Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 223, 224, 225 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 09:34:26 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Sakurai kirjutas:
No ajuvaba ei saa lihtsalt enam uue patchiga mängida. Tahab service pack kolme aga mul 2 ja ei saa kolme peale lasta viskab errorit. <b>piixu</b> närvi ajab icon_evil.gif

Eee, see mäng on algusest peale SP3 tahtnud, ma ei saanud ilma selleta mängitagi.
Nii et ole õnnelik et üldse alguses said.


Enne oli SP3 peal. Arvasin ,et ainult uue patchiga ,no pohhui see ,et koguaeg on tahtnud ,tähtis on et praegu ei saa. Must masendus
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luc
HV kasutaja
Luc

liitunud: 26.03.2008




sõnum 26.04.2009 10:22:02 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Roctstar Social Club peksab ikka segast, kõik failid on nagu alles aga ütleb, et ei saa applicationit runnida, kuna seda ei ole enam icon_confused.gif

Uuesti installida oled proovinud? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 13:24:48 vasta tsitaadiga

Luc, no selle jätaks hetkel viimaseks võimaluseks icon_rolleyes.gif

Ei ole ju normaalne, et ma lasen Rockstari mõne teise mängu maha mis tuli ennem välja ja siis GTA4 ei tööta enam lambist icon_evil.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Veskioja
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2008




sõnum 26.04.2009 13:31:29 vasta tsitaadiga

Kas mingeid uusi pätse on ka tulnud, mis parandavad perfi ja mis EI tekita mingeid imelikke varje? icon_razz.gif
_________________
To fight and die for the Hell Brigade!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 13:56:14 vasta tsitaadiga

1.3 parandas sitaks perfi
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luc
HV kasutaja
Luc

liitunud: 26.03.2008




sõnum 26.04.2009 13:57:24 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Luc, no selle jätaks hetkel viimaseks võimaluseks icon_rolleyes.gif

Kas mitte ei olnud mingit võimalust eraldi Social Clubi installimiseks? icon_rolleyes.gif
Võin ka eksida
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phaeton
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2009




sõnum 26.04.2009 19:21:01 vasta tsitaadiga

Tarkpead milles võib kala olla
arvutiks cpu E8500 ram 4GB DDR2 vidoe 512MB ATI HD 4850 toiteks 500W Chieftec mäng originaal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 26.04.2009 19:31:56 vasta tsitaadiga

Kõigil autodel lekib õli icon_biggrin.gif


arvutit seest puhastanud oled?
mis tempid on?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.04.2009 19:35:35 vasta tsitaadiga

phaeton kirjutas:
Tarkpead milles võib kala olla
Spoiler Spoiler Spoiler

arvutiks cpu E8500 ram 4GB DDR2 vidoe 512MB ATI HD 4850 toiteks 500W Chieftec mäng originaal
pead driverites mipmappingu quality peale panema, mitte performance
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 19:36:09 vasta tsitaadiga

phaeton, paistab mingi videomälu jama olevat, mul vahepeal oli midagi sarnast, kui mul videokas mingi säästurežiimile läks icon_biggrin.gif

Patchitud on ka mäng? Kui ei siis pane kõige uume patch ka peale.

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 20:07:12 vasta tsitaadiga

Minul oli mäng samasugune ennem, nüüd ei lähe üldse tööle.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Totzzzz
HV kasutaja
Totzzzz

liitunud: 09.04.2008




sõnum 26.04.2009 20:11:07 vasta tsitaadiga

Kuulasin just mängus mingit raadiot. Mingi jutusaade oli ja keegi helistas ja kaebas: "My roommate is reading some religious shit."
Raadiost öeldi vastu: "Okay. How can shit be religious ?"
Võttis muigama.. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 26.04.2009 23:34:41 vasta tsitaadiga

Mul läks päev või 2 maa samamoodi mustaks, aga alles peale ccc näppimist.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 27.04.2009 14:44:36 vasta tsitaadiga

Mis selles nii halba on, need mustlased ongi suurest tööst näost ja kõikjalt õlised, see on elu, mehed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 18:48:20 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
Mis selles nii halba on, need mustlased ongi suurest tööst näost ja kõikjalt õlised, see on elu, mehed.


Sa ikka suudad oma huumoriga üllatada.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainpoiss
HV vaatleja
Rainpoiss

liitunud: 20.03.2009




sõnum 27.04.2009 20:14:11 vasta tsitaadiga

Pange quality peale ccc-st see muudabki kui performance peal see on.! icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 27.04.2009 21:44:15 vasta tsitaadiga

FINALLY...

Sain ma ka lõpuks selle gta viimase missiooni tehtud, peale 3x mängu läbi tegemist + mitukümend proovimise katset sain lõpuks kopterisse.

