Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Team Fortress 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2009 15:53:02 vasta tsitaadiga

WTH.. Juba tuleb välja? Alles tuli Scout ja eelmise korraga tulid uued relvad veidi aega enne update'i enda välja tulemist. Igatahes öeldi jah, et järgmine update on selline, mida saab lähedamalt lasta jms.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2009 20:58:19 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
http://www.teamfortress.com/sniperupdate

icon_lol.gif ootan huviga icon_razz1.gif
2fort mapis sniper väga lahe olla imo icon_wink.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 13.05.2009 23:42:52 vasta tsitaadiga

Kui keegi veel pakub, siis ei ütleks ära ühest guest passist. Vaataks, kas kala on ka roogitav. icon_wink.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 16:38:46 vasta tsitaadiga

Nonii, nüüd siis juba kolmas päev ja peale vibu on veel kaks uut asja avaldatud.

Esimeseks: Uus map, mida sai näha ka pildil, kui oli Scout update. Lisaks 2 arena map'i:

http://www.teamfortress.com/sniperupdate/day02_english.htm

Teiseks: Uus kilp, mis kaitseb backstab'ide eest.

http://www.teamfortress.com/sniperupdate/english.htm

Edit: Ma vaatan, et Steam'i foorumites toimub mingi mäsu. Liiguvad pildist uncloak'ivast spy'st snaipri seljataga. Huvitav, kas Valve trollib või mõned kasutajad niisama ajavad jama. Igatahes leidsin lingi kah selle kohta:

http://www.rockpapershotgun.com/2009/05/15/sniper-update-day-3-things-get-mysterious/

Paljud siis arvavad, et snaipri update on tegelikult spy update. Seda on aga iga update'iga vist siiamaani arvatud seega loogilisem on see, et kaks update'i tuleb korraga. Üks spy uutest võimalustest on alati arvatud olema surma feikimine ja seda arvatakse ka pildil oleva spy kohta, kes on pikali (samal ajal kui teine spy on seljataga valmis juba).

_________________
TALUSILDID


viimati muutis Dude . 15.05.2009 17:03:17, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafiaa
HV kasutaja
Mafiaa

liitunud: 15.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 16:52:05 vasta tsitaadiga

Palju hetkel TF2 maksab steamis? Kumb kasulikum on, kas osta mingi orange box või tf2 eraldi? Kas poest ostes on kallim?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 16:55:22 vasta tsitaadiga

TF2 @Steam 19.99€ http://store.steampowered.com/app/440/
OB @ Steam 29.99€ http://store.steampowered.com/sub/469/
OB @ G2Play 11.49€ http://g2play.pl/p/en/61/half-life+2+the+orange+box+uncut+version+steam+key.html
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 17:03:26 vasta tsitaadiga

Orange Box Steam'is: 467.-
TF2 Steam'is: 311.-

Orange Box Game.co.uk's: 261.-
TF2 Game.co.uk's: 261.-

See kas soovid Orange box'i või mitte oleneb, kas sind huvitavad Half-Life jms.

Game.co.uk'st tellides pead ootama küll nädala, aga kokkuvõttes isegi postkikulga (~50.-) on odavam. Orange box'i puhul on päris mõnus kui karp on olemas - ning kui juba game.co.uk'st siis kindlasti Orange Box võtta, sest hind on sama.

Kokkuvõtvalt: http://www.game.co.uk/PC/Action/FirstPersonShooter/~r331494/Half-Life-2-The-Orange-Box/?s=team%20fortress "Add to Basket"

Edit: Ma vaatan, et Steam'i foorumites toimub mingi mäsu. Liiguvad pildist uncloak'ivast spy'st snaipri seljataga. Huvitav, kas Valve trollib või mõned kasutajad niisama ajavad jama. Igatahes leidsin lingi kah selle kohta:

http://www.rockpapershotgun.com/2009/05/15/sniper-update-day-3-things-get-mysterious/

Paljud siis arvavad, et snaipri update on tegelikult spy update. Seda on aga iga update'iga vist siiamaani arvatud seega loogilisem on see, et kaks update'i tuleb korraga. Üks spy uutest võimalustest on alati arvatud olema surma feikimine ja seda arvatakse ka pildil oleva spy kohta, kes on pikali (samal ajal kui teine spy on seljataga valmis juba).

