Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  HV hwbot tiim märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 243, 244, 245  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.05.2009 21:08:50 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
G80 kirjutas:


Mõni saab 5kr


hehe, icon_biggrin.gif kui nüüd gpu tpru ka kätte saaks, siis vaatame mis see gtx mul teha oskab icon_razz1.gif

on torusi näha ka juba icon_biggrin.gif

1GHz tuimalt, kui vmod ka aitab. thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 21:11:49 vasta tsitaadiga

Cb4, http://rybamcz.boo.pl/kontenery/kontenery%20all.jpg icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 21:13:54 vasta tsitaadiga

eeem, millal siis küüned taha võib ajada?? 8)
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 21:18:16 vasta tsitaadiga

Arvatavasti neljapäeval saadab ära. Homme peaks ta kätte saama kinnitused ja termomeetri mulle icon_smile.gif
Järgmine nädal ehk käes siis. Viskan siis ASAP Cargosse ja saate Jaani käest kätte teile kuuluva 8)
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.05.2009 22:00:00 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Arvatavasti neljapäeval saadab ära. Homme peaks ta kätte saama kinnitused ja termomeetri mulle icon_smile.gif
Järgmine nädal ehk käes siis. Viskan siis ASAP Cargosse ja saate Jaani käest kätte teile kuuluva 8)

Oot keila mehed võtsid ka toru? icon_biggrin.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 22:02:46 vasta tsitaadiga

G80, rääkisin neile augu pähe jah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 22:34:38 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
ceemic kirjutas:
Arvatavasti neljapäeval saadab ära. Homme peaks ta kätte saama kinnitused ja termomeetri mulle icon_smile.gif
Järgmine nädal ehk käes siis. Viskan siis ASAP Cargosse ja saate Jaani käest kätte teile kuuluva 8)

Oot keila mehed võtsid ka toru? icon_biggrin.gif


Loomulikult icon_razz1.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.05.2009 23:57:34 vasta tsitaadiga

First ever LN2 Container Review: K|ngP|n's Dragon F1 Extreme Edition LN2 Container
http://www.madshrimps.be/?action=getarticle&articID=876

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 00:06:38 vasta tsitaadiga

Njaa, eks Vince promob oma toru igal võimalusel icon_smile.gif

Ta võiks lõpuks korralikku internali pilti ka näidata ja toru töö-põhimõtet seletada icon_razz1.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 00:22:59 vasta tsitaadiga

Ma näitan ka siis... eem DD peltier pott rev 2.1

Kõigepealt temp erinevused pelt off

Tembid siis: külm plaat, kuum plaat, vesi.
Spoiler Spoiler Spoiler


78W (half load)
Spoiler Spoiler Spoiler


258W (full load)
Spoiler Spoiler Spoiler


Full at 23,5v seepärast, et see rohkem ei kannata (pidevat)
Spoiler Spoiler Spoiler


Madalt tempi väga taga ei aja kuna materjali puudusel ei ole külma plaati millestki teha, hetkel kaetud aunult heal juhul 2/3
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 00:28:54 vasta tsitaadiga

naera puruks - mu celeron E1400 teeb XP all clock per clock sama SPI perffi mis mu Phenom2 Vista all icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 00:31:21 vasta tsitaadiga

Chidori, ~71000pp?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 00:38:11 vasta tsitaadiga

celeron teeb miski 75k xp(32), phenom 78k vista(32) all - seda siis täiesti 24/7 OS ja sätetega.

(3800mhz peal teeb Phenom2 70.5k pp)
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 00:41:03 vasta tsitaadiga

DonNiger, sa nüüd areta see E8600 peale ning tee mõned mehised tulemused icon_razz.gif

Chidori, ok, siis AMD ikka grammijagu kiirem sama OSi/settingutega...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 00:44:34 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
DonNiger, sa nüüd areta see E8600 peale ning tee mõned mehised tulemused icon_razz.gif

Chidori, ok, siis AMD ikka grammijagu kiirem sama OSi/settingutega...


See läheb siiski 6600GT peale icon_biggrin.gif Aga saatke mulle üks plaadike vaske, kui külma poolt ei ole, siis pole mõtet ka üritada.

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 00:50:37 vasta tsitaadiga

blin - lugesin paberilt sekundid valesti.

lasin järjest vista all, iga kord kickisin 0,5 kordajat ehk 100mhz, pmst kõik jäid 69500 kanti.

