Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield Heroes märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 30.04.2009 17:06:21 vasta tsitaadiga

Volum kirjutas:
Keegi saab sisse? Mul ei logi sisse enam, leheküljes küll, aga mängus mitte icon_neutral.gif


Ma sinna play now lehele pääsen kuid ea accounti ei logi sisse. Küllap see on nendepoolne urk.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 30.04.2009 17:16:36 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Osad (ei oska öelda kui suur % on juba kasutuses)
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 30.04.2009 17:32:50 vasta tsitaadiga

Wow kus nii palju rottisid:D
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creepyguy4
HV kasutaja
creepyguy4

liitunud: 29.10.2008




sõnum 30.04.2009 18:21:54 vasta tsitaadiga

Ok mul on välja pakkuda 3 kasutamata Beta Keyd.
Kiirem saab omale icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luc
HV kasutaja
Luc

liitunud: 26.03.2008




sõnum 30.04.2009 20:33:34 vasta tsitaadiga

Proovisin kah ära.
Commando level 10, tundub üsna huvitav mäng.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2009 23:01:14 vasta tsitaadiga

mõttetu mäng. või noh, casual rahalehm.
1) browserbased = hype. eraldi klient eraldi aknas. ei kannata isegi quake livega võrrelda, kus ka sikutati eraldi datat, aga mäng oli tõesti brauseris;
2) graafilisi puuke maa ja ilm + view distance ikaldus;
3) control system sakib, hiirt mul ei õnnestunudki normaalseks saada;
4) mmo teema, et vähegi asjalikult mängida (loe: access normaalsele gearivalikule), tuleb meeletult palju aega või siis reaalselt raha mängu sisse laduda.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2009 23:25:36 vasta tsitaadiga

Jou, jou londiste, see on tasuta mäng nii et kust otsast see rahalehm on, ei meeldi ära raiska raha sinna :p
1) Tõesti, mõtlesin ise ka et mis mõte tal browseris on, parem võiks nagu normaalne mäng tööle minna
2) Betakas ju
3) Kuidas kellelegi, mina saan ilusti hakkama
4) Päris raha eest on ainult parimad custom riided, exp ja selle asja boostid+ teed paar missioni ja ostad endale paar relva kuuks ajaks ära nii et ei pea kogu pelama et hea relv olemas oleks
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 01.05.2009 12:07:52 vasta tsitaadiga

Millal beta ära kaob ja õige tuleb? thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 01.05.2009 12:55:11 vasta tsitaadiga

RK2.0 kirjutas:
Millal beta ära kaob ja õige tuleb? thumbs_up.gif thumbs_up.gif
eks siis kui bugid ära kaovad
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 13:15:16 vasta tsitaadiga

Nad võiks mõne mapi välja lasta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 01.05.2009 13:21:23 vasta tsitaadiga

Mis teil Xp rekordid on ühelt matsilt ?
Mul 3600 kanti. Nuga rokib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 01.05.2009 13:59:01 vasta tsitaadiga

2550xp kanti gunneriga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 01.05.2009 14:40:54 vasta tsitaadiga

sai siin täna öösel soldierit leveldatud ja vahepeal tuli ka 4200 ära ja gunneriga mingi 3000 ja ülespoole natukene
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 01.05.2009 16:19:32 vasta tsitaadiga

8 vs 8 ga tuli 4500 ära umbes, aga siis kui 2 vs 3 vms on, siis tuleb üle 5000 väga kergelt icon_razz.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 01.05.2009 16:55:24 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainuke inimene kellele tundub, et roundid on liiga lühikesed.
Mõlemale tiimile ainult 50 ticketit on minuarust selgelt liiga vähe.
Mis asjast ise arvate ?

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 17:19:15 vasta tsitaadiga

Ei ole ainus, see 50 on tõesti liiga lühike icon_confused.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 01.05.2009 17:42:53 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Kas ma olen ainuke inimene kellele tundub, et roundid on liiga lühikesed.
Mõlemale tiimile ainult 50 ticketit on minuarust selgelt liiga vähe.
Mis asjast ise arvate ?
njh aga bf2 tundusid roundid mulle liiga pikad jälle...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 21:30:22 vasta tsitaadiga

Üleüldse mida need numbrid seal lippude kõrval tähendavad? Ja mille järgi need vähenevad? Aga mäng on minu arust väga tore thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 01.05.2009 21:53:23 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
Üleüldse mida need numbrid seal lippude kõrval tähendavad? Ja mille järgi need vähenevad? Aga mäng on minu arust väga tore thumbs_up.gif
varem battlefielde oled mänginud? Need on ticketid,kui osa saavad on game over
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 22:39:40 vasta tsitaadiga

ertr2, Sellest saan jah aru, aga mille järgi need vähenevad? (ei ole enne eriti pelanud BFi)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 01.05.2009 22:41:42 vasta tsitaadiga

