|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
11.09.2003 02:53:08
kass terroriseerib |
|
|
| kass üritab kuhugi teleka otsa sooja minna. iga kord kui ta sinna läheb hüppab alguses klaviatuurile, kuigi ta saaks mujalt ka minna. mul mingi btc keyboard kus on standby ja muud nupud. kahe viimase päeva jooksul on suutnud mu arvuti 3 korda kinna panna :/
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zorg
Batareimees
liitunud: 06.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Earl
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.04.2002
|
11.09.2003 05:39:27
|
|
|
| Zorg kirjutas: |
| Anna kassile kõvasti peksa või siis pane klaverile midagi peale mingi karp näiteks |
See kassile kõvasti peksa andmine võib lõppeda sellega, et too pärast sulle klaverile pissima hakkab.
_________________ The early bird might get the worm but the second mouse gets the cheese |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
11.09.2003 07:45:18
|
|
|
Minu kass klaviatuurile ei hüppa, aga mul on Delli molu, täpne tüüp meelde ei tule aga 17 tolli
ja kass käis seal magamas kus need monitori võred on, ehk siis molu peal
sellepärast et seal kiirgab alt soojust
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
11.09.2003 07:56:20
|
|
|
Jaa, ega ükski kass ei ela ära ilma peksuta.
Kass ja peks on sama tihedalt seotud, nagu mina ja .
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
11.09.2003 08:10:44
|
|
|
Kui Sul WinXP, siis ...
Display Properties > Screen Saver > Power... > Advanced > When my cat press the sleep button... - See pane "Do nothing"
See siis keelab välja lülitamisest. Aga kuidas kass panna nii, et klavituurile ei astuks? -Osta talle oma monitor kuhugi toa nurka
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
11.09.2003 09:11:45
|
|
|
määri klaver palderjaniga kokku,siis ta enam teleka otsa ei taha
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
11.09.2003 10:15:39
|
|
|
| tsitaat: |
Jaa, ega ükski kass ei ela ära ilma peksuta.
Kass ja peks on sama tihedalt seotud, nagu mina ja .
|
| tsitaat: |
Anna kassile kõvasti peksa või siis pane klaverile midagi peale mingi karp näiteks
|
fuckin loomapiinajad
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LordVader
Lõuapoolik


liitunud: 19.07.2002
|
11.09.2003 10:20:18
|
|
|
| Vaheta kass koera vastu - palju tarbijasõbralikum ja klokkida parem.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
6 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003

|
11.09.2003 10:26:31
|
|
|
| LordVader kirjutas: |
| Vaheta kass koera vastu - palju tarbijasõbralikum ja klokkida parem. |
vahest piisab ka vana kassi uuema mudeli vastu vahetamine, kui oled ikka raudselt koera vastu.
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
11.09.2003 10:29:13
|
|
|
Pritsi teda veega sel hetkel kui ta midagi paha teeb. Siis peaks komme ära kaduma
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
11.09.2003 10:30:30
|
|
|
| ttt kirjutas: |
Pritsi teda veega sel hetkel kui ta midagi paha teeb. Siis peaks komme ära kaduma  |
samamoodi kaovad ka telekad ja arvutid
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
11.09.2003 11:45:45
|
|
|
| carramba kirjutas: |
| ttt kirjutas: |
Pritsi teda veega sel hetkel kui ta midagi paha teeb. Siis peaks komme ära kaduma  |
samamoodi kaovad ka telekad ja arvutid  |
Mis teha - kõrvalmõjud
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sf
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.06.2003
|
11.09.2003 11:58:49
|
|
|
Et kass klaviatuuril ei tallaks, tuleb sinna ümber kuhjata kõikvõimalikku prügi. Ise kasutan kokkukäkerdatud pabereid, kasutatud toidunõusid/pakendeid, juhtmeid, trummipulki, kääre, nuga, kruvikeerajat, vasekamakat, kruvisid, CD-sid, raamatuid ja kindlasti midagi veel (mida ma hetkel ei näe) Aitab hästi. Nüüd käib kass üle printeri.
_________________ pea kinni puu sees |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
11.09.2003 12:21:21
|
|
|
Mul jääb kass mõnikord klaveri ette magama.
Trükkides on tegelikult päris hea käetugi
Aga muidu ta ronib küll igale poole.
Eriti meeldib talle mu arvutitool.
Suht alati, kui ma tahan sinna istuda, on tema juba ees.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
11.09.2003 12:30:30
|
|
|
| XR kirjutas: |
Eriti meeldib talle mu arvutitool.