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 16.05.2009 00:00:19 vasta tsitaadiga

SPY UPDATE WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOHOOOO!!

http://www.teamfortress.com/spyupdate/

_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vinku
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2008




sõnum 16.05.2009 00:27:55 vasta tsitaadiga

Haha, hea troll tehti kõigile.
Välja tuleb siis 21. mai (neljapäev.)

Blogis viidati sellele, et Pyro on hoopiski naine icon_eek.gif


viimati muutis Vinku 16.05.2009 00:31:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2009 00:29:33 vasta tsitaadiga

Transeksuaal, no mis teha. Kõmmutab hästi muidu
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creepyguy4
HV kasutaja
creepyguy4

liitunud: 29.10.2008




sõnum 16.05.2009 01:25:28 vasta tsitaadiga

Hahahaaha hea tüng Valve'i poolt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Superman-
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 29.01.2009




sõnum 16.05.2009 07:26:43 vasta tsitaadiga

Valve on nii lahe
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creepyguy4
HV kasutaja
creepyguy4

liitunud: 29.10.2008




sõnum 16.05.2009 10:02:27 vasta tsitaadiga

Srry for being n00bish,aga kas keegi oskab öelda,kuidas ma saaks Scout olles pesapallikurikaga palle pähe teistele virutada ??
Või on see mingi unlockable asi Scout Update'ist ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2009 12:02:24 vasta tsitaadiga

creepyguy4, selle relva nimi on Sandman ja see on unlockable.

Ja nüüd saigi see tõeks.. Lisaks snaiprile tuleb ka spy. Veidi oli oodata kah, sest spy'ga mängitakse vist hetkel vähem kui snaipriga.

Uus unlockable seletab kenasti seda imelikku laipa ja uncloak'ivad spy'd snaipri selja taga. thumbs_up.gif

Edit: MEET THE SPY video on netti lekkinud:

http://www.gametrailers.com/video/meet-the-team-fortress/49383

Väga tegija... Jään HD versiooni Valve poolt ootama..

_________________
TALUSILDID


viimati muutis Dude . 17.05.2009 13:33:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2009 12:13:19 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=ZTj6tauY1JU&fmt=18

Väga tegija...

On thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n0bzter
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2009 13:12:36 vasta tsitaadiga

Meet The ... videod lähevad järjest paremaks ! icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creepyguy4
HV kasutaja
creepyguy4

liitunud: 29.10.2008




sõnum 17.05.2009 13:35:57 vasta tsitaadiga

Praegu mõtlen,et oli ikkagi õige tegu Orange Box Blood Money asemel ära osta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 12:45:49 vasta tsitaadiga

creepyguy4 kirjutas:
Praegu mõtlen,et oli ikkagi õige tegu Orange Box Blood Money asemel ära osta icon_biggrin.gif

Loomulikult.

Kõik mängud selles karbis on väga kõrgelt hinnatud ja Half-Life'idest ja TF2'est saad kõvasti rohkem mänguaega (ka eraldi).

Edit:// Nüüd paari päeva jooksul on siis Valve poolt Meet the Spy trailer väljas: http://www.teamfortress.com/spyupdate/day05_english.htm

Kvaliteet on kõvasti parem (erti kui tõmbad läbi Steam'i) ning seal suures tabelis on alguses igast huvitavaid asju. Koos videoga tulid ka Spy achievement'id, aga nendel pole hetkel veel kirjeldust juures (paari päeva pärast).

Tänaseks on siis uus revolver: http://www.teamfortress.com/sniper_vs_spy/day06_english.htm

Peab mainima, et viimasega on vast väga mõnus kuskilt kaugelt neid snaipreid nottida, kellel on Razorback nende selgi katmas.

_________________
TALUSILDID


viimati muutis Dude . 21.05.2009 10:10:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 12:48:37 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Peab mainima, et viimasega on vast väga mõnus kuskilt kaugelt neid snaipreid nottida, kellel on Razorback nende selgi katmas.

doh.gif
sa vist ei saanud asjale pihta.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 12:54:30 vasta tsitaadiga

Seda, et peale igat lasku peab jahtuma?

