|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
24.05.2009 22:56:11
|
|
|
| tsitaat: |
Kardan, et krahh võib olla nagu meil Tallinnas juhtus.
Kui riigikogu midagi ei tee ja töötus on üle 20% ja rohkem.
|
see on viimase aja huvitav käsitlus. mida peab riigikogu tegema, et kohaliku omavalitsuse teemadesse sekkuda? okei, muudab mingit maksuseadustikku blabla.. aga " bullat" selle kohta, et mingi ettevõte teistest tähtsamaks saab..? eedik on asju ikka väga huvitavalt inimestele serveerinud. okei hetkel meie maksusüsteem kriisiajale kohane ei ole, sest ajal,mil me selle välja töötasime, oli majanduskasv 8 - 12% ja makse sellelt maksta oli lust. .samas kust oleks ilma sellise maksusüsteemita tulnud reserv?? 15 aastat on liiga lühike aeg, et me suudaks omale suurte ja ilusate riikide moodi paksu rahakoti korjata.. kriisi ajal peabki raske olema, sest senised mõtteviisid ja mudelid ei toimi ning raskused saavad siis läbi, kui leitakse uued ja toimivad viisid ja mudelid majandamiseks ja need ka pikemas perspektiivis edukaks osutuvad.. kui riik inimese heaks midagi teha tahab, siis võiks see heategu väljenduda selles, et inimesele jääb mingil viisil rohkem raha kätte.. samas antud juhul on selle teostamine raske, sest haldussuutlikkus ähvardab väheneda.. õnneks pole siinmail seda lollust tehtud, et riigi raha kuskile ettevõtetesse topitud, kinnisvara välja ostetud vms.. tallinna veele tegelikult linn maksab inimese eest mingit raha, Eesti Energiale ja soojatootjatele võiks riik samasuguse asja ehk tekitada.. kellegi lolli otsust oma le laen võtta ei peaks kindlasti sponsoreerima.. teine asi oleks riigil sotsiaalse krahhi vältimiseks kinnisvara arendajatele teha pakkumine, millest keelduda ei saa ja nende seisvad põlluarendused sotsiaalpindadeks kilohinnaga kokku osta ning sinna elamasaajad kuidagi sundüürnikeks muuta neilt teatud aja jooksul eluasemele kulunud raha välja kasseerides..
kui mu silmad mind ei petnud, siis tõstis lukoil just kõttehinda..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ikruusa
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2003
|
25.05.2009 11:57:19
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| ikruusa kirjutas: |
| Aga ikkagi - kes oleks julgenud aastal 2005 selle teema alguses ennustada, et 2009 hoiatab maailmapanga juht taolise kisma eest ja ta ei räägi mitte kaugest tulevikust vaid lähiaastatest ja võib-olla isegi lähikuudest? |
Tanel |
OK
Sarnane uudis oli ka 27.04.2009, kuid siis oli juttu peamiselt Aafrikast, praegu räägitakse juba Ida-Euroopast.
Kui Zoellick midagi negatiivset pajatab, siis see peaks negatiivselt ka rahaturgusid mõjutama. Aga võimalik, et mingid näljased ja kaklevad riigid ja rahvad kuskil Aafrikas ja Ida-Euroopas kotivad maailmamajandust vähem kui seagripp.
EDIT: sisu on parandatud.
viimati muutis ikruusa 25.05.2009 12:30:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
25.05.2009 12:19:44
|
|
|
| note1 kirjutas: |
[Muutsin natuke teksi jälle..]
Heaolu ühiskond toodabki luuserite põlvkondi.
Ärimajanduse laialdane õpetamine ja uudiste pasundamine iga tunni tagant ongi globaalne kollane sopaelu.
Ja siis, et mis teised minust arvavad?
Inimpõlvkond on elanud ka raskemad ajad üle.
No see lihasöömise lõpetamine küll elu ära ei lõpeta.
Kasvatage juurikaid ja kartuleid ning te elate ka raskemad ajad üle.
