|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ePlayer
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
10.05.2009 16:00:53
|
|
|
| Miks see 1.2 GB vRAM näitab ? Ega see asi sisse lülitatud ei ole , mis paneks videokaardi kasutama arvuti RAMi vRAMina ? ( nVidial oli selle nimetus turbocache , aga ATi versiooni nimetust ei mäleta ) .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
10.05.2009 19:27:46
|
|
|
Mäng jookseb vistal ikka palju palju paremini kui XP peal... nimelt mingi 25fps erinevus keskmiselt testiga võrreldes.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
in-sane
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2006
|
10.05.2009 20:34:42
|
|
|
| tsitaat: |
Mäng jookseb vistal ikka palju palju paremini kui XP peal... nimelt mingi 25fps erinevus keskmiselt testiga võrreldes
|
Imelik, mul just vastupidi. Mitte et erinevus nüüd nii suur oleks FPS- ides aga Vistal veidi halvem jooks minumeelest.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
10.05.2009 21:54:51
|
|
|
| Mul jooksis ka XP'l paremini, kui Vistal. Samas W7 peal jooksis paremini, kui XP peal.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
10.05.2009 22:36:04
|
|
|
| Kummal gta paremini jookseb, kas 32bit w7 või 64bit w7? Annab 64 süsteem midagi juurde peale selle et rohkem mälu suudab kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
10.05.2009 22:57:18
|
|
|
| Asgate kirjutas: |
| Kummal gta paremini jookseb, kas 32bit w7 või 64bit w7? Annab 64 süsteem midagi juurde peale selle et rohkem mälu suudab kasutada? |
Seda ei oska kommenteerida. Ise kasutasin 32bit'ist.
Niipalju oskan öelda, et FPS'i vahe XP'ga oli pea 10 kanti.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
11.05.2009 10:15:13
|
|
|
Endal hakkab XPga hakkima , samas Vistal jookseb ilusti. Märkasin ka , et Win7 Build 7100 hakib Samas hakib ka win7 mp3me kui samal ajal neti browserit lehitsed.Ei tea mis jama see nüüd on!
Tuli isu natuke lollitada ja sai mõni video tehtud.Ärge mind nüüd lööma hakake.Pole ka kohustuslik vaadata.Peace
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
11.05.2009 11:40:19
|
|
|
Eric80, mõned kohad panid päris kenasti muigama
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
11.05.2009 18:30:05
|
|
|
Keegi teab sellist trainerit, mis laseks singelplayeris ära kaotada inimesed ja autod ning peataks ka kellaaja?
Ise sobrasin netiavarustes aga töötavat ei leidnud.
Vabandan, kui väga foorumireeglitega vastuolus post tuli!
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
11.05.2009 18:55:35
|
|
|
krt see video tõmbas sellise mänguisu peale et jube
aga ei viitsi jälle alla kellata prose et saaks peale jälle lasta
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
11.05.2009 19:07:50
|
|
|
Eks ta ajab jah mänguisu peale
Mängu käima ajan ja keset linna seisan, siis nagu polegi isu enam
Eric80, kuidas sa 1:22 peal sellist lööki tegid jalaga? Mingi mod vms?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
11.05.2009 20:03:04
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
| Eric80, kuidas sa 1:22 peal sellist lööki tegid jalaga? Mingi mod vms? |
hea kild sul . Ei ole mingi mod - see Niko sisseehitatud võitluskunst .
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
11.05.2009 20:06:46
|
|
|
Huvitav... mul ei ole kordagi sellist kick`i teinud
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
11.05.2009 20:19:07
|
|
|
Võta alguses ette kerge vastane ( taksojuht ) proovi ära arvata millal ta lüüa üritab , sellel hetkel vajuta SPACE , siis takkajärgi kohe mouse 1 või R nupp. Mäng juba üle aasta väljas ja te ikka oskate üllatada
Tappa andmise video erinevate combodega
Spoiler 
Mul omal veel materjali videode jaoks jagub ja teen veel mõne
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
11.05.2009 21:14:28
|
|
|
Proovisin kah no ja ei joppand õige aja peale lööma Koguaeg kas peaga näkku või jalaga munadesse.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
11.05.2009 21:39:48
|
|
|
nii kui Niko SPACE vajutamisel löögi eest eemale tõmbab , nii kohe MOUSE1 või R nuppu vajutada . Alguses võtab vähe aega ,et harjuda .