Slsmõttes, et hetkel pole veel küll teada, et mitme lasuga maha võtab, aga kükitad kuskil nurgas kasti taga ja siis sealt vaikselt lased - snaiper sind ülesse ikka ei leia ja tema ainus võimalus on kas saada surma või joosta ennast kuskile healima. Ainuke probleem on vast teised tiimikaaslased, aga siiamaani olen küll edukalt neid snaipreid kellel selg vastu seina oma revolvriga nottinud.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 13:40:53 vasta tsitaadiga

Päris loll sniper peab olema siis.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vinku
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2008




sõnum 20.05.2009 22:34:37 vasta tsitaadiga

Minu teada peaks isegi nägema, kui keegi kusagilt laseb nt. seljatagant, küljepealt jne.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2009 10:10:27 vasta tsitaadiga

Vinku, kui sniper on scoped, siis kah?

Igatahes. http://www.teamfortress.com/sniper_vs_spy/english.htm

Paistab, et see ei olnudki lõppude lõpuks aprillinali: http://www.teamfortress.com/post.php?id=2391

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2009 11:47:55 vasta tsitaadiga

Tasuta mängimise nädalavahetus jällegi tulemas, kes senini pole proovinud, siis nüüd jällegi võimalus! thumbs_up.gif

The celebrate the soon-to-be released sniper/spy update,
Valve is letting you play Team Fortress 2 for free this extended holiday weekend.
All you need to do is fire-up Steam and pre-load away.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vinku
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2008




sõnum 21.05.2009 16:43:28 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Vinku, kui sniper on scoped, siis kah?

Igatahes. http://www.teamfortress.com/sniper_vs_spy/english.htm

Paistab, et see ei olnudki lõppude lõpuks aprillinali: http://www.teamfortress.com/post.php?id=2391


Snaiper on scoped, siis ka. Pealegi ma ju näen, et mul elusi läheb icon_wink.gif
See unlock tundub väga vahva nagu ka teised.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 21.05.2009 21:29:55 vasta tsitaadiga

MILLAL UPDATE TULEB OOOOH!!! kell 9 juba...
_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2009 22:01:36 vasta tsitaadiga

* Asju ei saa arvestada meie aja järgi. USA's on umbes hommik alles vms.
* Tegu on VALVe'ga ( http://developer.valvesoftware.com/wiki/Valve_Time ).

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2009 22:14:41 vasta tsitaadiga

Kusagil kesköö +- tund, paiku peaks tulema.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 21.05.2009 22:42:47 vasta tsitaadiga

Mitu päeva see free weekend on? Nädala lõpuni?
_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafiaa
HV kasutaja
Mafiaa

liitunud: 15.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2009 23:04:34 vasta tsitaadiga

Hakkasin Steami logima ning viskas ette, et TF 2'l on free weekend. Pakkus mulle pre loadimist. Panin siis tirima ning jooksis kokku, siis panin steami uuesti käima ja viskas mingi muu uudise ette.
Kus ma saaks TF2 preloadida?

EDIT :

sain ise juba icon_smile.gif - proovin mängu ära, äkki ostan isegi siis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2009 23:04:59 vasta tsitaadiga

See nv saab tasuta pelada v?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 21.05.2009 23:43:46 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
See nv saab tasuta pelada v?

Jah, saab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2009 10:19:16 vasta tsitaadiga

Nonii spy vs sniper update on väljas..