Kui tapad ühe vastase siis vastane kaotab ühe punkti oma summast.
Kui nulli jõuab siis oled kaotanud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 22:49:13 vasta tsitaadiga

Okei, arusaadav! Tänud
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 01.05.2009 22:49:49 vasta tsitaadiga

liiga lühikesed setid thumbs_down.gif ses suhtes tüütu... kui süvenema hakkan ongi juba läbi thumbs_down.gif peab ootama hetkel ei m2ngi
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luc
HV kasutaja
Luc

liitunud: 26.03.2008




sõnum 02.05.2009 00:35:07 vasta tsitaadiga

Missioone on juba seetõttu raske teha, et aega jääb napiks.
Normaalne round time oleks 100-125 ja mape võiks nad tõesti veel välja lasta.

Aga noh.. tasuta mäng. Minu arust hea, et sellinegi on. Kõik kompaniid pole nii lahked icon_wink.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 02.05.2009 08:56:31 vasta tsitaadiga

Tegemist veel Betaga.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 02.05.2009 12:36:52 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Tegemist veel Betaga.


Ma ise loodan ka et asi Betas.
Kui nad saavad oma serverid korralikult testitud ja käima siis tõenäoliselt pannakse ka ticketeid juurde.
Normaalne oleks 150 ticketit ehk siis round kestaks keskeltläbi kuskil 15 minutit.
Uute kaartide kohta niipalju, et 1 kaart on neil soolas praegu. Äsja oli ka kaardile nime valimis konkurss ja praegu nad peaksidki parimat nime välja selgitama.
Jääme ootama.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Luc
HV kasutaja
Luc

liitunud: 26.03.2008




sõnum 02.05.2009 13:01:12 vasta tsitaadiga

Minu teada on nimi juba välja selgitatud, aga nad ootavad selle sisse toppimisega.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 02.05.2009 14:48:35 vasta tsitaadiga

Ma olen jumala addicted sellest mängust igatahes thumbs_up.gif
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 02.05.2009 19:59:40 vasta tsitaadiga

Uue mapi nimeks saab Coastal Clash
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nnnu
HV kasutaja
t6nnnu

liitunud: 15.05.2007




sõnum 02.05.2009 20:17:27 vasta tsitaadiga

deFt kirjutas:
Uue mapi nimeks saab Coastal Clash

millal ilmub?

Kas mängu täisversioonis jääb ka maksimaalne mängjate arv serveris 16-ks?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2009 20:37:21 vasta tsitaadiga

t6nnnu kirjutas:
deFt kirjutas:
Uue mapi nimeks saab Coastal Clash

millal ilmub?

Kas mängu täisversioonis jääb ka maksimaalne mängjate arv serveris 16-ks?

Ma arvan et see hakka olenema mapi suurusest
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n0bzter
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2009 20:46:57 vasta tsitaadiga

http://www.curse.com/keys/battlefield-heroes/default.aspx

Siit peaks veel beta keysi saama, kes pole veel saanud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
legomehike
HV kasutaja
legomehike

liitunud: 26.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2009 20:55:53 vasta tsitaadiga

Kus saaks mängu tõmmata icon_question.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 02.05.2009 20:56:32 vasta tsitaadiga

Regad end ja oma Key kodukal ära siis saad mängu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
legomehike
HV kasutaja
legomehike

liitunud: 26.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2009 21:04:21 vasta tsitaadiga

See lehekülg tahab username ja passwordi.

Olen proovind aga ei midagi!

Milles võib olla probleem icon_question.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2009 21:26:19 vasta tsitaadiga

legomehike kirjutas:
See lehekülg tahab username ja passwordi.

Olen proovind aga ei midagi!

Milles võib olla probleem icon_question.gif

Ta tahab 2 korda et sa kasutaja ja passi sisse paneks
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toomux
HV vaatleja
toomux

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2009 20:25:08 vasta tsitaadiga

huvitav huvitav...sai lvl 10 ni mängitud ja nüüd kui mängu tahad minna siis ei luba ea kontole sisse logida.ütleb,et peab emaili verifyma.paned et send request aga mitte midagi...mida teha? peaks ju kiri tulema aga mitte midagi. icon_mad.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2009 21:39:37 vasta tsitaadiga

toomux kirjutas:
huvitav huvitav...sai lvl 10 ni mängitud ja nüüd kui mängu tahad minna siis ei luba ea kontole sisse logida.ütleb,et peab emaili verifyma.paned et send request aga mitte midagi...mida teha? peaks ju kiri tulema aga mitte midagi. icon_mad.gif

