|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
13.05.2009 15:53:02
|
|
|
WTH.. Juba tuleb välja? Alles tuli Scout ja eelmise korraga tulid uued relvad veidi aega enne update'i enda välja tulemist. Igatahes öeldi jah, et järgmine update on selline, mida saab lähedamalt lasta jms.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
13.05.2009 20:58:19
|
|
|
ootan huviga
2fort mapis sniper väga lahe olla imo
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kribu
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002
|
13.05.2009 23:42:52
|
|
|
Kui keegi veel pakub, siis ei ütleks ära ühest guest passist. Vaataks, kas kala on ka roogitav.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
15.05.2009 16:38:46
|
|
|
Nonii, nüüd siis juba kolmas päev ja peale vibu on veel kaks uut asja avaldatud.
Esimeseks: Uus map, mida sai näha ka pildil, kui oli Scout update. Lisaks 2 arena map'i:
http://www.teamfortress.com/sniperupdate/day02_english.htm
Teiseks: Uus kilp, mis kaitseb backstab'ide eest.
http://www.teamfortress.com/sniperupdate/english.htm
Edit: Ma vaatan, et Steam'i foorumites toimub mingi mäsu. Liiguvad pildist uncloak'ivast spy'st snaipri seljataga. Huvitav, kas Valve trollib või mõned kasutajad niisama ajavad jama. Igatahes leidsin lingi kah selle kohta:
http://www.rockpapershotgun.com/2009/05/15/sniper-update-day-3-things-get-mysterious/
Paljud siis arvavad, et snaipri update on tegelikult spy update. Seda on aga iga update'iga vist siiamaani arvatud seega loogilisem on see, et kaks update'i tuleb korraga. Üks spy uutest võimalustest on alati arvatud olema surma feikimine ja seda arvatakse ka pildil oleva spy kohta, kes on pikali (samal ajal kui teine spy on seljataga valmis juba).
_________________ TALUSILDID
viimati muutis Dude . 15.05.2009 17:03:17, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafiaa
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
15.05.2009 16:52:05
|
|
|
| Palju hetkel TF2 maksab steamis? Kumb kasulikum on, kas osta mingi orange box või tf2 eraldi? Kas poest ostes on kallim?
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
15.05.2009 17:03:26
|
|
|
Orange Box Steam'is: 467.-
TF2 Steam'is: 311.-
Orange Box Game.co.uk's: 261.-
TF2 Game.co.uk's: 261.-
See kas soovid Orange box'i või mitte oleneb, kas sind huvitavad Half-Life jms.
Game.co.uk'st tellides pead ootama küll nädala, aga kokkuvõttes isegi postkikulga (~50.-) on odavam. Orange box'i puhul on päris mõnus kui karp on olemas - ning kui juba game.co.uk'st siis kindlasti Orange Box võtta, sest hind on sama.
Kokkuvõtvalt: http://www.game.co.uk/PC/Action/FirstPersonShooter/~r331494/Half-Life-2-The-Orange-Box/?s=team%20fortress "Add to Basket"
Edit: Ma vaatan, et Steam'i foorumites toimub mingi mäsu. Liiguvad pildist uncloak'ivast spy'st snaipri seljataga. Huvitav, kas Valve trollib või mõned kasutajad niisama ajavad jama. Igatahes leidsin lingi kah selle kohta:
http://www.rockpapershotgun.com/2009/05/15/sniper-update-day-3-things-get-mysterious/
Paljud siis arvavad, et snaipri update on tegelikult spy update. Seda on aga iga update'iga vist siiamaani arvatud seega loogilisem on see, et kaks update'i tuleb korraga. Üks spy uutest võimalustest on alati arvatud olema surma feikimine ja seda arvatakse ka pildil oleva spy kohta, kes on pikali (samal ajal kui teine spy on seljataga valmis juba).
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vinku
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2008
|
16.05.2009 00:27:55
|
|
|
Haha, hea troll tehti kõigile.
Välja tuleb siis 21. mai (neljapäev.)
Blogis viidati sellele, et Pyro on hoopiski naine
viimati muutis Vinku 16.05.2009 00:31:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
16.05.2009 00:29:33
|
|
|
| Transeksuaal, no mis teha. Kõmmutab hästi muidu
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
creepyguy4
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2008
|
16.05.2009 01:25:28
|
|
|
Hahahaaha hea tüng Valve'i poolt
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Superman-
Lõuapoolik

liitunud: 29.01.2009
|
16.05.2009 07:26:43
|
|
|
| Valve on nii lahe
|
|
| tagasi üles |
|
 |
creepyguy4
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2008
|
16.05.2009 10:02:27
|
|
|
Srry for being n00bish,aga kas keegi oskab öelda,kuidas ma saaks Scout olles pesapallikurikaga palle pähe teistele virutada ??
