No ajuvaba ei saa lihtsalt enam uue patchiga mängida. Tahab service pack kolme aga mul 2 ja ei saa kolme peale lasta viskab errorit. <b>piixu</b> närvi ajab
Eee, see mäng on algusest peale SP3 tahtnud, ma ei saanud ilma selleta mängitagi.
Nii et ole õnnelik et üldse alguses said.
Enne oli SP3 peal. Arvasin ,et ainult uue patchiga ,no pohhui see ,et koguaeg on tahtnud ,tähtis on et praegu ei saa. Must masendus
Kas mingeid uusi pätse on ka tulnud, mis parandavad perfi ja mis EI tekita mingeid imelikke varje? _________________ To fight and die for the Hell Brigade!
Kuulasin just mängus mingit raadiot. Mingi jutusaade oli ja keegi helistas ja kaebas: "My roommate is reading some religious shit."
Raadiost öeldi vastu: "Okay. How can shit be religious ?"
Võttis muigama..
Sain ma ka lõpuks selle gta viimase missiooni tehtud, peale 3x mängu läbi tegemist + mitukümend proovimise katset sain lõpuks kopterisse.
Nipp, idee mis selle võmalikuks tegi tuli hoopis mafia 1 mängust. Nimelt oli seal ka probleem ühe freeride extreme Subquesti tegemisel (Exploding Celeste, kust autost välja kukuvad pommid masina ära lõhkusid).
Probleem seal sai lahendatud lihtsalt siis kui fraps tööle sai pandud ja seades oli paika pandud madal fps (20-30).
GTA 4-ga kordasin sama asja, frapsiga max fps 30 paika. Ning kopteri küljes rippudes hoidsin "W" tähte all ning tühikuga siis klõpsisin.
It works!!!
Soovitan teistel ka proovida kellel viimase missiooniga probleeme on just kopterisse saamisel.
Sain ma ka lõpuks selle gta viimase missiooni tehtud, peale 3x mängu läbi tegemist + mitukümend proovimise katset sain lõpuks kopterisse.
Nipp, idee mis selle võmalikuks tegi tuli hoopis mafia 1 mängust. Nimelt oli seal ka probleem ühe freeride extreme Subquesti tegemisel (Exploding Celeste, kust autost välja kukuvad pommid masina ära lõhkusid).
Probleem seal sai lahendatud lihtsalt siis kui fraps tööle sai pandud ja seades oli paika pandud madal fps (20-30).
GTA 4-ga kordasin sama asja, frapsiga max fps 30 paika. Ning kopteri küljes rippudes hoidsin "W" tähte all ning tühikuga siis klõpsisin.
It works!!!
Soovitan teistel ka proovida kellel viimase missiooniga probleeme on just kopterisse saamisel.
Ma sain ka kopterisse, aga kopteri kaamera nurka muuta ei saand. Külg ees lendasin vastu maja seina ja sellepeale oli lost target ja missioon failed _________________ Purgatory Judgement
Hei. Pole kahjuks jõudnud tervet seda foorumit sirvida aga otsisin ennist netist ja ei leidnud midagi.
Probleem selles et ati radeon HD4850X2 ei saa graafikat juurde panna kuna see mäng ei toeta X- firet ja saab panna nii palju graafikat ainult kui 1 kaardil mälu on.
Aga jutud kuskil käisid et saab midagi ära muuta või teha, et graafikat saaks ka üle selle mälu limiiidi panna?
Teab keegi sellest midagi või äkki mingit fixi laadset asja?
Tänud. Proovin kindlasti. Ja kas kellelgi on sellist jama ka olnud nagu mul, et ei saa savegamei teha. Kuna ütleb et tahab uuendust saada mäng või siis see Live asi polegi kindel. Accountid igale poole tehtud nii Social clubi ja ka mujale. Aga kui panen et uuendagu ütleb et ei saa serveriga ühendust. Pool päeva jurasin selle installi jms asjaga. Küll on tüütu mäng välja mõeldud. Tahaks lõpuks juba mängima saada.
Hei. Pole kahjuks jõudnud tervet seda foorumit sirvida aga otsisin ennist netist ja ei leidnud midagi.
Probleem selles et ati radeon HD4850X2 ei saa graafikat juurde panna kuna see mäng ei toeta X- firet ja saab panna nii palju graafikat ainult kui 1 kaardil mälu on.
Aga jutud kuskil käisid et saab midagi ära muuta või teha, et graafikat saaks ka üle selle mälu limiiidi panna?
Teab keegi sellest midagi või äkki mingit fixi laadset asja?