Ma usun, et Eesti saab hakkama. Kui meie edukad ettevõtjad saavad oma rasvadest lahti, siis küll nad midagi välja mõtlevad. Vähemalt 40-50 aasta vanused.
Lihtsalt panevad pillid kotti ja tegelevad põllumajandusega. Ostavad traktorite asemel tööhobuseid ja palkavad omale seppi ja muretsevad rauad ja nahad.
Ennemgi on eestlane maale tagasi tulnud.
Eestis on põlvkonna võimuvahetus veel tegemata. Endised 80 aastate tegelased on oma võimumänge mängimas ja õpetavad ainult noortele rumalusi.
Mingid reklaamikampaaniad jne.
Kardan, et krahh võib olla nagu meil Tallinnas juhtus.
Kui riigikogu midagi ei tee ja töötus on üle 20% ja rohkem.
Kui võimus ei tegutse, siis võetakse sult võim.
Kel on kolhoosi kogemus, see peaks teadma kui kiiresti saab suure hulgaga kartula maha pandud ja kui kiiresti saab võsa puhtaks teha ja maad harida.
Ilma masinateta läheb natuke kauem aga nälga ei jääkeegi..
Jeh.. sordiseemet on ainult vaja. |
hea loll jutt
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.05.2009 12:37:17
|
|
|
Éi ole loll...natuke ülepakutud vaid
Sisuliselt kui enam ost müük vahetus rikkaks ei tee suureneb tavaliste maj. harude kasumlikus:
näiteks põllumajandus, relvade tootmine.
Hetkel IT pääseb ka kriisist kuna on tugev sund efektiivsust parandada ja kohti kus seda hüppeliselt teha on veel 10-15a plaanis tohutult.
Vaatasin, et Soomes IT teenused vist ikka väga kirved - arvutile windowsi paneku eest taheti 1,5K...ma tegin 600-ga(hõlmas ka kõike eluksvajalikku sellises keskmises koduarvutis). Tunnitasu tuli siiski 5-7X suurem kui mu põhikohal
Ainuke loll/ebaefektiivne jutt on see, et talgudega kõike teha ei saa.
Ehitusbuumi lõpp oli ka omamoodi talgude pidamine - kõik ehitasid nagu poereklaam ütleb
Reaalsus on see, et kõik ei saa kõike teha - isegi sõna üldehitus on selline küsitav termin...aga kuna Eestis odavhanked moes, siis see rada ilmselt jätkub veel jõulisemalt.
Fakt on see, et kõige kehvamas seisus on igasugu moetibid, kes kusagil kingapoes töötasid. Staatuse näitajaks nad ju sobivad, aga reaalselt raskel ajal naiseks
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
25.05.2009 12:39:34
|
|
|
| tsitaat: |
Fakt on see, et kõige kehvamas seisus on igasugu moetibid, kes kusagil kingapoes töötasid. Staatuse näitajaks nad ju sobivad, aga reaalselt raskel ajal naiseks
|
Kuna päikest meil pole, siis ei saa seda lauset ka päiksepistega välja vabandada.
Purjus oled?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.05.2009 12:40:18
|
|
|
mäksil on vist siuke naine
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
25.05.2009 12:43:10
|
|
|
Ei, minu naine ei tööta kingapoes. Jurist on ja saab minust rohkem ka palka, kui aus olla.
Need butiigimüüjad pole kunagi normaalset palka maksnud. Ilmselt enamus mingid kantide rahapesud kohad.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
25.05.2009 13:38:17
|
|
|
maksupetukohad või mitte aga fakt kui selline, et aegade jooksul on neisse ja nende ümber ülalmainit emaseid eluvorme meetriteviisi siginenud.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.05.2009 13:44:12
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| tsitaat: |
Fakt on see, et kõige kehvamas seisus on igasugu moetibid, kes kusagil kingapoes töötasid. Staatuse näitajaks nad ju sobivad, aga reaalselt raskel ajal naiseks
|
Kuna päikest meil pole, siis ei saa seda lauset ka päiksepistega välja vabandada.
