|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.05.2009 20:06:28
|
|
|
tv6´s nats parem pilt kui streamida pilti üle neti
kui terratec ei lähe tööle, siis lükkub uue win proovimine edasi
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
06.05.2009 09:03:43
|
|
|
Neile, kes otselinke tahaksid:
32-bit
link
64-bit
link
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
06.05.2009 11:22:31
|
|
|
| Kas x64-s töötavad asjad nagu ikka, või võib tekkida probleeme, näiteks mängimine?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
06.05.2009 11:31:48
|
|
|
Pentium M 1.6ghz, 1gb ram, 40gb hdd, mobility radeon 9600 32mb jooksutas väga kenasti, aero ja kõik kellad-viled töötasid, nagu peab
Ja kõik draiverid leidis ise üles
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
06.05.2009 11:33:50
|
|
|
| RPG16 kirjutas: |
Pentium M 1.6ghz, 1gb ram, 40gb hdd, mobility radeon 9600 32mb jooksutas väga kenasti, aero ja kõik kellad-viled töötasid, nagu peab
Ja kõik draiverid leidis ise üles  |
Ikka x64, mitte x86?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
06.05.2009 11:36:45
|
|
|
x86 ikka, see raud ei tohiks 64bit toetada.
64bit proovisin teisel masinal, kõik toimis kenasti, ainult mängimist pole proovinud.
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
06.05.2009 12:08:51
|
|
|
x64 peal ning kõik mängud toimivad nagu vanasti
E: dune2 ja warcraft 2 siiski tööle ei läinud... Samuti ei läinud nad tööle ka 32bit versiooniga.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gizmoz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
06.05.2009 12:09:34
|
|
|
| attrs kirjutas: |
x64 peal ning kõik mängud toimivad nagu vanasti  |
Heroes of might and magic 2 keeldus töötamast . Rohkem muresid pole mul esinend .
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
06.05.2009 12:26:20
|
|
|
| Kõik ju DOS mängud ja 16bit DOS tugi x64 all puudub. Samas on need mängud nii vanad, et virtuaalmasinas või DOSBoxis nende jooksutamisega probleeme ei tohiks olla.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
06.05.2009 12:27:26
|
|
|
| friik1, tänud. Proovin järele.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aatomik
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2005
|
06.05.2009 12:29:22
|
|
|
| Kas keegi siin Windows 7 peal sellise asja nagu "Ati PowerXpress" tehnoloogia on tööle saanud? Endal nimelt läppar, millel sees 2 graafikakaarti - üks hea ja võimas ning teine integreeritud ning lahjem ja PowerXpressiga on hea vajadusel korral neid kaarte sisse ja välja lülitada. Hetkel masinal peal vista ning kõik töötab normaalselt, aga ei ole tahtmist bingo lotot mängima hakata ja pärast avastada, et windows 7 seda tehnoloogiat ei toetagi. Olen ka natuke välismaiseid foorumeid uurinud ja siiani pole positiivset vastust oma küsimusele leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
06.05.2009 12:57:58
|
|
|
| aatomik kirjutas: |
| Kas keegi siin Windows 7 peal sellise asja nagu "Ati PowerXpress" tehnoloogia on tööle saanud? Endal nimelt läppar, millel sees 2 graafikakaarti - üks hea ja võimas ning teine integreeritud ning lahjem ja PowerXpressiga on hea vajadusel korral neid kaarte sisse ja välja lülitada. Hetkel masinal peal vista ning kõik töötab normaalselt, aga ei ole tahtmist bingo lotot mängima hakata ja pärast avastada, et windows 7 seda tehnoloogiat ei toetagi. Olen ka natuke välismaiseid foorumeid uurinud ja siiani pole positiivset vastust oma küsimusele leidnud. |
Hübriid tuge ei tohiks olla Windows 7-l, kuna M$ ei leia, et hübriid on hea lahendus, ning ei toeta seda, kuid loota võib, et ATI ja Nvidia, teevad mingi draiveri siiski.
