Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield Heroes märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 05.05.2009 16:26:11 vasta tsitaadiga

Viga parandatud ja te võiksite oma in-game nimed siia kirjutada, kui igav on, siis saab otsida teid.
Endal on "nbik" ja commando "EyeStabber" icon_razz.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 05.05.2009 16:32:45 vasta tsitaadiga

ertr2
HVertr2
velo-ertr2
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 05.05.2009 16:52:05 vasta tsitaadiga

Spooooooky
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 05.05.2009 16:52:28 vasta tsitaadiga

OWN123
ROPKA
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2009 16:54:13 vasta tsitaadiga

ma õhtul kontrollin, kui ma koju üldse jõuan
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toomux
HV vaatleja
toomux

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2009 17:33:43 vasta tsitaadiga

HeinrichTundur
G-Stapo

oot mis värk selle black screeniga nüüd on? mul ka must pilt kui serverisse logib... mul ühikakaaslasel täpselt sama lugu ja ei oska midagi peale hakata.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2009 17:45:46 vasta tsitaadiga

2009/05/05 14:45 - Update:
We are still in the process of restarting all the game servers. If you end up on a server that wasn't restarted yet you will still get a black screen.
When all servers have restarted this should be resolved for everyone.

We'll keep an eye on this and if restarts don't resolve this correctly, we will investigate further.

2009/05/05 14:28 - Update:
The Black screen issue seems to be resolved, so we don't expect any more interruptions due to this. Have fun playing!

Üks võimalik fix (mis ei tööta kõigil) on järgnev:
Eemaldage brauserist BFH addon. Brauserile restart. BFH addon uuesti peale.

Teine võimalik fix on tootja poolt ja sellega tegeletakse. TBA
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 05.05.2009 19:02:16 vasta tsitaadiga

Mul ei connecti ära... võibolla tegin midagi valest igatahes kui teen mängu lahti siis laeb kuni connecting to account ja siis ytleb et unable to connect icon_confused.gif
Milles viga võib olla?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 05.05.2009 19:51:45 vasta tsitaadiga

FoyersEST
_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 05.05.2009 22:12:34 vasta tsitaadiga

tnis33 kirjutas:
Mul ei connecti ära... võibolla tegin midagi valest igatahes kui teen mängu lahti siis laeb kuni connecting to account ja siis ytleb et unable to connect icon_confused.gif
Milles viga võib olla?


Sa pead panema play now sealt:
https://play.battlefield-heroes.com/playnow
Kui mängu käivitad käsitsi siis ta ei lähegi sisse.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2009 23:56:08 vasta tsitaadiga

Mängusees ikka Araablane, see nimi on juba ülemaailma tuntud, isegi Aafrikas neegri lapsed teavad icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creepyguy4
HV kasutaja
creepyguy4

liitunud: 29.10.2008




sõnum 06.05.2009 19:31:10 vasta tsitaadiga

Ma annan välja ühe kasutamata beta key.

Kiirem saab omale icon_biggrin.gif

LFHL9-987FA-8898A-A3DR0
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 06.05.2009 22:08:10 vasta tsitaadiga

commandoriga ikka nii lõdva omada:D. Parimad skoorid siis 10/1, 14/5, 9/2, 7/3. Saaks rohkem killi lõdvalt kui round nii lühike ei oleks:D. tankiga tegin ka ühe hea roundi 10 0 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 06.05.2009 23:40:31 vasta tsitaadiga

Noja, soldier on ikka parim klass mängus icon_biggrin.gif
Enda rekord siis Victory Villages see, Seaside mapis oli mingi 15 0 umbes kui ei eksi.icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2009 00:04:19 vasta tsitaadiga

Kunagi sai mingi 30+:0 ka ära tehtud, aga kindlasti mitte pole see rohkes skillis kinni. Peamiselt on tegu ikkagi klassile sobivate situatsioonidega ja vigaste vastastega.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2009 00:28:07 vasta tsitaadiga

tegin omale kah gunneri ja.... lollakalt lihtne on ikka mängida >.<
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2009 11:53:50 vasta tsitaadiga

Nüüd whainin natuke. Mulle käivad närvidele need sakslased, hollandlased või kes kurat seal oma "vähemusrahvuste" keeles taktikast räägivab.

NO SPEAKO ENGLISH?????
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 07.05.2009 16:02:55 vasta tsitaadiga

üks vaba beta key:
TD625-77249-D2T1T-E0H7A kiirem saab omale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 07.05.2009 16:15:00 vasta tsitaadiga

nuubik kirjutas:
Noja, soldier on ikka parim klass mängus icon_biggrin.gif
Enda rekord siis Victory Villages see, Seaside mapis oli mingi 15 0 umbes kui ei eksi.icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Assa pauk !

22 - 0 ? Täiesti hull ju icon_biggrin.gif Enda rekord on seal 15killi midagi ja surmasid 4 vms aga no 22 - 0, jah, mõtlesin siin just ükspäev ka pilt üles riputada. Enam vist ei pane...

