vaatleja

liitunud: 08.07.2005




sõnum 07.05.2009 20:14:58 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Kas ma olen Lasnamäel ainus, kes välisühendusega piinleb?
Meeletult aeglane kohati. Vahel isegi lausa katkeb.


ei ole..mul sama asi viimased paar päeva. tegin eile ühe kõne ka neile, lubasid asja vaadata....nagu alati.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 07.05.2009 21:54:55 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
darkside kirjutas:
limp kirjutas:
eile helistati starmanist, küsiti kas kasutan internetti või telefoni. ütlesin et ei kasuta ja sooviti head õhtut icon_biggrin.gif kõne kestis 20 sekki. kuidas nad siis ise ei näe seda, etma ei kasuta. juba teine kord 2 aasta jooksul, kui nii tehakse...


ehk mõeldi mingi pakkumine teha icon_rolleyes.gif

mis pakkumise? kui nad pärast minu vastust nende interneti ja telefoni side kasutamise kotha eitavalt vastasin, öeldi Head õhtut ja kõik.... Mis pakkumistest jutt käib? icon_razz.gif

No mida nad sulle pakuvad kui sa ei kasuta telefoni ja interneti. Nad lootsid kedagi üle pakkuda vast oma arust. Aga kui inimene ei vaja interneti, siis pole ju midagi pakkuda. Praegu ju mingi reklaam telekas, et kõik teenused tasuta (sisusse pole viitsinud süveneda). Seda vast selgeks püütaksegi teha sulle.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.05.2009 07:29:15 vasta tsitaadiga

Nagu mulle Elistast helistati ükspäev...
Küsiti, et kuidas mul läheb ja mis teenusepakkujat ma kasutan ja kuidas rahul olen.
Ja siis järsku - "ehk annate oma täisnime ja aadressi, homme tuleb tehnik, vaatab asjad üle ja teeme teile pakkumise."

Siis oli küll, et oot-oot, misasja icon_biggrin.gif
Ütlesin, et kuna te TV'd ei paku, siis pole vaja ka tehnikut saata.


Kurat küll, närvi ajab kohe. Starman ütleb, et neil korras, "tehke modemile restart," aga nemad ei tea, miks Lasnas mul välisühendus koomas on. icon_mad.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.05.2009 07:33:01 vasta tsitaadiga

TV saad ju starmanilt alles jätta 8) icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.05.2009 08:26:17 vasta tsitaadiga

Ebavajalik lisakulutus icon_razz.gif

Suhtumise küsimus icon_wink.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2009 20:49:28 vasta tsitaadiga

Kas ma näen viirastusi, või on digilevi kanalite nimekirjas multipleks 1 nime all olevasse komplekti lisandunud "ETV HD test" kanal 52 numbri all? Ei, selles pdf-nimekirjas seda veel pole, aga see on ka 5. mai seisuga dokument. Ma räägin sellest, et see ilmus digiboksi kanalite nimekirja. Varemalt tuli see eraldi, nr 4 multipleksist, mis levis vaid Tallinna ja Valgjärve saatjate kaudu, aga nüüd tuleb see multipleks 1-ga koos ETV, ETV2 jt krüpteerimata tasuta kanalitega.

See pole küll otseselt ZuumTV-ga seotud, küll aga digileviga, st Eesti DVB-T-ga ja tänu Starmani rohkele reklaamile seostab enamus inimesi ka seda Zuumiga. Digilevi teemat eraldi pole, seepärast torkasingi siia.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 11.05.2009 21:31:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 08.05.2009 21:31:24 vasta tsitaadiga

Vaatan kohvipaksu pealt, et sinna tuleb Eurovisioon 720p.
MUX4 (niipaljuke kui seda näha on) saab loodetavalt sama asi 1080i olema.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 08.05.2009 22:49:20 vasta tsitaadiga

suht muhe firma see starman.
paps lõpetas pool aastat tagasi kõik lepingud ära, kuigi kõiki analoogtelekanaleid näen siiamaani icon_biggrin.gif

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 09.05.2009 15:04:22 vasta tsitaadiga

Kas lahtised kanalid?
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 18:05:03 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:
Kas lahtised kanalid?
ETV HD või? Loomulikult! See ju riigitelevisioon, maksumaksja, ehk sinu ja minu kinnimakstud.
tsitaat:
koos ETV, ETV2 jt krüpteerimata tasuta kanalitega

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 18:45:08 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul ei leia MUX1-st mitte midagi rohkemat, kui need 6 Eesti põhikanalit.