http://www.cpu3d.com/news/6478-1/windows-7-won-t-support-hybrid-graphics/story.html
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
06.05.2009 19:07:23
|
|
|
Panin ka omale nüüd 64bitise RC peale, vigu on küll ja küll:
1 .TV Kaart ei leia enam programme ülesse
2. Live Messanger jookseb kokku
3. add/remove programs ei näita pooli installitud programme
4. multi-monitor support puudub ja 3rd party programmid ei tööta
5. ID-kaardi drivereid ei tunnista, id-kaart ise töötab
6. Quick launch vanal kujul kadunud, uuel kujul ei saa shortcutil propertieses paika panna lokatsiooni, näiteks explorer avab alati vale asja
7. Gadget bar kadunud, peab käsitsi kõik gadgetid paika panema, samuti on notes kadunud (asub nüüd kuskil metsas)
8. Action Center lülitab viirustõrje programmi lihtsalt välja (avgfree)
9. windows backupiga ei saa enam vanu faile taastada, mis olid c: kettal.
Eks leian veel vigu, seda siis 2h kasutamise järel...
Üldiselt võib kokkuvõtta asja nii, et muidu on väga hea OS, aga RC on veel ikka liiga toores ja kuhu jäi lubatud multi-monitor support?
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
06.05.2009 19:30:17
|
|
|
| SinuEma kirjutas: |
Panin ka omale nüüd 64bitise RC peale, vigu on küll ja küll:
3. add/remove programs ei näita pooli installitud programme |
Pole kunagi näidanudki kõiki installitud programme
| SinuEma kirjutas: |
6. Quick launch vanal kujul kadunud,
7. Gadget bar kadunud, peab käsitsi kõik gadgetid paika panema, |
Need võib kirjutada sinu enda informeerimatuse arvele .Quick launchi asendab nüüd superbar ja sidebari kui sellist enam ei eksisteeri by default.Gadgetid on integreeritud explorerisse ja paremale äärde vedades paigutavad ennast ise justkui oleksid sidebaril istuvad.Sellest kaebusest ei saa aru,et peab ise paigale panema gadgetid .Kui sidebar oli pidid täpselt samamoodi ise paigale panema gadgetid.Nüüd on lihtsalt üks üleliigne asi vähem.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.05.2009 21:25:15
|
|
|
| SinuEma kirjutas: |
Panin ka omale nüüd 64bitise RC peale, vigu on küll ja küll:
1 .TV Kaart ei leia enam programme ülesse
2. Live Messanger jookseb kokku
3. add/remove programs ei näita pooli installitud programme
4. multi-monitor support puudub ja 3rd party programmid ei tööta
5. ID-kaardi drivereid ei tunnista, id-kaart ise töötab
6. Quick launch vanal kujul kadunud, uuel kujul ei saa shortcutil propertieses paika panna lokatsiooni, näiteks explorer avab alati vale asja
7. Gadget bar kadunud, peab käsitsi kõik gadgetid paika panema, samuti on notes kadunud (asub nüüd kuskil metsas)
8. Action Center lülitab viirustõrje programmi lihtsalt välja (avgfree)
9. windows backupiga ei saa enam vanu faile taastada, mis olid c: kettal.
Eks leian veel vigu, seda siis 2h kasutamise järel...
Üldiselt võib kokkuvõtta asja nii, et muidu on väga hea OS, aga RC on veel ikka liiga toores ja kuhu jäi lubatud multi-monitor support? |
2. miskit viga sul, kuna siinpool on messenger nagu prillikivi
4. mul multi monitor töötab superkenasti ja kui vajutada win+P, siis pakub sul valida, mida nende kahe kuvariga teha
6. quick launchi kadumine ajas ennastki vihale, see superbari pin'imine imep, kuna pisikeste ikoonide vahed on liiga suured ja taskbaril jääb avatud programmide vahele avamata shortcutid
maru segaseks läheb, enne oli üks kindel süsteem, kuidas ja kus shortcutid asusid - oluliselt parem see quicklaunch
õnneks nad ei eemaldanud win7st toolbaride lisamist ja tegin endale ise quicklaunch toolbari mingi kausta näol, kuhu siis vajalikud shortcutid lisasin - täpselt nagu QL omalajal
7. aga kui gadgeteid lisad, siis viskab ta need automaatselt serva, lisaks saad nüüd neid tõsta kuhu tahad ja kui tunne puudust, et seda ei saa hiireklikiga avatud akende peale/kõrvale tõsta, siis piisab õnneks vaid kursori nurka lohistamine, et nad näha oleks
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
06.05.2009 22:15:41
|
|
|
See gadgedid ja quick launch on puhtalt harjumise asi ma ütlen, oluliselt halvemaks läind ei ole.
