Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  eRepublik märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 114, 115, 116  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 13.05.2009 17:09:16 vasta tsitaadiga

Kui keegi veel ei tea, siis täna (day 540) EREP aja järgi kell 12.00 hakkab uus sõjamäng pihta.

http://www.erepublik.com/en/article/fight-s-da-day-540-erep-time-12-00-est-en--799130/1/20

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etk
HV kasutaja
etk

liitunud: 10.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2009 17:12:23 vasta tsitaadiga

ärge lahkude eestist!
savi juh, kui päevakene sõdida ei saa, sõdimine ei ole elu alus icon_razz.gif

inimesi ju üldislet vaja eestis majanduse jaoks, tööjõu puudus valitseb nagu aru saanud olen..

aga jamh, IRC-s ka oli juttu, et uued sõjamängud algavad mingi 24 tundi peale esimeste lõppu vms....
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2009 17:39:23 vasta tsitaadiga

Müüa 9 Q1 kinki - 5EEK tk!
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tormentor
HV vaatleja
Tormentor

liitunud: 29.12.2007




sõnum 13.05.2009 19:12:59 vasta tsitaadiga

kuidas üldse haiglasse saab ja sõtta minna?:s mille all need on, ma ei leia kuskilt icon_mad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 13.05.2009 19:21:16 vasta tsitaadiga

Et sõdida pead olema level 5. Sõdida saad army alt "show active wars" ning sealt edasi valid oma riigi kus oled ja annab sulle listi kellega võitleb see riik jms.
Haiglasse saad minna Profile'st ning sealt tuleb võtta see linn kus sa parasjagu elad,(eestis on ilmakaarte järgi jagatud) Sealt peaksid nägema haiglat ja haigla järgi on on nupp heal.
Samas pead kindel olema, et selles linnas kus oled üldse haigla oleks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tormentor
HV vaatleja
Tormentor

liitunud: 29.12.2007




sõnum 13.05.2009 19:40:59 vasta tsitaadiga

olen level5, elan põhja-eestis.. aga haigla taga pole mingit heali vms ainult viis tähte ja kuidas ma liitun selle chile vs argentina sõjaga ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 13.05.2009 19:50:24 vasta tsitaadiga

Aa, enne peab olema sõdinud vist kui saad ennast haiglas ravida.
See sõda mis seal praegu näitab on läbi... täna kella 10 paiku peaks vist uus sõda hakkama. Ja et võidelda tuleb võtta sealt details ja siis sealt edasi peaks olema go to battlefield vms.
Loodan et mälu alt ei vedand ja valesti ei seletanud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2009 21:02:55 vasta tsitaadiga

Olen ma ainuke kellel eRep. pidurdab?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2009 21:14:05 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Olen ma ainuke kellel eRep. pidurdab?

mul annab gaasi kogu aeg, pidurdamisega ei saa kulunud piduriketaste tõttu aga hakkama
EDIT: sidur kah vist varsti läbi
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2009 21:27:19 vasta tsitaadiga

siiamaani on Q5 haigla täiesti saadaval USAs 1 dollari eest icon_lol.gif

Aa see eRepublic leht viskab jah vahest saba tagant ära, ülekoormatud ilmselt icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 14.05.2009 06:58:57 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
siiamaani on Q5 haigla täiesti saadaval USAs 1 dollari eest icon_lol.gif

Aa see eRepublic leht viskab jah vahest saba tagant ära, ülekoormatud ilmselt icon_biggrin.gif


tsitaat:
FAQS Euthanasia Hospitals Inc.
icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 14.05.2009 11:09:09 vasta tsitaadiga

Vahetan 6 Q1 Gifti, kasutaja palektro andke märku icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 14.05.2009 11:44:23 vasta tsitaadiga

Paluksin lugeda!

http://www.erepublik.com/en/article/project-contact-vol-2-799936/1/20

Avalike suhete minister, CptRixuu.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onufred
Kreisi kasutaja
onufred

liitunud: 20.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 12:28:11 vasta tsitaadiga

Eesti riigikeel võiks olla ikka Eesti keel, mitte inglise ja kui arvad,et nii suur vajadus inglis keelse teksti järele, siis võiks olla kahekeelne sõnum ja asi ei ole,et ma ei saa aru, vaid siiski põhimõttes, samahästi võiks reaalses Eestis olla ka teine riigikeel venekeel, enamus saab ju nagunii aru. Sama hästi võiksid riiki juhtida üldse rumeenlased ja toimuda TO, ma ei näe mingit vahet, niikaua, kuni riigikeeleks ei saa Eesti keel.
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 14.05.2009 12:51:40 vasta tsitaadiga

Muist riikides kirjutatakse siiski kakskeelselt kõik avalikud pöördumised ja jutust on raske aru saada.