Edit: Teadsin, et siin oli ka see niisama läbi õhu leviva digitv teema ja isegi üles leidsin:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=376547
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 19:09:40 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Huvitav, mul ei leia MUX1-st mitte midagi rohkemat, kui need 6 Eesti põhikanalit.
Kas ikka ei leia? Täna tuleb sealt isegi mingeid saateid, mis küll ei klapi ei ETV ega ETV2 kavaga.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 19:57:14 vasta tsitaadiga

Oo.. põnev. Tallinna saatja pealt viirastub ka mulle ETV HD Test.
_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 20:24:26 vasta tsitaadiga

Dogbert, jep, täna juba tiksub sealt Euroviisude reklaamkampaania. Pistisn selle uudisnupu siia ka: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5127050#5127050
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.05.2009 21:34:52 vasta tsitaadiga

Eile avastasin tolle Hr.Lepa telekanali TV14 ka Zuum-TV paketist.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 21:55:40 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Eile avastasin tolle Hr.Lepa telekanali TV14 ka Zuum-TV paketist.


Selle kohta käivad juba "kõlakad", et kui TV4 pankrotiga ühele poole saadakse, siis hakatakse TV14 pankrotiga tegelema, et saaks luua uue kanali TV24 icon_razz.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.05.2009 22:23:45 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
jägaja kirjutas:
Eile avastasin tolle Hr.Lepa telekanali TV14 ka Zuum-TV paketist.


Selle kohta käivad juba "kõlakad", et kui TV4 pankrotiga ühele poole saadakse, siis hakatakse TV14 pankrotiga tegelema, et saaks luua uue kanali TV24 icon_razz.gif

einoh, siin maarjamaal on see täiesti reaalne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 11.05.2009 00:26:03 vasta tsitaadiga

seda tv14 igal pool ei näe?
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.05.2009 08:30:24 vasta tsitaadiga

weedstone kirjutas:
seda tv14 igal pool ei näe?


Näeb, kui sul levib mõni kaablioperaator, kelle paketis kanal olemas, või siis Zuum-TV saad vastu võtta.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 11.05.2009 11:15:20 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
weedstone kirjutas:
seda tv14 igal pool ei näe?


Näeb, kui sul levib mõni kaablioperaator, kelle paketis kanal olemas, või siis Zuum-TV saad vastu võtta.



minu kanalivalikus miskipärast küll sellist kanalit ple icon_sad.gif

_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.05.2009 19:27:15 vasta tsitaadiga

No hatk tagasi spetsiaalselt käisin kontrollimas ja Tallinna saatja igatahes edastab seda kanalit. Tee kanaliotsing uuesti läbi, kui ise listi pole ilmunud.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 20:15:22 vasta tsitaadiga

tv14 ja etv hd tuleb koerust ka läbi
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 21:35:54 vasta tsitaadiga

Kanalinumber on 52, selle pärast ilmselt kohe silma ei hakka.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.05.2009 00:01:38 vasta tsitaadiga

ETV-HD on Tallinnas 52 kanalil jah, kuid TV14 omab 11 kanalit.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2009 21:31:47 vasta tsitaadiga

Heh jama - TV14 saadaval ainult tasulises paketis...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonnipunn
HV kasutaja
jonnipunn

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2009 22:44:53 vasta tsitaadiga