2800mhz 24,601s = 68882pp
3800mhz 18,455s = 70129pp

mul jamab asi vähe - a-data mälud ei meeldi M4A79T deluxile. praegu 1333mhz cl9
X-seeria mälud ei toiminud üldse icon_sad.gif (Samsa kivi ometi)
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 00:56:03 vasta tsitaadiga

Rumeenlased ka üle lastud thumbs_up.gif Venelastega läheb vist nati aega icon_rolleyes.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 01:00:28 vasta tsitaadiga

kellelgi soovitatavalt tallinnas mingit vihast chipset coolerit ei ole? kütaksin oma integr gf9400 pilbasteks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 01:04:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mul jamab asi vähe - a-data mälud ei meeldi M4A79T deluxile. praegu 1333mhz cl9
X-seeria mälud ei toiminud üldse (Samsa kivi ometi)

Mul panevad tri kit corsad samamoodi näkku thumbs_up.gif
Jube pirts on see FX kiibistik icon_mad.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 01:07:50 vasta tsitaadiga

järjestikused mäluslotid on kah muidugi täielik porno.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 01:12:11 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
järjestikused mäluslotid on kah muidugi täielik porno.

x2

Tundub et tuleb kavalalt osta üks 4Gb klots thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 01:15:24 vasta tsitaadiga

või single channel - ilma radikateta koos lisavendiga vast palju parem variant.

http://www.techpowerup.com/reviews/ATI/HD_2900_XT/images/cooler1.jpg
vasest osa - chipset jahuti missugune, nüüd vaja veel kinnitus aretada.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 01:25:20 vasta tsitaadiga

Chidori, mai tea, mul üks spire vasest lilleke on icon_razz1.gif tea kas ära mahub, võin laenata sulle klokkimise ajaks thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 01:40:36 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et jääb prose jahutile ette.

Ma üritan modida selle 2900XT jahuti osa ära - saab pärast alaliselt kasti jätta kui õnnestub - low profile kast, midagi suurt sinna aretada ei saa.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 01:40:36 vasta tsitaadiga

Chidori, kõrgust on tal mingi 3-5cm
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 01:47:11 vasta tsitaadiga

http://eprim.org/i/0810/gigabyte-GA-E7AUM-DS2H.jpg
se ei mahu sinna - ma ei tea kas see video klotsgi mahub.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 01:51:39 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
http://eprim.org/i/0810/gigabyte-GA-E7AUM-DS2H.jpg
se ei mahu sinna - ma ei tea kas see video klotsgi mahub.


Seal ju tohutult ruumi, vabalt peaks ära mahtuma. Oleneb milline prose jahutus on. Ma hajrunud juba veeploki suurustega icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 12.05.2009 07:15:24 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
Rumeenlased ka üle lastud thumbs_up.gif Venelastega läheb vist nati aega icon_rolleyes.gif

Korraliku riistvaraga ei lähegi väga kaua. icon_biggrin.gif
Kui nüüd kõik tulevased GPU toru omanikud korralikult benchima hakkavad siis kaua ei lähe. icon_razz.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 07:44:54 vasta tsitaadiga

Ma juba kibelen siin pikemat aega icon_lol.gif

Aga ei tea kas pean vist prosele ka siiski ln-i peale panema, õhk liiga soe vist selleks et jahutada 4.4hz-i+.... icon_neutral.gif

Peaks täna proovima....

Muide kas win7 all tohib ka tulemusi lasta hw boti?

G80, mis sa oled hulluks läinud ve? 205 punni juba icon_biggrin.gif Pole paha thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 12.05.2009 08:18:42 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Ma juba kibelen siin pikemat aega icon_lol.gif

Aga ei tea kas pean vist prosele ka siiski ln-i peale panema, õhk liiga soe vist selleks et jahutada 4.4hz-i+.... icon_neutral.gif

Peaks täna proovima....

Muide kas win7 all tohib ka tulemusi lasta hw boti?