Või on see mingi unlockable asi Scout Update'ist ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
17.05.2009 12:02:24
|
|
|
creepyguy4, selle relva nimi on Sandman ja see on unlockable.
Ja nüüd saigi see tõeks.. Lisaks snaiprile tuleb ka spy. Veidi oli oodata kah, sest spy'ga mängitakse vist hetkel vähem kui snaipriga.
Uus unlockable seletab kenasti seda imelikku laipa ja uncloak'ivad spy'd snaipri selja taga.
Edit: MEET THE SPY video on netti lekkinud:
http://www.gametrailers.com/video/meet-the-team-fortress/49383
Väga tegija... Jään HD versiooni Valve poolt ootama..
_________________ TALUSILDID
viimati muutis Dude . 17.05.2009 13:33:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
17.05.2009 12:13:19
|
|
|
On
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
n0bzter
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2007
|
17.05.2009 13:12:36
|
|
|
Meet The ... videod lähevad järjest paremaks !
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
creepyguy4
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2008
|
17.05.2009 13:35:57
|
|
|
Praegu mõtlen,et oli ikkagi õige tegu Orange Box Blood Money asemel ära osta
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
20.05.2009 12:45:49
|
|
|
| creepyguy4 kirjutas: |
Praegu mõtlen,et oli ikkagi õige tegu Orange Box Blood Money asemel ära osta  |
Loomulikult.
Kõik mängud selles karbis on väga kõrgelt hinnatud ja Half-Life'idest ja TF2'est saad kõvasti rohkem mänguaega (ka eraldi).
Edit:// Nüüd paari päeva jooksul on siis Valve poolt Meet the Spy trailer väljas: http://www.teamfortress.com/spyupdate/day05_english.htm
Kvaliteet on kõvasti parem (erti kui tõmbad läbi Steam'i) ning seal suures tabelis on alguses igast huvitavaid asju. Koos videoga tulid ka Spy achievement'id, aga nendel pole hetkel veel kirjeldust juures (paari päeva pärast).
Tänaseks on siis uus revolver: http://www.teamfortress.com/sniper_vs_spy/day06_english.htm
Peab mainima, et viimasega on vast väga mõnus kuskilt kaugelt neid snaipreid nottida, kellel on Razorback nende selgi katmas.
_________________ TALUSILDID
viimati muutis Dude . 21.05.2009 10:10:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
20.05.2009 12:48:37
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Peab mainima, et viimasega on vast väga mõnus kuskilt kaugelt neid snaipreid nottida, kellel on Razorback nende selgi katmas. |
sa vist ei saanud asjale pihta.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
20.05.2009 12:54:30
|
|
|
Seda, et peale igat lasku peab jahtuma?
Slsmõttes, et hetkel pole veel küll teada, et mitme lasuga maha võtab, aga kükitad kuskil nurgas kasti taga ja siis sealt vaikselt lased - snaiper sind ülesse ikka ei leia ja tema ainus võimalus on kas saada surma või joosta ennast kuskile healima. Ainuke probleem on vast teised tiimikaaslased, aga siiamaani olen küll edukalt neid snaipreid kellel selg vastu seina oma revolvriga nottinud.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
20.05.2009 13:40:53
|
|
|
| Päris loll sniper peab olema siis.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vinku
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2008
|
20.05.2009 22:34:37
|
|
|
| Minu teada peaks isegi nägema, kui keegi kusagilt laseb nt. seljatagant, küljepealt jne.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
21.05.2009 11:47:55
|
|
|
Tasuta mängimise nädalavahetus jällegi tulemas, kes senini pole proovinud, siis nüüd jällegi võimalus!
The celebrate the soon-to-be released sniper/spy update,
Valve is letting you play Team Fortress 2 for free this extended holiday weekend.
All you need to do is fire-up Steam and pre-load away.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vinku
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2008
|
21.05.2009 16:43:28
|
|
|
Snaiper on scoped, siis ka. Pealegi ma ju näen, et mul elusi läheb
See unlock tundub väga vahva nagu ka teised.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
21.05.2009 21:29:55
|
|
|
MILLAL UPDATE TULEB OOOOH!!! kell 9 juba...