Samas see on ikka debiilne, et mul peaks mingi 25 programmi installitud olema, aga näitab ainult 10-t, kuidagi uninstallida kah ei saa neid.
Messangeri sain ka korda, tegin reinstall, ilmus kohe installitud progede nimistusse, ilmselt peab windowsile puhta installi tegema, lasin omale selle upgradega peale, igasugu lollusi on siin
ja seal.
Leidsin päris huvitava asja:
Win+Home: Clear all but the active window
Win+Space: All windows become transparent so you can see through to the desktop
Win+Up arrow: Maximize the active window
Win+Down arrow: Minimize the active window or restore the window if its maximized
Win+Left/Right arrows: Dock the active window to each side of the monitor
Win+Shift+Left/Right arrows: If youve got dual monitors, this will move the active window to the adjacent monitor
Win+T: Shift focus to and scroll through items on the taskbar
Win+P: Adjust presentation settings for your display
Win+(+/-): Zoom in/out
Shift+Click a taskbar item: Open a new instance of that particular application
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.05.2009 23:43:24
|
|
|
uus install jah mõistlik, mul näitab hetkel kõiki mis installinud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
06.05.2009 23:46:26
|
|
|
| Ei teagi kohe mida öelda, kõik asjad nagu töötavad, aga kui multiplayerit mänigda tahad kus Anticheatiks Punkbuster, siis Windows 7 pole sinu jaoks. Kui ei mängiks oleks Ok.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
07.05.2009 00:37:20
|
|
|
| Pidi pool h häkkima ja sai taskbari nagu Vistaski. Quick launchi samasse kohta ja avatud aknad ka nagu vanastigi all reas.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
07.05.2009 10:17:13
|
|
|
Oliverk, ja milleks see hea on? Uus taskbar on ikka pärast ca 2-3 päevast kasutamist asendamatu, ma ei taha Vistat enam nähagi.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
07.05.2009 10:25:19
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Oliverk, ja milleks see hea on? Uus taskbar on ikka pärast ca 2-3 päevast kasutamist asendamatu, ma ei taha Vistat enam nähagi. |
Sama siin, endale hakkas ka meeldima... suht mugav kasutada tegelikult. Aga nagu ikka, inimestel on jube raske harjuda kõige uuega, minnakse lihtsamat teed pidi, et võetakse vana asi tagasi.
Ennast hakkas hoopis häirima uus start menu, vistal kasutasin classicut. Aga tundub, et mingi koht olemas, kus saad selle vastavalt enda soovile ära kujundada
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
07.05.2009 12:22:54
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Oliverk, ja milleks see hea on? Uus taskbar on ikka pärast ca 2-3 päevast kasutamist asendamatu, ma ei taha Vistat enam nähagi. |
Tehku neid Supertaskbare Mac-idele või ma ei tea kuhu. Kui mul alates Win95 esimestest päevadest ühtemoodi olnud käesees liigutused taskbari ümber, siis tõesti ei soovi muuta seda.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
07.05.2009 12:24:58
|
|
|
| Selles suhtes nõus, et näiteks XP pealt vistale oli kuidagi lihtsam minna kui vistalt 7'le.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
07.05.2009 13:38:09
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
| Selles suhtes nõus, et näiteks XP pealt vistale oli kuidagi lihtsam minna kui vistalt 7'le. |
Lubage naerda .XP-Vista oli just suurem üleminek.Vista-7 rohkem kosmeetiline  |
just...