Suht alati, kui ma tahan sinna istuda, on tema juba ees. |
Mul sama jama ühe naistuttavaga Mis soost sul see karvane elukas ka on
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
11.09.2003 12:31:19
|
|
|
minu kassi viimane saavutus oli ööseks maha võetud plekiga, stand-by's olevas masinasse magama ronimine
..aga klaveri peal ei käi ta enam sellest ajast, kui klaver sai suurema nurgaga kalde peale tõstetud ning väikene vahe klaveri ja moluki vahele jäetud
veega pritsimine peaks kah aitama (mitte ainult klaverile ronimise vastu )
_________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
11.09.2003 13:29:46
|
|
|
No tegelikult on asjaga ka tõsiteaduslikult tegeletud. Millalgi oli " Võrgutaja"s jutt, et on tehtud programm, mis peletab teoorias kassi eemale. Kuvarile tuleb miski koera pilt ette, kui ta klaveri peal jalutab või midagi sinnapoole ... No igatahes sai programm ka miski auhinna. Idiootsuste/tarbetuse kategoorias
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
11.09.2003 13:33:20
Re: kass terroriseerib |
|
|
| degreal kirjutas: |
| kass üritab kuhugi teleka otsa sooja minna. iga kord kui ta sinna läheb hüppab alguses klaviatuurile, kuigi ta saaks mujalt ka minna. mul mingi btc keyboard kus on standby ja muud nupud. kahe viimase päeva jooksul on suutnud mu arvuti 3 korda kinna panna :/ |
mul sama laks - 3 kassi kodus ja nad kasutavad mu monitori nagu hüppelauana, et kõrgele riiulile magama minna. on tüübid. 8)
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
11.09.2003 13:35:02
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Jaa, ega ükski kass ei ela ära ilma peksuta.
Kass ja peks on sama tihedalt seotud, nagu mina ja .  |
suht haige lause
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
11.09.2003 13:43:37
|
|
|
| ttt kirjutas: |
Pritsi teda veega sel hetkel kui ta midagi paha teeb. Siis peaks komme ära kaduma  |
Minu kass teeks seda asja siis kohe 10x rohkem. Mul kass selline veearmastaja. Kui keegi dui alla läheb, siis tema on ka alati vannitoas/vannis/vannitoa ukse taga.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
11.09.2003 13:47:00
|
|
|
Tundub, et ilgelt paljudel on kassid? Käib arvutiga kuidagi komplektis asi või? Et hiir nagu juba on, saagu ka kass... 8)
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuleloom
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2002
|
11.09.2003 13:54:43
|
|
|
Kassi vastu aitab hästi, kui arvuti kõrvale muretseda midagi suuremat, soojemat ja urisevamat.
Sellest ajast peale kui endale HP 4 printeri ostsin, kass enam klaverile ega monitorile ei tüki.
Tõsi, prinditud dokumendid kipuvad aegajalt karvased tulema.
_________________ There is no such thing as a little bit of lava |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
11.09.2003 13:57:00
|
|
|
printeritest tõmbab kassi kõige parema meelega vana kärisev nõelprinter (vähemalt minu kassi siis ) ...isegi laualambi all lösutada pole nii huvitav, kui nõelprinteri pead jälgida ...aga see on selline ajutine lahendus, sest pidev käristamine hakkab endale närvidele
_________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajnurm
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2002
|
11.09.2003 13:59:08
|
|
|
[/quote] Minu kass teeks seda asja siis kohe 10x rohkem. Mul kass selline veearmastaja. Kui keegi dui alla läheb, siis tema on ka alati vannitoas/vannis/vannitoa ukse taga.[/quote]
Sama siin. Lisaks sellele magab ta köögis kraanikausis. Ja tilkuv vesi teda ka ei sega.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
11.09.2003 14:07:34
|
|
|
Krt, enda kass sai eile kõlari juhtme välja tirimisega hakkama ja muidu meeldib talle ka ADSL modemi peal/kõrval lösutada... ja millegipärast meeldis suvel see ADSL modem ka kärbestele, ronisid raisad nende sälkude vahele mis seal modemi peal on
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
11.09.2003 14:17:19
|
|
|
| tsitaat: |
Sama siin. Lisaks sellele magab ta köögis kraanikausis. Ja tilkuv vesi teda ka ei sega.
|
Väiksena (5 kuud tagasi) magas ka kraanikausis. Nüüd enam ei maga.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
11.09.2003 14:17:37
|
|
|
| [Valts] kirjutas: |
Krt, enda kass sai eile kõlari juhtme välja tirimisega hakkama ja muidu meeldib talle ka ADSL modemi peal/kõrval lösutada... ja millegipärast meeldis suvel see ADSL modem ka kärbestele, ronisid raisad nende sälkude vahele mis seal modemi peal on  |
mul tiirutasid ka kärbsed Starmani musta modemi ümber->jagasid ära et sitt ühendus vist
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
11.09.2003 14:33:00
|
|
|
tjah, endal kah kass kodus....minu samsung 757NF molu on tema üks lemmikumaid magamispaiku....sealt kõrgemalt on hea aknast õue vaadata....ja soe kah veel...mis sa hing ikke rohkem tahta oskad....