No totaalne flopp Starmani'i poolt... Eurovisiooni kanal näitab aint musta... kvaliteet oleks nagu 1080. Ilmselt need kes said varakult jaole, need näevad pilti. Teised mitte. kes hiljem sinna vaatesooviga pöördusid.
DAMN YOU F....G Starman!
Peangi jälgima mingit mõtetut ETV tava 576't icon_evil.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 07:16:04 vasta tsitaadiga

jonnipunn kirjutas:
No totaalne flopp Starmani'i poolt... Eurovisiooni kanal näitab aint musta... kvaliteet oleks nagu 1080. Ilmselt need kes said varakult jaole, need näevad pilti. Teised mitte. kes hiljem sinna vaatesooviga pöördusid.
DAMN YOU F....G Starman!
Peangi jälgima mingit mõtetut ETV tava 576't icon_evil.gif


Ega sul juhuslikult Sony teler ei ole ning sisese digiboxiga? Seljuhul ei olnud viga Starmanis vaid Leviras kes just enne finaali mingi lükkega hakkama sai ning Sony teleritel pildi kustutas. Seda nii kaablidigis kui ka digilevis.
Täpsemalt võid siit teemast lugeda: http://www.digi-tv.ee/viewtopic.php?f=44&t=10880&st=0&sk=t&sd=a&start=240
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eweb
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2009 22:24:01 vasta tsitaadiga

selline kiire küsimus teile. kas digiboks peaks töötama ka Tallinnas Starmani kaabli otsas? hetkel ta igatahes ühtegi kanalit üles ei leia. Või teen ma ise midagi valesti? seletage lollile puust ja punaselt, mis kuidas kuhu icon_wink.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 24.05.2009 22:26:23 vasta tsitaadiga

eweb kirjutas:
selline kiire küsimus teile. kas digiboks peaks töötama ka Tallinnas Starmani kaabli otsas? hetkel ta igatahes ühtegi kanalit üles ei leia. Või teen ma ise midagi valesti? seletage lollile puust ja punaselt, mis kuidas kuhu icon_wink.gif


Zuum TV jaoks (DVB-T) mõeldud boks kaabelvõrgus ei tööta, selleks vaja teisttüüpi boksi (DVB-C).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eweb
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2009 23:44:52 vasta tsitaadiga

selge, ammendav vastus. tänan
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2009 16:54:39 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
.. ma starmani saidilt ei saa kuidagi kätte seda tabelit, igatpidi proovisin trükkida sinna seda asukohta, viskab ainult pealehele.


jutt siis starmani kodulehe kanalijaotustabelist. ja see post oli tehtud märtsis. praegu mai lõpp ja endiselt ei ole võimalik kanalijaotust starmani kodulehelt saada, täpselt samamoodi viskab pealehele. masendav ettevõte
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2009 16:57:33 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
.. ma starmani saidilt ei saa kuidagi kätte seda tabelit, igatpidi proovisin trükkida sinna seda asukohta, viskab ainult pealehele.


jutt siis starmani kodulehe kanalijaotustabelist. ja see post oli tehtud märtsis. praegu mai lõpp ja endiselt ei ole võimalik kanalijaotust starmani kodulehelt saada, täpselt samamoodi viskab pealehele. masendav ettevõte
Mis teha, soojad ilmad - inimesed puhkavad juba. (nii see seal firmas pidi neil käima)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2009 17:14:14 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
.. ma starmani saidilt ei saa kuidagi kätte seda tabelit, igatpidi proovisin trükkida sinna seda asukohta, viskab ainult pealehele.


jutt siis starmani kodulehe kanalijaotustabelist. ja see post oli tehtud märtsis. praegu mai lõpp ja endiselt ei ole võimalik kanalijaotust starmani kodulehelt saada, täpselt samamoodi viskab pealehele. masendav ettevõte


http://lemmy.planet.ee/Starman-Kanalijaotusleht.htm

minul funkasid need sagedused mis siin lingil.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.05.2009 17:43:07 vasta tsitaadiga

nad ei taha näidata, et neil enimvaadatud kanalid puudu on thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2009 19:41:30 vasta tsitaadiga

Rahvas palun kogemusi kuidas universaalpuldid vanema Starmani Digiboxiga (Kaon KTF-S660HDCO) töötavad? Enda pult läks katki ja tahaks midagi paremat asmele mis ka telekt juhib ja mitte nii habras ei ole.

