Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 263, 264, 265 ... 295, 296, 297  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 11.05.2009 21:53:42 vasta tsitaadiga

ceemic, Ma oleks arvatavast kolmas, kui sobib...
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.05.2009 21:56:29 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Tegin igaks juhuks XSi ostuteema kahe plate jaoks. Äkki näkkab icon_smile.gif

Pane Smoking ka listi. icon_smile.gif thumbs_up.gif
Tal oli juba mobo päris lähedal aga prostituta hüppas alt. icon_neutral.gif

_________________
Ära siia kliki


viimati muutis G80 11.05.2009 21:56:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 21:56:45 vasta tsitaadiga

Vaatan et tublid AHV-id on aru saanud et tuel b omada korraliku riistavra ja see ei ole odav.
Või miks siin gigabytede pealt üle minnakse icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.05.2009 21:59:18 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Vaatan et tublid AHV-id on aru saanud et tuel b omada korraliku riistavra ja see ei ole odav.
Või miks siin gigabytede pealt üle minnakse icon_razz.gif

Ei tea jah. icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 11.05.2009 22:00:26 vasta tsitaadiga

ceemic, Siin muidu täitsa kena hinnaga kogu krembliga Rampage, aga nagu aru saan, siis ei saada Eestisse. icon_rolleyes.gif Ehk Kellelgi tutvusi vms.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 22:02:14 vasta tsitaadiga

Mul on hind üsna oluline, niiet sobiks see neweggi alla 200$ variant rohkem.
Ja lisasin sinu soovi ka icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 22:03:08 vasta tsitaadiga

Smoking, Ama otsib igast poest sulle kokku pakkumised,ise ta pood ei ole ja kui traad et amaz-st sulle kasu oleks siis pane adre amazon.co.uk icon_wink.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 11.05.2009 22:03:13 vasta tsitaadiga

ceemic, Tahaks teada, kas selle openbox-ga LCD ka kaasas... Ilma selleta väheke niru. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 22:37:22 vasta tsitaadiga

wanawoll, 247£ - i don't think so icon_lol.gif

Smoking, ei tea kahjuks...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 11.05.2009 22:39:53 vasta tsitaadiga

ceemic, Hmm, kas Openbox mitte seda ei tähenda, et asjad lahtiselt?(St, et karpi pole)
Eelmine "motherboard only" maksis 16X$ ning selle +30$-ga võib jura küll kaasa saada. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 22:40:31 vasta tsitaadiga

Smoking, ära küsi, ma ei tea. Tõnis postitas selle lingi...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 22:43:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16813131334R

tsitaat:
If you purchase this Open box product you will receive an OEM BAREBONE, meaning it is just the item itself. Accessory items are NOT INCLUDED with Open box products. Accessories are shown in the pictures so that customers will know what is missing from the item.

nänni ikka ei ole kaasas
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 23:01:25 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
wanawoll, 247£ - i don't think so icon_lol.gif

See ju õiglane hind ja üle 150€ asjadelt paad käibeka ja tolli nagu nii maksma,oli postitatud kingina või mitte icon_wink.gif
Niiet ärme nüüd rumalusi tahtma ka hakka RE @ 2600.- ja kodus maarjamaal icon_razz1.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 23:07:48 vasta tsitaadiga

wanawoll, ei maksa ma mingit tolli, kui "sõber" saadab ning paki peale "estimated value" 149€ paneb icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 23:40:39 vasta tsitaadiga

ceemic, kuule tellime jep koos thumbs_up.gif super. V6iksid mulle mingi hea E8600 ka juba tellida icon_razz.gif Aga muidu 2kki targem siis box v6tta? Mis seal t2pselt puudu on nüüd? See julla millega sai windowsis volte ja asju muuta?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 23:45:52 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, KÕIK on puudu - AINULT emaplaat on. Mul kahjuks retail plaadi jaoks pappi poleks icon_confused.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 23:48:00 vasta tsitaadiga

ceemic, palju retail plekkab?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 11.05.2009 23:48:44 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, Parimad pakkumised seal 200-250 dollari vahel.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 23:52:13 vasta tsitaadiga

200$ eesti ei saa küll kuskilt retaili, isegi mitte 250$ eest...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 23:54:29 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
wanawoll, ei maksa ma mingit tolli, kui "sõber" saadab ning paki peale "estimated value" 149€ paneb icon_wink.gif

Mis siin ikka arutada icon_biggrin.gif
Edu
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.05.2009 23:55:41 vasta tsitaadiga

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16813131334
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 23:58:35 vasta tsitaadiga

Seda donglet eraldi ei myyda ve? icon_razz.gif
Helikaarti ka ju ei saa siis... nii, et ma peaks siiski Retaili ostma, vahet ple, mingi 700eekune vahe ve?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 00:03:34 vasta tsitaadiga

No see 260$ oleks odavaim variant seljuhul jah...
Aga koos USA-sisese postiga tuleks umbes ~3,3-3,4k nägu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 00:28:18 vasta tsitaadiga

Hinnasula (ASUS Rampage II extreme):

http://www.overclock.net/sale/502637-asus-rampage-ii-extreme-147gb-15000rpm.html

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 12.05.2009 18:02:07 vasta tsitaadiga

Sutsu loll küsimus võibolla aga küsin siiski kui keeran proset ülesse siis hakkab win ära hanguma ei liigu korralikult kas see võib olla sellest et voolu on prosel vähe
_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 12.05.2009 18:09:31 vasta tsitaadiga

paco kirjutas:
Sutsu loll küsimus võibolla aga küsin siiski kui keeran proset ülesse siis hakkab win ära hanguma ei liigu korralikult kas see võib olla sellest et voolu on prosel vähe

