Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV kevadmöll 2009 Saaremaal Karujärvel! (8-10.mai) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Oled kohal?
Jees.. olen kohal!
61%
 61%  [ 22 ]
Tulen koos kaaslasega
38%
 38%  [ 14 ]
hääli kokku : 36

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2009 13:35:44 vasta tsitaadiga

Makstud
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2009 13:40:27 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Raha tuleks maksta tänase päeva jooksul!

Pean kahjuks loobuma, enne 7 kuupäeva ei toimu minu kontol mingeid liikumisi.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.05.2009 13:43:37 vasta tsitaadiga

Cofy, maksad pärast mu arvele/sulas ja saad oma liha kätte.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.05.2009 13:43:56 vasta tsitaadiga

Cofy, no kui oled kindel võtja, siis telli ikka ära, maksad hiljem.
Ja kui ära ei maksa, küll hiljem ma su üles otsin ja munapidi üles poon icon_biggrin.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2009 14:26:58 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
küll hiljem ma su üles otsin ja munapidi üles poon icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 05.05.2009 14:30:05 vasta tsitaadiga

Mis omakohtujutud... Ikka seaduses pahuksisse teema ja siis kümme lehte hala, et Cofy ei maksa oma liharaha ära icon_lol.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2009 20:15:27 vasta tsitaadiga

Renka - mis kell oleks väljumine ja kas mina ja 2 tüdrukut mahuks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 05.05.2009 23:17:22 vasta tsitaadiga

krt küll... sessiperiood sellel ajal ja ei saa tulla icon_mad.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 06.05.2009 10:44:56 vasta tsitaadiga

Ärgitaks veel inimesi ikka osalema üritusel thumbs_up.gif

Palgapäevad on ju ometi kõigil see nädal veel ära ja mis saaks veel parem olla majandussurutisest tuleneva stressi vastu, kui üks lõõgastuv nädalavahetus AHV'de seltsis looduskaunis kohas. Seltskond on alati olnud tasemel ning mida rohkem meid on, seda lõbusam icon_smile.gif
Infoks veel, et Saaremaal toimub ka erinevaid üritusi. Olemas on võrkpalli plats, teeme kindlasti HASH jooksu Dejevo sõjaväe baasi lähistel (kes ei tea, millega tegu, siis vaadaku SIIA ning kaks sauna ootab higistajaid icon_razz1.gif

Praegu ei ole veel hilja ennast registreerida ja see tühine 150.- leida. Loodan võimalikult paljude osalusele thumbs_up.gif icon_smile.gif

Meil igatahes kella 16.00 praamile bronn juba tehtud icon_wink.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.05.2009 11:07:29 vasta tsitaadiga

Kuulge suur probleem on, hetkeseisuga on Tartu meie üritusel täiesti esindamata ja seega on ka küsimus, kuidas šašlõkiliha Tartust kätte saada icon_confused.gif

On äkki siiski mõni Tartu AHV siis Tartu suunalt tulemas oma transpordivahendiga ja saab liha peale võtta icon_question.gif
Või äkki saab keegi Rakvere AHV Tartusse põigata ja liha peale võtta?

Muidu on täielik jama icon_confused.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.05.2009 11:08:46 vasta tsitaadiga

naaskel, pool kaks hakkaks likuma vast. Aga kolmekesi läheb tagaistmel kitsaks vist natuke icon_rolleyes.gif Anna üks tüdruk Taneli auto peale icon_razz.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 06.05.2009 11:22:30 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kuulge suur probleem on, hetkeseisuga on Tartu meie üritusel täiesti esindamata ja seega on ka küsimus, kuidas šašlõkiliha Tartust kätte saada icon_confused.gif

On äkki siiski mõni Tartu AHV siis Tartu suunalt tulemas oma transpordivahendiga ja saab liha peale võtta icon_question.gif
Või äkki saab keegi Rakvere AHV Tartusse põigata ja liha peale võtta?

Muidu on täielik jama icon_confused.gif

võtan selle siis enda peale..
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.05.2009 11:23:46 vasta tsitaadiga

mehaanic kirjutas:
Tanel kirjutas:
Kuulge suur probleem on, hetkeseisuga on Tartu meie üritusel täiesti esindamata ja seega on ka küsimus, kuidas šašlõkiliha Tartust kätte saada icon_confused.gif

On äkki siiski mõni Tartu AHV siis Tartu suunalt tulemas oma transpordivahendiga ja saab liha peale võtta icon_question.gif
Või äkki saab keegi Rakvere AHV Tartusse põigata ja liha peale võtta?