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Veskioja
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2008




sõnum 07.05.2009 16:16:35 vasta tsitaadiga

http://www.battlefield-heroes.com/news/giving-away-even-more-beta-keys
Long story short, regad ennast Gamespotti vms ja saad key.

Ei tea, kas seda oli juba siin mainitud.

_________________
To fight and die for the Hell Brigade!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2009 19:11:45 vasta tsitaadiga

Endal commandoga rekord 18 - 1 või siis 15 - 0. Pole paha
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 07.05.2009 20:50:12 vasta tsitaadiga

gunneriga uus punkti rekord 5040 icon_biggrin.gif just tegin omasin rägielt.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2009 20:54:58 vasta tsitaadiga

Pics or it never happened, nagu siin on kombeks öelda
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 07.05.2009 21:16:07 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
Pics or it never happened, nagu siin on kombeks öelda


jep, nõustun 105% !

RK2.0 kirjutas:
gunneriga uus punkti rekord 5040 icon_biggrin.gif just tegin omasin rägielt.


Ära tule kelkima siia oma skooriga kui pilti/tõestusmaterjali pole. Ei usu sind.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 07.05.2009 21:18:16 vasta tsitaadiga

sa noob ka ära usu kui ei taha paremad said serveris 6000 yle ka veel.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2009 21:20:49 vasta tsitaadiga

Ei, ei usu keegi kohe mitte, kui pole tõestusmaterjali icon_razz.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 08.05.2009 00:55:14 vasta tsitaadiga

Samas, asi on kõik serveris.
Kui mäng on 2vs2 või 3vs3, siis pole midagi keerulist suurt skoori saada. (50 punkti, sa saad rohkem maha lasta, kauem jääb aega lippude vallutamiseks)

Rohkem mappe võiks olla või nad võiksid map editori välja lasta, sest 3 mappi tüütab suht kiirelt ära. (Varsti 4, aga ega see eriti ei paranda asjaolusi)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 08.05.2009 08:39:55 vasta tsitaadiga

RK2.0 kirjutas:
sa noob ka ära usu kui ei taha paremad said serveris 6000 yle ka veel.
nii et sul ei ole pilti?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 08.05.2009 11:24:55 vasta tsitaadiga

ei teinud jah teen gunneriga veel head skoori siis teen pildi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2009 13:22:06 vasta tsitaadiga

No ma ei tea, kas see foorum on nüüd kõige õigem koht kõvatamiseks. Teie seksikad, rinnakad, blondid modellidest elukaaslased on juba aastaid teadnud, kui kõvad mehed te olete ja see ongi tähtis. Mis kuradi
Meie pole teie au hiilgust lihtsalt väärt!

... aga kuna teiesugused legendid juba kord siin on ja suud kinni hoida ei saa, siis miks mitte jagada seda tarkust lihtsurelikega ning tutvustada oma geniaalseid taktikaid teistele?

Kuidas ajate punkte kokku?
Mis relvi kasutate?
Mis skille kasutate?
MIs situatsioonides?
Mis häid kämpimiskohti teate?
Kuidas sinna saab?
Mis taktikaid?
Kas X ülesande tegemiseks kasutasite misket erilist trikki?
Kuidas ajate xp kokku?
jne

Ettetänades,
Teile igavesti ustav, loll ja saamatu Battlefield Heroes Eesti kogukond!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2009 13:24:00 vasta tsitaadiga

Ma ei ole piisavalt 1337, et nendele küsimustele vastata.. icon_sad.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 08.05.2009 13:30:12 vasta tsitaadiga

Ma mängin vabalt, mingi räme xp hoor küll ei ole.
Victory Villages madistan noaga ringi, muidu tankiga põrr põrr
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2009 13:31:31 vasta tsitaadiga

Ma olen liiga tark et sellise lolli nagu Timberg, küsimustele vastata
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2009 14:07:40 vasta tsitaadiga

RK2.0 kirjutas:
üks vaba beta key:
TD625-77249-D2T1T-E0H7A kiirem saab omale icon_biggrin.gif

Assa krt.
10000x Tänud!

Krabasin endale.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Veskioja
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2008




sõnum 08.05.2009 14:40:57 vasta tsitaadiga

Punktid tulevad, kui tulevad. Ise midagi erilist ei tee (va. võib-olla missioonid alati aktiivsed)
Põhiliselt mängin sõduriga ning mõlemad relvad fast ja close range, Victory villages töötab väga buenolt ^^. Spam granaadid on ka.
Skillideks on Heal ja 6th sense. (6th sense peale ja enamvähem viskad granaadid ette, kui vastane jookseb nurga tagant välja, jällegi - Victory Villages hea kasutada)
Kaugemalt täristan SMG'ga, lähemale tulles panen shotguni peale.
Eriti ei kämpi (Buccarest bay's on commandod eriti häirivad, sest campivad pidevalt künka peal ning kuna seal on suhteliselt avar maa, saavad jalaväe kergelt maha võtta)
X ülessande jaoks erilisi nippe ei tapa, kui killkillkill. Eludega missioonidel üritan rohkem ikka ellu ka jääda icon_biggrin.gif.
XP tuleb, kuidas tuleb. Shotgun'iga tuleb üpris kiirelt, aga see eeldab jälle close-range tõmblemist.

