|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
candyman
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2009
|
04.05.2009 14:47:53
tere |
|
|
| Tere moderaatorid mis peaks tegema kui oleks soov maha võtta ühte pisikest postitust mis on juba väga ammu ja aegunud ja mis sisaldab laimu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
candyman
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2009
|
04.05.2009 14:58:30
|
|
|
HinnaVaatlus » Seadusega pahuksis » Petturid Janek Evartov ja marko oü AirSystems
|
|
| tagasi üles |
|
 |
candyman
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2009
|
04.05.2009 15:02:52
|
|
|
| Hinnavaatlus » Seadusega pahuksis » Petturid Janek Evartov ja marko oü AirSystems
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
04.05.2009 16:13:13
|
|
|
ehk peaks ka selgitama, et milles seisneb laim, mis muutunud ja keda esindad?
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
candyman
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2009
|
04.05.2009 17:43:16
|
|
|
Tere esindan janek evartovi kuna tal vähesed kogemused internetis käimisekohta. Se inimene kes selle plogi pani on ise süüdi et ta nii vähe raha kätte sai. Kuna ei tasu rendile võetud asju ära kaotada.
Ja se ju 2008 suvest pandud polgi kuhu ei ole uuendusi pandud. Võiks ju kustutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
04.05.2009 18:11:23
|
|
|
Minu arust oli kuskil kirjas, et seadusega pahuksis olevaid teemasid ei kustutata
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
04.05.2009 18:15:21
|
|
|
| Kindlasti mitte kustutada!
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
candyman
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2009
|
04.05.2009 20:10:15
|
|
|
| reints kirjutas: |
Minu arust oli kuskil kirjas, et seadusega pahuksis olevaid teemasid ei kustutata  |
se sinu oma probleem et sa töölepingu ei teinud. nii et süüdistagu ennast mitte teisi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
candyman
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2009
|
04.05.2009 20:10:46
|
|
|
| woozy kirjutas: |
| Kindlasti mitte kustutada! |
miks mitte. mis sul selle vastu on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
candyman
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2009
|
04.05.2009 20:13:54
|
|
|
| Ja küsimus millega sa tõestad et sind on väidetavalt üle lastud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
04.05.2009 20:25:00
|
|
|
ja millega Sa tõestad, et üle ei lasknud?
ühesõnaga võiksid enda puhtakspesemist jätkata tolles teemas
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
candyman
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2009
|
04.05.2009 20:30:17
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
ja millega Sa tõestad, et üle ei lasknud?
ühesõnaga võiksid enda puhtakspesemist jätkata tolles teemas |
ma ei pea ennast puhtaks pesema ennast ega enda tuttavat.Vaid se kes oma plogi ülesse pani peab tõestama et temaga midagi sellist tehti. Minu teada eesti seaduste järgi laimamine on seadusega keelatud. ilma igasugste alusteta mida ei ole võimalik tõestada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
04.05.2009 20:50:28
|
|
|
| Eks ta peab seda silmas ..
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
04.05.2009 21:01:27
|
|
|
| candyman kirjutas: |
| Minu teada eesti seaduste järgi laimamine on seadusega keelatud. ilma igasugste alusteta mida ei ole võimalik tõestada. |
aga kain prõublem siis?
kaeba kodanik tuttava isiku laimamise tõttu tekkinud ülemailmse majandussurutise eest kohtusse ja nõua.... ütleme 3 milli..
Siin enese puhtakspesemiseks võiks siiski natukese vastuvõetavamaid argumente leida, kui ainult :" se sinu oma probleem et sa töölepingu ei teinud. nii et süüdistagu ennast mitte teisi"
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
candyman
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2009
|
04.05.2009 21:14:17
|
|
|
| Mis möllad, kirjutas: |
| Eks ta peab seda silmas .. |
just seda ma arvan et selle võiks ju maha võtta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
candyman
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2009
|
04.05.2009 21:17:00
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
| candyman kirjutas: |
| Minu teada eesti seaduste järgi laimamine on seadusega keelatud. ilma igasugste alusteta mida ei ole võimalik tõestada. |
aga kain prõublem siis?
kaeba kodanik tuttava isiku laimamise tõttu tekkinud ülemailmse majandussurutise eest kohtusse ja nõua.... ütleme 3 milli..