    Maps


    Added new map, Pipeline. Pipeline is the first map in a new game mode named payload race, which uses two carts in each map instead of only one like traditional payload maps

    Added new arena map Sawmill

    Added new arena map Nucleus

    Added new community payload map Hoodoo

    Updated Dustbowl to fix not being able to jump into the window in the first building of the second stage


    Sniper Changes

    Added new sniper rifle replacement, The Huntsman. Instead of a sniper rifle, you have a bow that allows you to move around faster while firing, and fire more quickly than the sniper rifle. Works better at medium range than the standard rifle

    Added new SMG replacement, Jarate. If thrown on an enemy they will take more damage for short period of time. Also extinguishes flames on yourself or allies

    Added new SMG replacement, The Razorback. Will protect you against a single spy backstab, and stun the spy for a short period of time. Comes with a 15% move speed penalty for the wearer

    Standard sniper rifle now shoots through friendly players

    Added 54 new Sniper voice lines

    Added 35 new Sniper achievements


    Spy

    Added new revolver replacement, The Ambassador. First shot is very accurate and will cause a critical hit if it hits an enemy's head. Accuracy is poor for a period after that

    Added new watch replacement, the Dead Ringer. When armed, you will appear in all ways to die to the first damage you take from an enemy. You'll be cloaked for 8 second after taking this damage. Upon de-cloaking you'll make a loud, distinct sound

    Added new watch replacement, the Cloak and Dagger. Your cloak meter is only depleted when you move, so you can stay invisible indefinitely if you're standing still

    Spy name tags now show up properly when disguised as their own team

    Fixed a bug that would cause spectators to see disguise weapons incorrectly

    Fixed a bug where enemy spies disguised as friendly spies would have cigarettes that didn't burn

    Fixed a bug where overhealing disguised spies would show the wrong overhealing amount to the medic

    Made it more obvious on first person view model when your motion cloak is out of juice and you are partially visible

    Also made it more obvious on first person view model when you're bumped while cloaked

    Improved the way your disguise weapon is determined to make it clearer and fix a couple of rare issues

    Spies disguised as enemy spies now get a random mask to help complete the disguise, and their target id will be set appropriately

    Spies disguised as medics now have an Ubercharge: line in their disguise target info

    Spies outward facing "disguise health" now matches their disguise target when they first apply the disguise

    Spies can now pick up health kits for their "disguise health", even when uninjured

    Disguise UI doesn't show up in minimum UI mode (hud_minmode)

    Spies that disguise as a player using an unlockable now show that unlockable in hand

    Spies can now use enemy teleporters

    Added 70 new Spy voice lines

    Added 34 new Spy achievements


    Scoreboard changes

    Dominations no longer get wiped when teams switch sides

    Dead players draw slightly darker in scoreboard

    Converted class labels to class icons

    All players now display the total number of people they are dominating


    General

    You now find new and old items as you play, instead of through achievements

    Fixed a bug that would cause the scout's ball to regenerate at inappropriate times

    Demomen can now detonate their stickies while taunting

    Flamethrower's air burst now extinguishes fire on friendly targets

    Grenades and rockets deflected by a pyro under the effects of Kritzkrieg will now be criticals

    The Heavy and Sniper now have new custom death animations

    Fixed payload HUD not updating properly if you join in the middle of a match and the cart isn't moving

    Engineer's dispensers now give 20%, 30%, or 40% of player's max_ammo (for each ammo type) on each use, based on the level of the dispenser

    Added -sillygibs commandline parameter which will allow the non-violent gibs to be enabled

    Added a new taunt for the Kritzkrieg, which also heals for 10 points

    Improved the deathcam camera handling used when a player plays a custom death animation

    Added missing chalkboard and serverbrowser images for community maps shipped in previous updates

    Removed "Final" from map names in the serverbrowser quick list

    Servers

    Added "sv_allow_voice_from_file" convar, which defaults to 1. When set to 0, it'll prevent clients from using the "voice_inputfromfile" feature to broadcast wav files over voice

    Enabled "sv_allow_wait_command" convar, which defaults to 1. When set to 0, it'll prevent clients from using the "wait" command


Paistab, et Spy saab lõpuks medic'uks disguise'ida jne. Kahju, et facestab'e ära ei parandatud. Lisaks ühtegi melee unlock'i kokkuvõttes ei olegi, hea et hunnik voice clip'e sai. Aga praegu tundub see pyro leegiheitja küll overpowered, kui see saab tiimikaaslaste leeke ära puhuda.