Jah, peab stabiilseks saama süsteemi. icon_wink.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 18:09:51 vasta tsitaadiga

Lõhnab seda moodi jah thumbs_up.gif
Kui mälu pidurdab saad üldjuhul BSOD
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 12.05.2009 18:11:17 vasta tsitaadiga

Tekib küsimus,et kuidas veendud masina stabiilsuses peale OC? icon_rolleyes.gif Laksad prosele 25% OC selga ja vaatad,et win jookseks? Orthos Prime95 ei anna miskit errorit?
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 18:50:09 vasta tsitaadiga

Kui prosele voolu vähe on ehk teisisõnu toide nõrgaks jääb, siis lülitab pigem toide voolu välja. Throttlemises ei saa asi olla?
Pole eales kuulnud, et süsteem vähese poweri pärast "roomama" hakkaks icon_biggrin.gif

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 18:55:42 vasta tsitaadiga

lolloom, norid jah? icon_biggrin.gif Mõeldi ikka pinget icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 20:25:05 vasta tsitaadiga

ceemic, ei nori. Küsimust uuesti lugedes tekkis küsimus, mida tähendab "ei liigu korralikult". Minul on kas jooksnud või siis mitte jooksnud icon_smile.gif Ja kui jutt pingest, siis võiks ka pingest rääkida mitte voolust icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 12.05.2009 21:21:33 vasta tsitaadiga

aga kuidas notel voolu tõsta ja ülekuumenemise pärast ei pea muretesema mul endal full loadis kraade 30-38. olen aretanud jahutuse peale sinna icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2009 20:32:00 vasta tsitaadiga

vot seda väidet mina küll eriti uskuda ei taha. jääga jahutad?
_________________
BatRat
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 13.05.2009 22:17:13 vasta tsitaadiga

suurem radikas pandud ja tunnel radikale ja tunneli otsast on fööni sisemus icon_razz.gificon_razz.gif siin viimasel ajal soojematega pole proovinud.
Aga keegi oskab juhatada natuke kuidas saaks intel mpad-msae emmel voolu tõsta.

_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2009 11:41:45 vasta tsitaadiga

viska mulle privasse pilt sellest föönigfa elukast icon_biggrin.gif
_________________
BatRat
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 15:53:29 vasta tsitaadiga

pruuli555 kirjutas:
viska mulle privasse pilt sellest föönigfa elukast icon_biggrin.gif

Parem viska juba siia pilt.
Tahaks ka näha icon_biggrin.gif

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007




sõnum 18.05.2009 19:12:52 vasta tsitaadiga

Ontopic niipalju, et endal jookseb E2140 @ 3.2ghz, superpi(modded) 1M kalkuleerimine on 19s, mälu(ddr2) kiirus sama mis fsb (800), 5-5-5-15, AC mingi 300 kroonine jahutus (veidi parem kui stock), idle temp on 45 kraadi ja stress-testi all u. ~60.

800 kroonise prose kohta, väga 5! beer_yum.gif

Edit: 1MB PI's! omg!

_________________


viimati muutis m1co 18.05.2009 19:22:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 18.05.2009 19:14:28 vasta tsitaadiga

m1co, PI käib ikka millionites, mitte Mb-s.... icon_wink.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007




sõnum 18.05.2009 19:22:03 vasta tsitaadiga

My bad:D
_________________
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2009 18:09:37 vasta tsitaadiga

no ei tule siis pilti seda fööniga elukast icon_biggrin.gif
_________________
BatRat
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2009 19:12:47 vasta tsitaadiga

Sai ka siis täna voolutarve mõõtja ostetud. Hetkel Prose 4.4 peal ja prime95 ajal 380 w max thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 19.05.2009 19:17:26 vasta tsitaadiga

Pm siis mingi ~250W puhtalt prose icon_razz.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2009 19:20:45 vasta tsitaadiga

Noh ta veel mul isegi pikenduse järel kus tilpneb ka moll otsas, seega väga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 19.05.2009 21:15:53 vasta tsitaadiga

Intel Core 2 Duo E8700 3.5GHz surfaces
http://www.nordichardware.com/news,9296.html

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2009 21:45:26 vasta tsitaadiga

Mul nüüd siis Q9650 ja GA-X48-DQ6. Norm kooslus? icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 19.05.2009 21:47:33 vasta tsitaadiga

Aga proovi ära ja vaata ise kas on norm icon_wink.gif icon_razz.gif
Motivaatoriks sulle http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=468828 icon_smile.gif Siin tegemist ilmselt ideaalse kooslusega 8)


viimati muutis omgwtf 19.05.2009 21:52:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 19.05.2009 21:51:00 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Intel Core 2 Duo E8700 3.5GHz surfaces
http://www.nordichardware.com/news,9296.html

http://translate.google.com/translate?prev=hp&hl=et&js=n&u=http://www.xfastest.com/viewthread.php%3Ftid%3D22188&sl=auto&tl=en&history_state0=
Krt võiks püss tulla. 8)

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2009 21:52:33 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Mul nüüd siis Q9650 ja GA-X48-DQ6. Norm kooslus? icon_razz.gif

Midagi meeletut sealt ära oota. 4Ghz peal on kindel stabiilne aga edasi jääb juba mobo vist jalgu. Ega ma muidu maximus II ei läinud.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2009 22:00:14 vasta tsitaadiga

See 8700 jutt on tükk aega juba käinud kuid siiski BS olnud.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 19.05.2009 22:01:10 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
See 8700 jutt on tükk aega juba käinud kuid siiski BS olnud.

Hetkel on lootust tundub.Mina hoian pöialt, et tuleb.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 263, 264, 265 ... 295, 296, 297  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.