Võrrelge korra uuesti, kumb on sarnasem, kas XP ja Windows 7, või Vista ja Windows 7
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek11
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2006
|
07.05.2009 13:57:03
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Selline küsimus veel, et kas TerraTec Home Cinema hakkas win 7- ga tööle?? täna, homme meistrite liiga poolfinaalid ja ei tahaks sellest ilma jääda  |
Terratec Home Cinema töötab kenasti
Küll ei taha media center "TerraTec Cinergy T USB XXS" pulgaga eriti stabiilselt joosta, võibolla jääb asi prose taha (2GHz), kuid väike kahtlus langeb Windowsi sisse ehitatud h.264 codeci tublidusele.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.05.2009 20:56:14
|
|
|
millised codec packid töötavad win 7-ga, hääl on pilti pole.
võib ka eraldi video codecid olla
sorry bsplayeri viga
viimati muutis jeesus188 07.05.2009 21:35:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
07.05.2009 21:34:36
|
|
|
See win7 on veel ikka päris äbarik. Võrreldes Vistaga (ultimate) on tublisti aeglasem ja installeeriminegi problemaatilisem. Mul vanal läpparil, kus Vista Ultimate jooksis nagu noor rebane, kaotas Win 7 installeerimisel pika punnitamise peale isegi DVD lugeja ära, mingi hetk hakkas nõudma DVD draiverit ja DVD sisu enam ei näidanud. Ja plaadisahtel ka ei avanenud, kuigi Win 7 pakkus, et võib installiplaadi seest välja võtta küll, et "puuduolevad" DVD-seadme draiverid mõnelt teiselt DVD-lt laadida.
Eks ta toores asi veel ole. Ei näe küll mingit edasiminekut Vistaga võrreldes. Vista oli küll tubli samm XP-st edasi, kui mõned tüütused kinni keerata (UAC, indexing jms jura).
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.05.2009 22:01:33
|
|
|
bsplayer mängis vista all .mvk faili, aga windows 7 all ei mängi. Kas mingi codec puudu või lihtsalt enam ei mängi seda?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
07.05.2009 22:11:16
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| bsplayer mängis vista all .mvk faili, aga windows 7 all ei mängi. Kas mingi codec puudu või lihtsalt enam ei mängi seda? |
lase Haali Media Splitter peale ja peaks toimima
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.05.2009 22:13:28
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| bsplayer mängis vista all .mvk faili, aga windows 7 all ei mängi. Kas mingi codec puudu või lihtsalt enam ei mängi seda? |
lase Haali Media Splitter peale ja peaks toimima |
suured tänud
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
07.05.2009 22:18:54
|
|
|
| tegelt paha ei teeks ka AC3Filter kui juba MKV-sid mahamängitad - osad failid on DTS audioga ja ka nendega Win7 veel iseseisvalt hakkama ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
07.05.2009 22:46:33
|
|
|
Esiumese mulje põhjal on Windows 7 ikka täitsa Vista mis Vista, ainult rohkem bloati igal pool. Isegi Paint on perse keeratud selle idiootliku ribboni süsteemiga.
Ma ei saa aru, mis selle jura mõte on, pool ekraani menüüsid täis. Kui Windowsi tulevik selline on, siis peab tõsiselt kaaluma Linuxi peale kolimist.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.05.2009 22:58:52
|
|
|
| Sults kirjutas: |
Esiumese mulje põhjal on Windows 7 ikka täitsa Vista mis Vista, ainult rohkem bloati igal pool. Isegi Paint on <b>piix</b> keeratud selle idiootliku ribboni süsteemiga.
