Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 56, 57, 58  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2009 00:38:32 vasta tsitaadiga

Kas see "kõik majad muutuvad robotiks" polnud aprillinali?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Medic
HV kasutaja
Medic

liitunud: 18.06.2004




sõnum 03.05.2009 10:15:29 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Kas see "kõik majad muutuvad robotiks" polnud aprillinali?

Muidugi et oli!

_________________
Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2009 10:42:25 vasta tsitaadiga

Medic kirjutas:
siLc kirjutas:
Kas see "kõik majad muutuvad robotiks" polnud aprillinali?

Muidugi et oli!

Kurat, sai veidi mööda sõnastatud icon_razz1.gif

smilodon, nimetet Terrani olend pole "totter superüksus" kuna seda valmismängus lihtsalt ei ole. Zergi superüksustest pole veel midagi teada mu teada, seega ei teeks veel kokkuvõtteid.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.05.2009 11:22:21 vasta tsitaadiga

Ehk võiks asja hindama hakata peale esimesi mängukatsetusi?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 03.05.2009 14:48:52 vasta tsitaadiga

nagunii põhisõda toimub ju basic unititega. Ma ei mäleta SC ajast et lõpus oleks keegi battle cruiseritega rünnanud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 03.05.2009 17:16:26 vasta tsitaadiga

oleneb mapist, islanditel jõuab lendavateni ka välja.
_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 03.05.2009 18:08:34 vasta tsitaadiga

DesertFox kirjutas:
oleneb mapist, islanditel jõuab lendavateni ka välja.
jah... ise ei ole islandi fänn. Pigem väile neljane map free4all kus match üle 10 minuti ei kesta
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2009 18:59:20 vasta tsitaadiga

rushing on pointless
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 03.05.2009 19:06:22 vasta tsitaadiga

Igal ühel oma mängustiil. Kui kaks kõrge skilliga meest omavahel jõuab tech lõpuks päris kõrgele. Ja alati on ka inimesi kes mängivad custom rulisi nagu "no rush"," 4 player comp stomp", "ffa"d või midagi sellist.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 03.05.2009 20:02:14 vasta tsitaadiga

Subu kirjutas:
Igal ühel oma mängustiil. Kui kaks kõrge skilliga meest omavahel jõuab tech lõpuks päris kõrgele.
See oleneb,Zergidel toimub mutantion tavaliselt hydralyskideks ja nendega rünnatakse,pole eriti kuulnud et keegi väga high techiga ründaks. Terranil on minu lemmik marrined ja medicud,3-4 tanki taga supportimas ja 1 lendav dectector. Protossiga ma ei mängi.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 03.05.2009 20:14:24 vasta tsitaadiga

Ma ei rääkinudki sinust. Sa vist pigem ffa player ka? Anyways, võid vahelduseks oskajate 1v1 replaysi vaadata. Isegi SC 2 e kohta on ka juba kaks battleraportit väljas. Seal suht hästi näha kuidas algus rush-harassist ilusasti edasi techitakse.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 03.05.2009 20:18:58 vasta tsitaadiga

Subu kirjutas:
Ma ei rääkinudki sinust. Sa vist pigem ffa player ka? Anyways, võid vahelduseks oskajate 1v1 replaysi vaadata. Isegi SC 2 e kohta on ka juba kaks battleraportit väljas. Seal suht hästi näha kuidas algus rush-harassist ilusasti edasi techitakse.
viimaseid uniteid battle repordiv v2lja ei toodudki ju...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 04.05.2009 08:38:51 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 14:38:04, muudetud 1 kord
tagasi üles
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 04.05.2009 10:40:26 vasta tsitaadiga

smilodon kirjutas:

* "Supply Depo", mis on varude ladu Terranil.. väga odav hoone lihtsalt varude hoidmiseks (supply suurendamiseks). See hoone suudab järsku "müüri" eest olla ja lisaks ka maa alla minna ehk "ukse" eest olla. Nad peaksid lisafunktsionaalsuse tõttu selle hinda kolmekordistama või asja reaalsemaks tegema, ja elusi natuke vähemaks võtma, et rahvas lõpetaks selle hoone müürina kasutamise.


