Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2006 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 13:47:21 vasta tsitaadiga

janek5, proset kägista thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 26.04.2009 16:18:43 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
janek5, proset kägista thumbs_up.gif


18992 icon_razz1.gif keerasin suts -18.5 peale kordaja ja läks läbi icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif .Rokem ei lase enam toa tempil(peksab "sinist" kui kordajat või bus speedi tõsta)'
tahab vett või midagi kylmemat saada icon_confused.gif icon_confused.gif
Olen kogemata 3x cpu-z-i pannud screeni(pole lihtsalt muutnud icon_confused.gif )Aga ylevaade peaks olema thumbs_up.gif



krtrrrrr plaan oli 19 kilo täis saada
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 16:20:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Rokem ei lase enam toa tempil(peksab "sinist" kui kordajat või bus speedi tõsta)

Äkki sul HT piirajas icon_idea.gif
Tiba volti ei teeks paha,kui tempid alla 80c.
Sinist pekasab üldjuhul kui mingine asi on piirajas.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 26.04.2009 16:48:06 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

Rokem ei lase enam toa tempil(peksab "sinist" kui kordajat või bus speedi tõsta)

Äkki sul HT piirajas icon_idea.gif
Tiba volti ei teeks paha,kui tempid alla 80c.
Sinist pekasab üldjuhul kui mingine asi on piirajas.


palju volti oleks hea (praegu1.45)

äkki saaks kaartigi kruttida??
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 26.04.2009 18:01:10 vasta tsitaadiga

Kõik siin lammutavad i7mete ja phenomitega, ma mõtlesin et prooviks vana amd ära icon_smile.gif

DFI Lanparrty UT nf4 SLI-D
Amd athlon x2 3800+@ 2500mhz
2x1gb ram@ 227mhz
Nvidia 8800GTS 320Mb 640/1000/1600

9184p
Spoiler Spoiler Spoiler

Ega sooja ilma ja stock kuuleritega ei saa paremat loota..

PS: hiljem alles märkasin et skoori peale jäi väike kiri aga ei viitsinud uuesti lasta, all ka skoor näha icon_wink.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CotCas
HV kasutaja
CotCas

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2009 18:59:54 vasta tsitaadiga

njaa .. panin 2x 9800GT SLI asemele 1x 285GTX ja def klokiga: 16878 pts (9800GT SLI-s andis sama konfiga 16920 pts)
seda siis ikka veel 500W Fortoni toitega .. jääb vist lahjaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 30.04.2009 21:04:56 vasta tsitaadiga

ma panin endale 295GTX-i ja sain 20 kilo icon_smile.gif


8800GT-sliga sain 18992
http://www.upload.ee/image/65807/kae_imet_FullScreen.jpg

eriti suurt vahet ei ole!!! 06-es või mul on midagi valesti seatud??
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 30.04.2009 21:09:42 vasta tsitaadiga

Valesti on sul see,et sul proseks AMD ja sellisel olematul GHzil icon_wink.gif
CotCas, võib oletada küll,et toide paneb pidurit icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2009 21:13:32 vasta tsitaadiga

Sain ka pika punnitamise peale 25k üles. Recent ja platuun, kui oma 295 kellasite kas andsite talle voolu ka juurde? Endal gpu üle 695 ei saa panna siis on kottis kuigi temp ei ole veel väga kõrge!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 01.05.2009 06:05:12 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Valesti on sul see,et sul proseks AMD ja sellisel olematul GHzil icon_wink.gif
CotCas, võib oletada küll,et toide paneb pidurit icon_rolleyes.gif


kummaline et vantagega "paugutas" 295-ega 1/3 võrra rohkem punkte kui 8800 sli-ga
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 01.05.2009 08:49:20 vasta tsitaadiga

Vantage ei ole nii proses kinni nagu 06 icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CotCas
HV kasutaja
CotCas

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 09:15:38 vasta tsitaadiga

aga kõige suurem rõõm on vaikus .. 9800GT-d läksid ikka kohe väga rõõmsaks ja jutukaks kui mõne 3D mängu käima lasid .. 285 ei kõssagi - niiet jahutus on täitsa pro ja kui saab suurema toite, siis proovime ka 20% võitu saada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 01.05.2009 09:23:08 vasta tsitaadiga

club 3d?
minu oma ei kellu yldse.kysib vmodi : ).
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert52
HV kasutaja
Albert52

liitunud: 05.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 09:24:43 vasta tsitaadiga

Gigabyte EP45-UD3P
Intel C2D e8400 @ 4770mhz
2x1gb Crucial Ballistix @ 636mhz 5-5-5-5
GeForce GTX280 769/1350/1538

http://www.bench.planet.ee/Testid/3D%20testid/21153p.JPG?2
21153p
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CotCas
HV kasutaja
CotCas

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 10:25:34 vasta tsitaadiga

format666 kirjutas:
club 3d?
minu oma ei kellu yldse.kysib vmodi : ).