Muidu on täielik jama icon_confused.gif

võtan selle siis enda peale..
thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_razz.gif beer_yum.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 06.05.2009 14:40:18 vasta tsitaadiga

Krt pean kiirelt oma kaherattalisele mootoriketi saama(mis läks eile katki :S)... jala ma küll ei viitsi kohale tulla...(3-4km)
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.05.2009 16:36:21 vasta tsitaadiga

3-4km saab suvaline autoga AHV ka sind ära vedada kohale.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 16:42:30 vasta tsitaadiga

no nii härra nüüd kah ei tasuks olla, et see 3-4 kilti tulles ära tapab icon_eek.gif thumbs_down.gif
saan aru, kui minnes väsinud oled ja lased end äravisata icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 06.05.2009 17:01:22 vasta tsitaadiga

8-9 mai saaremaal, kuid sinna tulla vist ei saa... icon_sad.gif nii tööl... või sedasi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 06.05.2009 18:04:27 vasta tsitaadiga

naaskel kirjutas:
no nii härra nüüd kah ei tasuks olla, et see 3-4 kilti tulles ära tapab icon_eek.gif thumbs_down.gif
saan aru, kui minnes väsinud oled ja lased end äravisata icon_wink.gif


ülehomme saab keti kätte ehk icon_smile.gif vaatab, äkki jõuan läbi astuda thumbs_up.gif

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 07.05.2009 11:28:15 vasta tsitaadiga

neljast üheksani on kõik piletid praamile broneeritud icon_confused.gif see tähendab et kui liha ära toon on see teie tulekuks kas valmis või jõuab kohale siis kui kõik külili on juba..
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.05.2009 11:38:28 vasta tsitaadiga

mehaanic kirjutas:
neljast üheksani on kõik piletid praamile broneeritud icon_confused.gif see tähendab et kui liha ära toon on see teie tulekuks kas valmis või jõuab kohale siis kui kõik külili on juba..
Renka kirjutas:
Ei ole selle bronniga midagi teha. Saab niisama ka peale
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2009 11:39:22 vasta tsitaadiga

sihuke tunne, et see Sky+ pidu toob oodatust rohkem rahvast siia.
on teil kõigil ikka pühapäevaks bronn tehtud? 13.00-19.00 on kõik juba täis icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.05.2009 11:42:20 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et enne 6 praamidele saab vabalt peale üldjärjekorras.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.05.2009 11:47:06 vasta tsitaadiga

Kella kolmesele on pühapäeval broneering mul.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.05.2009 11:51:00 vasta tsitaadiga

mehaanic kirjutas:
neljast üheksani on kõik piletid praamile broneeritud icon_confused.gif see tähendab et kui liha ära toon on see teie tulekuks kas valmis või jõuab kohale siis kui kõik külili on juba..

kas Jerry saatis sulle lihameistri kontakti ja lähed ise lihale järgi?
teen sulle raha ülekande ära siis, et saaksid liha eest kohapeal ära maksta

saada oma a/a

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2009 12:02:53 vasta tsitaadiga

ma pidin niikuinii ette helistama lihamüüjale,sest ta ei võta tundmatutelt numbritelt kõnesi vastu icon_wink.gif
ma alguses pidin ka ennem Hiiule helistama,et müüja üldse mu kõne vastu võtaks.Hiljem ütlesin talle,et pangu mu number tel.mällu icon_biggrin.gif

aga nüüd hoiatasin teda ette,et teine inimene tuleb

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 07.05.2009 12:07:42 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
ma pidin niikuinii ette helistama lihamüüjale,sest ta ei võta tundmatutelt numbritelt kõnesi vastu icon_wink.gif
ma alguses pidin ka ennem Hiiule helistama,et müüja üldse mu kõne vastu võtaks.Hiljem ütlesin talle,et pangu mu number tel.mällu icon_biggrin.gif

aga nüüd hoiatasin teda ette,et teine inimene tuleb

sain kätte ilusti leppisin homseks kokku thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.05.2009 12:08:09 vasta tsitaadiga

Ülekas tehtud icon_wink.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 07.05.2009 13:49:08 vasta tsitaadiga

väga hea nüüd tahaks juba möllule.. onfire.gif drinking.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 07.05.2009 13:52:29 vasta tsitaadiga

Ei suuda samuti homset ära oodata icon_razz1.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 07.05.2009 14:03:11 vasta tsitaadiga

eelmistel kordadel karujärve ääres on alati puudega probleem olnud ei tea kas peab sütt kaasa võtma..
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 07.05.2009 14:03:48 vasta tsitaadiga

Rääkisin omanikuga sellest mõni päev tagasi ja ta kinnitas, et kõik küttepuud on olemas kohapeal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimar9999
HV kasutaja
aimar9999

liitunud: 30.04.2006




sõnum 07.05.2009 14:04:06 vasta tsitaadiga

Täna saab ka veel maksta ? Kui tuleks, siis auto peale saaks veel ?
Ööbimine ? Sorry, pole teemat ammu jälginud enam.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 07.05.2009 14:04:50 vasta tsitaadiga

aimar9999, ma arvan, et ehk keegi ikka saab peale võtta ja maksmisega pole ka probleemi. Ae, autojuhid, andke märku endast icon_smile.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2009 14:17:31 vasta tsitaadiga

mehaanic kirjutas:
väga hea nüüd tahaks juba möllule..

Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 07.05.2009 14:34:59 vasta tsitaadiga

präeguse seisuga tekkis autos kolm vaba kohta.. Tapa-Jõgeva-Tartu-Viljandi-Pärnu on kohad kuskaudu kulgen homme..
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimar9999
HV kasutaja
aimar9999

liitunud: 30.04.2006




sõnum 07.05.2009 14:40:08 vasta tsitaadiga

mehaanic, hmm, vaatab ja mõtleb natukene, mis kell homme sõit algab ?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 07.05.2009 14:47:57 vasta tsitaadiga

kas nii kah puid jagub?
sõit hakkab 10-11
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.05.2009 15:20:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas nii kah puid jagub?

genitaalne. icon_eek.gif

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 07.05.2009 18:48:20 vasta tsitaadiga

homme hakkan 12 paiku tallinnast liikuma, autos 2 vaba kohta
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rafael
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2008




sõnum 07.05.2009 18:52:20 vasta tsitaadiga

Zorg, võimalik et olen tulemas selgub homme 10 neks. tel 50 18 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 07.05.2009 21:04:40 vasta tsitaadiga

kes tahab alates kella 15.30-st (töö siis lõppeb ja kohe saare poole) sinna suunduda siis, lasnast tln
tel 56 239 336 ... 3 kohta saaks välja müüa
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.05.2009 22:52:00 vasta tsitaadiga

Kasutaja   Maksnud   Liha kogus   Maksnud

arm2004   150      
bigmarx   150      
Cofy   150   2   160
Härra          
Kaksa   150   1   
Leopold         
Lotharius   150   1   80
mehaanic      1   
mikk36   150   1   80
Renka      2   160
SinuEma   150      
Zorg   100   2   
Taavi_R         
taikonaut   150      
Tanel   150   2   160
wicked   150   2   160
woosh      2   
         
         
         
         



Summa   1600   16kg   800

Puudu   2400      480

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 08.05.2009 00:00:22 vasta tsitaadiga

Juba homme hakkab pihta icon_smile.gif
Mis kell keegi kohal on? icon_razz.gif

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.05.2009 00:04:10 vasta tsitaadiga

Zorg stardib 12.00, mina ja Renka 13.30, et jõuda 16.00 praamile
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 08.05.2009 00:11:21 vasta tsitaadiga

siis olete ilmselt mingi kella kuuesti "Karkal" icon_razz.gif

E: Kas sama saun/koht mis eelmine aasta?

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.05.2009 00:21:41 vasta tsitaadiga

Sama koht ikka jah ja ilmselt 7 paiku, kuna käime ka ju poest läbi icon_smile.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 08.05.2009 01:37:21 vasta tsitaadiga

Tanel, ega juhuslikult mõni väike HV kleeps kodus üle ei ole? thumbs_up.gif icon_smile.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 08.05.2009 08:38:40 vasta tsitaadiga

pidupidupidu beer_yum.gif

Aga renka sa oled eriline optimist, et pühap. loodad nii kergelt praamile saada icon_biggrin.gif

_________________
o
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 08.05.2009 09:07:48 vasta tsitaadiga

woosh, tegelt ma ka väga ei usu, et probleeme on sellega. Kas St. Ola on ikka veel Kuivastu-Virtsu liinil? Kui nii, siis ma väga ei kardaks, kuna kolm suurt praami (St. Ola, Regula, Ofelia) teevad platsi päris kiiresti tühjaks. Eelmine nädalavahetus oli reede vaba ja samuti paljud läksid Saaremaale nädalavahetust veetma. Neljapäeval oli korra Virtsus saba poeni, aga nii kui St. Ola ette tuli oli plats puhas icon_smile.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 08.05.2009 09:20:42 vasta tsitaadiga

nu pohmellipraam küll jah
aga peale karuka ürituse on veel õhupalli festival, unicef... skyplus, presidendiproua on siis rullikatega sõitmas jnejne...

a ju paistab icon_smile.gif

_________________
o
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV kevadmöll 2009 Saaremaal Karujärvel! (8-10.mai) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.