Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  tere märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
candyman
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2009




sõnum 04.05.2009 14:47:53 tere vasta tsitaadiga

Tere moderaatorid mis peaks tegema kui oleks soov maha võtta ühte pisikest postitust mis on juba väga ammu ja aegunud ja mis sisaldab laimu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 14:53:13 vasta tsitaadiga

Vajab modereerimist: "Ärifoorumid"
Vajab modereerimist: kõik v.a. äri

Mis postitusega tegu?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
candyman
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2009




sõnum 04.05.2009 14:58:30 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
Vajab modereerimist: "Ärifoorumid"
Vajab modereerimist: kõik v.a. äri

Mis postitusega tegu?



HinnaVaatlus » Seadusega pahuksis » Petturid Janek Evartov ja marko oü AirSystems
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
candyman
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2009




sõnum 04.05.2009 15:02:52 vasta tsitaadiga

Hinnavaatlus » Seadusega pahuksis » Petturid Janek Evartov ja marko oü AirSystems
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 16:13:13 vasta tsitaadiga

ehk peaks ka selgitama, et milles seisneb laim, mis muutunud ja keda esindad?
_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
candyman
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2009




sõnum 04.05.2009 17:43:16 vasta tsitaadiga

Tere esindan janek evartovi kuna tal vähesed kogemused internetis käimisekohta. Se inimene kes selle plogi pani on ise süüdi et ta nii vähe raha kätte sai. Kuna ei tasu rendile võetud asju ära kaotada.

Ja se ju 2008 suvest pandud polgi kuhu ei ole uuendusi pandud. Võiks ju kustutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 18:11:23 vasta tsitaadiga

Minu arust oli kuskil kirjas, et seadusega pahuksis olevaid teemasid ei kustutata icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 18:15:21 vasta tsitaadiga

Kindlasti mitte kustutada!
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
candyman
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2009




sõnum 04.05.2009 20:10:15 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Minu arust oli kuskil kirjas, et seadusega pahuksis olevaid teemasid ei kustutata icon_rolleyes.gif


se sinu oma probleem et sa töölepingu ei teinud. nii et süüdistagu ennast mitte teisi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
candyman
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2009




sõnum 04.05.2009 20:10:46 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
Kindlasti mitte kustutada!




miks mitte. mis sul selle vastu on
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
candyman
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2009




sõnum 04.05.2009 20:13:54 vasta tsitaadiga

Ja küsimus millega sa tõestad et sind on väidetavalt üle lastud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 20:25:00 vasta tsitaadiga

ja millega Sa tõestad, et üle ei lasknud? icon_lol.gif

ühesõnaga võiksid enda puhtakspesemist jätkata tolles teemas
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
candyman
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2009




sõnum 04.05.2009 20:30:17 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
ja millega Sa tõestad, et üle ei lasknud? icon_lol.gif

ühesõnaga võiksid enda puhtakspesemist jätkata tolles teemas



ma ei pea ennast puhtaks pesema ennast ega enda tuttavat.Vaid se kes oma plogi ülesse pani peab tõestama et temaga midagi sellist tehti. Minu teada eesti seaduste järgi laimamine on seadusega keelatud. ilma igasugste alusteta mida ei ole võimalik tõestada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 20:46:17 vasta tsitaadiga

Mis "plogist" sa räägid üldse, kui küsida tohib? icon_neutral.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 20:50:28 vasta tsitaadiga

Eks ta peab seda silmas ..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 21:01:27 vasta tsitaadiga

candyman kirjutas:
Minu teada eesti seaduste järgi laimamine on seadusega keelatud. ilma igasugste alusteta mida ei ole võimalik tõestada.


aga kain prõublem siis?
kaeba kodanik tuttava isiku laimamise tõttu tekkinud ülemailmse majandussurutise eest kohtusse ja nõua.... ütleme 3 milli..

Siin enese puhtakspesemiseks võiks siiski natukese vastuvõetavamaid argumente leida, kui ainult :" se sinu oma probleem et sa töölepingu ei teinud. nii et süüdistagu ennast mitte teisi"
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
candyman
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2009




sõnum 04.05.2009 21:14:17 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
Eks ta peab seda silmas ..


just seda ma arvan et selle võiks ju maha võtta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
candyman
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2009




sõnum 04.05.2009 21:17:00 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
candyman kirjutas:
Minu teada eesti seaduste järgi laimamine on seadusega keelatud. ilma igasugste alusteta mida ei ole võimalik tõestada.


aga kain prõublem siis?
kaeba kodanik tuttava isiku laimamise tõttu tekkinud ülemailmse majandussurutise eest kohtusse ja nõua.... ütleme 3 milli..