Ma ei saa aru, mis selle jura mõte on, pool ekraani menüüsid täis. Kui Windowsi tulevik selline on, siis peab tõsiselt kaaluma Linuxi peale kolimist. |
enne süvene natukene sellesse uude ribboni ja alles siis tule haukuma
sa võid vajalikud ikoonid title barile panna ja siis ribboni sootuks ära peita, ruumi rohkem kui vanas paintis
rääkimata sellest, et võid uues paintis ka 50% peale zoomida, mitte ei pea leppima 100%'ga
vanas paintis ei õnnestunud nähtavast alast suuremat osa selekteeridagi - painti funktsionaalsus on kasvanud kõva 3x
kui sa ei suuda uuest süsteemist maksimumi võtta ja vanematega võrreldes kasu lõigata, siis tõesti...
aga kuidas ta oligi - kellele ema, kellele tütar - 7 on noor süsteem, ehk siis tütar 8)
Spoiler 
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plumbum
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2009
|
07.05.2009 23:04:13
|
|
|
| Kunagi tuli XP, siis ka oli iu-viu vingumine et 98 on lahe ja XP sitt, on lihtsalt inimesed kes on kinni vanas ja uut on raske vastu võtta.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
07.05.2009 23:18:52
|
|
|
Plumbum, ja nüüd need samad inimesed kasutavad XP-d ja kurdavad 7me üle
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.05.2009 23:25:17
|
|
|
7 on lahe, eriti mulle meeldib selle kiirus võrreldes vistaga , väikesed probled installidega, aga nats google ja siis korras
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
07.05.2009 23:28:26
|
|
|
Ka Vista paintiga saab 50% zoomida.
Ja see title bar ei ole üldse paindlik. Ok, Painti puhul ta peaaegu et toimib, kuid Office puhul ei mahu sellele lihtsalt enamkasutatavad nupud ära. Rääkimata sellest, et selle paindlikkus on tublisti kehvem, kui vana office nupuridadel ja menüüdel, mida sai väga paindlikult kujundada.
Olen Vistat paigaldanud päris mitmesse arvutisse ja siiani on olnud 0 probleemi riistvara ühilduvusega. Windows 7 ei tunne ära minu WiFi kaarti, ei tööta helid (kuigi device manageri all on kõik justkui korras, proovid mõnd lugu mängima panna, siis ütleb, et on probleem sound devicega) ja mingi tõsine jama on isegi DVD draiviga (W7 seda lihtsalt ei näita). Huvitav küll kuidas ta ennast peale installeeris selles olevalt plaadilt?
Toores veel see W7!
See on minu isiklik arvamus ja kui see kedagi solvab või kellelegi haiget teeb, siis on see tema enda mure. Kordan, mina vahendan vaid oma isiklikke muljeid. Need, kes selle peale isiklikuks lähevad, on ikka erilised tropid.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
07.05.2009 23:39:55
|
|
|
| Sults kirjutas: |
| Esiumese mulje põhjal on Windows 7 ikka täitsa Vista mis Vista, ainult rohkem bloati igal pool |
Lubage sügavalt naerda .Muidugi on ta vista.Mida sa siis arvasid?.Bloati kohapealt absoluutselt ei nõustu sinuga
| Sults kirjutas: |
| Olen Vistat paigaldanud päris mitmesse arvutisse ja siiani on olnud 0 probleemi riistvara ühilduvusega. Windows 7 ei tunne ära minu WiFi kaarti, ei tööta helid (kuigi device manageri all on kõik justkui korras, proovid mõnd lugu mängima panna, siis ütleb, et on probleem sound devicega) ja mingi tõsine jama on isegi DVD draiviga (W7 seda lihtsalt ei näita). Huvitav küll kuidas ta ennast peale installeeris selles olevalt plaadilt? |
Vista all WiFi,Sound ja DVD drive töötavad?
No ok DVD draivil on niikuinii OS driver.See võib tõesti olla Win7 kala.Samas ei mõista miks sa WiFile ja Soundile siis Vista drivereid ette ei sööda Device Manageri kaudu,kui Win7 omasid kas pole või need ei toimi normaalselt?.
Mis Ribboni puutub siis see vajab harjumist.Tihedastel Office kasutajatel on lihtsam.Ise pean veel süvenema
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
07.05.2009 23:59:50
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Vista all WiFi,Sound ja DVD drive töötavad?
No ok DVD draivil on niikuinii OS driver.See võib tõesti olla Win7 kala.Samas ei mõista miks sa WiFile ja Soundile siis Vista drivereid ette ei sööda Device Manageri kaudu,kui Win7 omasid kas pole või need ei toimi normaalselt?.