_________________ Täielik Noob. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.05.2009 22:14:41
|
|
|
| Kusagil kesköö +- tund, paiku peaks tulema.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
21.05.2009 22:42:47
|
|
|
Mitu päeva see free weekend on? Nädala lõpuni?
_________________ Täielik Noob. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafiaa
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
21.05.2009 23:04:34
|
|
|
Hakkasin Steami logima ning viskas ette, et TF 2'l on free weekend. Pakkus mulle pre loadimist. Panin siis tirima ning jooksis kokku, siis panin steami uuesti käima ja viskas mingi muu uudise ette.
Kus ma saaks TF2 preloadida?
EDIT :
sain ise juba - proovin mängu ära, äkki ostan isegi siis
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
21.05.2009 23:04:59
|
|
|
| See nv saab tasuta pelada v?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Angryhead
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005
|
21.05.2009 23:43:46
|
|
|
| Araablane kirjutas: |
| See nv saab tasuta pelada v? |
Jah, saab.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
22.05.2009 10:19:16
|
|
|
Nonii spy vs sniper update on väljas..
Maps
Added new map, Pipeline. Pipeline is the first map in a new game mode named payload race, which uses two carts in each map instead of only one like traditional payload maps
Added new arena map Sawmill
Added new arena map Nucleus
Added new community payload map Hoodoo
Updated Dustbowl to fix not being able to jump into the window in the first building of the second stage
Sniper Changes
Added new sniper rifle replacement, The Huntsman. Instead of a sniper rifle, you have a bow that allows you to move around faster while firing, and fire more quickly than the sniper rifle. Works better at medium range than the standard rifle
Added new SMG replacement, Jarate. If thrown on an enemy they will take more damage for short period of time. Also extinguishes flames on yourself or allies
Added new SMG replacement, The Razorback. Will protect you against a single spy backstab, and stun the spy for a short period of time. Comes with a 15% move speed penalty for the wearer
Standard sniper rifle now shoots through friendly players
Added 54 new Sniper voice lines
Added 35 new Sniper achievements
Spy
Added new revolver replacement, The Ambassador. First shot is very accurate and will cause a critical hit if it hits an enemy's head. Accuracy is poor for a period after that
Added new watch replacement, the Dead Ringer. When armed, you will appear in all ways to die to the first damage you take from an enemy. You'll be cloaked for 8 second after taking this damage. Upon de-cloaking you'll make a loud, distinct sound
Added new watch replacement, the Cloak and Dagger. Your cloak meter is only depleted when you move, so you can stay invisible indefinitely if you're standing still
Spy name tags now show up properly when disguised as their own team
Fixed a bug that would cause spectators to see disguise weapons incorrectly
Fixed a bug where enemy spies disguised as friendly spies would have cigarettes that didn't burn
Fixed a bug where overhealing disguised spies would show the wrong overhealing amount to the medic
Made it more obvious on first person view model when your motion cloak is out of juice and you are partially visible
Also made it more obvious on first person view model when you're bumped while cloaked
Improved the way your disguise weapon is determined to make it clearer and fix a couple of rare issues
Spies disguised as enemy spies now get a random mask to help complete the disguise, and their target id will be set appropriately
Spies disguised as medics now have an Ubercharge: line in their disguise target info
Spies outward facing "disguise health" now matches their disguise target when they first apply the disguise
Spies can now pick up health kits for their "disguise health", even when uninjured
Disguise UI doesn't show up in minimum UI mode (hud_minmode)
Spies that disguise as a player using an unlockable now show that unlockable in hand
Spies can now use enemy teleporters
Added 70 new Spy voice lines
Added 34 new Spy achievements
Scoreboard changes
Dominations no longer get wiped when teams switch sides
Dead players draw slightly darker in scoreboard
Converted class labels to class icons
All players now display the total number of people they are dominating
General
You now find new and old items as you play, instead of through achievements
Fixed a bug that would cause the scout's ball to regenerate at inappropriate times
Demomen can now detonate their stickies while taunting
Flamethrower's air burst now extinguishes fire on friendly targets
Grenades and rockets deflected by a pyro under the effects of Kritzkrieg will now be criticals
The Heavy and Sniper now have new custom death animations
Fixed payload HUD not updating properly if you join in the middle of a match and the cart isn't moving
Engineer's dispensers now give 20%, 30%, or 40% of player's max_ammo (for each ammo type) on each use, based on the level of the dispenser
Added -sillygibs commandline parameter which will allow the non-violent gibs to be enabled
Added a new taunt for the Kritzkrieg, which also heals for 10 points
Improved the deathcam camera handling used when a player plays a custom death animation
Added missing chalkboard and serverbrowser images for community maps shipped in previous updates
Removed "Final" from map names in the serverbrowser quick list
Servers
Added "sv_allow_voice_from_file" convar, which defaults to 1. When set to 0, it'll prevent clients from using the "voice_inputfromfile" feature to broadcast wav files over voice
Enabled "sv_allow_wait_command" convar, which defaults to 1. When set to 0, it'll prevent clients from using the "wait" command
Paistab, et Spy saab lõpuks medic'uks disguise'ida jne. Kahju, et facestab'e ära ei parandatud. Lisaks ühtegi melee unlock'i kokkuvõttes ei olegi, hea et hunnik voice clip'e sai. Aga praegu tundub see pyro leegiheitja küll overpowered, kui see saab tiimikaaslaste leeke ära puhuda.