Purjus oled? |
Mul siin küll päike
Ja puhkepäev ka. Lause polnud kõige selgem, aga nagu näha pointist arusaajaid siiski oli.
Samas eks ma seletan siis:
Nii... ilus tips ilma reaalse müügioskuseta va. kohmakas naeratus raha vastu võttes tööl, kodus, puhkehetkel.
Sai kinga ja nüüd vaja "elus püsida"... päris tihti koidab siin idee leida püsiv mees, aga ohh õnnetust paljud mehed võtavad teda vaid kui juhust või stabiilset armukest st. vastavas seltskonnas staatuse näitajat, et põkk mees suudab 2 naist pidada.
Naisena ei taluks isegi selline mees ilmselt teda, kuna ta koguaeg räägib oma geelküüntest ja juuksepikendustest.
Vat see oli point - ma ei arva, et sellist seletust saaks ka kuidagi rafineeritult väljendada.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
25.05.2009 13:51:51
|
|
|
ei saagi rafineeritumalt.. ja selliste inimeste eluvaade enamasti keerleb ümber ilusate asjade, millest tema elu koosneb.. ja reaalses elus, millele vihjati, tekib " nihe" .. et elementaarseid ilusaid asju nag geelküüned ja neksuse linnamaastur, ei ole mõtet punnitada..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
25.05.2009 14:31:26
|
|
|
| tsitaat: |
Hetkel IT pääseb ka kriisist
|
IT juurde tagasiminnes, siis palju meil päris IT firmasid üldse on?
Arvutimaailmas oli miski artikkel IT firmadest, kes võiksid Eesti majandust päästma hakata ja nende käibed olid ikka väga väikesed.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.05.2009 14:48:08
|
|
|
Paar aastat tagasi oli ühe end Eesti top 5 veebirakendusi arendava ettevõtte hulka pidava firma aastakäive suurusjärgus 15M eeku kui mälu ei peta. Hetkel ei oska öelda, kui suureks on käibed kasvanud või kui suured on päris tippude omad. Ega eriti ei imestaks, kui kõigi arendusfirmade summaarne aastakäive on alla paari miljardi.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2korda2
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2003
|
26.05.2009 10:47:23
|
|
|
| Eesti IT firmade käivetest annab natuke aimu ehk Äripäeva TOP - ükski päris suur ettevõte ei tohiks sealt välja jääda. Siin on TOP, mis on koostatud 2007 tulemuste põhjal. Tõsi, siin on segamini kõik - riistvara vahendajad, müüjad, tootjad, kui ka tarkvara poolelt kõik kirjud ja sulelised.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sada1000
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2007
|
29.05.2009 22:41:01
|
|
|
Prognoosige nüüd siis.. mis seis on meil aasta-kahe pärast? Scart on kuidagi jube vaikseks jäänud ja igav hakkab niimoodi
_________________ Xbox live kasutaja "sada1000" |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matrix
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
30.05.2009 09:42:29
|
|
|
Kui siin teemas on vaikus, siis läheb hästi.
_________________ Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadlock
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
30.05.2009 12:02:55
|
|
|
| sada1000 kirjutas: |
Prognoosige nüüd siis.. mis seis on meil aasta-kahe pärast? Scart on kuidagi jube vaikseks jäänud ja igav hakkab niimoodi  |
Suvi ju- vaja puid teha. Muidu hakkab talvel külm, kui elektrit enam pole ja bensiin ja diisel on 30.- liitri eest!
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadlock
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
30.05.2009 12:43:40
|
|
|
Ma ei usu, et lähitulevikus sellist hinda näeme. Kasvab ja läheb mingi aeg uuesti ilmselt lõhki, kui ostujõud kaob.