Siin enese puhtakspesemiseks võiks siiski natukese vastuvõetavamaid argumente leida, kui ainult :" se sinu oma probleem et sa töölepingu ei teinud. nii et süüdistagu ennast mitte teisi" |
point pole selles et kuhugi kaevata vaid et igasugu mõtetuid postitusi alles hoida kus üks isik kes oma probeelmide tõttu kannatada sai. ja nüüd kogu maailmale seda ette kannab. et talle on kahju tehtud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
04.05.2009 21:28:33
|
|
|
Paberile töölepingut ei tehtud ju poisiga? Praegu paistab küll, et poiss võeti mustalt tööle eesmärgiga riigile mitte makse maksta ja siis lasti lihtsalt poiss üle ning nüüd tuuakse ettekäändeks mingite rendile võetud asjade ära kaotamine. Sinu sõna tema oma vastu...
| tsitaat: |
§ 31. Töölepingu registreerimine
(1) Kui tööandjaks on füüsiline isik, on tööandja kohustatud registreerima kirjaliku töölepingu ühe nädala jooksul, arvates töötaja tööleasumise päevast, oma elukoha tööinspektsioonis. Töölepingu registreerimata jätmine ei mõjuta lepingu kehtivust.
(2) Töölepingu registreerimata jätmise eest kannab tööandja haldusvastutust. |
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
candyman
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2009
|
04.05.2009 21:33:57
|
|
|
| bigmarx kirjutas: |
Paberile töölepingut ei tehtud ju poisiga? Praegu paistab küll, et poiss võeti mustalt tööle eesmärgiga riigile mitte makse maksta ja siis lasti lihtsalt poiss üle ning nüüd tuuakse ettekäändeks mingite rendile võetud asjade ära kaotamine. Sinu sõna tema oma vastu...
| tsitaat: |
§ 31. Töölepingu registreerimine
(1) Kui tööandjaks on füüsiline isik, on tööandja kohustatud registreerima kirjaliku töölepingu ühe nädala jooksul, arvates töötaja tööleasumise päevast, oma elukoha tööinspektsioonis. Töölepingu registreerimata jätmine ei mõjuta lepingu kehtivust.
(2) Töölepingu registreerimata jätmise eest kannab tööandja haldusvastutust. |
|
Aga kui tööandjaks on firma oy
ja se on ikka inimese oma teha kui ta ei nõua firmast töölepingut ja on ise sellega nõus et ta töötab mustalt. siis on inimene ise rumal
ja ei aita teda se ka plogi siia ülesse panemine.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
04.05.2009 21:38:46
|
|
|
Töölepingu sõlmimise kohustus on tööandjal. See tähendab, et töölepingu sõlmimata jätmise või mittenõuetekohase vormistamise eest kannab tööandja haldusvastutust (TLS § 28 lg 3).
Ehk peaks teavitama vastavaid asutusi sellest...?
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
04.05.2009 21:39:16
|
|
|
| candyman kirjutas: |
ja ei aita teda se ka plogi siia ülesse panemine. |
aga kui neid rumalaid on rohkem (see plogi aitab neil koguneda), kellele firma oy on musta tasu (loe: ümbrikupalka ) maksnud ja need rumalad leiavad kuklakurrust tarkuse asja edasi ajada, siis tekib mr Maksuametil perverssne huvi selle firma oy vastu ning kukub kiusama juba avalikumal moel ning ka ilmselt summad muutvad nati suuremaks
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
candyman
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2009
|
04.05.2009 22:07:12
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
| candyman kirjutas: |
ja ei aita teda se ka plogi siia ülesse panemine. |
aga kui neid rumalaid on rohkem (see plogi aitab neil koguneda), kellele firma oy on musta tasu (loe: ümbrikupalka ) maksnud ja need rumalad leiavad kuklakurrust tarkuse asja edasi ajada, siis tekib mr Maksuametil perverssne huvi selle firma oy vastu ning kukub kiusama juba avalikumal moel ning ka ilmselt summad muutvad nati suuremaks |
nu aga kui aasta jooksul ei ole kellelgi rohkem probleeme olnud siis järelikult on ta ainulaadne. Ju siis on ikka natuke ka tema süüd miks se kõik nii läks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
04.05.2009 22:10:56
|
|
|
| bigmarx kirjutas: |
Töölepingu sõlmimise kohustus on tööandjal. See tähendab, et töölepingu sõlmimata jätmise või mittenõuetekohase vormistamise eest kannab tööandja haldusvastutust (TLS § 28 lg 3).
Ehk peaks teavitama vastavaid asutusi sellest...?  |
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
candyman
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2009
|
04.05.2009 22:12:39
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
| bigmarx kirjutas: |
Töölepingu sõlmimise kohustus on tööandjal. See tähendab, et töölepingu sõlmimata jätmise või mittenõuetekohase vormistamise eest kannab tööandja haldusvastutust (TLS § 28 lg 3).