vahepeal tuleb ja heidab end keset hiirepatja magama...mis sest, et mina parajasti oma närilisega seal ringi väntan....
ja niipalju veel, et löömise vms kassile kombeid ei õpeta....mu paps andis talle ükskord lopsu, kui ta õues keset tillipeenart möllas....peale seda võttis see kass oma pühaks kohuseks, et selles koha MITTE ÜHT rohelist taime ei kasvaks....nimelt plaaniliselt kobestamised iga päev jms....
antud arvuti-aksessuaarist on ju isegi review tehtud.... Review: Juvenile felis catus......
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
11.09.2003 17:35:26
|
|
|
| Fast&Furious kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
Jaa, ega ükski kass ei ela ära ilma peksuta.
Kass ja peks on sama tihedalt seotud, nagu mina ja .  |
suht haige lause  |
Mis teha, kui kassid lihtsalt vastikud on.
Ütlesin välja vaid oma maailmavaate.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.09.2003 17:53:28
|
|
|
muig... minu kass elutseb õues, vahepeal akna peale ronides. sealt ta siis ikka vaatab oma suurte silmadega, kuidas scardu toas askeldab
suvel kui see võrguasi on aknaruudu asemel, annab ta mudugi endast parima, et tuppa saada
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
11.09.2003 17:57:12
|
|
|
| heh, mul sama nali, ma elan eramajas, ja aknad suhtkoht madalal (ca 1,5-1,7m)...ja ta käibki pidevalt köögiaknast tuppa...ukse tagant pole näugumist hästi kuulda, siis hüppab akna peale...ja lõugab seni, kuni keegi tuppa laseb.... 8)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.09.2003 17:59:40
|
|
|
nujah, kõutsil selline yppevõime, et jube, minu jaoks võrduks sama hype vist 6 meetri pealt donkamisega, koomid loomad need kassid, armsad jah
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
11.09.2003 18:03:36
|
|
|
kunagi mu naabrimehe kass oli pede
ajas mu isasele kassile pidevalt ligi
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
11.09.2003 18:27:11
|
|
|
mul kassil selline omapärane võime mööda seinu joosta
koridori tapeet juba suht ribadeks
ja siis talle meeldib veel läbi pleksiklaasi seina vaadata (pleksi ootab korpusele külgepanekut)
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
11.09.2003 18:54:43
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
mul kassil selline omapärane võime mööda seinu joosta
koridori tapeet juba suht ribadeks
ja siis talle meeldib veel läbi pleksiklaasi seina vaadata (pleksi ootab korpusele külgepanekut) |
Oled oma kasssile Matrix't näidanud?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
11.09.2003 18:58:34
|
|
|
| Vidget kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
mul kassil selline omapärane võime mööda seinu joosta
koridori tapeet juba suht ribadeks
ja siis talle meeldib veel läbi pleksiklaasi seina vaadata (pleksi ootab korpusele külgepanekut) |
Oled oma kasssile Matrix't näidanud? |
ma ise mõtlesin samat asja krt seda teab 8)
a siis talle meeldib veel hiire kursorit molul taga ajada
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
11.09.2003 19:00:38
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
a siis talle meeldib veel hiire kursorit molul taga ajada  |
No eks instinktid löövad välja ja vaja hiir kinni püüda.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
11.09.2003 19:16:32
|
|
|
mulle kassid just ei meeldi sellepärast et nad laua peal käivad ja mööblit lõhuvad, vot võtad ühe taksi koera, see istub päevad läbi nurgas vait. nuu näiteks, endal on muidugi doberman kes närvidele käib viiksudes, kuna see on tema taktika tähelepanu saamiseks.
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
11.09.2003 19:23:55
|
|
|
Ma arvan, et eks need kassid sellepärast arvutite taha koguaeg tahavad, et nad peavad läbi arvuti omavahel maailmavallutusplaane
Ja need inimesed, kes omavad nn. halbu kasse, need on selles ise süüdi. Halvasti kasvatate järelikult.
Mul on eluaeg kass olnud. Seega väga palju kasse. Kõik on olnud vääga sõbralikud ja toredad.