Lihtsalt selgituseks - Mäng toetab küll Crossfiret . Aga kui on kaks core või kaks kaarti CF/SLi-s , siis on alati nii palju vaba mälu , kui ühel kaardil on , mitte ei kasuta mõlema kaardi mälu erinevate asjade jaoks , see lihtsalt pole võimalik .
veso, on vaja seda siis üles tõsta ?
Ehk tuleb kunagi taoline GTA, nagu seda oli San Andreas. Nii palju väikeseid easter egg'e ja asju täis, et aastate pikkust mängimist lubas. GTA IV saab kiirelt kopp ette.
Kahju lausa.
keegi teab kas VideoEditorile ka mingeid modifikatsioone vms tehtud on?
Oleks vaja seal liikuda kaameraga võimalikult kaugele, aga paraku on VideoEditoris kaameraga liikumine piiratud?
Keegi teab mingit rohtu?
kuna mäng suht sitasti optimiseeritud siis pead suht võimsa riistvara kokku korjama et see jura jookseks. Kuigi uuem päts pani asja sujuvamalt jooksma + saad rohkem graafikat maha kerida. Absul min millega ma seda mängu mängiks oleks 4850, Core 2 Duo @ 3ghz (E8500 vms), 3GB DDR2 800Mhz ramm + asjalik sata ketas mis ei pane pidureid peale (loe -> mitte mingi peeti minemas ketas). _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Damn sai just mäng ostetud ja pole veel saanud mängimagi hakata kuna autosave paneb näkku ja kõik juba laidavad nii maha, et kahetsus tuleb juba praegu peale
Selline küsimus, olen jõundud 60% peale ja tahaks teada, kas see peategelane üldse saab rahameheks ka või ei saa? Mis on lõpupoint?
Seal vist mingeid valikuid saab ka lõpus teha.
Selline küsimus, olen jõundud 60% peale ja tahaks teada, kas see peategelane üldse saab rahameheks ka või ei saa? Mis on lõpupoint?
Seal vist mingeid valikuid saab ka lõpus teha.
Spoiler
Viimase missiooni ajaks oli mul üle miljoni dollari kogutud, nii et rahameheks võib saada küll.
Lõpupoint on see, et kuritegevus ei tasu end ära ja põhjustab kannatusi süütutele inimestele.
Viimase missiooni eel saad valida, kas võtad 200000 dollarit või maksad kätte inimesele, kes sind reetis.
Tervitus,
Lühidalt probleem gta4. (originaal:) )
Arvuti vastab minimumile (canyourunit.com)
aga FPS on nii madal. Arvuti on saadud selle aasta sees.
Normaal graafikaga:
Statistics
Average FPS: 4.40
Duration: 36.57 sec
CPU Usage: 94%
System memory usage: 88%
Video memory usage: 78%
Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 800 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Texture Filter Quality: High
View Distance: 24
Detail Distance: 36
Hardware
Microsoft® Windows Vista" Home Premium
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Mobility Radeon HD 2600
Video Driver version: 7.14.10.503
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
AMD Turion(tm) 64 X2 Mobile Technology TL-62
Ultra Low:
Statistics
Average FPS: 5.68
Duration: 36.99 sec
CPU Usage: 94%
System memory usage: 91%
Video memory usage: 68%
ePlayer, läptop?
videokaart tsipa nõrk, protsessor kah vast. gta4 tahab päris head proset. mälu võiks kah olla 2gb või rohkem.
proovi taustaprogramme maha keerata, ketast defragmentida jne.
Tervitus,
Lühidalt probleem gta4. (originaal:) )
Arvuti vastab minimumile (canyourunit.com)
aga FPS on nii madal. Arvuti on saadud selle aasta sees.
Normaal graafikaga:
Statistics
Average FPS: 4.40
Duration: 36.57 sec
CPU Usage: 94%
System memory usage: 88%
Video memory usage: 78%
Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 800 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Texture Filter Quality: High
View Distance: 24
Detail Distance: 36
Hardware
Microsoft® Windows Vista" Home Premium
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Mobility Radeon HD 2600
Video Driver version: 7.14.10.503
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
AMD Turion(tm) 64 X2 Mobile Technology TL-62
Ultra Low:
Statistics
Average FPS: 5.68
Duration: 36.99 sec
CPU Usage: 94%
System memory usage: 91%
Video memory usage: 68%
Uuenda draivereid ja sulge kõik mälu söövad taustaprogrammid . 800x600 ja Low peal saaks isegi nõrgem masin parema FPSi , niiet arvutis endas viga tohiks olla .
Edit: Kui 512MB RAM , siis on ikka liiga vähe .
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.