imo lihtsam oleks panna kõik kasutajad buddylisti , siis saab shoutida ja ka pm'e saata küll need kes tahavad siis ka näevad neid.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onufred
Kreisi kasutaja
onufred

liitunud: 20.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 14:17:13 vasta tsitaadiga

Kakskeelne pöördumine oleks ka minule vastuvõetav, esmalt Eesti keeles ja seejärel inglise.Nii oleks korrektne, seni kuni see asi korda ei saa, ei ole minu ja mu tuttavate toetust oodata sellele projektile.
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HanzA
HV kasutaja
HanzA

liitunud: 31.01.2007




sõnum 14.05.2009 14:22:08 vasta tsitaadiga

Mulle kohe üldse ei istu see,et ainult ingliskeelsed artiklid.Parem tehku juba siis kahekeelseks,oleks endal mugavam.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onufred
Kreisi kasutaja
onufred

liitunud: 20.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 14:47:44 vasta tsitaadiga

Üleüldse ei saa olla rahul praeguse valitsuse tegevusega, ok algus oli hea,riik toestas kolimisteg, haigla saadi lõpuks püsti ja tehti ka esimene sõda ära, eila siis lubati uut sõda, istun öösel kaua üleval, kuid ei tule sõda. Puhas valetamine ja lisaks peab lugema Eestis ametlikke teadeandeid inglise keeles, ennekuulmatu ja täiesti lubamatu tegevus minu meelest. Hullem kui Ansipi valitsus juba icon_razz.gif

viimati muutis onufred 14.05.2009 14:49:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 14:48:07 vasta tsitaadiga

on see CptRixuu ikka eestlane? icon_neutral.gif
Suht tobe, et meile suunatud artiklid on inglise keeles.. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 14:50:24 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
on see CptRixuu ikka eestlane? icon_neutral.gif
Suht tobe, et meile suunatud artiklid on inglise keeles.. thumbs_down.gif

Rixuu on ju RustyZ siin HV's.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 14:54:34 vasta tsitaadiga

juhid tõmbame oksa.mingi rumeenia sponsoreeritu kama

egas midagi HV erakond kuni Eesti stabiilne ja puhastatud .Muud vast üle ei jää.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 15:03:35 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
juhid tõmbame oksa.mingi rumeenia sponsoreeritu kama

egas midagi HV erakond kuni Eesti stabiilne ja puhastatud .Muud vast üle ei jää.

Teeme ära. icon_razz.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 14.05.2009 15:04:39 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
djkiller kirjutas:
juhid tõmbame oksa.mingi rumeenia sponsoreeritu kama

egas midagi HV erakond kuni Eesti stabiilne ja puhastatud .Muud vast üle ei jää.

Teeme ära. icon_razz.gif


thumbs_up.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 15:12:47 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
...puhastatud...

Millest/kellest puhastatud?
Välismaalastest? icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 15:17:17 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
djkiller kirjutas:
...puhastatud...

Millest/kellest puhastatud?
Välismaalastest? icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


vahet ei ole.kasvõi.

kui nüüd hästi ajalugu uurida siis Fashistõ.sakslased olid natsionaalsotsialistid.

venelastel palju ajaloos õppida;)


viimati muutis djkiller 14.05.2009 15:19:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 15:17:27 vasta tsitaadiga

Kes siis enda kätte selle HV erakonna loomise võtab?
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 14.05.2009 15:32:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Requirements

Citizens have to be at least 13 (125 EP) and have 40 Gold.
In order to create a party, citizens have to be former party members.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onufred
Kreisi kasutaja
onufred

liitunud: 20.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 15:35:06 vasta tsitaadiga

Minu kasutaja Polku on küll lvl 10 kuid tal tasuliselt kõik võimalused lahti tehtud icon_razz.gif ja kulla võiksin ka kokku ajada kui mõne firma maha müüksin icon_razz.gif
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 14.05.2009 15:36:06 vasta tsitaadiga

võin kah oma hardworkeri kulla anda icon_razz.gif alatest 16. level 5 kulda iga leveli eest , kõrgemal sutsu rohkem
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onufred
Kreisi kasutaja
onufred

liitunud: 20.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 15:37:55 vasta tsitaadiga

Hetkel kaabiksin kokku 10 kulda, tean sõpra kellelt saaks kindlasti selle idee teostamiseks 5 kulda. Niiet 15 kulda oleks siit poolt icon_smile.gif
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 14.05.2009 15:38:48 vasta tsitaadiga

no kui numbrite loopimiseks läks siis +5 siit: kokku 20
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 15:44:40 vasta tsitaadiga

Vahetan 3 Q1 kingitust!
Mercury92

HV erakonna loomine täitsa hea idee thumbs_up.gif


viimati muutis Mercury 14.05.2009 15:47:12, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 14.05.2009 15:45:27 vasta tsitaadiga

kalle78 kirjutas:
no kui numbrite loopimiseks läks siis +5 siit: kokku 20

+5 oleks ka mul anda.

kokku: 25

edit: ühe Q2 kingi võiks vahetada

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olav
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 14.05.2009 15:47:18 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
kalle78 kirjutas:
no kui numbrite loopimiseks läks siis +5 siit: kokku 20

+5 oleks ka mul anda.

kokku: 25

...