285GTX? jap seda küll et Club 3D
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 01.05.2009 10:39:21 vasta tsitaadiga

Profiilis tal jah 285 thumbs_up.gif samas ega see 285 polegi väidetavalt just kõige parem kelluja..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 01.05.2009 10:44:48 vasta tsitaadiga

ma siit yhest ostu/myygi teemast j4reldasin et selle kaardi omale said.
proovi kaugele kellub
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 10:49:49 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Sain ka pika punnitamise peale 25k üles. Recent ja platuun, kui oma 295 kellasite kas andsite talle voolu ka juurde? Endal gpu üle 695 ei saa panna siis on kottis kuigi temp ei ole veel väga kõrge!


Hah, ma saan 1x Gtx280-iga 25k icon_razz1.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 01.05.2009 10:52:54 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Sain ka pika punnitamise peale 25k üles. Recent ja platuun, kui oma 295 kellasite kas andsite talle voolu ka juurde? Endal gpu üle 695 ei saa panna siis on kottis kuigi temp ei ole veel väga kõrge!


Hah, ma saan 1x Gtx280-iga 25k icon_razz1.gif


Mängudes ja Vanages on teema törts teine 8) 06 on mõtetult prose taga kinni icon_neutral.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 11:22:17 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Sain ka pika punnitamise peale 25k üles. Recent ja platuun, kui oma 295 kellasite kas andsite talle voolu ka juurde? Endal gpu üle 695 ei saa panna siis on kottis kuigi temp ei ole veel väga kõrge!


Mingit volti ei lisanud. Lihtsalt jahe õhk oli

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 11:48:22 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Sain ka pika punnitamise peale 25k üles. Recent ja platuun, kui oma 295 kellasite kas andsite talle voolu ka juurde? Endal gpu üle 695 ei saa panna siis on kottis kuigi temp ei ole veel väga kõrge!


Hah, ma saan 1x Gtx280-iga 25k icon_razz1.gif

Meil raali vahe ka nagu teine icon_neutral.gif GTX295 polegi mingi 06 kaart. Tahad siis teeme vantaget 8)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2009 12:52:42 vasta tsitaadiga

Ei taha, kui sa just oma kaarti mulle ei laena icon_smile.gif

Aga samas kui sa sügiseni kanntada, siis võib jälle teha icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 16:30:28 vasta tsitaadiga

Väike update icon_smile.gif

• Intel® Core i7 920 2,66GHz "3836B1" C0 - 4380MHz
• 2xATI Radeon™ 4890 1Gb 1000\1200
• Gigabyte GA-EX58-UD5 Intel x58 SLI\CF
• 6Gb 3x2Gb A-Data PC12800 1668MHz DDR3 CAS 6-6-6-14 1T

29,059p

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 16:36:09 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, Tubli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 06.05.2009 16:38:30 vasta tsitaadiga

Mälud 6.6.6 on päris hea 1668MHz peal icon_smile.gif
Prosele mõned MHzid otsa ja peaks 30k kukkuma 8)
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 16:39:36 vasta tsitaadiga

Ei saa mina aru kuidas tee nii tihti jaksate riistvara vahetada icon_neutral.gif

Aga tulemus on thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Anna mulle kaardid, lasen kiirelt 30k ära icon_razz1.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 16:42:36 vasta tsitaadiga

Prose plokib, on neeger noh.. mai tea, mõtlen, et paneks kraanist otse jääkülma vee prose plokist läbi laskma, äkki tuleb mõni takt ikka juurde... 210bclk on võimatu bootima saada kui 209bclk töötab 100% stabiilselt, tee mis tahad.

Aga muidu kuna GTX295 läks perse ja ka teine siis garantiist enam neid vastu ei antudki.. pole enam kuskil euroopas, võtsin omale kaks 4890 parem, tundub võimsam nagu küll icon_razz.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 06.05.2009 16:43:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 16:43:03 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Ei saa mina aru kuidas tee nii tihti jaksate riistvara vahetada icon_neutral.gif

Aga tulemus on thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Anna mulle kaardid, lasen kiirelt 30k ära icon_razz1.gif


Ma ei saa üldse aru, kuida on nii tihti võimalik OC sessioone teha aga see on minu probleem icon_biggrin.gif

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 06.05.2009 16:44:44 vasta tsitaadiga

Cb4, Kaugele sa saad siis omal prose 3DM06 benchimiseks?
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 16:50:10 vasta tsitaadiga

5Ghz suht vabalt icon_rolleyes.gif

OK, tegelt kui toas tappev palavus pole siis 4.4+ ikka thumbs_up.gif

Olenevalt markist nii 4410-4450mhz thumbs_up.gif


Gtx-iga jääb kahjuks toide jubedalt jalgu aga lahema kaardiga thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?