Sniper achievemendid: http://www.teamfortress.com/sniper_vs_spy/day07_english.htm
Spy achievemendid: http://www.teamfortress.com/sniper_vs_spy/day05_english.htm

Ise ei ole veel mängu jõudnud - kuidas see uus unlock süsteem töötab?

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 22.05.2009 11:52:13 vasta tsitaadiga

Tundub küll väga kõva laks aga eks serverid on nüüd täis ainult spy-sid ja snipereid icon_biggrin.gif Tuleb vist natukene ise kannatada ja heavyga kõik maha nottida icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 22.05.2009 12:14:54 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:


Ise ei ole veel mängu jõudnud - kuidas see uus unlock süsteem töötab?

Lugesin Steami foorumist, et ei töötagi. Relvi unlockitakse täiesti suvaliselt ja täiesti suvalisel ajal, vahet pole mis klassiga mängid. Ning achievementide teel enam relvi ei unlocki.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creepyguy4
HV kasutaja
creepyguy4

liitunud: 29.10.2008




sõnum 22.05.2009 12:45:12 vasta tsitaadiga

Kas see on mingi viga Valve'i poolt,või peabki nii olema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 22.05.2009 14:01:00 vasta tsitaadiga

Pask süsteem on. Mängisin 30 minutit ausat mängu Spy-ga, sain 10 achievementi. Varasema süsteemiga oleks mul juba 1 uus weapon unlockitud, aga praegu pole mitte midagi.

Ning ei ole see viga, see intended.


Lugesin veel, et on võimalik unlocke saada lihtsalt uus LAN mäng tehes, spectatoriks ennast panna ning siis paar tundi midagi muud teha.
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=869950

Ise jätsin 30-ks minutiks nii, aga ei saanud midagi.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2009 14:16:59 vasta tsitaadiga

Mul spyl 10 ja snaipril 5 achievementi tehtud ja olen ainult natascha saanud, mis mul juba niikuinii olemas on :/
Ei meelde eriti see uus süsteem.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 22.05.2009 14:24:59 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
piix süsteem on. Mängisin 30 minutit ausat mängu Spy-ga, sain 10 achievementi. Varasema süsteemiga oleks mul juba 1 uus weapon unlockitud, aga praegu pole mitte midagi.

Ning ei ole see viga, see intended.


Lugesin veel, et on võimalik unlocke saada lihtsalt uus LAN mäng tehes, spectatoriks ennast panna ning siis paar tundi midagi muud teha.
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=869950

Ise jätsin 30-ks minutiks nii, aga ei saanud midagi.


See uus süsteem on suht nõme jah, huvitav mis eelmisel siis viga oli icon_neutral.gif
See LAN serveris olemine pidi toimima jah... specis,spawnis, savi puha....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafiaa
HV kasutaja
Mafiaa

liitunud: 15.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2009 15:10:21 vasta tsitaadiga

Jumala haige! Otsin mingi serveri, lähen sisse, mängin natuke ja siis jääb kõik pilt seisma ja ma liikuda ka ei saa.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2009 16:08:43 vasta tsitaadiga

Uus süsteem aitab veidi *achievement only' serverite vastu võidelda. icon_wink.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creepyguy4
HV kasutaja
creepyguy4

liitunud: 29.10.2008




sõnum 22.05.2009 16:28:12 vasta tsitaadiga

Uued helid on head.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 22.05.2009 18:00:28 vasta tsitaadiga

Mõttetu süsteem. Mängisin 4 tundi sain Flare Guni. Lmao.

Btw kus eestlased mängivad?

// 6 tundi nüüd

Flare Gun
Huntsman ( sux lol )

//

Neid asju võiks nii saada
Spoiler Spoiler Spoiler
[/spoiler]

_________________
Täielik Noob.


viimati muutis SibulonHEA 22.05.2009 20:25:47, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rere252
HV kasutaja
rere252

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2009 18:09:58 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel ei tööta mute funktsioon peale update-i?
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2009 18:46:48 vasta tsitaadiga

Sain siis Cloak and Dagger'i kätte - nagu arvata võis on asi üliäge. Lihtsalt seisad koha peal ja ootad kui vastane üritan sind leida..