Siin enese puhtakspesemiseks võiks siiski natukese vastuvõetavamaid argumente leida, kui ainult :" se sinu oma probleem et sa töölepingu ei teinud. nii et süüdistagu ennast mitte teisi"


point pole selles et kuhugi kaevata vaid et igasugu mõtetuid postitusi alles hoida kus üks isik kes oma probeelmide tõttu kannatada sai. ja nüüd kogu maailmale seda ette kannab. et talle on kahju tehtud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 04.05.2009 21:28:33 vasta tsitaadiga

Paberile töölepingut ei tehtud ju poisiga? Praegu paistab küll, et poiss võeti mustalt tööle eesmärgiga riigile mitte makse maksta ja siis lasti lihtsalt poiss üle ning nüüd tuuakse ettekäändeks mingite rendile võetud asjade ära kaotamine. Sinu sõna tema oma vastu...

tsitaat:
§ 31. Töölepingu registreerimine

(1) Kui tööandjaks on füüsiline isik, on tööandja kohustatud registreerima kirjaliku töölepingu ühe nädala jooksul, arvates töötaja tööleasumise päevast, oma elukoha tööinspektsioonis. Töölepingu registreerimata jätmine ei mõjuta lepingu kehtivust.

(2) Töölepingu registreerimata jätmise eest kannab tööandja haldusvastutust.

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
candyman
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2009




sõnum 04.05.2009 21:33:57 vasta tsitaadiga

bigmarx kirjutas:
Paberile töölepingut ei tehtud ju poisiga? Praegu paistab küll, et poiss võeti mustalt tööle eesmärgiga riigile mitte makse maksta ja siis lasti lihtsalt poiss üle ning nüüd tuuakse ettekäändeks mingite rendile võetud asjade ära kaotamine. Sinu sõna tema oma vastu...

tsitaat:
§ 31. Töölepingu registreerimine

(1) Kui tööandjaks on füüsiline isik, on tööandja kohustatud registreerima kirjaliku töölepingu ühe nädala jooksul, arvates töötaja tööleasumise päevast, oma elukoha tööinspektsioonis. Töölepingu registreerimata jätmine ei mõjuta lepingu kehtivust.

(2) Töölepingu registreerimata jätmise eest kannab tööandja haldusvastutust.


Aga kui tööandjaks on firma oy

ja se on ikka inimese oma teha kui ta ei nõua firmast töölepingut ja on ise sellega nõus et ta töötab mustalt. siis on inimene ise rumal

ja ei aita teda se ka plogi siia ülesse panemine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 04.05.2009 21:38:46 vasta tsitaadiga

Töölepingu sõlmimise kohustus on tööandjal. See tähendab, et töölepingu sõlmimata jätmise või mittenõuetekohase vormistamise eest kannab tööandja haldusvastutust (TLS § 28 lg 3).

Ehk peaks teavitama vastavaid asutusi sellest...? icon_wink.gif

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 21:39:16 vasta tsitaadiga

candyman kirjutas:

ja ei aita teda se ka plogi siia ülesse panemine.


aga kui neid rumalaid on rohkem (see plogi aitab neil koguneda), kellele firma oy on musta tasu (loe: ümbrikupalka ) maksnud ja need rumalad leiavad kuklakurrust tarkuse asja edasi ajada, siis tekib mr Maksuametil perverssne huvi selle firma oy vastu ning kukub kiusama juba avalikumal moel ning ka ilmselt summad muutvad nati suuremaks
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
candyman
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2009




sõnum 04.05.2009 22:07:12 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
candyman kirjutas:

ja ei aita teda se ka plogi siia ülesse panemine.


aga kui neid rumalaid on rohkem (see plogi aitab neil koguneda), kellele firma oy on musta tasu (loe: ümbrikupalka ) maksnud ja need rumalad leiavad kuklakurrust tarkuse asja edasi ajada, siis tekib mr Maksuametil perverssne huvi selle firma oy vastu ning kukub kiusama juba avalikumal moel ning ka ilmselt summad muutvad nati suuremaks



nu aga kui aasta jooksul ei ole kellelgi rohkem probleeme olnud siis järelikult on ta ainulaadne. Ju siis on ikka natuke ka tema süüd miks se kõik nii läks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 22:10:56 vasta tsitaadiga

bigmarx kirjutas:
Töölepingu sõlmimise kohustus on tööandjal. See tähendab, et töölepingu sõlmimata jätmise või mittenõuetekohase vormistamise eest kannab tööandja haldusvastutust (TLS § 28 lg 3).

Ehk peaks teavitama vastavaid asutusi sellest...? icon_wink.gif
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
candyman
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2009




sõnum 04.05.2009 22:12:39 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
bigmarx kirjutas:
Töölepingu sõlmimise kohustus on tööandjal. See tähendab, et töölepingu sõlmimata jätmise või mittenõuetekohase vormistamise eest kannab tööandja haldusvastutust (TLS § 28 lg 3).