Mis Ribboni puutub siis see vajab harjumist.Tihedastel Office kasutajatel on lihtsam.Ise pean veel süvenema  |
Proovisin samal masinal Vistat ja sellel toimisid absoluutselt kõik vidinad kohe installist peale. Ja kiirem pole W7 Vistast mitte üks raas. Kui võibolla raske softi laadungi all olev vista maha tõmmata ja panna puhas W7 peale, siis oleks kiirusevahe olemas.
Kui on puhas Vista ja puhas W7 siis minu hinnangul küll kiirusevahe puudub.
Ma ei saa aru ka sellest, miks on Title bar jälle laiemaks aetud? Minule sobiks hästi kitsas title bar, piisaks täiesti nii kitsast ribast, kui on sellel olevad minimize, maximize ja close nupud. Miks ei võiks olla aknad maksimaalselt sisu jaoks, mitte mõttetult õhku täis puhutud?
Selle Ribboniga harjub kindlasti kunagi ära, täpselt sama moodi, nagu siis, kui otsetee kinni pannakse ja sa harjud lõpuks ära ümber kvartali ringi sõitma. Töö efektiivsusele paneb see ribboni süsteem küll paraja põntsu. Eriti, kui on vaja dokumendis teha palju nuppude abil tehtavaid muutusi. Kas keegi teab, kuidas saaks ribbonist ära kaotada see mõttetu alumine rida, mis tabide nimetusi kannab? Minu jaoks ei oma see rida mingit väärtust. Tean juba kinnisilmi, kus mingi nupp ribbonil asub, kuid ikka pean ekraaniruumi raiskama sellele sildireale.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tener
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2008
|
08.05.2009 00:08:06
|
|
|
Selline lihtne küsimus, et kui mul on praegu läpakal windows XP ja tahan sinna võtta windows 7-t, kas siis ma saaks windows 7 alt ligi pääseda XP failidele ja käivitada neid ka. Nagu näiteks panna tööle mänge jne...
Muusikat ja filme ei saakski kopeerida, pole ruumi.
Või pean ma tegema eraldi partitsiooni kus alt ma saaks XP ja 7-ga asjadele ligi pääseda?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
08.05.2009 00:24:39
|
|
|
| Tener kirjutas: |
Selline lihtne küsimus, et kui mul on praegu läpakal windows XP ja tahan sinna võtta windows 7-t, kas siis ma saaks windows 7 alt ligi pääseda XP failidele ja käivitada neid ka. Nagu näiteks panna tööle mänge jne...
Muusikat ja filme ei saakski kopeerida, pole ruumi.
Või pean ma tegema eraldi partitsiooni kus alt ma saaks XP ja 7-ga asjadele ligi pääseda? |
Kui sa tahad dual booti, siis peavad ikka vist eraldi partitsioonid olema. Vaevalt, et Windovs 7 siin mingi erand on võrreldes varasemaga.
Kui sul dokumendid on eraldi kettal/partitsioonil, siis ei tohiks olla vahet, mis OSi sa boodid, kui need OSid kõik toetavad seda failisüsteemi, kus su dokumendid on.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tener
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2008
|
08.05.2009 00:31:26
|
|
|
Eks ma homme teen siis uue partitsiooni ja installin kõik mängud sinna ja filmid-muusika ka.
Põhimõtteliselt peaks need mängud siis tööle minema?
Programmid võib vast võtta mõlemale süsteemile eraldi... Pole eriti suured.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
08.05.2009 01:00:57
|
|
|
| Ühe vea olen nagu leidnud. Ei tea muidugi kas asi minus või 7-s. Mõndasid interneti lehtesid ei lae esimese korraga ära. Peab refreshi taguma. Streetrace.org üks neist.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
08.05.2009 01:49:25
|
|
|
| said ka tööjuures ühele läpparile seee peale aetud t2080 dual core prose ja 1gb mälu ja töötab oluliselt kiiremini küll kui vista, just seda ma ootan ka windows 7-lt et ta töötaks sellisel keskmisel raual normaalselt, millega vistaga oli natsa probleeme kahjuks...