G80, mis sa oled hulluks läinud ve? 205 punni juba icon_biggrin.gif Pole paha thumbs_up.gif

Mis 1400p veel siis esimene. 8)
Aga win 7 muidugi tohib lasta benche, peaks vast kohati parem olema, kui vista aga eks katsetage.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 12:07:41 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
Rumeenlased ka üle lastud thumbs_up.gif Venelastega läheb vist nati aega icon_rolleyes.gif

Jah, sest vahel on veel sloveenlased icon_razz1.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 12.05.2009 12:28:34 vasta tsitaadiga

Ma lasen küll win 7 tulemusi ülesse ja 06,05 ja 03 tulemused on paremad kui xp all aga 01 tulemus on nõrgem. Siiani olen rahul olnud eriti veel 7000
_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 12.05.2009 21:06:25 vasta tsitaadiga

Kellelgi Tallinnas mõndasid enamvähem normaalseid DDR2 pulkasi ei vedele kapi peal?
Oleks vaja uus emaplaat ära proovida, aga pole pulkasid. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 21:19:46 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Kellelgi Tallinnas mõndasid enamvähem normaalseid DDR2 pulkasi ei vedele kapi peal?
Oleks vaja uus emaplaat ära proovida, aga pole pulkasid. icon_neutral.gif

mul vedeleb 4Gb A-tatti 8)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004




sõnum 13.05.2009 18:54:31 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Kellelgi Tallinnas mõndasid enamvähem normaalseid DDR2 pulkasi ei vedele kapi peal?
Oleks vaja uus emaplaat ära proovida, aga pole pulkasid. icon_neutral.gif


Ma võin ju laenata sulle oma Crucialeid . Ise pead järgi tulema ainult icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Edit! Sorri .. juba sai maha müüdud icon_smile.gif

_________________
World Community Grid
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2009 20:00:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Aga saatke mulle üks plaadike vaske, kui külma poolt ei ole, siis pole mõtet ka üritada.



icon_rolleyes.gif

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 13.05.2009 21:57:39 vasta tsitaadiga

Täna käisin siis Keilas Estnx-i, Cb4 ja Asgate tööjuures termostel järgi. icon_biggrin.gif
Päris kift oli, näitasid oma töökohta ja siis Tõnu kabineti, mis oli rohkem nagu benchhouse. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Nägin ka püssi arvutit mille tagant Cb4 nvidiat kiidab. icon_lol.gif
Aga jah tänud siis Jaan-ile ja Estnx-ile vaatide eest.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2009 22:24:02 vasta tsitaadiga

Hehe vana hea P3, ei saa ju tööjuurde karmimat. See on niigi asgate poolet viimase piirini klokitud ja vuntsitud icon_lol.gif

benchhouse icon_lol.gif thumbs_up.gif hea nimi jah icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 13.05.2009 23:06:53 vasta tsitaadiga

Noniinoniii, peab ka siis millalgi külla tulema, vaatama mis teete seal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 17:02:49 vasta tsitaadiga

link :: Futuremark Announces World’s Largest PC Overclocking Competition

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 14.05.2009 18:03:45 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
thumbs_up.gif

Peab originaal margi osta? icon_biggrin.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.05.2009 18:06:32 vasta tsitaadiga

Arvestades su huvi ja pühendumust OCsse ja benchimisse siis oleks suisa imalik kui sul hetkel juba ei oleks oiginaal margid olemas icon_rolleyes.gif icon_smile.gif
Pealegi see 06 ja vantage suht paljude videokaartidega tasuta kaasas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 14.05.2009 18:10:30 vasta tsitaadiga

OOt mida hekki afriklased ja austraalased ei saagi osaleda? icon_biggrin.gif
Kahjuks pole jah raha leidnud orika jaoks ja moboga 2 korda kaasa saand aga pole ära kasutand võimalust.
Ja hetkel rampagel eelmine omanik võttis ära key.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.05.2009 18:14:34 vasta tsitaadiga

Ilmselt kardavad Aafriklasi,kuna need paneks kinni ära asja! icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 18:25:07 vasta tsitaadiga

Mis te plämate,kui linki klikata siis sesimese asjana vaatab vastu link.

To start Download 3D06 IT'S FREE icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 18:30:30 vasta tsitaadiga

Tasuta versioonil ei saa ilma netita tulemust näha...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 18:52:49 vasta tsitaadiga

ceemic, saab küll nagu sa väga hästi tead,aga sellega ei saa valideeruda icon_lol.gif
Seega 200.- pole teab mis majanduslik põnts kah ja seda isegi AHV-ile arvestades meie majandus ikaldust hetkel beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 18:58:49 vasta tsitaadiga

wanawoll, seda jah. Ja täpselt sel põhjusel ma paar päeva tagasi 2006 legaalse key soetasingi icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 19:11:33 vasta tsitaadiga

ceemic, Tubli oled mis muud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 14.05.2009 22:41:52 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Ise tehtud. icon_biggrin.gif
On jah kole aga ilu pole eesmärk hetkel. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  HV hwbot tiim mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 243, 244, 245  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.