Näiteks oomipood ei osanud küll lubada, et mõni nende universaalpult selle digiboxiga töötaks...

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.05.2009 00:19:09 vasta tsitaadiga

No logitechi programmeeritavad puldid töötavad küll

maksa oma võimaluste juures ka mitte palju

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Juhtpuldid/54402/

Nii, paralleelne teema icon_smile.gif

http://digi-tv.ee/viewtopic.php?f=24&t=10853
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 11:01:25 vasta tsitaadiga

Kindlasti juba räägitud teema - kas on kuulda kõlakaid selle kohta, kas Starman liidab Sport Balticu oma Zoom paketti või on see ainult Viasati oma ja jääb sinna?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 28.05.2009 11:28:19 vasta tsitaadiga

Kanalijaotustabelid on isteeninduse keskkonnas täiesti olemas, et neid näha, tuleb sisse logida.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unn
HV kasutaja


liitunud: 16.05.2002




sõnum 28.05.2009 14:06:20 vasta tsitaadiga

Preaguse seisuga viasati oma ja jääb sinna
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2009 20:24:09 vasta tsitaadiga

kellelgi veel mux3-ga jama koeru peal?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 04.06.2009 20:28:24 vasta tsitaadiga

Ma täiesti newB, ärge näkku lööge icon_smile.gif
Pole kunagi kokkupuudet ei starmani, stv või mõne muu taolise netipakkujaga olnud. Nüüd olen siis korteriüürnik ja trepikojas seisab stv kui ka starmani karp.
Korterisse tuleb koaksiaalkaabel. Kui starmaniga kolmikpaketiga liitun, kas ma saan siis mingi tüüneri vms?
Mingeid variante on, kuidas saada TV-pilt läbi selle(tüüneri, boxi?!) vga/hdmi pesaga monitorisse??


beer_yum.gif

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 04.06.2009 20:58:36 vasta tsitaadiga

Starman paneb jah 1 kaabelmodemi vahele. Sealt saad interneti aga TV tuleb tavalise antenni kaabliga ikke...
Aga mul siuke küsimus ,et mul see pakett http://www.starman.ee/teenused/kolmikpaketid/mini-kolmikpakett
Kui nüüd kõik digitv peale läheb ,et digiboxe vaja ja HD kanalid jne. Kas siis starman teeb oma serveris midagi või pean ma hakkama mingeid asju juurde ostma või tegema?icon_smile.gif

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2009 12:35:05 vasta tsitaadiga

hiiemae,

Kui liitud digikolmikuga, siis on sul võimalik nii tavakaabel telekale taha ühendada ja vaadata analoogi, kui panna vahele digiboks ja vaadata digitaalis (võid samaaegselt vaadata mitme telekaga analoogis ja niimitmega kui vaatajakaarte hangid digitaalis, eeldusel et iga digi jaoks boks on või aparaat mis kaarti ja digisignaali sööb). Uuri starmanist bokside kohta, nad peaks erinevaid pakkuma.

jigsaw813,
Minuteada ei lähe kaabeloperaatorid täielikult digi peale, st peaks jääma alles ka analoog neil - kohustus üle minna on ainult läbi õhu leviva kraamiga.
Kui ise tahad digi, siis pead sõlmima vastava lepingu ja saad kaardi mida digiboksi pista (kas siis eraldiseisvasse mille võid osta või rentida või siis telekasse millel kaabeldigiboks sisse ehitatud).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 05.06.2009 21:13:01 vasta tsitaadiga

Mul telekal on mingi pesa küljepeal küll kuhu annab miski kaarti toppida... ,et on sellest kasu? TV info muidu siin ... http://www.samsung.com/ee/consumer/detail/detail.do?group=television&type=television&subtype=lcdtv&model_cd=LE40A756R1MXBT
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2009 22:04:14 vasta tsitaadiga

Kui sel pilul on ligidal kirjas "Common Interface", siis saab sinna pista vaatajakaarti jaoks lugeja vms. Küll aga pole sellest kasu kuna A756 ei näi DVB-C (kaabel digitüünerit) omavat, seega tähemehe korral digiboksita läbi ei aja.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.