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
11.05.2009 22:54:47
|
|
|
levis soovitas mul uue video teha
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
11.05.2009 23:02:42
|
|
|
Eric80 ja Gunnar19, tehke.
Pärast pareme küsitluse üles, kumb parema kokku monteeris
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
13.05.2009 00:24:58
|
|
|
Eee tegin formatit nüüd enam ei mäleta, kas tuleb kõik patchid korda mööda uuesti peale lasta või piisab aint viimasest?
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
13.05.2009 00:27:42
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
| levis soovitas mul uue video teha |
Kui sa uue teed, kas siis saab näha ka kassahiti avaldamata materjali? Nagu all-out-kassahitt-exclusive.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
o-u-t-r-o
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2007
|
13.05.2009 08:03:11
|
|
|
| TruePlaya, peaks aitama ka ainult viimasest.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadlock
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
14.05.2009 00:48:26
|
|
|
Keegi saab veelkord postitada 100% savegame? Tahaks linna vabaks saada, aga ei viitsi kuidagi missioone teha..
_________________ "Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
15.05.2009 22:14:08
|
|
|
corvette,
Väga hea, kuigi lõpp oleks võinud natukese teistsuguse vaatevinki all olla, aga ikkagi, väga hea
viimati muutis Anna tooli 15.05.2009 22:15:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
15.05.2009 22:15:07
|
|
|
Väga kõva ikka.
Et on mingit filmikest juba loota
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
15.05.2009 22:19:50
|
|
|
Kuradima põnev hästi tehtud video .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
15.05.2009 22:38:31
|
|
|
Hästi tehtud treiler Muide, see paneb mõtlema, et kas GTA4-ja jaoks pole juba väljas mingit zombi mod-?
Väga kõva oleks nii suures linnas ringi lasta kõhedalt tühjas keskkonnas ja zombidega kakelda. Sarnaneb kõvasti Left4Dead-i ja Dead Rising-uga aga GTA4-jas oleks asi vb. veel parem linna suuruse tõttu.
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
15.05.2009 22:39:54
|
|
|
mingi I AM LEGEND mod võiks olla tõesti
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
16.05.2009 00:13:03
|
|
|
| aap14 kirjutas: |
Muide, see paneb mõtlema, et kas GTA4-ja jaoks pole juba väljas mingit zombi mod-?
Väga kõva oleks nii suures linnas ringi lasta kõhedalt tühjas keskkonnas ja zombidega kakelda. Sarnaneb kõvasti Left4Dead-i ja Dead Rising-uga aga GTA4-jas oleks asi vb. veel parem linna suuruse tõttu. |
jaa see oleks lahe , kuid multiplayeris oleks lahedam 8)
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Luc
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2008
|
16.05.2009 11:30:03
|
|
|
Vapustav. Keep it going! Ootan full'i.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
16.05.2009 12:05:44
|
|
|
Paar päeva tagasi tuli mingi uuendus jälle nii mängule kui Livele, mis tegi mängu veel veidi sujuvamaks, kui kolmas päts Saan nüüd mängida veidi kõrgema resoga. Muud seaded jätsin samaks.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
16.05.2009 12:20:10
|
|
|
| Väga kõva corvette. Inglise keelega on nati jamad lood, aga mõte väga kõva teostus veel parem
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aimar9999
HV kasutaja

liitunud: 30.04.2006
|
16.05.2009 13:32:03
|
|
|
Tervist ,
probleem selline, videokaardiks on mul Radeon X1300/X1550, et kas sellele ka miskit patchi vms on, et mäng paremini jookseks.
tänud teile ... Ma ise otsisin googlest ja leidsin ainult mingid videod, kus näidati kuidas mäng selle kaardiga jooksis, muud erilist ei leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
16.05.2009 13:58:12
|
|
|
aimar9999, selle juustuga võid küll normaalse inimsese kombel talutava graafikaga mängimise ära usnustada
Ei aita ka sind ükski päts. Osta parem videokaart... ära hakka mänguelamust rikkuma mingi üüber-low reso ja sätetega imo.
e: Btw, täida oma profiil arvuti andmetega ära, siis teab rohkem soovitusi jagada.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aimar9999
HV kasutaja

liitunud: 30.04.2006
|
16.05.2009 14:01:19
|
|
|
CorsairX, olen täiesti rahul ka low graafikaga.
peaasi, et jookseks.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
16.05.2009 14:12:26
|
|
|
aimar9999, no sry aga selle kaardiga ei jookse (talutavalt) imo
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metsolend
HV vaatleja
liitunud: 16.10.2007
|
16.05.2009 14:23:20
|
|
|
| kui panna orig m2ngule crack peale kas siis mp saab ka teha?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lockdown92
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
16.05.2009 14:28:27
|
|
|
Saab ikka, securom on ise välja andnud cracki nendele, kellel securom jupsib, seega see on nö. Legaalne kräkk
Otsida praegu ei viitsi.