Ah, saan uhkeldada ka, et suutsin tankiga õhus oleva lennuki õhku lasta (Üpris ehku peale sihtisin, aga tuli ära icon_biggrin.gif)

_________________
To fight and die for the Hell Brigade!


viimati muutis Veskioja 08.05.2009 14:43:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 08.05.2009 14:43:08 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
RK2.0 kirjutas:
üks vaba beta key:
TD625-77249-D2T1T-E0H7A kiirem saab omale icon_biggrin.gif

Assa krt.
10000x Tänud!

Krabasin endale.
Norm icon_biggrin.gif
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 08.05.2009 14:50:10 vasta tsitaadiga

ei tea kas selles mängus kuskil frag rate'i kah salvestatakse, commando mängides punkte ei tule peaaegu üldse aga kille kukub ikka mitu korda rohkem kui surma saan
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2009 15:22:59 vasta tsitaadiga

Mäng on ikka tõsiselt lahe. Meenutab TF2 aga siiski parem.
Muidu full releasina tuleb täiesti tasuta?
Kas mängul on mingi anticheat engine?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2009 15:39:16 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Mäng on ikka tõsiselt lahe. Meenutab TF2 aga siiski parem.
Muidu full releasina tuleb täiesti tasuta?
Kas mängul on mingi anticheat engine?

Tuleb sama tasuta nagu praegu.
ANticheat engine kohta ei tea, aga EA*l on pappi küll, ma ei muretseks ciiterite pärast.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2009 15:43:21 vasta tsitaadiga

Kas mitte Punkbuster ei pidanud tulema sellele? Kuskilt jäi silma selline väide
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 08.05.2009 18:51:59 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
Kas mitte Punkbuster ei pidanud tulema sellele? Kuskilt jäi silma selline väide


Oled õieti kuulnud, jah, punkbusterit juba testitakse.

Mängu kohta niipalju et kõik on super peale kahe asja.
Esiteks - Miks ma pean ossi 2 korda pähe laskma kui tal isegi kiivrit pole(suck my balls nagu wtf)
Teiseks - Mulle ei meeldi niiüelda teises maailmasõjas ilma kiivrita ringi joosta. Mõned panevad ringi vapsee paljajalu.

Muu paistab pinks-ponks olevat. Muidugi rohkem playereid peaks olema ja raundid las olla 5 korda pikemad.

Timberg, minu taktika on lihtne. Vaenlast näen, nuga ta saab. Kaugemalt saab tina. Kõige juurde käivad muidugii lisa spellid.

Ma vaatan siin teemas on päris mitu töllmokka. Edu.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 08.05.2009 19:04:22 vasta tsitaadiga

Riietus armorit ega elude kogust ei muuda. armorit annavad juurde gunneritel shield ja commandol elixir
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2009 20:09:20 vasta tsitaadiga

Mul on BETA key käes, sisse logitud leheküljel, seda updaterit pole ära tirinud, kust seda saab icon_biggrin.gif ? Esialgu kui käskis installida seda, siis katkestasin poolepealt, kogemata.
(Algajalik küs, aga mis teha)
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 08.05.2009 21:16:06 vasta tsitaadiga

jako07 kirjutas:
Mul on BETA key käes, sisse logitud leheküljel, seda updaterit pole ära tirinud, kust seda saab icon_biggrin.gif ? Esialgu kui käskis installida seda, siis katkestasin poolepealt, kogemata.
(Algajalik küs, aga mis teha)
suur play now nupp?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2009 22:08:08 vasta tsitaadiga

Fail, ma olin battlefield-heroes.com

mitte play.battlefield-heroes.com

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 08.05.2009 23:12:40 vasta tsitaadiga

jako07 kirjutas:
Fail, ma olin battlefield-heroes.com

mitte play.battlefield-heroes.com

icon_rolleyes.gif



taun

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 08.05.2009 23:47:00 vasta tsitaadiga

46541-66445-F63HE-92E9R kiireim saab omale.
ja taun gunnar lõpeta teiste tauniks kutsumine, kuna see tiitel kuulub sulle. kaua sul sellest arusaamine võtab?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creepyguy4
HV kasutaja
creepyguy4

liitunud: 29.10.2008




sõnum 08.05.2009 23:51:47 vasta tsitaadiga

ta ei saagi sellest kunagi aru.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 08.05.2009 23:52:15 vasta tsitaadiga

sest ta on taun
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 08.05.2009 23:54:27 vasta tsitaadiga

Kas meil oli siin lahjemat sorti kambakas just või ? aww...
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield Heroes mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.