Nipp, idee mis selle võmalikuks tegi tuli hoopis mafia 1 mängust. Nimelt oli seal ka probleem ühe freeride extreme Subquesti tegemisel (Exploding Celeste, kust autost välja kukuvad pommid masina ära lõhkusid).
Probleem seal sai lahendatud lihtsalt siis kui fraps tööle sai pandud ja seades oli paika pandud madal fps (20-30).

GTA 4-ga kordasin sama asja, frapsiga max fps 30 paika. Ning kopteri küljes rippudes hoidsin "W" tähte all ning tühikuga siis klõpsisin. icon_wink.gif

It works!!!

Soovitan teistel ka proovida kellel viimase missiooniga probleeme on just kopterisse saamisel.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mzx30
HV kasutaja
mzx30

liitunud: 17.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 10:27:19 vasta tsitaadiga

Päris hea video peaks mainima

Amazing GTA 4 Movies No.6 (HD)
http://www.youtube.com/watch?v=s9ax_NvCwN4

Vaadake HD ja ikka lõpuni.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 06.05.2009 11:28:42 vasta tsitaadiga

Asgate kirjutas:
FINALLY...

Sain ma ka lõpuks selle gta viimase missiooni tehtud, peale 3x mängu läbi tegemist + mitukümend proovimise katset sain lõpuks kopterisse.

Nipp, idee mis selle võmalikuks tegi tuli hoopis mafia 1 mängust. Nimelt oli seal ka probleem ühe freeride extreme Subquesti tegemisel (Exploding Celeste, kust autost välja kukuvad pommid masina ära lõhkusid).
Probleem seal sai lahendatud lihtsalt siis kui fraps tööle sai pandud ja seades oli paika pandud madal fps (20-30).

GTA 4-ga kordasin sama asja, frapsiga max fps 30 paika. Ning kopteri küljes rippudes hoidsin "W" tähte all ning tühikuga siis klõpsisin. icon_wink.gif

It works!!!

Soovitan teistel ka proovida kellel viimase missiooniga probleeme on just kopterisse saamisel.


Ma sain ka kopterisse, aga kopteri kaamera nurka muuta ei saand. Külg ees lendasin vastu maja seina ja sellepeale oli lost target ja missioon failed thumbs_up.gif icon_evil.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 06.05.2009 14:00:01 vasta tsitaadiga

Huvitav, kohe peale kopterisse saamist, peaks kaamera vaade muutuma, olles suunatud tagant ette.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Seacat16
HV kasutaja
Seacat16

liitunud: 18.06.2006




sõnum 06.05.2009 16:17:10 vasta tsitaadiga

Tekkis vahepeal küsimus, et kui paljud teist võrgus seda mängivad?

Kas ei saaks teinekord kampa kokku ajada ja natuke laamendada? icon_biggrin.gif

_________________
Elu on elamiseks!!!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 06.05.2009 16:59:45 vasta tsitaadiga

kelle vaatega probleeme on, vajutakse korraks C'd (taha vaatamise nuppu) ja vaade läheb ise õigeks...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 18:00:35 vasta tsitaadiga

Seacat16, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=391824
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 07.05.2009 21:34:24 vasta tsitaadiga

Hei. Pole kahjuks jõudnud tervet seda foorumit sirvida aga otsisin ennist netist ja ei leidnud midagi.
Probleem selles et ati radeon HD4850X2 ei saa graafikat juurde panna kuna see mäng ei toeta X- firet ja saab panna nii palju graafikat ainult kui 1 kaardil mälu on.
Aga jutud kuskil käisid et saab midagi ära muuta või teha, et graafikat saaks ka üle selle mälu limiiidi panna?
Teab keegi sellest midagi või äkki mingit fixi laadset asja?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2009 21:44:56 vasta tsitaadiga

Tekita GTA IV folderisse commandline.txt, kuhu lisad rea
-nomemrestrict

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4866818#4866818
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 07.05.2009 21:56:55 vasta tsitaadiga

Tänud. Proovin kindlasti. Ja kas kellelgi on sellist jama ka olnud nagu mul, et ei saa savegamei teha. Kuna ütleb et tahab uuendust saada mäng või siis see Live asi polegi kindel. Accountid igale poole tehtud nii Social clubi ja ka mujale. Aga kui panen et uuendagu ütleb et ei saa serveriga ühendust. Pool päeva jurasin selle installi jms asjaga. Küll on tüütu mäng välja mõeldud. Tahaks lõpuks juba mängima saada.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 07.05.2009 22:02:38 vasta tsitaadiga

GUNTS KUS ON KASSAHITT?! icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2009 23:18:20 vasta tsitaadiga

in-sane kirjutas:
Hei. Pole kahjuks jõudnud tervet seda foorumit sirvida aga otsisin ennist netist ja ei leidnud midagi.
Probleem selles et ati radeon HD4850X2 ei saa graafikat juurde panna kuna see mäng ei toeta X- firet ja saab panna nii palju graafikat ainult kui 1 kaardil mälu on.
Aga jutud kuskil käisid et saab midagi ära muuta või teha, et graafikat saaks ka üle selle mälu limiiidi panna?
Teab keegi sellest midagi või äkki mingit fixi laadset asja?