Olen ka nõus 5 kulda andma. Ülla eesmärgi nimel ikkagi icon_biggrin.gif .

kokku: 30
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 15:47:44 vasta tsitaadiga

onufred kirjutas:
Hetkel kaabiksin kokku 10 kulda, tean sõpra kellelt saaks kindlasti selle idee teostamiseks 5 kulda. Niiet 15 kulda oleks siit poolt icon_smile.gif


kas see sõber olen mina weD:
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 15:51:53 vasta tsitaadiga

Milleks HV erakond hea on? icon_neutral.gif

Et kõik HV liikmed liituks ja siis saaks ühisrindena soodsamaid otsuseid läbi suruda?

Üldiselt vaatan, et need erakonnad mis on, toimivad ja ülejäänud on nagunii mingid välismaalaste omad mis nagunii oma tahte läbi suruvad.

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onufred
Kreisi kasutaja
onufred

liitunud: 20.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 15:58:22 vasta tsitaadiga

Selleks,et ei korduks selliseid asju nagu praegu, see ei ole toimiv erakond, kui valitsus edastab ametlikke teateid inglise keeles.Lisaks anti lubadus korraldada eile õhtul 22.00 sõda, senimaani pole ühtegi lahingut toimunud.
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 16:06:22 vasta tsitaadiga

Tehke parem Rumeenia erakond ja toetage Rumeenias töötavaid välis-eestlasi icon_lol.gif

Aga tegelt on plaanis homme tagasi tulla, aitab küll sellest Rumeenia jamast, kelle poole ma pöördun, et moodne ja soodne tasuta lennupilet koju saada?

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 14.05.2009 16:07:33 vasta tsitaadiga

SgtMaj oli vist nimi, Eesti president (vist?). Temalt peaks saama tasuta pileti.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onufred
Kreisi kasutaja
onufred

liitunud: 20.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 16:08:07 vasta tsitaadiga

Kasutaja SgtMaj ehk siis meie president jagas enne pileteid, võid temalt küsida icon_smile.gif
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 14.05.2009 16:15:00 vasta tsitaadiga

raisake jah oma kuld selle peale, edu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShinsouY
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2008




sõnum 14.05.2009 16:22:12 vasta tsitaadiga

Kuidas Hospitali minna saab? Kui sõda oli siis ühe korra sain käia mingist linkist mis tuli, aga enam ei leia kuskilt! Erepubliku wiki andis linki mingi hospital/Estonia aga seal on täiesti tühi leht. Wellness mingi ~20, tahaks üles saada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onufred
Kreisi kasutaja
onufred

liitunud: 20.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 16:24:30 vasta tsitaadiga

Miks arvad,et see on kulla raiskamine ? Ma arvan, et meie poliitiline maastik vajab uusi tuuli, nimelt hetkel on ainult üks Eesti erakond, mis pole ka läbinisti Eestlaste oma, teised kaks on üldse võõramaalaste oma, hetkel on küll võimul see niiöelda "Eesti erakond", kuid praegu võivad nad teha mis tahavad, kuna puudub opositsioon. Kuid riigis peab olema alati ka opositsioon,et motiveerida teist poolt tööle ja pingutustele.
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 14.05.2009 16:24:34 vasta tsitaadiga

sa ei saagi enne kui oled sõdinud ja sõdida ei saa enne kui sul wellness vähemalt 40.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShinsouY
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2008




sõnum 14.05.2009 16:25:37 vasta tsitaadiga

ok, lahendus siis?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 14.05.2009 16:29:14 vasta tsitaadiga

nurud sgtmaj käest kinke või leiad kellegi kellega kinke vahetada
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HanzA
HV kasutaja
HanzA

liitunud: 31.01.2007




sõnum 14.05.2009 17:54:26 vasta tsitaadiga

kes veel lisanud pole,võivad lisada mind: Hans-Kristjan : )
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 17:56:09 vasta tsitaadiga

No blät. Ei saagi täna mängida :S
Nii aeglane mis jube see leht neil. icon_evil.gif


viimati muutis puik17 15.05.2009 17:51:19, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 18:02:30 vasta tsitaadiga

eRep. viskab ikka täiega näkku icon_evil.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 14.05.2009 18:21:29 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
eRep. viskab ikka täiega näkku icon_evil.gif thumbs_down.gif



2. päeva see piix juba : S
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  eRepublik mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 114, 115, 116  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.