_________________ BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas. |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metsolend
HV vaatleja
liitunud: 16.10.2007
|
16.05.2009 19:52:23
|
|
|
keegi v6ix linki anda sellele crackile?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lockdown92
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
16.05.2009 21:17:28
|
|
|
Võtsin vaevaks ja leidsin ta üles siis. Asi on OFFITSIAALNE SecuROM poolt välja antud fail, seega ei ole asi piraatlusega vähimalgi määral seotud
http://www.rapidshare.com/files/193315999/LaunchGTAIV.rar
Võta hääks
_________________ BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas. |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ePlayer
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2009
|
16.05.2009 22:09:29
|
|
|
Vana probleem, ikka pole korda saanud Äkki nüüd keegi oskaks aitada?
| ePlayer kirjutas: |
Tervitus,
Lühidalt probleem gta4. (originaal:) )
Arvuti vastab minimumile (canyourunit.com)
aga FPS on nii madal. Arvuti on saadud selle aasta sees.
Normaal graafikaga:
Statistics
Average FPS: 4.40
Duration: 36.57 sec
CPU Usage: 94%
System memory usage: 88%
Video memory usage: 78%
Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 800 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Texture Filter Quality: High
View Distance: 24
Detail Distance: 36
Hardware
Microsoft® Windows Vista" Home Premium
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Mobility Radeon HD 2600
Video Driver version: 7.14.10.503
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
AMD Turion(tm) 64 X2 Mobile Technology TL-62
Ultra Low:
Statistics
Average FPS: 5.68
Duration: 36.99 sec
CPU Usage: 94%
System memory usage: 91%
Video memory usage: 68%
Graphics Settings
Video Mode: 800 x 600 (60 Hz)
Texture Quality: Low
Texture Filter Quality: Low
View Distance: 1
Detail Distance: 1 |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
16.05.2009 22:36:15
|
|
|
Mnjah, ega läpparid pole GTA IV mängimiseks mõeldud, eriti AMD mobile prosedega.
Võibolla saad paar FPS'i juurde, kui juhul on patch panemata ..
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ePlayer
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2009
|
16.05.2009 23:24:01
|
|
|
Patch peal ja FPS=5.04 (ultra low jälle )
No ma ei tea... suht jama on, mängu eest on makstud ja siis "lüüakse sind rusikaga näkku"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
16.05.2009 23:27:52
|
|
|
| Nagu ütlesin. läpparid ei ole mängimiseks mõeldud.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.05.2009 23:32:15
|
|
|
see kes selle saasta läpaka sulle müüs lõi sulle rusikaga näkku oopis
| ePlayer kirjutas: |
Patch peal ja FPS=5.04 (ultra low jälle )
No ma ei tea... suht jama on, mängu eest on makstud ja siis "lüüakse sind rusikaga näkku"  |
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutaja10
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2008
|
16.05.2009 23:58:18
|
|
|
kas nivida 8500GT 512MB keskmise peal jookseb?
_________________ good day |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
17.05.2009 00:04:11
|
|
|
| dualcore masinaga? low peal vb jookseb. quadiga oleks võibolla veits parem.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
17.05.2009 02:36:46
|
|
|
| Mis möllad, kirjutas: |
Mnjah, ega läpparid pole GTA IV mängimiseks mõeldud, eriti AMD mobile prosedega.
Võibolla saad paar FPS'i juurde, kui juhul on patch panemata .. |
Aga rohkem kui 5 FPS peaks kohe kindlasti sellise masinaga välja vedama .
aimar9999, ma imestan , et sa üldse X1300 kaardiga GTA IV jooksma said . Selle kaardiga vast see kuigi mängitavalt ei hakkagi jooksma . Kui raha on , uuenda masinat , kui ei ole , müü GTA IV maha , kui üldse ei jookse .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metsolend
HV vaatleja
liitunud: 16.10.2007
|
17.05.2009 17:01:24
|
|
|
tänan cracki eest
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|