Lihtsalt selgituseks - Mäng toetab küll Crossfiret . Aga kui on kaks core või kaks kaarti CF/SLi-s , siis on alati nii palju vaba mälu , kui ühel kaardil on , mitte ei kasuta mõlema kaardi mälu erinevate asjade jaoks , see lihtsalt pole võimalik .
veso, on vaja seda siis üles tõsta ? doh.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja10
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008




sõnum 08.05.2009 17:46:40 vasta tsitaadiga

tere kuidas mul töötaks Gta 4 AMD Athlon X7750 2.7GHz 2GB DDRAM 2 512MB 8500GT pci-express
_________________
good day
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2009 17:53:16 vasta tsitaadiga

kasutaja10 kirjutas:
tere kuidas mul töötaks Gta 4 AMD Athlon X7750 2.7GHz 2GB DDRAM 2 512MB 8500GT pci-express


Mõne configa saaks vast isegi talutavalt jooksma. Video jääb kindlasti mingil määral pidurdama ja vb ka prose. Proovida ikka võid.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2009 18:00:48 vasta tsitaadiga

Ah metsa küll - said missioonid läbi ja nüüd plaat karpi ja kappi. Mida seal linnas ikka laamendada.... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja10
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008




sõnum 08.05.2009 18:22:35 vasta tsitaadiga

misugune video kaart oleks norm gta 4 jaoks?
_________________
good day
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2009 18:25:41 vasta tsitaadiga

Prose mängib rohkem rolli. Mingisugunegi võimsam 2 tuumaline. Inteli omad pidid päris head olema. Või siis mõni 4 tuumaliste seast.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2009 19:01:53 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Ah metsa küll - said missioonid läbi ja nüüd plaat karpi ja kappi. Mida seal linnas ikka laamendada.... icon_biggrin.gif



WTFFFFFFFFFFFFFFFF icon_eek.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 08.05.2009 21:08:22 vasta tsitaadiga

Ma tegin sama, selleks ajaks kui Story läbi sai oli suht kopp ees juba ! icon_biggrin.gif

Ei tõmba see osa väga mängima, GTA III sai küll täiesti läbi ja lõhki pelatud.

Aga ehk tuleb isu tagasi millalgi icon_wink.gif

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 08.05.2009 23:16:51 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Aga ehk tuleb isu tagasi millalgi icon_wink.gif


No loodame

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 09:02:32 vasta tsitaadiga

Ehk tuleb PC'le kah kunagi Lost & Damned...
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luc
HV kasutaja
Luc

liitunud: 26.03.2008




sõnum 09.05.2009 14:33:42 vasta tsitaadiga

Ehk tuleb kunagi taoline GTA, nagu seda oli San Andreas. Nii palju väikeseid easter egg'e ja asju täis, et aastate pikkust mängimist lubas. GTA IV saab kiirelt kopp ette.
Kahju lausa.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 09.05.2009 15:50:43 vasta tsitaadiga

keegi teab kas VideoEditorile ka mingeid modifikatsioone vms tehtud on?
Oleks vaja seal liikuda kaameraga võimalikult kaugele, aga paraku on VideoEditoris kaameraga liikumine piiratud?
Keegi teab mingit rohtu?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 15:58:07 vasta tsitaadiga

kasutaja10 kirjutas:
misugune video kaart oleks norm gta 4 jaoks?


kuna mäng suht sitasti optimiseeritud siis pead suht võimsa riistvara kokku korjama et see jura jookseks. Kuigi uuem päts pani asja sujuvamalt jooksma + saad rohkem graafikat maha kerida. Absul min millega ma seda mängu mängiks oleks 4850, Core 2 Duo @ 3ghz (E8500 vms), 3GB DDR2 800Mhz ramm + asjalik sata ketas mis ei pane pidureid peale (loe -> mitte mingi peeti minemas ketas).

