Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ePlayer
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2009




sõnum 10.05.2009 15:57:59 vasta tsitaadiga

See sama läppar peaks olema jah.
Igas juhuks kirjutan canyouruniti tulemused ka:
http://img4.imageshack.us/img4/1419/canirunit.png
defragmenter jookseb veel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 16:00:53 vasta tsitaadiga

Miks see 1.2 GB vRAM näitab ? Ega see asi sisse lülitatud ei ole , mis paneks videokaardi kasutama arvuti RAMi vRAMina ? ( nVidial oli selle nimetus turbocache , aga ATi versiooni nimetust ei mäleta ) .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 19:27:46 vasta tsitaadiga

Mäng jookseb vistal ikka palju palju paremini kui XP peal... nimelt mingi 25fps erinevus keskmiselt testiga võrreldes. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 10.05.2009 20:34:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mäng jookseb vistal ikka palju palju paremini kui XP peal... nimelt mingi 25fps erinevus keskmiselt testiga võrreldes

Imelik, mul just vastupidi. Mitte et erinevus nüüd nii suur oleks FPS- ides aga Vistal veidi halvem jooks minumeelest.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 21:54:51 vasta tsitaadiga

Mul jooksis ka XP'l paremini, kui Vistal. Samas W7 peal jooksis paremini, kui XP peal.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 10.05.2009 22:36:04 vasta tsitaadiga

Kummal gta paremini jookseb, kas 32bit w7 või 64bit w7? Annab 64 süsteem midagi juurde peale selle et rohkem mälu suudab kasutada?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 22:57:18 vasta tsitaadiga

Asgate kirjutas:
Kummal gta paremini jookseb, kas 32bit w7 või 64bit w7? Annab 64 süsteem midagi juurde peale selle et rohkem mälu suudab kasutada?

Seda ei oska kommenteerida. Ise kasutasin 32bit'ist.
Niipalju oskan öelda, et FPS'i vahe XP'ga oli pea 10 kanti.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 10:15:13 vasta tsitaadiga

Endal hakkab XPga hakkima , samas Vistal jookseb ilusti. Märkasin ka , et Win7 Build 7100 hakib icon_confused.gif Samas hakib ka win7 mp3me kui samal ajal neti browserit lehitsed.Ei tea mis jama see nüüd on!

Tuli isu natuke lollitada ja sai mõni video tehtud.Ärge mind nüüd lööma hakake.Pole ka kohustuslik vaadata.Peace beer_yum.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 11.05.2009 11:40:19 vasta tsitaadiga

Eric80, mõned kohad panid päris kenasti muigama icon_smile.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 11.05.2009 18:30:05 vasta tsitaadiga

Keegi teab sellist trainerit, mis laseks singelplayeris ära kaotada inimesed ja autod ning peataks ka kellaaja?
Ise sobrasin netiavarustes aga töötavat ei leidnud.

Vabandan, kui väga foorumireeglitega vastuolus post tuli!
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 11.05.2009 18:55:35 vasta tsitaadiga

krt see video tõmbas sellise mänguisu peale et jube
icon_biggrin.gif
aga ei viitsi jälle alla kellata prose et saaks peale jälle lasta icon_confused.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 19:07:50 vasta tsitaadiga

Eks ta ajab jah mänguisu peale icon_biggrin.gif
Mängu käima ajan ja keset linna seisan, siis nagu polegi isu enam icon_biggrin.gif

Eric80, kuidas sa 1:22 peal sellist lööki tegid jalaga? Mingi mod vms?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 20:03:04 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Eric80, kuidas sa 1:22 peal sellist lööki tegid jalaga? Mingi mod vms?


icon_lol.gif hea kild sul . Ei ole mingi mod - see Niko sisseehitatud võitluskunst .
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 11.05.2009 20:06:46 vasta tsitaadiga

Huvitav... mul ei ole kordagi sellist kick`i teinud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 20:19:07 vasta tsitaadiga

Võta alguses ette kerge vastane ( taksojuht ) proovi ära arvata millal ta lüüa üritab , sellel hetkel vajuta SPACE , siis takkajärgi kohe mouse 1 või R nupp. Mäng juba üle aasta väljas ja te ikka oskate üllatada icon_lol.gif

Tappa andmise video erinevate combodega thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Mul omal veel materjali videode jaoks jagub ja teen veel mõne beer_yum.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 21:14:28 vasta tsitaadiga

Proovisin kah no ja ei joppand õige aja peale lööma icon_biggrin.gif Koguaeg kas peaga näkku või jalaga munadesse.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 21:39:48 vasta tsitaadiga

nii kui Niko SPACE vajutamisel löögi eest eemale tõmbab , nii kohe MOUSE1 või R nuppu vajutada . Alguses võtab vähe aega ,et harjuda . thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 11.05.2009 22:54:47 vasta tsitaadiga

levis soovitas mul uue video teha
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 23:02:42 vasta tsitaadiga