Sniper achievemendid: http://www.teamfortress.com/sniper_vs_spy/day07_english.htm
Spy achievemendid: http://www.teamfortress.com/sniper_vs_spy/day05_english.htm
Ise ei ole veel mängu jõudnud - kuidas see uus unlock süsteem töötab?
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kecco-
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2008
|
22.05.2009 11:52:13
|
|
|
Tundub küll väga kõva laks aga eks serverid on nüüd täis ainult spy-sid ja snipereid Tuleb vist natukene ise kannatada ja heavyga kõik maha nottida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
22.05.2009 12:14:54
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
Ise ei ole veel mängu jõudnud - kuidas see uus unlock süsteem töötab? |
Lugesin Steami foorumist, et ei töötagi. Relvi unlockitakse täiesti suvaliselt ja täiesti suvalisel ajal, vahet pole mis klassiga mängid. Ning achievementide teel enam relvi ei unlocki.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
creepyguy4
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2008
|
22.05.2009 12:45:12
|
|
|
Kas see on mingi viga Valve'i poolt,või peabki nii olema
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
22.05.2009 14:01:00
|
|
|
Pask süsteem on. Mängisin 30 minutit ausat mängu Spy-ga, sain 10 achievementi. Varasema süsteemiga oleks mul juba 1 uus weapon unlockitud, aga praegu pole mitte midagi.
Ning ei ole see viga, see intended.
Lugesin veel, et on võimalik unlocke saada lihtsalt uus LAN mäng tehes, spectatoriks ennast panna ning siis paar tundi midagi muud teha.
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=869950
Ise jätsin 30-ks minutiks nii, aga ei saanud midagi.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
22.05.2009 14:16:59
|
|
|
Mul spyl 10 ja snaipril 5 achievementi tehtud ja olen ainult natascha saanud, mis mul juba niikuinii olemas on :/
Ei meelde eriti see uus süsteem.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kecco-
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2008
|
22.05.2009 14:24:59
|
|
|
| xtriz kirjutas: |
piix süsteem on. Mängisin 30 minutit ausat mängu Spy-ga, sain 10 achievementi. Varasema süsteemiga oleks mul juba 1 uus weapon unlockitud, aga praegu pole mitte midagi.
Ning ei ole see viga, see intended.
Lugesin veel, et on võimalik unlocke saada lihtsalt uus LAN mäng tehes, spectatoriks ennast panna ning siis paar tundi midagi muud teha.
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=869950
Ise jätsin 30-ks minutiks nii, aga ei saanud midagi. |
See uus süsteem on suht nõme jah, huvitav mis eelmisel siis viga oli
See LAN serveris olemine pidi toimima jah... specis,spawnis, savi puha....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafiaa
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
22.05.2009 15:10:21
|
|
|
| Jumala haige! Otsin mingi serveri, lähen sisse, mängin natuke ja siis jääb kõik pilt seisma ja ma liikuda ka ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
22.05.2009 16:08:43
|
|
|
Uus süsteem aitab veidi *achievement only' serverite vastu võidelda.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
creepyguy4
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2008
|
22.05.2009 16:28:12
|
|
|
| Uued helid on head.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rere252
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
22.05.2009 18:09:58
|
|
|
Kellelgi veel ei tööta mute funktsioon peale update-i?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
22.05.2009 18:46:48
|
|
|
Sain siis Cloak and Dagger'i kätte - nagu arvata võis on asi üliäge. Lihtsalt seisad koha peal ja ootad kui vastane üritan sind leida..