praegu oli eriti lõbus spy achievemente tehes. Achievement mida teha üritasin: "Backstab an enemy who is dominating 3 or more of your teammates.". Üks vastane on - engy. Tean täpselt kus ta on. Plaan on, et lihtsalt panen noa selga ja lasen kasvõi sentry'l end ära tappa. Üritan talle seljataha saada, aga ta muudkui tõmbleb ringi, sest ta teab, et ma jahin teda - panen noaga mööda ja sentry tapab ära.. Siis järgmine kord paneb tiimikaaslane talle nuga ja saab achievement'i endale. Kolmas kord engy ise on kuskile kadunud seega sappin lihtsalt kõik ta asjad ära. Siis läheb veel paar korda, kui lõpuks saangi noa selga ja achievement käes. Tiimikaaslane õnnitleb... Olen ise kah esialgu õnnelik, aga siis vaatan kirjeldust: "Get a Revenge kill with a backstab." Siis vaatan scoreboard'i, ning selgub et tegelasel on ainult 2 domination'it nüüdseks. Küll on aga uus vaenlane - snaiper, kellel on samuti nüüdseks 3 tükki koos. Seisan nähtamatuna ja vahin kõrgelt, mis nad seal all kõik sehkendavad - leian ülesse sihtmärgi - kenasti seisab koha peal. Aga täpselt kui tema juurde jõuan jookseb minema - hakkan taga ajama, aga järsku hüppab Pyro vastu, kes mu maha kõrvetab. Nüüd proovin uuesti - seekord pöörab ta järsku ümber ja backstab'i ei tule. Raiun teda veidi noaga, kuni on kutu (mitte backstab).. Achievement käes - tiimikaaslane rõõmsalt õnnitleb. Vaatan, et mis achievementiga ikkagi tegu on - "Dominate a Sniper." Nüüd olen vihane ja jooksen kohe spawni. Hüppan kõrgelt kõikide snaiprite seljataha ja panen kolmele vennale noa selga (sealhulgas minu sihtmärk). Tuleb kohe kaks achievementit - tiimikaaslane jälle rõõmsalt õnnitleb, et seekord on siis käes. Vaatan mis achievementidega tegu on: "Backstab 3 enemies within 10 seconds" ja "Backstab 3 Snipers in a single life". Vaatan jälle scoreboard'i ja selgub, et snaipril on ainult kaks domination'it nüüdseks. Õnneks leidsin veel ühe tegelase ja panin temale järgmisel korral noa selga ja achievement käes. icon_wink.gif

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 22.05.2009 19:57:49 vasta tsitaadiga

Ise olen juba oma 3-4 tundi mänginud, mitte ÜHTEGI relva pole saanud, isegi sellist, mis juba olemas on. Kuradi jama. Tahaks uusi spy (mu lemmik klass) unlocke proovida...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 22.05.2009 20:14:35 vasta tsitaadiga

Dead Ringer käes, esmamuljel päris hea.
Sellega võiks olla 0.5-1 sekundit immunityt, muidu on suhteliselt kasutu, kui näiteks mõni Scout sulle näkku jookseb kurikaga, siis ta lööb sind, sa lähed cloaki,
aga kuna ta hoiab hiirt all, siis ta lööb sind uuesti kui oled cloakis ja saab vabalt aru mis toimus.
Suurtel mappidel küll vast kasulikum, kaitseb random Sniperite/Spyde eest ja värki.
SibulonHEA, pane pilt spoilerisse või tee väiksemaks palun.


viimati muutis Angryhead 22.05.2009 20:20:17, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 22.05.2009 20:16:31 vasta tsitaadiga

"Congratulations you have found the huntsman"
Mis see tähendab?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 22.05.2009 20:19:51 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
"Congratulations you have found the huntsman"
Mis see tähendab?

Keegi(sina?) sai omale Sniperi uue püssi asenduse, Huntsmani, ehk siis vibu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.05.2009 20:20:08 vasta tsitaadiga

SibulonHEA kirjutas:

Paintiga tegin icon_biggrin.gif


Kle, tee see pilt väiksemaks või pane spoilerisse või lingi thumbnaili alla.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Team Fortress 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.