Eric80 ja Gunnar19, tehke. thumbs_up.gif
Pärast pareme küsitluse üles, kumb parema kokku monteeris icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 13.05.2009 00:24:58 vasta tsitaadiga

Eee tegin formatit nüüd enam ei mäleta, kas tuleb kõik patchid korda mööda uuesti peale lasta või piisab aint viimasest? icon_rolleyes.gif icon_redface.gif
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2009 00:27:42 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
levis soovitas mul uue video teha

Kui sa uue teed, kas siis saab näha ka kassahiti avaldamata materjali? Nagu all-out-kassahitt-exclusive. icon_lol.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 13.05.2009 08:03:11 vasta tsitaadiga

TruePlaya, peaks aitama ka ainult viimasest.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 14.05.2009 00:48:26 vasta tsitaadiga

Keegi saab veelkord postitada 100% savegame? Tahaks linna vabaks saada, aga ei viitsi kuidagi missioone teha..
_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 15.05.2009 22:07:28 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=h9aXFT8yWdg
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 22:14:08 vasta tsitaadiga

corvette, icon_eek.gif thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Väga hea, kuigi lõpp oleks võinud natukese teistsuguse vaatevinki all olla, aga ikkagi, väga hea thumbs_up.gif


viimati muutis Anna tooli 15.05.2009 22:15:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 22:15:07 vasta tsitaadiga

Väga kõva ikka.
Et on mingit filmikest juba loota thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 22:19:50 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=h9aXFT8yWdg

icon_eek.gif thumbs_up.gif Kuradima põnev hästi tehtud video .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 22:38:31 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=h9aXFT8yWdg


Hästi tehtud treiler thumbs_up.gif Muide, see paneb mõtlema, et kas GTA4-ja jaoks pole juba väljas mingit zombi mod-? icon_razz.gif
Väga kõva oleks nii suures linnas ringi lasta kõhedalt tühjas keskkonnas ja zombidega kakelda. Sarnaneb kõvasti Left4Dead-i ja Dead Rising-uga aga GTA4-jas oleks asi vb. veel parem linna suuruse tõttu.

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 22:39:54 vasta tsitaadiga

mingi I AM LEGEND mod võiks olla tõesti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2009 00:13:03 vasta tsitaadiga

aap14 kirjutas:
Muide, see paneb mõtlema, et kas GTA4-ja jaoks pole juba väljas mingit zombi mod-? icon_razz.gif
Väga kõva oleks nii suures linnas ringi lasta kõhedalt tühjas keskkonnas ja zombidega kakelda. Sarnaneb kõvasti Left4Dead-i ja Dead Rising-uga aga GTA4-jas oleks asi vb. veel parem linna suuruse tõttu.


jaa see oleks lahe icon_razz1.gif , kuid multiplayeris oleks lahedam 8)
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luc
HV kasutaja
Luc

liitunud: 26.03.2008




sõnum 16.05.2009 11:30:03 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=h9aXFT8yWdg

Vapustav. Keep it going! Ootan full'i.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2009 12:05:44 vasta tsitaadiga

Paar päeva tagasi tuli mingi uuendus jälle nii mängule kui Livele, mis tegi mängu veel veidi sujuvamaks, kui kolmas päts thumbs_up.gif Saan nüüd mängida veidi kõrgema resoga. Muud seaded jätsin samaks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2009 12:20:10 vasta tsitaadiga

Väga kõva corvette. Inglise keelega on nati jamad lood, aga mõte väga kõva teostus veel parem
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimar9999
HV kasutaja
aimar9999

liitunud: 30.04.2006




sõnum 16.05.2009 13:32:03 vasta tsitaadiga

Tervist ,
probleem selline, videokaardiks on mul Radeon X1300/X1550, et kas sellele ka miskit patchi vms on, et mäng paremini jookseks.
tänud teile icon_smile.gif... Ma ise otsisin googlest ja leidsin ainult mingid videod, kus näidati kuidas mäng selle kaardiga jooksis, muud erilist ei leidnud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 16.05.2009 13:58:12 vasta tsitaadiga

aimar9999, selle juustuga võid küll normaalse inimsese kombel talutava graafikaga mängimise ära usnustada icon_lol.gif
Ei aita ka sind ükski päts. Osta parem videokaart... ära hakka mänguelamust rikkuma mingi üüber-low reso ja sätetega imo.