Ehk peaks teavitama vastavaid asutusi sellest...?  |
 |
Keegi ole asja üritanud ametlikuks ajada.Uurin lihtsalt pinda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
04.05.2009 22:14:09
|
|
|
| No mis sul siin nii väga ikka uurida on ..
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
04.05.2009 22:16:16
|
|
|
Oli töö või töövõtt, vahet pole mu meelest. Piraatlusega ja muidu õiguskuulekusega siin hiilatakse aeg-ajalt rohkem kui peaks, aeg oleks raskel ajal ka maksuseaduse osas sama printsipiaalne olla
_________________ The truth is out there |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
04.05.2009 23:05:19
|
|
|
OKei tänud siinsele kasutajale nevermind. Raha jäi saamata sest kaotasin ära 2k otsakäärid, arvestasin selle raha sealt maha mis siis,et käärid olid vanad ja mina võtsin maha tutikate asjade hinde, aga kutid jäid ikka 2,5k mulle võlgu, tean vähemalt 2 inimest veel kellele on Evartov võlgu. Kindlasti mitte ära kustutada. Kasutaja Candyman loe palun minu tehtud postitust ja seal ju kirjas täpselt,et kuidas petta sain. Kui ei viitsi lugeda siis nad olid mulle tööraha võlgu veidi üle 4,5k kääride maksumus stokker 1980.- , teen nüüd väikest kalkulatsioonid ,et kas nad jäid võlgu mulle või mitte.
Candyman mis sa arvad,etma tulin siia niisama laimama inimest tühjakohapealt?
_________________ roogi räime. |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
7 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
24.05.2009 12:09:52
|
|
|
| bigmarx kirjutas: |
Ehk peaks teavitama vastavaid asutusi sellest...?  |
Ehk tuleks siis muudki asjad päevavalgele...
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
24.05.2009 12:34:14
|
|
|
toivoku, ajad siis asja lõpuni? Tööinspektsioon aitab sind. http://www.ti.ee/
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
25.05.2009 11:27:01
|
|
|
Kas asjast mitte liiga kaua möödas pole,et sinna miskit avaldust anda?
_________________ roogi räime. |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
7 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
25.05.2009 11:43:14
|
|
|
No aga küsi siis neilt. Antud lingilt leiad nii telefoni kui ka meili aadressi.
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
25.05.2009 11:43:51
|
|
|
lollid inimesed. selle asemel, et algusest peale asja by the Book teha, hakab pihta mingi ülelaskmine ja nikerdamine ja kõigele lisaks lastakse asjal ka veel ära aeguda ning tullakse kuskile hvoorumisse kiunuma tingimusel, et kellegi nimi määritud ja keegi omale õigust saaks.
paras mõlemale.
esimesele see, et on nõus mustalt üldse asju teha laskma enda jaoks suvalistega ja pärast riskides jamadega veel pläkerdama hakkama, igasugu jubinad peaks nii ehk naa raamatupidamises jääkväärtust kaotama ning nende kasutamine juhul kui tegu vähegi väärtuslikuma asjaga, peaks olema fikseeritud töö lepingu lisas.
ja paras teisele, et mingi musta asjaga oma näpud määris ja kohustuste fikseerimist ei nõudnud.
kui ei suuda asju kohe algusest peale korralikult ajada, mida te kiunutie siin üldse? kasige töövaidlusse ja klaarige seal oma lollused. meid siin nõrgalt ei huvita see ,et on kuskil nn firmasid, kes ei suuda enda jaoks korrektsetl tööd osta ja on tainaid, kes ei suuda isegi siis enda eest seista, kui pläkk talle sõna otseses mõttes näkku kargab.
teema jääb lahti, siis on edaspidi inimestele teada, kellega mõlema poole näol tegu on.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
25.05.2009 15:20:27
|
|
|
laurx, mis sind nüüd nõnda nõelas?
keegi siin ju enne ei kiununudki, kui teine pool asja üles kaevas ning ainult sellel põhjusel küsisin toivokult, et ta täpsustaks asjade seisu
| candyman kirjutas: |
| ühte pisikest postitust mis on juba väga ammu ja aegunud ja mis sisaldab laimu. |
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
25.05.2009 15:37:50
|
|
|
panin kirja selle ,mis antud teemat siit ja sealt lugedes mõttesse tekkis. ning võtmes, mis peaks muid samalaadseid kodanikke edaspidi suunama. paraku ilma mõnituseta sellised asjad kohale ei jõua.oleks asjad algusest peale korras, poleks ka vaja laimu pärast muretseda.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|