Ehk peaks teavitama vastavaid asutusi sellest...? icon_wink.gif
thumbs_up.gif


Keegi ole asja üritanud ametlikuks ajada.Uurin lihtsalt pinda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 22:14:09 vasta tsitaadiga

No mis sul siin nii väga ikka uurida on ..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 04.05.2009 22:16:16 vasta tsitaadiga

Oli töö või töövõtt, vahet pole mu meelest. Piraatlusega ja muidu õiguskuulekusega siin hiilatakse aeg-ajalt rohkem kui peaks, aeg oleks raskel ajal ka maksuseaduse osas sama printsipiaalne olla icon_lol.gif
_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 04.05.2009 23:05:19 vasta tsitaadiga

OKei tänud siinsele kasutajale nevermind. Raha jäi saamata sest kaotasin ära 2k otsakäärid, arvestasin selle raha sealt maha mis siis,et käärid olid vanad ja mina võtsin maha tutikate asjade hinde, aga kutid jäid ikka 2,5k mulle võlgu, tean vähemalt 2 inimest veel kellele on Evartov võlgu. Kindlasti mitte ära kustutada. Kasutaja Candyman loe palun minu tehtud postitust ja seal ju kirjas täpselt,et kuidas petta sain. Kui ei viitsi lugeda siis nad olid mulle tööraha võlgu veidi üle 4,5k kääride maksumus stokker 1980.- , teen nüüd väikest kalkulatsioonid ,et kas nad jäid võlgu mulle või mitte.

Candyman mis sa arvad,etma tulin siia niisama laimama inimest tühjakohapealt?

_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2009 12:09:52 vasta tsitaadiga

bigmarx kirjutas:
Ehk peaks teavitama vastavaid asutusi sellest...? icon_wink.gif

Ehk tuleks siis muudki asjad päevavalgele...

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 24.05.2009 12:34:14 vasta tsitaadiga

toivoku, ajad siis asja lõpuni? Tööinspektsioon aitab sind. http://www.ti.ee/
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 25.05.2009 11:27:01 vasta tsitaadiga

bigmarx kirjutas:
toivoku, ajad siis asja lõpuni? Tööinspektsioon aitab sind. http://www.ti.ee/


Kas asjast mitte liiga kaua möödas pole,et sinna miskit avaldust anda?

_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 25.05.2009 11:43:14 vasta tsitaadiga

No aga küsi siis neilt. Antud lingilt leiad nii telefoni kui ka meili aadressi.
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.05.2009 11:43:51 vasta tsitaadiga

lollid inimesed. selle asemel, et algusest peale asja by the Book teha, hakab pihta mingi ülelaskmine ja nikerdamine ja kõigele lisaks lastakse asjal ka veel ära aeguda ning tullakse kuskile hvoorumisse kiunuma tingimusel, et kellegi nimi määritud ja keegi omale õigust saaks.
paras mõlemale.
esimesele see, et on nõus mustalt üldse asju teha laskma enda jaoks suvalistega ja pärast riskides jamadega veel pläkerdama hakkama, igasugu jubinad peaks nii ehk naa raamatupidamises jääkväärtust kaotama ning nende kasutamine juhul kui tegu vähegi väärtuslikuma asjaga, peaks olema fikseeritud töö lepingu lisas.
ja paras teisele, et mingi musta asjaga oma näpud määris ja kohustuste fikseerimist ei nõudnud.

kui ei suuda asju kohe algusest peale korralikult ajada, mida te kiunutie siin üldse? kasige töövaidlusse ja klaarige seal oma lollused. meid siin nõrgalt ei huvita see ,et on kuskil nn firmasid, kes ei suuda enda jaoks korrektsetl tööd osta ja on tainaid, kes ei suuda isegi siis enda eest seista, kui pläkk talle sõna otseses mõttes näkku kargab.

teema jääb lahti, siis on edaspidi inimestele teada, kellega mõlema poole näol tegu on.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2009 15:20:27 vasta tsitaadiga

laurx, mis sind nüüd nõnda nõelas?
keegi siin ju enne ei kiununudki, kui teine pool asja üles kaevas ning ainult sellel põhjusel küsisin toivokult, et ta täpsustaks asjade seisu

candyman kirjutas:
ühte pisikest postitust mis on juba väga ammu ja aegunud ja mis sisaldab laimu.

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.05.2009 15:37:50 vasta tsitaadiga

panin kirja selle ,mis antud teemat siit ja sealt lugedes mõttesse tekkis. ning võtmes, mis peaks muid samalaadseid kodanikke edaspidi suunama. paraku ilma mõnituseta sellised asjad kohale ei jõua.oleks asjad algusest peale korras, poleks ka vaja laimu pärast muretseda.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  tere
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.