e: Btw, täida oma profiil arvuti andmetega ära, siis teab rohkem soovitusi jagada.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimar9999
HV kasutaja
aimar9999

liitunud: 30.04.2006




sõnum 16.05.2009 14:01:19 vasta tsitaadiga

CorsairX, olen täiesti rahul ka low graafikaga.
peaasi, et jookseks.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 16.05.2009 14:12:26 vasta tsitaadiga

aimar9999, no sry aga selle kaardiga ei jookse (talutavalt) imo icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsolend
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2007




sõnum 16.05.2009 14:23:20 vasta tsitaadiga

kui panna orig m2ngule crack peale kas siis mp saab ka teha?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2009 14:28:27 vasta tsitaadiga

Saab ikka, securom on ise välja andnud cracki nendele, kellel securom jupsib, seega see on nö. Legaalne kräkk icon_biggrin.gif
Otsida praegu ei viitsi.

_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsolend
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2007




sõnum 16.05.2009 19:52:23 vasta tsitaadiga

keegi v6ix linki anda sellele crackile? icon_sad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2009 21:17:28 vasta tsitaadiga

Võtsin vaevaks ja leidsin ta üles siis. Asi on OFFITSIAALNE SecuROM poolt välja antud fail, seega ei ole asi piraatlusega vähimalgi määral seotud icon_smile.gif
http://www.rapidshare.com/files/193315999/LaunchGTAIV.rar

Võta hääks icon_wink.gif

_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ePlayer
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2009




sõnum 16.05.2009 22:09:29 vasta tsitaadiga

Vana probleem, ikka pole korda saanud icon_sad.gif Äkki nüüd keegi oskaks aitada?
ePlayer kirjutas:
Tervitus,
Lühidalt probleem gta4. (originaal:) )
Arvuti vastab minimumile (canyourunit.com)
aga FPS on nii madal. Arvuti on saadud selle aasta sees.
Normaal graafikaga:
Statistics
Average FPS: 4.40
Duration: 36.57 sec
CPU Usage: 94%
System memory usage: 88%
Video memory usage: 78%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 800 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Texture Filter Quality: High
View Distance: 24
Detail Distance: 36

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Home Premium
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Mobility Radeon HD 2600
Video Driver version: 7.14.10.503
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
AMD Turion(tm) 64 X2 Mobile Technology TL-62

Ultra Low:
Statistics
Average FPS: 5.68
Duration: 36.99 sec
CPU Usage: 94%
System memory usage: 91%
Video memory usage: 68%

Graphics Settings
Video Mode: 800 x 600 (60 Hz)
Texture Quality: Low
Texture Filter Quality: Low
View Distance: 1
Detail Distance: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2009 22:36:15 vasta tsitaadiga

Mnjah, ega läpparid pole GTA IV mängimiseks mõeldud, eriti AMD mobile prosedega.
Võibolla saad paar FPS'i juurde, kui juhul on patch panemata ..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ePlayer
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2009




sõnum 16.05.2009 23:24:01 vasta tsitaadiga

Patch peal ja FPS=5.04 (ultra low jälle icon_biggrin.gif)
No ma ei tea... suht jama on, mängu eest on makstud ja siis "lüüakse sind rusikaga näkku" icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2009 23:27:52 vasta tsitaadiga

Nagu ütlesin. läpparid ei ole mängimiseks mõeldud.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2009 23:32:15 vasta tsitaadiga

see kes selle saasta läpaka sulle müüs lõi sulle rusikaga näkku oopis
ePlayer kirjutas:
Patch peal ja FPS=5.04 (ultra low jälle icon_biggrin.gif)
No ma ei tea... suht jama on, mängu eest on makstud ja siis "lüüakse sind rusikaga näkku" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja10
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008




sõnum 16.05.2009 23:58:18 vasta tsitaadiga

kas nivida 8500GT 512MB keskmise peal jookseb?
_________________
good day
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2009 00:04:11 vasta tsitaadiga

dualcore masinaga? low peal vb jookseb. quadiga oleks võibolla veits parem.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2009 02:36:46 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
Mnjah, ega läpparid pole GTA IV mängimiseks mõeldud, eriti AMD mobile prosedega.
Võibolla saad paar FPS'i juurde, kui juhul on patch panemata ..

Aga rohkem kui 5 FPS peaks kohe kindlasti sellise masinaga välja vedama .
aimar9999, ma imestan , et sa üldse X1300 kaardiga GTA IV jooksma said icon_razz.gif . Selle kaardiga vast see kuigi mängitavalt ei hakkagi jooksma . Kui raha on , uuenda masinat , kui ei ole , müü GTA IV maha , kui üldse ei jookse .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsolend
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2007




sõnum 17.05.2009 17:01:24 vasta tsitaadiga

tänan cracki eest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.