praegu oli eriti lõbus spy achievemente tehes. Achievement mida teha üritasin: "Backstab an enemy who is dominating 3 or more of your teammates.". Üks vastane on - engy. Tean täpselt kus ta on. Plaan on, et lihtsalt panen noa selga ja lasen kasvõi sentry'l end ära tappa. Üritan talle seljataha saada, aga ta muudkui tõmbleb ringi, sest ta teab, et ma jahin teda - panen noaga mööda ja sentry tapab ära.. Siis järgmine kord paneb tiimikaaslane talle nuga ja saab achievement'i endale. Kolmas kord engy ise on kuskile kadunud seega sappin lihtsalt kõik ta asjad ära. Siis läheb veel paar korda, kui lõpuks saangi noa selga ja achievement käes. Tiimikaaslane õnnitleb... Olen ise kah esialgu õnnelik, aga siis vaatan kirjeldust: "Get a Revenge kill with a backstab." Siis vaatan scoreboard'i, ning selgub et tegelasel on ainult 2 domination'it nüüdseks. Küll on aga uus vaenlane - snaiper, kellel on samuti nüüdseks 3 tükki koos. Seisan nähtamatuna ja vahin kõrgelt, mis nad seal all kõik sehkendavad - leian ülesse sihtmärgi - kenasti seisab koha peal. Aga täpselt kui tema juurde jõuan jookseb minema - hakkan taga ajama, aga järsku hüppab Pyro vastu, kes mu maha kõrvetab. Nüüd proovin uuesti - seekord pöörab ta järsku ümber ja backstab'i ei tule. Raiun teda veidi noaga, kuni on kutu (mitte backstab).. Achievement käes - tiimikaaslane rõõmsalt õnnitleb. Vaatan, et mis achievementiga ikkagi tegu on - "Dominate a Sniper." Nüüd olen vihane ja jooksen kohe spawni. Hüppan kõrgelt kõikide snaiprite seljataha ja panen kolmele vennale noa selga (sealhulgas minu sihtmärk). Tuleb kohe kaks achievementit - tiimikaaslane jälle rõõmsalt õnnitleb, et seekord on siis käes. Vaatan mis achievementidega tegu on: "Backstab 3 enemies within 10 seconds" ja "Backstab 3 Snipers in a single life". Vaatan jälle scoreboard'i ja selgub, et snaipril on ainult kaks domination'it nüüdseks. Õnneks leidsin veel ühe tegelase ja panin temale järgmisel korral noa selga ja achievement käes.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
22.05.2009 19:57:49
|
|
|
| Ise olen juba oma 3-4 tundi mänginud, mitte ÜHTEGI relva pole saanud, isegi sellist, mis juba olemas on. Kuradi jama. Tahaks uusi spy (mu lemmik klass) unlocke proovida...
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Angryhead
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005
|
22.05.2009 20:14:35
|
|
|
Dead Ringer käes, esmamuljel päris hea.
Sellega võiks olla 0.5-1 sekundit immunityt, muidu on suhteliselt kasutu, kui näiteks mõni Scout sulle näkku jookseb kurikaga, siis ta lööb sind, sa lähed cloaki,
aga kuna ta hoiab hiirt all, siis ta lööb sind uuesti kui oled cloakis ja saab vabalt aru mis toimus.
Suurtel mappidel küll vast kasulikum, kaitseb random Sniperite/Spyde eest ja värki.
SibulonHEA, pane pilt spoilerisse või tee väiksemaks palun.
viimati muutis Angryhead 22.05.2009 20:20:17, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
22.05.2009 20:16:31
|
|
|
"Congratulations you have found the huntsman"
Mis see tähendab?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Angryhead
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005
|
22.05.2009 20:19:51
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
"Congratulations you have found the huntsman"
Mis see tähendab? |
Keegi(sina?) sai omale Sniperi uue püssi asenduse, Huntsmani, ehk siis vibu.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002

|
22.05.2009 20:20:08
|
|
|
| SibulonHEA kirjutas: |
Paintiga tegin  |
Kle, tee see pilt väiksemaks või pane spoilerisse või lingi thumbnaili alla.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|