Mõnikord teistele külla minnes on küll imelik vaatada, kui imelikult nende koduloomad käituvad.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
11.09.2003 19:23:59
|
|
|
| vanarebane kirjutas: |
| mulle kassid just ei meeldi sellepärast et nad laua peal käivad ja mööblit lõhuvad, vot võtad ühe taksi koera, see istub päevad läbi nurgas vait. nuu näiteks, endal on muidugi doberman kes närvidele käib viiksudes, kuna see on tema taktika tähelepanu saamiseks. |
Mina olen kah koeraomanik(koeraks siis Rottweiler) ja julgen vastu väita. Ei istu nad rahulikult midagi.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
11.09.2003 19:29:37
|
|
|
egas siis loom süüdi pole, tavaliselt inimene/omanik.
krt, mul naaber tappis mu 2 kassi ära, aga ma ei saa talle muffigi teha - kutt on 'ex cop'
loomakaitseseltsist öeldi, et neil pole võimu, et midagi teha. kahju, et peame elama koos selliste inimestega.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
11.09.2003 19:56:17
|
|
|
Fast&Furious, keerad vastu s***a. nt kui eramaja siis kirutat cat killer öösel aerosooliga majaseina peale. kui korteris siis ukse peale.
A mu kass magab kah mu arvutittoli peal. Mul selline kiikuv tool. Jube mugav. Ja kuna mul isane kass siis ma päevaks teda oma tuppa ei jäta kuna case lahti. Äkki kuseb peale. Läpakale kuses. Kogu klaver oli peetis. Aga muidu kassid ikka jube armas. Koera ma omale kunagi tuppa ei võtaks. Ja väga pisikesed koerad mulle ei meeldi. Need ei haugu vaid nähvivad.
viimati muutis Superglue 11.09.2003 19:58:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
11.09.2003 19:58:07
|
|
|
| Vidget kirjutas: |
| vanarebane kirjutas: |
| mulle kassid just ei meeldi sellepärast et nad laua peal käivad ja mööblit lõhuvad, vot võtad ühe taksi koera, see istub päevad läbi nurgas vait. nuu näiteks, endal on muidugi doberman kes närvidele käib viiksudes, kuna see on tema taktika tähelepanu saamiseks. |
Mina olen kah koeraomanik(koeraks siis Rottweiler) ja julgen vastu väita. Ei istu nad rahulikult midagi. |
nuu ma ei mõelnud üldse koeri, vaid taksikoera muidu. Koeradel on olemas ikka omad sordid, et õrnad koerad ja tugevad, minu koer on ka jube kiskuja tänaval, aga sellegi poolest hea valvur.
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
15.09.2003 23:37:03
|
|
|
Mu kassile meeldis kõlli peal magada.
Vähemalt niikaua, kuni mul hing täis sai ja parajasti mingit mõttetut tümpsu kuuldes punni põhja keerasin...kass ei julge siiamaani arvutilauale ronida
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
15.09.2003 23:54:18
|
|
|
Mul kah kass,pole pobleeme olnud,et tahab arvutit näppida ;ja löönd olen teda 2 korda elus,selleks et suhted paika panna= who is master who is not 8)
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
16.09.2003 11:07:21
|
|
|
| Caveman kirjutas: |
Mu kassile meeldis kõlli peal magada.
Vähemalt niikaua, kuni mul hing täis sai ja parajasti mingit mõttetut tümpsu kuuldes punni põhja keerasin...kass ei julge siiamaani arvutilauale ronida
 |
Mul oli siis lugu selline, et kuulasin muusikat klapid peas. Volume oli peaaegu maxi peal ( ise tean oma kõrvad )
ja siis tuli kass joostes ning tõmbas oma kehaga klappide juhtme muusikakeskusest välja. Jama oli see et ta ise
jäi kahjuks just ühe kõlari ette. Kassi liikumiskiirus kahekordistus peale seda ja peale seda ta veidi kardab muusikakeskust
Aga kasside vastu pole midagi mul
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
17.09.2003 05:21:08
|
|
|
Ülekäte läinud kasside puhul pidi see riistapuu häid tulemusi andma!
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.09.2003 06:10:01
|
|
|
| troll kirjutas: |
Ülekäte läinud kasside puhul pidi see riistapuu häid tulemusi andma!  |
ma käin sellega oma kassiga iga päev jalutamas ja poes piima toomas...
kui liialt siplema hakkab, siis keeran tugevama peale.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
17.09.2003 10:29:30
|
|
|
| Fast&Furious kirjutas: |
| troll kirjutas: |
Ülekäte läinud kasside puhul pidi see riistapuu häid tulemusi andma!  |
ma käin sellega oma kassiga iga päev jalutamas ja poes piima toomas...
kui liialt siplema hakkab, siis keeran tugevama peale. |
Rõve
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|