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 09.05.2009 20:18:04 vasta tsitaadiga

Damn sai just mäng ostetud ja pole veel saanud mängimagi hakata kuna autosave paneb näkku ja kõik juba laidavad nii maha, et kahetsus tuleb juba praegu peale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 09.05.2009 20:22:55 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, olen jõundud 60% peale ja tahaks teada, kas see peategelane üldse saab rahameheks ka või ei saa? Mis on lõpupoint? icon_rolleyes.gif
Seal vist mingeid valikuid saab ka lõpus teha.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
julmu
HV kasutaja
julmu

liitunud: 20.12.2004




sõnum 09.05.2009 20:35:10 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Selline küsimus, olen jõundud 60% peale ja tahaks teada, kas see peategelane üldse saab rahameheks ka või ei saa? Mis on lõpupoint? icon_rolleyes.gif
Seal vist mingeid valikuid saab ka lõpus teha.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 01:00:30 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
miq1988 kirjutas:
Aga ehk tuleb isu tagasi millalgi icon_wink.gif


No loodame

Ma tõesti ei taha kedagi solvata ega midagi, ma lihtlsalt pole ise teemat jälginud, aga... Gunn, mis kassahitist sai?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ePlayer
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2009




sõnum 10.05.2009 10:39:15 vasta tsitaadiga

Tervitus,
Lühidalt probleem gta4. (originaal:) )
Arvuti vastab minimumile (canyourunit.com)
aga FPS on nii madal. Arvuti on saadud selle aasta sees.
Normaal graafikaga:
Statistics
Average FPS: 4.40
Duration: 36.57 sec
CPU Usage: 94%
System memory usage: 88%
Video memory usage: 78%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 800 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Texture Filter Quality: High
View Distance: 24
Detail Distance: 36

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Home Premium
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Mobility Radeon HD 2600
Video Driver version: 7.14.10.503
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
AMD Turion(tm) 64 X2 Mobile Technology TL-62

Ultra Low:
Statistics
Average FPS: 5.68
Duration: 36.99 sec
CPU Usage: 94%
System memory usage: 91%
Video memory usage: 68%

Graphics Settings
Video Mode: 800 x 600 (60 Hz)
Texture Quality: Low
Texture Filter Quality: Low
View Distance: 1
Detail Distance: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 10.05.2009 11:31:14 vasta tsitaadiga

ePlayer, ei tea kuidas sul võib ta mõjuda. Kuid kõvaketta fragmenteerimine on natuke liikumist aidanud sujuvamaks teha. (Disk Fragmentation)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 14:31:42 vasta tsitaadiga

ePlayer, läptop?
videokaart tsipa nõrk, protsessor kah vast. gta4 tahab päris head proset. mälu võiks kah olla 2gb või rohkem.
proovi taustaprogramme maha keerata, ketast defragmentida jne.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 10.05.2009 14:33:38 vasta tsitaadiga

ePlayer kirjutas:


Ultra Low:
Statistics
Average FPS: 5.68
Duration: 36.99 sec
CPU Usage: 94%
System memory usage: 91%
Video memory usage: 68%

Graphics Settings
Video Mode: 800 x 600 (60 Hz)
Texture Quality: LowTexture Filter Quality: LowView Distance: 1
Detail Distance: 1



Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 14:43:02 vasta tsitaadiga

Võiks ju panna normaalse info antud arvuti kohta. Hetkel leidsin, et tegu on umbes sellise asjaga icon_question.gif: http://www.minupood.ee/product_info.php?products_id=33163
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 15:54:47 vasta tsitaadiga

ePlayer kirjutas:
Tervitus,
Lühidalt probleem gta4. (originaal:) )
Arvuti vastab minimumile (canyourunit.com)
aga FPS on nii madal. Arvuti on saadud selle aasta sees.
Normaal graafikaga:
Statistics
Average FPS: 4.40
Duration: 36.57 sec
CPU Usage: 94%
System memory usage: 88%
Video memory usage: 78%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 800 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Texture Filter Quality: High
View Distance: 24
Detail Distance: 36

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Home Premium
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Mobility Radeon HD 2600
Video Driver version: 7.14.10.503
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
AMD Turion(tm) 64 X2 Mobile Technology TL-62

Ultra Low:
Statistics
Average FPS: 5.68
Duration: 36.99 sec
CPU Usage: 94%
System memory usage: 91%
Video memory usage: 68%

Graphics Settings
Video Mode: 800 x 600 (60 Hz)
Texture Quality: Low
Texture Filter Quality: Low
View Distance: 1
Detail Distance: 1

Uuenda draivereid ja sulge kõik mälu söövad taustaprogrammid . 800x600 ja Low peal saaks isegi nõrgem masin parema FPSi , niiet arvutis endas viga tohiks olla .
Edit: Kui 512MB RAM , siis on ikka liiga vähe .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 223, 224, 225 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.