_________________ "Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
30.05.2009 16:43:16
|
|
|
| Ma olen vahepeal ära unustanud, mis need tuulikud saastavamaks tegid kui põlevkivi jaamad, ehk keegi meenutab.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
30.05.2009 19:09:57
|
|
|
Neid tuleb tohutus koguses ehitada, materjalikulu juba. Lisaks tekitavad nad mürareostust, häirivad väga suurel määral linde nt. Lisaks on hooldamine üsnagi kallis, sellepärast praegugi doteeritakse tuuleenergiat.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
30.05.2009 20:32:08
|
|
|
| tsitaat: |
sellepärast praegugi doteeritakse tuuleenergiat.
|
Ütleme siis kohe välja, et meie ise maksame "rohelist" tasu.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.06.2009 11:38:15
|
|
|
link :: kae siit
California now faces budget cuts beyond draconian
---
Ja General Motors on pankrotis, täna antakse nende aja järgi hommikul paberid sisse.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matrix
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
01.06.2009 19:10:18
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Ja General Motors on pankrotis, täna antakse nende aja järgi hommikul paberid sisse. |
Seda sa oled ju aastaid oodanud, ma kujutan ette, et sel puhul lubad sa endale paar
Samas, GM ei kao kuhugi, lihtsalt endised omanikud jäävad oma rahast ilma, ja uued omanikud jätkavad äri ilma Saabi, Opeli, Saturni, Pontiaci ja Hummerita.
_________________ Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xarthaz
HV vaatleja
liitunud: 29.08.2008
|
01.06.2009 22:48:49
|
|
|
Küsimus selle kohta, mis on tulevikus oodata Eesti põlevkivi toodangust? Kui kaugel on peak-põlevkivi ja kui suur ta on ning missusgused on sellega seotud ennustused.
Mis sinna LHV artiklisse puutub siis jah, USA hüperinflatsioon on paratamatu. http://www.youtube.com/watch?v=zJaDuERV7c8
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
02.06.2009 01:04:24
|
|
|
link :: kae siit
| Tanel kirjutas: |
nõudlus ei kahane oluliselt
|
The Fed can of course print money to buy up every Treasury bond in existence, but the inflationary ramifications would be Zimbabwe like, and crush the dollar on international currency markets. Are we near the phase where all hell breaks loose? I have never even answered, maybe, to this question before. It's always been, "no." Now it's maybe.
---
Oil prices have surged above USD65 per barrel to a six-month high overnight in New York - placing considerable pressure on an airline industry reeling from weak demand and steep reductions in yields. Crude prices have doubled in less than three months on some "green shoot" signs of improvement in the US economy. Crude still remains down 50% on the same level a year ago, but the global economic landscape couldn't be more different.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.06.2009 08:50:40
|
|
|
Need suured varujad 35-45 vahemikust on nüüd saanud parima diiliga hakkama
Nii kiiret taastumist ma poleks ootanud
Aga eks see vesi ka meie EE rahakotile - Jordaania projekt ja nüüd kodumaine õlitehas. Seega tundub, et vähemalt diislit võiksime varsti kodumaalt saada ja meie väliskaubanduse puudujääk muutuks 0 kanti.
Parim diil oleks nüüd see, et saada Venemaalt 15-25a kasutusõigus nende põlevkivile.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
02.06.2009 10:21:17
|
|
|
Tanel, parabooli moodi see küll välja ei näe. ja 'jäädavalt' on pigem sihuke Scarti sõnavara...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
02.06.2009 10:41:46
|
|
|
link :: kae siit
| londiste kirjutas: |
| ja 'jäädavalt' on pigem sihuke Scarti sõnavara... |
8)
---
Another global financial crisis triggered by a loss of confidence in the dollar may be inevitable unless the U.S. saves more, said Yu Yongding, a former Chinese central bank adviser.
Its very natural for the world to be concerned about the U.S. governments spending and planned record fiscal deficit, Yu said in e-mailed comments yesterday relating to a visit to Beijing by U.S. Treasury Secretary Timothy Geithner.
The Obama administration aims to reduce the fiscal deficit to roughly 3 percent of gross domestic product from a projected 12.9 percent this year, Geithner reaffirmed today. The treasury secretary added that Chinas investments in U.S. financial assets are very safe, and that the Obama administration is committed to a strong dollar.
It may be helpful if Geithner can show us some arithmetic, said Yu. We need to know how the U.S. government can achieve this objective.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
02.06.2009 14:22:51
|
|
|
Graafiku järgi mingeid otsuseid on küll tobe teha. See kirjeldab ju vaid tagajärgi, mitte põhjuseid.