Teadmiseks et see "funktsioon" oli Supply Depo'l juba esimeses SC's (Depo sissekäigu ette ja Bunker taha, nii kaua kui sellest läbi kaevatakse on asjad juba ribadeks lastud) - see et sina selle suurepärase võimaluse kasutamata jätsid on enda mure icon_razz1.gif Nüüd tehti seel veel eriti "vastikuks" kuna lubab ka väravana kasutada ning pole enam enda meeste takistuseks.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 04.05.2009 11:48:07 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 14:38:31, muudetud 1 kord
tagasi üles
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 04.05.2009 17:32:08 vasta tsitaadiga

tahate öelda et kui ma kohe 6 zerglinguga peale tulen suudad ennast kaitsta_?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 17:40:17 vasta tsitaadiga

need zerlingud ikkagi suht nõrgad, aitavad ainult kui suure karjaga tulla, terran areneb alguses küll natuke aeglasemalt, aga kui hoo sisse saab siis pole eriti vastast enam imho, vähamelt endal oli terraniga kõige lihtsam mängida, ja need tangid mis ennast maa külge kinnitasid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 04.05.2009 17:40:58 vasta tsitaadiga

Enne pead sa nonde zerglinitega ennast läbi bunkri ja/või supply depoo närima saades konstantset tuld 4-5 marine'lt, võimalik et nad istuvad bunkris. Good luck icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 04.05.2009 19:26:40 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Enne pead sa nonde zerglinitega ennast läbi bunkri ja/või supply depoo närima saades konstantset tuld 4-5 marine'lt, võimalik et nad istuvad bunkris. Good luck icon_smile.gif
hetkel mängin ühte kindlat mappi kus supply ei kaitse,ning kui ma rushin on sul k6igerohkem 2 meest valmis icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 04.05.2009 19:43:01 vasta tsitaadiga

Mängi siis võrdeliste vastastega mitte algajatega icon_razz1.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 04.05.2009 21:01:45 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Mängi siis võrdeliste vastastega mitte algajatega icon_razz1.gif
ise olen ka algaja,näiteks 4 map ffa, 3 rushin välja aga selle ühega tekib juba raskusi,tavaliselt tuleb kaotus...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 05.05.2009 09:27:19 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 14:39:03, muudetud 1 kord
tagasi üles
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.05.2009 10:01:00 vasta tsitaadiga

1 ja 3 on üsnagi kindlalt teada bugid mis parandatakse peagi. Beta asi, mis parata icon_smile.gif
2 ja 4 kõlavad pisut vasturääkivatena. Et siis areng on aeglane ja vaevaline kuid siiski peetakse suuremad lahingud maha nonde algeliste üksustega?

Iseenesest mulle aeglane ressursikorjamine tõenäoliselt isegi meeldiks, kui SC üksikosa mängisin seadsin tihtipeale eesmärgiks kaardi kõigest tühjaks kaevandada ning kulutada vastase võitmiseks minimaalset arvu üksusi. Samuti sai WC2 aegu tihtipeale kogu mets kaardilt koristatud. Mis parata, ju siis meeldib korilane olla icon_biggrin.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 05.05.2009 10:45:16 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 14:39:24, muudetud 2 korda
tagasi üles
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2009 10:49:38 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Mängi siis võrdeliste vastastega mitte algajatega icon_razz1.gif
ise olen ka algaja,näiteks 4 map ffa, 3 rushin välja aga selle ühega tekib juba raskusi,tavaliselt tuleb kaotus...
mingit pisikest mappi ja algajatega mängid?
rush on all-out strateegia. ja kui ei ole all-out, siis on vastas juba kindlasti rohkem kui 2 mariini/zealoti.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 05.05.2009 11:16:08 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 14:34:19, muudetud 1 kord
tagasi üles
pleid
HV vaatleja
pleid

liitunud: 11.05.2009




sõnum 11.05.2009 22:09:03 vasta tsitaadiga

loodan täiega et starcraft II tuleb ikka, ilma selleta ei saaks. wow on igav ja warcraft on minu arust üksluine ja igav.
HOIAN PÕIALT CF2-LE.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 14.05.2009 10:14:15 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 14:34:43, muudetud 1 kord
tagasi üles
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 14.05.2009 16:14:48 vasta tsitaadiga

mis CD-keyd on vaja? originaalse SC?
_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 16:29:51 vasta tsitaadiga