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
08.05.2009 07:25:39
|
|
|
Pärast Windows update hakkas tööle WiFi. Hea seegi! Soundipool millegipärast ikka ei tööta. Näitab, nagu oleks olemas sound recording device (High definition Audio device) kuid output device kohta ütleb, et ei ole olemas. Kuna tegemist on läpakaga, siis ma ei ole eriti teadlik sellest, mis helikaart selle emaplaadile integreeritud on. Varasemate Windowsidega ei ole seda teemat üldse vaja läinud uurida, need on sellega ise hakkama saanud. Eks ma pikpeale nuhin välja, mis helikiibiga on tegemist ja otsin netist sobivad draiverid.
Samuti ei näita ikka DVD seadet. Siiani imestan, kuidas ta ennast plaadilt peale installeeris, kui isegi DVD jaoks eraldi draiverit vaja läheb, mida mul talle kahjuks anda ei ole.
Ma ei ole ühegi Vista paigaldusega nii palju vaeva näinud. Loodetavasti on releases need asjad korda tehtud.
viimati muutis Sults 08.05.2009 07:37:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.05.2009 07:29:53
|
|
|
| Sults kirjutas: |
| Selle Ribboniga harjub kindlasti kunagi ära, täpselt sama moodi, nagu siis, kui otsetee kinni pannakse ja sa harjud lõpuks ära ümber kvartali ringi sõitma. Töö efektiivsusele paneb see ribboni süsteem küll paraja põntsu. Eriti, kui on vaja dokumendis teha palju nuppude abil tehtavaid muutusi. Kas keegi teab, kuidas saaks ribbonist ära kaotada see mõttetu alumine rida, mis tabide nimetusi kannab? Minu jaoks ei oma see rida mingit väärtust. Tean juba kinnisilmi, kus mingi nupp ribbonil asub, kuid ikka pean ekraaniruumi raiskama sellele sildireale. |
seal sildireal on tihtilugu lingid seadetele
eks vanakooli office mehed vajavad ikka menüüsid, kuid mina, kes enne office 2007 suurt ei kasutanud, siis raisa selgeks õppimine oli kordades lihtsam ja kasutamine intuitiivsem, kõik vajalik on silme ees, mitte ei pea menüüsid pähe tuupima ja pool ajast menüüdes kulutama
| Sults kirjutas: |
Olen Vistat paigaldanud päris mitmesse arvutisse ja siiani on olnud 0 probleemi riistvara ühilduvusega. Windows 7 ei tunne ära minu WiFi kaarti, ei tööta helid (kuigi device manageri all on kõik justkui korras, proovid mõnd lugu mängima panna, siis ütleb, et on probleem sound devicega) ja mingi tõsine jama on isegi DVD draiviga (W7 seda lihtsalt ei näita). Huvitav küll kuidas ta ennast peale installeeris selles olevalt plaadilt? |
huvitav, et heli ära ei tunne
mul creative audigy 4 helikaart ja nood on alati kapriissed olnud, vistal pool softi ei töötanudki, kuid win7 puhul need softid töötavad taas
masinas 3 helikaarti ja kõik töötavad
ainus millest ma aru ei saa, kuidas ta mu mälukaardilugejat ära ei tunne
õnneks pole see väga suur probleem, kuid vana fotokas USB 1.1'ga - paar GB pilte laadida on pisut piix
| Sults kirjutas: |
Pärast Windows update hakkas tööle WiFi. Hea seegi! Soundipool millegipärast ikka ei tööta. Näitab, nagu oleks olemas sound recording device (High definition Audio device) kuid output device kohta ütleb, et ei ole olemas.
Samuti ei näita DVD seadet. Siiani imestan, kuidas ta ennast plaadilt peale installeeris, kui isegi DVD jaoks eraldi draiverit vaja läheb, mida mul talle kahjuks anda ei ole.
Ma ei ole ühegi Vista paigaldusega nii palju vaeva näinud. Loodetavasti on releases need asjad korda tehtud. |
seal outputi all pane show disabled või hidden devices
saab ehk enableda
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|