(Ei väida, et hind tõusta ei võiks)
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matrix
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
02.06.2009 16:56:43
|
|
|
Üldiselt eristatakse V, W, U, L tüüpi taastumisi, parabool = U.
venemaa igatahes tegi oma eelarve perspektiivid selliste keskmiste naftahindadega 2010 = $50, 2011 = $52, 2012 = $53
http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=d384d935-33b3-48cf-a3b1-257c54a6d131
_________________ Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fiocchi
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2005
|
02.06.2009 19:04:54
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Parim diil oleks nüüd see, et saada Venemaalt 15-25a kasutusõigus nende põlevkivile. |
Kas mitte mõni aasta tagasi ei olnud suurem poleemika selle ümber, et EE ei tahtnud enam venemaalt ühest piirkonnast põlevkivi osta või seda kogust tunduvalt vähendada, mistõttu jäid seal paljud kaevurid tööta? Oleks nagu midagi sellist meeles. Teab äkki keegi, mis sellest asjast saanud on? Selles suhtes peaks ju olema täiesti reaalne võimalus suurendada põlevkivi eksporti sealt suunast.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matrix
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
02.06.2009 22:42:09
|
|
|
Siin on mitu konksu sees, esiteks venemaa põlevkivi on väiksema kütteväärtusega, ehk sitem, ning EL-s on räiged CO2 maksud, nii et ei ole mitte mingit mõtet seda väheväärtusliku põlevkivi Eestisse vedada ja seda siin põletada.
_________________ Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
03.06.2009 10:16:15
|
|
|
link :: kae siit
The state wallet is empty. The bank closed. Credit has dried up, Gov. Arnold Schwarzenegger told lawmakers in a special Tuesday morning address at the Capitol.
Californias day of reckoning is here, he said. With no action, the state will run out of cash in 14 days. Three months after the state budget was approved, California faces a $24 billion deficit.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ikruusa
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2003
|
03.06.2009 14:21:03
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Californias day of reckoning is here, he said. With no action, the state will run out of cash in 14 days. Three months after the state budget was approved, California faces a $24 billion deficit. |
Mehed teevad tempot. Alles 22.mai 2009 oli AP uudis, et "California could run out of cash in two months" Abiraha neil seal liigub, aga see kulutatakse pekki läinud äride upitamiseks, ajutiste töökohtade loomiseks *riigiaparatuuris*, võlakirjade kokkuostuks ja muudeks mahhinatsioonideks. Tuleb välja, et see ei aita Arnoldit mitte üks raas
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
03.06.2009 14:25:32
|
|
|
Peab vist filmide juurde tagasi pöörduma!! Terminator 666!
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.06.2009 18:09:44
|
|
|
| ikruusa kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Californias day of reckoning is here, he said. With no action, the state will run out of cash in 14 days. Three months after the state budget was approved, California faces a $24 billion deficit. |
Mehed teevad tempot. Alles 22.mai 2009 oli AP uudis, et "California could run out of cash in two months" Abiraha neil seal liigub, aga see kulutatakse pekki läinud äride upitamiseks, ajutiste töökohtade loomiseks *riigiaparatuuris*, võlakirjade kokkuostuks ja muudeks mahhinatsioonideks. Tuleb välja, et see ei aita Arnoldit mitte üks raas  |
Sellest rääkis mõniaeg tagasi ka raadiost ja asi neil ikka karm. Samas neil ju seal oli ka ju üks suurimaid mulle - ehitatud 10-15a jooksul kinnisvarale ja häda korral pole neil seal midagi kasvatada, et kuidagi söödud saada.