Ükskõik millise mängu oma , millega saab läbi Battle.net mängida ma arvan .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 16:55:38 vasta tsitaadiga

tänud info eest, regasin end ära... eks näis kas saab kutse või mitte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 14.05.2009 19:54:42 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 14:35:07, muudetud 1 kord
tagasi üles
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 14.05.2009 22:36:49 vasta tsitaadiga

Huvitav mille alusel need testijad valitakse?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 00:41:05 vasta tsitaadiga

etapp 1 system requirements > x
etapp 2 random

Suured tänud info eest beta kohta!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 15.05.2009 17:34:02 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 14:35:38, muudetud 1 kord
tagasi üles
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 20:11:32 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
tänud info eest, regasin end ära... eks näis kas saab kutse või mitte icon_biggrin.gif


huvitav mis jama on, et mulle viskab server errori kui kinnitus e-maili linki avada. icon_confused.gif Keegi teab mis kamm on sellega?
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 15.05.2009 22:31:19 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 14:36:38, muudetud 1 kord
tagasi üles
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 15.05.2009 23:04:36 vasta tsitaadiga

keegi suvalist battlenet keyd ei taha shareda?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2009 12:56:04 vasta tsitaadiga

Ranirahn kirjutas:

vali omale us piirkond alguses ja lase omale saata us algusega aadress....selle võtab vastu. eu-ga mingi jama juba pikemat aega. Pärast muuda eu peale tagasi. Ei mäleta enam hästi kuidas see käis, küll sa leiad. Kõige lihtsam oli vist sisse logida oma profiiliga us.battle.net lehelt. siis vist peaks kindlasti us aadressiga lingi saama mailile.


tänud, töötas. thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2009 18:49:54 vasta tsitaadiga

Arvatavasti leaked Battle Report 3.

http://www.youtube.com/watch?v=VNU21qess4c
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 00:25:46 vasta tsitaadiga

GG very nice
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 00:35:46 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Arvatavasti leaked Battle Report 3.
http://www.youtube.com/watch?v=VNU21qess4c

Vot see oli küll põnev. Samas ma ei saa aru miks selliseid asju peita et mingid sepad kuskilt seda lekitada saaks?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.06.2009 19:24:11 vasta tsitaadiga

mingit betat leakinud ei ole?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 19:50:45 vasta tsitaadiga

blissard on ennast suht maha teinud, esitaks annab kolmes osas välja ja jokutab ka nii et vähe pole. muidu 1 mäng mida ma tõesti väga ootan
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.06.2009 23:27:27 vasta tsitaadiga

campain on kolmes osas. Rassid peaks olema kõik ühes olemas
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 01:36:21 vasta tsitaadiga

ertr2, jep on olemas jah , aga võiks ikka 3 erinevate rassidega kampaaniat olla , aga ilmselt seda enam muutma ei hakata icon_rolleyes.gif .
Aga selle 3 osaga on vähemalt minu puhul selline hea asi , et enne 3nda osa välja tulekut mul ilmselt ei ole vastavat raudagi millega seda jooksutada icon_lol.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.06.2009 09:38:47 vasta tsitaadiga

Mõtle ka sellele, et kui oleks tulnud kolm korraga oleks olnud kokku igal rassil 10 kaart, nüüd eraldi tehes peaks singleplayer osa kõvasti suurem olema icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 22.06.2009 11:02:49 vasta tsitaadiga

ei tea, mind campain ei huvita, FFA!!! :twisted:
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 14:45:07 vasta tsitaadiga

Ho Ho, nojah , mina eelistaks ikka seda 10 mäppi per rass aga that's just me icon_razz.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.06.2009 16:49:16 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
ei tea, mind campain ei huvita, FFA!!! :twisted:
FFA kõigi kolme rassiga saad juba esimeses mängus
Heineken kirjutas:
Ho Ho, nojah , mina eelistaks ikka seda 10 mäppi per rass aga that's just me icon_razz.gif .
Aga kuidas oleks näiteks 3x 30 per rass? icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 56, 57, 58  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.