viimati muutis Cb4 06.05.2009 16:52:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 06.05.2009 16:50:56 vasta tsitaadiga

Siis peaks jah 30k kukkuma icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 17:01:36 vasta tsitaadiga

Cb4, 750W toide jääb lahjaks? Ära aja jama icon_lol.gif Mu seitsmesajane laseb GTX295 rämedatel kelladel ja Crossfire ilusti, koos hiilgelvoldiga i7.
4450MHz peal ei kuku 30k.
On vaja mingi 4500-4600MHz vähemalt.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 06.05.2009 17:07:35 vasta tsitaadiga

Korralik 750W toide ei jää thumbs_up.gif 8)
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 17:09:39 vasta tsitaadiga

Single kaardi tulemus kah siis

• Intel® Core i7 920 2,66GHz "3836B1" C0 - 4389MHz
• ATI Radeon™ 4890 1Gb 1000\1150
• Gigabyte GA-EX58-UD5 Intel x58 SLI\CF
• 6Gb 3x2Gb A-Data PC12800 1672MHz DDR3 CAS 6-6-6-14 1T

23,271p

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 20:14:21 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Korralik 750W toide ei jää thumbs_up.gif 8)


Ei saa nagu öelda et mu toide kehv oleks icon_razz1.gif Aga lahjaks jääb icon_wink.gif

Kes tahab jälle vaidlema hakata siis tuletan meelde et quad õgis 620w võrgust koos 7500le-ga icon_wink.gif

Saan prose kõrgemale kui kaardi oc-ga segi ei lähe. Aga kui ikka +260 gpule otsa väänan on juba 4.2 peal prose piir ees icon_confused.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 22:25:39 vasta tsitaadiga

18106 P

X3 720 @ 3800mhz
DDR3 1333mhz CL9
HD4890 @ 960/4510

Vista HP 32bit
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 09.05.2009 12:38:21 vasta tsitaadiga

Sai ka siis nüüd väike katsetus tehtud, ei teagi mida arvata. 18848 P

Selle confi kohta normaalne või vähe?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 09.05.2009 12:40:15 vasta tsitaadiga

Normaalne täiesti icon_rolleyes.gif A kas CPU-Z paneb kala või miks sul selline räme pinge prosel sellisel 24/ taktil? icon_eek.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 09.05.2009 12:47:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

räme pinge prosel sellisel 24/ taktil?

Seda ma ei tea mis asi see kala paneb aga Biosist on volt automaatse peale pandud ja ise ta jurab sellega. Pole aimugi miks nii kõrge. Ise ma seda sellisel taktil hetkel 24/ei hoia kahjuks kuna kastis praktiliselt puudub aiflow. Ja see 4850x2 on küll nagu turbiin aga kasti kütab kõvasti.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 09.05.2009 12:48:52 vasta tsitaadiga

in-sane, See AUTO ongi põhjus... Pane ikka käsitsi paika.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 09.05.2009 12:53:30 vasta tsitaadiga

Mis emaplaadiga tegu? Krt sellist ülelaksamist pole ma veel näinud AUTO peal icon_mad.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 12:54:26 vasta tsitaadiga

See jah, ikka väga julm. Ilmselt ligi 1.6V peale uhatud icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 09.05.2009 12:56:51 vasta tsitaadiga

Emme on Gigabyte: EX38- DS4
Ja mis oleks siis sobiv volt E8400 @4ghz jaoks umbes?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 09.05.2009 12:58:45 vasta tsitaadiga

~1.3xxxV ringis sõltuvalt prosest icon_rolleyes.gif Paremad isegi vist tegelt 1.2xxxV
Hull enesetapja plate icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 09.05.2009 12:59:38 vasta tsitaadiga

Väidetavalt üli Green ja Ultra Durable icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 13:03:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Gigabyte

all the way thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 13:05:15 vasta tsitaadiga

1.35 oleks kindlapeale minek. Kui just väga kehv prose ei ole. icon_wink.gif

On kogemust et ka 1.35v ei piisa icon_neutral.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 13:48:07 vasta tsitaadiga



in-sane eelmine kaart, ma ei saa isegi 700MHz stabiilseks ja prose ei lähe isegi 1.4v peal 3.6ghz stabiilselt, prime'i jaoks tahab 1.475v icon_neutral.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 10.05.2009 09:51:35 vasta tsitaadiga

Sain yhe vana arvuti "kruttimiseks" esialgu default kellad
AMD Athlon 64 3500+ 2211Mhz s939
msi MS-7125
ddr 2X512 DDR 3200 400mhz 2,5-3-3-8 buffalo

Ati radeon x1600


Nvidia 8800gt
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 12.05.2009 00:19:03 vasta tsitaadiga

oma läppariga 251 punni pole midagi hiilgavat aga sain vähemalt kulla ja hwboti punkte sutsu http://hwbot.org/listResults.do?userId=18574&applicationId=12
_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2006 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.