Eesti selles osas hea asukohaga
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
03.06.2009 18:29:28
|
|
|
| Kui nad lõpetaks illegaalidele welfare'i maksmise, oleks neil raha nagu muda.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tops
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2008
|
03.06.2009 21:39:13
|
|
|
| tsitaat: |
Kui nad lõpetaks illegaalidele welfare'i maksmise, oleks neil raha nagu muda.
|
Jäta maksmata, suurenevad kahjud varguste, röövimise, vandalismi jms tõttu. Korrakaitse ja illegaalide vanglas farmimine ja hilisem krimihooldamine pole ka just odav lõbu ning mõni korralik kodanik ja maksumaksja paneb kaose peale oma kodinad kokku ja tõmbab uttu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
03.06.2009 21:49:17
|
|
|
| tops kirjutas: |
Jäta maksmata, suurenevad kahjud varguste, röövimise, vandalismi jms tõttu. Korrakaitse ja illegaalide vanglas farmimine ja hilisem krimihooldamine pole ka just odav lõbu ning mõni korralik kodanik ja maksumaksja paneb kaose peale oma kodinad kokku ja tõmbab uttu. |
Saab ka lihtsamini. Äkki saadaks illegaalid välja piiri taha, kus on nende koht?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
03.06.2009 22:16:51
|
|
|
Jah. Siis oleks töökohti (no mõne ikka saaks) jänkidele endale, jääks raha tähtsamateks asjadeks ning usa taastuks majanduskriisist silmapilkselt
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
03.06.2009 22:46:40
|
|
|
| taikonaut kirjutas: |
usa taastuks majanduskriisist silmapilkselt  |
Ei imestaks absoluutselt. Arvestades, et sealkandis on kombeks maksta "põlvkondade abirahasid", kus mitte mingil viisil ühiskonda teenivad jobud saavad abiraha sellises süsteemis - vanaema saab, isa saab, mina saan. Tööl ei käi ega kunagi ka lähe neist keegi.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
03.06.2009 22:57:18
|
|
|
| Scart: Samas on USA-s piisavalt töökoht, mida ei hakka kkunagi täitma mitte üks ameeriklane. Ja siis on kindlasti kohe püsti seesama teema teistpidi, et riiki tuleb uuesti illegaalid lubada.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
03.06.2009 23:03:34
|
|
|
| kriisi ajal hakkab valge mees ka peldikuid nühkima. kui ikka õhtul kodus (kui on veel kodu) midagi süüa pole siis nühid kasvõi hambaharjaga
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
03.06.2009 23:09:29
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| Scart: Samas on USA-s piisavalt töökoht, mida ei hakka kkunagi täitma mitte üks ameeriklane. Ja siis on kindlasti kohe püsti seesama teema teistpidi, et riiki tuleb uuesti illegaalid lubada. |
Absoluutselt tühi jutt, kulla sõber. Jänkid korjavad maasikaid ja ei tea mida, nägu naerul et seegi töökoht olemas on. Mitte ilmaasjata ei liigu rahvavool üle Grande tagasi Mehhikosse USAst.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
04.06.2009 10:52:34
|
|
|
taikonaut, see nii ongi muide. võib-olla vähem utreeritult, aga nii on.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ikruusa
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2003
|
04.06.2009 10:55:49
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Jänkid korjavad maasikaid ja ei tea mida, nägu naerul et seegi töökoht olemas on. Mitte ilmaasjata ei liigu rahvavool üle Grande tagasi Mehhikosse USAst. |
Kuskilt lugesin, et ameerika inimeste rumalus ulatub tasemeni "dumber than a box of rocks". Kas tõesti ei juhtu midagi ja tüübid annavad oma majad, SUVid ja golfivarustuse ära ning lähevad maasikaid korjama - ja nägu ikka naerul peas?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
04.06.2009 11:12:12
|
|
|
Scart: Ja varsti on need maasikad ära korjatud ja siis vaadatakse niisama, kuidas päeva õhtusse veeretada saab.
Enam-vähem saam - nagu ma ei usu mitte kuidagi, et sõber-Scart läheb tegema mingit vastuvõtmatut tööd mingite sentide eest. 8)
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
04.06.2009 12:32:42
|
|
|
No kui muud tööd pole ka ära tahad elada, siis oleks igaüks nõus tegema igasugust tööd, peaasi, et poest leiva kätte saad.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|