Kontrolli kas email on õige ja minu meelest ta ei saatnud mulle Hoti seda kirja nii et kasutasin hotmail/live oma
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 03.05.2009 21:57:31 vasta tsitaadiga

Tanki lahingud on ägedad, mingi 5 tanki pusivad omavahel keset viljapõldu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toomux
HV vaatleja
toomux

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 13:50:51 vasta tsitaadiga

keegi bazookaga lennuki on alla tulistanud? proovisin just oma kaks tundi aga ei tulnud välja.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 04.05.2009 13:55:36 vasta tsitaadiga

suht keeruline jah bazookaga lennukile pihta saada. ise lasin ykskord tankiga lennuki alla.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 13:56:51 vasta tsitaadiga

toomux kirjutas:
keegi bazookaga lennuki on alla tulistanud? proovisin just oma kaks tundi aga ei tulnud välja.

tankiga sai küll lennukeid tapetudt, mängisin aktiivsemalt aasta 2008 suvel betas ja siis sai ikka erilist pulli tehtud. Ka snaiperiga sai lennukeid maha võetud ,)

Lemmik klassiks oli commando, kuni nad sihtimise ära nerfisid (vanasti oli "hea skilli korral" väikegi lootust teiste klasside vastu close quatersis). Kui viimane kord mängisin peale nerfi, siis alla-keskmise soldier või gunner vägistab commando lihtsalt nii ära, et pisar tuleb silma.

Mul täpseid detaile meeles pole, aga kusagil suuremal võrgumessil tehti battlefield heroes võistlus. Kui ma ei eksi, siis konkurentsitult andis RAPE vastastele meeskond, mis koosnes enamuses gunneritest ja mõnest soldierist. Ühtegi commandot selles polnud. Tegemist ei olnud kogenematute mängijatega. Tehke omad järeldused .p

Võibolla nüüd on midagi muutunud, aga minu silmis rikuti selle parandusega mängus tasakaal täielikult ära (mitte et seda oleks varem kõvasti olnud - 1hit granade spam killid soldierite poolt; frenzie fire "snaiper" gunnerid jne).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 14:49:28 vasta tsitaadiga

Timberg, sa peaksid vist uuesti mängu proovima. Enda lemmik klass ka Commando ning sellist tunnet küll ei ole, et Soldier või Gunner overpowered oleks. CQC's polegi Commando tugev ning Gunner ja Soldier "omavad" oma pumppüssidega. Lihtsalt tuleb neist eemale hoida ja kui mõni sulle nurga tagant vastu jookseb siis:

- Elixir ->
- jooksed nurga taha ->
- Stealth ->
- lähed kaugemale ->
- ... ->
- profit?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 15:03:11 vasta tsitaadiga

Kas ilma scopeta on võimalik kellelegi pihta saada ja tappa? Kui ma ei eksi, siis nad nerfisid scopeta laskmise täpsust ja damaget tohutult.

Ps. kirjeldatud taktika töötab ilusti juhul, kui on kuhu josota. Samas kui nurki on ainult 1 või 2 ja gunner pritsib kõik kohad kuule täis, ei ole stealthist ja jooksmisest mingit kasu.

Kuid võiks uuesti proovida tõesti. Huvitav, kas mu konto praegu töötab ka? .p Mis see sisselogimsie leht oligi? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 04.05.2009 15:04:27 vasta tsitaadiga

Suur see mäng on ka?
_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 15:15:26 vasta tsitaadiga

Oli minu meelest ca 200mb, kiireult tuleb alla.

No.. bfh kodukale sai vähemalt sisse logida.

Member for 45 weeks 6 days

Selline inff oli seal .p Betale signisin uppi ka uuesti.. nõüüd ootame ja vaatame. PS, kui key tuleb, kuhu see panna või kuhu ma saaksin neid siia foorumisse pastetud keysid toksida?


viimati muutis Timberg 04.05.2009 15:18:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 15:15:42 vasta tsitaadiga

rem4605, Mingi 300mb on kuskilt meelde jäänud
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 16:30:28 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
kuhu see panna

http://beta.battlefield-heroes.com
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 17:46:57 vasta tsitaadiga

Mis factionis massid mängivad?
Edit: Peaks kusagilt update noted leidma. Vaatan, et viimane kord, kui mängisin, oli versioon 0.7 midagi .p 1 juba väljas.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 04.05.2009 17:47:19 vasta tsitaadiga

Nationals tundub kuidagi lahedam olevat. icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield Heroes mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.